Dieta kopenhaska - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 13:12   #2611
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez julita777 Pokaż wiadomość
a dziękuje ja miałam głównie problemy z powolną przemianą materii,powolnym metabolizmem.(ale nia ma co się dziwić przy takim jedzeniu z przed diety) i dlateo codziennie na śniadanie pije kawe jem jogurt naturalny z płatkami albo mleko z płatkami i to samo na kolacje.(moj metabolizm baardzo ale to bardzo się pośpieszył)w ciągu dnia jakiś jogurt,serek wiejski,surówke,warzywa,o woce pieczywo ciemne i wypijam 1,5/2 l. wody oprócz tego zieloną herbate,owocowe,zwykłe,so ki bez cukru,wody smakowe ogólnie wszystko bez gazu i z małą zawartością cukru. Na obiad w sumie wszystko... .ale w jakiś mniejszych porcjach,szybciej się najadam i czuje syta.(pewnie też tak macie na diecie takie malusie porcje żywieniowe i trzeba było wytrzymać, to żołądek chyba się przyzwyczaił i mniej potrzebuje)i przestałam tak wszystko dosalać, przyprawiać.Moja rodzina wogóle uważała że straciłam smak,bo wszystko było dla mnie przesolone,za ostre.i dlatego sama zaczełam gotować a oni na swoich talerzach sobie doprawiają przestałam jeść slodycze ale co najmniej raz w tyg.pieke ciasta.
Więc to nie są jakieś nieosiągalne zmiany,dla mnie osobiście były wielkie ale przyniosły taki efekt,że nigdy tego nie zmienie.
Powodzenia!
dzięki za odpowiedz, no to ja właściwie też tak staram się jeść odstawiłam ziemniaki i zastepuje je ryżem ciemnym lub kaszą,pomyślę o tym jogurcie rano i wieczorem .dzięki pa pa
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:08   #2612
wiolcia007
Przyczajenie
 
Avatar wiolcia007
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Dieta kopenhaska

Bardzo fajnie że takie dziewczyny jak julita777 zdają relacje
\jestem z siebie dumna że wytrzymałam. Dziś 12 dzień a 4,5kg mniej, liczyłam na więcej ale dobre i to
wiolcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 16:14   #2613
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: Dieta kopenhaska

.
__________________


Edytowane przez Jelly Bean
Czas edycji: 2012-07-12 o 16:36
Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:45   #2614
soberka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta kopenhaska

Hi dziewczyny, czy ktos jest w trakcie tej diety obecnie, tyle tu komentarzy, a nie mam czasu czytac wszystkie. U mnie mija dzisiaj 2 dzien. Czuje sie nawet ok, chociaz mam momenty, ze troche mi ciemno przed oczami.
Ogolnie mam silna wole, i wiem ze dam rade, problemem jest jednak to, ze wczoraj zwrocilam kurczaka z salatka, tak szybko jak go pochlonelam. Nie wiem czym zastapic ta kure, befszytk tez nie lubie. Szpinak wyeliminowalam i jem brokuly.
Moja waga wyjsciowa to 65 kg CHce schudnac 10kg, ale nie wiem czy osiagne taki efekt.
4 lata temu robilam pierwszy raz ta diete. Wazylam wowczas 73 kg i schudlam do 62. Waga utrzymywala sie do dnia dzisiejszego na roznym poziomie, byly wzrosty i spadki do 57 nawet. Ale musze przyznac, ze jednak to cos pomoglo, gdyz jestem wielkim smakoszem slodyczy, sa momenty ze przez 2 tyg nie jem nic innego oprocz smakolykow i to dzien w dzien i mimo tego nigdy nie przekroczylam 65 przed ta dieta mialam nawet 80 kg prz takim obrzarstwie.
Napisze ile schudlam gdy zakoncze diete.
Zmobilizujcie mnie jakos jeszcze bardziej, za 3 tyg jade na urlop a tu wstyd sie w bikini pokazac. (((((( Pozdrawiam Was goraco i 3 mam kciuki za inne kolezanki z forum.
soberka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:49   #2615
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Dieta kopenhaska

