Mamusie czerwcowe 2020 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-16, 13:52   #2311
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Ja przeglądam niemowlęce ubranka. Ale bym poszalała gdybym już znała płeć Już nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że jest teraz tyle obniżek, szczególnie takich właśnie letnich ciuszków. Ahhh ... aż mnie ręce świerzbią żeby coś pozamawiać

Znalazłam na OLX model łóżeczka, który mnie interesuje. Podobno
w stanie idealnym, połowę tańsze niż nowe. No i łamię się ... niby wcześnie ... ale tak naprawdę za tydzień zaczynam już przecież 5 miesiąc Chyba pojadę je zobaczyć

Zamówiłam z Lidla legginsy ciążowe, dwupak za 39,90 zł. Pewnie będą jeszcze za duże, bo nie mam ich za bardzo na co naciągnąć, ale jestem ich w sumie ciekawa. Kupowałyście już jakąś odzież ciążową ? Ja powiem szczerze, że chciałabym to ogarnąć w jak najtańszy sposób. Szkoda mi wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na rzeczy, w których pochodzę chwilę (no chyba, że bardzo zgrubnę i taka już zostanę Zamówiłam też dwie spódnice, które Devilek polecała na majówkach https://www.selfieroom.pl/pl/p/Spodn...C-bezowa/17871 i tu jest obrazek na pani w ciązy https://www.selfieroom.pl/pl/p/Spodn...IC-szara/15657 (chciałam szarą, ale już nie było, więc mam białą) i muszę stwierdzić, że bardzo fajne. Naciągają się i nie prześwitują. Tylko jest mały problem, nie lubię kiecek, ale cóż ... przynajmniej są wygodne Na All... widziałam takie jakby nakładki poszerzające obwód spodni, używała tego któraś z Was ?

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------



Kciuki trzymamy z całych sił i mamy nadzieję, że pozytywna wiadomość nadejdzie bardzo szybko

Mam tę spódniczkę kolor szary. I mam takie do poszerzania spodni. Kupiłam na ally za pare złotych. Fajne do długich bluzek chyba ze materiał kupisz by jeszcze zakładać na brzuch, bo jak odepniesz guziki i zamek spodni to inaczej odstaje.

Mnie do zakupu przekonała taka stylowka
IMG_0866.jpg
Mam nawet taki golf i żakiet

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020

Edytowane przez Lusiija
Czas edycji: 2019-12-16 o 13:54
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 13:52   #2312
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Lusiija gratulacje usg!

Ja po zabiegu, trochę stres ze mne schodzi, choć na wyniki dopiero czekamy ale bałam się bólu i całej tej procedury. Fish powinien być w tym tygodniu, nie puszczajcie kciuków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki Obie czekamy na ważne wyniki, ehh...chociaż Twoje takie bardziej decydujące. Wiecie, pomyślałam, że jakby mi została tylko amnio, bo nie byłoby takich fajnych badań jak Nifty, to musiałabym czekać na badanie i wynik jeszcze...co najmniej miesiąc przy założeniu, że wzięłabym Fisha. A ja się zastanawiam jak dotrwam w nerwach do końca tygodnia...

Ciekawe jak bardzo to szkodzi dziecku, mam nadzieję, że nie jakoś mocno...taki stres, ehh

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 13:54   #2313
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Nie wiem czy nie mam zapalenie pęcherza. Jakos dziwnie sie czuje. Niech ten tydz sie już skonczy. A dzisiaj dopiero poniedziałek .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 13:57   #2314
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Obie czekamy na ważne wyniki, ehh...chociaż Twoje takie bardziej decydujące. Wiecie, pomyślałam, że jakby mi została tylko amnio, bo nie byłoby takich fajnych badań jak Nifty, to musiałabym czekać na badanie i wynik jeszcze...co najmniej miesiąc przy założeniu, że wzięłabym Fisha. A ja się zastanawiam jak dotrwam w nerwach do końca tygodnia...

