Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 08:03   #691
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

podbijam wątek... może ktoś zaproponuje jeszcze jakiegoś fryzjera lub wypowie się na temat już tu przedstawionych soleil niestety nie daje znać a tak na to liczyłam...
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 09:48   #692
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: fryzjer Warszawa

ja na początku stycznia też bylam u pani marylki ze świętokrzyskiej i jestem zadowolona. ponadto mówie to z perspektywy dwóch miesiecy, wlosy dobrze sie ukladaja (oczywiscie trzeba im troche pomoc) optycznie jest ich o wiele wiecej.
pani maryla to bardzo konkretna pani, faktycznie jak juz ktos wczesniej pisal moze sprawiac wrazenie niemilej, ale to raczej profesjonalizm
ja teraz chce troche pozapuszczac wlosy i wybiore sie do niej na strzyzenie chyba w maju.
pozdrawiam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 10:48   #693
Żabeńka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Drogie Panie, czy któraś z Was przypadkiem korzystała z usług u p. Moniki w Atelier Leszka Czajki (na Solcu), bo chciałam sobie zmienić fryzurkę i zostałam do niej zapisana.
Idę w ciemno i czekam na jakieś wieści od Was czy warto i czy jest dobra….

Dzięki))
Żabeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 18:11   #694
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer Warszawa

Przepraszam ze tak popzno pisze ale nie było mnie prez kilka dni w warszawie.Szczerze to jestem srednio zadowolona zarówno ze strzyzenia jak i koloryzacji. Nie jest bardzo zle ale oczekiwałam czegos innego
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 07:28   #695
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Unhappy Dot.: fryzjer Warszawa

to co ja mam teraz zrobić? A jaki masz kolorek?
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 09:28   #696
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez cool_man Pokaż wiadomość
A czy zna ktoś dobrego fryzjera męskiego w Warszawie, który dobrze obetnie mi łagodniejszą wersję irokeza? pozdrawiam
Moze spróbuj w którymś z salonów Jagi Hupało? Ostanio widziałam fryzjerkę od niej z salonu ( reklamowała kosmetyki), która miała "irokeza" i wygladała b. atrakcyjnie
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 09:34   #697
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: fryzjer Warszawa

Muszę się Wam jeszcze pochwalić, ze chyba odnalazłam "mój brąz". Pomogła mi w tym p. Ola
Niestety moje wlosy nie wygladają jeszcze idealnie. Chyba zajrzę na wątki nt. dbania o włosy ;-)
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 08:12   #698
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: fryzjer Warszawa

Więc ja też 27 byłam u p. Marylki...i albo to jakis zły dzień albo niewiem... niejestem zadowolona do końca ponieważ spodziewałam się chyba czegoś więcej ...zwłaszcza za tyle kasy, a zostałam tylko podcięta pare centymetrów ehh żebym jeszcze poczuła się lepiej.. ładniej to ok...ale wcale tak się nieczuje... no więc wasza decyzja...
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:21   #699
absurdx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

a czy ktoras z was zna moze SALON ROZ na wilczej ? jakie opinie?
absurdx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:05   #700
ilonabe
Raczkowanie
 
Avatar ilonabe
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: fryzjer Warszawa

Byłam dzisiaj u p. Oli w salonie na Świetokrzyskiej. Miałyście rację i salon i fryzjerka i fryzura na prawdę świetne. Pierwszy raz ktoś szczegółowo omawiał co bym chciała mieć na głowie. No i p. Ola poradziła sobie z moją smętnie zwisającą grzywką.
Polecam
ilonabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 10:51   #701
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Smile Dot.: fryzjer Warszawa

No to zapisałam się na piątek do Pani Oli.Zobaczymy.. .Niestety do Pani Marylki trzeba koszmarnie długo czekać a ja już nie mogę Zaczęłam kilka cienkich włosków wiązać w kuca bo nie mogę nad nimi zapanować. Muszę je ściąć i tyle. JAk mi nie podpasuje to będę szukać dalej. Mogę zostać waszym królikiem doświadczalnym
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 12:29   #702
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: fryzjer Warszawa

przeczytałam cały ten wątek i odrazu zapisałam się na strzyżenie do P. Marylki , wolny termin ma dopiero 16 marca i to przed południem no ale cóż poczekam, takie ma dobre opinie że muszę i ja się do niej wybrać, oczywiście po wizycie dam znać czy jestem zadowolona z fryzury
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 20:41   #703
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: fryzjer Warszawa

