Dieta kopenhaska - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 09:40   #2671
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Dieta kopenhaska-kto zaczena ze mną od poniedziałku 18 czerwca :)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
najwyraźniej wszystko zależy od uporu, wytrwałości i samozaparcia.

i z uporem maniaka będę pisać że ryzyko jojo istnieje po każdej diecie jeżeli rzucimy sie po diecie na lodówkę.
Szkoda, że czytasz wybiórczo
Bo odniosłaś się tylko do jo-jo, natomiast do innych konsekwencji ani odrobinę.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:12   #2672
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska-kto zaczena ze mną od poniedziałku 18 czerwca :)

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Powodzenia w uzyskiwaniu jo-jo, zaparciach, zwiększonym trądziku, zatrzymaniu wody w organizmie, osłabieniu i braku możnośći koncentracji

Pozdrawiam - kolorowatecza
to się odnoszę

zaparć - brak - ponadto należy wspomnieć że przy tak niewielkiej ilości dostarczanych produktów wypróżnianie nie musi następować co dzień, poza tym brak wypróżnienia nawet przez 3 dni nie świadczy o zaparciu

trądzik zwiększony - także nie wystąpił

zatrzymanie wody ależ skad

osłabienie brak koncentracji - czułam się bardzo dobrze (chodziłam co dzień 30min do pracy i z niej) i nie miałam problemów z koncentracją

jojo też nie było - schudłam jeszcze raz tyle.

Nie twierdze że ta dieta jest dobra, niemniej dla mnie nie była zła,a wrecz przeciwnie, ja w moim odniesieniu na tamtą chwile kiedy ja robiłam była idealna.

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2012-06-18 o 16:20
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:27   #2673
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Dieta kopenhaska

To melduję się i ja w dniu pierwszym

o 18:30 jeszcze kolacja i dzień będzie zakończony sukcesem
Póki co głodna nie jestem, samopoczucie dobre, mobilizacja do dalszej walki pełna

Dziewczyny, ćwiczycie/zamierzacie ćwiczyć?
Ja planuję około 30min ćwiczeń z hantelkami + A6W, ciekawa jestem jak mi to wyjdzie

Idąc za przykładem Bllodmery - również się wymierzyłam, zrobiłam sobie zdjęcia, co by mieć co porównywać po diecie.

Wzrost - 165
Waga - 57,9 (jestem ciut przed okresem, więc pewnie waga i tak jest zaburzona - mam duuużą tendencję do zatrzymywania wody)
Biust - 90
Talia - 62
Biodra - 100
Udo - 59 (w najszerszym miejscu)
Łydka - 37
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 16:29   #2674
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

Zgadzam się z kalae. Dla mnie też ta dieta jest ok wysiłek fizyczny nie stanowi problemu, nie mam trądziku, nie wypadają mi włosy, nie miałam jojo mimo grzeszków po diecie, nie miałam problemów z koncentracją. I teraz stosując ją drugi raz jest tak samo
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 08:11   #2675
bllodmery
Raczkowanie
 
Avatar bllodmery
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dieta kopenhaska

Witam Duszki ))
jeden dzień za mną zaczynam drugi jestem po kawusi

normalnie o tej porze śniadanko było królewskie
ale co tam damy radę choć nie jest łatwo
ale to zawsze tak bywa jeśli jadłam sobie dobrze
organizm trochę strajkuje ale się nie poddam
thealee --- nie jesteś sama właśnie czekam na miesiączkę a u mnie tak jak u Ciebie puchnę od nadmiaru wody a biust ma mi eksplodować

Waga dziś rano pokazała 74.9 to tak jakby - 1.1
na razie się nie mierzę bo to bez sensu
póki mała jeszcze śpi spróbuje wskoczyć na mój rowerek spinningowy i przejechać parę minut. Póki mam siły bo odchodzą tak ok godz 17
__________________
Granice są tam- gdzie sama je wyznaczasz!
zaczynam 18 czerwca
START 76-75 -73-72-71-70-69-68-67
POZOSTAŁO 6 KG
PEŁNA MOBILIZACJA I SKUPIENIE
ORAZ.........WALKA Z SAMĄ SOBĄ


Edytowane przez bllodmery
Czas edycji: 2012-06-19 o 08:26
bllodmery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:01   #2676
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

pamiętaj, aby przy tej diecie jakaś multiwitamine brać, zgodnie z instrukcją na ulotce.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 08:29   #2677
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

