Ciężka sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-20, 15:37   #1
Steely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34

Ciężka sytuacja


Hej dziewczyny, nie wiem już gdzie pytać więcej może tu mi coś poradzicie

Mam w pracy ciężką sytuację - ogółem tragiczne warunki, zachowania zakrawające o mobbing (albo i po prostu wprost nim będące), generalnie ci ludzie którzy mają jakąkolwiek możliwość zmiany pracy uciekają masowo - w tym ja. Jestem obecnie na wypowiedzeniu, na które musiałam tak czy inaczej wykorzystać cały przysługujący urlop (ponieważ pracodawca zdecydował, że on ekwiwalentów wypłacać nie zamierza), ale ze względu na to, że zasady proporcjonalności otrzymywania urlopu wystarczyło go raptem na kilka dni :/ Bardzo nie chcę musieć tam wracać na tę końcówkę, warunki ostatnimi czasy już do końca przechodzą ludzkie pojęcie, zresztą rozważałam złożenie jakiejś skargi, ale wiadomo, jak to w takich sytuacjach, nikt na świadka nie pójdzie...

Myślę o złożeniu wniosku o urlop bezpłatny do końca wypowiedzenia (9 dni), ale boję się, że mogą mi go zwyczajnie nie przyznać.

Czy znacie jakiegoś lekarza, który mógłby pomóc w takiej sytuacji? Nie chcę kombinować z żadnymi lewymi zwolnieniami z internetu, tylko normalnie umówić się (prywatnie) na wizytę, ale boję się że zostanę wyśmiana albo odprawiona z kwitkiem :/ A psychiatra niestety odpada, że względu na branżę w jakiej pracuję (to skomplikowane)... Będę wdzięczna za odpowiedzi albo privy.
Steely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 19:39   #2
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Ciężka sytuacja

idź do rodzinnego, i albo mu powiedz że potrzebujesz l4 na kilka dni, albo coś symuluj.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:39   #3
lidkovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 121
Dot.: Ciężka sytuacja

Myślisz, że to minie? Może przydałoby Ci się mniej stresujące otoczenie wśród dojrzałych ludzi?
lidkovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 09:34   #4
Steely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Ciężka sytuacja

Cytat:
Napisane przez lidkovva Pokaż wiadomość
Myślisz, że to minie? Może przydałoby Ci się mniej stresujące otoczenie wśród dojrzałych ludzi?
Zdecydowanie tak, i właśnie je zmieniam, znalazłam normalną pracę z dojrzalszymi ludźmi. Tylko chodzi o ostatnie kilka dni okresu wypowiedzenia, bo już nie wyrobię ;/
Steely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 10:34:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.