Uniwersytet Pedagogiczny cz. II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 21:12   #1291
OlkaaaaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

spoczkoona czyli nie mieszkasz w krakowie? a mi sie wydaje ze studia niestacjonarne sie zaczynaja normalnie od pazdziernika tylko zjazdy co dwa tygodnie, tak ? szukam pokoju i pracy przy okazji, wszystko dlatego ze nie zlozylam na dzienne ale pozniej mysle o ewentualnych przenosinach na dzienne myslicie ze takie cos ma szanse wypalic??? czy znacie kogos kto przenosil sie z zaocznych na dzienne na tej samej uczelni ?
no wlasnie dziewczyny ja tez chcialam rozpoczac na prywatnej w trybie zaoczym ale dotarlo do mnie ze przeniesienie sie z prywatnej na dzienna graniczy z cudem... chociaz nic nie jest nie mozliwe )
OlkaaaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:32   #1292
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Ogólnie mnie dziwni dlaczego ludzie wolą chodzić zaocznie na prywatne uczelnie bez renomy niz na państwowe nie mówie tutaj o przypadku wyżej, ale tak jak moja koleżanka idzie na KWS i rozwija ten skrót kup sobie wykształcenie po co płacić za coś takiego???
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:38   #1293
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Nie mam pojęcia. Czasem też mnie to dziwi. niektórzy studiują tylko dla papierka, ale czemu na prywatnej. nie wiem.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:52   #1294
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Tylko wtedy rzeczywiście jest studiowanie tylko dla papierka i wyrzucamy pieniądze w błoto bo z tego co się orientuje to po KWS nikt do pracy nie chce przyjmować i nawet w ogłoszeniach czasem zaznaczajają bez absolwentów tejże uczelni;]
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:53   #1295
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
Tylko wtedy rzeczywiście jest studiowanie tylko dla papierka i wyrzucamy pieniądze w błoto bo z tego co się orientuje to po KWS nikt do pracy nie chce przyjmować i nawet w ogłoszeniach czasem zaznaczajają bez absolwentów tejże uczelni;]
Widocznie może nie zdają sobie z tego sprawy.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:04   #1296
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Ale mi sie wydaje chyba to logiczne ze zawsze lepsze jest cos z renoma, cos co jest znane a jakies szkolki prywatne co sie potworzyly to raczej tylko dla zabawy jak komus sie nudzi, nie przecze ze czasem w takich moze byc lepszy poziom ksztalcenia, lepszy sprzet i wieksze zainteresowanie studntem (bo nie oszukujmy sie panstwowki czesto maja studentow w 4 literach) ale lepiej jest sie przylozyc samemu do nauki nawet jak na studiach nie wymagaja ale skonczyc szkole z prawdziwego zdarzenia a nie KSW
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:20   #1297
motyl_89
Raczkowanie
 
Avatar motyl_89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Smile Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

idą żeby się obijać i mieć wyższe ( na państwej uczelni dla części byłoby to niemożliwe, bo duża część osób to debile- wykluczając osoby które się uczą bo chcą coś z tego wynieść i są kumate )mam na myśli te słynne sieciówki typu WSB itp nie jakieś renomowane prywatne szkoly.. np. moja mama poszła do pewnej Wyższej Szkoły (żeby mieć wyższe, oraz podnieść swoje kwalifikacje- na papierku). Na tej uczelni "jest bardzo ciężko" - nie wiedzą co znaczy prawdziwe studiowanie.. bo jest tam wielkie oburzenie jak wykładowca pilnuje na egzaminie, czy zmienia kolejność pytań na teście ( mają zdjęcia testów od innych grup, roczników). Pomijając fakt że siedzą w kilka osób i z notatkami próbują rozwiązac testy jakie będą na egzaminie ( hehe co śmieszne połowa nie zaliczyła ;D)
Swoją drogą pytałam się wykładowcy z dużym stażem (wykłada na renomwanych uczelniach i prywatynych) jak to jest: czy władze uczelni zmuszają wkładowców do przepuszczania osób, które nie opanowały danej części materiału? Jak myślicie jaka była odpowiedz? Odp : 'tak, zmuszają" i wszystko w tym temacie ;D zresztą ta kasa, odsetki za dzień spóźnienia czesnego itp ;p ja z pół rocznym opóźnieniem płace czesne (państwowa uczelnia) i nikt mi ni nie robi- no pod koniec semestru przychodzi do domu list z ponagleniem ;D
__________________
gdy ręce mówią..

