BEZROBOTNI łączmy się. Część IV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jak długo poszukujesz pracy?
od niedawna (mniej niż 3 miesiące) 78 28,89%
3 - 6 miesięcy 64 23,70%
Ponad pół roku 38 14,07%
Ponad rok 49 18,15%
Ponad 2 lata 20 7,41%
Ponad 3 i dłużej 21 7,78%
Głosujący: 270. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 13:31   #1171
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
A gdzie teraz mieszkasz ? Jak wawa to nie ma co porównywać ją do inych regionów Polski.
Jaką pracę masz ?
Tak Warszawa. Ale czy ktoś Ci broni wyjechać tutaj? Mam porównanie, bo pochodzę ze świętokrzyskiego. Mam pracę, którą dostałam po odbyciu praktyk. Pracuję w wydawnictwie wydającym programy i książki do nauki języków obcych. Jedynym kryterium była znajomość któregoś z języków obcych - i to wcale nie biegła, bo przygotowujemy także programy do nauki od podstaw. Jest to praca w większości zdalna.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:32   #1172
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mam, ale nie mieszkam w świętokrzyskim już. Mam tam rodzinę, ale wyprowadziłam się zaraz po maturze. Co nie zmienia faktu, że prace dorywcze w szkole zawsze umiałam znaleźć, tak samo wolontariat.
to może jakiś wątek typu Pracujący radzą bezrobotnym? albo coś w ten deseń?
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:33   #1173
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
to może jakiś wątek typu Pracujący radzą bezrobotnym? albo coś w ten deseń?
Może nie
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:34   #1174
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Pracuję w wydawnictwie wydającym
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:35   #1175
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd, ale nie musiałaś tego zrobić w taki sposób. Może mi podpowiesz, jak powinnam to napisać?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:36   #1176
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Co inne jest zbierać truskawki, porzeczki na miejscu u siebie a co inne za granicą. Moja ciocia też miała porzeczki, agrest, truskawki itp. Jeździliśmy co roku za czasów mojego liceum jej pomagać zbierać. Oczywiście za darmo. Czasami rzuciła mi z 20 zł. Ale to była satysfakcja. Cała rodzina się spotkała wtedy po krzakami. Było wesoło. Natomiast za granicą są inne warunki takiej pracy.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:38   #1177
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Ale ja nie jestem z Rzeszowa. Nie czytasz dokładnie forum. Chyba wyrywkowo nas tu czytasz
1. po pierwsze primo, kiedy ktoś coś robi z myślą o nas, mówimy "dziękuję"
2. po drugie primo, kiedy ktoś coś robi z myślą o nas, nie mówimy czegoś co potencjalnie mogłoby go urazić


ktoś już pytał skąd dokladnie jesteś, ale czytam na tyle wyrywkowo, że nie zauważyłam odpowiedzi, więc może w swojej uprzejmości ją przypomnisz

a mój kumpel, z Małopolski się przeniósł na Podkarpacie za pracą
I teraz szuka czegoś co pozwoli mu wrócić na stare śmieci, ot ironia losu
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:39   #1178
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Wiecie jaki jest mój problem?
Ja nie chce pracy biurowej!
Teraz na pół etatu przeprowadzam teleankiety z respondentami, ale też ankiety bezpośrednie w biurze. Cały czas używam pakietu Office. Zajęcie dla studenta dość fajne, elastyczny grafik itp.
Tylko nienawidzę pracy przy kompie, nienawidzę siedzieć w miejscu 8h,
zdecydowanie wolę sprzedawać (z tym, że ciężko mi było o tak elastyczny grafik) ......
a przecież większość ofert "ambitniejszych" to prace za biurkiem!



Ogólnie dziś wpadłam życzyć aby Nowy Rok pozwolił spełnić wszystkie Wasze plany
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:40   #1179
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
Wiecie jaki jest mój problem?
Ja nie chce pracy biurowej!
Ja też wolę pracę zadaniową Teraz bardzo mi odpowiada, że nie muszę siedzieć w biurze, tylko pracę mogę wykonywać z dowolnego miejsca, korzystam z różnych materiałów, kontaktuję się z klientami i tak dalej. Bardzo fajne.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:41   #1180
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Ale nie porównuj możliwości znalezienia pracy w wawie z możliwością znalezienia pracy w Tarnowie, itp. Takie porównania są bez sensu.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:41   #1181
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Może nie
ciagły off top sie robi, więc albo załóż albo do widzenia

szczerze mówiąc to mnie już denerwuje to "mądrkowanie" wszystkich

tamatt brzmi "bezrobotni łączmy się" to niech się łączą, niech sobie marudzą, że jest beznadziejnie, że jest kryzys itd i niech piszą że sie im udało pójść na rozmowe lub znaleść pracę.

