Regulon / Marvelon / Ovulastan Forte - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-07, 21:51   #31
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Regulon

Ja nie bralam Cliestu, ale Mercilon, nie podszedl mi, zle sie po nim czulam i lekarka zmienila mi na Regulon/Marvelon.Marvelon jest troche drozszy od Regulonu,ale ma b.podobny sklad ( na tyle,ze gdy w aptece nie ma Marvelonu moge kupic Regulon).Ja przy przejsciu nie mialam plamien.Z tabletek jestem bardzo zadowolona-uzywam juz chyba 8 miesiecy i nie widze zadnych skutkow ubocznych (boli glowy, brzucha, zmiennych nastrojow itp).Wszystko gra Wiec moim zdaniem mozesz sprobowac, a jesli Ci nie beda pasowac po zuzyciu opakowania wrocic do Cliestu.
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 12:58   #32
Llinti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Regulon

Ja właśnie też tak miałam, że przerzuciłam się z Cilest na Regulon. Poiem szczerze, że większej różnicy nie zauważyłam. Nie miałam żadnych problemów, krwawień ani nic z tych rzeczy. Chętnie zostałabym dłużej przy Cileście, bo po Regulonie czasami boli mnie brzuch jeśli nie w porę go zażyję, ale jak by nie było Regulon jest trochę tańszy. No i mój lekarz się na niego uparł.
__________________

Llinti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 16:15   #33
korciaw
Raczkowanie
 
Avatar korciaw
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Regulon

a ja biore regulon od 2 lat i w sumie jest ok.faktycznie przybylo mi piersiaczkow,dostalam pare kilo ale to predzej z obzarstwa i glupoty niz od tabletek,libido roznie.......w sumie z menem widuje sie co 3-4miesiace wiec ochota zawsze jest ......cera,ja wiem......w sumie nie mialam nigdy problemow,teraz mam moze bardziej wysuszona(ale nie wiem czy tood regulonu).......teraz bede robila przerwe i jestem ciekawa jak tobedzienaprawde wypadaja wam wlosy????
korciaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 09:26   #34
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Regulon

wcale nie jest powiedziane ze Tobie tez beda wypadac wlosy, ja przy braniu Diane i regulonu mialam bardzo ladne wlosy,zaro problemu z rozdwajaniem,ciut mniej sie przetluszczaly ale z momentem odstawienia bardzo wypadaly przez jakis czas {2-3 miesiace}
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 17:00   #35
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Regulon

Witajcie dziewczyny!
Właśnie kończę pierwsze opakowanie Regulonu i mogę dodać parę moich przemyśleń na jego temat.
1.Bardzo mnie zdziwiły wypisywane przez Was ceny zakupu. Ja w moim mieście dostałam Regulon po 18 złotych. Jesli okaże się, że jego cena rzeczywiście tak się wacha w różnych aptekach, to zanim wyjadę na studia zrobię sobie zapas
2.Regulon to były pierwsze przyjęte przeze mnie tabletki po 3-miesięcznej przerwie. trochę się zaniepokoiłam, gdy przez pierwsze półtora tygodnia ich przyjmowania miałam niewielkie krwawienia, ale słyszałam, że przy zmianie tabletek tak się może zdarzyć.
3.Żadnego przytycia u siebie nie zaobserwowałam.
4.O wpływie na cere będę pewnie mogła się wypowiedzieć za 2 opakowania, ale jak narazie jest okej
5.Przez wspomniany już wcześniej okres półtoratygodniowy zdarzały mi się wieczorne bóle głowy, ale to tez jakoś gładko przeszło.

Jak narazie jestem w miare zadowolona. Mam nadzieję, że krwawienia i bóle głowy już się nie powtórzą, bo w takim przypadku zdecyduję się na zmianę tabletek.