Hej dziewczyny. Bardzo dużo piszecie tutaj na temat efektów tej diety, czy warto czy nie . Dużo o tej diecie sie dowiedziałam, a mam zamiar od jutra ją zacząć stosować (155cm, waga 90kg ;( masakraaa! ) jak sądzicie ile mogę schudnąć i czy zamiast befsztyku naprawdę mogę zjeśc fileta z kurczaka bądź inne mięso ( jakie? ) i czy przy tej diecie można palić? bardzo dużo osób powiedziało mi, że nie a palę od 18tego roku życia ( mam blisko 21)więc ciężko będzie mi się tego nałogu tak z dnia na dzień pozbyć. Muszę schudnąć, gdyż czeka mnie długa przeprawa przed ślubem a wiadomo... lepiej kupuje się mniejsze rozmiary sukni ślubnej, a po drugie co za wstyd, gdyby mój facet nie mógł mnie pprzenieść na rękach przez próg! Pozdrawiam wszystkie wizażanki i proszę o szybką i konkretną odpowiedź.
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 08:56   #2616
wiolcia007
Przyczajenie
 
Avatar wiolcia007
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Dieta kopenhaska

Hej!
Ile schudniesz zależy od zawzięcia, przestrzegania diety itp. Ale masz poważny cel więc myśle że dieta plus jakaś aktywność fizyczna da fajne rezultaty
Jeśli to nie zadziała możesz zobaczyć jak ci pojdzie na diecie dukana. Moja kuzynka przed ślubem ją stosowała i dzięki temu została przeiesiona przez próg hehe To że tej diety nie skończyła i miała efekt jojo to mało istotny szczegół zależało jej żeby wyglądać w dniu ślubu
Powodzenia!
wiolcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 09:43   #2617
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Dieta kopenhaska

ja teraz smigam na dukanie to fajna dieta
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 12:46   #2618
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Dieta kopenhaska

ja słyszałam o diecie dukana, kilka osób schudło zaledwie 3-4 kg (to podobno mało na tej diecie) w pierwszej fazie a później waga stała. ;( nie wiem czy to ich wina bo tak naprawdę się nie stosowały do niej tak jak powinny czy tylko tyle mogły. Rano kawka teraz właśnie robię brokuły... nie cierpie szpinaku!! myślę, że dam radę. Czy ktoś wie czym mogę zastąpić befsztyk? u mnie w sklepie jest dość drogi, a oprócz tego wygląda mało apetycznie.. ;( (jak stary) . Jeżeli na kopenhaskiej mi nie wyjdzie to spróbuje czegoś innego.. Pozdrawiam
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 06:39   #2619
Majeczka17
Przyczajenie
 
Avatar Majeczka17
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ja słyszałam o diecie dukana, kilka osób schudło zaledwie 3-4 kg (to podobno mało na tej diecie) w pierwszej fazie a później waga stała. ;( nie wiem czy to ich wina bo tak naprawdę się nie stosowały do niej tak jak powinny czy tylko tyle mogły. Rano kawka teraz właśnie robię brokuły... nie cierpie szpinaku!! myślę, że dam radę. Czy ktoś wie czym mogę zastąpić befsztyk? u mnie w sklepie jest dość drogi, a oprócz tego wygląda mało apetycznie.. ;( (jak stary) . Jeżeli na kopenhaskiej mi nie wyjdzie to spróbuje czegoś innego.. Pozdrawiam

befsztyka możesz zastąpić cycem z kury spadek wagi dużo zależy od wagi startowej im większa tym większy spadek. Powodzenia ja zaczynam od jutra. Moja mama i kuzynka schudły na niej i do dziś nie przytyły a było to jakieś 5 lat temu, więc warto!
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.
Majeczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 10:12   #2620
mawensoul
Przyczajenie
 
Avatar mawensoul
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Smile Dieta kopenhaska

Cześć .

Otóż mój problem jest taki. Mając prawie 15 lat , 164 cm wysokości waże 69 kg BMI to 25.7 . Chciałabym zrzucić od 5-9 kg do wyjazdu nad morze. Wyjeżdżam 11 czerwca, więc mam troche więcej czasu niż miesiąc.
Zastanawiałam się nad zastosowaniem diety kopenhaskiej. Pewnie powiecie , że jestem za młoda na odchudzanie, że to są drastyczne metody. Czytałam wiele na ten temat, stosowałam przeróżne diety i w ostatnim miesiącu schudłam tylko 4 kg, co mnie nie zadowala. Chce dojść do 60 kg, wtedy będę szczęśliwa.
Motywacji mi nie brakuje i jestem zdolna do wyrzeczeń

Stosował ktoś z was tą dietę? Ile schudliście? Jakie są efekty?

Z góry dziękuje
mawensoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:07   #2621
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

hmm
a 4kg w miesiąc to ładnie i dużo jak na miesiąc. Te nadprogramowe kg zdobywałaś przez lata a nie 2miesiące w które chcesz je zgubić.
wg mnie nie powinnaś brać się za kopenhaska bo jestes za młoda, ta dieta jest bardzo restrykcyjna, a Ty dojrzewasz.

