Moda "plus size" cz.4 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 23:48   #3061
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Nie lubię odkrywać swoich ramion, zwłaszcza że cierpię na przymieszkowe zapalenie skór,y więc kiedy mogę zakładam jakieś cienkie narzutki etc. Czasem się jednak po prostu i one nie pasują lub jest za gorąco. Wtedy nic nie poradzę, wychodzę taka odsłonięta

Też mam przymieszkowe zapalenie skóry i takie kropeczki na ramionach, które się nie opalają. Trochę pomaga peeling, ale do pewnego momentu.
Kiedyś się strasznie tym przejmowałam a teraz mi to wisi. Masę dziewczyn ma takie ramiona i wiem z doświadczenia, że większość osób nawet tego nie zauważa. No chyba, że sama zwrócę na to uwagę.
Jakbym miała w lecie chodzić cała pozakrywana, to bym chyba padła. Szkoda życia na kompleksy
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 05:48   #3062
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ja przy obcierających się udach nosiłam rajstopy obcięte tak by nie wystawały - np na poprawinach do sukienki miałam i się spisały szkoda kasy na drogie rzeczy
Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość

Pomysł genialny w swej prostocie! Zwłaszcza, że rajstopy ostatnio zużywam w ogromnych ilościach ze względu na pracę, obetnę jakieś z oczkiem. Dzięki za wszystkie podpowiedzi
nad rajstopami się zastanawiałam.. ale nie mam pojęcia jak się zachowa ten materiał po obcięciu nożyczkami, czy to sie całe nie spruje??

Cytat:
Napisane przez Outlanderka Pokaż wiadomość
Można spróbować posmarować wewnętrzną stronę ud[miejsca narażone na otarcia] dezodorantem,-antyperspirantem w kulce. Albo w sprayu pudrowym.Posmarować, poczekać aż wyschnie i jeszcze jedna warstwa.
Niektórym pomaga. .
Obecnie nie mam już tego problemu ale gdy byłam grubsza to tak się chroniłam.
o, spróbuje

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Jeszcze się odezwe w sprawie obcierających sie ud Własnie nadrabiałam blogi przez bloglovin, i jedne z bogów plus size wrzucil taki post:
http://girlwithcurves.com/post/53912...-sexy-solution

w kazdym razie takie szerokie pasy z rozciagliwej koronki to sa, do noszoenia na udach zeby wąłsnie sie nie obcierały. Cena to 15 dolarów.
oo ciekawy pomysł, faktycznie wygląda jak obcięte z pończoch.. [a ja kurcze w weekend wywaliłam 2 szt, zostałymi z różnych par... ]

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość

Tak w ogóle chciałam Was, drogie dziewczyny zapytać czy któraś z Was była kiedyś w sklepie Takko (http://www.takko-fashion.com/pl_pl/takko-fashion.html) Kupiłam sobie niedawno w lumpie bluzkę z tej firmy i kiedy wyguglałam firmę okazało się że mają sklepy w Polsce, w tym niedaleko mnie (chociaż i tak musiałabym specjalnie się tam wybrać). W swojej ofercie mają "duże rozmiary" a na stronie ceny nie są aż takie zaporowe. Znacie tę markę?
znam tako, jest u mnie w taiej mini galerii, bylam raz czy dwa ale nic mi nie przypadło do gustu, wolę kik [jest u mnie tuż obok], z niemieckich mam też nkd ale tylko jedną bluzkę kupiłam dotychczas - calkiem fajna ale sklep ogolnie droższy niż te 2

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Mi póki co wystarczaja kolarki, tylko muszę upolowac sobie jeszcze drugą parę w jakims cielistym kolorze, bo czarne to też nie pod wszystko pasują
ja w nieupalne dni pod maxi chodziłam w getrach, alekurcze na ciepłą pogodę lipa, - i za ciepłe, i za grube pod jakieś cienkie letnie sukienki
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2013-06-27 o 05:50
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 11:45   #3063
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość

znam tako, jest u mnie w taiej mini galerii, bylam raz czy dwa ale nic mi nie przypadło do gustu, wolę kik [jest u mnie tuż obok], z niemieckich mam też nkd ale tylko jedną bluzkę kupiłam dotychczas - calkiem fajna ale sklep ogolnie droższy niż te 2
No właśnie ja kupiłamsobie taki prosty t-shirt od nich w lumpie i był całkiem ok, ich sklep jest jednak po drugiej stronie miasta,musiałabym specjalnie tam jechać, dlatego tak się zastanawiam
Co do Kika to niestety nie ma go u mnie ale mieszkam na granicy i w pobliskim niemieckim miasteczku jest. Niestety nie jeżdżę tam zbyt często chociaż jak już jestem to zawsze zahaczam
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:26   #3064
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
gratulujeeeeee )))) ktory tydzien? rosnijcie zdrowo

co do spodni badz getrow to patrzylas w c&a?
Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
10 Dziękuję.
10 i już mam brzuch nie mieszczący się w normalne spodnie

