My się jeździć nie boimy i po drogach się wozimy! - mamy już prawo jazdy - cz. II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 19:24   #91
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Ja też chcę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 19:42   #92
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Wczoraj zaliczyłam sporą przejażdżkę autem, duuużo stania w korkach i wciskania się w najdziwniejsze miejsca na parkingach podmarketowych Coraz lepiej mi się jeździ moją corsą, przyzwyczajam się, tylko z tym kręceniem to jest dla mnie masakra W jednym miejscu brat mi pomagał kierownicę dokręcić przy parkowaniu (nie mam ani odrobiny mięśni w rękach, trzeba się nauczyć jakieś pompki robić )...

Teraz będę jeździć codziennie autem do pracy a weekendy na uczelnie, więc liczę na to, że strach szybko minie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 19:56   #93
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Gratuluje ja jeszcze nie ryzykuje z wjezdzam w rozne dziwne miejsca parkingowe pod marketami Szczerze mowiac, to lepiej sie czuje, jak staje tam gdzie mam duuuuza swobode.
Za to zlapalam sie na tym, ze boje sie wyjezdzac, bo... Nie znajde pozniej miejsca parkingowego.. To naprawde wielka zmora tutaj Zazwyczaj kolo 8-9 sie cos zdarzy. A tak... istna wojna.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:01   #94
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Lanek miał małą sesję
pochwalę się fotkami
no piękny !

Chyba ktoś mnie puknął z tyłu bo mi koleżanka powiedziała, że mi jedna lampa nie działa a TŻ, że mam 'pukniętą' lampe. A nie przypominam sobie, żebym zaliczyła jakiś krawężnik czy coś w tym rodzaju.
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:04   #95
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

też nie lubię jeździć do centrum, bo ciężko jest gdziekolwiek zaparkować, pomimo iż parkingi są płatne. Czasem zdarza mi się jeździć uliczkami kilkanaście minut... Przychodnię też mam w centrum, z małym parkingiem, ale jak pomyśle, że miałabym jechać autobusem... może czasem szybciej ale jak mniej wygodnie.
Auto zostawiam dalej, taki spacerek na rozprostowanie kości dobrze wpływa
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:22   #96
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Dziewczyny, któraś z Was pokazywała kiedyś pokrowce a'la skóra? Ktoś je kupił? Bo ja się intensywnie zastanawiam i mam wątpliwości
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:31   #97
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

U mnie pod domem też walka o miejsca... obecnie stoję prawie że na górce... i wjechałam w to miejsce tylko dlatego, że miałam "nawigację" z zewnątrz, czyli podpowiadanie przez otwarte okno Miejsc parkingowych w okolicy mojego bloku wystarcza mniej więcej na hmm 60% samochodów?
Pod pracą na szczęście mam luksusowo, miejsca tyle, że ho ho I tym nigdy nie będę musiała się martwić.
Ale nigdy nie byłam jeszcze autem w centrum mojego miasta, bo nie wyobrażałam sobie wjeżdżania równolegle tyłem w ciasne miejsca (samochodem taty), których jest bardzo mało. Będę musiała się przełamać

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś z Was pokazywała kiedyś pokrowce a'la skóra? Ktoś je kupił? Bo ja się intensywnie zastanawiam i mam wątpliwości
Właaśnie, zastanawiam się nad pokrowcami na siedzenia, ale wszyscy mi je odradzają, ja też obawiam się, że mogą wyglądać kiepsko... A przydałyby się, szczególnie teraz latem.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 21:23   #98
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez agness813 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Wszystkie"zblokowane"-do aut marsz!!
Nie dajcie się głupim lękom-walczmy z nimi!!
Tak sobie to wzięłam do serca, że byłam dzisiaj pojeździć

Sprzęgło już nie jest dla mnie takie straszne. Bardziej bramka do wjazdu na osiedle. Nie sięgam I to niezależnie od tego jak podjadę. Jak wysiądę to zanim wsiądę już się zamyka...

