przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 08:08   #2191
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z Tobą.
Linie, które wymieniłem są liniami profesjonalnymi ukierunkowanymi na pozbycie się problemu ze skórą głowy.
Być może miałas źle dobrany produkt do swoich włosów a efekt był odwrotny do zamierzonego.
Skoro piszesz, że lepsze są szampony tanie i ziołowe to może nie miałaś mocno przetłuszczajacych sie włosów i skóry głowy.
Jeżeli uważasz, że szampony z górnej półki zawierają dużą ilość chemii, to pomyśl , co znajduję się w tanich szamponach.
I co z tego, że to linie "profesjonalne"? Że niby lepsze? Chyba raczej obliczone na wyciąganie pieniędzy z klientów pod szyldem wielkiej marki.

A jesli ktoś wyraźnie pisze, że dla niego lepsze sa szampony ziołowe, to z czym tu się nie zgadzać? Chyba każdy wie, co jemu najbardziej odpowiada.

Dodam, że stosowałam kilka w tych "markowych" produktow przeznaczonych do włosów przetłuszczających się. Efekt - żałosny, równie dobrze mogłam myć głowę pierwszym elpszym szamponem. Tak naprawdę to pomaga mi szampon Bebi za kilka zlotych i szampony z czarnej rzepy plus tonik Garniel Neril.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:41   #2192
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
I co z tego, że to linie "profesjonalne"? Że niby lepsze? Chyba raczej obliczone na wyciąganie pieniędzy z klientów pod szyldem wielkiej marki.

A jesli ktoś wyraźnie pisze, że dla niego lepsze sa szampony ziołowe, to z czym tu się nie zgadzać? Chyba każdy wie, co jemu najbardziej odpowiada.

Dodam, że stosowałam kilka w tych "markowych" produktow przeznaczonych do włosów przetłuszczających się. Efekt - żałosny, równie dobrze mogłam myć głowę pierwszym elpszym szamponem. Tak naprawdę to pomaga mi szampon Bebi za kilka zlotych i szampony z czarnej rzepy plus tonik Garniel Neril.

I co z tego, że to linie "profesjonalne"? Że niby lepsze?
Właśnie dlatego.
Właśnie dlatego większość salonów fryzjerskich pracuję na profesjonalnych produktach fryzjerskich. Nie dlatego, że może wyciągnąć większą kasę od klienta tylko dlatego, że może pomóc sprostać jego problemowi. Co nie gwarantują skuteczności w działaniu inne produkty np. szampon Bebi lub inny podobny.
Drugim argumentem za jest to, że produkty linii profesjonalnej są pielęgnacją rozbudowaną, która składa się z całej serii ( szampon, odżywka, tonik, maska )

Dodam, że widziałem i widzę efekty właśnie tych markowych produktów przeznaczonych do włosów przetłuszczających się u moich klientów. Czego nie mogę powiedzieć o produktach detalicznych za parę złotych.
Gdyby one nie działały, nie były skuteczne, to straciłbym ich bez powrotnie.
Jest wręcz odwrotnie. Dostaję podziękowanie za pomoc i wdzięczność za usunięcie problemu.

Jeżeli pomaga Tobie szampon Bebi lub inny z czarnej rzepy, to go stosuj i bądź zadowolona.
Tylko nie pisz, że produkty linii profesjonalnej są obliczone w celu wyciagnięcia pieniędzy.
Być może Tobie również nie pomogły . Nie będę wnikać jaka jest przyczyna Ale, to nie oznacza, że stosując produkty z linii profesjonalnej- efekty będą żałosne.
Z czym nie mogę się zgodzić.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 11:12   #2193
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ojj dziołchy czytam was, i już nic nie wiem
ja faktycznie daję na markę, do tego, jeszcze póki co, mam największe zaufanie i ziołowe rzecz jasna.. może to snobizm z mojej strony, ehh cóż
ale też słyszałam, że te produkty z wyższej marki mają związki które uzależniają , oot kremy ..przykładowo
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 12:07   #2194
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Jeżeli pomaga Tobie szampon Bebi lub inny z czarnej rzepy, to go stosuj i bądź zadowolona.
Tylko nie pisz, że produkty linii profesjonalnej są obliczone w celu wyciagnięcia pieniędzy.
Być może Tobie również nie pomogły . Nie będę wnikać jaka jest przyczyna Ale, to nie oznacza, że stosując produkty z linii profesjonalnej- efekty będą żałosne.
Z czym nie mogę się zgodzić.
Wybacz, ale sam stwierdziłeś "nie zgadzam się" wobec wypowiedzi Wizażanki, która stwierdziła, że najlepiej działaja na nią zwykłe ziołowe szampony zamiast tych profesjonalnych. A Ty od razu zacząłęś przekonywac, że nie, że szampony profesjonalne sa jednak lepsze.