Spróbuj inaczej, powoli acz sumiennie.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 07:17   #2622
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez mawensoul Pokaż wiadomość
Cześć .

Otóż mój problem jest taki. Mając prawie 15 lat , 164 cm wysokości waże 69 kg BMI to 25.7 . Chciałabym zrzucić od 5-9 kg do wyjazdu nad morze. Wyjeżdżam 11 czerwca, więc mam troche więcej czasu niż miesiąc.
Zastanawiałam się nad zastosowaniem diety kopenhaskiej. Pewnie powiecie , że jestem za młoda na odchudzanie, że to są drastyczne metody. Czytałam wiele na ten temat, stosowałam przeróżne diety i w ostatnim miesiącu schudłam tylko 4 kg, co mnie nie zadowala. Chce dojść do 60 kg, wtedy będę szczęśliwa.
Motywacji mi nie brakuje i jestem zdolna do wyrzeczeń

Stosował ktoś z was tą dietę? Ile schudliście? Jakie są efekty?

Z góry dziękuje


oczywiscie ze jestes za mloda na ta diete ona nie dostarcza wielu skladnikow odzywczych co jest b.wazne w twoim wieku.a moze spróbuj diety 1000 kcal??? ona jest bezpieczna i tez mozna ładnie schudnąć.zycze ci powodzenia, ja tez mam do zrzucenia 10 kg pozdawiam

Edytowane przez puskofryz
Czas edycji: 2012-05-06 o 07:18
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 09:53   #2623
harumi_amane
Raczkowanie
 
Avatar harumi_amane
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez mawensoul Pokaż wiadomość
Cześć .

Otóż mój problem jest taki. Mając prawie 15 lat , 164 cm wysokości waże 69 kg BMI to 25.7 . Chciałabym zrzucić od 5-9 kg do wyjazdu nad morze. Wyjeżdżam 11 czerwca, więc mam troche więcej czasu niż miesiąc.
Zastanawiałam się nad zastosowaniem diety kopenhaskiej. Pewnie powiecie , że jestem za młoda na odchudzanie, że to są drastyczne metody. Czytałam wiele na ten temat, stosowałam przeróżne diety i w ostatnim miesiącu schudłam tylko 4 kg, co mnie nie zadowala. Chce dojść do 60 kg, wtedy będę szczęśliwa.
Motywacji mi nie brakuje i jestem zdolna do wyrzeczeń

Stosował ktoś z was tą dietę? Ile schudliście? Jakie są efekty?

Z góry dziękuje
Sotosowałam tą dietę niejednokrotnie i mam już wyrobione na jej temat swoje zdanie.
1) Dieta bardzo niszczy organizm - nawet po krótkotrwałym jej stosowaniu (czyli jedynym zdrowym) widzisz zmiany w swojej cerze, we włosach, na zębach.
2) Chodzisz wiecznie głodna i jest duże ryzyko zasłabnięcia - ja prowadzę tryb życia praca + studia, więc siłą rzeczy cały czas jestem poza domem. Niejednokrotnie kręciło mi się w głowie i znacznie zmniejszyła się moja produktywność. gorzej szło zapamiętywanie materiału czy wykonywanie codziennych zadań w pracy.
3) Nie każda osoba na kopenhaskiej chudnie. Widzę, że masz podobne problemy z wagą, jak ja mam (tyle, że byłam o wiele grubsza, niż Ty, i niż jestem teraz, kiedy ją stosowałam). Nie schudłam na niej dużo - dwa kilo zleciało, a to właściwie tylko woda. Nadrobisz tą utratę, jak zaczniesz normalniej jeść po zakończeniu sesji z kopenhaską, więc uprzedzam - żeby nie było rozczarowania.

Generalnie, naprawdę nie polecam.

PS 4 kilogramy w miesiąc to dużo. Wytrwałości i spokoju, a wszystko będzie ok. Drastycznymi dietami zrobisz sobie jojo.
__________________
Slightly Delicious - moje kobiece podróże z duszą

Było: 85 kg
Jest: 66,6 kg
Będzie: 55 kg
harumi_amane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 08:50   #2624
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Dieta kopenchadzka

witajcie. byłam na tej diecie ale niestety nie skonczyłam, gdyż dwa razy zasłabłam i wcisneli mi batoniki na podniesienie cukru. ;( nie ukrywam bo sie zalamałam, ale teraz jestem na "wlasnej" diecie i powiem Wam, drogie wizazanki, że czuję sie naprawdę lepiej niż na kopenhaskiej. schudłam juz 2 kg w 1,5 nie liczac wody, której miałam naprawde duzo ;p oprocz tego troche cwicze i w pasie 2 centymetry mniej i piersi ujedrnione ;d wiec ja osobiscie mam zla opinie o kopenhaskiej... nie dla osob mojej postury i z moimi nawykami zywieniowymi. ;p
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 17:37   #2625
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez harumi_amane Pokaż wiadomość
Drastycznymi dietami zrobisz sobie jojo.
Jojo to akurat i ta ułożoną przez dietetyka będzie, jęsli wróci się do nawyków z przed diety.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 18:00   #2626
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Dieta kopenhaska

