przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 18:11   #3241
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja wypróbowałam kiedyś mydlnicę i nie polecam Po prostu nie zmyła łoju i brudu, włosy wyglądały strasznie, poza tym skóra swędziała, a włosy bardzo wypadały( jednak nie myślcie, że mydlnica może spowodować zwiększone wypadanie, po prostu mi sporo włosów wypada kiedy są już lekko tłuste i przy myciu, po prostu mydlnica nie zmyła tego brudu i dlatego tak miałam).
Mój problem tkwi w tym, że zazwyczaj na włosy nie nakładam odżywek- mogę myć wtedy co 3 dzień. Jednak jeśli nałożę coś na włosy to wtedy już kilka godzin po umyciu wyglądają smętnie. Zresztą jak myję włosy nowymi szamponami to zazwyczaj nie czyszczą one dobrze skóry głowy i zaraz po umyciu nie są za ciekawe... Chyba zacznę dwa razy pod rząd myć.
Jeśli odkryłyście ostatnio jakieś super lekkie odżywki( jednak skuteczne) to proszę napiszcie.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:13   #3242
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Ja wypróbowałam kiedyś mydlnicę i nie polecam Po prostu nie zmyła łoju i brudu, włosy wyglądały strasznie, poza tym skóra swędziała, a włosy bardzo wypadały( jednak nie myślcie, że mydlnica może spowodować zwiększone wypadanie, po prostu mi sporo włosów wypada kiedy są już lekko tłuste i przy myciu, po prostu mydlnica nie zmyła tego brudu i dlatego tak miałam).
Mój problem tkwi w tym, że zazwyczaj na włosy nie nakładam odżywek- mogę myć wtedy co 3 dzień. Jednak jeśli nałożę coś na włosy to wtedy już kilka godzin po umyciu wyglądają smętnie. Zresztą jak myję włosy nowymi szamponami to zazwyczaj nie czyszczą one dobrze skóry głowy i zaraz po umyciu nie są za ciekawe... Chyba zacznę dwa razy pod rząd myć.
Jeśli odkryłyście ostatnio jakieś super lekkie odżywki( jednak skuteczne) to proszę napiszcie.
Moim zdaniem bardzo lekkie są odżywki Joanna Naturia bez spłukiwania. Można stosować też ze spłukiwaniem.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:25   #3243
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Dobry pomysł, Jyyli, żeby spróbować spłukiwać odżywki nie wymagające tego. Przeglądnęłam teraz opinie o tych odżywkach Joanny i chyba kupię tę truskawkową.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:33   #3244
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Czemu kuleczki są złe? Kurcze, mam taką
Mnie ona cholernie pasemkowała włosy i natychmiast miałam po nich efekt tłustych strąków. Mimo że włosy tłuste nie były, wyglądały na takie.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Ja wypróbowałam kiedyś mydlnicę i nie polecam Po prostu nie zmyła łoju i brudu, włosy wyglądały strasznie, poza tym skóra swędziała, a włosy bardzo wypadały( jednak nie myślcie, że mydlnica może spowodować zwiększone wypadanie, po prostu mi sporo włosów wypada kiedy są już lekko tłuste i przy myciu, po prostu mydlnica nie zmyła tego brudu i dlatego tak miałam).
Mnie zmywała wszystko. Tylko trzeba było bardzo dokładnie masować. No i nie nakładać potem na skalp niczego. I jaki skręt po niej miałam... Chyba czas będzie wrócić do niej

Cytat:
Mój problem tkwi w tym, że zazwyczaj na włosy nie nakładam odżywek- mogę myć wtedy co 3 dzień. Jednak jeśli nałożę coś na włosy to wtedy już kilka godzin po umyciu wyglądają smętnie. Zresztą jak myję włosy nowymi szamponami to zazwyczaj nie czyszczą one dobrze skóry głowy i zaraz po umyciu nie są za ciekawe... Chyba zacznę dwa razy pod rząd myć.
Jeśli odkryłyście ostatnio jakieś super lekkie odżywki( jednak skuteczne) to proszę napiszcie.
A nakładasz odżywki od skóry głowy? Jak tak to natychmiast przestań :P
Tak samo jak Jyyli polecam Joannę Naturię, Joannę rzepową oraz balsamy Mrs.Potter's. Są lekkie. Zwłaszcza te do włosów tłustych i te mające zwiększać objętość
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:45   #3245
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