Ciekawe jak bardzo to szkodzi dziecku, mam nadzieję, że nie jakoś mocno...taki stres, ehh

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Mały lekki stresik jest wskazany Szkodzą tylko te długotrwałe, mocne cierpienia. Robili o tym badania u kobiet po klęskach żywiołowych np tsunami. Spokojnie )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 13:59   #2315
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ide pod ciepły prysznic.
To termoforu nie można używać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Mały lekki stresik jest wskazany Szkodzą tylko te długotrwałe, mocne cierpienia. Robili o tym badania u kobiet po klęskach żywiołowych np tsunami. Spokojnie )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

teściowa tak wkurzała w ciąży. Ze ciagle miałam wysokie ciśnienie. I pewnie przez to wszystko szybciej urodziłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 14:02   #2316
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Trzymamy!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Pat1988
Gdzie są te obniżki na ciuszki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wszędzie

https://www.smyk.com/ubrania-i-buty/...&sortOrder=asc

https://www.51015kids.eu/niemowlak-0...sc&per_page=52

W większości "dorosłych" sieciówek, gdzie jest dział dziecięcy m.in H&M, C&A, Reserved. W tańszych dużych sklepach typu Pepco, KIK, TXM. Kolega dla swojego dwulatka kupił ostatnio w Zarze dużo ciuszków np. bluzy za 15,00 zł. W niektórych sklepach Sinsay porobili działy dziecięce. Jakość porównywalna co prawda do Pepco, ale ile taki maluszek pochodzi w danym ubranku. Raczej nie zdąży go zniszczyć Nie szalałam za bardzo po sklepach stacjonarnych bo nie mam siły, ale mam sprawdzone info.
Jestem natomiast pewna, że jak poznam płeć to energia mi wróci

Zastanawiam się nad tymi nakładkami poszerzającymi spodnie bo mam dużo t-shirtów i ciuchów oversize, więc myślę, że ładnie przykryłyby tę wypukłość od "przedłużki".
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 14:06   #2317
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Wszędzie



https://www.smyk.com/ubrania-i-buty/...&sortOrder=asc



https://www.51015kids.eu/niemowlak-0...sc&per_page=52



W większości "dorosłych" sieciówek, gdzie jest dział dziecięcy m.in H&M, C&A, Reserved. W tańszych dużych sklepach typu Pepco, KIK, TXM. Kolega dla swojego dwulatka kupił ostatnio w Zarze dużo ciuszków np. bluzy za 15,00 zł. W niektórych sklepach Sinsay porobili działy dziecięce. Jakość porównywalna co prawda do Pepco, ale ile taki maluszek pochodzi w danym ubranku. Raczej nie zdąży go zniszczyć Nie szalałam za bardzo po sklepach stacjonarnych bo nie mam siły, ale mam sprawdzone info.

Jestem natomiast pewna, że jak poznam płeć to energia mi wróci



Zastanawiam się nad tymi nakładkami poszerzającymi spodnie bo mam dużo t-shirtów i ciuchów oversize, więc myślę, że ładnie przykryłyby tę wypukłość od "przedłużki".
Jak wygląda taka przedłużka?

Ja już bym sobie poszalała chętnie na zakupach dzieciowych...ale jakoś w moje myślenie wdziera się, że może nie warto

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 14:12   #2318
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Obie czekamy na ważne wyniki, ehh...chociaż Twoje takie bardziej decydujące. Wiecie, pomyślałam, że jakby mi została tylko amnio, bo nie byłoby takich fajnych badań jak Nifty, to musiałabym czekać na badanie i wynik jeszcze...co najmniej miesiąc przy założeniu, że wzięłabym Fisha. A ja się zastanawiam jak dotrwam w nerwach do końca tygodnia...

Ciekawe jak bardzo to szkodzi dziecku, mam nadzieję, że nie jakoś mocno...taki stres, ehh