Dokładnie anetka.mini mam takie samo wrazenie. Włosy mam podciete zaledwie kilka centymetrów i grzywke za krótko tak ze teraz mi sie nie układa jak wlosy wyprostuje to jeszcze fryzura jest ok z tym ze podkreslałam ze prostownice odstawiłam kilka miesiecy temu i nie mam ochoty teraz prostowac wlosów bo strasznie je sobie zniszczyłam. Do tego mialam włosy koloru jasny blond a chciałam je przyciemnic zeby wygladały bardziej naturalnie a na czubku głowy mam teraz białe pasemka wiec ani nieprzyciemnione i wygladaja jescze mniej naturalnie a cala ta "przyjemnosc" kosztowała mnie 270 zł
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:13   #704
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: fryzjer Warszawa

ehhh...no ja to powiem że po tej wizycie się załamałam troszke bo niby taka dobra stylistka wszyscy wychwalaja...więc moze ze mna jest coś nie hallo... że niby z moich włosów nic nie można było ciekawszego wymyśleć ... ehh miałam długie włosy do łopatek jakoś tak..bez grzywki. A właśnie chciałam sobie zrobić jakąś grzywke...i co i tylko tyle co udołało się zrobić to podciąć pare centymetrów i wyciąć jakiegoś takiego pęsa na czoło żeby zwisał...wcale lepiej się nieukładają..i jestem zła czy stylistka taka dobra a moja głowa niewymiarowa i nic nie można było wyczarować na niej (...z tego taki wniosek) czy na odwrót...
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 17:20   #705
Ballet-ina
Przyczajenie
 
Avatar Ballet-ina
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer Warszawa

Czy ktoś może zna dobrego i taniego (!) fryzjera na Tarchominie specjalizującego sie w krótkich włosach.
Ballet-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 12:30   #706
kici_69
Przyczajenie
 
Avatar kici_69
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer Warszawa

W sobotę idę do salonu Krzysztof na ul. Jutrzenki 155 bo widziałam kilka dobrych opini o nich, a że będę w pobliżu pomyślałam, że tam wpadne bo nie trzeba się zapisywać
No to dam wam wszystkim znać jak poszło... zwłaszcza, że ja mam cholernie trudne i zniszczone włosy... będę tylko strzygła, bo naturalnie mam taki kolor, że żadna farba mi nie jest w głowie...

No ale nie zmiania to faktu, że się boję... moje włoski już dawno nie widziały nożyczek (ze strachu przed efektem)

ale już wiem, że następnym razem zapiszę się do Akademi albo do Pani Marylki albo do Oli.

trzymajcie kciuki w sobotę. W poniedziałek dam znać jak poszło chyba, że uda mi się dorwać do komputera w weekend

buziaczki dla was.
kici_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 12:31   #707
kici_69
Przyczajenie
 
Avatar kici_69
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer Warszawa

a tak bym chciała być ścięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pryzurka.jpg (16,3 KB, 45 załadowań)
kici_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 12:57   #708
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
przeczytałam cały ten wątek i odrazu zapisałam się na strzyżenie do P. Marylki , wolny termin ma dopiero 16 marca i to przed południem no ale cóż poczekam, takie ma dobre opinie że muszę i ja się do niej wybrać, oczywiście po wizycie dam znać czy jestem zadowolona z fryzury
ciekawa jestem czy będziesz zadowolona.
też naczytałam sie o niej dobrych opinii
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 09:53   #709
annalitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Jak Warszawa To Tylko Zaperty Studio, Super Domowa Atmosfera,świetni Fachowcy-naprawde Można Smiało Isc Do Kazdego
Maja Dwa Studia :wiśniowa 40 I Marszałkowska 81 Telefon Mam Do Tego Drugiego 6219565.polecam
annalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 10:28   #710
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Unhappy Dot.: fryzjer Warszawa

minął właśnie tydzień odkąd byłam u Pani Oli.Zapisałam się od razu na drugą wizytę przed świętami, ale już nie wiem czy słusznie postąpiłam. liczyłam że naprawi to co miałam na łepetynie a chyba jest jeszcze gorzej. Nic mi się te włosy nie chcą układać,modeluję je a one uparcie są jakoś przychlapnięte i tak dziwnie pocieniowane że dół odcina się optycznie od góry (nie wiem jak to wytłumaczyć)
Ja naprawdę nie wymagam wiele.chcę mieć klasyczną fryzurkę za ucho a ci fryzjerzy na siłe kombinują. I nic mnie nie obchodzi że taka moda!! Chce wyglądać ładnie a nie modnie. ZAŁAMANA jestem i tyle.
__________________
Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę...
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 10:35   #711
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez annalitka Pokaż wiadomość
Jak Warszawa To Tylko Zaperty Studio, Super Domowa Atmosfera,świetni Fachowcy-naprawde Można Smiało Isc Do Kazdego
Maja Dwa Studia :wiśniowa 40 I Marszałkowska 81 Telefon Mam Do Tego Drugiego 6219565.polecam
Zdradzisz jakie są tam ceny??
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 17:46   #712
kici_69
Przyczajenie
 
