Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-26, 22:26   #1
dziewannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 27
Unhappy

Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze


mam cienkie i delikatne włosy mniej wiecej do polowy lopatek (planuje w najblizyszym czasie nieco je skrocic o kilka cm), sa postopniowane i mowiac w skrocei nie chcialabym zmieniac fyzurki, a jedynie sprawic aby moich wloskow bylo wiecej na glowie! oczywiscie wloskow w zaden sposob mi nie przybedzie (niestety), ale chcialabym aby wizualnie sprawialy wrazenie bardziej puszystych. co zrobic, aby włosy zyskały na objętości???? Macie jakies sposoby (proste i przyjemne), albo skuteczne środki (pianki, lakiery albo inne cuda) na efekt burzy włosow? (nie musi to byc oczywiscie od razu burza, usatysfakcjonują mnie włosy ''odbite'' od główki.. Wielka buzka za każdą radę
dziewannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 22:33   #2
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Talking Dot.: przyklapnięte włosy:(

Hmm..no więc tak.Jeśli chcesz uzyskać efekt "większej objętości"kłaczków to mykaj do fryzjera i bierz sie za ich wycieniowanie,to po pierwsze.Jeśli włoski masz podatne to będą Ci się ładnie układać,jeśli nie to też nie koniec świata.Jeśli chcesz żeby były bardziej puszystsze to przechyl głófcie do tyłu i spryskaj lakierem,popraw palcami,przechyl głowę normalnie i spróbuj je unosić ku górze,ponownie spryskaj lakierem,najlepiej spisuje się wg mnie lakier Taft niebieski,jest super !!Albo spróbuj je natapirować.Przesyłam kilka propozycji wycieniowanych kłaczków
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 12:34   #3
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Oj ja tez mam problem z przyklapnietymi włosami. Probowałam wszystkiego, niestety wszelkie pianki i lakiery dawaly efekt na kilka minut, a po szamponach typu shampoo moje wlosy wygladały jak wyjęte z pralki. Cieniowanie - dobra rzecz, niestety ja np nie mam czasu siedziec w lazience z lokowka i ukladac kosmyk po kosmyku.Jak nosilam dlugie wlosy to troche je podkrecałam, wtedy wydawalo sie ze jest ich wiecej.
Wydaje mi się ze wazne jest jak suszysz wlosy, najlepiej glowka na dol, i w tej pozycji pozdrawiam
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 13:47   #4
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Oj ja tez mam problem z przyklapnietymi włosami. Probowałam wszystkiego, niestety wszelkie pianki i lakiery dawaly efekt na kilka minut, a po szamponach typu shampoo moje wlosy wygladały jak wyjęte z pralki. Cieniowanie - dobra rzecz, niestety ja np nie mam czasu siedziec w lazience z lokowka i ukladac kosmyk po kosmyku.Jak nosilam dlugie wlosy to troche je podkrecałam, wtedy wydawalo sie ze jest ich wiecej.
Wydaje mi się ze wazne jest jak suszysz wlosy, najlepiej glowka na dol, i w tej pozycji pozdrawiam
Witam ja takze slyszalam o tym sposobie suszenia wloskow i wydaje mi ise skuteczny... efekt utrzymuje sie znacznie dluzej jezeli tak jak to zaproponowala Różyczka_89, spryska sie je jeszce dodatkowo lakierem
ja oprocz tego typu zabiegow, stosuje spray wella flex 24h objetosci
i przynajmniej w moim przypadku efekt push up potrafi utrzymac sie nawet caly dzien zatem goraco polecam ten spray
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 14:07   #5
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cieniowania nie polecam!!! Sam jestem właścicielką cienutkich, "dziecinnych" włosów i cieniowanie sprawiło, że wyglądałam jakbym łysiała!!!!!!!!
Wszystko było super za pierwszym razem, włosy faktycznie same sie układały i ładnie wyglądały, ale później? Za każdym razem cieniowali mi u fryzjera włosy coraz bardziej, więc co logiczne miałam ich coraz mniej (zreszta na forum są wątki o fryzjerach sadystach- swoją drogą cieakawe opisy "zdolności fryzjerskich"). Teraz usiłuje "dohodować" włosy do mnie więcej równej długości i juz nie dam nigdy namówć się na cieniowanie po całości. Większość postrzepionych włosów już ściełam i od razu wygląda to lepiej.
Cieniowanie niestety jest dla tych, co mają za dużo a nie za mało włosów, ale fryzurki te sa popularne, bo łatwiej się je układa.
Ja ze swojej strony równiez polecam lakier "od spodu", świetnie działa. Dobry efekt daje tez kręcenie włosów na te wałki z rzepami, szczególnie grube, z dodatkiej jakiegoś środka stylizyjącego dają świetny i trwały efekt. Co do samych produktów, to mnie nic w tym temacie nie zachwyciło i nadal szukam... Także będę monitorowac ten wątek, może ktoś coś podpowie....
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:18   #6
dziewannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 27
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Różyczko dziękuję Ci za fotki- fryzurki są super- dokładnie takie puszyste włoski mi się marzą, ale niestety z moich cienkich i prostych włosów cosik takiego jest raczej nieosiągalne.. Jesli chodzi o cieniowanie, to ponoć swietnie sprawdza się na grubych włoskach, a dla moich mizerotek to chyba lepsze jest postopniowanie? (bo przy tym sie chyba nie degażuje włosków- przynajmniej tak mi się wygaje..) Miałam kiedys trwałą i już na pewno więcej się na to nie dam skusić (bo już mam dosyć słabe). Wałeczki i owszem- bardzo dobry sposób na uniesienie włosków (czasem w napływie desperacji takie duże sobie mocuje na glowie), ale nie mam niestety czasu na bawienie się z nimi co wieczór (myje codziennie głowke). Tak więc będę eksperymentować z tym lakierem przy nasadzie, ale czekam na kolejne pomysły na włoski w rozmiarze XXL
dziewannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 00:19   #7
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Talking Dot.: przyklapnięte włosy:(