Pozdrawiam!
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 17:51   #36
Lex
Raczkowanie
 
Avatar Lex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 184
Dot.: Regulon

ja biore regulon od ponad roku i nie zauwazyłam żadnych niepokojących objawów,nie przytyłam,nie miałam plamień itp
Lex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:22   #37
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: Regulon

ja bralam tez regulon. i troch po nim przytylam. dlatego im podziekowalam
truskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 20:36   #38
Llinti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Regulon

Słuchajcie, bo ja się już trochę załamałam. Od pół roku nie biorę Regulonu. Zażywałam go jakieś 2 lata i czułam się po nim świetnie, ładna cera, ładne włosy, dobre samopoczucie itd. Od momentu kiedy je odstwaiłam zaczął się koszmar. Włosy przetłuszczają mi się już parę godzin po myciu i wypadają garściami Doszło do tego, że robią mi się prześwity nad czołem Wszystkiego już próbowałam, ale bez skutku. Nie wiem czy powrót do Regulonu coś tutaj pomoże. Czy któraś z Was miała takie problemy po odstawieniu tych pigułek. Wyczytałam, że niektórym ten koszmar z włosami mijał po 2-3 miesiącach, no ale ja się już pół roku (jesli nie więcej) męczę.
Myslicie, że warto wrócić do pigułek, żeby ratować włosy? I tak chciałam znowu zacząć brać, ale nie wiem czy to coś da Może wypróbować jakieś inne?
__________________

Llinti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 12:22   #39
agnieszka0000
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka0000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 24
GG do agnieszka0000
Dot.: Regulon

a ja mam takie pytanie jeszcze co do regulonu....czy te tabletki dzialaja juz od "pierwszego uzycia?" bo czekaja na mnie az rozpoczne pierwsze opakowanie, a po prostu jakos mi zupelnie z glowy wypadlo,zeby spytac lekarke...
__________________
Jeśli ktoś kocha kwiat, który jest jedyny na milionach i milionach planet, to mu wystarcza do szczęścia patrzenie na gwiazdy i mówi sobie: "Gdzieś tam jest mój kwiat." Lecz jeśli baranek zje kwiat, to tak jakby wszystkie gwiazdy zgasły...
agnieszka0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 18:42   #40
anqa81
Przyczajenie
 
Avatar anqa81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: Regulon

Cześć. Ja brałam Regulon przez 3 lata.Na początku wszystko było ok. Potem strasznie przytyłam w udach, a po dwóch latach brania - odczuwałam ból, jakby drętwienie w łydkach. Czułam,jakby moje kości były soplami lodu. Zgłosiłam swoje uwagi swojemu ginekoklogowi, ale twierdził,że wszystko jest jak trzeba. Postanowiłam zrobić sobie przerwę na jakiś miesiąc, dwa. W końcu, jak okazało się,że dolegliwości ustąpiły postanowiłam,że odpoczne sobie od nich jakiś czas. Przrwa trwała ze 4 miesiące, potem znów wróciłam do brania. Po kilku miesiącach stosowania, dolegliowści powróciły. Wysłanio mnie na badania, ale nic nie wykazały. Wyniki były wręcz książkowe. Nie mogąc dłużej znieść tego :cierpienia" bez zgody lekarza odstawiłam Regulon. Od 8 maja nie wzięłam ani tej ani innej anty ... tabletki i juz chyba nigdy nie wezmę. Moja waga powoli (nawet bardzo powoli) wraca do tej sprzed okresu tabletkowego. Na pośladklach i udach mam rozstępy, które są pozostałością po Regulonie ....
Pozdrawiam
anqa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 18:44   #41
anqa81
Przyczajenie
 
Avatar anqa81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: Regulon

raczej tak, ale rzez pierwszy miesiąc możesz sie dodatkowo zabezpieczyć- nie zaszkodzi ....
pozdrowionka
anqa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 18:51   #42
anqa81
Przyczajenie
 
Avatar anqa81
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Question Dot.: Regulon

Włosy przetłuszczają mi się już parę godzin po myciu i wypadają garściami Doszło do tego, że robią mi się prześwity nad czołem Wszystkiego już próbowałam, ale bez skutku. Nie wiem czy powrót do Regulonu coś tutaj pomoże. Czy któraś z Was miała takie problemy po odstawieniu tych pigułek. Wyczytałam, że niektórym ten koszmar z włosami mijał po 2-3 miesiącach, no ale ja się już pół roku (jesli nie więcej) męczę.
Myslicie, że warto wrócić do pigułek, żeby ratować włosy? I tak chciałam znowu zacząć brać, ale nie wiem czy to coś da Może wypróbować jakieś inne?[/quote]


