Chłopak w damskich ciuchach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 11:15   #1
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110

Chłopak w damskich ciuchach.


Witam.
Z góry przepraszam, jeżeli założyłem temat w złym dziale.
Jestem tu nowy i od dzieciństwa dręczy mnie pewny problem. Nikomu o tym nie mówiłem i jesteście pierwszymi osobami które się o tym dowiadują. Uznałem, że nie ma sensu skrywać dłużej tego w tajemnicy ponieważ młodość minie (mam 25 lat), a ja nie zrealizuje swojego największego marzenia.
Mianowicie chodzi o to, że mimo tego, że jestem facetem zewnętrznie i wewnętrznie podobają mi się damskie ciuchy i najchętniej bym w nich chodził na co dzień. Wiem, że możecie pomyśleć, że jestem transwestytą, jednak nie jest to chyba prawda, ponieważ nie upodabniam się do kobiety, nie robię sobie makijażu, nie maluję paznokci, nie zakładam peruki, nie nadaję sobie damskiego imienia. Interesują mnie tylko ciuchy. Co prawda może chciałbym kiedyś zrobić sobie makijaż, jednak samemu nie mam zamiaru się za to zabierać, ponieważ nie mam o tym pojęcia. Póki co chciałbym ,,szokować’’ strojem w dobrym tego słowa znaczeniu i pokazać światu, że wygląd zewnętrzny nie świadczy o tym jaki człowiek jest naprawdę. Nie jestem broń Boże gejem, nie chcę zmienić płci, nie jestem chyba też transwestytą. Zawsze czułem i nadal czuję się facetem nawet wówczas gdy jestem ubrany w damskie ciuchy, poza tym zainteresowania mam typowo męskie. Dodam, że podążam za modą, nie ubieram się jak dziwka tak jak większość transów i nie podniecają mnie damskie ciuchy tylko mi się najzwyczajniej podobają.
Tak jak pisałem nie chcę już się ukrywać od przyszłego roku zamierzam się ujawnić. Najbliższy rok chcę wykorzystać na przygotowania:
-Muszę trochę schudnąć. Obecnie ważę 67 kg, chciałbym ważyć ok. 10 kg mniej. Wzrost-176cm. Postura drobna.
-Wzbogacić szafę.
-Depilacja.
Przekopałem już cały internet w tym temacie i nie znalazłem żadnej osoby do nie podobnej. Wszędzie albo transwestyci, crossdresserzy, albo faceci którzy chodzą w rajstopach do krótkich męskich spodenek (połączenie fatalne wg mnie). Tylko wasze forum wydało mi się odpowiednie do zasięgnięcia porady.

W związku z tym co napisałem mam kilka pytań. Przede wszystkim co uważacie na mój temat? Od czego zacząć ,,oswajanie’’ rodziny i znajomych? Jak im to powiedzieć? Od jakich ciuchów zacząć? Dodam, że nie lubię łączenia damskich ciuchów z męskimi. Wygląda to wg mnie fatalnie. Czy są dziewczyny które mogłyby związać się z takim facetem?

Liczę na waszą pomoc i zrozumienie.

Pozdrawiam.
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:33   #2
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Sądzę, że żadna dziewczyna nie zwiąże się z takim facetem.
I taka mała uwaga, nie chudnij ! Masz idealną wagę do swojego wzrostu, a tylko problemów zdrowotnych się nabawisz..
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:39   #3
MenInBlack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 21
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Co dokładnie nosisz? Spódnice? Szpilki? Sięgasz też po bieliznę?
Jako facet nie wiem co mam o tym myśleć, napisałeś, że nie lubisz łączenia damskich ciuchów z męskimi, a jednak w całości nie chcesz być kobietą, bo interesuje Cię jedynie strój. Tylko jak to wygląda? Z twarzy chłop, a ciuchy babskie?
Myślę, że tak naprawdę szukasz własnej drogi i nie wiesz kim jesteś tak do końca. Rodzice raczej nie będą zachwyceni, osoby w starszym wieku na pewno tego nie zrozumieją.
MenInBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:43   #4
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Ja wogóle nie rozumiem po co chcesz się ujawniać?
Jakikolwiek sens miałoby to w przypadku gdybyś czuł się kobietą,myślałbyś nad zmiana płci lub poprostu zle czuł się w ciele mężczyzny.