Dziewanna nie ma sprawy hihi Macie rację,zaraz po wyjsciu od fryzjera wlosy wycieniowane wygladaja po prostu extra!Super sie ukladaja,sa puszyste,mieciutkie,jeste smy zadowolone.Niestety to tylko kwestia jednego badz dwoch dniWlosy pocieniowane a niedbale ulozone ze tak powiem traca ten efekt ktory byl po wyjsciu od fryzjeraJa mam wloski b.grube i podatne na skret,ale gestosc tez ma swoje -,np.takie,ze jak spinam je frotka to zaraz fryz caly mi sie burzyAle wydaje mi sie,ze najlepszym sposobem dla Ciebie bedzie faktycznie po umyciu glowki przechylenie jej do tylu i w taki oto sposob suszenie jej,najlepiej chyba suszarka bez nasady skupiajacej,bede puszystsze wg mnie.Nastepnie spryskanie dobrym lakierem,polecam goraco Taft niebieskiZeby dodac wlosom powera kup w aptece WAX,wloski cosik tam szybciej rosna a zarazem beda gesciejsze.Aha..no tak,nie uzywaj najlepiej szamponu z odzywka,bo to obciaza wlosy i nie sa one tak puszyste jak tym bez odzywki.PozDrAwiaM
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 14:16   #8
liquid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 55
Dot.: przyklapnięte włosy:(

zdecydowanie suszenie wlosow suszarka z opuszczona glowa a wczesniej "wklepanie" w nie troche pianki...
liquid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 18:42   #9
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Kup kosmetyki zwiększające objętość
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 19:01   #10
Ewe328
Raczkowanie
 
Avatar Ewe328
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 45
Dot.: przyklapnięte włosy:(

dziewannaa chyba mamy indentyczne włosy Susze je z opuszczoną glową daje efekty, ale codzienne mycie i suszenie suszarką bardzo je wysusza (ale tu tego suszenia sie narobiło ). Szkoda że nie można je jakoś podlać jak roślinki i żeby sobie pięknie rosły...gęste
__________________
Choćbyś cały świat zmierzył w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziesz Go nigdzie, jeśli nie nosisz Go w sobie.
R.W.Emerson
Ewe328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 11:34   #11
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Moje sposoby na puszyste wlosy, to wykonywanie wszystkich zabiegow glowa w dol. Mycie nad wanna, glowa w dol. Dalej; wcieranie odzywki, rozczesywanie po myciu, ewentualne suszenie suszarka - glowa w dol. Kolejnego dnia, jak szczotkuje, to zawsze w tej samej pozycji.
Wazne sa tez dla mnie szampony, lubie te najwyklejsze, bez zadnych srodkow nawilzajacych.
Efekt - wlosy puszyste do kolejnego mycia
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-02, 13:06   #12
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Ja ci moge oddać swoje włosy .Tak się puszą, że szok...Jak nie nałożę tony odżywki to wyglądam jak nie powiem co .Już chyba z dwojga złego wolałabym mieć je przyklapnięte ...
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 23:37   #13
dziewannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 27
Dot.: przyklapnięte włosy:(

