DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 13:00   #1141
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
to że mnie tyle nie ma to nie znaczy że latam. bo to też dużo siedzenia w różnych miejscach. plus niezdrowe jedzenie bo trudno o wałówkę na cały dzień a do tego są dnie całe przesiedziane na du.pie nad książkami.

eh muszę się zmobilizować do ćwiczeń - powoli zdrowieję więc czas wrócić do pompek i zacząć na rowerze śmigać
Ja się poważnie zastanawiam nad basenem ale czuję że przed świętami to nie dam rady się wyrwać
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:56   #1142
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)



ja tez dukam, ale troszkę inaczej jem caly czas białka+ warzywa i tylko jeden dzień w tygodniu białek
muszę tak bo inaczej nie wytrzymuje a spada mnie ale spada, lepsze to niż grzeszyć nie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 20:14   #1143
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam Kochaneza spadki
Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Hej, hej
U mnie wagowa masakra, ale nic się nie przejmuję, bo to woda, nie zwały tłuszczu. W końcu sobie zejdzie.
Dzisiaj przede mną porcja ruchu w ogródku.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------


Powodzonka wzajemnie. Najważniejsze być konsekwentnym.... Wiosna sprzyja spadkom wagi, będzie dobrze.

Gdybym ja tak latała, to na bank bym jak szczapa była. U mnie wyjście do miasta to już porcja ruchu i spadki zagwarantowane. Tak to jest, gdy na co dzień siedzi się na dupie i świat przez okno podziwia.... Pdwójnie muszę uważać, bo lodówka w zasięgu wzroku, łóżeczko do wylegiwania też...
Miłego dnia
Kochana powodzenia,"gdy na co dzień siedzi się na dupie i świat przez okno podziwia.... "-znam to z doświadczenia ale jak zacznie się sezon to działka da mi popalić

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość


ja tez dukam, ale troszkę inaczej jem caly czas białka+ warzywa i tylko jeden dzień w tygodniu białek
muszę tak bo inaczej nie wytrzymuje a spada mnie ale spada, lepsze to niż grzeszyć nie
Każdy organizm jest inny,skoro tak ci pasuje to,a ile spada,więcej niż na dukanie?Powodzenia
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:42   #1144
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochaneza spadki

Kochana powodzenia,"gdy na co dzień siedzi się na dupie i świat przez okno podziwia.... "-znam to z doświadczenia ale jak zacznie się sezon to działka da mi popalić

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------


Każdy organizm jest inny,skoro tak ci pasuje to,a ile spada,więcej niż na dukanie?Powodzenia
Witam Kochaneza spadki
Dzisiaj już w domku,bylismy ostatnio w szpitalu, ciężko było,synuś ma zapalenie błony śluzowej żoładka po gastroskopi-ja się więcej denerwowałam niż on,ale poszło chociaż sporo badań nas/jego czeka
Powodzenia,cisza tu,chyba wątek upadnie
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:33   #1145
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

hej

wątek upada już od jakiegoś czasu - ale potem wraca do życia znów na chwile i tak w kółko

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochaneza spadki
Dzisiaj już w domku,bylismy ostatnio w szpitalu, ciężko było,synuś ma zapalenie błony śluzowej żoładka po gastroskopi-ja się więcej denerwowałam niż on,ale poszło chociaż sporo badań nas/jego czeka
Powodzenia,cisza tu,chyba wątek upadnie
kochana rozumiem Cię, ja też z moim małym mam ciągle jakieś problemy, od dwóch miesięcy chodzimy po lekarzach, robimy tonę różnych badań i ciągle nic nie wiemy co nam dolega
ale dobrze że już jesteście w domu, najważniejsze by wreszcie doszli do tego co dziecku dolega i wyleczyli go, bo taka niewiedza i nieświadomość jest najgorsza

chudziny gdzie jesteście

a u mnie dziś paskudnie - wczoraj spadł śnieg, dziś stopniał i znów sypie

pa
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:56   #1146
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość


ja tez dukam, ale troszkę inaczej jem caly czas białka+ warzywa i tylko jeden dzień w tygodniu białek
muszę tak bo inaczej nie wytrzymuje a spada mnie ale spada, lepsze to niż grzeszyć nie
Dokładnie takim samym systemem idę. Do tego dochodzą tzw. pojedyncze uczty albo grzeszki, ale że na Dukana jako takiego nie wróciłam, to wolę je nazywać ucztami Bardzo dobrze mi z takim okrojonym z węgli menu. Za to troszkę więcej otrąb różniastych dziennie potrafi mi pójść. Mieszam pszenne, owsiane i orkiszowe... Waga bardzo mało spada, ale to tak bardziej dla kosmetyki chcę kilka kilo zgubić niż z racji nadmiaru kilogramów
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochaneza spadki