Żałosne efekty mozna mieć po szamponie za 3 złote i po szamponie za 50 złotych.

Skoro piszesz, abym stosowała Bebi czy czarną rzepę i byla zadowolona - oczywiście będę tak robić. Nie próbuj jednak wmawiac, że szampony profesjonalne SĄ lepsze, bo dla niektórych są zwyczajnie do kitu. I nie ma znaczenia, że wystepują często seriami.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 15:09   #2195
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A ja umyłam wczoraj włosy Glorią i... Zero przetłuszczenia! Ale zadowolona jestem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:04   #2196
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

dla mnie na przetłuszczanie pomaga tylko i wyłącznie farbowanie włosów.. na blond. Farbuję goldwellem tylko odrosty i dzięki temu jak rano wstaje moje włosy wyglądają całkiem dobrze Ale i tak myję codziennie bo w trakcie dnia nie miałabym czasu a już by się trochę przetłuściły. Ale tylko farbowanie mi pomaga, bo wysusza włosy.. szamponów ziołowych czy do przetłuszczających włosów używać nie mogę bo niszczą mi całą długość włosa, która jest sucha..
Trochę pomagał seboradin lotion, ale naprawdę mało..teraz go nawet nie używam..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:55   #2197
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
szamponów ziołowych czy do przetłuszczających włosów używać nie mogę bo niszczą mi całą długość włosa, która jest sucha.
Bo szamponem nie myje się włosów na calej długości jeśli są suche! Myjemy sam skalp. Ewentualnie myjemy włosy na całej długości, gdy na włosach "od ucha w dół" jest odżywka albo olej.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 20:50   #2198
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale sam stwierdziłeś "nie zgadzam się" wobec wypowiedzi Wizażanki, która stwierdziła, że najlepiej działaja na nią zwykłe ziołowe szampony zamiast tych profesjonalnych. A Ty od razu zacząłęś przekonywac, że nie, że szampony profesjonalne sa jednak lepsze.

Żałosne efekty mozna mieć po szamponie za 3 złote i po szamponie za 50 złotych.

Skoro piszesz, abym stosowała Bebi czy czarną rzepę i byla zadowolona - oczywiście będę tak robić. Nie próbuj jednak wmawiac, że szampony profesjonalne SĄ lepsze, bo dla niektórych są zwyczajnie do kitu. I nie ma znaczenia, że wystepują często seriami.
I nie ma znaczenia, że wystepują często seriami.
I tu jesteś w błędzie. Skoro twierdzisz, że nie ma znaczenia stosowanie całej serii oznaczać może to, że nie stosowałaś pełnej serii (szampon,odżywka,tonik,ma ska) i dlatego miałaś tak żałosne efekty i nie byłaś zadowolona z produktów profesjonalnych.
Uwierz !!! Ma wielkie znaczenie.
Ponieważ wszystkie produkty się łączą i uzupełniają stanowiąc najlepsze rezultaty w walce z problemem.
Szampon jest najsłabszym produktem w serii w stosunku do maski czy toniku.Jest odpowiedzialny za "umycie", oczyszczenie włosów i opóźnienie przemieszczania się łoju wzdłuż włosów nie podrażniając skóry głowy.

Nikomu nie muszę wmawiać, że produkty profesjonalne są lepsze. Osoby, które zajmują się zawodowo fryzjerstwem doskonale o tym wiedzą.Dlatego tak rzadko można spotkać produkty detaliczne w salonach.
Gdyby produkty detaliczne były tak skuteczne i dobre w walce z różnymi problemami właściciele salonów nie sprzedawaliby produktów profesjonalnych tylko linie detaliczne. Przecież każdemu właścicelowi, fryzjerowi zależy na kliencie a nie na marce na której pracuję.