Ale Ty chcesz robić z siebie posmiechowisko tylko dlatego że podobaja Ci sie damskie ciuchy?
Wielu ludziom różne dziwne rzezy sie podobają,co nie znaczy że nalezy się z tym zaraz ogłaszać całemu swiatu.

Według mnie zostaw to dla siebie bo wzbudzisz niepotrzebna sensacje
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:45   #5
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Odwiedź blogi, facebooka itp. "Jej Perfekcyjność". Świetny człowiek
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:56   #6
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez MenInBlack Pokaż wiadomość
Sięgasz też po bieliznę?
Nie. Nie zakładam staników. No bo po co?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sloniatko007 Pokaż wiadomość
Ja wogóle nie rozumiem po co chcesz się ujawniać?
Jakikolwiek sens miałoby to w przypadku gdybyś czuł się kobietą,myślałbyś nad zmiana płci lub poprostu zle czuł się w ciele mężczyzny.

Ale Ty chcesz robić z siebie posmiechowisko tylko dlatego że podobaja Ci sie damskie ciuchy?
Wielu ludziom różne dziwne rzezy sie podobają,co nie znaczy że nalezy się z tym zaraz ogłaszać całemu swiatu.

Według mnie zostaw to dla siebie bo wzbudzisz niepotrzebna sensacje
Chciałbym być w końcu sobą, ale widzę, że Polska to nietolerancyjny kraj. Podobno na zachodzie takie rzeczy nie budzą sensacji.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
I taka mała uwaga, nie chudnij ! Masz idealną wagę do swojego wzrostu, a tylko problemów zdrowotnych się nabawisz..
Ale jak siedzę to fałdki na brzuchu się robią. To mi trochę przeszkadza.
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:58   #7
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez pawel2012 Pokaż wiadomość


Ale jak siedzę to fałdki na brzuchu się robią. To mi trochę przeszkadza.
Nawet mojej koleżance, która ma niedowagę robią się fałdki na brzuchu jak siedzi, więc to nie wyznacznik Po prostu ujędrnij ciało np. ćwicząc.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 11:59   #8
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

W takim razie może lepiej trochę siłowni, żeby wyrzeźbić sylwetkę zamiast ją odchudzić?
No i jakie rodzaje ubrań masz na myśli? Możesz pokazać jakieś przykładowe zdjęcia?

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:01
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:01   #9
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Zaraz, bo nie rozumiem, chcesz nosić ciuchy z działu damskiego i 'odczepcie się ode mnie ludzie' czy chcesz nosić falbaniaste fatałaszki z dekoltem w imię wyzwolenia?

Bo sieciówki to teraz taki unisex że zaszokować to możesz połączeniami ewentualnie, a nie koszulą z dżetami z damskiego .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:03   #10
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez pawel2012 Pokaż wiadomość
Ale jak siedzę to fałdki na brzuchu się robią. To mi trochę przeszkadza.
to moze poćwicz
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:03   #11
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Ale jakbym zaczął ćwiczyć to podejrzewam, że ,,urósłbym" w barach i wówczas wyglądał gorzej w damskich ciuchach.
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 12:04   #12
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Lekki trening nie zrobi z Ciebie kulturysty
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:07   #13
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
No i jakie rodzaje ubrań masz na myśli?
Dżinsy, skórzane kurtki, baleriny itp. Raczej takie w jakich chodzą dziewczyny w moim wieku na co dzień.
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:10   #14
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
No i jakie rodzaje ubrań masz na myśli? Możesz pokazać jakieś przykładowe zdjęcia?
Dżinsy, skórzane kurtki, baleriny itp. Raczej takie ubrania w jakich chodzą dziewczyny w moim wieku na co dzień.
Na zdjęcia jeszcze nie mam odwagi.
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:12   #15
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez pawel2012 Pokaż wiadomość
Ale jakbym zaczął ćwiczyć to podejrzewam, że ,,urósłbym" w barach i wówczas wyglądał gorzej w damskich ciuchach.
Gdyby to było takie proste
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:23   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

