Praca w McDonalds - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-26, 15:02   #361
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Praca w McDonalds

A jakie to ma znaczenie ile ktoś ma lat?ja pracuję od 16 roku życia, utrzymuje się sama, więc co to ma do rzeczy??
Do makro akurat nic nie mam. Tam nie wykorzystują jak MD, dostajesz na święta bony za 500zł, z urlopami fajnie, idą na rękę itp.
Może wróćmy do początku wątku, w którym ktoś pyta, czy polecamy pracę, czy nie. Ja nie polecam i napisałam wszystko co wiem na temat tej firmy. Dlaczego bez przerwy negujesz moje zdanie i bronisz MD???
Każdy ma chyba prawo wyrazić swoją opinię, a Ty bez przerwy próbujesz mnie przekonać, że to wcale nie jest tak jak piszę itp.
Każdy ma wolną wolę i może pracować, gdzie tylko ma ochotę, tylko niech potem się nie żali.
Wiadomo, że znajdzie się część maków, w których się będzie super pracowało, będą konkretne bonifikaty dla pracowników, fajna atmosfera itp.
Ale niestety miażdżąca przewaga głosów jest na nie.
Jeśli dla kogoś to jest jedyna możliwa praca, może próbować w innych MD w mieście, albo w sąsiednich, ale dużo jest innych możliwości np. staże, biura pośrednictwa dla młodocianych, OHP itd.
Dlatego myślenie, że nigdzie poza makiem mnie nie przyjmą(a CV się nie roznosi) jest dla mnie czyms niezrozumiałym.
Je sli ktoś studiuje lepiej nawet za to 5zł na godzine pracować w zawodzie, niż marnować się w maku.
I takie jest moje zdanie.
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 15:34   #362
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Praca w McDonalds

jesli miałabym dosyć kasy, rodzice by mnie utrzymywali to tez wolałabym pracowac nawet za 5 zł w zawodzie niz się męczyc w maku.
Podziwiam ludzi którzy tam juz pracują drugi, trzeci rok. Zastanawiam sie co ich tam zatrzymuję? bo przecież żadnej podwyżki nie ma, nawet głupie 50 groszy, żadnych bonów, upominków świątecznych, jedynie raz po raz " pracownicza imprezka" , czyli wieś party.


a kto z was pracuje w Maku prszy którym jest McCafe??? jeszcze gorsza żenada. Za każdym razem gadanie " SMACZNEGO ZAPRASZAM DO MCCAFE. W moim maku maja na tym punkcie bzika, żeby tam zapraszać. Ja mam to w dupie i nie mówie nic. Jak ktoś chce to od razu pójdzie sobie kupic kawe do mccafe .

Edytowane przez klaudynka19
Czas edycji: 2009-12-26 o 15:38
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 17:04   #363
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Praca w McDonalds

klaudynka19 ile tam już pracujesz?
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 18:26   #364
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Praca w McDonalds

Cytat:
Napisane przez pinkpanther69 Pokaż wiadomość
klaudynka19 ile tam już pracujesz?
a jakie ma to znaczenie ?
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 20:24   #365
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Praca w McDonalds

A tak z ciekawości
__________________
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu - Vivian Green
Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa - Harriet Beecher Stowe
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:26   #366
Nitka08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w McDonalds

czy ktos wie czy McDonald jest otwarty 1 stycznia ?
Nitka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 12:39   #367
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Praca w McDonalds

tak
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 13:07   #368
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Praca w McDonalds

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
tak
nie. w Poznaniu na pewno nie.
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:53   #369
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Praca w McDonalds

zależy pewnie jaki MAC, gastronomia wyłączona jest z ustawy o niepracowaniu w dni świąteczne i wolne od pracy.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:57   #370
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Praca w McDonalds

ja w tamtym roku normalnie pracowalam
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:04   #371
kofihewen
Raczkowanie
 
