Życie bez miłości 5 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-24, 10:58   #2611
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Życie bez miłości 5

O tak, z tym strachem do przyznawania się do swoich uczuć to prawda. Boimy się, a potem żałujemy, ale i tak się boimy żeby to odkręcić. I jak widać sporo osób ma przez to problem... Chyba po prostu trzeba zacząć mówić co się myśli.

napis na dropsie też doszłam do takiego wniosku, bo po co mi to, szkoda nerwów. A potem raczył mnie poinformować, że jest szczęśliwy, że nie napisała i, że w ogóle ona to wszystko co najgorsze. A potem żeby było fajniej wpadł na nigdy nie poruszany temat: porozmawiajmy o facetach. I jak już go przekonałam, że w moim przypadku nie ma o czym gadać, że nikt mi się nie podoba i w ogóle to zapytał, czy uważam, że on jest przystojny, przez tyle lat znajomości ani razu o nic takiego nie pytał... Niech on się lepiej ogarnie, bo zwariuję . Albo mu moje subtelne sceny zazdrości (jak z nią będziesz to koniec naszej znajomości itd) dały do zrozumienia albo nie wiem co.
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:47   #2612
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
O tak, z tym strachem do przyznawania się do swoich uczuć to prawda. Boimy się, a potem żałujemy, ale i tak się boimy żeby to odkręcić. I jak widać sporo osób ma przez to problem... Chyba po prostu trzeba zacząć mówić co się myśli.

napis na dropsie też doszłam do takiego wniosku, bo po co mi to, szkoda nerwów. A potem raczył mnie poinformować, że jest szczęśliwy, że nie napisała i, że w ogóle ona to wszystko co najgorsze. A potem żeby było fajniej wpadł na nigdy nie poruszany temat: porozmawiajmy o facetach. I jak już go przekonałam, że w moim przypadku nie ma o czym gadać, że nikt mi się nie podoba i w ogóle to zapytał, czy uważam, że on jest przystojny, przez tyle lat znajomości ani razu o nic takiego nie pytał... Niech on się lepiej ogarnie, bo zwariuję . Albo mu moje subtelne sceny zazdrości (jak z nią będziesz to koniec naszej znajomości itd) dały do zrozumienia albo nie wiem co.
Każdy się boi odrzucenia. Zwłaszcza jak nie do końca wiadomo co druga osoba czuje bo nie daje jednoznacznych znaków. I myślenie: a co ja zrobię jak da mi kosza? Nie odwzajemni uczuć? Też to przerabiałam kiedyś - i nigdy więcej. Lepiej wiedzieć na czym się stoi - przynajmniej zawsze można ruszyć do przodu. A przynajmniej tak sobie to tłumaczę
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 13:09   #2613
AhmedAlAhmedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Życie bez miłości 5

Mroja proszę o kontakt w sprawie Twojego postu nt. Kuwejtu: stanislawkorusiewicz@gmai l.com
AhmedAlAhmedi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 20:06   #2614
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
napis na dropsie też doszłam do takiego wniosku, bo po co mi to, szkoda nerwów. A potem raczył mnie poinformować, że jest szczęśliwy, że nie napisała i, że w ogóle ona to wszystko co najgorsze. A potem żeby było fajniej wpadł na nigdy nie poruszany temat: porozmawiajmy o facetach. I jak już go przekonałam, że w moim przypadku nie ma o czym gadać, że nikt mi się nie podoba i w ogóle to zapytał, czy uważam, że on jest przystojny, przez tyle lat znajomości ani razu o nic takiego nie pytał... Niech on się lepiej ogarnie, bo zwariuję . Albo mu moje subtelne sceny zazdrości (jak z nią będziesz to koniec naszej znajomości itd) dały do zrozumienia albo nie wiem co.
A może on bada grunt? Może powinnaś powiedzieć, że ci podoba (nie wyskakiwać z miłością, ale jakoś tak ubrać w słowa, że jesteś zainteresowana nim, jeśli nadal jesteś?) , bo coś jest na rzeczy albo chce się chłopak dowartościować Facet to skomplikowany mechanizm.
Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Każdy się boi odrzucenia. Zwłaszcza jak nie do końca wiadomo co druga osoba czuje bo nie daje jednoznacznych znaków. I myślenie: a co ja zrobię jak da mi kosza? Nie odwzajemni uczuć? Też to przerabiałam kiedyś - i nigdy więcej. Lepiej wiedzieć na czym się stoi - przynajmniej zawsze można ruszyć do przodu. A przynajmniej tak sobie to tłumaczę
Dokładnie

