Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 14:11   #991
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Julenka22 Pokaż wiadomość
Ja otwarcie polecam Salon Fryzjerski przy ulicy Jagiellońskiej 32/I pani Wilkosz.
Pracują tam doświadczeni fryzjerzy.
Zawsze jestem zadowolona z farbowania włosów. Odrosty pojawiają się stosunkowo późno patrząc na inne salony w okolicy.
No i oferują usługi naprawdę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Byłam tam chyba 2 razy i nie byłam zadowolona
Pani fryzjerka - bardzo ładna, szczupła, młoda dziewczyna przez całą wizytę żuła gumę i puszczała mega-wielkie balony Ja kocham gumy balonowe, ale jakoś nie pasowało mi to do relacji klient - fryzjer

Poza tym - robiłam tam pasemka i na moje pytanie na jakim rozjaśniaczu pani mi robi (chodziło mi o serię Loreala Platinium, bo po to tam poszłam), pani mi powiedziała, że na zwykłym, Renee Blanche chyba). Myślałam, że spadnę z fotela. Nie po to przecież szłam do firmowego salonu Loreala, żeby mi robili tym samym preparatem, co w każdym idzie zakładzie. Zapłaciłam ok. 300 zł.

Teraz znalazłam fajną fryzjerkę, która robi mi fajne pasemka i na razie nie szukam wrażeń

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2014-03-03 o 20:20
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 19:17   #992
raj_wspomnien
Przyczajenie
 
Avatar raj_wspomnien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Czy któraś z korzystających z usług Studio11 ma kręcone włosy i była zadowolona z obcięcia? A może polecicie inny salon?

Włosy kręcone niby łatwo obciąć, nie musi być równo, bo i tak się pokręcą... No właśnie, niby.

Szukam dobrego fryzjera dla ZAKRĘCONEJ
Mile widziane przystępne ceny (dla studentki).
raj_wspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 10:16   #993
gigilove80
Przyczajenie
 
Avatar gigilove80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Hej. Nareszcie mogę się wypowiedzieć. Ja mam włosy kręcone ( takie lekkie spiralki ale niezbyt mocne) Korzystam ze Studia11 . Scinala mnie i jedna i druga Pani. Pierwsza taka z awangardowa fryrurka i pani Sandra. Pani Joasia ( ta podgolona) obciela mne ładnie do ramion lekko na ukos i wyprostowala mi wlosy na szczotce a potem prostownicą. Pani sandra nie używala wogóle prostownicy wyciągnela mi wlosy na grubej szczotce i czyms je wygladzila . Trzymaly sie 4 dni do pierwszej wilgoci (potem niestety juz umylam i loki wrocily). Układaja sie ładnie na tyle na ile krecone wloski Mozna ulozyc;-)Nie powiem ktora Pani jest lesza bo każda robi to inaczej chyba musisz sama sobie sprobowac. Ja polecam bo mi psuje i w formie uslug i ceny. Nie latam od fryzjera do fryzjera wiec narazie jest ok.
gigilove80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 10:55   #994
raj_wspomnien
Przyczajenie
 
Avatar raj_wspomnien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

A ceny takie, jakie podali na stronce czyli ok 40zł?
Dalej dezynfekują cały sprzęcik przed strzyżeniem? Coś takiego wyczytałam we wcześniejszych opiniach na temat tego salonu
raj_wspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 14:39   #995
gigilove80
Przyczajenie
 
Avatar gigilove80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Obie Panie psiurdaja wszystko czego używaja płynem do dyzynfekcji. Wiec z tym myśle ze sie nie zmienilo , jest ok. Co do cen to ja place normalna cene 44-50 zł (zalezy ile czekam z wizytą)
(za pierwszym razem mialam do polowy plecow i robilam pasemka, potem skrocilam i teraz sa takie chyba srednio- srednie) W tej cenie jest strzyzenie i modelowanie- ja zawsze prostuje). Studenci maja 20 % znizki we wtorki ( tak pisze na stronce i szybie) ale ja sie nie łapie juz na zniżkę. Dostalam karte stalego klienta i przy 6 usludze wzielam sobie ampulke gratis a przy 12 tez cos tam jest chyba zniżka jakaś ale nie pamietam . Narazie stale nadaje kształt mojej czuprynie.Sama wiesz ze to nie jest tak hop siup z kręconymi wlosami.
Ale sie nie rozpisuje bo mnie znowu shejtują;-PPPP Chcesz to spróbuj ktorejs z Pań ja osobiscie polecam...

