Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-14, 15:07   #4561
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Ja w sumie też nie byłam fanką, oglądałam i czytałam jak każdy w moim wieku, dopiero na starość zaczęłam się bardziej wkręcać
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 15:10   #4562
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

To mnie nawet na "starosc" nie ciagnie do Pottera
Moj maz jest fanem, ma ksiazki i wszystkie filmy ale nawet sie nie zblizam w ich kierunku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 15:34   #4563
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Wow, to musi być jakieś naprawdę hermetyczne środowisko. Nawet za dzieciaka? Mi się wydaje, że w pokoleniu +-30 latków to nie ma osoby, która by nie oglądała HP jak wychodził w kinach, przecież całe szkoły na to chodziły.



Noooo, a najgorsze że ja w ogóle nie jestem pryszczowa, ludzkie syfy mnie brzydzą, a te kopyta to już w ogóle do kwadratu, bo tam jest ropa, krew, kupa i wszystko na raz. I też wygląda jakby to musiało te biedne krowy mega boleć
Myślałam, że podpowiada mi to, bo lubię filmiki z myciem i czesaniem brudnych piesków
Nie jest hermetyczne. Teraz mam inne otoczenie, niż za dzieciaka. Gdy chodziłam do szkoły, to było kilka osób, które interesowały się HP, ale to na pewno nie była większość. Moje obecne otoczenie też raczej nie interesuje się tego typu książkami/filmami, a czy lubili to za dzieciaka - nie wiem. W mojej szkole nie było wycieczek do kina na HP Za to na bajki Disneya jak najbardziej. Dlaczego tak trudno uwierzyć, że są ludzie z pokolenia 30+, którzy nigdy nie oglądali i nie interesowali się HP? To nie jest jakiś ewenement.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
też mi ciężko uwierzyć w całą grupę osób, które harrego pottera nie widziały. pojedyncze osoby może i tak, ale cała grupa? w telewizji wszystkie części leciały już dziesiątki razy i to przed erą netflixa
Nie napisałam, że nikt z mojego otoczenia nie oglądał HP, tylko, że ja nie znam takiej osoby. Może ktoś w domowym zaciszu to ogląda, ale po prostu o tym nie mówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2021-09-14 o 15:36
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 15:39   #4564
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Nie jest hermetyczne. Teraz mam inne otoczenie, niż za dzieciaka. Gdy chodziłam do szkoły, to było kilka osób, które interesowały się HP, ale to na pewno nie była większość. Moje obecne otoczenie też nie interesuje się tego typu książkami/filmami, a czy lubili to za dzieciaka - nie wiem. W mojej szkole nie było wycieczek do kina na HP Za to na bajki Disneya jak najbardziej. Dlaczego tak trudno uwierzyć, że są ludzie z pokolenia 30+, którzy nigdy nie oglądali i nie interesowali się HP? To nie jest jakiś ewenement.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Harry Potter to tak popularna seria, że dziwne, iż obecni 30latkowie nie mieli z tym żadnej styczności za młodu. nie trzeba się od razu interesować harrym potterem, zwłaszcza w dorosłym wieku. też się nie interesuję i fanką nie jestem. ale wszystkie części widziałam i czytałam jako dziecko. i zdecydowana większość moich rówieśników ma dokładnie tak samo. teraz ich to w ogóle nie interesuje - ale serię znają, bo była szalenie popularna w ich dzieciństwie