Jest wiele osób, które są zadowolone z detalicznych produktów. I nie mam zamiaru nikogo przekonywać do moich spostrzreżeń. Nawet Ciebie.

Moje posty były odpowiedzią na posty :
belluci2 - prośba o podanie nowych firm
lukrecja222 - stwierdzenia z którymi się nie zgadzam

Nie próbuj jednak wmawiac, że szampony profesjonalne SĄ lepsze, bo dla niektórych są zwyczajnie do kitu.
Zastanów się dlaczego szampony profesjonalne są dla niektórych do kitu?
Być może:
Produkty z lini profesjonalnej są do kitu dla osób, które nie stosują pełnej serii tylko kupują szampon ( najsłabszy produkt )myśląc, że poradzi sobie z problemem.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 07:42   #2199
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
I nie ma znaczenia, że wystepują często seriami.
I tu jesteś w błędzie. Skoro twierdzisz, że nie ma znaczenia stosowanie całej serii oznaczać może to, że nie stosowałaś pełnej serii (szampon,odżywka,tonik,ma ska) i dlatego miałaś tak żałosne efekty i nie byłaś zadowolona z produktów profesjonalnych.
Ciekawe, że stosując sam szampon innej firmy miałam zadowalające efekty, a stosując sam szampon profesjonalny efekty były o wiele gorsze. Jeśli produkty profesjonalne działają lepiej w serii, a ja mam świetne efekty przy zwykłym szapomnie ziołowym, to konkluzja co jest dla mnie lepsze jest chyba oczywista.
Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Nikomu nie muszę wmawiać, że produkty profesjonalne są lepsze. Osoby, które zajmują się zawodowo fryzjerstwem doskonale o tym wiedzą.Dlatego tak rzadko można spotkać produkty detaliczne w salonach.
Osobom które pracują w salonach chodzi równiez o zarobek na sprzedazy produktow profesjonalnych. I nie wiem, czemu tak zaciekle zaciekle próbujesz mnie przekonac do swoich racji. To tak, jakby przekonywac mnie, że kolor czarny jest ładniejszy od czerwonego. Dla mnie produkty profesjonalne nie są warte swojej ceny, bo jesli za cenę 10-krotnie niższą mam produkt, który tak samo lub nawet lepiej odpowiada moim włosom, to byłoby głupotą wydawać 50 zlotych na kosmetyktylko dlatego, że nazywa się go szumnie "profesjonalnym".
Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Jest wiele osób, które są zadowolone z detalicznych produktów. I nie mam zamiaru nikogo przekonywać do moich spostrzreżeń. Nawet Ciebie.
I bardzo dobrze, bo sama wiem najlepioej, co jest dobre dla moich włosów.
Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Nie próbuj jednak wmawiac, że szampony profesjonalne SĄ lepsze, bo dla niektórych są zwyczajnie do kitu.
Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Zastanów się dlaczego szampony profesjonalne są dla niektórych do kitu?
Być może:
Produkty z lini profesjonalnej są do kitu dla osób, które nie stosują pełnej serii tylko kupują szampon ( najsłabszy produkt )myśląc, że poradzi sobie z problemem.
Ja nie będę wydawać sporo kasy na cała serię, skoro już po umyciu szamponem jestem w stanie ocenic, jak produkt działa na moje włosy. I nie wmówisz mi, że Ty lepiej wiesz co jest potrzebne moim włosom, bo Ty możesz co najwyżej ocenić na oko, jak wyglądaja moje włosy, a ja CZUJĘ róznicę między jednym a drugim szamponem.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 09:51   #2200
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A na mnie najlepiej działają szampony o naturalnych składach np fitomed mydlnica lekarska-zmniejszył przetłuszczanie i skóra tak nie swędzi.Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie będę wydawała 50zł za małą buteleczke szamponiku profesjonalnego bo lepszych efektów i tak mi nie da bo nawet lepszych nie oczekuję I nie musiałam kupywać całej serii
A tak w o ogóle to jestem pewna że gdyby dwie kobiety wysłac na pielęgnację włosów i jedną zalewać całymi seriami chemicznych produktów profesjonalnych a drugiej wcierac w skórę np rzepę czy inne wcierki własnej roboty, podawać skrzyp czy drożdże, końcówki smarować olejami to bez wątpienia lepsze i długotrwalsze efekty uzyskałaby ta druga. i na pewno ZDROWSZE!
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2009-04-29 o 09:53
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:39   #2201
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Piekna, bo tak jest, że jednemu pasuje to, innemu tamto. Dlatego nie lubie, jak ktos twierdzi, że szampony profesjonalne sa lepsze. Dla kogo sa, dla tego są. Dla mnie najlepszy jest minimalizm.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 12:17   #2202
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Piekna, bo tak jest, że jednemu pasuje to, innemu tamto. Dlatego nie lubie, jak ktos twierdzi, że szampony profesjonalne sa lepsze. Dla kogo sa, dla tego są. Dla mnie najlepszy jest minimalizm.
Dokładnie, trzeba przetestować na sobie, bo każdy ma inny organizm
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:41   #2203
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ja tez zauwazyłam ze to co dla mnie dobre nie dla kazdego jest równiez...
stesknilam sie za moim farmed-szamponem, tyle razy go zdradzialm, juz zamówiłam, do tego seboravit szampon-ponoc tez dobry
na razie myje selsun blue, dermena i vichy-na zmiane
oprócz tego kerastase ampułki-ehh
i powoli przymierzam sie do szamponów z Loreal na odbudowe struktury
bo te wszystkie na przetłuszczanie niestety wysuszają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2553.jpg (5,1 KB, 4 załadowań)
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-04-29 o 12:47
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:53   #2204
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Piekna, bo tak jest, że jednemu pasuje to, innemu tamto. Dlatego nie lubie, jak ktos twierdzi, że szampony profesjonalne sa lepsze. Dla kogo sa, dla tego są. Dla mnie najlepszy jest minimalizm.
a no prawda to ! stara ja śffiat
a minimalizm
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:28   #2205
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ciekawe, że stosując sam szampon innej firmy miałam zadowalające efekty, a stosując sam szampon profesjonalny efekty były o wiele gorsze. Jeśli produkty profesjonalne działają lepiej w serii, a ja mam świetne efekty przy zwykłym szapomnie ziołowym, to konkluzja co jest dla mnie lepsze jest chyba oczywista.