Edytowane przez motyl_89
Czas edycji: 2011-08-31 o 22:22
motyl_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 07:54   #1298
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

no ale jesli w prywatnych by nie przepuszczali to by nie bylo takiego biznesu jak maja wiec beda przeuszczac;/ im to mało robi ze ludzie wyjda na takim samym poziomie jak przyszli,choc nie nie mozna wszystkich w jeden worek wkladac ja nadal wierze ze sa ludzie na takich uczelniach co cos umieja i osiagna choc nadzieja matka glupich..
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:34   #1299
Meere
Raczkowanie
 
Avatar Meere
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Wiadomości: 313
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

z tego co wiem to na KSW trzeba się naprawdę mocno przyłożyć do nauki bo mocno piłują... za każdy egzamin się płaci więc im więcej nie zda tym więcej zarabiają i biznes się kręci... a o zapleczu dydaktycznym jak na KSW (od niedawna Krakowska Akademia) nie jedna uczelnia może sobie pomarzyć
Meere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:37   #1300
awqa
Raczkowanie
 
Avatar awqa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 50
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez zakochana19 Pokaż wiadomość
Niestacjonarne zaczynają się w listopadzie?!
Zależy od kierunku, u mnie np 1 zjazd już 16 wrześniaaa :/
awqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:59   #1301
motyl_89
Raczkowanie
 
Avatar motyl_89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez awqa Pokaż wiadomość
Zależy od kierunku, u mnie np 1 zjazd już 16 wrześniaaa :/
ee to nic ja mam co tydzień ;D (państwowa)
__________________
gdy ręce mówią..
motyl_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 10:56   #1302
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez motyl_89 Pokaż wiadomość
ee to nic ja mam co tydzień ;D (państwowa)
a to co i gdzie studiujesz?
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:46   #1303
awqa
Raczkowanie
 
Avatar awqa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 50
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez motyl_89 Pokaż wiadomość
ee to nic ja mam co tydzień ;D (państwowa)
ja co dwa na UP ;p
awqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:13   #1304
motyl_89
Raczkowanie
 
Avatar motyl_89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
a to co i gdzie studiujesz?
Surdopedagogika z nauczaniem informatycznym (pedagogika osób Głuchych, słabosłyszących), Kolegium Nauczycielskie Gliwice
__________________
gdy ręce mówią..
motyl_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:29   #1305
OlkaaaaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

spoczkoona czyli nie mieszkasz w krakowie? a mi sie wydaje ze studia niestacjonarne sie zaczynaja normalnie od pazdziernika tylko zjazdy co dwa tygodnie, tak ? szukam pokoju i pracy przy okazji, wszystko dlatego ze nie zlozylam na dzienne ale pozniej mysle o ewentualnych przenosinach na dzienne myslicie ze takie cos ma szanse wypalic??? czy znacie kogos kto przenosil sie z zaocznych na dzienne na tej samej uczelni ?
no wlasnie dziewczyny ja tez chcialam rozpoczac na prywatnej w trybie zaoczym ale dotarlo do mnie ze przeniesienie sie z prywatnej na dzienna graniczy z cudem... chociaz nic nie jest nie mozliwe )
OlkaaaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:41   #1306
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

W niektórych miastach studia zaczynają sie 2 tyg wcześniej by móc zakończyć je 2 tyg wcześniej wiadomo EURO :P tak jest np w Poznaniu i pewnie w innych miastach
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:45   #1307
motyl_89
Raczkowanie
 
Avatar motyl_89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Smile Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
W niektórych miastach studia zaczynają sie 2 tyg wcześniej by móc zakończyć je 2 tyg wcześniej wiadomo EURO :P tak jest np w Poznaniu i pewnie w innych miastach
heheh no tak powód jest
__________________
gdy ręce mówią..
motyl_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:48   #1308
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

wypadło mi z głowy ze to już euro, dobrze ze u nas nie ma
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:15   #1309
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Dziewczyny powiedzcie mi jak wiecie, bo przeszukałam całą stronę SWFiS i nie mogę znaleźć informacji kiedy na ten WF się trzeba zapisywać. I jak. Wiecie może?
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 19:09   #1310
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak wiecie, bo przeszukałam całą stronę SWFiS i nie mogę znaleźć informacji kiedy na ten WF się trzeba zapisywać. I jak. Wiecie może?
Będzie informacja. Jest dopiero 1 września, rok akademicki rozpoczyna się za miesiąc, a zapisy na sporty do wyboru są tak mniej więcej tydzień, 2 tygodnie po rozpoczęciu roku. Jest jeszcze kupa czasu.

Jak wy chcecie zapisywać się na WF nie mając nawet harmonogramu zajęć? Nawet nie wiecie, czy w ogóle macie w tym semestrze WF...