ewe328 jak znajdziesz jakiś złoty środek o którym mowisz w ostatnim wersie to daj znac A tak na poważnie to ta główka w dół to daje super efekt, ale jak położę się spac to włoski mi znowu klapią:/. Chyba że będę codziennie rano robić akcję ''włos powstań''?!
dziewannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 23:49   #14
Barbiątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 23
Dot.: przyklapnięte włosy:(

polecam suszenie suszarka wloskow z glowa w dol no i jak nakladasz odzywke to nie od samej nasady bo to wlasnie powoduje ze sa przyklapniete
Barbiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 02:04   #15
pinacolada88
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Ja mam gęste włosy ale lubie jak mam ich jeszcze wiecje na glowie...Po pierwsze polecam szampon Sunsilk<niebieski> + odżywka<niebieska> (z tej nowszej seri 3D) poźniej suszenie "od spodu" , ale nie z pochylona glowa(!) i pozniej lakier tez od spodu ;P to sa niezawodne metody - przynajmniej moje pozdrawiam
pinacolada88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 08:46   #16
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przyklapnięte włosy:(

odpowiednie cieniowanie dla wlosowcienkich,niespowodu je ze wlsow bedziemniej ,wrecz odwrotnie nada im puszystosci, do tego kosmetyki zwiekszajace objetosc, to powinno pomoc
jezeli chodzi o susznie wlosow "do góry nogami" otwiera łuskę włosa i twedy masie problemy z rozczesywaniem, plataniem wlosow oraz zich rozdwajaniem, tak wiec nieradze calych wlosow dlugo tak suszyc,mozna tylko pod koniec pzrez chwile aby podniesc od skory
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 18:25   #17
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56
Unhappy Dot.: przyklapnięte włosy:(

ciekawy wątek, ale mnie nic nie pomaga Jak susze z głową w dół i spryskam lakierem, to efekt nie trzyma się dlugo... Może ktosik zna receptę???
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 18:50   #18
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Cytat:
Napisane przez dziewannaa
Wałeczki i owszem- bardzo dobry sposób na uniesienie włosków (czasem w napływie desperacji takie duże sobie mocuje na glowie), ale nie mam niestety czasu na bawienie się z nimi co wieczór (myje codziennie głowke). Tak więc będę eksperymentować z tym lakierem przy nasadzie, ale czekam na kolejne pomysły na włoski w rozmiarze XXL
Ja też myję codziennie i codziennie bawię się wałeczkami hehe, bo po prostu nie wyjdę z domu bez ułożonych włosów takie moje zboczenie . I muszę przyznać, że po wałkach uzyskuję najlepszy efekt! Oczywiście stosuję odpowiednie szampony (Elseve Volume, jak dla mnie najlepszy), odżywki (różne, ale stale też Elseve Volume), poza tym suszę włosy z głową nachyloną od dołu (czytałam opinię jakiejś znanej na Zachodzi fryzjerki, że najlepsze efekty uzyskuje się, jeśli suszymy włosy odrobinę dłużej, niż myślimy, że powinnyśmy ), pianki używam Londy Ultra Strong, lakier jak dla mnie czarny Taft (choć przymierzam się do zakupu pianki i lakieru Welli). Poza tym, żeby unieść już ułożone włosy, lekki tapirek jest potrzebny . Fryzjerka nauczyła mnie go robić, bo jakoś niewprawnie mi to wychodziło. A robi się to tak: bierze się cienki, wąski grzebyk z mocnymi ząbkami, niezbyt blisko osadzonymi i tapiruje się pasmo włosów najmocniej od dołu i coraz, coraz słabiej tak gdzieś do środka długości pasma, taka choinka , i zostawiamy tak pasmo, ew. spryskujemy lakierem; potem coby nie straszyć ludzi mega-tapirem na głowie przyczesuje się delikatnie włosy grzebykiem dużym, z szeroko rozstawionymi, grubymi zębami (najlepiej, jeśli końcówki zębów są zakrzywione do dołu), do coraz to niższego poziomu, ale nie rozczesujemy tapira (!!!), tylko delikatnie go przygładzamy. Na koniec spryskujemy lakierem.
Przy moich włosach nie da rady nosić włosów do ramion, no na pewno nie rozpuszczonych. Jak byłam maaała (przedszkole, pocz. podstawówki) to miałam włosy długie, grube, błyszczące, ale potem się 'spsuły' . Ostatnio najdłuższe, jakie miałam to właśnie do ramion, ale musiałam je nosić upięte lub związane. Teraz wróciłam do mojej ulubionej długości, tak do brody, lekko za brodę i układają się rewelacyjnie (odpukać ). W moim przypadku dużo zależy od wycieniowania, jeśli mam równej długości, to z mojej fryzury nici. W sumie jeśli odpowiednio dbam o moje włosy (a pielęgnacja ich i układanie to dla mnie już codzienna, rutynowa czynność), to z efektów jestem zadowolona. Jedynym minusem jest to, że są strrrasznie wrażliwe na wilgoć i zimno, jeśli pada deszcz, śnieg lub jest po prostu szaro i wilgotno na dworze, to moja fryzura potrafi się trochę rozpaść mimo moich misternych zabiegów . Dlatego, jeśli aura nie sprzyja, związuję włosy w mini kitkę i tak mykam po mieście, bo źle bym się czuła w klapniętych .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 18:55   #19
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: przyklapnięte włosy:(