Kochana powodzenia,"gdy na co dzień siedzi się na dupie i świat przez okno podziwia.... "-znam to z doświadczenia ale jak zacznie się sezon to działka da mi popalić
o tak... też nie mogę się doczekać prawdziwego wiosennego zefirku i cieplutkiej aury, wtedy wylegnę na moje rabatki i nikt mnie stamtąd do wieczora nie będziew stanie do domu zaciągnąć...
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochaneza spadki
Dzisiaj już w domku,bylismy ostatnio w szpitalu, ciężko było,synuś ma zapalenie błony śluzowej żoładka po gastroskopi-ja się więcej denerwowałam niż on,ale poszło chociaż sporo badań nas/jego czeka
Powodzenia,cisza tu,chyba wątek upadnie
Nie upadnie, bo będziemy zaglądać chociażby od czasu do czasu
Jak się czuje Twój synek? Tak cieżko znoszę choroby dzieci. Moje dziewcze już stare a przeżywam każdą jej dolegliwość...Mam nadzieję, że dobrzeje...
Powodzonka Dziewczyny
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 20:45   #1147
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam Kochaneza spadki
Wczoraj sie ważyłam i 1,7kg spadek,no chyba to nerwy bo sporo grzeszyłam w szpitalu ale i tak się cieszę,razem 5,2kg w 26dni,wolałabym więcej bo do świąt chciałabym jeszcze 3kg ale to nie realne
Fajnie,że jesteście
Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
hej

wątek upada już od jakiegoś czasu - ale potem wraca do życia znów na chwile i tak w kółko



kochana rozumiem Cię, ja też z moim małym mam ciągle jakieś problemy, od dwóch miesięcy chodzimy po lekarzach, robimy tonę różnych badań i ciągle nic nie wiemy co nam dolega
ale dobrze że już jesteście w domu, najważniejsze by wreszcie doszli do tego co dziecku dolega i wyleczyli go, bo taka niewiedza i nieświadomość jest najgorsza

chudziny gdzie jesteście

a u mnie dziś paskudnie - wczoraj spadł śnieg, dziś stopniał i znów sypie

pa
Kochana był w szpitalu ale tylko zasugerowali co może być a teraz jest chory bo ma 38stopni gorączki i nie wiem o co halo,może sie przeziębił lub coś nie tak bo brzuch go nadal boli,i bądź tu mądrym
A jeszcze badania go czekaja w środę,masakra,już nie madążam z tymi lekarzami
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Nie upadnie, bo będziemy zaglądać chociażby od czasu do czasu
Jak się czuje Twój synek? Tak cieżko znoszę choroby dzieci. Moje dziewcze już stare a przeżywam każdą jej dolegliwość...Mam nadzieję, że dobrzeje...
Powodzonka Dziewczyny
Dzięki ale sporo poradni przed nami a i tak synus chory(j.w.),pozdrawiam:cm ok:
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 20:28   #1148
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochaneza spadki
Wczoraj sie ważyłam i 1,7kg spadek,no chyba to nerwy bo sporo grzeszyłam w szpitalu ale i tak się cieszę,razem 5,2kg w 26dni,wolałabym więcej bo do świąt chciałabym jeszcze 3kg ale to nie realne
Fajnie,że jesteście

Kochana był w szpitalu ale tylko zasugerowali co może być a teraz jest chory bo ma 38stopni gorączki i nie wiem o co halo,może sie przeziębił lub coś nie tak bo brzuch go nadal boli,i bądź tu mądrym
A jeszcze badania go czekaja w środę,masakra,już nie madążam z tymi lekarzami
Pozdrawiam