Osobom które pracują w salonach chodzi równiez o zarobek na sprzedazy produktow profesjonalnych. I nie wiem, czemu tak zaciekle zaciekle próbujesz mnie przekonac do swoich racji. To tak, jakby przekonywac mnie, że kolor czarny jest ładniejszy od czerwonego. Dla mnie produkty profesjonalne nie są warte swojej ceny, bo jesli za cenę 10-krotnie niższą mam produkt, który tak samo lub nawet lepiej odpowiada moim włosom, to byłoby głupotą wydawać 50 zlotych na kosmetyktylko dlatego, że nazywa się go szumnie "profesjonalnym".

I bardzo dobrze, bo sama wiem najlepioej, co jest dobre dla moich włosów.
[COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]
Ja nie będę wydawać sporo kasy na cała serię, skoro już po umyciu szamponem jestem w stanie ocenic, jak produkt działa na moje włosy. I nie wmówisz mi, że Ty lepiej wiesz co jest potrzebne moim włosom, bo Ty możesz co najwyżej ocenić na oko, jak wyglądaja moje włosy, a ja CZUJĘ róznicę między jednym a drugim szamponem.
Być może Twój szampon jest idealny i najlepszy dla Twoich włosów.
Nie będę dyskutować z Tobą na temat Twoich włosów ponieważ ich nie widzę i nie mogę zrobić prawidłowej diagnozy. Ty wiesz najlepiej co odpowiada Twoim włosom. W końcu po co masz wydawać od 100 do 300zł za serie profesjonalną. Koniec kropka. Masz rację.

