Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 15:40   #1801
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
To na zdjęciu to nie sa dzwony.
nie mogłam znaleźć w googlach zdjęcia, które będzie obrazować mega szeroką nogawkę choć wzięłam ze stronki promującej lata 70te
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wiosna-w-stylu-lat-70.jpg (55,1 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przebraniadladoroslych-hipiski-retro-lata70te-legavenue-83583-flowepower.jpg (27,6 KB, 191 załadowań)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 15:45   #1802
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
nie mogłam znaleźć w googlach zdjęcia, które będzie obrazować mega szeroką nogawkę choć wzięłam ze stronki promującej lata 70te
Te zielone sa juz pojechane.

Ciekawe jak nasze polskie blogerki przełkną temat dzwonów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:04   #1803
QueenOfSpades
Przyczajenie
 
Avatar QueenOfSpades
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 8
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Hah, a ja TAK LUBIĘ DZWONY!! Dzwony ładnie modelują sylwetkę, jeśli są dopasowane w pupie i udach. Jeśli ktoś ma dość szerokie ramiona (ja...), to rozszerzone nogawki czynią sylwetkę bardziej proporcjonalną. Przy lekko krzywych nóżkach (znów ja... w końcu się ważyło ponad setę) też ukrywają tę wadę, a w rurkach jest wszystko jak czarno na białym.
Nie lubię też biodrówek. Tu i ówdzie mi po odchudzaniu zostało, więc od razu gdy mam na sobie biodrówki, mam wrażenie że wszystko mi się wylewa i mam schaby na biodrach, a tego nie lubię.
Pamiętam, jak kiedyś na epulsie (sic! w liceum!) dziewczyny pisały, że NIGDY nie włożą rurek, bo są obleśne i takie w starym stylu. Teraz się dzieje to samo z rozszerzanymi nogawkami. A ja sądzę, że powinno się chodzić w takim fasonie spodni, który najbardziej pasuje do sylwetki. I pierdzielić, czy modne są akurat rurki, dzwony, szwedy, czy cokolwiek innego. A dziewczyny niestety idą jak w dym w to, co jest modne, a nie w to, w czym ich sylwetka wygląda po prostu ładnie.
QueenOfSpades jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:39   #1804
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez QueenOfSpades Pokaż wiadomość
A dziewczyny niestety idą jak w dym w to, co jest modne, a nie w to, w czym ich sylwetka wygląda po prostu ładnie.
dlatego ulice zaleją dzwony, a ja będę mogła nadal nosić rury akurat na punkcie nóg nie mam żadnych kompleksów, więc ten fason mi bardzo pasuje.


(tak samo jest z obgadanymi na 10stronę legginsami - był/jest szał, więc wskakiwały/wskakują w nie wszystkie, bez względu na sylwetkę + krótka bluzka. A jeszcze kilka lat temu getry kojarzyły się z dzieciństwem i nikt nie pomyślał, że w kryjących rajstopach można wyjść z domu, bez zakrytego tyłu ).
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2011-09-13 o 17:40
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:51   #1805
QueenOfSpades
Przyczajenie
 
Avatar QueenOfSpades
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 8
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cherry, gorzej, jak w żadnym sklepie nie uświadczysz już rurek :P Kup na zapas ))))))

Chciałabym móc sobie pozwolić na naprawdę obcisłe spodnie, jednak łydki mi nijak nie wejdą ;D
QueenOfSpades jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:56   #1806
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość



dzwonów nie włoży się do kozaków i wg mnie średnio pasują do butów na obcasie

Ja nosze dzwony caly czas, bo dobrze w nich wygladam. Zawsze nosze buty na koturnie.
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:03   #1807
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Moim zdaniem dzwony sa bardzo stylowe. Wiadomo, ze nie pasuja do kazdej figury.
Przyklad: Rachel Zoe. Ona nosi zawsze dzwony.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rachel+Zoe+Out+Beverly+Hills+RBa3XUluWNPl.jpg (40,2 KB, 421 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rachel-zoe-wide-legged-jeans.jpg (83,1 KB, 409 załadowań)
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 18:45   #1808
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez aniahoneybunny1982 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dzwony sa bardzo stylowe. Wiadomo, ze nie pasuja do kazdej figury.
Przyklad: Rachel Zoe. Ona nosi zawsze dzwony.
też do razu o niej pomyślałam jak zaczęłam czytać o dzwonach bardzo związana ze światem mody, a pomimo to nie poddaje się wszystkim trendom.
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 18:57   #1809
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Tak właściwie to dzwony są trendem już dłuższy czas, tylko nie u nas ;p Tak ze 3-4 lata, nawet był wątek na wizażu
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:52   #1810
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez QueenOfSpades Pokaż wiadomość
Cherry, gorzej, jak w żadnym sklepie nie uświadczysz już rurek :P Kup na zapas ))))))

Chciałabym móc sobie pozwolić na naprawdę obcisłe spodnie, jednak łydki mi nijak nie wejdą ;D
jak mi się przetrą, to podszyję łatami! na wzór marynarek z łatą na łokciu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:57   #1811
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez aniahoneybunny1982 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dzwony sa bardzo stylowe. Wiadomo, ze nie pasuja do kazdej figury.
Przyklad: Rachel Zoe. Ona nosi zawsze dzwony.
Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
też do razu o niej pomyślałam jak zaczęłam czytać o dzwonach bardzo związana ze światem mody, a pomimo to nie poddaje się wszystkim trendom.
O właśnie jak dzwony to na pewno Rachel Zoe
W końcu to ona odpowiada za stworzenie i popularyzacje Holywood Boho

Dzwonami łatwiej stworzyć bardziej proporcjonalną sylwetkę co już dziewczyny zauważyły, ale problem jaki z tym jest, że ciężko dopasować ich długość tak aby pasowały do różnych butów (nie płaskich ) . To samo z eleganckimi prostymi spodniami (nie zwężającymi się) - jak za krótkie to tak bez sensu wiszą, a jak za długie to się marszczą na bucie - jakaś złota zasada na to? Nicole nie ma według was za długich tych spodni trochę? Widać tylko platformę co ją skraca i jeszcze ten złoty jak z opakowań po cukierkach Sama Nicole śliczna

Co do tego co mnie dzisiaj rozwaliło Otóż widziałam dzisiaj przepiękną dziewczynę - stawiam na to, że była to modelka - piękna skóra, bardzo chuda (nawet nie szczupła) i strasznie wysoka. Ubrana w skórzaną ramoneskę, top, granatowe rurki i ...ogromne koturny. Szare wielkie masywne koturny, w których szła jak klocek bo tak drętwo i jakby miała zaraz paść jak kłoda. Z racji na swój wzrost i ów buty była wyższa od WSZYSTKICH, a w drzwiach wyjściowych centrum handlowego ledwo się zmieściła Trochę mi się to z Lady Gagą skojarzyło Ale była baaardzo ładna
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 21:23   #1812
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O właśnie jak dzwony to na pewno Rachel Zoe
W końcu to ona odpowiada za stworzenie i popularyzacje Holywood Boho

Dzwonami łatwiej stworzyć bardziej proporcjonalną sylwetkę co już dziewczyny zauważyły, ale problem jaki z tym jest, że ciężko dopasować ich długość tak aby pasowały do różnych butów (nie płaskich ) . To samo z eleganckimi prostymi spodniami (nie zwężającymi się) - jak za krótkie to tak bez sensu wiszą, a jak za długie to się marszczą na bucie - jakaś złota zasada na to? Nicole nie ma według was za długich tych spodni trochę? Widać tylko platformę co ją skraca i jeszcze ten złoty jak z opakowań po cukierkach Sama Nicole śliczna

