Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 14:37   #1321
osti_ata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: masaż chińską bańką

Witam wszystkie bańkowiczki co do tej dziewczynki, to wszystkie, no może nie wszystkie, ale większość bobasków ma cellulit. Znika, to gdy zaczynają rosnąć. Te nóżki i rączki-oponki ma chyba każde maleństwo.

Co do baniek, to czekają na mnie już. Robię masaże ręczne i nie ma mnie kto masować !!! Bańkami dopiero zacznę, więc może się skuszę i sama w końcu dam sobie trochę przyjemności tej związanej z masażem oczywiście

Nogi średnio szczupłe, ale cellulit jest i dręczy i męczy mnie to, bo jak nie było to się uwagi nie zwracało, jak się pojawił to zaczyna się człowiek dobijać, że już nic pozytywnego z tego ciała się nie zrobi. A z takim nastawieniem to rzeczywiście tak będzie.
Jesteście niesamowite, jak czytam te wasze posty - taka determinacja i konsekwencja, że zazdroszczę!!! ale przykład też mam z kogo brać

pozdrawiam masujące się kobietki POWODZENIA
osti_ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 18:59   #1322
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

pominęłam masaż ze środy i zrobiłam wczoraj, no i dziś mam ochotę zrobić znowu heh ehe ale to chyba nie jest dobry pomysł bo bym przerwy nie miała

przynajmniej zrobię sobie masaż rękawicą sizalową

a determinacja i konsekwencja to klucz do powodzenia w walce z cellulitem

nic tak nie pomaga wiec do roboty dziewczyny i za miesiąc macie być już po kolejnych minimum 10 masażach, bo jak nie ... to
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 11:30   #1323
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: masaż chińską bańką

ja mam za sobą 4 masaze - kurcze za bardzo sobie posiniaczylam nogi - teraz bede robic lzej troche bo mam delikatna skore - bede sie trzymac wytycznych i po tak 14 masazu zrobie przerwe na miesiac a w tym czasie bede sie masowac gabką - mi zalezy by choc troche sie polepszylo do nastpnych wakacji
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 18:17   #1324
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

u mnie musi się poprawić do drugiej polowy września, bo wtedy jadę na wakacje

i tak jest już lepiej, tzn tak mi się wydaje bo nie pamiętam jak było

miałam taka nieładną, jakby zwiotczałą skórę na wewnętrznej stronie uda
teraz jest już bardziej podniesiona, ale niestety jeszcze widać ten cellulit ugh ale to jest cellulit z przed bardzo wielu lat więc nie liczę że zniknie w miesiąc
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 19:50   #1325
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: masaż chińską bańką

no ja sobie dzis zrobilam tym razem lzejszy masaz bo mi jeszcze malinki nie zeszly po ostatnim masazu a robie sobie co drugi dzien - gorzej jak bedzie to dzialac na zasadzie autosugestii i bedziemy sobie same wmawialy ze jest lepiej - ja sobie zrobilam fotke mej pupy przed masazami.potem sobie porownam
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 18:10   #1326
czarna12524
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 233
GG do czarna12524
Dot.: masaż chińską bańką

Hej! masuje nogi codziennie od połowy czerwca i widać było dużą poprawę. Teraz zrobiłam sobie ponad tygodniową przerwę - wakacje - i efekt jojo, tzn. nie jest gorzej niż było, ale wolniej znika, a szybciej przybywa cellulitu, niestety;/ ale systematyczność tutaj popłaca. Nie stosuje żadnych drogich kremów wyszczuplających więc masaż polecam w stu procentach
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
czarna12524 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 14:25   #1327
osti_ata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: masaż chińską bańką

ja się trochę obawiam, bo mam rwę kulszową - dosyć poważną - ci w białych kitlach każą mi się dać pokroić . i nie wiem czy w ogóle zaczynać, czy któraś z Was ma podobny problem?
osti_ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 15:28   #1328
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: masaż chińską bańką

dzis skonczyla mi sie oliwka z babydream do masazu i tak masujac sie oliwa z oliwek z banka pomyslalam.....moze by tak zmieszac jakis olej naturalny z calymi ziarnami kawy by zrobic oliwke o wlaciwisciach drnujacych?????? a moze tak zakupic z zsk olej kolosowy rafinowany( bo jest ciecza nie jak ten naturalny) i do neigo wsypac gard=sc ziaren kawy? zapach musialby byc obledny
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:36   #1329
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez osti_ata Pokaż wiadomość
ja się trochę obawiam, bo mam rwę kulszową - dosyć poważną - ci w białych kitlach każą mi się dać pokroić . i nie wiem czy w ogóle zaczynać, czy któraś z Was ma podobny problem?

