Nasze książkowe grzechy cz VI - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-04, 20:08   #2011
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Maytha wszystkiego najlepszego
świetny prezent od koleżanek - cały cykl Zafona
Dziękuję Pink

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Zazdroszczę! Przede wszystkim mieszkania. Pisałam już nie raz, że jak w końcu przestanę się tułać po najmowanych, to pierwsze co sobie sprawię to wielkie regały.

Na razie wygląda to u mnie tak:
Prawie 8 lat tułałam się po wynajmowanych mieszkaniach, więc wiem, co czujesz...
Wprawdzie ja nie posiadam aż tak dużego zbioru książek, ale mimo to absolutnie nie wyobrażam sobie własnego mieszkania bez jakiegokolwiek regału z książkami.
maytha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 20:25   #2012
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

maytha, najlepszego!

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Zazdroszczę! Przede wszystkim mieszkania. Pisałam już nie raz, że jak w końcu przestanę się tułać po najmowanych, to pierwsze co sobie sprawię to wielkie regały
U mnie podobnie Właśnie od kilku dni mieszkam w nowym miejscu i na razie mam tutaj tylko kilkanaście książek, resztę trzymam u mamy (tęsknię za nimi). Ale przypuszczam, że jak będę się przenosić, to znowu będą całe pudła, zwłaszcza że stopniowo będę też zwozić starsze książki. Wkurza mnie to, ale nie zamierzam kupować mieszkania w najbliższych latach, więc jeszcze przez jakiś czas czeka mnie mieszkanie z książkami na podłodze.

A co do 30 urodzin to może jestem jakaś dziwna, ale doskonale się czuję jako 30-latka, dużo atrakcyjniej i bardziej kobieco Faktem jest, że wyglądam bardzo młodo, do tej pory bywam pytana o dowód przy kupowaniu piwa, mam więc wszystkie zalety wczesnej młodości i trochę dojrzalszego wieku Przeraża mnie tylko za szybki upływ czasu, ostatnie kilka lat minęło nie wiadomo kiedy
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 20:41   #2013
filozof_ka
Wtajemniczenie
 
Avatar filozof_ka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wioska Smerfów
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ollaya Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio kilka motywacyjnych grzeszków..tak z nadzieją, że dobrze mi zrobią jeśli chodzi o naukę języka
Morton znam i bardzo lubię, reszta kupiona z polecenia i dobrych recenzji..mam nadzieje ze pójdzie gładko i nie będę musiała wisieć nad słownikiem w trakcie lektury..
Załącznik 7419196Załącznik 7419201


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Oto moje urodzinowe prezenty od koleżanek z pracy.

To pierwsze książki, które ustawiłam na regale w naszym nowym mieszkaniu. Jesteśmy w trakcie jego urządzania i jeszcze sporo przed nami, ale nie mogłam wytrzymać i zaczęłam porządki od układania książek
Gratuluję mieszkania i prezentu
Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Zazdroszczę! Przede wszystkim mieszkania. Pisałam już nie raz, że jak w końcu przestanę się tułać po najmowanych, to pierwsze co sobie sprawię to wielkie regały.

Na razie wygląda to u mnie tak:
Wooow! Zakochałam się w tym pokoju Ja chcę tam zamieszkać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać...
filozof_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 11:41   #2014
Ollaya
Rozeznanie
 
Avatar Ollaya
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 986
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Maytha powodzenia w urządzaniu swojego mieszkanka! I najlepsze życzenia urodzinowe
Mi tez się marzy pojemna domowa biblioteczka najlepiej taka z przytulnym miejscem do czytania..
Super Ci koleżanki prezent sprawiły,ja mam tylko 2 książki z tego cyklu Zafona, ale uwielbiam,kiedyś na pewno chciałabym sobie odświeżyć Cień wiatru, może przy okazji zakupię..

Filozofka mnie tez ten pokój urzekł tylko obawiam się ze dogrzebanie się do jednej konkretnej książki mogłoby być ‚trochę’ kłopotliwe..🤣
__________________
The art of being happy lies in the power of extracting happiness from common things..☆
Ollaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 12:30   #2015
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Przeczytałam tę książkę. Czyta się lekko, literacko dobrze napisana... Ale czegoś mi tu zabrakło. Klimat jest, ale nic za bardzo nie wbija w fotel. Zakończenia można się nawet trochę domyślić... Pewne powiązania między bohaterkami są wręcz naciągane. I takie poczucie, że to już było można wypożyczyć i przeczytać. W sumie miło spędziłam czas, ale bez efektu wow.inCollage_20180205_005436381.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 15:05   #2016
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość

W książkach tej autorki trzeba odnaleźć siebie i coś dla siebie. Cudownej lektury
Dzięki Mag 😘


Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
A co do 30 urodzin to może jestem jakaś dziwna, ale doskonale się czuję jako 30-latka, dużo atrakcyjniej i bardziej kobieco Faktem jest, że wyglądam bardzo młodo, do tej pory bywam pytana o dowód przy kupowaniu piwa, mam więc wszystkie zalety wczesnej młodości i trochę dojrzalszego wieku Przeraża mnie tylko za szybki upływ czasu, ostatnie kilka lat minęło nie wiadomo kiedy
Mam tak samo i bardzo mnie to cieszy, choć w pracy czasem utrudnia, bo oceniona na młodszą niż jestem powoduje, że jest mi przypisywany brak doświadczenia.
A czas leci ostatnio faktycznie nie wiadomo kiedy. Mam wręcz poczucie, że ktoś kradnie czas
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 19:39   #2017
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
A co do 30 urodzin to może jestem jakaś dziwna, ale doskonale się czuję jako 30-latka, dużo atrakcyjniej i bardziej kobieco Faktem jest, że wyglądam bardzo młodo, do tej pory bywam pytana o dowód przy kupowaniu piwa, mam więc wszystkie zalety wczesnej młodości i trochę dojrzalszego wieku
Akurat też tak mam, ale nie cieszy mnie to specjalni, bo:

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
w pracy czasem utrudnia, bo oceniona na młodszą niż jestem powoduje, że jest mi przypisywany brak doświadczenia.
i brak wiedzy.
i umiejętności.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2018-02-05 o 19:43
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-05, 20:12   #2018
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

A ile masz lat, Olka? Bo mnie kiedyś też nie cieszyło, pamiętam jak się rozpłakałam, gdy miałam 22 lata, a ktoś ocenił mnie na 15 A teraz - miód na moje serce Ale pewnie faktycznie może to być wykorzystane przeciwko nam, dużo zależy od branży, w której się działa. Ja pracuję z dziećmi i mam wrażenie, że tu taki delikatny, młody wygląd może być traktowany jako pozytyw. Słyszałam komentarze "pani taka młodziutka, dopiero po studiach", ale bardziej w pozytywnym kontekście, że ogarniam pomimo tego Widocznie miałam szczęście.

Wracając do tematu książek, potwierdza się, że jestem nienormalna Dopiero co przyszła paczka, a ja rozważam zamówienie kolejnej. Powód? Zapragnęłam tego:


I w swoim szaleństwie uznałam, że muszę mieć na weekend Czytał ktoś? Jestem zaintrygowana

Oczywiście, przy okazji wezmę jeszcze jakąś książkę. Albo dwie. Ewentualnie dziesięć
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 20:28   #2019
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
A ile masz lat, Olka? Bo mnie kiedyś też nie cieszyło, pamiętam jak się rozpłakałam, gdy miałam 22 lata, a ktoś ocenił mnie na 15 A teraz - miód na moje serce Ale pewnie faktycznie może to być wykorzystane przeciwko nam, dużo zależy od branży, w której się działa. Ja pracuję z dziećmi i mam wrażenie, że tu taki delikatny, młody wygląd może być traktowany jako pozytyw. Słyszałam komentarze "pani taka młodziutka, dopiero po studiach", ale bardziej w pozytywnym kontekście, że ogarniam pomimo tego Widocznie miałam szczęście.
Za pół roku 30.
I tak, pracuję w dość "poważnej" branży. I też słyszę częstokroć "pani taka młodziutka", tylko z lekceważeniem. "Co taka młoda może wiedzieć", itd.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2018-02-05 o 20:30
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 20:35   #2020
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

No bo Ty faktycznie jesteś młodziutka Jakoś w pewnym momencie zaczęłam uznawać, że każdy poniżej 30 roku życia jest taaaaki młody - i zazdrościć
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 20:48   #2021
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Mnie też nadal zdarza się, że proszą o okazanie dowodu. Ale to fajne
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-05, 21:04   #2022
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
No bo Ty faktycznie jesteś młodziutka



Wiadomo, że wszystko zależy od punktu widzenia. Mnie jest po prostu czasem przykro, że mam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, a z racji wyglądu na pierwszy rzut oka jestem oceniana jako głupia gąska. I dużo więcej wysiłku kosztuje mnie każdorazowe zdobywanie autorytetu. Dochodzi do tego, że osoby młodsze ode mnie, na niższych stanowiska, startują do mnie "na ty" zakładając, że jestem stażystką. To momentami dobijające. A potem wychodzi, że jestem wredna.