Dzisiaj doszłam do wniosku, że to największa część tej mojej pieprzonej blokady
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:27   #99
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Oj jak ja lubie jak wy mnie tak ochrzanicie,wtedy biore sie w garsc.
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:30   #100
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

No ja dziś też kawałek jechałam autem TŻ Ogólnie jechało mi się dobrze, tylko to sprzęgło... Zupełnie inaczej łapie niż moje I straasznie ciężko się je wciska ( jest na wykończeniu już ). No i jeszcze musiałam uważać na dziury... No i deszcz padał jak jechałam
Ale mimo drobnych wpadek i tak jestem z siebie dumna
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 06:05   #101
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II


Ale u mnie leje Całą drogę jechałam w deszczu a na autostradzie taka ilość wody, że nie widziałam nic. Jechałam 80-90 km/h i ani grama więcej, bo boję się w deszczu szybciej. A wszyscy mnie wymijali

Od dziś pracuję od 7 do 15. Przekonałam szefową, że nie mam gdzie parkować pod firmą, więc się zgodziła na zmiany Przyjechałam ok. 6.45 pod biurowiec i już ciężko było, ale się wcisnęłam w jedno miejsce, gdzie parkuje się prostopadle. Co prawda za mną było mnóstwo wolnego miejsca i tam samochody parkują skośnie, ale jest tam błoto a przy tej ulewie bałabym się czy z tego błota wyjadę popołudniu. Nie chciałabym tam ugrzęznąć

Pisałyście o parkowaniu pod centrami handlowymi, ja się w sobotę chcę wybrać do Galerii Kazimierz (nie wiem czy są tu jakieś krakowianki? ). Lubię tą galerię najbardziej ze wszystkich w Krakowie, ale ten parking podziemny to dla mnie dramat. Ostatnio byłam tam z tatą to jakoś wjechałam i wyjechałam, ale chcę teraz sama się wybrać i boję się czy mi się nie pomylą tam kierunki i czy wyjadę w dobrą stronę
Nie lubię parkingów podziemnych, są dla mnie ciasne i jeszcze te stojące co kawałek filary. Wolę parkować na powietrzu, bo mam od razu większe pole widzenia niż w tych ciasnych podziemnych piwnicach
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-05-04 o 06:08
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 06:32   #102
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Też nie lubię podziemnych parkingów... nic nie widać i trzeba uważać na samochody pt. "wszędzie mam pierszeństwo bez względu na to czy wjeżdżam na główną alejkę czy akurat sobie radośnie wyjeżdżam"...
Isa, zazdroszczę godzin pracy
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 07:47   #103
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

dzięki karolca na informacje, na pewno sie przydadzą.. mój niemiecki jest mniej niz podstawowy, takze cięzko.. swoją drogą dziwna sytuacja, że w takim miejscu pracownicy jako wymóg nie mają chociażby jezyka angielskiego.. ja w pracy nie mialam jeszcze styczności z klientami, którzy nie mówią po polsku, a i tak musialam przejść kurs angola podstawowy + z zagadnien zwiazanych z praca.. ;/

co do parkowania w centrum to o zmoro.. chyba granicy z cudem.. także jak mam coś tam załatwić to podobnie jak karolca staje kawalek dalej np. na parkingu przy jakims markecie itp i kawalek sobie dochodzę..
parkingi w marketach, az tak mnie nie przerazaja.. ale parking w Focusie (taki na samej gorze) to moja zmora, mam taki strach, ze jeszcze nigdy tam nie wjechalam zawsze staje obok.. <wstyd>

gratuluje tym, ktore wziely sobie do serduszka i pojezdzily wczoraj.. tym jezdzacymw deszczach tym bardziej!