no to do ciebie nalezy decyzja bo jesli chcesz zaczac to musisz sie liczyc zkilkoma miesiacami kuracji

a jesli mozna wiedziec to od czego nabawilas sie tej rwy kulszowej?? bo ja mam prace siedziaca caly dzien siedze, czasem tylko wstane do toalety albo po herbate ... i plecy mnie zaczely bolec i czesto spostrzegam ze siedze zgarbiona, wyprostuje sie a potem znowu lapie sie na tym ze sie garbie, zakladam czasem pas ortopedyczny na talie i jest duzo lepiej
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 18:23   #1330
gogaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: masaż chińską bańką

Masaż bańką chińską w połączeniu z dietą i odpowiednimi cwiczeniami daje super efekty po 8 zabiegach widać rezultaty tylko nie warto katować się samemu. Najważniejszy jest dobry masażysta z doświadczeniem. Na priv moge dac namiary
gogaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 21:20   #1331
osti_ata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
no to do ciebie nalezy decyzja bo jesli chcesz zaczac to musisz sie liczyc zkilkoma miesiacami kuracji

a jesli mozna wiedziec to od czego nabawilas sie tej rwy kulszowej?? bo ja mam prace siedziaca caly dzien siedze, czasem tylko wstane do toalety albo po herbate ... i plecy mnie zaczely bolec i czesto spostrzegam ze siedze zgarbiona, wyprostuje sie a potem znowu lapie sie na tym ze sie garbie, zakladam czasem pas ortopedyczny na talie i jest duzo lepiej
Aj długo się to rozwijało i wyszło dopiero jak zaczęłam na poważnie tańczyć. Podczas treningów/prób się za mocno rozciągałam. I to + moja fizjologia przyczyniły się do dyskopatii. Cały czas spędzałam czas aktywnie, non stop coś robiłam - rower, bieganie, pływanie, narty itd. A tu raptem ciach i nic nie mogę tylko basen mi został. I zaczęłam tyć, celulit się pojawił i masakryczne nastawienie. Tak tak kobietki musicie dbać o kręgosłupy!!!
Fuxia83 nie bagatelizuj jeśli CIę coś boli. Ćwicz. Nie ma co - pływanie jest najlepsze i każdemu będę polecać. Głównie na plecach i żabką - ustawia poprawnie kręgosłup i przy tym jest świetny na cellulit - automatycznie 2 w 1 - sport i naturalny drenaż Zdrówka życzę. A ja wciąż czekam na swoje bańki i doczekać się nie mogę. Jak już przyjdą to będę zmuszać swojego TŻ do masaży Pewnie nie na dłuższą metę, ale zawsze
osti_ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 08:20   #1332
strzelec585
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Słupsk/Pomorze
Wiadomości: 32
GG do strzelec585
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czarna12524 Pokaż wiadomość
Hej! masuje nogi codziennie od połowy czerwca i widać było dużą poprawę. Teraz zrobiłam sobie ponad tygodniową przerwę - wakacje - i efekt jojo, tzn. nie jest gorzej niż było, ale wolniej znika, a szybciej przybywa cellulitu, niestety;/ ale systematyczność tutaj popłaca. Nie stosuje żadnych drogich kremów wyszczuplających więc masaż polecam w stu procentach
Dlatego Ci szybciej wraca cellulit, bo robisz masaże codziennie, to za często i za intensywnie. Właściwie cellulit nie znika, tylko "puchnie" skóra, wydaje się być bardziej jędrna i ukrywa cellulit, a po przerwie znów wyłazi skórka pomarańczowa bo skóra natychmiast "łapie oddech" i wraca do poprzedniego stanu. Rób masaże co 3 może nawet co 4 dni i efekt będzie trwalszy. To, że będziesz masować codziennie to nie znaczy, że wciągu 2-3-4 m-cy cellulit zniknie na zawsze...

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dzis skonczyla mi sie oliwka z babydream do masazu i tak masujac sie oliwa z oliwek z banka pomyslalam.....moze by tak zmieszac jakis olej naturalny z calymi ziarnami kawy by zrobic oliwke o wlaciwisciach drnujacych?????? a moze tak zakupic z zsk olej kolosowy rafinowany( bo jest ciecza nie jak ten naturalny) i do neigo wsypac gard=sc ziaren kawy? zapach musialby byc obledny
Oliwa z oliwek (albo z pestek winogron) to najlepszy środek do masażu, świetnie odżywia i ujędrnia i jest przede wszystkim naturalny. A pomysł wrzucenia do oliwy ziaren kawy (może nawet lekko przyprażonych na patelni) byłoby świetnym pomysłem jak na mój gust
__________________
Un cuore. Cosi poco che mi serve...
strzelec585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:31   #1333
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: masaż chińską bańką

zamówiłam na allegro bańki - w przyszłym tygodniu zaczynam
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:37   #1334
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

nie daje za wygrana, ćwiczę cały czas te biedne plecy i prostuje się, ale wiesz jak to jest , nagle coś mnie wciąga i jak się obejrzę to znowu siedzę zgarbiona, to znowu się prostuje i tak w kółko, myślałam o jakichś ćwiczeniach wzmacniających na plecy

ja miałam wczoraj dzień załamania, mam nadal cellulit - widoczny gołym okiem ...

