Vampire Diaries część 7 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 23:25   #3151
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Również mam ten serial zaznaczony do oglądania Jonathan Rhys-Meyers jako Drakula - nie mogę się doczekać
<Kisiel w gaciach>
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 02:11   #3152
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ja i moja Ogarniętość oraz stały kochanek - Brak Czasu, oglądnęliśmy we trójkę wreszcie dwa ostatnie odcinki. Bardzo nam się podobały Nie będę powielać Waszych zachwytów, bo wszystko to samo mi się podobało

Poryczałam się jak Elena wybierała Damona.
Jak Jer żegnał się z Bonnie.
Jak Klaus rozmawiał z Car.
ahhh

A słuchajcie, jeszze mnie tylko interesuje - czemu Silas najpierw ukazał się Stefanowi jako Elena? Żeby pokazać, że może się zmieniać w kogo zechce?
Końcówka dla mnie też była mocno zakręcona, ale lubię złego Stefcia, więc podjarka
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 09:32   #3153
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
A słuchajcie, jeszze mnie tylko interesuje - czemu Silas najpierw ukazał się Stefanowi jako Elena? Żeby pokazać, że może się zmieniać w kogo zechce?
Wydaje mi się, że jest właśnie tak, jak napisałaś
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 10:39   #3154
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cześć dziewczyny, jestem na etapie pierwszego sezonu. Zaczęłam oglądać, bo wpadła mi w dłoń książka i chociaż lektura w ogóle mnie nie powaliła przypomniało mi się, że w Pamiętnikach Wampirów ponoć grały jakieś przystojniaki... Stwierdziłam, że rzucę okiem, a co tam! I, stety-niestety, wkręciłam się na maksa! Oglądam, oglądam i przestać nie mogę. Jak na razie jestem team Stefan, jednak obstawiam, że wszystko może się zmienić. Tak generalnie, z wyglądu podoba mi się bardziej Stefan (który, niestety, ma naprawdę piękną żonę), ale wiadomo, że bad boyów każda kobieta lubi.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:05   #3155
loveemptypeople
Raczkowanie
 
Avatar loveemptypeople
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 495
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem na etapie pierwszego sezonu. Zaczęłam oglądać, bo wpadła mi w dłoń książka i chociaż lektura w ogóle mnie nie powaliła przypomniało mi się, że w Pamiętnikach Wampirów ponoć grały jakieś przystojniaki... Stwierdziłam, że rzucę okiem, a co tam! I, stety-niestety, wkręciłam się na maksa! Oglądam, oglądam i przestać nie mogę. Jak na razie jestem team Stefan, jednak obstawiam, że wszystko może się zmienić. Tak generalnie, z wyglądu podoba mi się bardziej Stefan (który, niestety, ma naprawdę piękną żonę), ale wiadomo, że bad boyów każda kobieta lubi.

stefan bad boy? to on był zły w pierwszej częsci? nie przypominam sobie tak zle z moja pamiecia?
loveemptypeople jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 21:00   #3156
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem na etapie pierwszego sezonu. Zaczęłam oglądać, bo wpadła mi w dłoń książka i chociaż lektura w ogóle mnie nie powaliła przypomniało mi się, że w Pamiętnikach Wampirów ponoć grały jakieś przystojniaki... Stwierdziłam, że rzucę okiem, a co tam! I, stety-niestety, wkręciłam się na maksa! Oglądam, oglądam i przestać nie mogę. Jak na razie jestem team Stefan, jednak obstawiam, że wszystko może się zmienić. Tak generalnie, z wyglądu podoba mi się bardziej Stefan (który, niestety, ma naprawdę piękną żonę), ale wiadomo, że bad boyów każda kobieta lubi.
Jeśli będziesz dalej oglądała, to w kolejnych sezonach ona pojawi się w Pamiętnikach jako lekarka A co do Stefana, to ja go na początku lubiłam, choć od zawsze wolałam Damona. Potem Stefan mnie zaczął strasznie denerwować, jak tak cały czas usychał z miłości do Eleny i nic innego nie robił
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 21:23   #3157
loveemptypeople
Raczkowanie
 