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że nikt z mojego otoczenia nie oglądał HP, tylko, że ja nie znam takiej osoby. Może ktoś w domowym zaciszu to ogląda, ale po prostu o tym nie mówi.
napisałaś "Nawet nie wiem, czy ktoś to w ogóle widział"...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 15:39   #4565
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Dlaczego tak trudno uwierzyć, że są ludzie z pokolenia 30+, którzy nigdy nie oglądali i nie interesowali się HP? To nie jest jakiś ewenement.
Na pewno są takie osoby, ale napisałaś, że Twoim otoczeniu są wyłącznie takie. I w to ciężko uwierzyć, bo HP jest tak mocno zakorzeniony w kulturze czasu, kiedy wychodził (książki i filmy), że było wręcz niemożliwe przejść obok tego obojętnie.
To trochę tak jak z Grą o Tron, sama nie widziałam i mnie to nie jarało, ale z jaką grupą ludzi bym się nie spotkała, jestem pewna że przynajmniej jedna osoba, a najczęściej kilka widziało i się interesowało. Jak coś jest aż tak popularne, to jest to wysoce nieprawdopodobne żeby istniało otoczenie, w którym NIKT tego nie widział i nie lubił.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 15:43   #4566
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
Harry Potter to tak popularna seria, że dziwne, iż obecni 30latkowie nie mieli z tym żadnej styczności za młodu. nie trzeba się od razu interesować harrym potterem, zwłaszcza w dorosłym wieku. też się nie interesuję i fanką nie jestem. ale wszystkie części widziałam i czytałam jako dziecko. i zdecydowana większość moich rówieśników ma dokładnie tak samo. teraz ich to w ogóle nie interesuje - ale serię znają, bo była szalenie popularna w ich dzieciństwie

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------



napisałaś "Nawet nie wiem, czy ktoś to w ogóle widział"...
A ja tym się nie interesuję i tego nie widziałam. Nie wiem, co w tym dziwnego.

No właśnie. Nie wiem, a nie, że na pewno nikt nie widział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Na pewno są takie osoby, ale napisałaś, że Twoim otoczeniu są wyłącznie takie. I w to ciężko uwierzyć, bo HP jest tak mocno zakorzeniony w kulturze czasu, kiedy wychodził (książki i filmy), że było wręcz niemożliwe przejść obok tego obojętnie.
To trochę tak jak z Grą o Tron, sama nie widziałam i mnie to nie jarało, ale z jaką grupą ludzi bym się nie spotkała, jestem pewna że przynajmniej jedna osoba, a najczęściej kilka widziało i się interesowało. Jak coś jest aż tak popularne, to jest to wysoce nieprawdopodobne żeby istniało otoczenie, w którym NIKT tego nie widział i nie lubił.
Gdzie tak napisałam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2021-09-14 o 15:41
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 15:43   #4567
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88901028]Ja uwielbiam Larissę [/QUOTE]


Larissa, Colt i Debby to trojkat wszech czasow Andrei z Mołdawii tez jest moim ulubieńcem, chłop wiedział, jak się ustawić, żeby nic nie robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-14, 15:51   #4568
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88901232]Larissa, Colt i Debby to trojkat wszech czasow Andrei z Mołdawii tez jest moim ulubieńcem, chłop wiedział, jak się ustawić, żeby nic nie robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Coltyyy jest tak obleśny, ale z drugiej strony całe jego życiowe perypetie to idealne gp do oglądania Nie mogę uwierzyć, że tyle lasek na niego poleciało.
Z zupełnie nowych par, to mam bardzo wysokie oczekiwania co do Stevena-mormona-nieprawiczka i Aliny, liczę że to będzie Brandon+Julia do kwadratu.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 15:56   #4569
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie też w ogóle w tv nie ma dla mnie nic, co byłoby warte sięgnięcia po pilota. Bzdety typu seriale paradokumentalne mogę obejrzeć tylko w ramach parodystycznych omówień typu Niekryty krytyk.
Ja mam "przyjemność" oglądać je czasem na rodzinnych obiadach, ale zazwyczaj po prostu się z nich z TŻ podśmiewamy nad schabowym. Na szczęście tylko jedna osoba z mojej rodziny je ogląda, ale niestety bierze je na serio

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zdziwiłam się dzisiaj trochę. Narzeczona mojego przyjaciela to jednocześnie moja dobra znajoma, zwykle widujemy się we 4 (ja i mój mąż plus ona i jej narzeczony), nocujemy u siebie, jeździmy na wspólne wycieczki, dobrze się dogadujemy. Biorą ślub, w związku z czym X, bo tak ją nazwijmy często do mnie dzwoni, gadamy, prosi mnie o rady, wysyłała mi zdjęcia sukienek, poprosiła mnie o "coś pożyczonego". No wszystko super, ten temat nas zbliżył, zaczęłyśmy się spotykać tylko we 2 na zakupy, na piwo, do kina, nawet usłyszałam, że fajnie mieć taką przyjaciółkę jak ja. Pytała mnie też o wieczór panieński, jak zorganizować, gdzie, co polecam itd. I w końcu ustaliła, że najlepiej to będzie zaprosić dziewczyny na drinka, bez fajerwerków, że ona postawi po jednym, a resztę "płacicie sobie same". Szczerze mówiąc to myślałam, że ja również zostanę zaproszona, z racji tego, że to nie miała być impreza a zwykła posiadowa w barze, a po drugie ze względu na naszą bliższą znajomość. I wczoraj sobie wchodzę Instagrama, a tam zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Zrobiło mi się zwyczajnie przykro no.
Czy dla was to jest spoko opcja?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Bardzo przykra sytuacja, pewnie koleżanka przypomni sobie o Tobie jak znów będzie czegoś potrzebować.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, czy anime jako gatunek to już guilty pleasure, czy tylko te naprawdę głupie?