Dziewczyny ratujcie, bo się zdołowałam! Głupia ja weszłam na fb chłopaka, który mnie nieźle przed wakacjami zauroczył i wszystko wróciło Oglądałam zdjęcia i on jest taki cudowny Chcę się zakochać i chyba już bije ode mnie desperacja! Brzydzę się sobą za to
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 16:05   #2615
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Życie bez miłości 5

Znowu go widziałam. Udaje kumpla jakby nigdy nic się nie stało...faceci to mają tupet i w ogole o chj im chodzi...
W ogóle tak si ostatnio zastanawiam, czy istnieją osoby które nie potrafią się zakochać i naprawdę nikogo nie chcą? Czy sa osoby które nie są zdolne do zaangażowania, czy jednak każdy jak chce i sie zauroczy to może?

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2013-11-25 o 16:07
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 17:51   #2616
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Znowu go widziałam. Udaje kumpla jakby nigdy nic się nie stało...faceci to mają tupet i w ogole o chj im chodzi...
W ogóle tak si ostatnio zastanawiam, czy istnieją osoby które nie potrafią się zakochać i naprawdę nikogo nie chcą? Czy sa osoby które nie są zdolne do zaangażowania, czy jednak każdy jak chce i sie zauroczy to może?
Wydaje mi się, że istnieją osoby, które nie potrafią/ nie chcą się zakochać. Ja do nich nie należę, ale są i mogę to zrozumieć, bo czemu nie. Jesteśmy na różnym etapie życia. Ja jestem na takim, że chcę miłości. Jakieś grono osób czuje się najlepiej tylko ze sobą i też fajnie.
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 01:20   #2617
pigunia
Raczkowanie
 
Avatar pigunia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 432
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nie odniosę się do poprzednich wpisów, ale szybko muszę z siebie wyrzucić frustrację:
Zmarnowałam trzy lata na relację, która do niczego nie prowadzi. Wiecznie sama i TEN powracający wątek. Oszczędzę Wam, i sobie, szczegółów... Fakt, że wciąż byłam sama, z krótkimi epizodami tego "czegoś", co w sumie trudno zdefiniować.
W tym samym czasie zaprzyjaźniłam się z kimś bardziej, niż sądziłam, że można. Bardzo ceniłam przyjaciela i czułam się szczęśliwa, kiedy był obok. A był zawsze wtedy, kiedy go potrzebowałam. Płakałam po wyżej wspomnianym, raz, drugi, setny - przyjaciel to znosił, choć nudna byłam pewnie jak flaki z olejem.
Niedawno zbiegło się parę wydarzeń. Zdałam sobie sprawę, jaka jestem głupia. Zmarnowałam te trzy lata i przy okazji przegapiłam, być może, idealnego dla mnie faceta - tego właśnie przyjaciela.
Zimny prysznic.
Ciekawe, ile z Was, piszących w tym wątku, nie widzi oczywistych rzeczy wokół siebie. Rozejrzyjcie się dziewczyny!
Cos w tym jest.. Ale tak to niestety dziala. Tez tkwilam przez kilka lat w zwiazku bez przyszlosci. W miedzyczasie poznalam kilku wartosciowych facetow, ale i tak wciaz bylam wpatrzona w jednego. A teraz zostalam sama.. Pozostaje tylko wyciagnac wnioski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pigunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 08:50   #2618
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Życie bez miłości 5

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;43866727]A może on bada grunt? Może powinnaś powiedzieć, że ci podoba (nie wyskakiwać z miłością, ale jakoś tak ubrać w słowa, że jesteś zainteresowana nim, jeśli nadal jesteś?) , bo coś jest na rzeczy albo chce się chłopak dowartościować Facet to skomplikowany mechanizm.