Hej dziewczyny! Jak wam idzie? Ja dziś piąty dzień, nadal wszystko jest ok, nawet wczoraj wyszorowałam i nawoskowałam samochód dzięki czemu się opaliłam troszkę Teraz czeka mnie masa obowiązków domowych jak odkurzanie, pranko i gotowanie trzech obiadków ( 1 dla siebie, drugi dla męża i rodzinki i trzeci dla mojego szkrabka). Już czuje aromat z kuchni... ...ale dam radę Bo kto jak nie ja
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 10:07   #2678
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Dieta kopenhaska

Dziś na wadze 56,7kg, czyli od startu mniej o 1,2kg,
Wczoraj udało mi się zaliczyć basen, a dziś czuję się jak nowo narodzona
Pierwszy dzień był najgorszy, całe to przestawienie się. A dziś już jest bardzo dobrze, nie czuję się zmęczona, łatwiej wstaję rano z łóżka, mam więcej energii - oby tylko tak dalej

5 lipca wyjeżdżam nad morze, z większą grupą osób, więc mobilizacja pełna żeby wystąpić w kostiumie kąpielowym bez żadnego wstydu czy skrywania się pod pareo.

Jeszcze 6,5kg do ostatecznego celu wagowego
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 10:08   #2679
bllodmery
Raczkowanie
 
Avatar bllodmery
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dieta kopenhaska

Dziewczyny dziś waga wskazała 73.5
Dostałam okres więc teraz pójdzie z górki

-2.5 kg
__________________
Granice są tam- gdzie sama je wyznaczasz!
zaczynam 18 czerwca
START 76-75 -73-72-71-70-69-68-67
POZOSTAŁO 6 KG
PEŁNA MOBILIZACJA I SKUPIENIE
ORAZ.........WALKA Z SAMĄ SOBĄ

bllodmery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 08:05   #2680
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Dieta kopenhaska

HejDziś szósty dzień, czuję się lekko, fajnie, ale mierzyć się będę jutro (potrzymam się w tej słodkiej niepewności) bllodmery, thealee a wy jak się trzymacie?
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 09:23   #2681
bllodmery
Raczkowanie
 
Avatar bllodmery
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 48
Dot.: Dieta kopenhaska

Witam Duszki ))
u mnie waga w miejscu bite 73.5
- 2.5
po 4 dniach zmierzyłam się
- 2 cm w biuście
- 2 cm w brzuszku
oraz po 2 cm w udach
daje radę kochane byle tak dalej )))
__________________
Granice są tam- gdzie sama je wyznaczasz!
zaczynam 18 czerwca
START 76-75 -73-72-71-70-69-68-67
POZOSTAŁO 6 KG
PEŁNA MOBILIZACJA I SKUPIENIE
ORAZ.........WALKA Z SAMĄ SOBĄ


Edytowane przez bllodmery
Czas edycji: 2012-06-21 o 09:38
bllodmery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 09:45   #2682
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Dieta kopenhaska

Ja też się trzymam dzielnie
Co prawda okres dalej się nie pojawił i objawia się to w wadze i w ogólnym samopoczuciu, ale mam nadzieję, ze szybko to minie

Zamówiłam sobie Therm Line II, dzisiaj wzięłam pierwsze dwie tabletki, zobaczymy co to za cudeńko

Mierzyć się nie mierzyłam, dopiero po diecie - teraz i tak wszystko będzie zaburzone, okres i te sprawy...

Waga z dziś - 56,5kg



Cytat:
Napisane przez bllodmery Pokaż wiadomość
Witam Duszki ))
u mnie waga w miejscu bite 73.5
- 2.5
po 4 dniach zmierzyłam się
- 2 cm w biuście
- 2 cm w brzuszku
oraz po 2 cm w udach
daje radę kochane byle tak dalej )))
Bllodmery, świetne wyniki! Oby tak dalej!
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:57   #2683
funpic
Raczkowanie
 
Avatar funpic
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 122
Dot.: Dieta kopenhaska

Hej Dziewczyny!!! Postanowiłam wypowiedzieć sie jeszcze raz ponieważ kiedys robiłam ta dietkę, wypowiadalam sie na forum na jej temat i bylam chyba nawet zxadowolona. Niedługo zostanę mama i chcialabym Wam uswiadomić że ta dieta jest po prostu BEZNADZIEJNA!!!