rozumiem że mozna poradzić coś, ale to co się tu wyprawia od jakiegos czasu jest mówiąc łagodnie niefajne,
]
przypuściłyście ciągły atak na te osoby bez pracy, dajcie im spokój, zrozumcie wkoncu że one nie chcą waszych rad, mają te rady głęboko w .... dajcie im żyć po swojemu.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:42   #1182
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość

ktoś już pytał skąd dokladnie jesteś
Ja się domyślam (po lekturze jednego z postów) ale nie napiszę bo Tajkuna chyba nie chce się przyznawać więc uszanuję to. Faktycznie średnie miasto do szukania czegokolwiek stąd nie rozumiem po co ona tam nadal szuka.

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
a mój kumpel, z Małopolski się przeniósł na Podkarpacie za pracą
Serio? A dokąd, do rzeszowa? O ile to nie sekret.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2012-01-06 o 13:44
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:43   #1183
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Ale nie porównuj możliwości znalezienia pracy w wawie z możliwością znalezienia pracy w Tarnowie, itp. Takie porównania są bez sensu.
Ale czy ja porównuję? Dobrze, niech Ci będzie, że w Tarnowie czy gdzie indziej jest ciężko z pracą. W moich rodzinnych stronach też było ciężko. Dlatego wyjechałam - proste. Warszawa to nie jest moje rodzinne miasto, wyjechałam tu sama, z pieniędzmi zarobionymi na zbieraniu truskawek i rozdawaniu ulotek. Mieszkania szukałam sama z jakimiś obcymi tak naprawdę osobami. Więc nie pisz proszę, że nie wiem, jak jest gdzie indziej, bo mieszkam w Wawie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:44   #1184
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
Wiecie jaki jest mój problem?
Ja nie chce pracy biurowej!
A przedstawiciel handlowy w takim razie? Dobra kasa, ofert mnóstwo i chyba mało kto ma predyspozycje do tego więc mniejsza konkurencja.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:44   #1185
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ciagły off top sie robi, więc albo załóż albo do widzenia
Niestety nie masz na tyle władzy na tym forum, żeby mnie stąd wygonić Zwróciłaś mi uwagę na błąd, więc proszę Cię, napisz jak powinnam napisać to zdanie lepiej. Inna osoba na tym wątku ciągle robi błędy, a jakoś Ci to aż tak nie przeszkadza Skoro mój aż tak Ci się rzucił w oko, to naprawdę i bez złośliwości chętnie usłyszę Twoją radę.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:46   #1186
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd, ale nie musiałaś tego zrobić w taki sposób.
wiesz, nie robiłabym tego, ale przeczytałam dwie ostatnie strony i mnie wkurzasz swoim pisaniem (masz prace to załóż topik związany z pomocą bezrobotnym i tam sie mądrz, a nie tutaj), dlatego tez kiedy zobaczyłam to zdanie nie omieszkałam dać ci pstryczka.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:47   #1187
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
A przedstawiciel handlowy w takim razie? Dobra kasa, ofert mnóstwo i chyba mało kto ma predyspozycje do tego więc mniejsza konkurencja.
Biorę to pod uwagę na "po studiach"
Obawiam się tylko, że to praca "niestabilna" max 10 lat, a co dalej?
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:48   #1188
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
wiesz, nie robiłabym tego, ale przeczytałam dwie ostatnie strony i mnie wkurzasz swoim pisaniem (masz prace to załóż topik związany z pomocą bezrobotnym i tam sie mądrz, a nie tutaj), dlatego tez kiedy zobaczyłam to zdanie nie omieszkałam dać ci pstryczka.
Ależ ja nie mam do Ciebie o to żalu - wiem, że zdarza mi się walnąć byka, więc mnie cieszy, kiedy ktoś mnie poprawi. Ale poprawi, a nie prześmiewczo przyklaśnie, że coś źle napisałam.