Dokładnie

Dziewczyny ratujcie, bo się zdołowałam! Głupia ja weszłam na fb chłopaka, który mnie nieźle przed wakacjami zauroczył i wszystko wróciło Oglądałam zdjęcia i on jest taki cudowny Chcę się zakochać i chyba już bije ode mnie desperacja! Brzydzę się sobą za to[/QUOTE]

Kochana masz ban na fb To straszny portal, naprawdę. Wyjdź do ludzi, zacznij się z kimś spotykać. Wychodzę z założenia, że jeżeli jest to ciągle etap zauroczenia/zadurzenia to można to jeszcze jakoś odkręcić (z trudem ale jednak) - tego czego zdobyć nie możemy de facto sprawia, że jeszcze bardziej tego chcemy

Trzymajcie kciuki bo mam zamiar wyznać swoje uczucie, deadline mam do mikołajek Miałam już w tym tygodniu ale coś mnie choróbsko dopadło i nawet nie wychodzę nigdzie
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 14:22   #2619
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Życie bez miłości 5

Usmiechnietazakrecona trzymam kciuki, żeby Ci się w końcu udało i żeby się dobrze wszystko potoczyło .

napis na dropsie oczywiście, że jestem zainteresowana, tak szybko mi nie przejdzie, zwłaszcza, że on mi w tym nie pomaga (umówmy się, codzienne rozmowy do 2 w nocy, a potem wspólne narzekanie jak to się nie wyspało wcale nie zniechęca). Nie chce się dowartościować to pewne, nie ten typ człowieka. Coś się zmieni w naszych relacjach to pewne, tylko pytanie jak. Przez ten miesiąc już się wiele zmieniło, wiem już chyba o nim wszystko, znam dokładnie jego rozkład tygodnia, jeśli był na imprezie, czy u babci zostanę poinformowana, ale i on pamięta dokładnie każdą najmniejszą głupotę, którą powiedziałam. No cóż, na razie wprost mu tego nie powiem, ale na wszystkie możliwe sposoby powtarzam, że jest dla mnie ważny.

