Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 08:42   #241
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a czyli jednak

ale moze szybko zejdzie skoro łuszcy sie plastrami
wszystkie zaskórniki zamieniają się w jednodniowe pryszcze , na razie nei wyglądam ale oby do piatku wie ktos czy moge uzywac atrederm a za dwa dni differin ?
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 08:57   #242
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
wszystkie zaskórniki zamieniają się w jednodniowe pryszcze , na razie nei wyglądam ale oby do piatku wie ktos czy moge uzywac atrederm a za dwa dni differin ?
moze wszytsko poznika




ja po 3 uzyciu diffu zmiany dwia ktore mialam na policzku sa przygaszone



hmm na twoim miejscu bym sie raczej trzymała jednedgo retinoidu, a czemu chcesz tak na zmianę?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2013-10-14 o 08:59
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 18:35   #243
Milat
Przyczajenie
 
Avatar Milat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 13
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Witam Was serdecznie, mam pytanie do osób bardziej doświadczonych w uczęszczaniu do dermatologa. Mam 25 lat a mimo tego nękają mnie pryszcze i "gulki" podskórne dość sporej wielkości, które nie wychodzą na wierzch tylko z czasem jakby się wchłaniają. Problem zawsze pojawia się przed miesiączką, wtedy na brodzie mam prawdziwy wysyp tego dziadostwa Każdy kosmetolog powtarza mi, że to zmiany, które wywołują hormony. Nastawiam się na to aby pójść w końcu do dermatologa, ale trochę się obawiam... bo jeśli to rzeczywiście przyczyna szalejących hormonów tzn. że nimi będę leczona? Nie mam zbyt dużej wiedzy o takim leczeniu, ale nie chciałabym nabawić się jakiś skutków ubocznych i rozstroić sobie organizmu. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak mniej więcej wygląda leczenie takich zmian skórnych spowodowanych gospodarką hormonalna?
Milat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 19:31   #244
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Milat Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie, mam pytanie do osób bardziej doświadczonych w uczęszczaniu do dermatologa. Mam 25 lat a mimo tego nękają mnie pryszcze i "gulki" podskórne dość sporej wielkości, które nie wychodzą na wierzch tylko z czasem jakby się wchłaniają. Problem zawsze pojawia się przed miesiączką, wtedy na brodzie mam prawdziwy wysyp tego dziadostwa Każdy kosmetolog powtarza mi, że to zmiany, które wywołują hormony. Nastawiam się na to aby pójść w końcu do dermatologa, ale trochę się obawiam... bo jeśli to rzeczywiście przyczyna szalejących hormonów tzn. że nimi będę leczona? Nie mam zbyt dużej wiedzy o takim leczeniu, ale nie chciałabym nabawić się jakiś skutków ubocznych i rozstroić sobie organizmu. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak mniej więcej wygląda leczenie takich zmian skórnych spowodowanych gospodarką hormonalna?

ja miałam taki problem z tym ze to nie było przed okresem a cały czas

i na początku to co przepisywala dermatolog nie pomagało

potem poszłam do gina dostałam anty(ale nie na cerę)


i poszłam do innego dermatologa który mi przpeisał antybiotyk, ale króciutko 3 razy po 3 dni w odstępie miesiąca i toniki ribione i masci

i zaczeł byc coraz lepiej z tym że mam wrażenie ze to jaky od tabletek anty po 5 miesiacach wsztsk znikęło (tylko blizny zostały) i od czasu do czasy cos wyskoczy, ale to nie jest to cos co było !


tak wiec mi pomogło, na razoe nie zamierzam odstawiac anty


tylko poblem jest ten ze jak sie je odstawi wsztsko moze wrócic (nie musi sie tak stac, ale jest to baaaardzo prawdopodobne)

i nie radze ci brac diane 35 ani jego odpowiedników i przede wsztskim zadac moze najpierw hormony skoro masz wątpliwości



a i nie bój sie no bo okaze sie ze to hormony, ale przynajmniej bedziesz to wiedziała, najwyzej nie zgodzisz sie na leczenie ! ale bes sensu bac sie odpowiedzi bo i tak ni zmienisz tego, nie idąc do dermatologa, przyczyna teraz tez moga byc hormony...