176 cm i 67 kg- cóż, młodzieniec mało męski i chudy, ale odchudzony o 10 kg wygląda na młodzieńca cherlawego; pomijam,że w życiu na takiego chłopaka nie zwróciłabym uwagi.
I to nie ma nic wspólnego z tolerancją, ale dla mnie opisałeś całkowicie aseksualnego faceta.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:25
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:35   #17
wieczna_urlopowiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 504
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

mnie by facet w damskich ciuchach w ogóle nie zszokował, popatrz, jak niektórzy ubierają się na pokaz jakiegokolwiek projektanta, przy tym twoja 'damska' garderoba wygląda blado ;p

a,i ps- pamiętajcie laski, nosimy spodnie, które były do pewnego momentu typowo męskim ciuszkiem, więc w pewnym sensie też jesteśmy trans

Edytowane przez wieczna_urlopowiczka
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:36
wieczna_urlopowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:38   #18
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Zaraz, bo nie rozumiem, chcesz nosić ciuchy z działu damskiego i 'odczepcie się ode mnie ludzie' czy chcesz nosić falbaniaste fatałaszki z dekoltem w imię wyzwolenia?
Raczej to pierwsze, poza tym nie lubię falban i dekolty raczej też mi nie pasują.
Ogólnie cenię oryginalność, nie tylko w tym temacie.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
No i jakie rodzaje ubrań masz na myśli? Możesz pokazać jakieś przykładowe zdjęcia?
Dżinsy, skórzane kurtki, baleriny. Ogólnie takie ciuchy w jakich chodzą dziewczyny w moim wieku na co dzień.
Na zdjęcia jeszcze nie mam odwagi.
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:39   #19
wieczna_urlopowiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 504
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

jeżu baleriny wyglądają źle na każdym, pomijam to, że wystające 'rowy' między palcami są obleśne a sam typ obuwia jest niezbyt zdrowy
wieczna_urlopowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 12:39   #20
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Chodziło mi o zdjęcia ubrań z internetu, nie Twoje w nich
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:41   #21
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

http://demotywatory.pl/3656725/Gdyby-on-mi-powiedzial

- tak coś??
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:44   #22
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

[/COLOR]
Chciałbym być w końcu sobą, ale widzę, że Polska to nietolerancyjny kraj. Podobno na zachodzie takie rzeczy nie budzą sensacji.[COLOR="Silver"]


Kochany zawsze możesz się wyprowadzić do bardziej tolerancyjnego kraju gdzie będziesz mógł paradować w damskich fatałaszkach bez jakiejkolwiek sensacji.

Jeśli mieszkasz w Polsce,zrozum że u nas panuja inne standardy i (dzięki Bogu) faceci paradujący po ulicach w damskich strojach nie są normą.
Przeraża mnie myśl,że pewnego dnia moja córka mogłaby przedstawić mi swojego narzeczonego ubranego jak ona więc ja osobiście ciesze się że daleko nam do "zachodniej'kultury.
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:47   #23
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:51   #24
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Z tego, co mówisz/skórzane kurteczki, bluzki, rurki/ to bardziej metro, niż stricte kobiece klimaty. Widuję tak ubranych chłopców (na oko 17-25 lat) dość często, szczególnie idąc po "artystycznej dzielnicy" albo po prostu w dużym mieście. Jakby się przyjrzeć, część ma puder na twarzy, błyszczyk, ogolone nogi. Nic szokującego.

Większość znanych mi facetów, lubujących sie w tej estetyce to pasywni geje. Przypuszczam, że to standard. Możesz być opacznie zrozumiany .