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No ja mam o tyle "łatwiej" że mam starszaka i o ile myśl o ciąży i ryzykach jest z tyłu głowy to nie zajmuje mnie na dłuższy czas. Mam co robić z młodą i niedługo i Ty będziesz zajęta swoim zdrowym bobasem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 14:17   #2319
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Zamówiłam z Lidla legginsy ciążowe, dwupak za 39,90 zł. Pewnie będą jeszcze za duże, bo nie mam ich za bardzo na co naciągnąć, ale jestem ich w sumie ciekawa. Kupowałyście już jakąś odzież ciążową ? Ja powiem szczerze, że chciałabym to ogarnąć w jak najtańszy sposób. Szkoda mi wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na rzeczy, w których pochodzę chwilę (no chyba, że bardzo zgrubnę i taka już zostanę Zamówiłam też dwie spódnice, które Devilek polecała na majówkach
Ja z poprzedniej ciąży mam 2 pary spodni ciążowych, jedne ogrodniczki i jedną bluzkę, która później jest też ok do karmienia piersią i to tyle. Teraz jeszcze chodzę w "normalnych" spodniach. Mam też jedne jeansy nieciążowe, ale z gumką w pasie, chodziłam w nich całą ciążę i pojechałam na wywoływanie Są rewelacyjne, ale póki co jeszcze spadają mi z tyłka, muszę trochę przykoksić
Mam sporo bluzek i swetrów oversizowych więc luz. Mam też taką a la halkę obcisłą pudrowy róż na ramiączkach na dole z delikatną tiulową falbanką i super to wygląda pod bluzkę, która zrobiła się za krótka przez rosnący bębenek (na zdjęciu, pod tą złotą)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1191.jpg (83,7 KB, 68 załadowań)
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 14:18   #2320
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Ja już bym sobie poszalała chętnie na zakupach dzieciowych...ale jakoś w moje myślenie wdziera się, że może nie warto

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
zwariowałaś
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 15:00   #2321
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

No zleci nam szybko. Sylwester,nowy rok,chwila i polowkowe usg. A potem juz z gorki,wszystkie ruszymy z zakupami.

Szybko nam czas zleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 15:00   #2322
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Jak wygląda taka przedłużka?

Ja już bym sobie poszalała chętnie na zakupach dzieciowych...ale jakoś w moje myślenie wdziera się, że może nie warto

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Kocurka, bo będą podwójne baty zaraz

A z tą przedłużką chodzi mi o coś w tym rodzaju https://pl.aliexpress.com/item/33042...E&gclsrc=aw.ds



Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Ja z poprzedniej ciąży mam 2 pary spodni ciążowych, jedne ogrodniczki i jedną bluzkę, która później jest też ok do karmienia piersią i to tyle. Teraz jeszcze chodzę w "normalnych" spodniach. Mam też jedne jeansy nieciążowe, ale z gumką w pasie, chodziłam w nich całą ciążę i pojechałam na wywoływanie Są rewelacyjne, ale póki co jeszcze spadają mi z tyłka, muszę trochę przykoksić
Mam sporo bluzek i swetrów oversizowych więc luz. Mam też taką a la halkę obcisłą pudrowy róż na ramiączkach na dole z delikatną tiulową falbanką i super to wygląda pod bluzkę, która zrobiła się za krótka przez rosnący bębenek (na zdjęciu, pod tą złotą)
Super pomysł z tą haleczką. Pięknie wyglądałaś w ciąży
Będę kombinować żeby kupić jak najmniej takich typowo ciążowych ubrań
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 15:27   #2323
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Wszędzie



https://www.smyk.com/ubrania-i-buty/...&sortOrder=asc



https://www.51015kids.eu/niemowlak-0...sc&per_page=52



W większości "dorosłych" sieciówek, gdzie jest dział dziecięcy m.in H&M, C&A, Reserved. W tańszych dużych sklepach typu Pepco, KIK, TXM. Kolega dla swojego dwulatka kupił ostatnio w Zarze dużo ciuszków np. bluzy za 15,00 zł. W niektórych sklepach Sinsay porobili działy dziecięce. Jakość porównywalna co prawda do Pepco, ale ile taki maluszek pochodzi w danym ubranku. Raczej nie zdąży go zniszczyć Nie szalałam za bardzo po sklepach stacjonarnych bo nie mam siły, ale mam sprawdzone info.

Jestem natomiast pewna, że jak poznam płeć to energia mi wróci



Zastanawiam się nad tymi nakładkami poszerzającymi spodnie bo mam dużo t-shirtów i ciuchów oversize, więc myślę, że ładnie przykryłyby tę wypukłość od "przedłużki".

Sama bym coś kupiła... ale noo. Wczoraj jeszcze byłam pewna chłopca a teraz to już nie wiem :x )) chyba jeszcze się powstrzymam. Kurcze... mam mnóstwo ciuszków, kurtek, śpiworów po cioci chłopcach... Jak będzie dziewczyna to nic nie mam xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
No zleci nam szybko. Sylwester,nowy rok,chwila i polowkowe usg. A potem juz z gorki,wszystkie ruszymy z zakupami.