Osobom które pracują w salonach chodzi równiez o zarobek na sprzedazy produktow profesjonalnych
Nie wszystkie osoby zatrudnione w salonie są wynagradzane za sprzedaż kosmetyków ( recepcjonistki, uczennice, stażystki). Również nie każdy fryzjer jest wynagradzany za sprzedaż kosmetyków nie mówiąc o osobach , które zatrudnione są na stałą umowę.

Nie mogę się z Tobą zgodzić z twierdzeniem, że produkty linii profesjonalnej są gorsze od produktów linii detalicznej.
Kierując się ceną na pewno linie profesjonalne będą na samym końcu.
Natomiast kierując się skutecznością w walce z problemem przetłuszczania włosów i skóry głowy będą na pierwszym miejscu.

Ponieważ stosując całą serie możemy pozbyć się problemu na dłuższy czas. Nie musimy korzystać z linii pół roku. Mamy większe prawdopodobieństwo pozbycia się problemu na dłuższy czas. Ciesząc się zdrowymi włosami i unormowaną równowagą pomiędzy natłuszczeniem a wilgotnością skóry głowy co stanowi podstawowy warunek w walce z nadmiernym przetłuszczaniem.
Dlatego produkty z linii profesjonalnych są skuteczniejsze od produktów detalicznych za parę złotych.

Jeżeli jeden produkt spełnia wszystkie funkcje: myjące, odżywiające, pielęgnujące, kojące oraz kontroluję równowagę natłuszczenia a wilgotności skóry głowy i przeciwdziała ponownemu przetłuszczaniu się skóry głowy a jego działanie pielęgnacyjne obejmuję skórę głowy i włosy na całej długości aż po końce i w dodatku kosztuję 5 zł to rzeczywiście jest lepszy niż cała seria pielęgnacyjna produktów profesjonalnych.
Tylko na dzień dzisiejszy taki produkt nie istnieje.
Nie widziałem go na targach Forum Fryzjerstwa Look w Poznaniu.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:51   #2206
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

ja lubie różne kosmetyki, ale te profesjonalne nie sa az tak bardzo drogie, wiekszosc mozna kupic na allegro w mega promocjach
mam duzo szamponów i kupuje nastepne
z tanszych pomógł mi farmed, na wypadanie mam kerastase
trzeba wszystko próbowac na sobie
ps moje włosy po tych drozszych kosmetykach wygladaja cudnie-po wizytach w salonie
ah te wizyty zawsze opowiadam fryzjerom historie z mojego zycia hehehehe jak na terapii u psychologa
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-04-29 o 16:56
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:15   #2207
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Słuchajcie, a ma sens przetrzymywanie włosów przez kilka dni, ale jednocześnie spryskiwanie ich lakierem? Czy to nie jest tylko chwilowy efekt? Bo chcę jakoś dojść do trzeciego dnia bez mycia i nie wiem czy pryskanie lakierem pomoże coś na dłużej (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:24   #2208
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z Tobą.
Linie, które wymieniłem są liniami profesjonalnymi ukierunkowanymi na pozbycie się problemu ze skórą głowy.
Być może miałas źle dobrany produkt do swoich włosów a efekt był odwrotny do zamierzonego.
Skoro piszesz, że lepsze są szampony tanie i ziołowe to może nie miałaś mocno przetłuszczajacych sie włosów i skóry głowy.
Jeżeli uważasz, że szampony z górnej półki zawierają dużą ilość chemii, to pomyśl , co znajduję się w tanich szamponach.
Możesz się nie zgadzać znam swoje włosy. Mam bardzo przetłuszczające się, muszę myć codziennie.
Wystarczy spojrzeć na sklad szamponów profesjonalnych zawierają SLS, który nie służy włosom przetłuszczającym się, bo wysusza. Szampony tańsze, mają mniej chemii, są bardziej naturalne ( oczywiście nie wszystkie). Wystarczy znać się trochę na składach.
Jak dla mnie ( i nie tylko dla mnie) szampony profesjonalne są jak te ze sklepowej półki, tyle że cena dużo wyższa.
Jeśli już cos profesjonalnego mogę polecić to maski do włosów, ale to naprawdę nieliczne.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:41   #2209
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Nie mogę się z Tobą zgodzić z twierdzeniem, że produkty linii profesjonalnej są gorsze od produktów linii detalicznej.
To się nie zgadzaj.
Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Jeżeli jeden produkt spełnia wszystkie funkcje: myjące, odżywiające, pielęgnujące, kojące oraz kontroluję równowagę natłuszczenia a wilgotności skóry głowy i przeciwdziała ponownemu przetłuszczaniu się skóry głowy a jego działanie pielęgnacyjne obejmuję skórę głowy i włosy na całej długości aż po końce i w dodatku kosztuję 5 zł to rzeczywiście jest lepszy niż cała seria pielęgnacyjna produktów profesjonalnych.
Tylko na dzień dzisiejszy taki produkt nie istnieje.
Nie widziałem go na targach Forum Fryzjerstwa Look w Poznaniu.
Czyli wniosek, że nie ma idealnego produktu ani wśrod profesjonalnych, ani zwykłych kosmetyków?