Avatar kici_69
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer Warszawa

no i jestem po...
szczerze...


jestem bardzo zadowolona...!!
szczerze moge polecić zakład Fryzjerski Krzysztof na ul. Jutrzenki 155
za strzyżenie modelowanie i mycie zapłaciłam 50 zł
tak tylko 50zł, a to dlatego, że to aż na włochach, bo np na Jana Pawła kosztuje bodajże 100zł

a dowodem na to, że wyglądam lepiej były słowa mojej koleżanki z którą się dziś spotkałam po strzyżeniu (nic jej nie mówiłam, że ide) "- ojejku obciełaś się... oooo ale naprawde Ci ładniej jest, aż dziwne..." - hmm... grunt to wiedzieć co wcześniej myślała na temat mojego wyglądu

to dzięki wam się zdecydowałam tam iść

Dziękuję
kici_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 08:13   #713
annalitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
tak.
W centrum Warszawa Wola zaklad Happy Day. Pros o pania Wiole. Naprawde genialna jest.
CZESC JA CHODZE DO ZAPERTY STUDIO .......... Patryk jest swietny a pozatym Tomek ale do niego sie długoczeka ale wiem ze warto
annalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 08:27   #714
annalitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: fryzjer Warszawa

JA chodze do Patryka z Zaperty Studio jest wiem tez ze Tomek jest zajefajny ale do niego sie czeka POLECAM BO WARTO SPOORO DZIEWCZYN Z MOJEJ PRACY DO NICH JUZ CHODZI I CO JEST NAJ TO TO ZE NIE WYGLĄDAMY JAK KLONY TYLKO KAZDA MA DOPASOWANĄ DO SIEBIE WIEC WIELKIE DLA PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW POLECAM
annalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 08:51   #715
annalitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: fryzjer Warszawa

JA OD JAKIEGOŚ CZASU CHODZE DO ZAPERTY STUDIO BYŁAM JUZ U PATRYKA I JESTEM NZPRAWDE:ehem : ZADOWOLONA . WIELE DZIEWCZYN Z MOJEJ PRACY DO NICH CHODZI I NIE SŁYSZAŁAM OD ZADNEJ ZE JEST NIE ZADOWOLONA A CO JEST NAJ NAJ TO PO POWROCIE DI DOMU NIE MUSZE WKŁADAĆ GŁOWY POD KRAN .............. BARDZO BYM CHCIAŁA JESZCZE WPAŚĆ POD NOZYCZKI DO TOMKA ALE DO NIEGO SIE CZEKA A JA JESTEM W GORĄCEJ WODZIE KĄPANA I MUSZE NA JUŻ. POLECAM. MARSZAŁKOWAKA 81 A JAKI MAJĄ ŚLICZNY SALON A TO CO JESZCZE MNIE MIŁO ZASKOCZYŁO !!! WSZYSCY TAM SA NA LUZIE IMIAŁAM UCZUCIE JAK BYM TAM CHODZIŁA OD ZAWSZE
annalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 22:13   #716
annalitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez fleo Pokaż wiadomość
Właśnie poszukuje dobrego fryzjera- stylisty w Warszawie. Bylam w polecanym salonie w arkadii ale nie dośc że drogo to jeszcze są bardzo niemili i łaskę robią że strzygą. Będe wdzięczna za polecenie czegoś oryginalnego, żebym nie wyszła z fryzurą jakich tysiące na ulicy. Pozdrawiam
CZESĆ . POLECAM CI ZAPERTY STUDIO JEST MIŁO NIE DROGO I DO TEGO SA NIEZLI P.S MARSZAŁKOWSKA 81 POZDRAWIAM
annalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 23:16   #717
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: fryzjer Warszawa

annalitka nie przesadzasz z ta reklama?
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 08:50   #718
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: fryzjer Warszawa

no właśnie
__________________
Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę...
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 18:04   #719
absurdx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

jutro wybieram sie do SALONU ROZ na wilczej. do p.justyny. dam znac co wyszlo
absurdx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 15:25   #720
absurdx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

wlasnie wracam z SALONU ROZ i baaardzo polecam !!
absurdx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.