W C&A w ogóle rozmiarówka spodni do 48 no i nogawki krótkie. Getry to w ogóle wszyscy robią takie nad kostkę, nawet nie ciążowe. Ja tego nie rozumiem
nio ja tez szukam wieszych rozmiarow spodni ale niestety nie ma w C%A
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:34   #3065
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
nio ja tez szukam wieszych rozmiarow spodni ale niestety nie ma w C%A
w C&A jest dzial plus size tylko wiem ze chyba nie w kazdym jest ten dzial ale maja fajne spodnie
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/pr.../Hosen & Jeans

Edytowane przez kasiamniam
Czas edycji: 2013-06-28 o 22:36
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:38   #3066
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Uuu świetny pomysł !Szkoda że w PL pewnie nie uraczysz. Może jakby kupić pończochy samonośne i odciąć pończoszaną część..

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Tak w ogóle chciałam Was, drogie dziewczyny zapytać czy któraś z Was była kiedyś w sklepie Takko (http://www.takko-fashion.com/pl_pl/takko-fashion.html) Kupiłam sobie niedawno w lumpie bluzkę z tej firmy i kiedy wyguglałam firmę okazało się że mają sklepy w Polsce, w tym niedaleko mnie (chociaż i tak musiałabym specjalnie się tam wybrać). W swojej ofercie mają "duże rozmiary" a na stronie ceny nie są aż takie zaporowe. Znacie tę markę?
Ja ci powiem ze u mnie w KRK jest ten sklep ale ja nie zauwazylam zeby byl tam dzial na "duze Kobietki" a pozatym wybor maly a duzo kasy ciuchy kosztuja

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
w C&A jest dzial plus size tylko wiem ze chyba nie w kazdym jest ten dzial ale maja fajne spodnie
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/pr...ml#!/Women//XL Große Größen/Hosen & Jeans
w krk jest taki dzial ale niestety spodnie jakos nie leza na mnie dobrze cohdz mam 44-46rozmiar..gorzej z marynarkami bo ja nosze 46-48 przez biust i nie moge nigdzie znalezc

A jesli chodzi o sukienki zwiewne dlugie to nie kazdemu one pasuja najlepiej je przymiezyc bo jak np. mam w nich duzeeee biodra
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 15:30   #3067
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size" cz.4

JA znam Takko i czasem coś kupuję,wczesniej miałam dwa<drugi na drugim końcu miasta ale wolałam do niego jeździź-tylko że go zlikwidowali i mam 1. kupiłam pare rzeczy tam. Ostatnio t-shirty na ramiaczkach<beżowe paski,granatowe paski, ciemnogranatowa i różową> i bardzo je lubię-gatunkowo prane już wielokrotnie i nie zmechaciły sie ani rozciagnęły.

JAk przynależysz do klubu Vip(rozsyłaja co jakiś czas zniżki od -30%-15% czasem jest coś fajnego ,ale nie na wszystkim da sie oko zawiesić.Cenowo jakoś tez nie przyciagają...
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 17:41   #3068
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
w C&A jest dzial plus size tylko wiem ze chyba nie w kazdym jest ten dzial ale maja fajne spodnie
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/pr.../Hosen & Jeans
Kasiu są plus size ale spodnie mają krótkie niestety. Ja potrzebuje takie min 82-83 cm od kroku.

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Ja ci powiem ze u mnie w KRK jest ten sklep ale ja nie zauwazylam zeby byl tam dzial na "duze Kobietki" a pozatym wybor maly a duzo kasy ciuchy kosztuja



w krk jest taki dzial ale niestety spodnie jakos nie leza na mnie dobrze cohdz mam 44-46rozmiar..gorzej z marynarkami bo ja nosze 46-48 przez biust i nie moge nigdzie znalezc

A jesli chodzi o sukienki zwiewne dlugie to nie kazdemu one pasuja najlepiej je przymiezyc bo jak np. mam w nich duzeeee biodra
W Krakowie w Galerii Krakowskiej w C&A jest dział plus size - na końcu sklepu po lewej stronie - chyba, że się zmieniło coś w ciągu ostatnich 3 miesięcy. W Bonarce też jest C&A ale tam nie ma oddzielnego działu.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 21:51   #3069
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Hej