Bez sensu tak dyskusja, ktos kto mnie nie zna próbuje mi wmawiac, że produkty profesjonalne sa super. Może dla tej osoby, ale nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a ma sens przetrzymywanie włosów przez kilka dni, ale jednocześnie spryskiwanie ich lakierem? Czy to nie jest tylko chwilowy efekt? Bo chcę jakoś dojść do trzeciego dnia bez mycia i nie wiem czy pryskanie lakierem pomoże coś na dłużej (;
Mam wrażenie, że lakier tymczasowo owszem, wysuszy Ci wlosy, ale czy po zaprzestaniu tej metody skóra glowy przestanie Ci sie przetłuszczać, to wątpię.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 20:20   #2210
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że lakier tymczasowo owszem, wysuszy Ci wlosy, ale czy po zaprzestaniu tej metody skóra glowy przestanie Ci sie przetłuszczać, to wątpię.
Liczyłam, że jak włosy "zobaczą", że teraz nawet na 3 dzień ich nie ruszam to trochę się opamiętają z tym przetłuszczaniem, ale skoro mówisz, że tak nie będzie to chyba umyję włosy dzisiaj. I tak jest postęp, bo myję co 2 dni- a teraz myję odżywką, nie szamponem.

No i dzisiaj sok aloesowy pójdzie w ruch. Któraś z Was próbowała może tej metody? Bo sama jestem ciekawa czy u innych też się tak sprawdza jak u mnie (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:25   #2211
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Liczyłam, że jak włosy "zobaczą", że teraz nawet na 3 dzień ich nie ruszam to trochę się opamiętają z tym przetłuszczaniem, ale skoro mówisz, że tak nie będzie to chyba umyję włosy dzisiaj. I tak jest postęp, bo myję co 2 dni- a teraz myję odżywką, nie szamponem.
Ech, nie sugeruj sie aż tak tym, co ja mowię Po prostu nie bardzo widzę, w jaki sposób włosy miałyby sie mniej przetłuszczać od lakieru Wysuszyc to tak, ale wlosy, nie skóra głowy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:01   #2212
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość

Nie mogę się z Tobą zgodzić z twierdzeniem, że produkty linii profesjonalnej są gorsze od produktów linii detalicznej.
Kierując się ceną na pewno linie profesjonalne będą na samym końcu.
Natomiast kierując się skutecznością w walce z problemem przetłuszczania włosów i skóry głowy będą na pierwszym miejscu.

Ponieważ stosując całą serie możemy pozbyć się problemu na dłuższy czas. Nie musimy korzystać z linii pół roku. Mamy większe prawdopodobieństwo pozbycia się problemu na dłuższy czas. Ciesząc się zdrowymi włosami i unormowaną równowagą pomiędzy natłuszczeniem a wilgotnością skóry głowy co stanowi podstawowy warunek w walce z nadmiernym przetłuszczaniem.
Dlatego produkty z linii profesjonalnych są skuteczniejsze od produktów detalicznych za parę złotych.