Edytowane przez gigilove80
Czas edycji: 2014-03-05 o 14:52
gigilove80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 18:54   #996
raj_wspomnien
Przyczajenie
 
Avatar raj_wspomnien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dziękuję Ci baaaaaardzo!

Na pewno w przyszłości sprawdzę ten salon. Teraz zapuszczam włoski, po ostatnim, niezbyt ciekawym strzyżeniu.
Jeszcze raz dzięki!
raj_wspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:20   #997
LadnyUsmiech
Przyczajenie
 
Avatar LadnyUsmiech
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Polećcie mi salon w Gliwicach. Interesuje mnie farbowanie za blond, ale tak aby nie wyszły żółte bo taki mam odcień jak wychodzę od mojego fryzjera, a on twierdzi że nie da się inaczej

Miło jak nie byłoby najdrożej

Edytowane przez LadnyUsmiech
Czas edycji: 2014-03-08 o 22:42
LadnyUsmiech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 13:16   #998
amiluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Witam

Kochane, niedawno przeprowadziłam się do Gliwic. Kompletnie nie mam pojęcia, gdzie bym mogła pojść aby dobrze mi zdjęto kolor z włosów (chce ciemny brąz rozjaśnic o jakies 2 tony). Czytałam trochę opinii w internecie ale, głównie dotyczą się one cięć itp...
Czy ktoś z Was zna jakiś na prawdę godny polecenia salon? Nie musi być koniecznie tani
amiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 22:09   #999
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Ludwig na ul. Zygmunta Starego (polecam p. Magdę). Salon dość drogi, ale na pewno nie zniszczą Ci włosów Miałam dekoloryzację z ciemnego do jasnego brązu i wyszło bardzo dobrze
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:10   #1000
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Jeśli chodzi o farbowanie+refleksy to polecam salon Amalia (p.Ania)
Otrzymałam to co chciałam- bardzo ładny kolor i w końcu poprosiłam o refleksy i w 100% dostałam to co chciałam, a nie jak to jest w 70% salonach że refleksy = blond pasemka :/

Ze strzyżenia jestem mniej zadowolona - fryzura miała według zapewnień dobrze się układać, nic takiego się nie dzieje, wyglądam tak sobie, włosy z tyłu sie rolują- jest to do przeżycia .
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 22:21   #1001
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Kiedyś polecałam tu Amalię, jednak po ostatniej wizycie jestem załamana cenami. Za podcięcie kilku pasm z przodu i na górze włosów do ramion zapłaciłam 60zł! Dodam, że włosy umyto mi szamponem niewiadomej marki (chyba jakiś familijny, sądząc po zapachu i splataniu włosów, których nawet p. ania nie potrafiła rozczesać bez wyrywania mi ich) i nałożono taką samą odżywkę (na 30 sek.) Strzyżenie rozpoczęto po ok 40min.od umówionej godziny, a podczas usługi p. ania rozmawiała przez telefon. Szkoda, że sie nie starają, ale za to wysoko cenią. Jakość usługi nie adekwatna do ceny!
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 12:50   #1002
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez raj_wspomnien Pokaż wiadomość
A ceny takie, jakie podali na stronce czyli ok 40zł?
Dalej dezynfekują cały sprzęcik przed strzyżeniem? Coś takiego wyczytałam we wcześniejszych opiniach na temat tego salonu
Skuszona pozytywnymi opiniami na temat Studia11 i ja udałam się podciąć włosy po zimie. Chciałam podciąć końcówki, bo już sama widziałam, że były przesuszone i zniszczone.

Z wizyty jestem BARDZO niezadowolona i nikomu salonu nie polecam!!