to już ponad miesiąc masaży, niby mam zrobić przerwę za jakieś 4 masaże, ale raczej nie zrobię i będę się masować aż do urlopu, bo wyjeżdżam i będę chodzić w kostiumie, a nie chce znowu czuć się jak brzydal

mam 6 tygodni do wyjazdu, muszę wreszcie wziąć się za jakieś ograniczenie kalorii, jem zdrowo, dużo warzyw, owoców, mięsko z parownika lub piekarnika dużo wody itp ale wskazówka wagi ciągle na tym samym poziomie, więc nie pozostaje mi nic innego jak ograniczenie kalorii


chyba muszę sobie zrobić jakiś plan będzie mi łatwiej osiągnąć cel
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:50   #1335
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: masaż chińską bańką

Witajcie dziewczyny
Trafiłam na ten wątek przypadkiem wczoraj - szukając solidnej motywacji do walki wiadomo, z ochydnych cellulitem
Prawie oślepłam czytając wszystkie posty (bo się kurde przyssałam do monitora, a trzeba było nie czytać po nocy ), ale stwierdziłam, że nie ma co - działam i to natychmiast.
Bańki i oliwka zakupione dzisiaj i od jutra biorę się porządnie za eliminację wroga .
Mój PanCellulit rosnął jak na drożdżach przez długie lata, a ja przestałam wierzyć, że cokolwiek zlikwiduje te wypukłości, bo ani sport, ani regularne mazianie się kremami antycellulitowymi nie dawały rezultatów. Ale jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to stwierdzam, że trza w dziada mocnym uderzeniem, no cholerka

Tak że jeśli pozwolicie to z przyjemnością się dołaczę do wątku ( ja to chyba z tego gatunku, co to potrzebuje nadzoru, kopa i skutecznej motywacji ).
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:31   #1336
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: masaż chińską bańką

jakby ktoś był zainteresowany masażem który stosuje dodatkowo (bańki zrobiłam dopiero raz) - polecam lekturę - metoda najtańsza na świecie ale potwierdzam - rewelacyjnie skuteczna.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,26078..._na_sucho.html
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:38   #1337
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
jakby ktoś był zainteresowany masażem który stosuje dodatkowo (bańki zrobiłam dopiero raz) - polecam lekturę - metoda najtańsza na świecie ale potwierdzam - rewelacyjnie skuteczna.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,26078..._na_sucho.html

moz ei to fajny sposob ale trzeba miec czas na to wszystko - musialabym po pracy tylko sie soba zajmowac ale niestety ma sie tez inne obowiązki ja jak na razie masuje sie bankami co drugi dzien - zrobilam jakies 8 masazy - nie wiedze zadnej poprawy -ale bede dalej to robila - jednak jesli po dluzszym czasie nic nie zauwaze dam sobie spokoj mimo to mam nadzieje ze cos pomoze
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:43   #1338
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: masaż chińską bańką

czarna248 wierz mi - tez nie mam dnia z gumy , szczotka "jade" tylko rano przed prysznicem i nie trwa to dłuzej niż 5-7 min. a i tak są efekty
pozdrawiam
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-08-11 o 15:53
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:38   #1339
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: masaż chińską bańką

No i jestem po pierwszym zbańkowaniu (albo zmaltretowaniu) moich ud. Na pierwszy raz - kilka minut na oba uda, coby rozpoznać teren .
Przyjemnie było, hehe . A na poważnie - skóra od razu fajnie się rozgrzała, ale momentami za bardzo się przyssałam i mam efekt nakropkowania Natarłam się żelem z kasztanowcem i heparyną - będzie dobrzeeeee
Trening czyni mistrza, to myślę, że z czasem dojdę do wprawy i wypośrodkuję siłę przysysania (bo i póki co bańka mi się odrywała i całe masowanie nie szło idealnie płynnie).
Na razie mam bardzo wygładzoną skórę i zlazła mi cała opalenizna ( z samoopalacza rzecz jasna ).
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 13:01   #1340
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: masaż chińską bańką

Podziwiam Wasza determinację i wytrwałość. U mnie tego dziadostwa jest niezbyt wiele, jednak mnie dręczy. Zarówno uda jak i brzuch około roku od porodu zrobiły się cellulitowe. Wcześniej nic. Naczytałam się i kupiłam bańki na allegro. Robię sobie masaż co dwa dni, póki co samego brzucha. Bardziej mi na tym zależy, obwisła skóra nie daje spokoju. Z nóg zrezygnowałam. Chcę widzieć rezultat.