Dzięki ale sporo poradni przed nami a i tak synus chory(j.w.),pozdrawiam:cm ok:
Witam Kochane za spadki
Świeta,święta czas już tuż,wcinajcie jajka,ale już.Kiedy zając Was zaś wzruszy,dajcie mu marchew,podrapicie uszy,a gdy jajko będzie puste,dajcie mu kopa wprost w kapustę,niech nie myśli,że jest cwany,za to miejcie rok udany,życzę wam WESOŁYCH ŚWIĄT
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 08:34   #1149
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Słyszałam ostatnio mnóstwo złych rzeczy o skutkach diety Dukana, wysiadają nerki i układ trawienny, to bardzo duże obciążenie dla organizmu jedzenie i trawienie tylko białek... :-/
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:49   #1150
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Kochaneza spadki
Ostatnio nie pisałam ale po świętach strasznego doła miałam bo trochę pzybrałam(nie duzo no ale zwsze)ale widzę,że nic nie piszecie więc chyba wątek upadnie
Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
Słyszałam ostatnio mnóstwo złych rzeczy o skutkach diety Dukana, wysiadają nerki i układ trawienny, to bardzo duże obciążenie dla organizmu jedzenie i trawienie tylko białek... :-/
Jak nie chcesz to nie dukaj ale po co taki post i potem nic
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:53   #1151
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Chyba się dołączyć będę musiała chyba zrobię wersję jak popolka pisała

Pogoda coraz lepsza, i nie ma się ma czym zakryć
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 21:50   #1152
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam Kochaneza spadki
U nas burza i parno,no wytrzymać się nie da
Nie kupiłam testu bo boję się,stara jestem na ciąże i boję się strasznie ale wcześniej też miałam takie przerwy,poczekam

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Chyba się dołączyć będę musiała chyba zrobię wersję jak popolka pisała

Pogoda coraz lepsza, i nie ma się ma czym zakryć
Witam,ale Kochane nic nie piszeciewięc pewnie wątek upadnie,powodzenia w dukaniu
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 23:03   #1153
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochaneza spadki
U nas burza i parno,no wytrzymać się nie da
Nie kupiłam testu bo boję się,stara jestem na ciąże i boję się strasznie ale wcześniej też miałam takie przerwy,poczekam

Witam,ale Kochane nic nie piszeciewięc pewnie wątek upadnie,powodzenia w dukaniu
Hej
Skoro miewałaś już takie przerwy to spokojnie, nie bój się na zapas. Ja tam bym test zrobiła dla pewności, inaczej pewnie bym spać nie mogła, ale ja taka jestem że wszystko chcę jak najszybciej wiedzieć
No niestety wątek umiera śmiercią naturalną. Ja teraz głównie udzielam się na wątku włosowym i fitness - bo w kwestii dukana już prawie wszystko wiem i po prostu w tym trwam, co najwyżej w necie szukam przepisów. A w pozostałych kwestiach ciągle czegoś muszę się dowiadywać więc piszę na forach...
Zaczęłam ćwiczyć z Ewą Chodakowską i chyba coś ruszyło i sylwetka faktycznie się wysmukla, a najważniejsze że kondycja się poprawia
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 22:28   #1154
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Hej
Skoro miewałaś już takie przerwy to spokojnie, nie bój się na zapas. Ja tam bym test zrobiła dla pewności, inaczej pewnie bym spać nie mogła, ale ja taka jestem że wszystko chcę jak najszybciej wiedzieć
No niestety wątek umiera śmiercią naturalną. Ja teraz głównie udzielam się na wątku włosowym i fitness - bo w kwestii dukana już prawie wszystko wiem i po prostu w tym trwam, co najwyżej w necie szukam przepisów. A w pozostałych kwestiach ciągle czegoś muszę się dowiadywać więc piszę na forach...
Zaczęłam ćwiczyć z Ewą Chodakowską i chyba coś ruszyło i sylwetka faktycznie się wysmukla, a najważniejsze że kondycja się poprawia
Witam Kochana,zrobię ale szkoda mi na test bo nie mam zachcianek i innych objawów ciąży tylko @ mi się spóźnia,ale to nie oznacza,że nie jestem w ciąży
Szkoda,że wątek upada bo fajnie było was widzieć i czytać
za spadki i kondycję
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 22:39   #1155
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochana,zrobię ale szkoda mi na test bo nie mam zachcianek i innych objawów ciąży tylko @ mi się spóźnia,ale to nie oznacza,że nie jestem w ciąży
Szkoda,że wątek upada bo fajnie było was widzieć i czytać
za spadki i kondycję
17zł za hCG ostatnio dałam
ale ja nie umiałabym żyć ze spóźniającym się okresem nie wiedząc co i jak. akurat wiedziałam że na zajście szans praktycznie nie miałam ale i tak zrobiłam test. może to też kwestia trochę innej że tak powiem sytuacji, u mnie ciąża byłaby bardzo nie wskazana w trakcie studiów dlatego bardziej się stresowałam.
a u ciebie jak spadki itd? mam nadzieję że wszystko ok
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 21:45   #1156
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
17zł za hCG ostatnio dałam
ale ja nie umiałabym żyć ze spóźniającym się okresem nie wiedząc co i jak. akurat wiedziałam że na zajście szans praktycznie nie miałam ale i tak zrobiłam test. może to też kwestia trochę innej że tak powiem sytuacji, u mnie ciąża byłaby bardzo nie wskazana w trakcie studiów dlatego bardziej się stresowałam.
a u ciebie jak spadki itd? mam nadzieję że wszystko ok
Witam Kochane/a bo jak widzę tylko ja i metal_fish pisze,u mnie nie ma spadków ale i nie ma wzrostów i to mnie marwi
Piszesz o sobie ale nic o tym czy jesteś w ciąży,bo test robiłaś,ja jakoś nie mogłam bo się boję i trochę boję się,że potym stresie mogę mieć ciąże urojoną
Co do nogi to masakra,strasznie boli bo zbita ale już trochę lepiej,tylko na tabsach i maściach przeciwbólowych jestem więc to może opóźnia @
Powodzenia w dukaniu i udzielajcie się kobitki
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:15   #1157
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