Po tym, jak odstawiłam Regulon włosy szybko sie przetłuszczają.Myję je codziennie. Jesli chodzi o zmiany skórne, to w moim przypadku było wręcz odwrotnie. A podczas stosowania tabletek ciągle "coś" wyskakiwało. Teraz (nie biore tabletek od ponad 7 miesięcy - brałam 3 lata) nie mam problemów z cerą.
Co do wypadania włosów, to może powinnaś sie zgłosić do dermatologa
anqa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:02   #43
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Question Dot.: Regulon

Wracam do tego wątku,ponieważ sama potrzebowałam informacjiCiekawe,że lekarze tak chętnie go ptrzepisują Ja za swoje opłacę ok 24 do 27 zł.Brałam najpierw prze 5 miesięcy,ale po ok 3 pojawiły się straszne bóle głowy,których nie mogłam wytrzymać Pozatym troszkę przytyłam i powiększył mi się jeszcze biust (a już był duży ).No i wahania nastrojów Wróciłam do niego po ok 9 miesiącach.W przerwie nie zanaotowałam specjalnych problemów z cerą lub włosami.Teraz jestem po 4 paczce,chcę zrobić miesiąc przerwy,ale nie wiem,czy to jest dobry pomysł Mam straszne bóle głowy,na które nic nie działa,1 i 2 dnia miesiączki boli brzuch,faszeruję się tabletkami przeciwbólowymi i jakoś daję rade.Mam nadzieję,że po pół roku te niedogodnienia przejdą.A,i mam oczywiście problem z nastrojem oraz przez ok tydzień po okresie słabą ochotę i suchość,a potem wszystko się całkowicie zmienia.Ale zasanawiam się,czy robić tą miesięczną przerwę...Czy warto??
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:02   #44
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Question Dot.: Regulon

Wracam do tego wątku,ponieważ sama potrzebowałam informacjiCiekawe,że lekarze tak chętnie go ptrzepisują Ja za swoje opłacę ok 24 do 27 zł.Brałam najpierw prze 5 miesięcy,ale po ok 3 pojawiły się straszne bóle głowy,których nie mogłam wytrzymać Pozatym troszkę przytyłam i powiększył mi się jeszcze biust (a już był duży ).No i wahania nastrojów Wróciłam do niego po ok 9 miesiącach.W przerwie nie zanaotowałam specjalnych problemów z cerą lub włosami.Teraz jestem po 4 paczce,chcę zrobić miesiąc przerwy,ale nie wiem,czy to jest dobry pomysł Mam straszne bóle głowy,na które nic nie działa,1 i 2 dnia miesiączki boli brzuch,faszeruję się tabletkami przeciwbólowymi i jakoś daję rade.Mam nadzieję,że po pół roku te niedogodnienia przejdą.A,i mam oczywiście problem z nastrojem oraz przez ok tydzień po okresie słabą ochotę i suchość,a potem wszystko się całkowicie zmienia.Cera jakby trochę bardziej sucha,włosy bez zmian(raczej )Ale zasanawiam się,czy robić tą miesięczną przerwę...Czy warto??
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:12   #45
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Regulon

Aaaa,przypomniałam sobie jeszcze jedno:Czy robiono Wam badania przed przepisaniem Regulonu?Czytam inne posty i widzę,że przed przepisaniem tabletek robi się badania...Regulon to moje 1 tabletki i nikt mi nie zlecał żadnych badań,tylko zostały mi one przepisane "od ręki"...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:17   #46
Natalie18
Raczkowanie
 
Avatar Natalie18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 89
GG do Natalie18
Dot.: Regulon

hm...ja nie mialam robionego jakiegos specjalistycznego bdania,oprocz tradycyjnego,oraz dluuugiej rozmowy....aczkolwiek niedlugo mam sie zglosic do pana doktora...tak to jest niestety,ze lekarze przepisuja hormony 'od reki',ale nie wszyscy na szczescie...Tez mnie to zdziwilo,ze tak gladko poszlo i jestem swiadoma tego,ze to nie dopuszczalne...No coz...za pare dni sie przekonam o co chodzi;]
__________________
Siostry z przypadku,przyjaciółki z wyboru...;-)

Leci mi juz 20-stka...