a leczeie? to pprostu pojawialo sie coraz mniej pryszczy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 05:52   #245
Milat
Przyczajenie
 
Avatar Milat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 13
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

karmazynka99 dziękuję za odpowiedź Tak, do dermatologa pójdę tak czy siak i omówię z nim wszystkie możliwości leczenia

A przy braniu tabletek anty nie ma żadnych skutków uboczych? Nie tyjesz? Nie wpływają one na zajście w ciążę? (oczywiście po ich odstawieniu )
Milat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 12:01   #246
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

ktoś tu pytał dlaczego chce używac atrederm i differin, po prostu atrederm zostawiam na piątek i sobote jak nie musze sie później ludziom pokazywać, a w środku tyg. uzywałbym differin, atrederm podrażnił mnie ale już wszystko ok ale moja twarz wygląda jak pole minowe jest pytanie czy differin i atrederm nię bedą się gryzły ?
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 16:29   #247
Vegetarianna
Raczkowanie
 
Avatar Vegetarianna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 99
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Ja już miesiąc z Zinerytem Efektów spektakularnych nie ma, ale to wszystko przez moją głupotę! Było super, a ja jakoś 2 tygodnie temu wycisnęłam wszystko (po 25 dniach nie wyciskania ) co było możliwe, a później przez kolejne 3 dni grzebałam przy skórze i wszystko się rozniosło, i efekt był gorszy niż przed wyciskaniem. Mnóstwo czerwonych plam, strupków itd. ale już wszystko się podgoiło i jest coraz lepiej Jak na razie czekam tylko aby te czerwone plamy po wyciskaniu już się zagoiły i walczę z zaskórnikami

Dołączyłam jeszcze do mojej kuracji płyn micelarny z Biedry (BeBeauty) i dziala cudownie Nie podrażnia, nie wysusza, ma dobry skład
Dodatkowo myję twarz żelem Ziaja Med (trądzik/łojotok) i przecieram tonikiem Ziaja Med (trądzik/łojotok)
__________________
Zapuszczam włoski od 1 września 2013
Włosomaniactwo od października2013!
kuracja zinerytem - wrzesień 2013
Vegetarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 19:45   #248
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Milat Pokaż wiadomość
karmazynka99 dziękuję za odpowiedź Tak, do dermatologa pójdę tak czy siak i omówię z nim wszystkie możliwości leczenia

A przy braniu tabletek anty nie ma żadnych skutków uboczych? Nie tyjesz? Nie wpływają one na zajście w ciążę? (oczywiście po ich odstawieniu )
moze jedynym było ze mam ciut boleśniejsze miesiączki(ale mialam wogóle bezbolesne) ale po 1 nospie calkowicie przechodzi, jesli ty masz teraz bolesne to moga ci je tabletki złagodzić.
Nie przytyłam, czuje się dobrze no i cera

Zdania sa podzielone, ale czytałam duzo opinii dziewczyn, ze po od stawieniu zaraz zachodził w ciąże
Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
ktoś tu pytał dlaczego chce używac atrederm i differin, po prostu atrederm zostawiam na piątek i sobote jak nie musze sie później ludziom pokazywać, a w środku tyg. uzywałbym differin, atrederm podrażnił mnie ale już wszystko ok ale moja twarz wygląda jak pole minowe jest pytanie czy differin i atrederm nię bedą się gryzły ?
a rozumiem

cięzko mi powiedziec, chociaż ja bym bardziej nawilżała w dni gdy nie uzywasz artre, on sam w sobie jest bardzo mocny, nie dodawalbym diffu
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 14:53   #249
Milat
Przyczajenie
 