Co do tego co mnie dzisiaj rozwaliło Otóż widziałam dzisiaj przepiękną dziewczynę - stawiam na to, że była to modelka - piękna skóra, bardzo chuda (nawet nie szczupła) i strasznie wysoka. Ubrana w skórzaną ramoneskę, top, granatowe rurki i ...ogromne koturny. Szare wielkie masywne koturny, w których szła jak klocek bo tak drętwo i jakby miała zaraz paść jak kłoda. Z racji na swój wzrost i ów buty była wyższa od WSZYSTKICH, a w drzwiach wyjściowych centrum handlowego ledwo się zmieściła Trochę mi się to z Lady Gagą skojarzyło Ale była baaardzo ładna
No właśnie, te koturny wg mnie są kiepskie. Mało która dziewczyna wyglada w nich dobrze.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:24   #1813
loe_ma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O właśnie jak dzwony to na pewno Rachel Zoe
W końcu to ona odpowiada za stworzenie i popularyzacje Holywood Boho

Dzwonami łatwiej stworzyć bardziej proporcjonalną sylwetkę co już dziewczyny zauważyły, ale problem jaki z tym jest, że ciężko dopasować ich długość tak aby pasowały do różnych butów (nie płaskich ) . To samo z eleganckimi prostymi spodniami (nie zwężającymi się) - jak za krótkie to tak bez sensu wiszą, a jak za długie to się marszczą na bucie - jakaś złota zasada na to? Nicole nie ma według was za długich tych spodni trochę? Widać tylko platformę co ją skraca i jeszcze ten złoty jak z opakowań po cukierkach Sama Nicole śliczna

Co do tego co mnie dzisiaj rozwaliło Otóż widziałam dzisiaj przepiękną dziewczynę - stawiam na to, że była to modelka - piękna skóra, bardzo chuda (nawet nie szczupła) i strasznie wysoka. Ubrana w skórzaną ramoneskę, top, granatowe rurki i ...ogromne koturny. Szare wielkie masywne koturny, w których szła jak klocek bo tak drętwo i jakby miała zaraz paść jak kłoda. Z racji na swój wzrost i ów buty była wyższa od WSZYSTKICH, a w drzwiach wyjściowych centrum handlowego ledwo się zmieściła Trochę mi się to z Lady Gagą skojarzyło Ale była baaardzo ładna
Owe buty, przepraszam, ale mnie to drażni. Dzwony uwielbiam i szwedy, ponieważ mam wąskie biodra, długie nogi, a w obcisłych spodniach wyglądam jak wieszak W butach na średnim obcasie mam ok.185 i mieszczę się w drzwiach-każdych
A wracając do tematu wątku. Ostatnio widziałam kobietę w leginsach, takie rajstopowe. Jak kucnęła, wszystko się naciągnęło i ujawniło pośladki i stringi-zielone. Po lekturze tego wątku-wyłapałam
loe_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:37   #1814
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

a ja lubie proste spodnie, znudzily mi sie rurki, i niegdzie takich dostac nie moge, wszedzie rurki i rurki
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:48   #1815
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
No właśnie, te koturny wg mnie są kiepskie. Mało która dziewczyna wyglada w nich dobrze.
A szkoda, bo są wygodne

Cytat:
Napisane przez loe_ma Pokaż wiadomość
Owe buty, przepraszam, ale mnie to drażni. Dzwony uwielbiam i szwedy, ponieważ mam wąskie biodra, długie nogi, a w obcisłych spodniach wyglądam jak wieszak W butach na średnim obcasie mam ok.185 i mieszczę się w drzwiach-każdych
A wracając do tematu wątku. Ostatnio widziałam kobietę w leginsach, takie rajstopowe. Jak kucnęła, wszystko się naciągnęło i ujawniło pośladki i stringi-zielone. Po lekturze tego wątku-wyłapałam
Dzięki za poprawienie

