Nie wiem, czy mój zwi±zek ma przysz³o¶æ - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-08-11, 18:01   #1
Baudelire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomo¶ci: 1

Nie wiem, czy mój zwi±zek ma przysz³o¶æ


Witam wszystkich serdecznie,

jestem co prawda facetem, jednak chyba potrzebujê kobiecych porad. Nie mam siê za bardzo do kogo zwróciæ siê o pomoc, a czêsto porady osób obcych mog± byæ naprawdê przydatne...

Mo¿e zacznê od pocz±tku. Chodzê z dziewczyn± (nazwijmy j± S.) od oko³o ponad roku. Chyba nie bêdê oryginalny je¿eli powiem, ¿e na pocz±tku wszystko by³o super, bo zapewne w wiêkszo¶ci przypadków tak jest. Masa czu³o¶ci, rozmów, starañ... By³a bardzo sta³a w uczuciach i bardzo to w niej ceni³em. Problem pojawi³ siê (tutaj te¿ pewnie nie bêdzie niespodzianki), po oko³o roku. Zapewne wygas³a ju¿ pocz±tkowa fascynacja, motylki z brzucha ulecia³y i zosta³a codzienno¶æ. Tylko, ¿e ta zwyk³a szara codzienno¶æ mi nie do koñca odpowiada. Bo ja te¿ nie pozwoli³em sobie na jakie¶ szczególne odpuszczenie. Mimo ¿e zakochanie trochê opad³o, stara³em i staram siê ca³y czas j± zaskakiwaæ- kwiatami, spacerami w ró¿ne miejsca, a ona w sumie nic... Przesta³a siê przy mnie staraæ o wygl±d - mimo ¿e mówi³em jej wiele razy, w czym mi siê podoba, mam wra¿enie, ¿e celowo tych rzeczy nie ubiera. Nasze spotkania oscyluj± dooko³a tego, ¿e ona idzie spaæ o 21- 22, bo jest zmêczona, a ja zostajê sam. Sam spacerujê, sam jem kolacjê. Wiem, ¿e nie jestem dzieckiem i moge siê zawsze czym¶ zaj±æ, ale kiedy przebywamy razem raz w tygodniu, a ja przyje¿d¿am z innego miasta, ¿eby siê z ni± zobaczyæ, chcia³bym jednak, ¿eby¶my siê sob± nacieszyli.

Bardzo rani±c± mnie sytuacj± by³a ta, gdzie po tym jednym naszym wieczorze, gdzie po godzinie rozmowy posz³a spaæ, wyjecha³em, nastêpnego dnia, posz³a z kole¿ank± na piwo i bawi³y siê ca³a noc. Kiedy mówi³em, ¿e to by³o trochê nie fair, stwierdzi³a, i¿ jej nie widzia³a dwa tygodnie, a ze mn± przecie¿ piszemy chwilê codziennie, wiêc jaki mam problem.

Wiele razy próbowa³em o niej z tym rozmawiaæ, wiele razy siê o to k³ócili¶my, ¿e sobie odpu¶ci³a. Mówi³em jej, ¿e chcia³bym, ¿eby¶my gdzie¶ wyjechali, ¿e po prostu czujê zbyt narastaj±ca rutynê, ale ona jej nie widzi. Mo¿e to bêdzie niemi³e co powiem, ale ja mam wiele pasji, wiele czytam, gram na instrumentach, uprawiam sporty, ona raczej nic. Stara³em siê zainteresowaæ j± czymkolwiek z moich dziedzin, proponowa³em wspólne bieganie, si³ownie, filmy. Ale j± wszystko nudzi i nie ma na nic ochoty. Poza imprezami i ci±g³ym facebookiem i instagramem od których jest chyba uzale¿niona. Jest to osoba z któr± raczej przegaduje siê raczej, godziny o pogodzie, a nie o filozofii... I mnie to zaczyna nu¿yæ. Ale nie chcê ¿eby tak by³o. St±d te wszystkie starania i aktywno¶ci . Czujê te¿, jakby by³a w innym ¶wiecie, kiedy do niej mówiê. Jakby mnie w ogóle nie s³ucha³a. S³ysza³a, ale nie s³ucha³a. Ten problem równie¿ porusza³em, twierdzi³a, ¿e po prostu tak ma i ja mam tak wiele pasji, a ona nie wie, co mi odpowiedzieæ i jest na mnie za g³upia.

No i teraz nieco ja¶niejsze strony, mojego zwi±zku. Te¿ nie chcê demonizowaæ swojej dziewczyny, ma wiele piêknych cech. Zawsze na spotkaniach jest czu³a, codziennie napisze, codziennie na chwilê zadzwoni, pomo¿e, je¶li tego bym potrzebowa³. Wiele razy z jej ust wysz³o i ci±gle wychodz, ¿e mnie bardzo kocha, lubi fizyczne czu³o¶ci, co przecie¿ jest bardzo wa¿ne. Regularnie mówi mi, sama z siebie, jak wspania³y jestem i te sprawy....