moglam sie tego spodziewac, wtorek-po dniach wolnych.. mamy dzis wolne za sobote, poszlam do lekarza.. bylam o 8! i juz koniec..ludzi pelno..i mam wrocic na 13 ;/ smieeeeeszne...ostatni raz u lekarza bylam rok temu w marcu, a te wszystkie babcie siedza co dzien..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 08:06   #104
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Ja się tylko cichcem melduję i jadę z bratem na zakupy. Zanim pogrozicie palcem, że znowu on kieruje, usprawiedliwię się pokoncertowym bólem nóg
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 08:31   #105
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

nie ma usprawiedliwień! heh.. ty kieruj w drodze powrotnej, i będziesz "usprawiedliwiona"
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:33   #106
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Hej Dziewczynki w nowym wątku. Już się zdenerwowałam, że się Wizaż popsuł i mi nie przysyła subskrypcji, a tu nowy wątek

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
A mnie się jeszcze jeden lęk przypomniał. Różnego rodzaju karetki,straże pożarne,policje i inne takie na sygnale Zupełnie chyba bym nie wiedziała co zrobić,w sensie zjechać,to oczywiste,tylko jak gdzie i co... Wiem,że sobie wymyślam

Edit:
Dziewczyny,a umiecie robić tzw. 'mydełko' ? Chodzi mi o kręcenie kierownicą
"Umieć" mydełka nie umiem, parę razy zrobiłam, bo akurat mi tak było wygodnie, ale wolę pewniej trzymać kierownicę.

A co do karetki, mi się ostatnio trafiła, ale poza miastem (wyjechałam z TŻ tak chociaż parę km nieco szybciej przejechać). Widzę - jedzie z naprzeciwka "na trzeciego", to mi w głowie błyska: "ustąpić, ustąpić" -> noga z gazu, hamulec, kiera zbyt gwałtownie (ale mało) w prawo. No pięknie to nie wyglądało Luby mnie później uświadamiał jak powinnam była się zachować (no sama też trochę wywnioskowałam) - ogólnie droga ładna, szeroka, z szerokim poboczem i wystarczyłoby delikatnie odbić na te pobocze.
I wiecie co, po tym wyjeździe widzę, że powyżej 70 to się boję jeździć - jakoś mi się ta prędkość nie podoba, a głupi TŻ każe mi przyspieszać, kiedy ja mam ochotę się wlec jak jakiś kapelusznik.

Cytat:
Napisane przez pastella Pokaż wiadomość
czy wy też tak macie, że nie możecie robić 2 rzeczy jednocześnie ? bo każą mi zmieniać bieg na 2 tuż, tuż przed zakrętem, kiedy ja się nie wyrabiam i mnie zarzuca ... na kursie zmieniałam sobie bieg o wiele wcześniej i było mi łatwiej ..
Jak jadę sama to zwalniam sobie na tyle wcześnie by wyrobić się z machaniem dźwignią przed zakrętem, w zakręcie co najwyżej wracam prawą ręką na kierę. A jak jadę z TŻ to z odpowiednim wyprzedzeniem pytam się go czy zakręt na 2 (no, u mnie większość zakrętów jest na 2), wtedy wiem, że mi nie wyskoczy z jakąś podpowiedzią na ostatnią chwilę.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Co za debil wymyślił te choinki? Ja myślałam, że skoro tam jest napisane, że trzeba po tygodniu zdzierać po trochu to byłam przekonana, że w środku ma jeszcze jedną warstwę folii. W ŻYCIU bym nie wpadła, że trzeba zostawić ją w tym brzydkim popisanym opakowaniu. Także rozdarłam całą
Też się kiedyś dziwiłam twórcom tego pomysłu , no, chyba że te choinki są przeznaczone do wieszania w miejscach ukrytych, wtedy to nikomu nie przeszkadza. Teraz wpadłam na to, żeby nowy zapach estetycznie zapakować w folię spożywczą . W ogóle to kupiłam go jeszcze zanim podpisałam umowę - trafiłam w Realu na rozerwane opakowanie, które pachniało... mydłem Palmolive! i od razu kupiłam, a potem okazało się, że w autku jest jeszcze nie zwietrzały Wunderbaum jabłko+cynamon, tak więc moje mydełko musi poczekać. Najgorsza jest chyba wanilia , którą dość często czuję po różnych samochodach, a chyba najczęściej w taksówkach (sam zapach wanilii, szczególnie w kosmetykach - lubię, ale w nagrzanym wnętrzu to tragedia).