Od 1 paździenika w Poznaniu studentka
Natalie18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:26   #47
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Regulon

Przed przepisaniem Regulonu zrobiono mi pokaźny komplet badań. Dziś zjadłam 4 tabletke. Od pierwszego dnia czuje się fatalnie, boli mnie głowa, mam mdłości, bolą mnie łydki. Jakoś się przemęcze jeszcze te 17 dni.
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 14:18   #48
Ketmia
Raczkowanie
 
Avatar Ketmia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ożarów Maz./Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Regulon

co do badań... regulon też dostałam "od ręki", a gdy zapytałam sie o badania lekarz wytłumaczył mi, że jeśli jestem zdrowa, dobrze się czuję i wcześniej nie miałam żadnych prolemów z hormonami to nie ma takiej potrzeby. że wystarczy rozmowa i to że na mnie popatrzy. to nie żart - poziom hormonów wpływa na nasz wygląd. biorę regulon już 3 lata i jakoś się na tym doświadczeniu mojego gin nie przejechałam.
zresztą... dziewczyny robią badania i potem zmieniają taletki... więc to naprawdę zależy od lekarza
Ketmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 14:26   #49
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Regulon

Cytat:
Napisane przez bb-m Pokaż wiadomość
Przed przepisaniem Regulonu zrobiono mi pokaźny komplet badań. Dziś zjadłam 4 tabletke. Od pierwszego dnia czuje się fatalnie, boli mnie głowa, mam mdłości, bolą mnie łydki. Jakoś się przemęcze jeszcze te 17 dni.
Ja tez miałam takie dolegliwości na początku brania regulonu. Wszystklo odstapiło po ok pół roku. Za to teraz czuje sie rewelacyjnie. Oczuwiście dolegliwości nie występowały cały czas tylko niekiedy, ale jakoś to przeżyłam i teraz robię co do mnie bależy
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 19:42   #50
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Smile Dot.: Regulon

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi To dalej jest trochę dla mnie dziwne,że lekarka nawet specjalnie o nic nie pytała,szczególnie dlatego,że nie najlepiej czuje się po tych tabletkach Ale wierzę,że może mi też przejdzie po ok 6-7 miesiącach brania inaczej już bym odsatwiała.A opszukałam wypowiedzi na forum na ten temat i stwierdziłam,że to nie ma sensu Więc nie odstawiam i męczę się dalej
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 19:51   #51
Ketmia
Raczkowanie
 
Avatar Ketmia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ożarów Maz./Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Regulon

nie męcz się! a już na pewno nie 6 m-cy!

na ile opakowań dostałaś recepte? kiedy będziesz teraz u lekarza?
poprostu powiedź mu o swoich wątpliwościach
Ketmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 20:15   #52
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Regulon

Zostały mi jeszcze 2 paczki.Już wykupione.Więc zużyję i zobaczę,co z tego będzie Lekarzowi móiłam o bólach głowy (to jest najgorsze),już innemu lekarzowi.Pokiwał głową i powiedział,że tak niestety bywa No cuż,jak przez te 2 opakowania dalej będzie nie tak,to pewnie zmienię tabletki.Nie można chodzić prze ok 10 dni w miesiącu ze strasznymi bólami głowy,które nawet po kilku tabletkach niekoniecznie chcą przechodzić...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 20:25   #53
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Regulon

Mi lekarz to przepisał, ale ja coś boję się je brać. Po pierwsze boję się, że potem będę miała trudności z zajściem w ciąże, lub dziecko urodzi się chore... Po drugie - nie chciałabym żeby obniżyło mi się libido.. Więc sama nie wiem.. Niby to jakiś komfort, ale ehh.. BOJĘ SIĘ
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 21:05   #54
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Wink Dot.: Regulon

Niestety sa,a musisz zadecydować...Napewno wart spróbować Jak coś jest nie tak to się odstawia lub zmienia.A myślę,że napewno nie u każdej kobiety notowany jest spadek libido,więc najprawdopodobniej wszystko będzie ok A przyjemość nieporównywalnie większa,niż jak się jedzie na gumkach No i jeśli używa się Durex'ów,to w sumie taniej wychodzi
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 13:53   #55
Ketmia
Raczkowanie
 