Nie chodzi o to,że jestem w ciazy i nie noge jej stosowac ale są "diety" stosujac ktore je siię duzo i chudnie i efekt jest dlugotrwały!!!
Powaznie !!! NApiszę krotko: W ciazy do ok 26 tyg przybrtałam ok 13 kg i pojawiły sie problemy z wynikami glukazy- myslalam ze obiadanie sie jest usprawiedliwione bo przeciez jestemw ciazy -nic bardziej mylnego udalam sie do dietetyczki ktora przepisala mi dietkę w ktorej je sie bardzo duzo ale madrze i 3 duze posilki w miedzyczasie owoce co 2-2,5 godz(nie wszystkie) i kochane co sie stało-spadło mi 3 kg i waga ma juz pozostac taka do porodu-max 2 kilo jeszcze moge przybrać ale jem zdrowo-dziecko rozwija sie swietnie , wyniki mam idealne i cala opuchlizna zeszła ze mnie czuje sie cudownie pomimo upałow i rosnie mi tylko brzuch a nie rosnę w szerz!!!! I to nie jest tak jak myslalam ze wtedy zaszkodze dziecku tylko pomagad jemu i sobie -po porodzie szybciej wroci sie do formy i jestem pewna ze bede ja kontynuować bo warto i nie trzeba sie tak katowac!!!! Dodam tylko,że przed ciaza staralam sie zdrowo odzywiac z malymi lub wiekszymi grzeszkami ale zawsze jakos sie ograniczalam puki co wiem,że nie trzeba glodowac aby schudnąć i o to chodzi!!!


Serdecznie Was pozdrawiam i zycze udanych efektów oczywiscie dlugotrwalych. Swoje zdanie popieram doswiadczeniem))

Edytowane przez funpic
Czas edycji: 2012-06-21 o 21:05
funpic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 18:06   #2684
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

Jakoś nie znalazłam odpowiedzi na postawioną tezę że dieta beznadziejna jest.
Może niedokładnie przeczytałam, albo coś mi umknęło.

W każdym razie beznadziejna czy nie, bedac na niej 5lat temu nie uważałam ją za taką, i dalej tak jest. Pomogła mi ona zacząć, bo żeby mieć motywacje potrzebowałam wyników szybko. I tak zaczynając od niej łącznie schudłam sporo kg, chociaż przed dietą nie miałam nadwagi. A i nie miałam dotąd jojo.

W każdej diecie ważna jest konsekwencja, jeśli skończysz diete którą zlecił Ci dietetyk, to ten efekt "długotrwały" minie.

Nie jest ona dla każdego, bo na pewno dla nastolatków, osób chorych, kobiet w ciązy i karmiących.

Na pewno podstawowym składnikiem aby przejść przez tą diete, jest silna wola, samozaparcie itd i oczywiście zdrowy rozsądek inaczej jojo będzie

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2012-06-22 o 18:08
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 11:58   #2685
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Dieta kopenhaska

Od kilku dni mam przestój wagi, cały czas 56,5 kg.
Ale i czuję się podle - niestety naleze do tych, co to im okres nieźle daje popalić. Więc leżę tylko, mało się ruszam, może to dlatego waga stoi.

Jedno jest pewne - ubrania są luźniejsze, a biodra ciut mniejsze (to moja zmora od zawsze)

Dziewczyny, a Wy jak tam?
Bloodmery, Alethia?
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 22:10   #2686
funpic
Raczkowanie
 
Avatar funpic
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 122
Dot.: Dieta kopenhaska

Nie mam zamiaru przerywać swojej bo tak jak najpisalam znalazlam rozwiazanie skuteczne i mało drastyczne i przede wszystkim ZDROWE!!!! Moja lekarka uważa ,że wszystkie głodowki czyli ponizej 800kc odwadniaja i pomagaja sprawnie oczyszczać jelita ze złóg a ten szybki efekt na którym, nam właśnie zalezy powoduje jeszcze szybszy powrót kg-chyba ze ktos traktuja ją jako wstęp ale moim zdaniem zbyc drastyczny. Bez porownania mozna zrobic to zdrowiej i zdania nie zmienie. Mnie po dk spadło ok 5.5 kg , ja akurat zawsze zdrowie jak i wyniki mialam dobre ale np moje kolezanki nie były nastolatkami, nie były w ciazy itd a np nie mogły robic diety przez okropny ból głowy wiec chyba to o czymś swiadczy aha i wyobrazam sobie jaki byłby wynik morfologii po dk. Forum jest miejscem gdzie wyrazamy swoje zdanie a moje zdanie, poparte moim doswiadczeniem mowi ,że dieta jest beznadziejna
funpic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:58   #2687
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

ale ja nie neguje Twojego zdania.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:08   #2688
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Jakoś nie znalazłam odpowiedzi na postawioną tezę że dieta beznadziejna jest.
Może niedokładnie przeczytałam, albo coś mi umknęło.