Zapewne sa kobiety, którym się to podoba. Zapewne należą do mniejszości.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:58   #25
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Z tego, co mówisz/skórzane kurteczki, bluzki, rurki/ to bardziej metro, niż stricte kobiece klimaty.
Może źle się wyraziłem. Od tego chciałbym zacząć, a następnie ubierać coraz bardziej damskie ciuchy tzn. legginsy, tuniki itp. Ale bez przesady, suknie balowe mnie nie kręcą. Tak jak pisałem na początku chciałbym szokować strojem i pokazać swą oryginalność.
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:59   #26
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez sloniatko007 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Chciałbym być w końcu sobą, ale widzę, że Polska to nietolerancyjny kraj. Podobno na zachodzie takie rzeczy nie budzą sensacji.[COLOR="Silver"]


Kochany zawsze możesz się wyprowadzić do bardziej tolerancyjnego kraju gdzie będziesz mógł paradować w damskich fatałaszkach bez jakiejkolwiek sensacji.

Jeśli mieszkasz w Polsce,zrozum że u nas panuja inne standardy i (dzięki Bogu) faceci paradujący po ulicach w damskich strojach nie są normą.
Przeraża mnie myśl,że pewnego dnia moja córka mogłaby przedstawić mi swojego narzeczonego ubranego jak ona więc ja osobiście ciesze się że daleko nam do "zachodniej'kultury.
Z ciekawości - co jest strasznego w tym, że ktoś się tak ubierze? Czy chodzi tylko o związek z Twoją córką?
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:08   #27
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

sukienki i szpilki też wchodza w gre?
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:10   #28
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Sorry, ale właśnie ty jesteś transwestytą ... Zwykłemu facetowi damskie ciuchy powinny się podobać na kobiecie. Nie na sobie.
I ewidentnie to wiecej niż "podobanie się", bo facet w damskich ciuchach nawet z delikatną urodą wyglada lekko groteskowo, na pewno laski nie wyrwie, schudnięcie nic ci nie da. Z resztą sam piszesz, ze chcesz "szokować " ubiorem, i że to twoje "największe marzenie" więc ewidentnie cię to podnieca . I do tego te twoje fantazje są skupione wokół twojej własnej osoby a to nei jest dobrze... sorry. Jak ktoś chce się przebierać to ma prawo, ale nie lubię hipokryzji i nazywanie tego podobaniem się czy usprawiedliwiania "sztuką" w cudzysłowie oczywiście, etc.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:13   #29
pawel2012
Raczkowanie
 
Avatar pawel2012
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 110
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
sukienki i szpilki też wchodza w gre?
Też, ale myślę, że jeszcze nie teraz. I raczej spódnice, a nie sukienki.
pawel2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:14   #30
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Chłopak w damskich ciuchach.

Cytat:
Napisane przez pawel2012 Pokaż wiadomość
Może źle się wyraziłem. Od tego chciałbym zacząć, a następnie ubierać coraz bardziej damskie ciuchy tzn. legginsy, tuniki itp. Ale bez przesady, suknie balowe mnie nie kręcą. Tak jak pisałem na początku chciałbym szokować strojem i pokazać swą oryginalność.
To ubieraj się w to, co chcesz i szokuj. Nie rozumiem trochę tych ceregieli, przygotowywania się, w ogóle nie rozumiem tu ideai "ujawniania się". Wygląda to na bardzo wykalkulowane.

Chcesz sprowokować agresję w swoim kierunku? Zdajesz sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej jej nie unikniesz?

Brzmisz jak człowiek spragniony uwagi otoczenia, gotowy zrobić cokolwiek, by ją zdobyć.

A jeśli chodzi o porady:

- ogladaj blogi, serwisy modowe, przeglądaj Vogue, szukaj inspiracji tam, gdzie każdy interesujący się moda człowiek ich szuka. Tylko zwracaj większą uwagę na damskie a nie męskie ciuchy. Ot, filozofia.

- zrób to, co wielu wizażystów poleca by przyzwyczaiść się do mocno umalowanych ust: noś sie z nowym stylem w domu, przyzwyczaj się do widoku siebie w nowym wydaniu i dopiero wtedy wyjdź na ulicę.

- dobieraj ciuchy do swoich kształtów.

Myślę, że dla większości ludzi poprzeczka "szoku ostatecznego" jest ustawiona na zestawie szpilki plus spódnica .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-07 08:25:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.