Ale od początku:

PLUSY:
+ dezynfekcja narzędzi po każdym kliencie
+ zniżka 20% dla studentów i seniorów we wtorki, dzięki czemu za mycie i obcięcie zapłaciłam 28 zł

MINUSY:
- fryzjerka (Sandra) w ogóle się nie odzywa do klientki...
- mycie włosów to istna katorga... szarpanie, ciągnięcie...
- fryzjerka nie zauważyła że mam grzywkę <LOL>
- miała pocieniować odrobinę włosy a różnica pomiędzy najdłuższymi włosami (które zostały pocięte o 3 cm), a pocieniowanymi wynosi 15 cm!!!!!!!!
- włosy są pociachane całymi pasmami o różnej długości, jak od linijki, co sprawia, że moje pocieniowane włosy wyglądają jak schody...
- bardzo się spieszyła
- na pytanie jakie ciecie by mi proponowała, odpowiedziała: "Pocieniowałabym"
- na pytanie jaki kolor włosów by mi pasował według niej, odpowiedziała: "Nie za ciemny, nie za jasny"
- kilka razy musiałam ją upominać, żeby nie robić z przodu pazurków...

Podsumowując moje długo zapuszczane włosy zostały zniszczone. Czekam aż troszkę odrosną by iść do innego fryzjera by naprawić co Pani Sandra zepsuła.

Jestem zawiedziona, zszokowana i zła. Zrozumie mnie każda dziewczyna, która zapuszcza włosy, co znaczy pocieniowanie na długości 15 cm.

Jak dla mnie ta fryzjerka jest całkowicie niekompetentna.

Nie mogę ocenić drugiej fryzjerki, ale z pewnością do salonu już nie wrócę.
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:40   #1003
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dla mnie plusem jest, że sie fryzjer nie odzywa
A co do reszty- współczuję wizyty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 10:18   #1004
raj_wspomnien
Przyczajenie
 
Avatar raj_wspomnien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Ja także współczuję wizyty i chyba będę musiała kombinować na własną rękę z podcinaniem włosów w trakcie ich zapuszczania. Czas w końcu kupić porządne fryzjerskie nożyczki i samej się obcinać :P

A miałam już nadzieję, że to będzie salon, do którego się udam za około miesiąc. Szkoda...
raj_wspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 10:44   #1005
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez atena Pokaż wiadomość
Strzyżenie rozpoczęto po ok 40min.od umówionej godziny, a podczas usługi p. ania rozmawiała przez telefon. Szkoda, że sie nie starają, ale za to wysoko cenią. Jakość usługi nie adekwatna do ceny!
Niestety ostatnio to stało się minusem tego salonu.

Przyszłam na umówioną godzinę, musiałam czekać z 10 minut aż P.Ania się mną zajęła. Później po spłukaniu farby, umyciu włosów też musiałam czekać następne 10 minut aż wymieniona fryzjerka obetnie inna klientkę.
Kompletnie nie rozumiem tej polityki , skoro zajmuje się jedną klientką to nie 3 na raz ?! zwłaszcza że w salonie fryzjerek nie brakuje.
W sumie nie po to człowiek umawia się na konkretną godzinę żeby później tracić czas na daremno . (I umówione spotkanie musiałam odwołać bo byłam w plecy 30 minut)
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 09:17   #1006
aleksandra800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Wybierałam się właśnie do Amali- dobrze że mnie ostrzegłyście żebym zarezerwowała dużo więcej czasu-czyli opiekunke do dziecka trzeba załatwić i większą gotówkę zabrać, przełoże wizyte ale na pewno po niej dam znać o swoich wrażeniach.
Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
Niestety ostatnio to stało się minusem tego salonu.

Przyszłam na umówioną godzinę, musiałam czekać z 10 minut aż P.Ania się mną zajęła. Później po spłukaniu farby, umyciu włosów też musiałam czekać następne 10 minut aż wymieniona fryzjerka obetnie inna klientkę.
Kompletnie nie rozumiem tej polityki , skoro zajmuje się jedną klientką to nie 3 na raz ?! zwłaszcza że w salonie fryzjerek nie brakuje.
W sumie nie po to człowiek umawia się na konkretną godzinę żeby później tracić czas na daremno . (I umówione spotkanie musiałam odwołać bo byłam w plecy 30 minut)
aleksandra800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 13:11   #1007
raj_wspomnien
Przyczajenie
 
Avatar raj_wspomnien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
Niestety ostatnio to stało się minusem tego salonu.