Jak to widzicie?
Samo anime na pewno nie, bo jest ogromna różnica pomiędzy poszczególnymi tytułami. Np. GITS kompletnie nie pasuje dla mnie do kategorii gp, ja jako takie oglądam Shin Chana

Harryego nie czytałam ani nie oglądałam, tzn. próbowałam czytać pierwszą część ale mi nie podeszła i zrezygnowałam.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To na mnie tak działa ten idiota, Kubuś Puchatek i cytowanie przez dorosłych ludzi jego mundrości z tyłka.
I jeszcze Kevin sam w domu.
Kubuś Puchatek to moja ogromna miłość, więc ładnie proszę o to żeby nie nazywać go idiotą. To tylko pluszowa zabawka, a jego mądrości są adresowane do dzieci i idealnie do nich pasują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 15:58   #4570
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Kubuś Puchatek to moja ogromna miłość, więc ładnie proszę o to żeby nie nazywać go idiotą. To tylko pluszowa zabawka, a jego mądrości są adresowane do dzieci i idealnie do nich pasują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
+1 jako dzieciak miałam wręcz obsesję i do dziś kupuję różne gadżety z Kubusiem, bardziej z sentymentu, ale sympatia do książek mi pozostała. Mam też słabość do Muminków
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:05   #4571
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To na mnie tak działa ten idiota, Kubuś Puchatek i cytowanie przez dorosłych ludzi jego mundrości z tyłka.
I jeszcze Kevin sam w domu.
idiota? dziwny dobór słów do określenia animowanej postaci, która powstała prawie 100 lat temu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-14, 16:11   #4572
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
idiota? dziwny dobór słów do określenia animowanej postaci, która powstała prawie 100 lat temu
Że niby tylko Kolargola można obrażać?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:15   #4573
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Że niby tylko Kolargola można obrażać?
yyy... nie
po prostu dziwi mnie nazywanie "idiotą" animowanej postaci, tak jakby to była żywa, myśląca samodzielnie postać. to tak jakbyś kota czy królika nazwała idiotą. użyłabym raczej innych określeń

nie byłam nigdy wielką fanką Kubusia Puchatka. ma głupiutkie teksty a sama bajka jest mocno przestarzała i stereotypowa. ale żeby zaraz idiota?

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-09-14 o 16:18
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:20   #4574
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
yyy... nie
po prostu dziwi mnie nazywanie "idiotą" animowanej postaci, tak jakby to była żywa, myśląca samodzielnie postać. to tak jakbyś kota czy królika nazwała idiotą
Chyba zbyt serio do tego podchodzisz. Wypowiedź Cavy znakomicie, w żartobliwym tonie, oddaje jej stosunek do postaci. Niektórzy piszą ze swobodą, bawiąc się słowami, używając różnych środków stylistycznych. Przynajmniej ja tak odbieram posty Cavy, bardzo jest mi bliski taki styl wypowiedzi.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:21   #4575
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Chyba zbyt serio do tego podchodzisz. Wypowiedź Cavy znakomicie, w żartobliwym tonie, oddaje jej stosunek do postaci. Niektórzy piszą ze swobodą, bawiąc się słowami, używając różnych środków stylistycznych. Przynajmniej ja tak odbieram posty Cavy, bardzo jest mi bliski taki styl wypowiedzi.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Też tak to odebrałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:23   #4576
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cóż, Kubuś Puchatek zbyt mądry nie był

