najlepszy film - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-15, 07:11   #1
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708

najlepszy film


W ubiegłym tygodniu, przychodzi do mnie moja pacjentka na cotygodniową sesję masażu (jest w ciąży). Od drzwi widze jak promienieje i mówi do mnie:
- Wiesz przedwczoraj widziałam najlepszy w życiu film!!! Hm....? Wiem że lubi dobre kino, jest znawcą i mamy sobie wiele do powiedzenia na ten temat, więc wymieniam kilka aktualnych hitów z kina. Ona na to:

- Nie, coś ty, widziałam trójwymiarowe usg naszej córeczki.
Miłe no nie!!?
Tak trzymać mamuśki.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 07:11   #2
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
najlepszy film

W ubiegłym tygodniu, przychodzi do mnie moja pacjentka na cotygodniową sesję masażu (jest w ciąży). Od drzwi widze jak promienieje i mówi do mnie:
- Wiesz przedwczoraj widziałam najlepszy w życiu film!!! Hm....? Wiem że lubi dobre kino, jest znawcą i mamy sobie wiele do powiedzenia na ten temat, więc wymieniam kilka aktualnych hitów z kina. Ona na to:

- Nie, coś ty, widziałam trójwymiarowe usg naszej córeczki.
Miłe no nie!!?
Tak trzymać mamuśki.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 12:18   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: najlepszy film

pewnie, ze miłe panie Piotrusiu dzien dobry

my z Tygrysem własnie na taki filmik zamierzamy pójść w ramach prezentu gwiazdkowego troche drogie bilety tego kina bo w Wawce u dr Roszkowskiego - sława w USG 3d- to bagatela tylko 200 peelenów ale czego sie nie robi, dla zdrowia dzidzi jak Roszkowski powie : wad nie uwidoczniono - znaczy jest pieknie, a dzić zdrowy jak rybka marze o tych słowach, snią mi sie po nocy no i ofcors nagramy sobie filmik na kasetę, a potem będę to oglądać milion razy dziennie

podpisano - stuknięta wariatka czyli mama 5 miesięcznego Tygrysiątka w brzuszku
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 12:18   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: najlepszy film

pewnie, ze miłe panie Piotrusiu dzien dobry

my z Tygrysem własnie na taki filmik zamierzamy pójść w ramach prezentu gwiazdkowego troche drogie bilety tego kina bo w Wawce u dr Roszkowskiego - sława w USG 3d- to bagatela tylko 200 peelenów ale czego sie nie robi, dla zdrowia dzidzi jak Roszkowski powie : wad nie uwidoczniono - znaczy jest pieknie, a dzić zdrowy jak rybka marze o tych słowach, snią mi sie po nocy no i ofcors nagramy sobie filmik na kasetę, a potem będę to oglądać milion razy dziennie

podpisano - stuknięta wariatka czyli mama 5 miesięcznego Tygrysiątka w brzuszku
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 15:07   #5
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: najlepszy film

Szkoda, że ja nie mam takiego filmu. Mam natomiast czarno-białe zdjęcia z USG. Też fajna pamiątka. Ginekolog polecił mi zrobić ksero tych zdjęć, bo za jakiś czas zbledną. Oczywiście tak zrobiłam, ale oryginalne zdjęcia są jeszcze ok.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 15:07   #6
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: najlepszy film

Szkoda, że ja nie mam takiego filmu. Mam natomiast czarno-białe zdjęcia z USG. Też fajna pamiątka. Ginekolog polecił mi zrobić ksero tych zdjęć, bo za jakiś czas zbledną. Oczywiście tak zrobiłam, ale oryginalne zdjęcia są jeszcze ok.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 17:02   #7
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: najlepszy film

A pop corn na tym filmie dają, no bagatelka powinien być wliczony w cenę biletu. No to trzymamy kciuki, tylko jak trzymajac kciuki robić masaże. Mam! Będę trzymał paluchy u stóp. Jest dobrze i na pewno bedzie dobrze. Pa pa.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-15, 17:02   #8
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: najlepszy film

A pop corn na tym filmie dają, no bagatelka powinien być wliczony w cenę biletu. No to trzymamy kciuki, tylko jak trzymajac kciuki robić masaże. Mam! Będę trzymał paluchy u stóp. Jest dobrze i na pewno bedzie dobrze. Pa pa.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.