W każdym razie beznadziejna czy nie, bedac na niej 5lat temu nie uważałam ją za taką, i dalej tak jest. Pomogła mi ona zacząć, bo żeby mieć motywacje potrzebowałam wyników szybko. I tak zaczynając od niej łącznie schudłam sporo kg, chociaż przed dietą nie miałam nadwagi. A i nie miałam dotąd jojo.

W każdej diecie ważna jest konsekwencja, jeśli skończysz diete którą zlecił Ci dietetyk, to ten efekt "długotrwały" minie.

Nie jest ona dla każdego, bo na pewno dla nastolatków, osób chorych, kobiet w ciązy i karmiących.

Na pewno podstawowym składnikiem aby przejść przez tą diete, jest silna wola, samozaparcie itd i oczywiście zdrowy rozsądek inaczej jojo będzie
kopen. i zdrowy rozsądek ...
podziwiam
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:43   #2689
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: Dieta kopenhaska

no więc od jutra podejście nr 4 do diety nigdy nie wytrzymałam na niej dłużej niż 3 dni, ale teraz musi się udać, bo za 2 tygodnie wesele i w co ja się ubiorę? :/ jutro: start ktoś ze mną? bo jak to mówią: "w kupie raźniej"
Pozdrawiam i oczywiście będę opisywała swoje zmagania
__________________
Zakochaj się, a każdy wszędzie, wszystkie rzeczy, wszystkie słowa oznaczać będą „miłość”. To samo dzieje się, kiedy kogoś utracisz.
J Carroll





shyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 10:23   #2690
Diet4life
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez funpic Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru przerywać swojej bo tak jak najpisalam znalazlam rozwiazanie skuteczne i mało drastyczne i przede wszystkim ZDROWE!!!! Moja lekarka uważa ,że wszystkie głodowki czyli ponizej 800kc odwadniaja i pomagaja sprawnie oczyszczać jelita ze złóg a ten szybki efekt na którym, nam właśnie zalezy powoduje jeszcze szybszy powrót kg-chyba ze ktos traktuja ją jako wstęp ale moim zdaniem zbyc drastyczny. Bez porownania mozna zrobic to zdrowiej i zdania nie zmienie. Mnie po dk spadło ok 5.5 kg , ja akurat zawsze zdrowie jak i wyniki mialam dobre ale np moje kolezanki nie były nastolatkami, nie były w ciazy itd a np nie mogły robic diety przez okropny ból głowy wiec chyba to o czymś swiadczy aha i wyobrazam sobie jaki byłby wynik morfologii po dk. Forum jest miejscem gdzie wyrazamy swoje zdanie a moje zdanie, poparte moim doswiadczeniem mowi ,że dieta jest beznadziejna
Ból głowy u koleżanek jest wynikiem oczyszczania z toksyn, efekt ten może utrzymywać się nawet do tygodnia podczas diety oczyszczającej, tzw.głodówki. Z kolei nie można być na tej diecie cały czas, po zakończeniu powyższej diety należy zrobić około 2-3 miesięcy przerwy.
Zgadzam się, iż każdy może wyrażać swoje zdanie, tym bardziej iż każdy z nas ma inną fizjologię organizmy i inaczej może reagować na diety. Z osobna i indywidualnie należy podchodzić do każdej diety i osoby według potrzeb i upodobań.
Diet4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 11:56   #2691
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

Widzę, że słaby ruch. Ciekawe czy wytrwałyście.

Ja postanowiłam, że spróbuje teraz, w zasadzie to od dziś

Mam trochę samozaparcia, ale nie wiem czy mi wystarczy, aby pokonać to co przede mną, ale to się okaże.

24.07 W, 25.07 Ś, 26.07 C, 27.07 P, 28.07 S, 29.07 N
30.07 P, 31.07 W, 01.08 Ś, 02.08 C, 03.08 P, 04.08 S
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 12:06   #2692
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez shyla Pokaż wiadomość
Pozdrawiam i oczywiście będę opisywała swoje zmagania
No i? Jak idzie?

Też kiedyś (jak byłam młoda i głupia ) tego próbowałam i nie wytrzymałam dłużej niż 3 dni.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."

Edytowane przez akot80
Czas edycji: 2012-07-24 o 12:07
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:19   #2693
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
No i? Jak idzie?