a moze bedzie ci odpowiadala trwala puszystosc efekt utrzymuje sie ok 3 miesiecy efekt jest spoko fryzjerka namacza wlosy u nasady glowy jakims specjalnym plynem pozniej modeluje wlosy po wykonaniu takiego zabiegu moja znajoma przestala nazekac na przyklapniete wlosy chyba tez sie skusze na to cudenko
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-14, 18:57   #20
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: przyklapnięte włosy:(

Ale to chodzi o taki lekki styling, czyli uniesienie od nasady włosów? Rozmawiałam o tym z moją fryzjerką, to powiedziała, że na włosach mojej długości (lekko za brodę) już (sic!) się nie sprawdzi, bo i tak ciężar włosów zrobi swoje i włosy opadną (a mam je lekkie!), a najlepsze to to jest dla kobiet o krótszych włosach.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:00   #21
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Wink Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Hejka! Tak przegładałam ostatnio kilka postów i tak szczerze, myślę że przydałby sie post z fryzurkammi dla włosów cienkich i rzadkich, bo tak naprawde to wiekszosc zdjec fryzurek zamieszczonych na wizau nadaje sie do włosów gestych, Moze macie jakeis fajne zdjecia fryzurek dla takich wlasnie wlosow (cieniutkich piórek)???? mysle ze niejdna z Nas ma niestety takie wlosy it taki post by sie przydał ja nie mam zabardzo fotek.... pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kok.JPG (60,1 KB, 1817 załadowań)
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 15:49   #22
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

podłaczam sie do pytania, chetnie pooglądam. Ale ja szuakm takich fryzurek ze tak powiem prostycz w obsłudze. bo niektóre fryzury które to widze to mysle ze nawet fryzjer miałby problem zeby to zrobi a co dopiero ja :P. Ja szukam taiej fryzurki którą mozna zrobic w 15 min, przed wyjsciem do szkoły.
Pozdrawiam
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 15:57   #23
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

no dalej dziewczyny! nie pomożecie?
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 16:29   #24
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 395
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Do cienkich włosów najlepsze są krótkie włoski.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (25,0 KB, 474 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BILB_cap7.jpg (11,8 KB, 446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg closerpromos_003.jpg (81,5 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_03.jpg (68,0 KB, 653 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_017.jpg (82,7 KB, 519 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg robertmaxwell_004.jpg (24,5 KB, 397 załadowań)
trishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 16:39   #25
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

thx TRISHA
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 16:45   #26
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 395
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Następne:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (56,6 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2003121117515861594.jpg (20,8 KB, 371 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_n106.jpg (17,9 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_n19.jpg (19,1 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_n10.jpg (21,1 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julia29mq.jpg (45,5 KB, 337 załadowań)
trishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 17:42   #27
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

up up up
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:06   #28
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Podepnę się pod pytanie Mam dość cienkie wlosy, może nie bardzo rzadkie,ale burza puklów to to nie jest i nigdy nie będzie. Nie lubię siebie w krótkich włosach, a długie równo obcięte wygladają nudno. jak wystopniowac długie (za łopatki), lichawe włosy by nie wydawały się jeszcze biedniejsze?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:17   #29
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Voodia witam! ja równiez mam takie włoski! cienkie i takie nie za geste za łopatki i równiez nie lubie krótkich wlosow fuuuuuuuj i równo obscietych, cieniowanie musi być, a co!
zamieszcze fotke moich wloskow w kuzyku zeby bylo widac ich 'objetosc' moze tez wkei ktos taka focie? pzodrawiam ic zkeam na propozycje

Edytowane przez sweet_mystery
Czas edycji: 2006-04-04 o 13:05
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:21   #30
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

sama mam cienkie i przedewszystkim dluższe włosy tak do łopatek na pleckach i nie chcę ich ścinać a chciałabym mieć jakąś fajną i oryginalną fryzkę
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.