Avatar kofihewen
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Praca w McDonalds

hehe wiem cos o tym ;d
pracowalam w maku 2 lata na stanowisku managera

1 stycznia otwarte - zalezy ktory mak - np te co są w galeriach handlowych - zamkniete
kofihewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 22:17   #372
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Praca w McDonalds

Cytat:
Napisane przez kofihewen Pokaż wiadomość
hehe wiem cos o tym ;d
pracowalam w maku 2 lata na stanowisku managera

1 stycznia otwarte - zalezy ktory mak - np te co są w galeriach handlowych - zamkniete
oj tak.. menagerowie to juz calkiem maja lipe. nie wazne jaki dzien a on czasami sam musi siedziec ...
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 18:23   #373
kancia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 9
Dot.: Praca w McDonalds

Cześć wszystkim,
czy ktoś może mi powiedzieć ile teraz płacą w Mc w Poznaniu? I gdzie najlepiej się zahaczyć. Przez ostatnie pół roku pracowałam w telemarketingu i mam naprawdę dość. Stąd pomysł szukania nowej pracy. Proszę o odpowiedź
kancia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:32   #374
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Praca w McDonalds

ja muszę tą książke zrobić, podbić i iść na rozmowe z kierownikiem tak żeby odrazu z tą książeczką a zdecydowałam, że pójdę do maka bo to moja pierwsza praca bedzie a od czegoś muszę zacząć, chciałabym rodzicą pieniążki oddać, bo opłacili mi pierwszy semestr dam sobie rade myśle a maku
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:37   #375
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Praca w McDonalds

Z Bogiem...

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-06-01 o 09:12
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:36   #376
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Praca w McDonalds

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
ja muszę tą książke zrobić, podbić i iść na rozmowe z kierownikiem tak żeby odrazu z tą książeczką a zdecydowałam, że pójdę do maka bo to moja pierwsza praca bedzie a od czegoś muszę zacząć, chciałabym rodzicą pieniążki oddać, bo opłacili mi pierwszy semestr dam sobie rade myśle a maku
POWODZENIA
u mnie już mija drugi miesiąc pracy w maku. Byłam na kilku supportach i widze różnice. Praca sama w sobie nie jest zła, trzeba podchodzić na luzie. Jednak u mnie w pracy takich osób jest mało. Jeden na drugiego sie wydziera że mu ukradł kanapki, ten cie wyzywa że stoisz przy nalewaniu coca coli, ten cie gnoji że kolejka az pod drzwi. Kur..... ciągle za WOLNO, nawet jakbyś zapierdalał jak pies, to i tak za wolno. Po za tym widac kto ma wtyki a kto nie. Powiedzmy jest trzecia zmiana, ruch wieczorkiem już mniejszy, więc kolezanki menagerów lansują się na kasach, a mi co każą? iść na lobby ( czytaj : łazisz z kąta w kąt,nawet po jedną tackę, jak stoisz w miejscu to już jest źle ) , albo wymysla jakieś zadanie ekstra, np czyszczenie jakiegoś guwna.

Podziwiam takich ludzi , co tam wytrzymują miesiącami , no latami nawet .
Modlę się teraz żeby znaleźć jak najszybciej inną pracę, bo tu się z takimi ludźmi wykończe.
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:47   #377
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Praca w McDonalds

Cytat:
Napisane przez klaudynka19 Pokaż wiadomość
POWODZENIA
u mnie już mija drugi miesiąc pracy w maku. Byłam na kilku supportach i widze różnice. Praca sama w sobie nie jest zła, trzeba podchodzić na luzie. Jednak u mnie w pracy takich osób jest mało. Jeden na drugiego sie wydziera że mu ukradł kanapki, ten cie wyzywa że stoisz przy nalewaniu coca coli, ten cie gnoji że kolejka az pod drzwi. Kur..... ciągle za WOLNO, nawet jakbyś zapierdalał jak pies, to i tak za wolno. Po za tym widac kto ma wtyki a kto nie. Powiedzmy jest trzecia zmiana, ruch wieczorkiem już mniejszy, więc kolezanki menagerów lansują się na kasach, a mi co każą? iść na lobby ( czytaj : łazisz z kąta w kąt,nawet po jedną tackę, jak stoisz w miejscu to już jest źle ) , albo wymysla jakieś zadanie ekstra, np czyszczenie jakiegoś guwna.