Cierpliwości, sprawdzajcie stronę na bieżąco, informacje na pewno się pojawią.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:21   #1311
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

A czy może ktoś wie kiedy pojawią sie wiadomości o przyznawaniu stypendium socjalnego na 2011/2012 może się orientuje z poprzednich latach, ponieważ na stronie jest zeszłoroczy opis , a ja raczej nie będę miała dostępu od pon do internetu...
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:40   #1312
karmene
Raczkowanie
 
Avatar karmene
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 86
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Jak wy chcecie zapisywać się na WF nie mając nawet harmonogramu zajęć? Nawet nie wiecie, czy w ogóle macie w tym semestrze WF...
Przecież nikt się nie chcę już teraz natychmiast zapisywać się na WF. Pytanie było tylko czy wiadomo kiedy będę te zapisy. Ja (tyle, że na innej uczelni) daty rejestracji znałam na długo przed 1 października, ale widze, że na UP wszystko jest na ostatnią chwilę.

Ja też mam pytanie, czy na UP są organizowane (przed 1 października) dla studentów I roku jakieś szkolenia typu biblioteczne, bhp, spotkanie z dziekanem??
I czy UP ma jakiś system, w którym sprawdza się oceny (coś w stylu USOSa) czy wywieszają je na tablicach?
__________________
Jak zwykle zobaczyła radosne iskierki w jego oczach,
bicie jej serca znów nabrało tempa,
poczuła się jakby
po długiej mroźnej zimie,
nadeszła upragniona wiosna.

Czuła, że żyje.

karmene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:46   #1313
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez motyl_89 Pokaż wiadomość
Surdopedagogika z nauczaniem informatycznym (pedagogika osób Głuchych, słabosłyszących), Kolegium Nauczycielskie Gliwice
ciekawe! ale tez stawiam ze trudne, prawda?
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 22:54   #1314
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez karmene Pokaż wiadomość
Przecież nikt się nie chcę już teraz natychmiast zapisywać się na WF. Pytanie było tylko czy wiadomo kiedy będę te zapisy. Ja (tyle, że na innej uczelni) daty rejestracji znałam na długo przed 1 października, ale widze, że na UP wszystko jest na ostatnią chwilę.

Ja też mam pytanie, czy na UP są organizowane (przed 1 października) dla studentów I roku jakieś szkolenia typu biblioteczne, bhp, spotkanie z dziekanem??
I czy UP ma jakiś system, w którym sprawdza się oceny (coś w stylu USOSa) czy wywieszają je na tablicach?
To chyba logiczne, że skoro na stronie SWFIS nie ma informacji, to jeszcze nie wiadomo, kiedy są zapisy.

Jakie "na ostatnią chwilę"? Jeszcze miesiąc do rozpoczęcia roku akademickiego. Jeśli jakaś inna uczelnia daje informacje dużo wcześniej to bardzo dobrze, chwali się, ale już nie dajmy się zwariować i nie głosmy z tego powodu tez, że na UP jest "wszystko na ostatnią chwilę". No i przecież nie ma znaczenia, czy informację podadzą 2 miesiace przed czy tydzień przed rozpoczęciem roku. I tak rejestrować się będzie można dopiero od ktoregoś tam października.

Co do szkoleń - jest organizowane biblioteczne i BHP ale nie przed 1 października, tylko juz w trakcie roku akademickiego. Informacje o tym dostaniecie w październiku, każdy kierunek osobno (wybrany przez was starosta powinien się tym zająć).

Co do spotkania z dziekanem - zwyczajowo w pierwszy dzień jest wykład inauguracyjny, gdzie dziekan bądź kierownik danego Instytutu przedstawia się i mowi parę słów do studentów.


Co do USOSA - dzięki Bogu UP nie posiada żadnych elektronicznych systemów. Nie wiem, jak jest na innych kierunkach, na INiB większosć egzaminów jest ustna, toteż ocene poznaje się od razu. Ewentualne wyniki kolokwiów zwykle dostaje na maila starosta (po wcześniejszym umowieniu się), aczkolwiek najczęściej po prostu wykładowca/ćwiczeniowiec wyznacza dzień i godzine, kiedy należy przyjsć do niego na dyżur po wyniki. Nigdy nie zdarzylo się, by były wywieszone w gablocie.