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Właaśnie, zastanawiam się nad pokrowcami na siedzenia, ale wszyscy mi je odradzają, ja też obawiam się, że mogą wyglądać kiepsko... A przydałyby się, szczególnie teraz latem.
Jak masz bardziej wyprofilowane siedzenia (w sensie, że nie płaskie) to pokrowce będą się marszczyć i wtedy kiepsko to może wyglądać, mój TŻ też jest zdecydowanym przeciwnikiem.

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
moglam sie tego spodziewac, wtorek-po dniach wolnych.. mamy dzis wolne za sobote, poszlam do lekarza.. bylam o 8! i juz koniec..ludzi pelno..i mam wrocic na 13 ;/ smieeeeeszne...ostatni raz u lekarza bylam rok temu w marcu, a te wszystkie babcie siedza co dzien..
Nie, nie, te babcie się zmieniają, tylko tyle ich jest że tego nie widać
Też mam wolne , zaraz zmywam waxa i idę odebrać dowodzik - w takich godzinach pewnie puchy w WK.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:03   #107
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Ja 'mydełka' nie umiem Ale może kiedyś poproszę TŻ'a żeby mie nauczył Jak już będę bardziej obeznana z autem
Postanowiłam sobie,że będę jeździć i nawet TŻ'owi powiedziałam,że ma mnie 'zmuszać' do jazdy,dlatego wczoraj ja musiałam jeździć
Chociaż muszę przyznać,że wolę chyba sój samochód bardziej Tylko chciałabym mieć ciemne szyby

A co do wanilii to ja lubię Z TŻ'em zawsze kupujemy waniliowe kosmetyki do auta
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!

Edytowane przez PannaCola
Czas edycji: 2010-05-04 o 11:04
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:24   #108
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Wczoraj mialam zabawna sytuacje
Kolo 23 mialam odebrac mame (wracala z wycieczki). Jak juz pisalam kolo nas jest wieczna walka o miejsca parkingowe. Zanim sie pojedzie moim zlomkiem trzeba go troche nagrzac Wiec ide do samochodu. Caly parking zapchany (ktos nawet stal na chodniku, centralnie na przejsciu) i modle sie o to, zeby nikt mi nie zajal miejsca jak pojade. Wsiadam, wlaczylam swiatla i nagrzewam. Patrze, ze ktos podjechal i stoi - czeka az wyjade. To wylaczylam wszystko. Ktos odjechal. Znowu wlaczylam i postanowilam sobie wyjechac i znowu wjechac - ladniej. Tak dla rozgrzewki. Wyjechalam i znowu patrze, ze ta osoba jedzie szybko wjechalam na miejsce. Juz tam stalam i nagrzewalam samochod, a oni troche jezdzili dookola. Czekalam na TZ Jak tylko przyszedl to odjechalismy i na szczescie sie udalo! nikt nie zajal mi miejsca Jechalam dobrze, poza jednym bledem - szybko wjechalam w jeden zakret i malo co nie przywalilam w kraweznik...