Tylko w³asnie.... Póki jest spokojny dzieñ, taka jest. Je¿eli nagle wychodzi z kole¿ankami, ja przestajê istnieæ, bawi siê ca³± noc. Ze mn±, do niczego siê nie zmusi, jest ci±gle zmêczona, wszystko jest na "nie". Mówi³em, ¿eby¶my gdzie¶ wyjechali, ca³y czas mówi³a, ¿e trzeba, ale nie wie, czy bêdzie mieæ wolne w pracy i pieniadze. I tak ten wyjazd przepad³. Nagle siê okaza³o, ¿e z przyjació³kami jedzie do Pary¿a.

Nie mam pojêcia, co mam z tym wszystkim zrobiæ.... Kocham j±, ale nie mam ju¿ si³, kiedy poruszam tylko temat jakiejkolwiek aktywno¶ci, starañ, a ona siê obra¿a i przestaje odzywaæ. Tak jak napisa³em, przesta³a ca³kowicie o siebie przy mnie dbaæ i jako¶ patrzyæ z energia. A jednocze¶nie ci±gle jest dla mnie czu³a i chêtnie tylko, by mnie przytula³a.

A ja czujê siê w tym zwi±zku coraz bardziej samotny. Wiele razy mia³em sytuacjê, gdzie chcia³em jej siê wy¿aliæ przez moj± marn± sytuacjê rodzinn±. Pociesza³a mnie, jak mog³a, po czym w ¶rodku rozmowy potrafi³a po prostu zasn±æ. Czujê te¿ coraz wiêksz± nudê, nie wiem co mam w³a¶ciwie robiæ. Z jednej strony jest czu³a, z drugiej ca³kowicie sobie odpu¶ci³a. Nie wymagam wiele, chci³abym, ¿eby by³o jak dawniej, chocia¿ ten jeden wieczór, który mo¿emy normalnie spêdziæ. Ale ona mówi, ¿e to ja mam problem, bo przecie¿ ci±gle siê kontaktujemy.

Proszê o jakie¶ porady.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-08-12 o 10:41 Powód: przywrocenie tresci
Baudelire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-11, 19:16   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9 946
Dot.: Nie wiem, czy mój zwi±zek ma przysz³o¶æ

Nie masz wra¿enia, ¿e ona jest z tob± z braku laku?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-11, 19:23   #3
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 5 715
Dot.: Nie wiem, czy mój zwi±zek ma przysz³o¶æ

Nie pasujecie do siebie raczej.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-11, 19:34   #4
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomo¶ci: 5 634
Dot.: Nie wiem, czy mój zwi±zek ma przysz³o¶æ

Ona Ciebie nie kocha, u¶wiadom to sobie i przyjmij do wiadomo¶ci. Ma swoje ¿ycie i przyjació³ki, Ty jeste¶ dodatkiem.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-12, 02:02   #5
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Nie wiem, czy mój zwi±zek ma przysz³o¶æ

Czekam a¿ moderator przywróci post

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-15, 16:59   #6
margo_777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Nie wiem, czy mój zwi±zek ma przysz³o¶æ

Mo¿e za bardzo j± osaczasz i ona potrzebuje trochê oddechu? Piszesz, ¿e siê ca³y czas starasz, kwiaty, wycieczki itp., wiêc na to wygl±da. Mo¿e niech ona siê postara i wyka¿e? Zajmij siê swoim hobby i pasjami, których ponoæ masz tak wiele. Poza tym - dlaczego jeste¶ samotny? Nie masz jakich¶ znajomych, przyjació³? Zawsze z kumplami mo¿esz porozmawiaæ o filozofii i o swoich hobby. Pomy¶la³e¶, ¿e ona te¿ mo¿e uwa¿aæ ciê za nudziarza bo tr±bisz tylko o swoich pasjach i nie masz znajomych?

Nie jest powiedziane, ¿e kto¶ musi mieæ miliony zainteresowañ. Ja lubiê nak³adaæ na w³osy ró¿ne specyfiki, lubiê makija¿ i psychologiê, czytaæ ksi±¿ki. I mam o czym gadaæ z moim facetem mimo, ¿e on ma zgo³a inne zainteresowania, typowo mêskie. Wiêc wszystko jest do dogadania. Albo zaakceptuj j± taka jaka jest, albo siê rozstañcie - je¶li j± kochasz to doceñ to, co masz i porozmawiaj szczerze o tym co ciê boli - rozmowa czyni cuda!! Pozdrawiam.
margo_777 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-15, 23:48   #7
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Nie wiem, czy mój zwi±zek ma przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez margo_777 Poka¿ wiadomo¶æ
Poza tym - dlaczego jeste¶ samotny? Nie masz jakich¶ znajomych, przyjació³? Zawsze z kumplami mo¿esz porozmawiaæ o filozofii i o swoich hobby. Pomy¶la³e¶, ¿e ona te¿ mo¿e uwa¿aæ ciê za nudziarza bo tr±bisz tylko o swoich pasjach i nie masz znajomych?
Nie u ka¿dego znajomi czy przyjaciele sprawi±, ¿e uczucie samotno¶ci zniknie. Mo¿na ca³y czas byæ w¶ród ludzi i byæ samotnym.
Shockeddd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-08-16 00:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.