Byłam kiedyś bezrobotna, więc wiem, jak to jest - tak samo, jak każda z dziewczyn, która się tu wypowiada. Skoro Cię wkurzam, to daj na moje posty ignora i tyle.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:50   #1189
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

To się naczytałam, ale w sumie nic nowego u większości hehe :P
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:51   #1190
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
Biorę to pod uwagę na "po studiach"
Obawiam się tylko, że to praca "niestabilna" max 10 lat, a co dalej?
Nie wiem ale mezowie kolezanek sa PH i dobrze im sie wiedzie (szczegolnie w farmie, z tym, ze ponoc weszly przepisy utrudniajace zycie w tej branzy) tylko ze wlasnie do tej pracy trzeba sie nadawac. Ja bym nie umiala bo wlasnie jestem zwierze biurowe i wiekszosc mysli podobnie. Wydaje mi sie ze w tym zawodzie (PH) to jest tak ze jesli umiesz sprzedawac to nigdy nie zginiesz, bo sprzedaz to kluczowa rzecz w prawie kazdej firmie. Kazdy zechce dobrego handlowca bo jego umiejetnosci przekladaja sie bezposrednio na wyniki firmy. Co innego np. moja dzialka czyli ksiegowosc.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:52   #1191
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Ja się domyślam (po lekturze jednego z postów) ale nie napiszę bo Tajkuna chyba nie chce się przyznawać więc uszanuję to. Faktycznie średnie miasto do szukania czegokolwiek stąd nie rozumiem po co ona tam nadal szuka.

Serio? A dokąd, do rzeszowa? O ile to nie sekret.
Leżajsk, moja droga, Leżajsk
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:53   #1192
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Niestety nie masz na tyle władzy na tym forum, żeby mnie stąd wygonić Zwróciłaś mi uwagę na błąd, więc proszę Cię, napisz jak powinnam napisać to zdanie lepiej. Inna osoba na tym wątku ciągle robi błędy, a jakoś Ci to aż tak nie przeszkadza Skoro mój aż tak Ci się rzucił w oko, to naprawdę i bez złośliwości chętnie usłyszę Twoją radę.
Owszem nie mam
Szkoda tylko, ze sprawia ci przyjemność pastwienie sie nad osobami bez pracy. Rolą tego tematu jest i tutaj dam cytat z pierwszego postu założycielki
"Witam
Jestem tutaj nowa. Chciałabym aby ten wątek się dobrze rozwinął.
Zapraszam wszystkie osoby bezrobotne. Łączmy się wspierajmy. Opowiadajcie o tym co Was boli.
Ja mam 26 lat jestem od paru miesięcy bezrobotna. Zle mi z tym. Dobrze, że mam Tża

Co skonczyłyscie??? Jak długo jesteście bez pracy??? Jakieś wnioski??? Myslicie czasem aby gdzieś wyjechać???


No to zaczynajmy…ZAPRASZAM bardzo ciepło "
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:53   #1193
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
Leżajsk, moja droga, Leżajsk
To juz calkiem moje rodzinne rejony
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:55   #1194
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, ze sprawia ci przyjemność pastwienie sie nad osobami bez pracy.
A gdzie ja pastwię się nad osobami bezrobotnymi?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:55   #1195
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

załóż topik byli bezrobotni radzą obecnym

chyba moje zwrocenie uwagi bardzo cie zabolalo ze sie tak rozczulasz, a np z tajkuny ciągle się prześmiewasz.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ależ ja nie mam do Ciebie o to żalu - wiem, że zdarza mi się walnąć byka, więc mnie cieszy, kiedy ktoś mnie poprawi. Ale poprawi, a nie prześmiewczo przyklaśnie, że coś źle napisałam.