Avatar loveemptypeople
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 495
Odp: Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz dalej oglądała, to w kolejnych sezonach ona pojawi się w Pamiętnikach jako lekarka A co do Stefana, to ja go na początku lubiłam, choć od zawsze wolałam Damona. Potem Stefan mnie zaczął strasznie denerwować, jak tak cały czas usychał z miłości do Eleny i nic innego nie robił
Zgadzam sie w 100%.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
loveemptypeople jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 21:33   #3158
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
6A co do Stefana, to ja go na początku lubiłam, choć od zawsze wolałam Damona. Potem Stefan mnie zaczął strasznie denerwować, jak tak cały czas usychał z miłości do Eleny i nic innego nie robił
u mnie tak samo
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 08:36   #3159
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez loveemptypeople Pokaż wiadomość
stefan bad boy? to on był zły w pierwszej częsci? nie przypominam sobie tak zle z moja pamiecia?
Źle przekazałam swoje myśli. Chodziło mi o to, że obecnie wzdycham do Stefana, ale wszystko może się zmienić, bo bad boyów (czyli takiego Damona) każda kobieta lubi. O, teraz już chyba jaśniej się wyraziłam.

Co do żony Stefka to znam ją z One Tree Hill i grała tam niezłą wariatkę, ale już wtedy nie mogłam się na jej urodę napatrzeć. W sumie całkiem lubię tą aktorkę, więc ma szczęście, nie będę jej Stefana podrywać

Na razie Stefan jest ok wg. mnie, ale własnie tak podejrzewałam, że straszna ciapa z niego będzie w ważnych decyzjach. Nie lubię facetów takich rozmemłanych i usychających z miłości.

A jak Waszym zdaniem zakończy się serial? Z kim będzie Elena?
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 10:47   #3160
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Co do żony Stefka to znam ją z One Tree Hill i grała tam niezłą wariatkę, ale już wtedy nie mogłam się na jej urodę napatrzeć. W sumie całkiem lubię tą aktorkę, więc ma szczęście, nie będę jej Stefana podrywać A jak Waszym zdaniem zakończy się serial? Z kim będzie Elena?
Ja ją kojarzę z PLL i tam też raczej nie gra pozytywnej postaci A co do tego z kim będzie Elena, to chciałabym żeby była z Damonem, ale mam jakieś dziwne przeczucia, że jeszcze kiedyś ją będą chcieli ponownie sparować ze Stefanem
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 11:40   #3161
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ja gdzieś na forach czytałam że Damon i Elena to tzw. end game, ale nie wiem jak to się przekuje na rzeczywistość
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 12:50   #3162
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Ja ją kojarzę z PLL i tam też raczej nie gra pozytywnej postaci A co do tego z kim będzie Elena, to chciałabym żeby była z Damonem, ale mam jakieś dziwne przeczucia, że jeszcze kiedyś ją będą chcieli ponownie sparować ze Stefanem
Ach no tak! Zapomniałam, że w PLL też grała. Oglądałam pierwszy sezon. Sucz z niej była.

Moja przyjaciółka obejrzała kilka sezonów VD i twierdzi, że sparują Elenę ze Stefkiem na koniec (chociaż ona, jak większość, woli by E była z Damonem). Jestem w mniejszości na razie mając nadzieję, że love stefana i eleny będzie wieczna A może inaczej, w sumie na Elenie mi nie zależy po prostu chcę by Stefek był szczęśliwy i nie miał złamanego serca
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:58   #3163
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
A może inaczej, w sumie na Elenie mi nie zależy po prostu chcę by Stefek był szczęśliwy i nie miał złamanego serca
Oj, teraz po tym co się wydarzyło w finale to on będzie miał inne zmartwienia niż złamane serce
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 09:03   #3164
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Oj, teraz po tym co się wydarzyło w finale to on będzie miał inne zmartwienia niż złamane serce
Jeszcze mi daleko niestety do tego finału Czasu nie mam na oglądanie, jak mi się uda jeden odcinek dziennie obejrzeć to jestem szczęśliwa.