Szybko nam czas zleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie ) teraz wszystkie mijamy 3ms wiec już na spokojnie.. będzie dobrze!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Kocurka, bo będą podwójne baty zaraz

A z tą przedłużką chodzi mi o coś w tym rodzaju https://pl.aliexpress.com/item/33042...E&gclsrc=aw.ds





Super pomysł z tą haleczką. Pięknie wyglądałaś w ciąży
Będę kombinować żeby kupić jak najmniej takich typowo ciążowych ubrań


Dokładnie takie mam ))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 15:27   #2324
amelis.
Raczkowanie
 
Avatar amelis.
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 100
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Pat1988 daj znać jakiej jakości będą te leginsy bo też je ostatnio obczajalam
I chyba muszę sobie kupić jakieś spodnie, bo mam tylko jedne jeansy które są normalne i jeszcze z 2m będę mogla w nich chodzić, ale reszta to wszytskie b. obcisłe z wysokim stanem, a takich to już nie założę bo mnie cisna wyglądam jak bym miała wzdecie hahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amelis. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 15:34   #2325
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Kocurka, bo będą podwójne baty zaraz

A z tą przedłużką chodzi mi o coś w tym rodzaju https://pl.aliexpress.com/item/33042...E&gclsrc=aw.ds





Super pomysł z tą haleczką. Pięknie wyglądałaś w ciąży
Będę kombinować żeby kupić jak najmniej takich typowo ciążowych ubrań
Super ta przedłużka, bo już się zastanawiałam co ja bede nosić za spodnie...te typowo ciążowe to mi się wydają na taki ogromny brzuch, ale moje jeansy pewnie niedługo zaczna mnie cisnąć (już niektórych nie noszę, bo ściskają w złym miejscu, tylko takie elastyczniejsze z wyższym stanem). Brzucha jako takiego jeszcze nie mam nic.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 19:54   #2326
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Po wizycie u diabetologa mam coraz większą ochotę zmienić lekarza. Mam wrażenie, że doktor nie może się doczekać żeby mi przepisać insulinę. Dziś stwierdził, "wyniki dobre, jeszcze nie można zapisać insuliny". To ja się staram, pilnuję co jem, czytam co mi może pomóc, a on tak. No zła jestem jak...



Po lekarzu byliśmy na zakupach i w pepco zaginęłam meżowi na dziale dziecięcym. On też już się nie może doczekać zakupów " dzieciowych". Na razie ten szał zaspokoiłam ubrankami dla siostrzenic. Ale maluchowi też kupiliśmy pierwsze skarpetki w rossku Rozglądamy się też powoli za wózkiem, ale u nas w sklepach albo chińszczyzna, albo cena z kosmosu. Mąż się śmiał, że tańszym autem kiedyś jeździł. Spodobał mi się jeden wózek w internecie ale za ok 900zł za wózek 2w1 to zastanawia mnie jakość. No i wolałabym jednak najpierw na żywo zobaczyć a później poszukać w internecie w lepszej cenie.
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 20:15   #2327
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Po wizycie u diabetologa mam coraz większą ochotę zmienić lekarza. Mam wrażenie, że doktor nie może się doczekać żeby mi przepisać insulinę. Dziś stwierdził, "wyniki dobre, jeszcze nie można zapisać insuliny". To ja się staram, pilnuję co jem, czytam co mi może pomóc, a on tak. No zła jestem jak...



Po lekarzu byliśmy na zakupach i w pepco zaginęłam meżowi na dziale dziecięcym. On też już się nie może doczekać zakupów " dzieciowych". Na razie ten szał zaspokoiłam ubrankami dla siostrzenic. Ale maluchowi też kupiliśmy pierwsze skarpetki w rossku Rozglądamy się też powoli za wózkiem, ale u nas w sklepach albo chińszczyzna, albo cena z kosmosu. Mąż się śmiał, że tańszym autem kiedyś jeździł. Spodobał mi się jeden wózek w internecie ale za ok 900zł za wózek 2w1 to zastanawia mnie jakość. No i wolałabym jednak najpierw na żywo zobaczyć a później poszukać w internecie w lepszej cenie.
Koniecznie nowy chcecie? Ja kupilam wozek w komisie. Za 280 zl. Idealny stan. tylko do odswiezenia,wiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 21:24   #2328
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Koniecznie nowy chcecie? Ja kupilam wozek w komisie. Za 280 zl. Idealny stan. tylko do odswiezenia,wiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja powiem szczerze, że się łamałam. Ale w końcu kupiłam używany w super stanie za mniej niż połowa jego ceny sklepowej. Po głębszej analizie oraz w związku z tym, że wózek będzie służył jednemu dziecku (bo więcej raczej nie planuję) i to tak naprawdę kilka miesięcy stwierdziłam, że szkoda mi wydawać ok. 2000,00 zł na model, który miałam upatrzony. Choć przyznaję bez bicia, że początkowo nie brałam za bardzo pod uwagę używanego. Trafił się używany, gdzie użytkowana była tak na prawdę tylko gondola (której środek można cały wyprać). Spacerówka chyba w ogóle nie była zamontowana na stelażu ani razu. Do tego były oczywiście wszystkie gadżety łącznie z osłonkami na koła, moskitierą, folią przeciwdeszczową, torbą itp.

