Middlesex University of London - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 14:10   #1
sloneczko225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1

Middlesex University of London


Cześć dziewczyny!

Wiem, że był już taki wątek, ale sprzed 2 lat, dlatego pomyślałam, żeby go odświeżyć i założyć nowy

Czy któraś z Was wybiera się na Middlesex University of London? Albo może któraś już była? Ja złożyłam podanie na Television Production, ofertę warunkową już mam, a w poniedziałek wysyłam im wyniki matur i mam nadzieję, że to wsytarczy żebym się dostała! )

Chętnie dowiem się, jeśli któraś z Was również wybiera się tam w tym roku A jeśli są tu takie, które już tam studiują/studiowały, bardzo chętnie usłyszałabym wszelkich opinii )
sloneczko225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 14:29   #2
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Middlesex University of London

Cytat:
Napisane przez sloneczko225 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Wiem, że był już taki wątek, ale sprzed 2 lat, dlatego pomyślałam, żeby go odświeżyć i założyć nowy

Czy któraś z Was wybiera się na Middlesex University of London? Albo może któraś już była? Ja złożyłam podanie na Television Production, ofertę warunkową już mam, a w poniedziałek wysyłam im wyniki matur i mam nadzieję, że to wsytarczy żebym się dostała! )

Chętnie dowiem się, jeśli któraś z Was również wybiera się tam w tym roku A jeśli są tu takie, które już tam studiują/studiowały, bardzo chętnie usłyszałabym wszelkich opinii )
Hej, moja kolezanka niedawno skonczyla tam ekonomie ale jak nam opowiadala o przebiegu/ilosci zajec to.... poziom tragiczny :p No ale zawsze to 'studia skonczone w Anglii', wiec dobrze wyglada w CV
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 20:09   #3
Pigwus
Przyczajenie
 
Avatar Pigwus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Middlesex University of London

Nie wiem, jaki jest poziom kierunkow ekonomicznych, wiec sie nie wypowiem, ale akurat jezeli chodzi o Television Production to polecam - dwa lata temu mdx zainwestowal kilka milionow w sprzet i studio telewizyjne, wiec maja teraz sie czym pochwalic. No i kadra tutorow z TV production jest chyba najbardziej wyluzowana ze wszystkich, wiec to tez na plus.
Pigwus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:47   #4
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Middlesex University of London

ostatnio właśnie przeglądam ich kierunki i są naprawdę świetne, taka szkoła to wręcz spełnienie marzeń szkoda tylko, że za sam rok nauki trzeba liczyć ponad 50 tysięcy złotych, a dodaj do tego jeszcze utrzymanie, jedzenie, własne wydatki... ehh, życie
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 19:19   #5
Sierraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Middlesex University of London

Przejrzałam wiele rankingów i ten Uni jest nowy i coraz bardziej ceniony. Podobno po jego skończeniu są większe szanse na znalezienie pracy (według rankingów itp.). Wasze wypowiedzi mnie wręcz przeraziły, ponieważ rozważam studiowanie tam, na kierunku ekonomicznym, a zależy mi na dobrym poziomie i nie marnowaniu tych lat...
Mam nadzieję, że poziom jest wyższy niż kiedyś...
Sierraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 06:56   #6
FeelBetter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dąbrowa górnicza
Wiadomości: 23
GG do FeelBetter
Dot.: Middlesex University of London

doktor melissa od ekonomii daje popalic, ale ogólnie szkoła jest fajna fakt że pierwszy rok to śmiech na sali z zajęciami i wszystkimi pracami ale podobno drugi rok już nie przechodzi tak łatwo =) co do kosztów życia nie jest źle pod warunkiem że macie jakąś pracę na około 15h tygodniowo =)
FeelBetter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 20:07   #7
Sierraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Middlesex University of London

Jeżeli pierwszy rok jest faktycznie łatwiejszy, to może nam to wyjść na plus. Zapewne łatwiej będzie się zaaklimatyzować, znaleźć pracę itp... Trzymam kciuki za wszystkie kandydatki
Sierraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 23:09   #8
Mary992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Middlesex University of London

Hej dziewczyny Czy ktoras z Was studiuje, albo zna kogos, kto studiuje Business Management na Middlesex? Chcialabym sie przeniesc na ten kierunek, ale chce rozpoznac grunt zanim podejme decyzje
Mary992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.