U mnie również mydlnica się nie sprawdziła. Włosy dalej wyglądały na tłuste i nieumyte.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:20   #3246
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A nakładasz odżywki od skóry głowy? Jak tak to natychmiast przestań :P
Tak samo jak Jyyli polecam Joannę Naturię, Joannę rzepową oraz balsamy Mrs.Potter's. Są lekkie. Zwłaszcza te do włosów tłustych i te mające zwiększać objętość
Zazwyczaj nakładam na same włosy, jednak przez jakiś czas stosowałam maseczki na wypadanie( miałam z tym duży problem) i musiałam je nakładać na skórę głowy. Zresztą nadal wypadają trochę więcej niż powinny i chciałabym czasem móc stosować coś odżywczego, ale lekkiego na skórę głowy żeby wzmocnić cebulki( chyba, że po prostu zainwestuję w dobry szampon przeciw wypadaniu, a odżywki będę dawać tylko na długość). Jednak nawet jak nałożę odżywkę na same włosy to włosy mam takie przyklapnięte.
Dzięki za rady, poczytam o tych kosmetykach na KWC.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:30   #3247
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
U mnie również mydlnica się nie sprawdziła. Włosy dalej wyglądały na tłuste i nieumyte.
A przed przejściem na mycie mydlnicą, oczyściłaś włosy z silikonów i innych ciężkich substancji? Bo tego to w sumie mydlnica nawet nie ma prawa zmyć.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Zazwyczaj nakładam na same włosy, jednak przez jakiś czas stosowałam maseczki na wypadanie( miałam z tym duży problem) i musiałam je nakładać na skórę głowy. Zresztą nadal wypadają trochę więcej niż powinny i chciałabym czasem móc stosować coś odżywczego, ale lekkiego na skórę głowy żeby wzmocnić cebulki( chyba, że po prostu zainwestuję w dobry szampon przeciw wypadaniu, a odżywki będę dawać tylko na długość). Jednak nawet jak nałożę odżywkę na same włosy to włosy mam takie przyklapnięte.
Dzięki za rady, poczytam o tych kosmetykach na KWC.
Na skórę głowy dobra jest Joanna rzepowa. Do dostania w Super Pharmie. Kupiłam wczoraj za 5.49 :P

Albo zamiast odżywek przeciw wypadaniu, stosuj wcierki. Tonik Joanny rzepowy [ tez w Super Pharmie jest ] czy jakieś ampułki [ na tym akurat się nie znam, bo nie używałam ]. Tego typu preparaty na pewno nie obciążą włosów
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 19:42   #3248
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A przed przejściem na mycie mydlnicą, oczyściłaś włosy z silikonów i innych ciężkich substancji? Bo tego to w sumie mydlnica nawet nie ma prawa zmyć.
Tak, przeszłam na ten czas na pielęgnacje bezsilikonową
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:58   #3249
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Tak, przeszłam na ten czas na pielęgnacje bezsilikonową
To może faktycznie metoda nie dla Ciebie. Mnie mydlnica domywała włosy. Ale świeże były gora 24 godziny.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:23   #3250
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja mydlnicą myłam tylko raz i tez nie mam najlepszych wrażeń. Włosy sprawiały wrażenie nieumytych, lepkich strąków. A od jakiegoś czasu myję je szamponem Bebi, więc nie powinny byc przekarmione silikonami...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 06:37   #3251
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Chatul, dzięki za odpowiedź W sumie u siebie niczego takiego nie zauważyłam..
Aa i prawdopodobnie odkryłam mały motorek przyśpieszający moje przetłuszczanie: codziennie przez parę minut masuję skórę głowy. Wiem, że to nie wskazane przy tłustych włosach, ale odkąd tak robię, moje włosy rosną szybciej i są wyraźnie mocniejsze. Nie chce się z tym rozstawać...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 16:32   #3252
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja mydlnicą myłam tylko raz i tez nie mam najlepszych wrażeń. Włosy sprawiały wrażenie nieumytych, lepkich strąków. A od jakiegoś czasu myję je szamponem Bebi, więc nie powinny byc przekarmione silikonami...
To widocznie mydlnica za słaba była. Ale tak czy inaczej, proponowałam ją tutaj nie jako zamiennik szamponu, lecz płukankę po myciu szamponem. Wydaje mi się, że mogłaby być naprawdę pomocna