A co do chłopaka na fb, lepiej omijać jego zdjęcia szerokim łukiem.
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 15:29   #2620
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Kochana masz ban na fb To straszny portal, naprawdę. Wyjdź do ludzi, zacznij się z kimś spotykać. Wychodzę z założenia, że jeżeli jest to ciągle etap zauroczenia/zadurzenia to można to jeszcze jakoś odkręcić (z trudem ale jednak) - tego czego zdobyć nie możemy de facto sprawia, że jeszcze bardziej tego chcemy
Trzymajcie kciuki bo mam zamiar wyznać swoje uczucie, deadline mam do mikołajek Miałam już w tym tygodniu ale coś mnie choróbsko dopadło i nawet nie wychodzę nigdzie
Wiem, wiem. Sama go sobie udzieliłam Już mi lepiej.
No to czekamy
Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
napis na dropsie oczywiście, że jestem zainteresowana, tak szybko mi nie przejdzie, zwłaszcza, że on mi w tym nie pomaga (umówmy się, codzienne rozmowy do 2 w nocy, a potem wspólne narzekanie jak to się nie wyspało wcale nie zniechęca). Nie chce się dowartościować to pewne, nie ten typ człowieka. Coś się zmieni w naszych relacjach to pewne, tylko pytanie jak. Przez ten miesiąc już się wiele zmieniło, wiem już chyba o nim wszystko, znam dokładnie jego rozkład tygodnia, jeśli był na imprezie, czy u babci zostanę poinformowana, ale i on pamięta dokładnie każdą najmniejszą głupotę, którą powiedziałam. No cóż, na razie wprost mu tego nie powiem, ale na wszystkie możliwe sposoby powtarzam, że jest dla mnie ważny.
A co do chłopaka na fb, lepiej omijać jego zdjęcia szerokim łukiem.
U ciebie robi się poważnie. Teraz pytanie: Czy to jest przyjaźń czy to kochanie?
Chłopaka zdjęcia i wszytsko co z nim związane ukryłam na fb. I głupia wlazłam na jego profil Myślałam, że mi przeszło, ale nie
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 11:43   #2621
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nie odniosę się do poprzednich wpisów, ale szybko muszę z siebie wyrzucić frustrację:
Zmarnowałam trzy lata na relację, która do niczego nie prowadzi. Wiecznie sama i TEN powracający wątek. Oszczędzę Wam, i sobie, szczegółów... Fakt, że wciąż byłam sama, z krótkimi epizodami tego "czegoś", co w sumie trudno zdefiniować.
W tym samym czasie zaprzyjaźniłam się z kimś bardziej, niż sądziłam, że można. Bardzo ceniłam przyjaciela i czułam się szczęśliwa, kiedy był obok. A był zawsze wtedy, kiedy go potrzebowałam. Płakałam po wyżej wspomnianym, raz, drugi, setny - przyjaciel to znosił, choć nudna byłam pewnie jak flaki z olejem.
Niedawno zbiegło się parę wydarzeń. Zdałam sobie sprawę, jaka jestem głupia. Zmarnowałam te trzy lata i przy okazji przegapiłam, być może, idealnego dla mnie faceta - tego właśnie przyjaciela.
Zimny prysznic.
Ciekawe, ile z Was, piszących w tym wątku, nie widzi oczywistych rzeczy wokół siebie. Rozejrzyjcie się dziewczyny!
O ironio i ja też... z 3 lata. Chyba w czas sie obudziłam, co prawda obok kreciło się sporo "kolegów' w tym czasie, jednemu TEMU nie dałam szansy. Cały kontakt zaczął się zdrowo sypać, długo czekał i coż, zaczęłam mu porządnie obojętnieć. Staram się przekonać go do spotkania, cierpliwie czekam i jestem na tzw. łasce. Nie wiem czy zdążę odbudować swoje 5 min... Strasznie żałuję tego, że dałam kumuś marnować tyle mojego czasu, a Jemu nie dałam szansy, ani razu.. Mimo wszystkich sprzeczności teraz juz wiem, że jest dla mnie najważniejszy i choćbym miała całe życie rzucać talerzami i iskry bedą lecieć... to tylko z nim.
Zobaczymy co czas pokaże.
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 19:40   #2622
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Życie bez miłości 5

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;43895545]
U ciebie robi się poważnie. Teraz pytanie: Czy to jest przyjaźń czy to kochanie?
Chłopaka zdjęcia i wszytsko co z nim związane ukryłam na fb. I głupia wlazłam na jego profil Myślałam, że mi przeszło, ale nie[/QUOTE]

To jest dobre pytanie, sama jestem ciekawa odpowiedzi . Z jednej strony wydaje mi się to niemożliwe, ale z drugiej... Wraca sobie facet zmęczony do domu po północy i od razu pisze, a potem jeszcze chce mu się gadać o głupotach przez godzinę, mimo że ogląda mecz (i co z tego, że tego dnia już się widzieliśmy przez kilka godzin i za kilka godzin znowu będziemy) i tak codziennie. Ja nie jestem w stanie ogarnąć, że facetowi może się chcieć gadać przez pół dnia i tak po prostu wytrzymywać ze mną, a potrafię być męcząca w imię przyjaźni.