kazda dieta konczy sie jojo.... jesli sie nie przypilnujemy, trzeba zdrowo jesc i tyle
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:24   #2627
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Dieta kopenhaska

hej jak tam? wszyscy sie wykonczyli po tych dietach??hi hi
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:38   #2628
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

ja ja stosowałam z 5lat temu i nic mi nie było, dobrze się czułam na niej i schudłam a jojo nie było.

z tym że ja brałam multiwitamine codziennie i uważam że w każdej diecie mono/cud należy łykać multiwitamine.

niemniej nie polecam osobom poniżej 20r.ż.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 08:52   #2629
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

Dziś zaczynam trzeci dzień tej diety. Szczerze mówiąc jak narazie znoszę ją bardzo dobrze. Kawa jako śniadanie to u mnie od lat norma. Najgorszy problem to sałata z oliwą i cytryną. Bleee... Osłabienia nie odczuwam. Odkurzam, sprzątam, gotuję dla rodziny i nawet mnie nie kusi Humor dobry, cieszę się że wreszcie coś ze sobą robię. Do tej pory przez prawie dwa miesiące chodziłam na stepperze, kręciłam na twisterze, robiłam brzuszki itd. Na czas diety nie ćwiczę, gdyż nie jest to zalecane. Dodatkowo piję herbatkę Zioła Mnicha wspomagającą odchudzanie. Biorę też witaminki. Mam nadzieję że dam radę do końca
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 11:26   #2630
harumi_amane
Raczkowanie
 
Avatar harumi_amane
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez alethia99 Pokaż wiadomość
Kawa jako śniadanie to u mnie od lat norma. Najgorszy problem to sałata z oliwą i cytryną. Bleee...
Kurde, jestem coraz mniej przekonana do kawy. Też od niej zaczynam dzień, ale jak sobie zdaję sprawę, że to draństwo wypłukuje mikroelementy z organizmu - a kiedy jesteś na takiej kopenhaskiej, to i tak masz z tymi mikroelementami biednie - to mi się odechciewa jej pić.... (tylko jak tu sobie innym sposobem dać kopa?)

Sałata z oliwą i cytryną jest pycha!!!
__________________
Slightly Delicious - moje kobiece podróże z duszą

Było: 85 kg
Jest: 66,6 kg
Będzie: 55 kg
harumi_amane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 11:57   #2631
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

Co kto lubi Na początku w sumie ta sałata mi smakowała Dziś czwarty dzień, czuję się dobrze. Cieszę się z tego powodu, bo gdy w pierwszym dniu diety czytałam o niej, przeraziłam się opowiadań dziewczyn jak mdlały, budziły się w szpitalu itd. A tu takie zaskoczenie że mnie to jeszcze nie dotyczy Szczerze mówiąc to wczoraj obiadu nie mogłam dopchać do końca, a po kolacji byłam strasznie najedzona i nie dałam rady zjeść wszystkiego. Bałam się też że bez soli nie ruszę jedzenia, bo na ogół jestem "solomaniaczką", ale o dziwo nawet mi idzie. A jaką właściwie jesz sałatę? Zwykłą zieloną czy lodową? Na jakimś forum dietetyk mówił że można jeść oba rodzaje. Więc wczoraj zrobiłam lodową z odrobiną oliwy i cytryną, do tego pokrojone jajko i plaster wędzonej szynki drobiowej, wyszła pycha sałatka, aż się nie mogę doczekać powtórki tego dnia
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:14   #2632
harumi_amane
Raczkowanie
 
Avatar harumi_amane
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez alethia99 Pokaż wiadomość
A jaką właściwie jesz sałatę? Zwykłą zieloną czy lodową?
Taka zwykła, zielona, często przychodzi do sklepów już w strasznym stanie i tego nie da się kupić jeśli jest się rozsądnym (przynajmniej w sklepach w moim "terenie" - nie mam dużego wyboru, a Carrefour Express warzywami naprawdę nie zachęca). Zazwyczaj lodową, albo takie fajne mieszanki sałat pakowane w woreczek, gdzie masz pekińską, lodową, a także jakieś bardziej dekoracyjne ruccole (ale trochę obawiam się, że jeśli to jem, to pochłaniam mnóstwo konserwowanego świństwa tak naprawdę).