Co do kosmetykow samochodowych to ja baaardzo lubie waniliowy zapaszek. U siebie mam choinke Relax, ale wczesniej wisiala wlasnie waniliowa (nie moja akurat ) i przyznaje, ze to czesty zapach w taksowkach...
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:36   #109
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
Nie, nie, te babcie się zmieniają, tylko tyle ich jest że tego nie widać
Też mam wolne , zaraz zmywam waxa i idę odebrać dowodzik - w takich godzinach pewnie puchy w WK.
poszłam, byłam twardziel.. wszystkie babcie wymiotło.. ale babka chyba myślała, że ściemniam.. dała mi jakieś leki dla zbycia i kazała przyjść za kilka dni jak nie ustąpi.. swoja drogą cwaniara, w aptece jestem i babka krzyczy za leki koło 50zł.. na co ja pytam, czy może jakieś odpowiedniki sa.. ona, że tak.. przeliczyła i zapłaciłam 12zł!!!
w nagrodę pojechałam na targowisko, kupiłam kwiatki na balkon i ziemię.. będzie sadzenie..
Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Ja 'mydełka' nie umiem Ale może kiedyś poproszę TŻ'a żeby mie nauczył Jak już będę bardziej obeznana z autem
Postanowiłam sobie,że będę jeździć i nawet TŻ'owi powiedziałam,że ma mnie 'zmuszać' do jazdy,dlatego wczoraj ja musiałam jeździć
Chociaż muszę przyznać,że wolę chyba sój samochód bardziej Tylko chciałabym mieć ciemne szyby

A co do wanilii to ja lubię Z TŻ'em zawsze kupujemy waniliowe kosmetyki do auta
mydełka nie umiem.. probowalam przed chwila, ale śmiałam sie sama z siebie, że auto jak waż mi jedździ..

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam zabawna sytuacje
Kolo 23 mialam odebrac mame (wracala z wycieczki). Jak juz pisalam kolo nas jest wieczna walka o miejsca parkingowe. Zanim sie pojedzie moim zlomkiem trzeba go troche nagrzac Wiec ide do samochodu. Caly parking zapchany (ktos nawet stal na chodniku, centralnie na przejsciu) i modle sie o to, zeby nikt mi nie zajal miejsca jak pojade. Wsiadam, wlaczylam swiatla i nagrzewam. Patrze, ze ktos podjechal i stoi - czeka az wyjade. To wylaczylam wszystko. Ktos odjechal. Znowu wlaczylam i postanowilam sobie wyjechac i znowu wjechac - ladniej. Tak dla rozgrzewki. Wyjechalam i znowu patrze, ze ta osoba jedzie szybko wjechalam na miejsce. Juz tam stalam i nagrzewalam samochod, a oni troche jezdzili dookola. Czekalam na TZ Jak tylko przyszedl to odjechalismy i na szczescie sie udalo! nikt nie zajal mi miejsca Jechalam dobrze, poza jednym bledem - szybko wjechalam w jeden zakret i malo co nie przywalilam w kraweznik...

Co do kosmetykow samochodowych to ja baaardzo lubie waniliowy zapaszek. U siebie mam choinke Relax, ale wczesniej wisiala wlasnie waniliowa (nie moja akurat ) i przyznaje, ze to czesty zapach w taksowkach...
no musiało to wyglądać komicznie.. haha no, ale efekt był..

co do wanilii, to ja bardzo nie lubię.. jest mi niedobrze, mdło.. omijam wszędzie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:57   #110
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Co do zapachów w samochodzie - ja też nie toleruję słodko-mulących typu wanilia, kokos itp. Wolę świeże, cytrusowe lub morskie aromaty.
Zupełnie odwrotnie niż z zapachami perfum. Większość moich flaszek to słodkie killery
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:58   #111
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Ja jeszcze nie mam zapachu w aucie, za bardzo zestresowana jestem żeby o tym myśleć Chyba też coś orzeźwiającego wybiorę.
Ale idzie mi coraz lepiej
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:47   #112
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

ha mi udalo sie dzis przerejestrowac autko, zalatwic oc, wieczorem mam jechac po oponki a w pt moze uda sie je zmienic w koncu

ja tez bym chciala przyciemniane szyby
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:04   #113
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ha mi udalo sie dzis przerejestrowac autko, zalatwic oc, wieczorem mam jechac po oponki a w pt moze uda sie je zmienic w koncu