Ale powiem Wam, że wczoraj oglądałam jak otwierali ten grobowiec i poczułam współczucie do Damona, jak zobaczył, że Kathriene tam nie ma. Żal mi go było i nawet fajne jest to "coś" między nim, a Eleną. Ta nić porozumienia. Ale chwilę potem zobaczyłam zatroskaną minę Stefana i całe współczucie mi od Damona odeszło
Tak btw. na razie nie cierpię Kathriene. Wydaje się być okropną, wykorzystującą suczą. Pewnie potem mi się zmieni, ale na dziś dzień wkurza mnie, że tak Damon o niej marzy. Ten to dopiero usycha z miłości (ale w fajniejszy sposób ).
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:20   #3165
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Jeszcze mi daleko niestety do tego finału Czasu nie mam na oglądanie, jak mi się uda jeden odcinek dziennie obejrzeć to jestem szczęśliwa.

Ale powiem Wam, że wczoraj oglądałam jak otwierali ten grobowiec i poczułam współczucie do Damona, jak zobaczył, że Kathriene tam nie ma. Żal mi go było i nawet fajne jest to "coś" między nim, a Eleną. Ta nić porozumienia. Ale chwilę potem zobaczyłam zatroskaną minę Stefana i całe współczucie mi od Damona odeszło
Tak btw. na razie nie cierpię Kathriene. Wydaje się być okropną, wykorzystującą suczą. Pewnie potem mi się zmieni, ale na dziś dzień wkurza mnie, że tak Damon o niej marzy. Ten to dopiero usycha z miłości (ale w fajniejszy sposób ).
Też nie lubiłam Kat, bo ona jest dokładnie taka, jak ją określiłaś, ale koniec końców wolałam ją niż do bólu nudną Elenę, niezdecydowaną i wiecznie rozdartą pomiędzy dwoma braćmi
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 12:01   #3166
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Vampire Diaries część 7

Serial oglądam dla odmóżdżenia, ale nie powiem- podoba mi się
Moje spostrzeżenia:
Elena - do bólu mdła, nudna, nie lubię bardzo tej postaci. O wiele bardziej ją lubiłam, gdy nie miała uczuć.
Stefan - to samo co wyżej, mdły i nudny. Nieciekawy tak samo jak Elena.
Damon - mam mieszane uczucia, jest dziwną postacią. Jest w nim coś fajnego i cieszę się, że Elena go wybrała.

Najbardziej lubię Klausa i Rebekę. Oni mają jaja, poczucie humoru, ironizują, nie boją się być źli. Po prostu postacie z charakterem.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 15:29   #3167
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię Klausa i Rebekę. Oni mają jaja, poczucie humoru, ironizują, nie boją się być źli. Po prostu postacie z charakterem.
Klaus teraz to raczej dobry wujek, a nie czarny charakter, który jest zły Kiedyś owszem, można tak było o nim powiedzieć. Obecnie tak lukrują tę postać, że aż mi żal biedaka.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 14:14   #3168
Ariani
Raczkowanie
 
Avatar Ariani
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Vampire Diaries część 7

Nie zgadzam się. Klaaus teraz pokazuje swoją ludzką twarz, ale nadal ma jaja. Lubię go od keidy wlasnie pokazuje, że nie jest 100% chamem.
__________________
Wisdom and goodness to the vile seem vile:
Filths savour but themselves.
Ariani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 18:12   #3169
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Vampire Diaries część 7

Dokładnie. Poza tym w porównaniu ze Stefanem-ciepłe-kluchy, Deamonem, który na widok Eleny traci mózg i jaja, Klaus na prawdę jest jedyną charakterną męską postacią w tym serialu.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 20:29   #3170
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Ariani Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się. Klaaus teraz pokazuje swoją ludzką twarz, ale nadal ma jaja. Lubię go od keidy wlasnie pokazuje, że nie jest 100% chamem.
Klaus traci mózg na widok Caroline. Damon przynajmniej nie opowiada Elenie historii o kolibrach i nie prowadzi dla niej prywatnego butiku pełnego sukienek na każdą okazję Wciąż go lubię, ale w moich oczach wiele stracił, biorąc pod uwagę to, że nadal pamiętam jak go kreowano na wszechmocną, bezlitosną i niepokonaną hybrydę, której wszyscy mieli się tak bać i przed którą tak długo uciekała Kat
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:08   #3171
Ariani
Raczkowanie
 