Avatar Milat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 13
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Jestem już po wizycie u dermatologa, okazało się, że wcale nie muszę brać tabletek anty ani innych terapii hormonalnych ufff, kamień z serca Póki co leczenie Tetralysalem i Duac'em
Milat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 16:34   #250
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Milat Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie u dermatologa, okazało się, że wcale nie muszę brać tabletek anty ani innych terapii hormonalnych ufff, kamień z serca Póki co leczenie Tetralysalem i Duac'em
ja własnie nie zdecydowałam sie na tetralysal
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 11:26   #251
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

po 3 uzyciach atredermu wszystko się uspokoiło , łuszczenie jest ale podrażnienie mniejsze a wszystko co chciało wyjśc zamienia się w strupki i złuszcza się na razie jest ok
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 11:38   #252
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
po 3 uzyciach atredermu wszystko się uspokoiło , łuszczenie jest ale podrażnienie mniejsze a wszystko co chciało wyjśc zamienia się w strupki i złuszcza się na razie jest ok
no to extra

a ile zamierzasz stosowac?


ja uzywam diffu na razie (od trzech dni przerwa bo ide na mikro i nie chce przesadzic a od soboty znów powrót) a potem biore sie za zorac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 12:16   #253
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
no to extra

a ile zamierzasz stosowac?


ja uzywam diffu na razie (od trzech dni przerwa bo ide na mikro i nie chce przesadzic a od soboty znów powrót) a potem biore sie za zorac
na pewno do wiosny a differin uzywam przeważnie w tyg. bo atrederm zostawiam na dni w których mam wolne żeby ludzi nie straszyc gdyby nie cena tez wolałbym zorac , ciekawe czy ten atrederm pomoże na te zaskórniki bo na razie mam ich mnie tylko na brodzie
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 12:23   #254
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
na pewno do wiosny a differin uzywam przeważnie w tyg. bo atrederm zostawiam na dni w których mam wolne żeby ludzi nie straszyc gdyby nie cena tez wolałbym zorac , ciekawe czy ten atrederm pomoże na te zaskórniki bo na razie mam ich mnie tylko na brodzie
oo to dluzsza kuracja


no tak cena jest duża

a na opakowaniu artre z tego co pamiętam pisze ze jest wazny tylko miesiac , a na ile starcza mniej więcej jedno opakowanie?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 12:26   #255
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

uzywałem już kiedys atredermu i to co tam pisze to jest mało ważne, lek nie zaszkodzi po tym czasie tylko będzie słabiej działał bo z każdym odkręceniem się ,,ulatnia" mi kiedys wystarczył na 2,5 mies spokojnie nie oszczędzając skóry
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 12:30   #256
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
uzywałem już kiedys atredermu i to co tam pisze to jest mało ważne, lek nie zaszkodzi po tym czasie tylko będzie słabiej działał bo z każdym odkręceniem się ,,ulatnia" mi kiedys wystarczył na 2,5 mies spokojnie nie oszczędzając skóry
a no to spoko :P


i dobrze że jest wydajny


a dermatolog jeszcze powiedział ze moze za pare wizyt zaproponuje mi mocniejsze kwasy (ale nie podal stezen, ani nie powiedział jakie to kwasy, ale to jakies zabiegi) sama nie wiem czy sie decydowac, moze retinoidy wstarczą?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 12:44   #257
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a no to spoko :P