Przyszłam na umówioną godzinę, musiałam czekać z 10 minut aż P.Ania się mną zajęła. Później po spłukaniu farby, umyciu włosów też musiałam czekać następne 10 minut aż wymieniona fryzjerka obetnie inna klientkę.
Kompletnie nie rozumiem tej polityki , skoro zajmuje się jedną klientką to nie 3 na raz ?! zwłaszcza że w salonie fryzjerek nie brakuje.
W sumie nie po to człowiek umawia się na konkretną godzinę żeby później tracić czas na daremno . (I umówione spotkanie musiałam odwołać bo byłam w plecy 30 minut)
Poza opóźnieniem - jak oceniasz jakość usług?
raj_wspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 14:04   #1008
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez raj_wspomnien Pokaż wiadomość
Poza opóźnieniem - jak oceniasz jakość usług?
Byłam 4 razy i obsługiwały mnie P.Gracjana i P.Ania

Jeśli miałabym sie wybrać kolejny raz to poszłabym do tej pierwszej - byłam bardziej zadowolona ze strzyżenia, włosy przez dłuższy okres czasu dobrze sie układały .

Co do farbowania to cięzko mi porównac bo byłam tylko u P.Ani na refleksach i jestem zadowolona z koloru.

Czy skorzystam ponownie... nie wiem

W usłudze zawsze jest mycie modelowanie i strzyżenie, dla mnie wystarczyło by samo strzyżenie , ewentualnie + mycie . Modelowania specjalnego nigdy nie doświadczyłam a i tak musiałam zapłacić pełną
cenę.

btw. Zauważyłam śmieszną-ciekawą rzecz ( za każdym razem jak tam byłam) - wszystkie Panie w Amalii( czy to fryzjerki czy uczennice) chodzą w trampkach ciekawe czy to przypadek, czy taka polityka modowa ?:P
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:07   #1009
raj_wspomnien
Przyczajenie
 
Avatar raj_wspomnien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dziwne, że nie można skorzystać osobno z mycia i strzyżenia...
Zawsze wychodzę niezadowolona z jakiegokolwiek modelowania, bo mam kręcone włosy, więc nic na nie nie działa lepiej jak naaturalne suszenie
raj_wspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 09:00   #1010
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez raj_wspomnien Pokaż wiadomość
Poza opóźnieniem - jak oceniasz jakość usług?
Ja również byłam w Amalii jakieś pół roku temu. Obcinała mnie p. Gracjana. Byłam zadowolona z obcięcia i traktowania, ale cena wydała mi się troszkę za duża jak na zwykłe podcięcie końcówek (60 zł z myciem i modelowaniem).

Plusy:
+ najpierw fryzjerka zapytała, co chciałabym zmienić, doradziła, zaproponowała swoją wizję,
+ mycie było bardzo bardzo przyjemne, masaż, maska na włosy - same przyjemności
+ kosmetyki użyte do mycia były profesjonalne
+ fajne podejście do klienta - dostałam porady dotyczące pielęgnacji w domu
+ fajne obcięcie, częste pytania typu: "Tyle mogę obciąć", więc ja jestem jak najbardziej za, bo wiedziałam dokładnie ile włosów stracę
+ dostałam kartę stałego klienta (przy 10 usłudze pielęgnacyjna sauna gratis)

Minusy:
- jak dla mnie to cena... nie wyobrażam sobie kiedy nazbieram te 10 usług, żeby dostać saunę gratis :P
- położenie salonu, niby w centrum, ale jakoś nie po drodze

I chyba tyle Ostatnio chciałam zaoszczędzić finansowo i nie wyszło to najlepiej, więc pewnie za 2 miesiące pójdę odratować włosy właśnie do Amalii
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:19   #1011
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

studio 11 dla mnie porazka.....

Jenda kosmetyczka, jedna fryzjerka i jedna.... Pani od stania? Stoi przy biurku, tudziez siedzi i cos na laptopie robi. Po co ona tam w ogole jest?

Kosmetyczka miala klientke, Pani grzecznie zapytala sie jej czy chce kolejna kawe, za to ani mnie ani pozostale 2 osoby ktore byly ze mna juz nie. Jak to ? Co to za uprzejmosc?