Używacie jakiś specjalnych oliwek? Nie mam na myśli tych z kawą prażoną na patelni
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:32   #1341
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: masaż chińską bańką

mengazhu ja używam Ziaja Lipocell Bloker, oliwka do masażu

może ja normalna nie jestem ale lubię to "bańkowanie"
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-08-13 o 14:16
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:08   #1342
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: masaż chińską bańką

Ja za pierwszym razem użyłam oliwki Cleanic Kindii, ale coś mi się wydaje, że do bańkowania jest zbyt gęsta i ma zły poślizg (ale już do innych narzędzi do masażu jest idealna). Dzisiaj kupiłam oliwkę Ziaji Rebuild - mam nadzieję, że poślizg będzie lepszy.
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 19:03   #1343
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: masaż chińską bańką

dokładnie policzyłam jestem po 12 masazach i kurcze efekty nie widze - masuje sie co 2 dni po 15 min

wkurzam sie ale dalej sie bede masowac bankami

Edytowane przez czarna248
Czas edycji: 2010-08-13 o 19:04
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 20:49   #1344
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

u mnie jeszcze 5 dni i będzie półtora miesiąca

Efekty: są, ale nie jestem w 100% zadowolona bo cellulit ciągle mam

...skóra jest za to mega-gładka mięciutka i delikatna ehh nic tylko dotykać

cellulit ciągle jest, więc miss krótkich spodenek jeszcze nie zostanę

dziś kolejny dzień bańkowania

idę pod prysznic

cóż może jutro cellulitu już nie będzie gdy się obudzę ...
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 08:04   #1345
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

coś tu bardzo cicho ostatnio, czyżby nikt się już nie masował bańkami tutaj


piszcie jak wasze postępy ...
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:09   #1346
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: masaż chińską bańką

Masowałam się z półtorej tygodnia. Z oliwką dziecięcą Nivea - tylka taka w domu była. Efekty widać, choć jak dla mnie za mało. Teraz jest okres i nic mi się nie chce. Mam przerwę, nie wiem czy dobrze
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 11:12   #1347
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: masaż chińską bańką

ja sie masuje - wczoraj byl moj 15sty masaz - masuje od paru dni teraz tylko pod posladkami i posladki po okolo 15 min na kazdy posladek - nie mam juz siniakow- a mialam na poczatku - no ale kurcze efektow nie widze - najbardziej chodzi mi o rozbicie grudki pod posladkiem ale jak narazie jak jest tak jest - wiem ze pewnie dlugo trzeba na to poswiecic czasu - w koncu mam ja od 10 lat
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 15:00   #1348
nikita1213
Raczkowanie
 
Avatar nikita1213
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Straight from Heaven :)
Wiadomości: 223
Dot.: masaż chińską bańką

Melduję się, chociaż o spektakularnych efektach mowy jeszcze nie ma
Póki co skóra na udach zrobiła mi się aksamitnie gładka w dotyku, a cellulit? No cudów nie ma - tyle lat się hodował, to trochę czasu zajmie zmniejszanie jego rozmiarów Na poważnie: raz wydaje mi się, że jest lepiej i nierówności się zmniejszają, a innym razem mam wrażenie, że cellulitu mam więcej, jakby wyłaził po tych bańkach w tempie ekspresowym
Ale nie poddaję się, bańkuję dalej - nie mam litości dla zbędnych krągłości
nikita1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 09:19   #1349
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: masaż chińską bańką

czy to mozliwe ze po ponad poltora miesiacu masowania, ten masaz przestaje dzialac???
juz mnie tak bardzo nie boli, nie mam siniakow, ale co mnie najbardziej niepokoi to to ze mi sie skora juz tak nie nagrzewa
w dodatku moja banka sie zuzyla, tzn tak mi sie wydaje bo jej brzegi zrobily sie okragle i nie ma juz takiego ssania
dzis kolejny masaz ale mysle zeby zmienic banke na te 3 z zestawu
poprzednia raczej sie juz nie nadaje

poza tym moja skora wyglada tak jakby tego cellulitu nie bylo, ale kiedy tylko scisne ja, odrazu widac jak duzo cellulitu tam jest ugh

to jest okropne bleeee
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 22:01   #1350
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: masaż chińską bańką

czy da sie cos zrobic zeby pozbyc sie smrodu gumowych baniek?

bo strasznie mi to przeszkadza ze smierdze guma jak sie wymasuje
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.