Oczywiście nikogo nie namawiam, ale uważam, że to super rozwiązanie, szczególnie kiedy nie planuje się drugiego dziecka i wózek będzie faktycznie służył kilka miesięcy.

Ah, no i oczywiście, gdyby różnica w cenie była niewielka to nie kupiłabym używanego, bo wtedy byłoby to bez sensu. A na OL... niektórzy naprawdę poszaleli. Próbują np. sprzedać używany wózek 100,00 zł taniej niż w sklepie... bo i takie oferty się zdarzały ...

Edytowane przez Pat1988
Czas edycji: 2019-12-16 o 21:39
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 23:54   #2329
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
a dziś pierwszy raz w tej ciąży wymiotowalam, tabletką euthyroxu
dlatego ja po wzięciu tej tabletki przez godzinę leżę,bo inaczej może to się skończyć tak samo. A przecież to nie jedyna tabletka, którą muszę przyjąć w ciągu dnia.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-17, 06:02   #2330
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Ja powiem szczerze, że się łamałam. Ale w końcu kupiłam używany w super stanie za mniej niż połowa jego ceny sklepowej. Po głębszej analizie oraz w związku z tym, że wózek będzie służył jednemu dziecku (bo więcej raczej nie planuję) i to tak naprawdę kilka miesięcy stwierdziłam, że szkoda mi wydawać ok. 2000,00 zł na model, który miałam upatrzony. Choć przyznaję bez bicia, że początkowo nie brałam za bardzo pod uwagę używanego. Trafił się używany, gdzie użytkowana była tak na prawdę tylko gondola (której środek można cały wyprać). Spacerówka chyba w ogóle nie była zamontowana na stelażu ani razu. Do tego były oczywiście wszystkie gadżety łącznie z osłonkami na koła, moskitierą, folią przeciwdeszczową, torbą itp.

Oczywiście nikogo nie namawiam, ale uważam, że to super rozwiązanie, szczególnie kiedy nie planuje się drugiego dziecka i wózek będzie faktycznie służył kilka miesięcy.

Ah, no i oczywiście, gdyby różnica w cenie była niewielka to nie kupiłabym używanego, bo wtedy byłoby to bez sensu. A na OL... niektórzy naprawdę poszaleli. Próbują np. sprzedać używany wózek 100,00 zł taniej niż w sklepie... bo i takie oferty się zdarzały ...
No ja uwazam ze warto korzystac jesli jest okazja. Gdybym musiala wiadomo bylby nowy. Ale skoro nie musze to lubie przyoszczedzic. Za to kasa moze byc na cos innego drozszego.Fotelik tez mam za darmo kompletnie,Mezowi do pracy kolega Czech przyniosl bo mial dwa wiec.... z najdrozszych zostalo mi lozeczko. a to nie jest taki koszt jak wozek np. Gadzety tylu monitor oddechu czy cokolwiek,ja nie kupuje. Przy dwojce nie mialam,uwazam ze nie jest mi to potrzebne. Jedynie jakis bujaczek moze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.