Zawsze tak jest, że póki się czegoś nie widzi, udaje się, że to nie istnieje to nie ma problemu, da się zapomnieć, potem trafiasz na takie zdjęcia i sobie przypominasz...
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:52   #2623
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
To jest dobre pytanie, sama jestem ciekawa odpowiedzi . Z jednej strony wydaje mi się to niemożliwe, ale z drugiej... Wraca sobie facet zmęczony do domu po północy i od razu pisze, a potem jeszcze chce mu się gadać o głupotach przez godzinę, mimo że ogląda mecz (i co z tego, że tego dnia już się widzieliśmy przez kilka godzin i za kilka godzin znowu będziemy) i tak codziennie. Ja nie jestem w stanie ogarnąć, że facetowi może się chcieć gadać przez pół dnia i tak po prostu wytrzymywać ze mną, a potrafię być męcząca w imię przyjaźni.

Zawsze tak jest, że póki się czegoś nie widzi, udaje się, że to nie istnieje to nie ma problemu, da się zapomnieć, potem trafiasz na takie zdjęcia i sobie przypominasz...
klaaa, ta sytuacja musi być dla Ciebie strasznie trudna Tak czytając "z boku", to w sumie Wasza relacja przypomina zalążki związku i szkoda, że ten chłopak nie da Ci jakiegoś jednoznacznego znaku, odnośnie tego, w jakim kierunku to wszystko zmierza.
A ja jestem w jakimś marazmie. Wspominam moją "smsową znajomość" z zeszłego roku i tak mi jakoś smutno, brakuje mi smsów, tego napięcia jak słyszałam sygnał przychodzącej wiadomości, naprawdę nie wiem czemu to tak rozpamiętuję Skasowałam numer tego chłopaka już dawno, ale co najśmieszniejsze, znam go na pamięć
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 08:56   #2624
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez lone bird Pokaż wiadomość
klaaa
A ja jestem w jakimś marazmie. Wspominam moją "smsową znajomość" z zeszłego roku i tak mi jakoś smutno, brakuje mi smsów, tego napięcia jak słyszałam sygnał przychodzącej wiadomości, naprawdę nie wiem czemu to tak rozpamiętuję Skasowałam numer tego chłopaka już dawno, ale co najśmieszniejsze, znam go na pamięć
Nic się nie dzieje, to wspominasz, normalne, najgorzej jak się ma za dużo czasu na myślenie to i głupie myśli przychodzą. Lepiej się czymś zająć i nie mieć czasu.

A ja zwariuję , miałam iść wczoraj wcześniej spać, ale oczywiście z krótkiej niewinnej rozmowy wyszła poważniejsza do 3. Jedno jest pewne, dziś powinnam coś z tym zrobić, bo chyba lepszej okazji nie będzie, tylko pytanie jak... Tradycyjnie narzekał, że jestem dziwna, ale do tego już się przyzwyczaiłam, bo powtarza to kilka razy dziennie, ale potem dodał, że w życiu miał do czynienia z kilkoma naprawdę dziwnymi dziewczynami (ja przy nich to nic) i nie było to nic dobrego, ale przynajmniej stał się silniejszy. A jedyne wnioski jakie mógł z tego wyciągnąć to dać sobie spokój z dziewczynami, tego mu zdecydowanie zabroniłam robić, więc zapytał co w takim razie ma robić. Takie pytanie na które ciężko cokolwiek odpowiedzieć, no bo nie ma co. Kazał mi się zastanowić i dzisiaj dać jakąś radę. No chyba jedyna sensowna odpowiedź to szczera odpowiedź, tylko pytanie, czy to właśnie chce usłyszeć. Nie wiem co, nie wiem jak, ale coś muszę mu dziś odpowiedzieć
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 16:58   #2625
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Życie bez miłości 5

Melduję się! Powiedziałam o swoich uczuciach, ale dostałam kosza
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 18:10   #2626
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Nic się nie dzieje, to wspominasz, normalne, najgorzej jak się ma za dużo czasu na myślenie to i głupie myśli przychodzą. Lepiej się czymś zająć i nie mieć czasu.