Zmieniając temat, to zapytam czy byłyście na musicalu "Piloci"? Jak wrażenia? Dostałam bilety i tak się zastanawiam...
Poza tym się pochwalę, że mam bilety, co prawda z odległym terminem, na "Upiora w operze".
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2018-02-05 o 21:07
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 21:15   #2023
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Nie przejmuj się, to, co wydaje się na pierwszy rzut oka nie ma w gruncie rzeczy znaczenia Wydaje mi się, że nawet wyglądając na młodą i naiwną można zbudować autorytet, wykorzystując charyzmę i siłę charakteru Każdy pewnie zna takie osoby, które biorąc pod uwagę pierwsze wrażenie są (z różnych powodów) "nie takie", a po chwili już wiadomo z kim ma się do czynienia Chyba inaczej nie da rady tego zrobić niż będąc twardą i trochę wredną. Cóż, ja jestem wredna bardzo i dobrze mi z tym

Na "Pilotów" jakoś mi się nie spieszy, wyjątkowo mnie nie zachęca ten musical. Chociaż, gdybym dostała bilety, to bym poszła "Upiora" zazdroszczę Gdzie grają? Za mną teraz chodzą "Czarownice z Eastwick" w Syrenie, ale tak zbieram się za kupno biletów, zbieram i zebrać się nie mogę
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 16:01   #2024
Mattinka
Rozeznanie
 
Avatar Mattinka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 504
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Oto moje urodzinowe prezenty od koleżanek z pracy.

To pierwsze książki, które ustawiłam na regale w naszym nowym mieszkaniu. Jesteśmy w trakcie jego urządzania i jeszcze sporo przed nami, ale nie mogłam wytrzymać i zaczęłam porządki od układania książek
Własne mieszkanko Regał z książkami Zafon na jednej półce
Zazdroszczę i się rozmarzyłam

Ja ostatnio mało co kupuję, ale regularnie odwiedzam swojego dilera, czyli bibliotekę Po ostatniej wizycie torba mi się nie domykała.


U Mamy jest jeszcze Telefon od Anioła - Musso. A już podczytuję Córkę dyrektora cyrku.
Mattinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 18:32   #2025
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

A ja właśnie pochłonęłam „Fashion Victim” Corrie Jakson. Poxhłonęłam bo w dwie noce. Akurat w weekend ;-) Świetny kryminał. Mocna fabuła, fajna bohaterka, morderstwo oczywiście też ;-)
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 22:09   #2026
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mało co kupuję, ale regularnie odwiedzam swojego dilera, czyli bibliotekę Po ostatniej wizycie torba mi się nie domykała.
"Rdzę" niedawno skończyłam. Polecam.

Cytat:
Napisane przez Naomi21;
"Upiora" zazdroszczę Gdzie grają?
Do Białegostoku się wyprawiam.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:27   #2027
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mało co kupuję, ale regularnie odwiedzam swojego dilera, czyli bibliotekę Po ostatniej wizycie torba mi się nie domykała.
Mattinka fajna poduszka-kokarda 🎀
Miłego czytania.
I pytanko czy na "Drugim brzegu Bosforu" to kolejna część z cyklu Biała wilczyca? bo mam tylko dwie części, a mojej mamie się bardzo podobało więc jak coś to dokupię.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 15:35   #2028
Mattinka
Rozeznanie
 
Avatar Mattinka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 504
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Mattinka fajna poduszka-kokarda 🎀
Miłego czytania.
I pytanko czy na "Drugim brzegu Bosforu" to kolejna część z cyklu Biała wilczyca? bo mam tylko dwie części, a mojej mamie się bardzo podobało więc jak coś to dokupię.
A dziękuję bardzo. A odpowiadając na pytanie, to nie jest to kontynuacja cyklu Biała Wilczyca.
Mattinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 17:01   #2029
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
I pytanko czy na "Drugim brzegu Bosforu" to kolejna część z cyklu Biała wilczyca? bo mam tylko dwie części, a mojej mamie się bardzo podobało więc jak coś to dokupię.
Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
A dziękuję bardzo. A odpowiadając na pytanie, to nie jest to kontynuacja cyklu Biała Wilczyca.
A historia wspaniała bardzo mi się podobało Na drugim brzegu Bosforu.
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2018-02-07 o 17:04
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 18:43   #2030
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
A dziękuję bardzo. A odpowiadając na pytanie, to nie jest to kontynuacja cyklu Biała Wilczyca.
Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
A historia wspaniała bardzo mi się podobało Na drugim brzegu Bosforu.
Dzięki dziewczyny za odp.
Mag skoro Bosfor też dobry to poszukam dla mamy, bo się jej cykl Biała Wilczyca podobał.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 18:45   #2031
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odp.
Mag skoro Bosfor też dobry to poszukam dla mamy, bo się jej cykl Biała Wilczyca podobał.
Pink, mi się wszystkie książki Revay bardzo podobały
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 18:52   #2032
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Pink, mi się wszystkie książki Revay bardzo podobały
Muszę w końcu coś jej przeczytać.