Avatar Ariani
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Vampire Diaries część 7

Czytałam kiedyś, że postać, która ma przyciągać uwagę i sympatię czytelników (widzów) musi być wielowymiarowa i oprócz zalet musi posiadać wady. Klausa na początku przedstawili takiego, że absolutnie nie dało się go lubić. Teraz dzięki wlaśnie tej ludzkiej twarzy zyskał w oczach widzów i stał się bardziej "przystępny". A to że Damon w obecności Eleny robi z siebie głupka to mnie wkurza od samego początku...
__________________
Wisdom and goodness to the vile seem vile:
Filths savour but themselves.
Ariani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 15:18   #3172
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Czy ja wiem? To akurat bardzo indywidualna sprawa. Ja np. uwielbiam czarne charaktery, w których nie ma nic dobrego
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:17   #3173
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

http://www.youtube.com/watch?v=zz94u_KYZ9cy

Co prawda trailer nieprawdziwy, bo wszystkie sceny wyjęte z sezonu czwartego (chyba wszystkie z finału), ale polecam Ktoś się naprawdę napracował i stworzył świetny filmik.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:59   #3174
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=zz94u_KYZ9cy

Co prawda trailer nieprawdziwy, bo wszystkie sceny wyjęte z sezonu czwartego (chyba wszystkie z finału), ale polecam Ktoś się naprawdę napracował i stworzył świetny filmik.
Faktycznie świetny, muzyka dobrana idealnie
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 20:07   #3175
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=zz94u_KYZ9cy

Co prawda trailer nieprawdziwy, bo wszystkie sceny wyjęte z sezonu czwartego (chyba wszystkie z finału), ale polecam Ktoś się naprawdę napracował i stworzył świetny filmik.
świetny filmik

a swoją drogą ja do dziś nie ogarniam tego wątku ze Stefanem doppelgangerem
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 21:00   #3176
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Vampire Diaries część 7

No to melduję się wreszcie, dawno niewidziana na tym wątku
wczoraj nadrobiłam ostatnie 3 odcinki i muszę przyznać, że wreszcie mnie zaskoczyli, pozytywnie oczywiście Śmierć Bonitki - mega zaskoczenie, w ogóle podobało mi się powrót niektórych bohaterów - za Alarickiem tęskniłam najbardziej, no i za Lexi a już sama końcówka ostatniego odcinka - szczena w dół !
Aż chce mi się czekać na kolejny sezon
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:18   #3177
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Vampire Diaries część 7

Jak tam dziewczeta ogladacie, bedziecie ogladac The Oryginals?
Bedzie trzeba chyba zalozyc nowy watek o tym serialu, zeby tu nie spamowac
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:21   #3178
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczeta ogladacie, bedziecie ogladac The Oryginals?
Bedzie trzeba chyba zalozyc nowy watek o tym serialu, zeby tu nie spamowac
Jak powszechnie wiadomo, rodzina Pierwotnych od samego początku mnie nie interesuje, więc nie zamierzam tego oglądać
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 22:35   #3179
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Vampire Diaries część 7

A ja uwielbiam pierwotnych juz obejrzalam
ogolnie pierwszy odcinek to takie przypomnienie scen z VD z nowego orleanu, tylko Caroline nie ma jest za to Camille dokladnie ta sama scena z inna aktorka (tak btw duzo ladniejsza sie wydaje i wreszcie nie musze patrzec na te strasznie wyskubane brwi )
zobaczymy co bedzie dalej, narazie jestem zainteresowana
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 01:20   #3180
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Odp: Vampire Diaries część 7

A to "The Originals" juz leci??
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 17:21:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.