A ja zwariuję , miałam iść wczoraj wcześniej spać, ale oczywiście z krótkiej niewinnej rozmowy wyszła poważniejsza do 3. Jedno jest pewne, dziś powinnam coś z tym zrobić, bo chyba lepszej okazji nie będzie, tylko pytanie jak... Tradycyjnie narzekał, że jestem dziwna, ale do tego już się przyzwyczaiłam, bo powtarza to kilka razy dziennie, ale potem dodał, że w życiu miał do czynienia z kilkoma naprawdę dziwnymi dziewczynami (ja przy nich to nic) i nie było to nic dobrego, ale przynajmniej stał się silniejszy. A jedyne wnioski jakie mógł z tego wyciągnąć to dać sobie spokój z dziewczynami, tego mu zdecydowanie zabroniłam robić, więc zapytał co w takim razie ma robić. Takie pytanie na które ciężko cokolwiek odpowiedzieć, no bo nie ma co. Kazał mi się zastanowić i dzisiaj dać jakąś radę. No chyba jedyna sensowna odpowiedź to szczera odpowiedź, tylko pytanie, czy to właśnie chce usłyszeć. Nie wiem co, nie wiem jak, ale coś muszę mu dziś odpowiedzieć
Co odpowiedziałaś i czy coś się zmieniło?
Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Melduję się! Powiedziałam o swoich uczuciach, ale dostałam kosza
Wiesz przykro mi oczywiście, ale chyba lepiej jest wiedzieć na czym się stoi i nie marnować swojego czasu. Będziecie utrzymywać kontakt?
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:43   #2627
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Życie bez miłości 5

napis na dropsie nic w tym temacie nie powiedziałam, bo najzwyczajniej w świecie nie mam serca żeby mu to teraz robić. Nie ma czasu na nic (oczywiście na rozmowy w międzyczasie na szczęście ma), wiem, że ledwo to teraz wszystko ogarnia i jakoś nie potrafię dodać mu jeszcze jednego problemu. A, że i ja czasu i głowy też do tego nie mam, więc do świąt spokój.

Usmiechnietazakrecona to przykre, ale w takiej sytuacji faktycznie lepiej wiedzieć na czym się stoi, bo przynajmniej wiesz już jak sprawa wygląda i nie marnujesz czasu. I nie wiadomo co teraz dobrego się przydarzy
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 00:51   #2628
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Życie bez miłości 5

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;43960204]Co odpowiedziałaś i czy coś się zmieniło?

Wiesz przykro mi oczywiście, ale chyba lepiej jest wiedzieć na czym się stoi i nie marnować swojego czasu. Będziecie utrzymywać kontakt?[/QUOTE]

Pewnie że tak - w sumie go zagięło kompletnie i nie wiedział co ma powiedzieć. Szkoda że dawał jakieś znaki ale chyba nieświadomie, mówi się trudno. I tak - jest do przodu - a i rozmawiać z nim 'normalnie' mam zamiar bo nie czuję żadnego żalu. Przejdzie mi.


Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
napis na dropsie nic w tym temacie nie powiedziałam, bo najzwyczajniej w świecie nie mam serca żeby mu to teraz robić. Nie ma czasu na nic (oczywiście na rozmowy w międzyczasie na szczęście ma), wiem, że ledwo to teraz wszystko ogarnia i jakoś nie potrafię dodać mu jeszcze jednego problemu. A, że i ja czasu i głowy też do tego nie mam, więc do świąt spokój.