Samo ciecie takie sobie, wlosy ani kupy ani sie nei trzymaja, mialy zostac podciete plus wystopniowane z przodu. W efekcie mam cos krotkiego po bokach po czym zaraz dlugie wlosy, roznica miedzy jedna warstwa a druga jest cos kolo 15 cm.....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:18   #1012
gigilove80
Przyczajenie
 
Avatar gigilove80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

ojjjjjj.... i znowu skomentuje.... coś mi tu nie pasuje..... wszystkie Panie ktore chodza do STUDIA11 maja 15 cm wlosy podciete yyyyyy......... czy tylko mi sie tak wydaje czy te negatywne komentarze są praktycznie identyczne tylko lekko zmodyfikowane???? czyżby niezdrowa konkurencja .??? nie no przecież ten portal jest dla opinii klientek....
chyba ten wątek już nie jest opiniotwórczy...
Chcialam napisać coś o nowym styliście jakiego odwiedzilam ... ale chyba nie warto.....

Edytowane przez gigilove80
Czas edycji: 2014-05-07 o 11:14
gigilove80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 12:56   #1013
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez gigilove80 Pokaż wiadomość
ojjjjjj.... i znowu skomentuje.... coś mi tu nie pasuje..... wszystkie Panie ktore chodza do STUDIA11 maja 15 cm wlosy podciete yyyyyy......... czy tylko mi sie tak wydaje czy te negatywne komentarze są praktycznie identyczne tylko lekko zmodyfikowane???? czyżby niezdrowa konkurencja .??? nie no przecież ten portal jest dla opinii klientek....
chyba ten wątek już nie jest opiniotwórczy...
Chcialam napisać coś o nowym styliście jakiego odwiedzilam ... ale chyba nie warto.....
Nie wiem jak z innymi, ale mogę potwierdzić, że olka_222 napisała rzetelną recenzję, bo razem z nią byłam i ja u Pani Sandry
Ja byłam zadowolona, ona już nie. Nie wiem... może to kwestia długości włosów i umiejętność "współpracy" fryzjera z włosami
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 14:36   #1014
aleksandra800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Ja również byłam w Amalii jakieś pół roku temu. Obcinała mnie p. Gracjana. Byłam zadowolona z obcięcia i traktowania, ale cena wydała mi się troszkę za duża jak na zwykłe podcięcie końcówek (60 zł z myciem i modelowaniem).

Plusy:
+ najpierw fryzjerka zapytała, co chciałabym zmienić, doradziła, zaproponowała swoją wizję,
+ mycie było bardzo bardzo przyjemne, masaż, maska na włosy - same przyjemności
+ kosmetyki użyte do mycia były profesjonalne
+ fajne podejście do klienta - dostałam porady dotyczące pielęgnacji w domu
+ fajne obcięcie, częste pytania typu: "Tyle mogę obciąć", więc ja jestem jak najbardziej za, bo wiedziałam dokładnie ile włosów stracę
+ dostałam kartę stałego klienta (przy 10 usłudze pielęgnacyjna sauna gratis)

Minusy:
- jak dla mnie to cena... nie wyobrażam sobie kiedy nazbieram te 10 usług, żeby dostać saunę gratis :P
- położenie salonu, niby w centrum, ale jakoś nie po drodze

I chyba tyle Ostatnio chciałam zaoszczędzić finansowo i nie wyszło to najlepiej, więc pewnie za 2 miesiące pójdę odratować włosy właśnie do Amalii
Mam chyba pecha, poleciałam do Amali i poracha na całej linii:-( wyglądam jakby ktoś mnie kosiarka przejechał a pani fryzjerka zapewniała że będzie dobrz . oj nie jest:-(
aleksandra800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 09:57   #1015
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez gigilove80 Pokaż wiadomość
ojjjjjj.... i znowu skomentuje.... coś mi tu nie pasuje..... wszystkie Panie ktore chodza do STUDIA11 maja 15 cm wlosy podciete yyyyyy......... czy tylko mi sie tak wydaje czy te negatywne komentarze są praktycznie identyczne tylko lekko zmodyfikowane???? czyżby niezdrowa konkurencja .??? nie no przecież ten portal jest dla opinii klientek....
chyba ten wątek już nie jest opiniotwórczy...
Chcialam napisać coś o nowym styliście jakiego odwiedzilam ... ale chyba nie warto.....
Trudno żeby osoby które maja po kilkaset postów albo i więcej i udzielają sie na nie jeden temat i nie o jednej fryzjerce/ salonie pisały, robiły czarny PR???