Edytowane przez mancia9301
Czas edycji: 2019-12-17 o 06:04
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 07:14   #2331
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hej! Ja po dzisiejszej nocy mam wątpliwości co do używanych wózków, nasz z którego jestem w sumie bardzo zadowolona od jakiegoś czasu strasznie skrzypi i rypi używany niezbyt intensywnie przez 2 lata, więc radzę zapoznać się z opiniami przed zakupem o moim pisali że skrzypi po czasie ale to zignorowalismy baby design lupo comfort

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 08:25   #2332
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Jestem w labo. Za badania zapł Uwaga 470zl. Czekam bo wypiłam glukozę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Ogolnie w szoku jestem ze aż tyle płaciłam. Myślałam ze Max 300zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

U mnie na 90% będzie Quinny buzz. Oczywiście uzywany. Miałam już go i sie spisywał. Łatwo sie składa itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 08:35   #2333
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Jestem w labo. Za badania zapł Uwaga 470zl. Czekam bo wypiłam glukozę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Ogolnie w szoku jestem ze aż tyle płaciłam. Myślałam ze Max 300zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

U mnie na 90% będzie Quinny buzz. Oczywiście uzywany. Miałam już go i sie spisywał. Łatwo sie składa itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A co to za badania?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 08:42   #2334
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Te badania.

Powiem Wam ze kupiłam glukozę 75g smak cytrynowy. I nawet dobra była 😂
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B33161F5-30F6-46BC-91B6-CC07F141391A.jpg (135,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AD50D560-1641-4749-A5BD-3F0FCDBF82D5.jpg (101,6 KB, 64 załadowań)
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 08:46   #2335
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Te badania.

Powiem Wam ze kupiłam glukozę 75g smak cytrynowy. I nawet dobra była
A, te wszystkie...ja już je mialam, ale z pakietu w pracy. Chociaż nie robili mi na Cytomegalie (za to miałam toxoplazmoze i muszę ją powtórzyć, bo przepisała mi przez przypadek tylko na IgG, zapomnieli IgM).

Powinnam zrobić Cytomegalie też?

Drogie te badania...ale tyle kosztują

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 08:48   #2336
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
A, te wszystkie...ja już je mialam, ale z pakietu w pracy. Chociaż nie robili mi na Cytomegalie (za to miałam toxoplazmoze i muszę ją powtórzyć, bo przepisała mi przez przypadek tylko na IgG, zapomnieli IgM).

Powinnam zrobić Cytomegalie też?

Drogie te badania...ale tyle kosztują

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Takie gin zapisał. Jeszcze mocz muszę zrobic. Ale cieszę sie ze glukozę bede mieć z głowy bo sie bałam tego badania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 08:52   #2337
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Takie gin zapisał. Jeszcze mocz muszę zrobic. Ale cieszę sie ze glukozę bede mieć z głowy bo sie bałam tego badania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Doczytałam, że ryzyko zakazenia największe to jak sie przebywa z małymi dziećmi...to chyba mnie nie dotyczy jednak i dlatego tego nie mialam

I jak się czujesz po wypiciu glukozy? Ja boję się, że jak będę mieć to zwymiotuję tym, bleh

W ogóle to podbrzusze mnie zaczęło kłuć dziwnie...to pewnie ze stresu Mam nadzieję, że nic się nie dzieje złego...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 09:00   #2338
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Doczytałam, że ryzyko zakazenia największe to jak sie przebywa z małymi dziećmi...to chyba mnie nie dotyczy jednak i dlatego tego nie mialam

I jak się czujesz po wypiciu glukozy? Ja boję się, że jak będę mieć to zwymiotuję tym, bleh

W ogóle to podbrzusze mnie zaczęło kłuć dziwnie...to pewnie ze stresu Mam nadzieję, że nic się nie dzieje złego...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Dobrze sie czuje. M jest ze mną. Ta smakowa duzo daje. Polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 09:03   #2339
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Te badania.

Powiem Wam ze kupiłam glukozę 75g smak cytrynowy. I nawet dobra była

Yyy tez to robiłam, tylko tam jeszcze toksoplazmoza. Zapłaciłam coś koło 300. Ale widzę po cenie np grupa krwi u mnie 36zl a np różyczka te dwie wersje 70zl.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020

Edytowane przez Lusiija
Czas edycji: 2019-12-17 o 09:06
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-17, 09:23   #2340
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Yyy tez to robiłam, tylko tam jeszcze toksoplazmoza. Zapłaciłam coś koło 300. Ale widzę po cenie np grupa krwi u mnie 36zl a np różyczka te dwie wersje 70zl.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Dziwne ze są takie różnice w cenie. Ale dobrze ze tylko raz są takie pobrania.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 21:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.