Usmiechnietazakrecona to przykre, ale w takiej sytuacji faktycznie lepiej wiedzieć na czym się stoi, bo przynajmniej wiesz już jak sprawa wygląda i nie marnujesz czasu. I nie wiadomo co teraz dobrego się przydarzy
Jak wyżej - jest do przodu i jestem znowu otwarta na nowe znajomości (imo już zawarłam ). Mówi się trudno, miło nie było - ale mimo to nie czuję się źle z tego powodu tylko jak nowo narodzona.
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 12:39   #2629
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Jak wyżej - jest do przodu i jestem znowu otwarta na nowe znajomości (imo już zawarłam ). Mówi się trudno, miło nie było - ale mimo to nie czuję się źle z tego powodu tylko jak nowo narodzona.
nie nadążam za tobą
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 13:57   #2630
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Życie bez miłości 5

Ja bylam w klubie,poznałam kogoś,tańczyłam,potem do mnie pisał.Ale nic z tego,napisałam,że nie chce się spotkac,nie ten typ,nic do niego nie poczułam,mimo tego,że taniec był bliski.Ciągle myślę o innym....
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 17:22   #2631
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Życie bez miłości 5

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;43967099] nie nadążam za tobą[/QUOTE]

A bo ja szybko cisnę w życiu. Ogólnie że znowu jestem otwarta na nowych ludzi i jak pisałam posta to już udało mi się poznać paru nowych osobników - a tych ciągle przybywa. Jeden wieczór dużo może zmienić

Przynajmniej nie usłyszałam: "zostańmy przyjaciółmi"
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 19:09   #2632
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
A bo ja szybko cisnę w życiu. Ogólnie że znowu jestem otwarta na nowych ludzi i jak pisałam posta to już udało mi się poznać paru nowych osobników - a tych ciągle przybywa. Jeden wieczór dużo może zmienić

Przynajmniej nie usłyszałam: "zostańmy przyjaciółmi"
No i bardzo dobrze, przynajmniej się nie nudzisz i korzystasz z życia, no i nie będziesz rozpaczać nad "odrzuceniem" .

A ja dziś kolejny raz usłyszałam pytanie o to kto mi się podoba, nie odpowiedziałam, bo nie rozmawialiśmy sami. I w odpowiedzi usłyszałam: to jak ty chcesz się przyjaźnić skoro boisz się rozmawiać na takie tematy...
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 19:23   #2633
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
No i bardzo dobrze, przynajmniej się nie nudzisz i korzystasz z życia, no i nie będziesz rozpaczać nad "odrzuceniem" .

A ja dziś kolejny raz usłyszałam pytanie o to kto mi się podoba, nie odpowiedziałam, bo nie rozmawialiśmy sami. I w odpowiedzi usłyszałam: to jak ty chcesz się przyjaźnić skoro boisz się rozmawiać na takie tematy...
Czas chyba powiedzieć co i jak. Meczący jest stan zawieszenia, a on może nie wiedzieć o co chodzi ('mój' miał szczere zdziwienie wymalowane na twarzy).

Btw już się odezwał do mnie. Ech życie
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 19:39   #2634
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Czas chyba powiedzieć co i jak. Meczący jest stan zawieszenia, a on może nie wiedzieć o co chodzi ('mój' miał szczere zdziwienie wymalowane na twarzy).

Btw już się odezwał do mnie. Ech życie
Wiem, wiem, już nawet prawie jestem pewna żeby to zrobić, ale zawsze wydaje mi się, że jutro to będzie idealny na to czas .
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:23   #2635
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Ja bylam w klubie,poznałam kogoś,tańczyłam,potem do mnie pisał.Ale nic z tego,napisałam,że nie chce się spotkac,nie ten typ,nic do niego nie poczułam
Haha, tak właśnie wygląda każdy mój weekend

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Jeden wieczór dużo może zmienić
Dokładnie. Zazwyczaj to jeden wieczór zmienia wszystko.

Ja ostatnio poznałam kogoś fajnego - albo raczej tak mi się wydawało Nic z tego nie wyszło, ale jestem super zadowolona, że jednak ktoś mnie zainteresował, jest dla mnie nadzieja
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:29   #2636
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Życie bez miłości 5

Ja chyba tego nigdy nie zrobię....Nic mi się w zyciu nie układa.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:30   #2637
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, już nawet prawie jestem pewna żeby to zrobić, ale zawsze wydaje mi się, że jutro to będzie idealny na to czas .
Wydaje mi się, że za dużo roztrząsasz sprawę. Wiem że wyznanie uczuć nie jest łatwe (już z autopsji!) ale naprawdę - poczujesz ulgę niezależnie od wyniku.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Haha, tak właśnie wygląda każdy mój weekend



Dokładnie. Zazwyczaj to jeden wieczór zmienia wszystko.