ja jednak nie dukanuje, bo nie mam chęci, a ponadto ostatnio jestem raczej na płynnej diecie, bo mnie staw żuchwowy boli i zbytnio gryźć nie mogę, a poza tym muszę go oszczedzac

ja bym raczej wolala zrobic test, zalezy jak dlugo by mi sie spoźniał.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:40   #1158
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochane/a bo jak widzę tylko ja i metal_fish pisze,u mnie nie ma spadków ale i nie ma wzrostów i to mnie marwi
Piszesz o sobie ale nic o tym czy jesteś w ciąży,bo test robiłaś,ja jakoś nie mogłam bo się boję i trochę boję się,że potym stresie mogę mieć ciąże urojoną
Co do nogi to masakra,strasznie boli bo zbita ale już trochę lepiej,tylko na tabsach i maściach przeciwbólowych jestem więc to może opóźnia @
Powodzenia w dukaniu i udzielajcie się kobitki
ponoć w każdej diecie jest taka poważniejsza faza zastoju. dobrze wtedy coś zmienić: dołożyć ruch lub zmienić porę jego wykonywania, inaczej rozłożyć posiłki w ciągu dnia. można też dowalić białkiem - cały dzień tylko kurczak/indyk. ponoć działa też mały dietetyczny grzech...
w ciąży (na szczęście) nie jestem.

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ja jednak nie dukanuje, bo nie mam chęci, a ponadto ostatnio jestem raczej na płynnej diecie, bo mnie staw żuchwowy boli i zbytnio gryźć nie mogę, a poza tym muszę go oszczedzac

ja bym raczej wolala zrobic test, zalezy jak dlugo by mi sie spoźniał.
mój dukan też zmodyfikowany, prawie codziennie jem warzywa, samo białko jak się uda.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 22:12   #1159
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam Kochaneza spadki
Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ja jednak nie dukanuje, bo nie mam chęci, a ponadto ostatnio jestem raczej na płynnej diecie, bo mnie staw żuchwowy boli i zbytnio gryźć nie mogę, a poza tym muszę go oszczedzac

ja bym raczej wolala zrobic test, zalezy jak dlugo by mi sie spoźniał.
Kochana jak wolisz ale przy takiej kontuzji też można dukaćZrobię jutro albo po jutrze bo już mam dość tego czekania
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
ponoć w każdej diecie jest taka poważniejsza faza zastoju. dobrze wtedy coś zmienić: dołożyć ruch lub zmienić porę jego wykonywania, inaczej rozłożyć posiłki w ciągu dnia. można też dowalić białkiem - cały dzień tylko kurczak/indyk. ponoć działa też mały dietetyczny grzech...
w ciąży (na szczęście) nie jestem.