Ja nie mam nic przeciwko wysokim dziewczynom w obcasach Z 185 to normalne, że się mieścisz, ale ta dziewczyna miała tyle bez butów, a w nich jak nic około 2m i naprawdę wyglądało to zabawnie jak tak szła chybocząc się z boku na bok. Nie czepiam się absolutnie wzrostu, ani chodzenia na obcasach, kiedy jest się wysoką. Ona po prostu była chuda, bardzo wysoka, a w tych butach szła jak na szczudłach. W takich warunkach wygląda to karykaturalnie.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
a ja lubie proste spodnie, znudzily mi sie rurki, i niegdzie takich dostac nie moge, wszedzie rurki i rurki
Prostych i wąskich to już w ogóle nie można uświadczyć, mimo tego, że na wybiegach mają się dobrze
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:59   #1816
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Prostych i wąskich to już w ogóle nie można uświadczyć, mimo tego, że na wybiegach mają się dobrze
O to to! Terasz poszukiwałam prostych czarnych spodni, ze średnim stanem (nie biodrówek ale też nie po pachy), z wąskimi nogawkami i było ciężko
Albo były za niskie/ za wysokie albo miały od samej góry jakieś takie szerokie nogawki, niby proste ale jakieś takie nieforemne, za to widziałam trochę modeli z lekko rozszerzana nogawką
Nienawidzę kupować spodni
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 22:20   #1817
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
O to to! Terasz poszukiwałam prostych czarnych spodni, ze średnim stanem (nie biodrówek ale też nie po pachy), z wąskimi nogawkami i było ciężko
Albo były za niskie/ za wysokie albo miały od samej góry jakieś takie szerokie nogawki, niby proste ale jakieś takie nieforemne, za to widziałam trochę modeli z lekko rozszerzana nogawką
Nienawidzę kupować spodni
Zastanawia mnie czy nie lepiej sobie uszyć takie spodnie u krawcowej ^^ Tylko trzeba znaleźć doby materiał.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 08:00   #1818
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja jeszcze rok temu miałam problem taki, że nigdzie nie mogłam znaleźć spodni z wyższym stanem bo były same biodrówki A za biodrówkami nie przepadam.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 08:58   #1819
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mi się zawsze dzwony kojarzą z obszarpaną przetartą nogawką na dole, cieżko dostać dobre drzwony..
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 09:54   #1820
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Nienawidzę kupować spodni

Ja też
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:27   #1821
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Mi się zawsze dzwony kojarzą z obszarpaną przetartą nogawką na dole, cieżko dostać dobre drzwony..
o tak, z tym też mi się kojarzą dzwony, swego czasu popularny widok, przy rurkach zapomniałam o tym zjawisku przykrótkie dzwony wyglądają komicznie, a za długie zbierają cały brud z ulic, zwłaszcza zimą
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:46   #1822
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

ojjj dzwony , aż mi się przypomniało jak sama je nosiłam + buty w szpic , koszmarek (chyba WhiteCherry wlkeiła tu podobny zestaw )
na swoją obronę powiem , że to było kupe lat temu w liceum

zostanę przy rurka i prostych nogawkach
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 12:56   #1823
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja kocham dzwony i nie znoszę rurek. dzwony nosiłam odkąd pamiętam i czasami musiałam parę miesięcy szukać po sklepach. Na zimę nie wkładam spodni do butów bo zwyczajnie mi się taki styl nie podoba. Wiec albo spodnie mi zasłaniają buty, albo chodzę w spódnicach, które wręcz ubóstwiam
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 14:03   #1824
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

U mnie w klasie jest dziewczyna, która nosi tylko i jedynie dzwony - toż to po prostu tragedia. Nie żebym miała coś do dzwonów - w hippisowskich zestawach je ubóstwiam - ale u niej wygląda to komicznie. Przykrótkie, przed kostkę - widac spod spodu białe skarpetki, do tego adidasy, przykrótka bluzka i bluza z kapturem. Niezbyt ciekawy widok...
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 17:15   #1825
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Nienawidzę kupować spodni
i ja.