Podziwiam takich ludzi , co tam wytrzymują miesiącami , no latami nawet .
Modlę się teraz żeby znaleźć jak najszybciej inną pracę, bo tu się z takimi ludźmi wykończe.
ja do maka i tak i tak idę na góra kilka miesięcy, bo problem jest w tym, że usuneli mnie z listy bezrobotnym i dopiero za 3 miesiące mogę ponownie się zarejestrować. A szukając innej pracy biorą pod uwage, czy ktoś jest tam zarejestrowany dlatego do maka sobie pójde ..

a mój znajomy tam pracował i mówił, że ludzie byli dla niego mili, wyrozumiali, że nowy może po pół roku też by go tak traktowali jak mówisz, ale on także na kilka miesięcy tam poszwedł

pozdrawiam wizażanki
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 12:11   #378
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Praca w McDonalds

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
ja do maka i tak i tak idę na góra kilka miesięcy, bo problem jest w tym, że usuneli mnie z listy bezrobotnym i dopiero za 3 miesiące mogę ponownie się zarejestrować. A szukając innej pracy biorą pod uwage, czy ktoś jest tam zarejestrowany dlatego do maka sobie pójde ..

a mój znajomy tam pracował i mówił, że ludzie byli dla niego mili, wyrozumiali, że nowy może po pół roku też by go tak traktowali jak mówisz, ale on także na kilka miesięcy tam poszwedł

pozdrawiam wizażanki
u mnie mili i wyrozumiali nawet nie sa w pierwszym dniu pracy. Fajnie że u Ciebie jest tak lajtowo.
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:56   #379
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Praca w McDonalds

Czy ktoś w tym roku wybiera się do prawy w McDonaldzie na wakacje? Ja planuje zahaczyć się w jakimś krakowskim macu
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 00:49   #380
napoli
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 729
Dot.: Praca w McDonalds

Pracowałam w McD jako kasjerka. Najbardziej irytowało mnie to, że klient chciał BM bez ogórka, to takiego powinien dostać. Tam klient był bogiem, kasjer jego sługą i panem, co chciał to musiał mieć. Nie raz zdarzały się sytuacje, że klient darł się na ciebie, bo ogórek był za słony, czy miał za mało ziarenek na bułce i nic nie można było zrobić, tylko przeprosić i podać nową bułkę. Tam mają dziwną politykę- zadowolenie klienta za wszelką cenę, dlatego to mi najbardziej tam nie pasowało.
__________________
"Nie obchodzi mnie, co o mnie myślicie.
Czy mnie lubicie czy nienawidzicie.
Czy dla was jestem inna czy może trochę dziwna.
Czy jestem naiwna, a może dziecinna.
Czy jestem zwykłą lalą czy może myszką szarą.
Lecz prawda jest inna, jestem taka jaka według siebie być powinnam..."

Edytowane przez napoli
Czas edycji: 2010-05-25 o 23:39
napoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 23:06   #381
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Praca w McDonalds

ja powiem tak . W mcd praca moze byc nawet fajna zalezy na jakich ludzi sie strafi. Napewno to nie jest praca latwa ale jak kiedys bede miala dziacko to wysle je na pierwsza prace tam Nauczy sie troszke wszystkiego po trochu i potem zadna praca nie powinna juz byc straszna . Sama jutro ide pracowac na kasy bo samo wykladanie towaru za 150 zl miesiecznie to troszke malo I rozmowa z moim koordynatorem wygladala tak
ja: - a tak szczerze to duzo ludzi tutaj szybciej sie zwalnia?
on: no to zalezy ale wszystkiego jest sie w stanie nauczyc
ja; no wiem 9 miesiecy w mc donaldzie pracowalam
on: aa... no to tym bardziej ta praca nie powinna byc dla ciebie straszna
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 12:09   #382
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Praca w McDonalds