i dobrze że jest wydajny


a dermatolog jeszcze powiedział ze moze za pare wizyt zaproponuje mi mocniejsze kwasy (ale nie podal stezen, ani nie powiedział jakie to kwasy, ale to jakies zabiegi) sama nie wiem czy sie decydowac, moze retinoidy wstarczą?
szczerze? na zaskóniki nie ma chyba leku w 100% ,ale gdyby mój dermatolog zaproponowałby mi takie coś to bym się nie wachał wgl. lepiej pod okiem specjalisty to robic niz u kosmetyczek które mają takie pojęcie że zachwalają drogeryjne kremy nivea dal nastolatek z trądzikiem i wiele innych głupich rzeczy
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 16:50   #258
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
szczerze? na zaskóniki nie ma chyba leku w 100% ,ale gdyby mój dermatolog zaproponowałby mi takie coś to bym się nie wachał wgl. lepiej pod okiem specjalisty to robic niz u kosmetyczek które mają takie pojęcie że zachwalają drogeryjne kremy nivea dal nastolatek z trądzikiem i wiele innych głupich rzeczy
to tez w duzym stopniu na blizny bo zostały :/ zrobiłam fotke przed, i teraz jak jestem po mikro (i kwasie mlekowym ale domowym) to sobie porównam

ale w sumie te jego zabiegi mnie kusza ide za 2 tyg i zobacze co powie

a ten dzisiajszy zabieg był mocniejszy ciekawe jak efekty

noo fakt, pemiętam jak byłam to mi takich głupot naopowiadały że nie wiedzialam co mam o nich myśleć...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 12:20   #259
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Hej, mam pytanie do tych co uzywali atredermu bądź innych retinoidów, czy to normalne że zaskórniki otwarte ( czarne kropki) po uzywaniu atredermu są bardziej widoczne i ,,główki " tego łoju są bardziej wypukłe i aż błyszczą , czy one jakoś same wyjda czy trzeba im pomoc? bo taki efekt mam po tyg. uzywania atredermu
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 12:23   #260
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do tych co uzywali atredermu bądź innych retinoidów, czy to normalne że zaskórniki otwarte ( czarne kropki) po uzywaniu atredermu są bardziej widoczne i ,,główki " tego łoju są bardziej wypukłe i aż błyszczą , czy one jakoś same wyjda czy trzeba im pomoc? bo taki efekt mam po tyg. uzywania atredermu
nie uzywałam artre ale wydaje mi sie ze skóra tak sie oczyscza i na razie ym jej nie pomagała



ja sie troche połuszczyłam po mocniejszej mikro i zaczynam zis znow differin
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 12:44   #261
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
nie uzywałam artre ale wydaje mi sie ze skóra tak sie oczyscza i na razie ym jej nie pomagała



ja sie troche połuszczyłam po mocniejszej mikro i zaczynam zis znow differin
uzywałas może żel hialuronoy z BU zamiast kremu nawilżającego? bo jak na razie to moim kremem nr.1 jest iwostin rehydrin a twoim?
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 12:55   #262
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
uzywałas może żel hialuronoy z BU zamiast kremu nawilżającego? bo jak na razie to moim kremem nr.1 jest iwostin rehydrin a twoim?
niestety niz uzywałam, chociaz ostatnio myslałam zeby go kupic


ja aktualnie uzywam takis sluz z slimaka a blizny i on w miare nawilża, kiedys lubiłam fitomed krem nawilżający, nie zapychał skóra miła w dotyku, i jeszcze ogokowy z avy


teraz za to zamowiłam sobie taki krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rszczkowa.html i mimo parafiny mam nazieje ze mnie nie zapcha, czytałam na blogu jakiejs dziewczyny ze uzywałam go własnie przy kuracji retinoidami i było ok


kusi mnie tez uzywanie swierzego soku z lisci aloesu, musze to kiedys wypróbowac


widze ze twój krem ma bardzo dobre opinie, no i sam mowisz ze jest nr 1, chyba go wypróbuje bo własnie szukam jakiegos fajnego nawilżacza
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:01   #263
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
niestety niz uzywałam, chociaz ostatnio myslałam zeby go kupic


ja aktualnie uzywam takis sluz z slimaka a blizny i on w miare nawilża, kiedys lubiłam fitomed krem nawilżający, nie zapychał skóra miła w dotyku, i jeszcze ogokowy z avy