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Chatul, dzięki za odpowiedź W sumie u siebie niczego takiego nie zauważyłam..
Aa i prawdopodobnie odkryłam mały motorek przyśpieszający moje przetłuszczanie: codziennie przez parę minut masuję skórę głowy. Wiem, że to nie wskazane przy tłustych włosach, ale odkąd tak robię, moje włosy rosną szybciej i są wyraźnie mocniejsze. Nie chce się z tym rozstawać...
To może masuj skórę głowy prosto przed myciem? Wtedy nie przetłuści może tak bardzo włosów. Chyba, że już tak robisz :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:20   #3253
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A przed przejściem na mycie mydlnicą, oczyściłaś włosy z silikonów i innych ciężkich substancji? Bo tego to w sumie mydlnica nawet nie ma prawa zmyć.



Na skórę głowy dobra jest Joanna rzepowa. Do dostania w Super Pharmie. Kupiłam wczoraj za 5.49 :P

Albo zamiast odżywek przeciw wypadaniu, stosuj wcierki. Tonik Joanny rzepowy [ tez w Super Pharmie jest ] czy jakieś ampułki [ na tym akurat się nie znam, bo nie używałam ]. Tego typu preparaty na pewno nie obciążą włosów
Stosowałam kiedyś szampon Rzepa Joanny i był całkiem fajny. Moje włosy lepiej wyglądają po szamponach ziołowych lub tych przeznaczonych do włosów przetłuszczających się. Jednak mam też lekki łupież( wydaje mi się, że suchy) i nie wiem czy takie wysuszające kosmetyki nie potęgują go?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:21   #3254
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Masuję tylko jak już wiem, że nie wychodzę z domu. Ale to chyba pobudza gruczoły łojowe...pomasuję jeszcze z miesiąc i przestanę xD
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 22:52   #3255
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Stosowałam kiedyś szampon Rzepa Joanny i był całkiem fajny. Moje włosy lepiej wyglądają po szamponach ziołowych lub tych przeznaczonych do włosów przetłuszczających się. Jednak mam też lekki łupież( wydaje mi się, że suchy) i nie wiem czy takie wysuszające kosmetyki nie potęgują go?
Mogą te szampony powodować łupież niestety...

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Masuję tylko jak już wiem, że nie wychodzę z domu. Ale to chyba pobudza gruczoły łojowe...pomasuję jeszcze z miesiąc i przestanę xD
A miałaś np. Seboradin lotion? Ten do włosów tłustych? Mogłabyś wcierać go w skórę głowy masując ją. Ten lotion jest na bazie rzepki więc mógłby nawet wspomóc szybszy porost włosów
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:01   #3256
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

O Dzięki, spojrzę na KWC
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:04   #3257
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ja mimo wszystko nie polecam tego lotionu... uzywałam systematycznie, az do ostatniej kropli a efektów brak..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 09:59   #3258
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
ja mimo wszystko nie polecam tego lotionu... uzywałam systematycznie, az do ostatniej kropli a efektów brak..
też go miałam - poza przyrostem baby hair nie było innych efektów (typu przyśpieszenie porostu czy ograniczenie przetłuszczania)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:35   #3259
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Magdzia94 była zadowolona z tej serii Seboradinu. Ja sam tonik miałam i też mi pasował, ale regularnie nie wcierałam więc nie wykorzystałam w 100% jego mozliwości. Wiadomo, każdy reaguje inaczej na ten sam kosmetyk. Niemniej warto spróbować.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 22:57   #3260
jewdoszanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Mnie również bardzo przetłuszczają sie włosy. Kiedyś, gdy byłam we Włoszech i wykąpałam się w morzu, moje włosy pod wpływem soli nie przetłuszczały się. Może są jakieś sposoby aby sól zaprzestała przetłuszczaniu się włosów?
jewdoszanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:12   #3261
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Myślę, że to był efekt wysuszenia, a takie coś na dłuższą metę zwiększy przetłuszczanie
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 11:47   #3262
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Weszłam specjalnie na ten wątek, żeby pochwalić lotion Seboradinu, używam go od tygodnia razem z szamponem Joanna Rzepa i moje włosy w ogóle przestały się przetłuszczać! Jestem na wyjeździe i przez dwa dni nie miałam możliwości umycia włosów i nic, ciągle były świeże
(Ale i tak będę je myć codziennie, bo jak się nie umyję rano od stóp do czubka głowy, to czuję się brudna )