Jeżeli jeden produkt spełnia wszystkie funkcje: myjące, odżywiające, pielęgnujące, kojące oraz kontroluję równowagę natłuszczenia a wilgotności skóry głowy i przeciwdziała ponownemu przetłuszczaniu się skóry głowy a jego działanie pielęgnacyjne obejmuję skórę głowy i włosy na całej długości aż po końce i w dodatku kosztuję 5 zł to rzeczywiście jest lepszy niż cała seria pielęgnacyjna produktów profesjonalnych.
Tylko na dzień dzisiejszy taki produkt nie istnieje.
Nie widziałem go na targach Forum Fryzjerstwa Look w Poznaniu.
Przepraszam,ale musze sie wtracic...
Wlasnie,sama dobrze to okreslilas: kosmetyk idealny nie istnieje! nie jednego,uniwersalnego szamponu,ktory pasowalby kazdemu i u kazdego dawal takie same rezultaty...
Niestety, nie zawsze jest tez prawda,ze stosowanie produktow z tzw gornej polki zagwarantuje nam sukces w walce z przetluszczaniem/lupiezem/wysuszeniem wlosow itp. Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze i wsrod profesjonalnych kosmetykow,ktorych przetestowalam naprawde sporo, zdarzaja sie buble,a takze i takie, ktore jednej osobie podpasuja, a innej nie...ja np.szczerze nie znosze linie Vichy do przetluszczajacych wlosow,ktora dla mnie z pielegnacja ma naprawde niewiele wspolnego,a beda dziesiatki dziewczyn zachwycone tymi produktami...

No i niestety nie moge sie zgodzic rowniez ze stwierdzeniem,ze uzywanie calej linii kosmetykow daje zawsze lepszy rezultat niz jednego z nich...W koncu z wlosami jest troche jak ze skora-czasem uzywamy mleczka innej firmy,kremu na dzien innej,a kosmetykow do makijazu jeszcze innej i tylko taki zestaw sprawdza sie idealnie..We wszystkim dobry jest umiar i zdrowy rozsadek....


A zeby nie bylo,ze to off top:
z Evy medicy nadal jestem zadowlona,dzis znowu 2 dzien bez mycia wloskow...wprawdzie pod wieczor bylo juz srednio,ale i tak o wiele,wiele lepiej niz jeszcze calkiem niedawno...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2009-04-29 o 21:04
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:02   #2213
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To się nie zgadzaj.

Czyli wniosek, że nie ma idealnego produktu ani wśrod profesjonalnych, ani zwykłych kosmetyków?

Bez sensu tak dyskusja, ktos kto mnie nie zna próbuje mi wmawiac, że produkty profesjonalne sa super. Może dla tej osoby, ale nie dla mnie

Mam wrażenie, że lakier tymczasowo owszem, wysuszy Ci wlosy, ale czy po zaprzestaniu tej metody skóra glowy przestanie Ci sie przetłuszczać, to wątpię.
Czyli wniosek, że nie ma idealnego produktu ani wśrod profesjonalnych, ani zwykłych kosmetyków?

Oczywiście, że nie ma takiego produktu.
Nawet w linii profesjonalnej.
Dlatego jest tak dużo krytycznych uwag w stosunku do szamponów profesjonalnych.
Pielęgnacje włosów i skóry głowy przy użyciu produktów profesjonalnych należy stosować w komplecie. Ponieważ każdy produkt z serii ma określoną funkcję do spełnienia. Tylko całość gwarantuję skuteczność w likwidacji problemu.

Problem polega na tym, że nie wszyscy fryzjerzy są dobrze przeszkoleni w dziedzinie pielęgnacji włosów i nie każdy informuję klienta o sposobie zastosowania danej serii.
Drugim problemem jest cena.
Nie każdy ma ochotę wydawać od100-300 zł za serie. Co nie zawsze może pomóc z powodu innych przyczyn.
Dlatego niektóre osoby szukają innych alternatyw. Wola kupić szampony z czarnej rzepy lub szampony zawierające wyciągi z oczaru.
Nie zależnie od stosowania produktów likwidujących problem przetłuszczania skóry głowy i włosów należy pamiętać że:
Gruczoły łojowe reagują na wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Żaden produkt kosmetyczny nie jest w stanie przeciwdziałać przyczynom nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy jedynie może łagodzić nadczynność gruczołów łojowych.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:39   #2214
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Gruczoły łojowe reagują na wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Żaden produkt kosmetyczny nie jest w stanie przeciwdziałać przyczynom nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy jedynie może łagodzić nadczynność gruczołów łojowych.