teraz za to zamowiłam sobie taki krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rszczkowa.html i mimo parafiny mam nazieje ze mnie nie zapcha, czytałam na blogu jakiejs dziewczyny ze uzywałam go własnie przy kuracji retinoidami i było ok


kusi mnie tez uzywanie swierzego soku z lisci aloesu, musze to kiedys wypróbowac


widze ze twój krem ma bardzo dobre opinie, no i sam mowisz ze jest nr 1, chyba go wypróbuje bo własnie szukam jakiegos fajnego nawilżacza
ten mój krem to jedyny kóry mimo iz zostawia film jak każdy krem na mojej twarzy to twarz nawet błyszcząca wygląda super, krem nie ma parafiny, najtańszy jest w Superpharm
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:11   #264
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
ten mój krem to jedyny kóry mimo iz zostawia film jak każdy krem na mojej twarzy to twarz nawet błyszcząca wygląda super, krem nie ma parafiny, najtańszy jest w Superpharm
o no to super, chociaz i tak uzywała bym go tylko na no

dzięki! a mogłbs zrobic fotkę składu? bo na ozie i wizazu nie ma ;(
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:32   #265
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
o no to super, chociaz i tak uzywała bym go tylko na no

dzięki! a mogłbs zrobic fotkę składu? bo na ozie i wizazu nie ma ;(
Aqua, Iwonicz Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cyclomethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Squalane, Propylheptyl Caprylate, Decyl Cocoate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Glycosphingolipids, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate-20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Parfum, Disodium EDTA, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide.
http://www.iwostin.pl/krem-przywraca...itin-rehydrin/
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez Marcin_619
Czas edycji: 2013-10-22 o 13:34
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 21:19   #266
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
Aqua, Iwonicz Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cyclomethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Squalane, Propylheptyl Caprylate, Decyl Cocoate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Glycosphingolipids, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate-20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Parfum, Disodium EDTA, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide.
http://www.iwostin.pl/krem-przywraca...itin-rehydrin/
dzięki!

super ze nie ma parabenów


nałozyłam differin znów i skóra nie piecze ani nic zobaczymy jak będzie jutro
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2013-10-22 o 21:20
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 17:50   #267
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

hej, poradzicie coś na łojotok? jakies tabletki? mam 18 lat a moja skóra bez błyszczenia wytrzymuje max 3 h , wiem że to może byc wina hormonow ale tez i duża moja! przeszkadza mi błyszczenie wieć staram się pozbywac błysku na skórze przez co skóra jest podrażniona i odwodniona, wszyscy mówia nawilżaj twarz na dzien ale jak ? skoro skóra staje się świecąca jak żarówa
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:24   #268
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
hej, poradzicie coś na łojotok? jakies tabletki? mam 18 lat a moja skóra bez błyszczenia wytrzymuje max 3 h , wiem że to może byc wina hormonow ale tez i duża moja! przeszkadza mi błyszczenie wieć staram się pozbywac błysku na skórze przez co skóra jest podrażniona i odwodniona, wszyscy mówia nawilżaj twarz na dzien ale jak ? skoro skóra staje się świecąca jak żarówa
moze wierzbownica?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 11:05   #269
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
moze wierzbownica?
właśnie pije herbate z niej ale dopiero od nie dawna , mam nadzije że cera z wiekiem sie uspokoi i będzie jak u normalnego faceta :/

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

czy gliceryna będąc na drugiej pozycji składników kremu zapycha?
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 22:43   #270
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Marcin_619 Pokaż wiadomość
właśnie pije herbate z niej ale dopiero od nie dawna , mam nadzije że cera z wiekiem sie uspokoi i będzie jak u normalnego faceta :/

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

czy gliceryna będąc na drugiej pozycji składników kremu zapycha?
bedzie dobrze


moze tak byc ze zapycha ;(
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-22 13:55:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.