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:30   #4577
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Na Netflixie są żony wszelakie czy gdzie to można oglądnąć?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:32   #4578
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
Harry Potter to tak popularna seria, że dziwne, iż obecni 30latkowie nie mieli z tym żadnej styczności za młodu. nie trzeba się od razu interesować harrym potterem, zwłaszcza w dorosłym wieku. też się nie interesuję i fanką nie jestem. ale wszystkie części widziałam i czytałam jako dziecko. i zdecydowana większość moich rówieśników ma dokładnie tak samo. teraz ich to w ogóle nie interesuje - ale serię znają, bo była szalenie popularna w ich dzieciństwie
Ja znam sporo osób 30+, które nie czytały ani nie oglądały żadnej części HP. Włącznie ze mną.
A właśnie - nie znosiłam (i nie znoszę) Kubusia Puchatka
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:45   #4579
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Ja w sumie też nie byłam fanką, oglądałam i czytałam jak każdy w moim wieku, dopiero na starość zaczęłam się bardziej wkręcać
Ja uwielbiam ostatnia część (film) czyli insygnia śmierci. Oglądałam już kilka razy

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-14, 16:55   #4580
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

A ja dopiero niedawno dowiedziałam się, że zarówno "Kubuś Puchatek", jak i "Mały Książę" przez naprawdę sporą część społeczeństwa mogą być odbierane jako dzieła niosące za sobą jakieś niespotykane mądrości, których dosłownie ze świecą szukać gdziekolwiek indziej. No nie, ja sama jakoś nie postrzegam tego w ten sposób. "Kubuś..." to całkiem spoko książka dla dzieciaków. Kilka pierwszych filmów też było fajnych. A te nauki, które płyną z "Małego Księcia" to chyba jedne z najprostszych morałów, jakie tylko w literaturze istnieją .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 16:56   #4581
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Coltyyy jest tak obleśny, ale z drugiej strony całe jego życiowe perypetie to idealne gp do oglądania Nie mogę uwierzyć, że tyle lasek na niego poleciało.
Z zupełnie nowych par, to mam bardzo wysokie oczekiwania co do Stevena-mormona-nieprawiczka i Aliny, liczę że to będzie Brandon+Julia do kwadratu.

Colteeeeeee jak zobaczyłam jego ostatnie zdjęcie na ig, to z broda, to aż miałam vomit in my mouth

Z takich pamiętnych to byli jeszcze Jorge i Anfisa, jak ją widziałam, to miałam drgawki.
Za to totalnie kocham Yarę, za całość, nie za program, bo w telewizji bywa baaaaaaardzo irytująca. Ale to sama słodycz jest. A mama Joviego to złoto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
+1 jako dzieciak miałam wręcz obsesję i do dziś kupuję różne gadżety z Kubusiem, bardziej z sentymentu, ale sympatia do książek mi pozostała. Mam też słabość do Muminków

Ja tez! Uwielbiam Puchatka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 17:10   #4582
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Dla mnie te wszystkie programy rozrywkowe są żenujące i nie jestem w stanie tego oglądać, bo mi normalnie wstyd za tych ludzi. Męczą mnie te programy, a nie relaksują. Po 5 minutach jestem zanudzona na śmierć.
Do odmozdzenia służą seriale na Netflix.
Przy domu z papieru nie trzeba myśleć, analizować, bo tam i tak wszystko jest bez sensu. Oglądam, bo oglądam.


Z książkami też mam tak, że nie znoszę tych książek o romansach, bo dosłownie wszystkie są pisane na jedno kopyto. Na lubimy czytać te wszystkie romansidła mają wysokie oceny, nigdy nie zrozumiem dlaczego.
Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2021-09-14 o 17:13
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 17:45   #4583
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;88901232]Larissa, Colt i Debby to trojkat wszech czasow Andrei z Mołdawii tez jest moim ulubieńcem, chłop wiedział, jak się ustawić, żeby nic nie robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Andrei jest królem Chociaż czasem mu trochę współczuję, bo rodzina Libby (rodzeństwo) też nie jest do końca normalna

Co do Larissy, to ja chyba najbardziej zapamiętałam to, że Colteee potrzebuje 'tummy tucky'
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 17:48   #4584
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88901414]Dla mnie te wszystkie programy rozrywkowe są żenujące i nie jestem w stanie tego oglądać, bo mi normalnie wstyd za tych ludzi. Męczą mnie te programy, a nie relaksują. Po 5 minutach jestem zanudzona na śmierć.
Do odmozdzenia służą seriale na Netflix.
Przy domu z papieru nie trzeba myśleć, analizować, bo tam i tak wszystko jest bez sensu. Oglądam, bo oglądam.