to prawda
bardzo wazne jest równiez jedzenie, najgorsze sa skoki glukozy we krwi
hormony tez maja zwiazek z gruczolami łojowymi
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-04-29 o 21:41
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 22:14   #2215
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cześć Kobitki!
Ja własnie też mam problemy z przetłuszczającymi się włosami.Umyłam włosy wczoraj o około 19 i już teraz są tłuste i skóra głowy zaczyna mnie swędzieć Problem w tym,że nie mogę znaleźć dla siebie dobrego szamponu.Niebardzo chciałabym próbować vichy,ponieważ przejechałam się na tej firmie 3 razy.
Fryzjerka dała mi jakąś odżywkę Goldwell,która miała zapobiec przetłuszczaniu się włosów,żeby nie myć ich co dziennie (bo to szkodzi),ale niestety było jeszcze gorzej.
Wiem,że wpływ na to ma także to,co jem.
Myślę,ze już do końca życia będę musiała co dziennie myć włosy,bo po wypróbowaniu kilku szamponów nie widzę żadnej poprawy.Próbowałam też używam 3 szamponów na zmianę i...niestety.I ta metoda zwiodła.
Pozdrawiam gorąco.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 05:30   #2216
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
Umyłam włosy wczoraj o około 19 i już teraz są tłuste i skóra głowy zaczyna mnie swędzieć
Ja bym poszła do dermatologa z tym. Żeby po 5 godzinach od mycia włosy już były tłuste, a skóra głowy swędziała? To może być już łojotok, lepiej skosultować się z lekarzem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 07:23   #2217
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki!
Ja własnie też mam problemy z przetłuszczającymi się włosami.Umyłam włosy wczoraj o około 19 i już teraz są tłuste i skóra głowy zaczyna mnie swędzieć Problem w tym,że nie mogę znaleźć dla siebie dobrego szamponu.Niebardzo chciałabym próbować vichy,ponieważ przejechałam się na tej firmie 3 razy.
Fryzjerka dała mi jakąś odżywkę Goldwell,która miała zapobiec przetłuszczaniu się włosów,żeby nie myć ich co dziennie (bo to szkodzi),ale niestety było jeszcze gorzej.
Wiem,że wpływ na to ma także to,co jem.
Myślę,ze już do końca życia będę musiała co dziennie myć włosy,bo po wypróbowaniu kilku szamponów nie widzę żadnej poprawy.Próbowałam też używam 3 szamponów na zmianę i...niestety.I ta metoda zwiodła.
Pozdrawiam gorąco.
z moich doświadczeń wynika ze kładzenie jakiejkolwiek odżywki na skalp to zly pomysł spróbuj sobie szamonów z czarnej rzeczy lub pokrzywy i może jakiś wcierek (Np. seboradin lotion niger)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja bym poszła do dermatologa z tym. Żeby po 5 godzinach od mycia włosy już były tłuste, a skóra głowy swędziała? To może być już łojotok, lepiej skosultować się z lekarzem
ale to wychodzi nie pięć tylko 29 czyli poprostu przetłuszczające się włosy, ja też tak mam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:52   #2218
defus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bytów
Wiadomości: 16
Po suchym szamponie włposy się przetłuszcz.?

Mam pytanie i bardzo bym prosiła o odpowiedź. Ostatnio zakupiłam suchy szampon firmy klorane. Mam pytanie czy po stosowaniu suchego szamponu włosy będą się szybciej przetłuszczać?
defus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:19   #2219
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ale to wychodzi nie pięć tylko 29 czyli poprostu przetłuszczające się włosy, ja też tak mam
O rany! Faktycznie! Przepraszam bardzo! Mea culpa (;

Jak 29 godzin to jeszcze normalne.
Ja bym na to polecała niezawodny sok z aloesu. Włosy mam dzisiaj świeżuteńkie, a myłam je wczoraj odżywką z dimethicone.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 08:19   #2220
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

mi pomógł ostatnio nizoral-1 saszetka
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.