Znieczulenie gazem - stomatolog - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-16, 20:29   #1
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427

Znieczulenie gazem - stomatolog


Tak jak w tytule; czy ktoś miał kiedyś znieczulenie gazem rozweselającym u stomatologa? Jak Wasze wrażenia? Czy bolało, czy byłyście świadome? Czy byłyście bardzo rozluźnione?
Zależy mi na każdej opinii.
Pozdrawiam!
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier

Edytowane przez Yennefer92
Czas edycji: 2014-11-17 o 10:45
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:58   #2
Utrata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Znieczulenie gazem - stomatolog

Hej,

Mój stomatolog kraków najogólniej rzecz ujmując jest bardzo wyrozumiały jeśli chodzi o znieczulenie i strach przed dentystą, bo boję się ich panicznie, i prawdę mówiąc znieczulenie tego typu to dla mnie jedyne rozwiązanie, ten luz który mnie wtedy ogarnia, to czysta przyjemność!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-11-05 o 09:05 Powód: link
Utrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:31   #3
MironSach80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Znieczulenie gazem - stomatolog

Ja raz miałem znieczulanie gazem rozweselającym. Nie czułem się po tym najlepiej. Bolała Mnie głowa, miałem wrażenie, że miałem niskie ciśnienie. Jednak teraz przygotowuje się do leczenia dziąseł (periodontologii). Z tego co wiem, tam leczenie również odbywa się za pomocą znieczulenia, które ma formę gazu. Tak wiec pewnie forma znieczulenia jest zależna od rodzaju samego leczenia. Ważne, abyś trafił na dobrego stomatologa, wówczas jest szansa, że dobierze odpowiednie znieczulenie dla Ciebie
MironSach80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 11:49   #4
domolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Znieczulenie gazem - stomatolog

Miron, niemożliwe. Dobrze przeprowadzona sedacja nie powoduje skutków ubocznych, a 30 minut po zakończeniu podawania można prowadzić samochód - info od lekarza, którego pytałam o te znieczulenie. Są przeciwwskazania typu niedrożny nos (trzeba oddychać przez specjalną maskę zakładaną na nos), choroby płuc (przy astmie jednak można), początek ciąży (ale gaz rozweselający podawany jest kobietom w czasie porodu), niektóre choroby krwi.

Okazuje się, że już w wielu gabinetach robią zabiegi w znieczuleniu gazem rozweselającym. Tu możecie znaleźć ich listę.
http://dentomax.pl/mapa-punktow-seda...a-master-flux/
domolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 12:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.