Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-24, 22:53   #481
marcepan15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć dziewczyny!
Ja również miałam operację plastyczną nosa. W tym tygodniu będę mieć ściągany gips. W dniu operacji czekałam parę godzin na sam zabieg, opieka pooperacyjna była ok, ale spodziewałam się czegoś lepszego, musiałam prosić się o pomoc pań pielęgniarek. Wyciąganie setonów- coś okropnego, czyszczenie nosa również. Pan doktor nie jest delikatny, dłubał mi w nosie bardzo mocno zaraz po ściągnięciu setonów patyczkiem. Wiem, że musiał to zrobić, ale jest bardzo nie delikatny, również bardzo małomówny.
Miejmy nadzieje, że będę zadowolona z efektu. Dam znać! pozdrawiam
marcepan15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-24, 23:22   #482
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Myślę że jest ok, profil super. Siostra jak mnie zobaczyla, to stwierdziła że bez porównania, pięknie. Chociaż jest opuchlizna. Po ściągnięciu gipsu mam też na czubku nosa chrostki☹️skóra dostała swoje. Większość osób nie jest zadowolona na początku, a ja mogę stwierdzić że nie jest aż tak źle. Zadowolona będę jak mi opuchlizna z kości zejdzie,bo mam takie wgnieceń ie od gipsu, jakbym okulary nosiła i to mi w sumie tylko przeszkadza. Nosek nie jest za malutki.

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Marcepan 15 daj znać jak twój nos po ściągnięciu gipsu. Miałaś całkowita korektę?
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 07:40   #483
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Po nocy stwierdzam, że mój nosek już jest trochę ładniejszy i to wgniecenie znika😁Dziurki w nosie się nie zmieniły, a nawet są zgrabniejsze. Z setonami bałam się że będę miała wielkie, tak to wyglądało 🤣Nosek do mnie pasuje, a skoro szwagier mnie nie wysmiał, to znaczy jest bdb😂Przez noc obkladalam nos rumiankiem, tak zalecił dr. Chrostki traktuję oxycort em, a twarz kremem dla dzieci nivea sos emolient(już mi mega pomógł) bo mam wrażliwą skórę, a dr dodatkowo podrażnił płynem którego używa do ściągania plastrów. Setony i czyszczenie nosa moim zdaniem nie są aż tak koszmarne jak pisała marcepan, wszystko do przeżycia. Mnie to nie bolała, bardziej takie uczucie nieprzyjemne. Dr malomowny, ale po tylu latach pracy też by mi się nie chciało każdemu z osobna tłumaczyc tego samego. Ważne że wie co robi i robi to moim zdaniem dobrze. Na pytania odpowiadam.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Chodziło mi że dr na pytania odpowiada
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 19:47   #484
marcepan15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Tak miałam korektę całkowitą oraz prostowanie przegrody.
Jak na razie wydaje mi się, że dziurki są krzywe, (tylko tyle wystaje z poza gipsu) moja rodzina również to zauważyła. Jedna jest wyżej druga niżej, czy ktoś miał podobnie? I czy jest możliwość, że po prostu gips uciska nos i jest takie złudzenie?
Dziękuje za pomoc, bo coraz bardziej sie stresuje
marcepan15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 21:05   #485
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja miałam całkiem ładny nosek od dołu, ale zdarza się że opuchlizna daje takie złudzenie krzywego nosa. Jak ściągnięto mi gips, to sie trochę przerazilam, że za bardzo mam kość spilowana, bo strasznie wąski nos miałam pomiędzy oczami. Rano było już lepiej, gips się odcisnal. Chociaż i tak mam wezszy niż był, ale też krótszy. Po ściągnięciu gipsu rewelacji nie ma, trzeba czasu. Będzie dobrze, nie stresuj się.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 12:50   #486
marcepan15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Dzisiaj czyszcząc nos, wyciągnęłam razem z patyczkiem jeden szew, stąd moje pytanie- Czy doktor wyciąga szwy w ten sam dzień co ściągnięcie gipsu czy jak to wyglądało? Również czy ściąganie szwów boli? Nigdy jeszcze tego nie doświadczyłam.
Dziękuje
marcepan15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 12:55   #487
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Mnie również chyba z 3 kawałki szwów wypadło. Resztę wyciąga dr podczas ścigania gipsu i zapewniam że nie boli😁. Kiedy Ci go ściągną?
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-27, 18:18   #488
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jak tam kanzas ? Jak nos ? Wgniecienie zanika ?
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 19:28   #489
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Lepiej to już wygląda jak po ściągnięciu gipsu, ale też mam wrażenie że troszkę napuchl.Trzeba czasu, ale tak faktycznie to już do ludzi mogę iść i nikt nie zauważy że nos robiłam. Jeśli chcesz to mogę podzielić się efektami pracy Pana dr i sama ocenisz.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 20:01   #490
marcepan15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Prawdopodobnie jutro będę mieć ściągany gips. Mam dodatkowe pytanie, czy jesteś już w stanie oddychać przez nos czy wciąż jest niedrożny?
marcepan15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 20:09   #491
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja od wyciągniecia setonow cały czas mam drozny nos. Czasami miałam wrażenie kataru, ale oddycha mi się bardzo dobrze. Daj znać jak będziesz bez gipsu.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-27, 20:27   #492
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Pewnie, że chce klaudia.d90@interia.pl
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 23:20   #493
marcepan15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja niestety mam dalej nos nie drożny, juz prawie mam ściągnięty gips a tu dalej muszę oddychać przez buzie.