Warto kupić takie COŚ ?? Spłaszczy to brzuszek i uda nie będą się obcierać?
Kupiłam sobie sukienkę i nie wiem czy to przez przypadek nie był błąd
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 22:08   #3070
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Ja miałam ale u mnie się nie sprawdziło. Zwijała się góra i zwijały się nogawki. Robiła się z tego jedna wielka rolka.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 22:14   #3071
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Hej

Warto kupić takie COŚ ?? Spłaszczy to brzuszek i uda nie będą się obcierać?
Kupiłam sobie sukienkę i nie wiem czy to przez przypadek nie był błąd
ja kupowałam rajstopy z czymś takim i bardzo ładnie miałam wszystko wymodelowane, ale po całym dniu mocno bolał mnie brzuch bo to strasznie obciska.
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-29, 22:27   #3072
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Hej

Warto kupić takie COŚ ?? Spłaszczy to brzuszek i uda nie będą się obcierać?
Kupiłam sobie sukienkę i nie wiem czy to przez przypadek nie był błąd
Miałam ale z ramiączkami... nie powiem ale brzuch fajnie wymodelowało
Tylko miałam bez zapięcia w kroczu i jak musiałam siku, to była tragedia
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 22:39   #3073
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Kasiu są plus size ale spodnie mają krótkie niestety. Ja potrzebuje takie min 82-83 cm od kroku.



W Krakowie w Galerii Krakowskiej w C&A jest dział plus size - na końcu sklepu po lewej stronie - chyba, że się zmieniło coś w ciągu ostatnich 3 miesięcy. W Bonarce też jest C&A ale tam nie ma oddzielnego działu.
tak wiem wiem-moja wypowiedz byla chwilowym zacmieniem umyslu hehe
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 22:53   #3074
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Hej

Warto kupić takie COŚ ?? Spłaszczy to brzuszek i uda nie będą się obcierać?
Kupiłam sobie sukienkę i nie wiem czy to przez przypadek nie był błąd
Miałam kiedyś ale strasznie to niewygodne, wydaje mi sie że rozmiar był dobry a miałam wrażenie, że ledwo mogę oddychać. Modeluje może i ładnie ale dla mnie efekt nie jest wart aż takiej niewygody
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 23:19   #3075
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
nio ja tez szukam wieszych rozmiarow spodni ale niestety nie ma w C%A
a jakie to są większe? bo ja w zeszłym roku, jak szukałam jeansów w C&A, to były do 56

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Hej

Warto kupić takie COŚ ?? Spłaszczy to brzuszek i uda nie będą się obcierać?
Kupiłam sobie sukienkę i nie wiem czy to przez przypadek nie był błąd
ja miałam dokładnie, jak pokazałaś i takie i na ramiączka i zdecydowanie wolę to na ramiączka. To się zwija na górze, często też te nogawki są za krótkie i się dziwnie wbijają w udo
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2013-06-29 o 23:22
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 23:52   #3076
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
a jakie to są większe? bo ja w zeszłym roku, jak szukałam jeansów w C&A, to były do 56


ja miałam dokładnie, jak pokazałaś i takie i na ramiączka i zdecydowanie wolę to na ramiączka. To się zwija na górze, często też te nogawki są za krótkie i się dziwnie wbijają w udo
czyli takie w ktorych pupa mi nie wychodzi ehhe az 56 rozmiaru to nie ma moj to dol 46 a gora 48
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 10:38   #3077
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Bo takie rozmiary chyba nie wszędzie mają.
Ja w ogóle zauważyłam, że C&A bardzo się między sobą różnią asortymentowo. Szczególnie, jeśli chodzi o ciuchy Plus Size.
Np. w Wawie w Arkadii jest średnio, zwykle TŻ sobie tam więcej znajduje dużych ciuchów fajnych, trochę lepiej jest w domach towarowych Wars Sawa Junior, ale największy wybór jest już poza Wawą, w Jankach.
W innych C&A chyba nie byłam, więc nie porównuję
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 11:46   #3078
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda "plus size" cz.4

A ja wczoraj byłam na zakupach i kupiłam tzn jedną kupiłam sama , drugą kupił mi Tż spodnice maxi pudrowy róż i czarną jak "obfocę" to pokażę jestem bardzo zadowolona bo mogłam sobie przymierzyć i myślę że fajnie leżą
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 14:21   #3079
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Bardzo dobrze że coś takiego zostało tu zamieszczone
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 15:26   #3080
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Odkryłam u siebie mały sklepik z rajstopami Gatty, fajnie, że zawsze są dostępne rozmiarowo i kolorystycznie. Ostatnio była wyprzedaż i były po 5 zł, a normalnie są po 6.7 w rozmiarze 5 A w innych obok ceny normalnie po 13- 20zł
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 17:40   #3081
andzik241
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Co do czegoś wyszczuplającego to ja noszę 48/50 i kupiłam sobie jakiś czas temu body pod biust firmy plie (dokładnie http://allegro.pl/plie-wyszczuplajac...297260606.html) i powiem Wam, że są super! Więc jeżeli ktoś poszukuje body to szczerze polecam. (W sklepach z bielizną kosztuje ok. 70-75zł.)
( i to nie reklama )
A co do zakupów to C&A ma fajną wyprzedaż letnią- wczoraj zakupiłam 3 bluzeczki każdą za 12,90