mój dukan też zmodyfikowany, prawie codziennie jem warzywa, samo białko jak się uda.
Kochana chciałam zacząć ćwiczyć ale ta kontuzja nogi wszystko przekreśliła,co do diety to różnie bywa
Super,skoro tak uważasz,że nie jesteś w ciąży,a ja nie wiem,jutro albo pojutrze zrobie test i dam znać
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 07:08   #1160
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Miłego dnia Kochane chudzinki
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:37   #1161
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Dzień dobry przy kawie
...) )
...( (
("""""")o
'''''''''''''
Miłego dnia życzę.
Ja po Dukanie, ale jakby na Dukanie wciąż. Na co dzień bezpiecznie się czuję przy menu takim bliżej Dukana. I waga też wtedy bez szaleństw. To się nazywa zachować zdrowe nawyki...Gdy tylko sięgne po smażone, zapychacze, jakieś piwko na imprezie czy normalny obiad w restauracji, momentalnie waga reaguje. Mało się ruszam, więc tym bardziej muszę uważać a zapotrzebowanie na kalorie mam znacznie mniejsze niż normalnie żyjąca osoba.
Coś mam ostatnio obrzydzenie do wszelkich form ruchu..... źle, niedobrze

LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 12:51   #1162
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam,
czy w fazie II można przecier pomidorowy/koncentrat/sok pomidorowy ?

Proszę o odpowiedz bo naszło mnie na mielone w sosie

Pozdrawiam.
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 13:55   #1163
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez Pysiulka86 Pokaż wiadomość
Witam,
czy w fazie II można przecier pomidorowy/koncentrat/sok pomidorowy ?

Proszę o odpowiedz bo naszło mnie na mielone w sosie

Pozdrawiam.
TAK!!! I przecier i koncentrat i sok, pod warunkiem, że nie jest na cukrze.
Pozdrawiam
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 08:11   #1164
Pysiulka86
Zadomowienie
 
Avatar Pysiulka86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 057
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
TAK!!! I przecier i koncentrat i sok, pod warunkiem, że nie jest na cukrze.
Pozdrawiam
Dziekuje To znaczy jezeli w składzie jest sól i przecier pomidorowy/pomidory to jest ok ?
__________________
Pysiulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 08:42   #1165
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Dzień dobry kobietki!
Stęskniłam się za Wami bo chyba z pół roku mnie nie było :P
Dukan u mnie poszedł w odstawkę, jakoś przestałam po prostu miec na niego siłę, ale trzymam się pewnych zasad i myślę, że to mi dużo daje. Największa moją bolączką były słodycze, bo normalnie przepadam za nimi, ale aktualnie i tak bylam zmuszona je odstawić. Mam dietę, którą stosuje się przy antybiotykoterapii, bo cóż- od miesiąca jestem chora na boreliozę, a teraz w fazie leczenia musze się ścisle trzymac ustalonych zaleceń, w wyniku tego waga mi chyba nieco poszła w dół. Choć nie ważę się, bo jakoś strach mnie bierze przed ujrzeniem cyferki
życzę Wam wszystkim wytrwałości. Lato idzie, duka znów powraca do łask, więc te ktore już się w to wciagnęly zapewne wytrwają. Nikamo podczytywałam troszkę Was i dlatego Tobie szczególnie życzę wszystkiego dobrego, aby wreszcie wszystko ułozyło się tak jak trzeba
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:51   #1166
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam Kochane za spadki
Widzę,że się tu ruszyło z postami,robiłam test i wyszedł nagatywny,więc nie wiem co ze mną ale słabo się czuję i mam mdłości
Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzień dobry przy kawie
Mało się ruszam, więc tym bardziej muszę uważać a zapotrzebowanie na kalorie mam znacznie mniejsze niż normalnie żyjąca osoba.
Coś mam ostatnio obrzydzenie do wszelkich form ruchu..... źle, niedobrze
Kochana taka pogoda,że nie chce się ruszać-mam to samo
Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kobietki!
Stęskniłam się za Wami bo chyba z pół roku mnie nie było :P
Dukan u mnie poszedł w odstawkę, jakoś przestałam po prostu miec na niego siłę, ale trzymam się pewnych zasad i myślę, że to mi dużo daje. Największa moją bolączką były słodycze, bo normalnie przepadam za nimi, ale aktualnie i tak bylam zmuszona je odstawić. Mam dietę, którą stosuje się przy antybiotykoterapii, bo cóż- od miesiąca jestem chora na boreliozę, a teraz w fazie leczenia musze się ścisle trzymac ustalonych zaleceń, w wyniku tego waga mi chyba nieco poszła w dół. Choć nie ważę się, bo jakoś strach mnie bierze przed ujrzeniem cyferki
życzę Wam wszystkim wytrwałości. Lato idzie, duka znów powraca do łask, więc te ktore już się w to wciagnęly zapewne wytrwają. Nikamo podczytywałam troszkę Was i dlatego Tobie szczególnie życzę wszystkiego dobrego, aby wreszcie wszystko ułozyło się tak jak trzeba
Kochana zdrówka życzę,borelioza to od kleszcza-gdzieś ty go złapałaś?
i dzięki za dobre słowo
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 06:48   #1167
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochane za spadki
Widzę,że się tu ruszyło z postami,robiłam test i wyszedł nagatywny,więc nie wiem co ze mną ale słabo się czuję i mam mdłości