Ja również proszę o zdjęcia 😊 ksiazkax99@gmail.com
marcepan15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 05:56   #494
marcepan15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Mam jeszcze jedno dodatkowe, może trochę głupie pytanie - czy jak miałaś gips na nosie to normalnie wychodziłaś na zewnątrz? Do sklepów?
marcepan15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 09:03   #495
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dobrze wyślę Wam te zdjęcia i proszę o szczerą opinię 😁. Dziwnie marcepan, że nie możesz oddychać, chyba że Ci aż tak śluzowka napuchla?Nawet jak Ci nos patyczkiem przepchal to nie oddychalas nosem? Zapytaj o to dr. Ja nie wychodzilam z gipsem do sklepów, nie lubię być w centrum uwagi😂

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Pamietajcie dziewczyny, że mam jeszcze spory obrzęk. Nowy nos ma dopiero 2 tyg., 4 dni po ściągnięciu gipsu.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 12:10   #496
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Bardzo mi się podoba profil. Widać, że jest jeszcze opuchniety ale jest ok . Marzę o takim Nosie;D
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 13:00   #497
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jest jeszcze opuchniety, szczególnie na czubku i między oczami. Wybacz, ale ogólnie jestem trochę nie fotogeniczna😂Zastanawiam się tylko, czy kiedy opuchlizna zejdzie, to czy ten nos bardzo mi się jeszcze zmniejszy.? Szczególnie z przodu, bo już mi się wydaje wąski, chociaż dr powiedział że on jeszcze opadnie między oczami,to może nie będzie taki chudy u góry?
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 13:13   #498
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja też nie jestem fotogebuczns. Nie lubię zdjęć ogólnie powiem Ci że bardzo dobrze wygląda wg mnie. Ja już takich szczegółów nie widzę tylko patrzę na efekt. Dla mnie jest ok

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Miało być fotogeniczna**
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 14:02   #499
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dziękuję za opinię, bo ogólnie rodzina też mi mówi że jest super. Mam nadzieję, że po zagojeniu będzie jeszcze lepiej😁 A wiadomo, że u siebie się dopatruje kazdego szczegółu, chociaż wiadomo, że każdy patrzy na całokształt. Ja również myślę, że doktor się postarał i wystrugal mi piękny nosek. Tak więc polecam😁
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-02, 11:55   #500
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Kanzas jak opuchlizna? Dalej się trzyma??marcepan,ściągnię ty masz już gips ?? Pozdrowienia
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 18:05   #501
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Opuchlizna nadal się trzyma, chociaż nie jest bardzo widoczna. Nosek i tak bardzo mi się podoba, o takim marzyłam. Martwi mnie jednak to wgniecenie, które nadal się utrzymuje. Jak dotykam to jeszcze boli. Mam wielką nadzieję, że mi to zniknie i będę wtedy przeszczesliwa😁
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 19:35   #502
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Kanzas jak to twoje "wgniecenie" na nosie wygląda? Ja też mam.. opuchlizna zeszła a wgniecenie zostało. Lekarz stwierdził że podczas piłowania kości musiało coś tam zostać - w skrócie źle wypilowal.. Dziurki też mam krzywe ale lekarz powiedział że skrzydełek nosa mi nie ruszał bo miała bym brzydkie widoczne blizny.. choć z tego co pamiętam na konsultacji mówił że będę miała całkowitą korektę..
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 19:42   #503
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Juda a ile jestes po operacji ??
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 20:31   #504
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć Juda, fajnie że się odezwałaś. To moje wgniecenie wygląda jak odcisk od okularów. U góry pomiędzy oczami. Z jednej strony mam mocniej. A Twoje jak wygląda?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Całkowita korekta to część chrzestna i kość. A ty chciałaś Juda też zwężać nos? Ja miałam całkowitą czyli kość i skrócenie czubka.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 20:59   #505
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Klaudia90 3 miesiące.

Kanzas odezwij się do mnie tutaj juda21@op.pl wyślij mi twój nosek ja wyśle mój. Bo ciężko opisać to moje wgniecenie.
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 21:13   #506
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ok wyślę Ci moje zdjęcia
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 10:01   #507
marcepan15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć dziewczyny! Swój nos zobaczyłam w poniedziałek, nie było pana doktora ale była prze miła pani doktor. Tak czy inaczej, ja nie mam żadnego wgniecenia, nos jest bardzo wąski ale podoba mi się. Jedyny problem który mnie martwi to czubek mojego nosa, ponieważ jest bardzo duży (mam nadzieje że napuchnięty) i wyglądam troszkę jak klaun. Mam pytanie do kanzas, ty również miałaś czubek nosa napuchnięty, czy to schodzi?
dziękuje bardzo i pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Również, dziewczyny jeśli chcecie zdjęcia to podajcie mi swoje e-maile, jestem rownież ciekawa opinii
marcepan15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 10:26   #508
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Marcepan ja poproszę klaudia.d90@interia.pl . Cieszę się,że kolejna osoba zadowolona
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 11:13   #509
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć Marcepan, ja miałam po ściągnięciu gipsu taki wąski nos, z czasem jakoś się ukształtował. Czubek miałam ładny, tylko wgniecenie miałam jak od okularów, jak wcześniejsze pisałam. Wysłałam Ci moje zdjęcia, dostałaś je? Ja również proszę o zdjęcia kanzas15@o2.pl

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Chciałbym dodać, że na pewno masz opuchlizne, no i zapewne zejdzie, tym się nie martw. Jeśli chodzi o mnie, to mój nos by mógł już taki zostać. Tylko ten odgnoit mnie wkurza, no i mam wielką nadziej, że podczas gojenia nie wyjdą mi jakieś niespodzianki typu nierówności.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 14:31   #510
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Marcepan wyślij mi też zdjęcie juda21@op.pl
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.