Byłam kiedyś bezrobotna, więc wiem, jak to jest - tak samo, jak każda z dziewczyn, która się tu wypowiada. Skoro Cię wkurzam, to daj na moje posty ignora i tyle.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:55   #1196
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Mnie się wyadaje, że intencją tego i tego typu watkow jest wlasnie wspolne radzenie sobie z bezrobociem, pokonywanie przeszkod, relacje z rozmow kwalifikacyjnych, co robic, a czego nie robic, jak znalezc prace itd.
Logicznym zatem jest, że bezrobotny bezrobotnemu nawet nie powinien takich rzeczy radzic, skoro wciaz nie ma pracy... Dlaczego zatem się karci wszystkich tych, ktorzy trzezwo patrza na sytuacje w naszym kraju, nie są rozgoryczeni, bo mają pracę i mogą coś doradzić, podpowiedzieć, wskazać miejsca, gdzie tę pracę można znalezc?
Ale jeśli podaje się na tacy miliony przykładów, a bezrobotny i tak ma je gdzieś i wkleja linka z artykułem, że i tak w Polsce bez znajomosci się nie da... no to wybaczcie, ale te nasze wypociny są naprawde bez sensu i lepiej energie zużyć na kogoś, kto to przynajmniej doceni, wezmie coś dla siebie i zrobi ze swoim życiem.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:57   #1197
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Zastanawiam się , czy osoby pracujące i ciągle się wypowiadające nie mają po wyjściu z pracy innych zajęć niż siedzenie na necie. Jak pracowałam to na necie siedziałam 1/3 czasu tego co teraz, albo mniej. W jednym z banków jak pracowałam to pracownicy mieli dostęp tylko do intranetu, strony danego banku. Inne strony jak wirtualna polska itp były zablokowane. Teraz siedzę długo, bo przeglądam w dzień w dzień oferty. Ale jak bym miała pracę to bym tyle nie przesiadywała.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:58   #1198
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nie wiem ale mezowie kolezanek sa PH i dobrze im sie wiedzie (szczegolnie w farmie, z tym, ze ponoc weszly przepisy utrudniajace zycie w tej branzy) tylko ze wlasnie do tej pracy trzeba sie nadawac. Ja bym nie umiala bo wlasnie jestem zwierze biurowe i wiekszosc mysli podobnie. Wydaje mi sie ze w tym zawodzie (PH) to jest tak ze jesli umiesz sprzedawac to nigdy nie zginiesz, bo sprzedaz to kluczowa rzecz w prawie kazdej firmie. Kazdy zechce dobrego handlowca bo jego umiejetnosci przekladaja sie bezposrednio na wyniki firmy. Co innego np. moja dzialka czyli ksiegowosc.
Owszem, praca PH jest na jakieś 10 lat, bo pozniej czlowiek sie starzeje i zastepuje go młoda krew, ale jeśli przez 10 lat było się dobrym przedstawicielem, to na pewno czeka na nas awans (ba, wg mnie spokojnie mozna awansowac po 2-3 latach w branzy), np. na kierownika regionu, czyli opiekuna przedstawicieli itd.

Wystarczy miec osobowosc i umiejetność sprzedawania. Swietne pieniadze i powiedzmy zycie na poziomie stoi otworem. Nie trzeba sie tego bać.
Ja byłam PH przez kilka lat i żadnej pracy tak miło nie wspominam jak właśnie tej
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:00   #1199
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Zastanawiam się , czy osoby pracujące i ciągle się wypowiadające nie mają po wyjściu z pracy innych zajęć niż siedzenie na necie. Jak pracowałam to na necie siedziałam 1/3 czasu tego co teraz, albo mniej. W jednym z banków jak pracowałam to pracownicy mieli dostęp tylko do intranetu, strony danego banku. Inne strony jak wirtualna polska itp były zablokowane. Teraz siedzę długo, bo przeglądam w dzień w dzień oferty. Ale jak bym miała pracę to bym tyle nie przesiadywała.
Ja mam pracę zdalną, więc to żaden problem dla mnie posiedzieć sobie na necie. Zresztą nawet jak miałam inną, to na wszystko znalazłam czas. Np. teraz siedzę na necie i jednocześnie robię sobie testy na prawko.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:00   #1200
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się. Część IV

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
To juz calkiem moje rodzinne rejony
toż mówię, że ironia losu

i żeby OT nie było to jeszcze raz - choć już kiedyś o tym pisałam, i inne osoby też - dlaczego udzielają się na tym wątku osoby, które już mają pracę: otóż wszystkie te osoby były bezrobotne i wiedzą z doświadczenia jak ważne jest wsparcie i pozytywny przykład. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że w momencie kiedy ktoś zostaje bez pracy może wchodzić na wątek, a jak ją dostaje to jest persona non grata i sio z wątku. I tak, ponarzekanie pomaga na chwilę, ale jeszcze bardziej pomaga inspiracja i nadzieja, że skoro innym się udało to i mnie się w końcu uda.
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 11:38:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.