Też kiedyś (jak byłam młoda i głupia ) tego próbowałam i nie wytrzymałam dłużej niż 3 dni.
nie idzie, byłam na tej diecie niecały dzień... ona raczej nie jest dla mnie. Od razu boli mnie głowa i czuje, że myślenie mi się wyłącza. Chyba muszę spróbować czegoś innego. Może znasz jakiś dobry sposób jak schudnąć bez efektu jojo i przy tym nie chodzić głodnym? Najgorsze jest to, że ja tak uwielbiam jeść i nie ukrywam, że w ostatnim czasie trochę mi się przytyło i czuję się ze sobą fatalnie...
__________________
Zakochaj się, a każdy wszędzie, wszystkie rzeczy, wszystkie słowa oznaczać będą „miłość”. To samo dzieje się, kiedy kogoś utracisz.
J Carroll





shyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:57   #2694
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez shyla Pokaż wiadomość
Może znasz jakiś dobry sposób jak schudnąć bez efektu jojo i przy tym nie chodzić głodnym? Najgorsze jest to, że ja tak uwielbiam jeść i nie ukrywam, że w ostatnim czasie trochę mi się przytyło i czuję się ze sobą fatalnie...
Polecam dietę niskowęglowodanową. Ja w 13 dni schudłam prawie 3 kg. Przez jakieś 2-3 dni chodziłam głodna (tzn. miałam ochotę na chleb itp.), ale już mi przeszło. Zwiększyłam troszkę ilość węgli i jest ok. Polecam wątek "Dlaczego nie chudnę?" - dużo tam o tej diecie.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 10:30   #2695
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

24.07 w, 25.07 ś, 26.07 c, 27.07 p, 28.07 s, 29.07 n
30.07 p, 31.07 w, 01.08 ś, 02.08 c, 03.08 p, 04.08 s

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez akot80 Pokaż wiadomość
Polecam dietę niskowęglowodanową. Ja w 13 dni schudłam prawie 3 kg. Przez jakieś 2-3 dni chodziłam głodna (tzn. miałam ochotę na chleb itp.), ale już mi przeszło. Zwiększyłam troszkę ilość węgli i jest ok. Polecam wątek "Dlaczego nie chudnę?" - dużo tam o tej diecie.
Cytat:
Napisane przez shyla Pokaż wiadomość
nie idzie, byłam na tej diecie niecały dzień... ona raczej nie jest dla mnie. Od razu boli mnie głowa i czuje, że myślenie mi się wyłącza. Chyba muszę spróbować czegoś innego. Może znasz jakiś dobry sposób jak schudnąć bez efektu jojo i przy tym nie chodzić głodnym? Najgorsze jest to, że ja tak uwielbiam jeść i nie ukrywam, że w ostatnim czasie trochę mi się przytyło i czuję się ze sobą fatalnie...
Po pierwsze nie ma diety bez jojo, a po drugie to taka niskowęglowa warto spróbować
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 19:09   #2696
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Dot.: Dieta kopenhaska

cześć Dziewczyny przyłączam się do Was jeśli oczywiście mogę, na te 13 dni. za mną dzień 1, jakoś go przetrwałam. zaczynam z wagą 75,9, przy 172 cm wzrostu. do tego bieganie i rower.. chcę zrzucić jak najwięcej, a potem utrzymać to co osiągnęłam przez zdrowe żywienie i sport. do tej pory taki miałam tryb życia (oczywiście z wyjątkami), ale ciągle stałam w miejscu wagowo i strasznie mnie to irytowało. dlatego chcę trochę zejść i wtedy utrzymywać wagę.
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 14:21   #2697
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość

Po pierwsze nie ma diety bez jojo, a po drugie to taka niskowęglowa warto spróbować

jest, zdrowa i zbilansowana dieta, tak się nazywa
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 15:20   #2698
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

właśnie nie, bo jojo powstaje w momencie powrotu do nawyków żywieniowych sprzed diety nawet tej zdrowej i zbilansowanej.

Dlatego też, nie ma diety bez jojo, bo po każdej ono może wystąpić.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 20:20   #2699
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
właśnie nie, bo jojo powstaje w momencie powrotu do nawyków żywieniowych sprzed diety nawet tej zdrowej i zbilansowanej.

Dlatego też, nie ma diety bez jojo, bo po każdej ono może wystąpić.
Jeżeli przechodzisz na diete - to dlatego ze jestes za gruba.

Na diecie dochodzisz do idealnej wagi (ograniczasz różne produkty).

Potem tak naprawdę całe życie jestes na diecie, bo wiesz że jeżeli wrócisz do jedzenia sprzed diety to automatycznie wrócisz do tej samej wagi.

Wiec jeżeli Ci odpowiada bycie 2 tygodnie na jakiejs diecie, po czym znów wracasz do starych nawyków zywieniowych to niepotrzebnie sie meczysz te dwa tygodnie.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 20:29   #2700
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Dieta kopenhaska

nie pisałam o sobie, a jedynie ogólnie.

w sumie to nie mam ochoty na polemike

także niech każdy zostaje przy swoim i juz
kalae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.