A obecnie mam pozaczynane 3 książki - nietypowo jak dla mnie, bo zazwyczaj czytam jedną. Muszę się zmobilizować jakoś, bo ostatnio to moje czytanie słabo jakoś mi idzie
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 19:11   #2033
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

A ja przeczytałam przez ostatnie dni dwie książki. I właściwie żadna mi się nie podobała

Dawna już nie trafiłam na tak nudne czytadło, a naprawdę nie mam dużych wymagań co do książek tego typu. Sam pomysł totalnie absurdalny, a później jest tylko gorzej.

Skończyłam też "Radio Armageddon" Żulczyka i również nie zaiskrzyło. Początek jest dobry, a potem wszystko się jakoś rozłazi i straciłam zainteresowanie. Nie twierdzę, że to zła książka, jest tylko szalenie pretensjonalna, przez co miejscami żałosna Trochę wprawka przed "Ślepnąć od świateł".

Dla odmiany wzięłam się za "Kozła ofiarnego" Daphne du Maurier. Za mną 100 stron, więc nie chcę się jeszcze wypowiadać, zobaczymy.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 22:22   #2034
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Naomi, ciekawa jestem twoje opinii. Kozioł bardzo mi się podobał, jest całkiem inny od Rebeki, świetny klimat. Zakończenia spodziewałam się innego ale ogólnie na wielki plus!
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 12:22   #2035
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Szkoda, że do mnie nie dotarła, chętnie bym sprawdziła
Przeczytaj koniecznie , nie bedziesz zalowac
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:16   #2036
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Witam się przy porannej kawce!
Dziewczyny, jak wstawić zdjęcie do treści posta tak, aby nie było załącznikiem?

Przeczytałam ostatnio dwie książki:
"Nieznajoma w domu" (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48065...znajoma-w-domu) oraz "Bad mommy. Zła mama" (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/46470...mommy-zla-mama) i odnoszę wrażenie, że obie książki zostały napisane "na jedno kopyto". W obu książkach pojawia się ten sam schemat: małżeństwo, sąsiadka z zaburzeniem osobowości + kilka innych pobocznych wątków Czytałam je z zainteresowaniem, owszem, jednak jestem pewna, że szybko o nich zapomnę.
maytha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:55   #2037
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Witam się przy porannej kawce!
Dziewczyny, jak wstawić zdjęcie do treści posta tak, aby nie było załącznikiem?
Wrzucasz na jakiś serwer hostingowy, kopiujesz adres url obrazka i korzystasz z funkcji [img ] link [/ img] bez spacji. Tylko musisz pamiętać żeby miał w miarę normalną wielkość
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:14   #2038
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Przeczytałam ostatnio dwie książki:
"Nieznajoma w domu" (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48065...znajoma-w-domu) oraz "Bad mommy. Zła mama" (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/46470...mommy-zla-mama) i odnoszę wrażenie, że obie książki zostały napisane "na jedno kopyto". W obu książkach pojawia się ten sam schemat: małżeństwo, sąsiadka z zaburzeniem osobowości + kilka innych pobocznych wątków Czytałam je z zainteresowaniem, owszem, jednak jestem pewna, że szybko o nich zapomnę.
Taki właśnie urok popularnych teraz thrillerów-czytadeł - dlatego trzeba je sobie dawkować, jedna po drugiej u mnie nie przejdzie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:47   #2039
Ollaya
Rozeznanie
 
Avatar Ollaya
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 986
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Ja przeczytałam "Saszeńkę" http://lubimyczytac.pl/ksiazka/6000/saszenka
bardzo poruszająca książka..
Końcówka przypomniała mi trochę "Powiedz mi, kim jestem" J. Navarro
Ollaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 12:43   #2040
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Ollaya Pokaż wiadomość
Ja przeczytałam "Saszeńkę" http://lubimyczytac.pl/ksiazka/6000/saszenka
bardzo poruszająca książka..
Końcówka przypomniała mi trochę "Powiedz mi, kim jestem" J. Navarro
Bardzo podobała mi się "Saszeńka"
U mnie dopiero co przeczytana "Amerykańscy bogowie", w sumie fajna, nieco za długa według mnie, bo momentami nużyła.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 20:17:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.