Ale nie mam pojęcia, jak jest na innych kierunkach.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
A czy może ktoś wie kiedy pojawią sie wiadomości o przyznawaniu stypendium socjalnego na 2011/2012 może się orientuje z poprzednich latach, ponieważ na stronie jest zeszłoroczy opis , a ja raczej nie będę miała dostępu od pon do internetu...
Poprzednie lata nic ci nie dadzą, bo zmieniły się zasady przyznawania stypendium socjalnego, od tego roku będzie trochę inaczej. Są informacje o tym na stronie:
http://www.up.krakow.pl/stypendia/mag/magisterskie.html

wpisy od 23.05.2011
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 23:04   #1315
motyl_89
Raczkowanie
 
Avatar motyl_89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
ciekawe! ale tez stawiam ze trudne, prawda?
nie, jak się ktoś interesuje to nie.. troche z informatyką ciężko (zależy jak komu) programowanie, bazy danych, grafika, systemy operacyjne i takie tam dziwne przedmioty ;D ale jeśli chodzi o samą surdo- to nie jest ciężko
__________________
gdy ręce mówią..
motyl_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 15:53   #1316
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
A czy może ktoś wie kiedy pojawią sie wiadomości o przyznawaniu stypendium socjalnego na 2011/2012 może się orientuje z poprzednich latach, ponieważ na stronie jest zeszłoroczy opis , a ja raczej nie będę miała dostępu od pon do internetu...
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość




Poprzednie lata nic ci nie dadzą, bo zmieniły się zasady przyznawania stypendium socjalnego, od tego roku będzie trochę inaczej. Są informacje o tym na stronie:
http://www.up.krakow.pl/stypendia/mag/magisterskie.html

wpisy od 23.05.2011
Owszem poprzednie lata dadza, bo kolezance chodzilo o terminy, a nie o nowe zasady przyznawania stypendium. w poprzednich latach pierwsze lata skladaly papiery na stypendium socjalnew tym samym czasie, co teraz wszystkie roczniki (czyli właśnie październik).
Co do samej informacji o przyznaniu stypendium, wszystko będzie jasne dopiero pod koniec listopada, zapewne grubo po 15stym.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 19:18   #1317
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
Owszem poprzednie lata dadza, bo kolezance chodzilo o terminy, a nie o nowe zasady przyznawania stypendium. w poprzednich latach pierwsze lata skladaly papiery na stypendium socjalnew tym samym czasie, co teraz wszystkie roczniki (czyli właśnie październik).
Co do samej informacji o przyznaniu stypendium, wszystko będzie jasne dopiero pod koniec listopada, zapewne grubo po 15stym.
Dokładnie chodziło mi o informacje kiedy będzie już coś wiadomo bo nie lubię tak czekać ;|, tzn napewno nie listopad gdyż już przeczytałam informacje są podane na ten rok że składanie papierów odbywa się w pażdzierniku
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 07:12   #1318
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
Dokładnie chodziło mi o informacje kiedy będzie już coś wiadomo bo nie lubię tak czekać ;|, tzn napewno nie listopad gdyż już przeczytałam informacje są podane na ten rok że składanie papierów odbywa się w pażdzierniku
skladanie papierow. a pytalas sie o informacje dotyczace przynania stypendium socjalnego.
w zeszlym roku akademickim skladalam papiery w lipcu, a kase dostalam w listopadzie. niestety trzeba się na to nastawić, w Sekcji pracuja zwykli ludzie i potrzebuja czasu, na ogarniecie papierowej roboty... a nie ma co sie oszukiwac, uniwerek zaczyna normalna prace, w polowie wrzesnia - kiedy skoncza sie rekrutacje na pierwszy rok.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 08:21   #1319
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Niestety nie wiem kiedy sprawa stypendiów dobiegnie końca ale domyślam się że to zajmie im mnóstwo czasu ;| a co do składania papierów w lipcu wydaje mi się to niemożliwe przecież w poprzednich latach był zadatek mieszkaniowy i wyżywieniowy a mnóstwo osób nie miało podpisanej umowy o mieszkanie w czerwcu , a czy dostali się do akademika wiedzieli we wrześniu więć to byłoby bezsensu , nie wiem tak mi się wydaje :P
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 09:11   #1320
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Uniwersytet Pedagogiczny cz. II

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem kiedy sprawa stypendiów dobiegnie końca ale domyślam się że to zajmie im mnóstwo czasu ;| a co do składania papierów w lipcu wydaje mi się to niemożliwe przecież w poprzednich latach był zadatek mieszkaniowy i wyżywieniowy a mnóstwo osób nie miało podpisanej umowy o mieszkanie w czerwcu , a czy dostali się do akademika wiedzieli we wrześniu więć to byłoby bezsensu , nie wiem tak mi się wydaje :P
przepraszam, ale pytalas sie o stypendium socjalne i ja wlasnie o nim piszę (tylko). nie mam pojecia jak sie ma to z innymi stypendiami. co do "to nie mozliwe" - raczej trudno byłoby mi pomylic lipiec z listopadem w poprzednich latach stypendium socjalne bylo przyznawane wraz ze stypendium na wyzywienie, mieszkaniowe to zupelnie inna bajka.
mylisz stypendia
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-19 22:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.