Avatar Ketmia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ożarów Maz./Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: Regulon

mi się tam libido nie odbiżyło

a co do ciąży nie słyszałam jakiś "strasznych" wieści
wiem tylko, że po tabletkach jest podobno większe prawdopodobieństwo ciąży mnogiej

jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - pytaj lekarza! od tego oni są!
Ketmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:01   #56
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Regulon

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Niestety sa,a musisz zadecydować...Napewno wart spróbować Jak coś jest nie tak to się odstawia lub zmienia.A myślę,że napewno nie u każdej kobiety notowany jest spadek libido,więc najprawdopodobniej wszystko będzie ok A przyjemość nieporównywalnie większa,niż jak się jedzie na gumkach No i jeśli używa się Durex'ów,to w sumie taniej wychodzi
No pewnie że bez gumek jest lepiej , ale cóż... Ehh.. a jeszcze te homrony... Przecież jak się zacznie jeść to już będzie trzeba do końca łykać...
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 15:15   #57
korciaw
Raczkowanie
 
Avatar korciaw
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Regulon

A ja jestem juz 2 misiace po odstawieniu Regulonu i w sumie z tego co zauwazylam to :pogorszyla mi sie cera-powrocly problemy z krostkami na plecach i pyszczku;wlosy jak mi sie przetluszczaly tak sie przetluszczaja;nagle odczulam co to moze byc libido ;mam za soba 2 bardzo spokojne i bezbolowe kresy......co jeszcze????w sumie to jak bralam regulon to bylo spoko i nie moge sie znowu oczekac kiedy zaczne brac tabsy!wiem,wiem....to w koncu hormony itp.ale wkur.... mnie to,ze nigdy nie wiem kiedy bede miala okres a juz nie wspomne o grozbie wpadki!!!!jescze pare miesiecy i wielki come back
korciaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 19:04   #58
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: Regulon

Cytat:
Napisane przez korciaw Pokaż wiadomość
A ja jestem juz 2 misiace po odstawieniu Regulonu i w sumie z tego co zauwazylam to :pogorszyla mi sie cera-powrocly problemy z krostkami na plecach i pyszczku;wlosy jak mi sie przetluszczaly tak sie przetluszczaja;nagle odczulam co to moze byc libido ;mam za soba 2 bardzo spokojne i bezbolowe kresy......co jeszcze????w sumie to jak bralam regulon to bylo spoko i nie moge sie znowu oczekac kiedy zaczne brac tabsy!wiem,wiem....to w koncu hormony itp.ale wkur.... mnie to,ze nigdy nie wiem kiedy bede miala okres a juz nie wspomne o grozbie wpadki!!!!jescze pare miesiecy i wielki come back
To trzeba robić przerwy, czy może miałaś powód?? <sorki jeśli jest to oczywiste, ale niestety ja nie wiem...>
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:23   #59
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Smile Dot.: Regulon

Z tego,co ja zdążyłam się zorientować,to co ginekolog,to inny pogląd na to Ale wydaję mi się,że jak się bierze tak 2-3 lata,to trzeba zrobić przerwę.I to konkretną,pewnie z pól roku,jak nie więcej ;/ Ale niektórzy twierdzą,że jak jest ok,to nie trzeba (bo po co;/)...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 23:14   #60
korciaw
Raczkowanie
 
Avatar korciaw
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Regulon

Cytat:
Napisane przez **LINKA** Pokaż wiadomość
To trzeba robić przerwy, czy może miałaś powód?? <sorki jeśli jest to oczywiste, ale niestety ja nie wiem...>


W sumie ta przerwa jakos wynikla sama.Wprawdzie bralam tabletki 2 lata,ale moja decyzje utwierdzil fakt,ze z mom kochanie widujemy sie niezbyt czesto(pracuje zagranica),wiec twierdzilam,ze bez sensu jest sie tak faszerowac i zdecydowalam sie odstawic.Poczekam jescze do wakacji (czyli przerwa bedzie miala jakies pol roku, bo nie chce calkowicie oglupic mojego organizmu) i biore ile wlezie)))))tylko ciekawa jestem czy bedzie tak samo przyjmnie jak za pierwszym razem przyjmowania tabletek
korciaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-30 16:45:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.