dzisiaj stwierdzilam, trudno, nie ma prostych spodni, kupie te nieszczesne rurki, wczyms chodzic trzeba, wzielam dwie pary do przymierzalni i uwierzcie mi: mam naprawde bardzo chude łydki i kostki (to moj kompleks), a nie moglam przelozyc nogi przez te rurki! w sensie ze byly tak waskie, ze nie zdolalam ich zalozyc. na kogo oni je robia?!
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:59   #1826
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie czy nie lepiej sobie uszyć takie spodnie u krawcowej ^^ Tylko trzeba znaleźć doby materiał.
Jakbym znała jakąś fajna dobrą krawcową to bym szyła spodnie i sukienki

Też mi się nieraz łydki do rurek nie mieszczą a można powiedzieć że mam takie średniej grubości, do tego wąska talia, szersze biodra i wydatny tyłek, na takie osoby nie szyją spodni :/

a że mam dość drobną górę i mały biust to sukienki tym bardziej trudno mi kupić

Ale żeby nie robić tu wątku żalów to dodam, że niedawno rozwaliły mnie dwie dziewczyny, które do galerii przyszły w kapciuszkach hello kitty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,5 KB, 90 załadowań)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:04   #1827
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ja kocham dzwony i nie znoszę rurek.
Ja sobie uświadomiłam, że nawet spodnie dresowe na fitness mam bootcuty i wyglądają świetnie, podkreślają sylwetkę i fajnie nogawka opada na adidasy
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Ale żeby nie robić tu wątku żalów to dodam, że niedawno rozwaliły mnie dwie dziewczyny, które do galerii przyszły w kapciuszkach hello kitty
Ja miałam przyjemność oglądać hello kitty na kaloszkach. Na zewnątrz 30 stopni, a babka (zdecydowanie po 40stce) na nogach kalosze, a na górze dzianinowa leciutka sukienko-tuniczka na ramiączkach grubości spaghetti Genialnie harmonijny zestaw..
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:45   #1828
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Też mi się nieraz łydki do rurek nie mieszczą a można powiedzieć że mam takie średniej grubości, do tego wąska talia, szersze biodra i wydatny tyłek, na takie osoby nie szyją spodni :/
Oj tam łydki się nie mieszczą Ja trafiłam nieraz na rurki, przez które nie przechodziła stopa
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 21:45   #1829
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Nie przepadam za stylem z lat 70.
Łatwo przedobrzyć kolorystycznie, zamieniając się w pstrokatą łąkę. Istnieje też niebezpieczeństwo, że będzie wyglądało się jak obdartus (zadeptane dzwony, rozlazła koszula, zaniedbane włosy). Ten styl jest trudny.

Odkąd rurki powróciły, nie chcę nosić innych spodni. W takim fasonie czuję się najlepiej.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:45   #1830
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Jakbym znała jakąś fajna dobrą krawcową to bym szyła spodnie i sukienki

Też mi się nieraz łydki do rurek nie mieszczą a można powiedzieć że mam takie średniej grubości, do tego wąska talia, szersze biodra i wydatny tyłek, na takie osoby nie szyją spodni :/

a że mam dość drobną górę i mały biust to sukienki tym bardziej trudno mi kupić

Ale żeby nie robić tu wątku żalów to dodam, że niedawno rozwaliły mnie dwie dziewczyny, które do galerii przyszły w kapciuszkach hello kitty
Mi wszystkie spodnie spłaszczają pośladki też mam je wydatne i nie chce spłaszczać Mam trzy pary dobrych spodni i boję się co będzie jak się zużyją. Daj znać jak znajdziesz coś w co można wsadzić więcej pupy
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.