Z książkami też mam tak, że nie znoszę tych książek o romansach, bo dosłownie wszystkie są pisane na jedno kopyto. Na lubimy czytać te wszystkie romansidła mają wysokie oceny, nigdy nie zrozumiem dlaczego.
Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

U mnie podobnie. Dla mnie reality shows to jest po prostu promowanie bezdennej głupoty i parcia na szkło i nie potrafię czegoś takiego oglądać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 17:51   #4585
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Ale mi przypomnialyscie o tych cudownych wycieczkach szkolnych do kina na Harry'ego ️ i o czekaniu na premiery kolejnych książkowych części


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 17:51   #4586
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie podobnie. Dla mnie reality shows to jest po prostu promowanie bezdennej głupoty i parcia na szkło i nie potrafię czegoś takiego oglądać.
I szczerze mówiąc nie rozumiem tego podkreślenia, że się pracuje umysłowo, dlatego takie glupoty się lubi. Dla mnie to nie ma ze sobą nic wspólnego.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 18:02   #4587
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Na Netflixie są żony wszelakie czy gdzie to można oglądnąć?
Jest po kilka sezonów tylko. Na YT jest sporo skrótów z odcinków, ja głównie tam oglądam. [1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88901456]Andrei jest królem Chociaż czasem mu trochę współczuję, bo rodzina Libby (rodzeństwo) też nie jest do końca normalna

Co do Larissy, to ja chyba najbardziej zapamiętałam to, że Colteee potrzebuje 'tummy tucky' [/QUOTE]Rodzina Libby jest wyjątkowo toxic, cztery pijawy uczepione bogatego tatusia, do tego typowi, stereotypowi, zamknięci na świat Amerykanie.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Cóż, Kubuś Puchatek zbyt mądry nie był

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No był misiem o bardzo małym rozumku, idiotą, ale takim kochanym
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 18:03   #4588
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88901464]I szczerze mówiąc nie rozumiem tego podkreślenia, że się pracuje umysłowo, dlatego takie glupoty się lubi. Dla mnie to nie ma ze sobą nic wspólnego.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

dla wielu ludzi ma. ile ludzi może być na najwyższych obrotach przez cały dzień?

pracowałam fizycznie, bez żadnego wysiłku umysłowego, teraz odwrotnie - pracuję naukowo. widzę diametralną różnicę w tym co mam/miałam ochotę robić po pracy.
po 8 godzinach bezmyślnego przerzucania towaru na magazynie aż się chciało porobić coś ambitnego. czytać wymagające rzeczy, oglądać cięższe filmy czy nawet uczyć się. ile ja wtedy czytałam po angielsku, tak mózg domagał się wysiłku.
teraz jak kończę pracę to mam ochotę co najwyżej pooglądać jakieś głupoty albo poczytać coś lekkiego, koniecznie w ojczystym języku. mózg potrzebuje odpoczynku.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 18:08   #4589
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jest po kilka sezonów tylko. Na YT jest sporo skrótów z odcinków, ja głównie tam oglądam. Rodzina Libby jest wyjątkowo toxic, cztery pijawy uczepione bogatego tatusia, do tego typowi, stereotypowi, zamknięci na świat Amerykanie.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

No był misiem o bardzo małym rozumku, idiotą, ale takim kochanym
Chuck ma świętą cierpliwość. Albo dobre uspokajacze
Dla mnie najbardziej stereotypową Amerykanką była Nicole, ta od Azana
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 18:08   #4590
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 70.

Nie wiem, czy to tylko mój błędny odbiór niektórych postów, ale jak czytam o tym, jakie te programy są głupie i żenujące, to wyczuwam w tych wypowiedziach takie poczucie wyższości nad plebsem, który czasami popatrzy na Big Brothera, czy inną Ukrytą prawdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-17 17:11:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.