ja tez bym chciala przyciemniane szyby
Też myślę o przyciemnieniu szyb. Myślałam nad folią w ciemnej zieleni, ale TŻ powiedział, że czarna będzie lepsza. Generalnie pomysł poparł. Na razie nie mamy funduszy, ale w przyszłości, kto wie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:05   #114
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

no folia jest dobra o ile nie trzeba nic przycinac ja bym sie tego nie podjela sama i musze troche odlozyc zeby mi ktos to zrobil porzadnie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:56   #115
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

mi tez przyciemniane szyby biegają po głowie.. ale obiecałam sobie, że w aktualne auto (przepraszam Cie oczko moje) nie będę inwestować.. kupiłam go na naukę, ćwiczenie itd..także spłacę kredyt, oczka się pozbędę.. zapewne go ładnie zmęczę już, a i on wiekowy..

a jak to wygolada mniej wiecej z cena? bo wlasnie probowalam cos wygooglowac i jedyne co mi znalazlo to VW Golf 3 szyby tylnie 180zł.. wydawalo mi sie zawsze ze to drozsza inwestycja..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:01   #116
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

mi sie zdaje ze drozej bedzie folie kosztuja kolo 100, ja dzis ruszylam w miasto pojechalam po opony i zgasl mi raz nawet nie wiem jak i czemu ale luuuz i pelen relax ... prawie o dziwo nikt mnie nie strabil, ale nie cierpie jak mi ludzie siedza doslownie w bagazniku moje miasto to praktycznie same ruszania pod gorke, a mi nadal czasem zdarzy sie, ze troche sie cofnie ja nie wiem co kieruje tymi ludzmi zeby tak blisko podjezdzac grr, ale opony mam wiec juz jest dobrze

pogmeralam w necie tylne szyby od okolo 120 zl boczne od 80 trzeba miec jakies atesty, jak przyciemniane piecowo to w ogole kosmiczne ceny sa ehs
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8


Edytowane przez kasiek87
Czas edycji: 2010-05-04 o 20:12
kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:18   #117
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

dlatego to nie ja będę sobie przyciemniać szyby ale w zakładzie, gdzie folie mają odpowiednie atesty (bo używają specjalnych folii do przyciemniania). Przyciemnienie szyb bocznych i tylnej w octavii kombi kosztowało około 600 zł, więc myślę, że w lanku będzie to około 400 zł.

Znowu mnie jakieś przeziębienie złapało. CO SIĘ DZIEJE?!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:38   #118
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Viv - oto i moje "skorkowe" pokrowce - powiem wam, ze obok skory to to nawet nie lezalo, ale prezentuja sie calkiem niezle te poduszeczki sa fajne wygodne

Dzisiaj TZ jezdzil moja bravurka i go wyzywalam, ze to na zlym biegu, ze za mocno na obrotach przeciaga, itp. z centrum juz ja wracalam, ale jak tak patrzylam to ciagne tez do 3,5 tys spokojnie, a jego wyzywalam jak dochodzilo do 3
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:46   #119
kusalagupagup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: to tu, to tam :)
Wiadomości: 161
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Założyłam osobny temat dotyczący upiększania aut. Zapraszam LINK
__________________
_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________

_________________________
kusalagupagup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:47   #120
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Wiecie co, a ja się panicznie boję parkowania równoległego (tyłem rzecz jasna)...
Dzisiaj szukałam w centrum, minęłam chyba z 5 wolnych miejsc do owego zaparkowania, ale pojechałam spory kawałek dalej żeby zaparkować sobie luksusowo skośnie. Dużo aut za mną było i bałam się, że się zbłaźnię... Ale jestem zła na siebie
To samo pod domem... uznałam, że miejsce jest dla mnie za małe. Pół godziny później w tym samym miejscu zaparkował o wiele większy samochód...

I jak tu się na siebie nie denerwować?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 16:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.