Dodatkowo przestały mi tak strasznie wypadać (efekt zobaczyłam dziś, po tygodniu stosowania) i zrobiły się jakby gęstsze
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:03   #3263
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Weszłam specjalnie na ten wątek, żeby pochwalić lotion Seboradinu, używam go od tygodnia razem z szamponem Joanna Rzepa i moje włosy w ogóle przestały się przetłuszczać! Jestem na wyjeździe i przez dwa dni nie miałam możliwości umycia włosów i nic, ciągle były świeże
(Ale i tak będę je myć codziennie, bo jak się nie umyję rano od stóp do czubka głowy, to czuję się brudna )

Dodatkowo przestały mi tak strasznie wypadać (efekt zobaczyłam dziś, po tygodniu stosowania) i zrobiły się jakby gęstsze
Który loton używasz? Jest na KWC?
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:07   #3264
mosska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 123
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Też miałam straszny problem z przetłuszczającymi się włosami. A wiecie co mi pomogło raz na zawsze? Tabletki na cerę Aknenormin. Teraz nie muszę myć codziennie
__________________
Zapuszczam włosy, niech znikną odrosty!


Byle do wakacji ;p
mosska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:51   #3265
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mosska Pokaż wiadomość
Też miałam straszny problem z przetłuszczającymi się włosami. A wiecie co mi pomogło raz na zawsze? Tabletki na cerę Aknenormin. Teraz nie muszę myć codziennie
Możesz coś powiedzieć więcej na temat tych tabletek? Są drogie? I czy na cerę też Ci pomogły?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:55   #3266
mosska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 123
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Tabletki są na recepte, trzeba iść do dermatologa. On ustali dawkowanie. I są one przeznaczone głównie do cery ale wysuszają właściwie wszystko Nie chodzi o to że ciągle chce się pić, czy skóra odchodzi płatami :P Po prostu jak już napisałam lekarz ustala dawkę. I chodzi o to żeby ograniczyć wytwarzanie łoju. Jest też silniejszy lek - Izotek, ale to trzeba konsultowac z lekarzem. Co do ceny tak są drogie. Około 100 zł ale to też zależy od apteki więc warto pochodzić i znaleźć tą najtańszą. Dostaje się gratis taką fajną pomadkę do ust bo usta wysusza najbardziej (jak mi to pani doktor powiedziała, to po ustach widać, że coś się dzieje). Na początku skóra schodzi, jest przesuszona czasami piecze ale takie są skutki uboczne. No i jest to też sprawda indywidualna, nie każdy reaguje tak samo. Czasami może być wysyp krostek. Efekt końcowy? Marzenie Już nie pamietam co to trądzik No i włosy też nie muszę często myć.
Hmm chyba wszystko dobrze napisałam, zachęcam do poszperania na forum tutaj czy też innych. Warto się głębiej zapoznać bo jest też kilka efektów ubocznych (rzadko kiedy one występuje, moja pani doktor się nie spotkała, ja równiez, jednakże warto mieć swiadomość).
__________________
Zapuszczam włosy, niech znikną odrosty!


Byle do wakacji ;p
mosska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 21:34   #3267
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Który loton używasz? Jest na KWC?
Niger, do włosów przetłuszczających się
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:54   #3268
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ehh, moje włosy się ostatnio mają coraz gorzej. Chcę o nie zadbać, ale najmniej się przetłuszczają, kiedy tylko je umyje szamponem i nic więcej..;/
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:54   #3269
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
ehh, moje włosy się ostatnio mają coraz gorzej. Chcę o nie zadbać, ale najmniej się przetłuszczają, kiedy tylko je umyje szamponem i nic więcej..;/
jeśli używasz olejów i jakies maski przed myciem, to nie nakładaj ich od razu przy skalpie... a po myciu uzywaj leciutkich odżywek
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 16:33   #3270
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Dzięki za rady Tak właśnie robię ale nadal jest kiepsko.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.