Ja ostatnio poznałam kogoś fajnego - albo raczej tak mi się wydawało Nic z tego nie wyszło, ale jestem super zadowolona, że jednak ktoś mnie zainteresował, jest dla mnie nadzieja
Proszę myślec pozytywnie non stop! Inaczej batem po tyłku!
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 22:00   #2638
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Kurczę jak tak patrzę na te posty to wydaje mi się, że dużo problemów bierze się również ze strachu do przyznania się co czujemy. W moim przypadku chyba niebawem dowiem się na czym stoję bo na razie to nie wiem nic Za to coraz bardziej przekonuję się do wybranka mego serca. Kwestia tego czy idzie to też w drugim kierunku
Tylko, że nas, cholera, wychowano w takiej kulturze, że na ogół czekamy, aż facet da znać... My najwyżej sugerujemy, często nieporadnie. Gdyby mój przyjaciel te trzy lata temu, kiedy zaczęliśmy chodzić na "randki" zrobił krok do przodu, pewnie już bylibyśmy razem. A tak, wiem, że z tego nic nie będzie, a sama emocjonalnie wracam wciąż do relacji, która mi ten czas zabrała. Znowu się zaczął ten sam cykl, co zwykle, znów jesteśmy jakby na początku znajomości... A ja już nie wiem, co mam myśleć.

Gosia, jak było, jest u Ciebie?
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 22:45   #2639
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez Rany Koguta Pokaż wiadomość
Tylko, że nas, cholera, wychowano w takiej kulturze, że na ogół czekamy, aż facet da znać... My najwyżej sugerujemy, często nieporadnie. Gdyby mój przyjaciel te trzy lata temu, kiedy zaczęliśmy chodzić na "randki" zrobił krok do przodu, pewnie już bylibyśmy razem. A tak, wiem, że z tego nic nie będzie, a sama emocjonalnie wracam wciąż do relacji, która mi ten czas zabrała. Znowu się zaczął ten sam cykl, co zwykle, znów jesteśmy jakby na początku znajomości... A ja już nie wiem, co mam myśleć.

Gosia, jak było, jest u Ciebie?
Wiem bo dalej stoję na stanowisku, że to facet powinien być facetem i wyjechać co i jak a nie się zabierać do sprawy jak pies do jeża. Co nie zmienia faktu, że patrząc na niektórych zwątpiłam i wychodzę z założenia, że szkoda mojego życia na relację niezbyt jasną - a szczerość jest ważna. Dlatego jak widzę że coś jest na rzeczy to mówię co i jak. I już.

Tyle tylko że zanim się taka zrobiłam to musiałam po tyłku dostać (wiem że to może śmiesznie brzmieć bo nie jestem starą kobitką, ale jednak swoje przeżyłam).
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 23:13   #2640
jem_widelcem
Raczkowanie
 
Avatar jem_widelcem
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83
Dot.: Życie bez miłości 5

witam, melduję się ja.
w kończącym się związku od nie-wiem-kiedy, już z pół roku ponad bez miłości (nie jestem kochana raczej), a jednak w związku, z którego się nie mogę wyplątać.

teraz przyszła moja szansa na wyplątanie się i dołączenie do grona singli. będzie ciężko, więc pewnie będę tu zaglądać częściej...
__________________
''And all the roads we have to walk are winding.
And all the lights that lead us there are blinding.
There are many things that I would like to say to you,
but I don't know, how...


Because maybe...

You're gonna be the one that saves me.

And after all, you're my wonderwall.''
jem_widelcem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 11:02:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.