Edytowane przez andzik241
Czas edycji: 2013-06-30 o 17:41
andzik241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 20:17   #3082
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Bo takie rozmiary chyba nie wszędzie mają.
Ja w ogóle zauważyłam, że C&A bardzo się między sobą różnią asortymentowo. Szczególnie, jeśli chodzi o ciuchy Plus Size.
Np. w Wawie w Arkadii jest średnio, zwykle TŻ sobie tam więcej znajduje dużych ciuchów fajnych, trochę lepiej jest w domach towarowych Wars Sawa Junior, ale największy wybór jest już poza Wawą, w Jankach.
W innych C&A chyba nie byłam, więc nie porównuję
masz racje u nas w Krk sa z 4 sklepy i w kazdy jest cos innego lub czegos w cale nie ma.
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:57   #3083
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Bo takie rozmiary chyba nie wszędzie mają.
Ja w ogóle zauważyłam, że C&A bardzo się między sobą różnią asortymentowo. Szczególnie, jeśli chodzi o ciuchy Plus Size.
Np. w Wawie w Arkadii jest średnio, zwykle TŻ sobie tam więcej znajduje dużych ciuchów fajnych, trochę lepiej jest w domach towarowych Wars Sawa Junior, ale największy wybór jest już poza Wawą, w Jankach.
W innych C&A chyba nie byłam, więc nie porównuję
moja sisotra regularnie kupuje ciucchy, [głównie spodnie i tshirty] w ca online, tylko na przecenach, duże rozmiary, fajne ceny, [48-50 rozmiar]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 21:09   #3084
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

ja dzis dorwalam na wyprzedarzy super Marynarke niebieska za 69zl w rozm.44 szkoda ze zielona byla za mala.
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 22:24   #3085
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
moja sisotra regularnie kupuje ciucchy, [głównie spodnie i tshirty] w ca online, tylko na przecenach, duże rozmiary, fajne ceny, [48-50 rozmiar]
ja niestety rzeczy z C&A muszę przymierzyć tak jak do bon prix itp mam farta i zawsze wszystko wybieram w dobrym rozmiarze, tak z C&A nie umiem trafić kupując online. Z resztą nawet na żywo u nich mam problem. Często jak biorę np. 3-4 rzeczy, to zdarza się, że każda jedna jest w innym rozmiarze
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 05:38   #3086
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja niestety rzeczy z C&A muszę przymierzyć tak jak do bon prix itp mam farta i zawsze wszystko wybieram w dobrym rozmiarze, tak z C&A nie umiem trafić kupując online. Z resztą nawet na żywo u nich mam problem. Często jak biorę np. 3-4 rzeczy, to zdarza się, że każda jedna jest w innym rozmiarze
żaden problem - wysyłka gratis, zwrot gratis to czesto biore hurtowo ;p
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 06:45   #3087
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
ja dzis dorwalam na wyprzedarzy super Marynarke niebieska za 69zl w rozm.44 szkoda ze zielona byla za mala.
skąd marynarka ? pokażesz fotkę ?

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276

Edytowane przez aleksandra188
Czas edycji: 2013-07-02 o 07:17
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:15   #3088
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Ja wszystko muszę przymierzać, chyba tylko torebki i biżuterię kupuję w ciemno....
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 19:25   #3089
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
skąd marynarka ? pokażesz fotkę ?

z C&A wlasnie pokaze jak zrobie foto

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------
Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Ja wszystko muszę przymierzać, chyba tylko torebki i biżuterię kupuję w ciemno....
ja tez musze wszystki przymierzyc.bo inaczej w ciemno zawsze cos jest za male albo za duze
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:59   #3090
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
ja tez musze wszystki przymierzyc.bo inaczej w ciemno zawsze cos jest za male albo za duze
A ja często kupuje na allegro ale zazwyczaj ubrania angielskich marek i o dziwo 99% pasuje :P chociaż przyznaje, że na początku miałam kilka wpadek z rozmiarówką i wymiarami

Myślę że pod koniec tygodnia mogę spodziewać się listonosza z kolejnymi paczuszkami
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.