Widzisz, ja przygody z kopenhaską mam za sobą - takiej "standardowej" nie polecam, ale zmodyfikowałam sobie tą dietę troszkę pod siebie. Oczywiście nadal uważam, że generalnie to ona jet paskudnie niezdrowa :P

To, jak się odżywiam teraz, to właściwie śródziemnomorska wersja kopenhaskiej - mniej kawy, oliwa z oliwek, przyprawy ziołowe, ŻADNEJ SOLI (odzwyczaiłam się od niej na dobre i aktualnie razi mnie nawet jej smak), odrobina octu (jako przyprawa), od czasu do czasu szaleństwo - w sensie, pełny obiad
__________________
Slightly Delicious - moje kobiece podróże z duszą

Było: 85 kg
Jest: 66,6 kg
Będzie: 55 kg
harumi_amane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 13:06   #2633
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

Zdaję sobie sprawę z tego że to dość paskudna dieta, ale zależy mi na szybkim efekcie. Dziś znów z obiadem nie dałam rady. Aż mam wyrzuty sumienia, przecież powinnam być głodna jak większość dziewczyn.
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 00:26   #2634
kerelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta kopenhaska

jakie glupie forum...prawdy nie mozna napisac...napisali,ze to spam!!!!
sooorrrry
jaki spam,ze to forum jest cienkie?
dziewczyny !wsperajcie sie na forum kafeterii...tam jest codzienne super wsparcie a nie jak tu...co pare dni!
i za to wywalajatresc???phiiiiii
kerelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 07:29   #2635
harumi_amane
Raczkowanie
 
Avatar harumi_amane
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez alethia99 Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę z tego że to dość paskudna dieta, ale zależy mi na szybkim efekcie. Dziś znów z obiadem nie dałam rady. Aż mam wyrzuty sumienia, przecież powinnam być głodna jak większość dziewczyn.
Niekoniecznie. Takie diety zmniejszają żołądek, więc nie musisz odczuwać głodu. Ja go po zmniejszeniu żołądka już w ogóle nie odczuwam, tylko, że jestem po prostu łakoma na różne rzeczy - to już inna kwestia
__________________
Slightly Delicious - moje kobiece podróże z duszą

Było: 85 kg
Jest: 66,6 kg
Będzie: 55 kg
harumi_amane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:40   #2636
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

Tyle że ja od pierwszego dnia głodu nie odczuwam. No ale to raczej dobrze W sumie polubiłam się z tym jedzeniem, a wydawało mi się że diety to taki koszmar
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:51   #2637
klaudziora
Raczkowanie
 
Avatar klaudziora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Dot.: Dieta kopenhaska

Hej dziewczyny

Ja dziś mam trzeci dzień tej diety. Narazie czuje sie dobrze. Prawie wszystkie składniki tej diety są produktami, które jadam na co dzień. W pierwszym dniu odczuwałam głód no bo dzień wcześniej jadłam jeszcze "normalnie". Mam nadzieję, że wytrwam do końca. Kupiłam sobie też witaminki (vigor), że się wzmocnić.
klaudziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:03   #2638
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez klaudziora Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja dziś mam trzeci dzień tej diety. Narazie czuje sie dobrze. Prawie wszystkie składniki tej diety są produktami, które jadam na co dzień. W pierwszym dniu odczuwałam głód no bo dzień wcześniej jadłam jeszcze "normalnie". Mam nadzieję, że wytrwam do końca. Kupiłam sobie też witaminki (vigor), że się wzmocnić.

Hej Ja mam dziś ósmy dzień, jak dla mnie ta dieta jest naprawdę w porządku, przez cały czas mam dobry humor i energię na codziennie obowiązki i mojego 11-miesięcznego synka
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:07   #2639
klaudziora
Raczkowanie
 
Avatar klaudziora
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Dot.: Dieta kopenhaska

do: alethia99

Ja też mam dobry humor i całkiem się nieźle czuje. W pierwszym dniu bylam nawet na basenie bo akurat wypadło to w ten dzień, w który zwykle chodzę To powodzenia w dotrwaniu do końca.

A ile już schudłaś?
klaudziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:47   #2640
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez klaudziora Pokaż wiadomość
do: alethia99

A ile już schudłaś?
Nie mam obecnie wagi, wiem tylko po obwodach, w tali 3,5cm, brzuch 4cm, biodra 5cm, udo 3,5cm. Niby nie dużo a już mieszczę się w stare ubrania, co mnie bardzo cieszy Również życzę wytrwania do końca
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.