Ja mam pytanie odnośnie tego ile płacą. Jest jedna stawka wszędzie czy to zależy od kierownika w danym MC'Donaldzie?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:05   #383
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Praca w McDonalds

zalezy jakie miasto i jaki kierownik i czy mc jest jako korporacja czy jako licencja
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:57   #384
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Praca w McDonalds

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
zalezy jakie miasto i jaki kierownik i czy mc jest jako korporacja czy jako licencja
ok, dzieki
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:13   #385
Maagdus
Raczkowanie
 
Avatar Maagdus
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 42
GG do Maagdus
Dot.: Praca w McDonalds

Jest jakaś minimalna stawką, która musi być?? Jestem aktualnie bez pracy, więc myśle teraz o każdym zajęciu Interesują mnie zarobki Ile macie/mieliście na godz. płacone?
Maagdus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 22:48   #386
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Praca w McDonalds

w tym wątku już wiele razy wspominano o zarobkach.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-06-01 o 09:11
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 17:03   #387
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Praca w McDonalds

Ja złozyłam podanie o prace na wakacje w tym roku, mają oddzwonić na początku czerwca. Jasne, że nie jest to wymarzona praca, ale w jakis 'fajniejszych' miejscach chętniej biorą studentów niż osoby <18l. Stawka w Warszawie wynosi ok. 8,50 już na rękę, więc nieźle
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 21:18   #388
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Praca w McDonalds

8,50 netto to bardzo przyzwoicie jak na pierwszą pracę. A biorąc pod uwagę ile możesz się godzin napracować to bardzo pocieszającą będziesz mieć wypłatę. Ja netto miałam równe 7 zeta (łącznie z dodatkami) i moja największa wypłata wyniosła ponad 900 zeta za jakieś chyba 160 h przepracowanych (UWAGA: co do ilości godzin mogę się mylić, nie mam już tabelki a nie chce mi się ale łatwo przeliczyć ile ich faktycznie potrzeba by wyjść ponad 900 zł.)

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-06-01 o 09:26
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:51   #389
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Praca w McDonalds

8,50 x 7h x 5dni w tygodniu x ok. 40dni (wakacje)=jakieś 1190zł miesięcznie teraz tylko trafić na fajną ekipę
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 01:47   #390
innin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: Praca w McDonalds

hmm, czytam ten watek i sie zastanawiam... pracuje w mcdonaldzie od tygodnia, pracowalam 4 dni. ludzie rozni, poznalam baaardzo milych i pomocnych instruktorow, poznalam tez niezbyt sympatycznych. kierownictwo mile, nie wyzyzcza sie szczegolnie chociaz tworza wlasna "grupke". Ludzie rozni, czesc nieciekawa, a z paroma osobami mozna na luzie pogadac i sa naprawde fajne. Nie stresuje sie szczegolnie, pracy duzo, jak jest tlok, masa ludzi to czasem nie wyrabiam z robieniem kanapek albo sie myle, ale nie za czesto, w kazdej innej sytuacji jest w porzadku. dostaje 11 zl/brutto h. Grafik - zwykle od 8 do 10 godzin dziennie, ale mam za to 3 dni wolne w tygodniu.
fakt, czasem ktos sie wkurzy bez sensu lub przyczepi i to denerwuje, ale nie jest zle, wtedy np mila osoba obok mowi "nie przejmuj sie, jest ok, on tak ma" - wiec nie czuje sie "sama". spodziewalam sie czegos duzo gorszego, a tymczasem jest calkiem sympatycznie.
mysle, ze to zalezy od restuacji w duzym stopniu, jesli trafia sie zli ludzie to nic dziwnego, ze jest zle. no i sadze, ze ludzie ktorzy trafili w fajne miejsce rzadziej pisza o tym w necie

Edytowane przez innin
Czas edycji: 2010-05-29 o 01:48
innin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-03 13:19:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.