Kochana taka pogoda,że nie chce się ruszać-mam to samo

Kochana zdrówka życzę,borelioza to od kleszcza-gdzieś ty go złapałaś?
i dzięki za dobre słowo
Nikamo, tak to od kleszcza, choć nie miałam żadnego wbitego w ciało, więc są dwa wyjścia, albo ugryzł mnie i nie wbił się w ogóle, albo to nie był kleszcz tylko zupełnie cos innego... Lekarz mówił, że nawet komary mogą przenosić tę chorobę... U nas na Mazurach jest pełno lasów więc złapać mogłam g dosłownie wszędzie. Tym bardziej, że na uczelnie często przez las chodzę. No cóż- stało się, nie ma co panikować, tylko teraz trzeba z tym żyć, a Wy się strzeżcie, bo kleszczy teraz wysyp niesamowity.
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 10:21   #1168
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Hejka witam Was wszystkie...
Pozwoliłam sobie do Was zajrzec i widzę że mnóstwo z Was jeszcze tu jest - superrr!
Ja zaczynam kolejną przygodę z Dukanem, od ostatniej przybyło mnie troche bo jakies 8 kg no ale tak to jest jak się nie trzyma zasad...
No ale chyle czolo i przyjmuję wszelkie baty na goła dupe hehhe

Mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie?

Pozdrawiam szczuplaczki
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 21:00   #1169
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Witam chudzinki

widzę dawne znajome pojawiły sie znów na wątku
miło was widzieć dziewczynki - szkoda tylko że nie piszecie że wszystko ok, tylko że troszkę kg wraca

miłego wieczorku
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 06:31   #1170
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. VI, zrzucamy i utrwalamy:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Witam chudzinki

widzę dawne znajome pojawiły sie znów na wątku
miło was widzieć dziewczynki - szkoda tylko że nie piszecie że wszystko ok, tylko że troszkę kg wraca

miłego wieczorku

Cóż Basiu, jesli sie nie trzyma zasad tak jak np Ja to niestety ale efekt jest odwrotny od tego ok no ale coż jak zwykle lato jak powinnam się cieszyc swoimi wdziekami to ja na diecie i zrzucam zrzucam hehe...
-----------------------------------------------------------------------------------

Witam Was Kobietki

Widzę że chyba mało tu zaglądacie, pamiętam niegydś to po jednym zawolonym wieczorze trzeba było pół dnia nadrabiac nie przeczytane posty hehe No ale się rozumie że kazdy ma jakieś swoje ważne sprawy

Ja się dzis nie zwazyłam bo zaraz po przebudzeniu wypiłam chyba 0,5 l wody tak mnie suszyło a dopiero pozniej przypomniałam sobie ze przecież waga..więc nie pochwalę się czy spadek czy wzrost

Zaraz wszamię jakieś śniadanko i wypiję herbatkę

Milutkiego dnia życzę
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 17:40:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.