Bardziej podejrzane jest jeśli ktoś świeżo zarejestrowany pisze kilka postów w jednym temacie( i na temat jednego salonu) cały czas w tym samy pochwalnym tonie ....

Nie każdy rodzi się od razu perfekcyjną fryzjerką/fryzjerem.
Panie ze Studia 11 są OK (fryzjerka i kosmetyczka)- raz strzyżenie wychodzi lepiej raz gorzej

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
studio 11 dla mnie porazka.....

Jenda kosmetyczka, jedna fryzjerka i jedna.... Pani od stania? Stoi przy biurku, tudziez siedzi i cos na laptopie robi. Po co ona tam w ogole jest?

To jest chyba Pani Szefowa
Jak tam bywam to przeważnie robi sobie fryzurę albo korzysta z usług swojej kosmetyczki , lubi sobie tez pogadać z klientkami -

Edytowane przez ronie
Czas edycji: 2014-05-08 o 11:14
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:13   #1016
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Męski punkt widzenia: byłem ostatnio w Studio11 by sprawdzić, czy jest lepiej niż tam, gdzie zwykle.
Na pewno jest tanio. Pani moje długie już włosy cięła bez mycia. Na pewno + to to, że nie musiałem czekać, u innych fryzjerów często zdarzało się tak, że mimo umówienia się na godzinę czekałem nie wiem na co, brak szacunku do czasu klienta.
To niewątpliwie plus. Plus dla Studia11 to cena - za strzyżenie bez mycia z nałożeniem jakiejś gumy zapłaciłem 22 zł.

Ale efekt końcowy mnie nie zachwycił. Zdecydowanie więcej fachu w rękach miała pani do której do tej pory chodziłem. Zupełnie brak zwrócenia uwagi wyrównanie zarostu, etc. Poza tym wolę gdy fryzjer myje włosy przed strzyżeniem, nie dlatego, że w domu ich nie myję bo robię to regularnie co drugi dzień, ale dlatego, że włosy przy strzyżeniu lepiej się układają.

Więc jeśli chodzi o mężczyzn, jakieś mało skomplikowane cięcia czy maszynka - to warto polecić Studio11 ze względu na cenę.

Ale jak ktoś chce ciekawiej wyglądać, mieć lepszą fryzurę, to polecam dalsze poszukiwania.

I przy okazji pytanie do Pań: jaki fryzjer męski w Gliwicach jest najlepszy Waszym zdaniem? Kto jest przy okazji stylistą? Kto może doradzić, a nie tylko obciąć?

@gigilove80 - napisz o tym styliście, ja bym chętnie poczytał

Edytowane przez Azulito
Czas edycji: 2014-05-08 o 12:16
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 16:59   #1017
gigilove80
Przyczajenie
 
Avatar gigilove80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

ok napiszę na prv..... jak masz ochote

Edytowane przez gigilove80
Czas edycji: 2014-05-09 o 17:05
gigilove80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 13:36   #1018
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez gigilove80 Pokaż wiadomość
ojjjjjj.... i znowu skomentuje.... coś mi tu nie pasuje..... wszystkie Panie ktore chodza do STUDIA11 maja 15 cm wlosy podciete yyyyyy......... czy tylko mi sie tak wydaje czy te negatywne komentarze są praktycznie identyczne tylko lekko zmodyfikowane???? czyżby niezdrowa konkurencja .??? nie no przecież ten portal jest dla opinii klientek....
chyba ten wątek już nie jest opiniotwórczy...
Chcialam napisać coś o nowym styliście jakiego odwiedzilam ... ale chyba nie warto.....
Mi się wydaje, że po tych opiniach widać, że (być może) jedna z fryzjerek ma tendencję do takiego dziwnego obcinania...

Nie wiem, niestety u jakiej fryzjerki była olka_222, ale moja opinia dotyczyła Pani Sandry, a nie całego salonu.

Jeżeli uważasz, że nasze opinie nie są rzetelne, to przecież nikt Ci nie broni iść do tego właśnie salonu - może akurat Ty będziesz zadowolona.

Ja osobiście tam nie wrócę, nawet do tej drugiej fryzjerki, ponieważ zraziłam się do tego salonu.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandra800 Pokaż wiadomość
Mam chyba pecha, poleciałam do Amali i poracha na całej linii:-( wyglądam jakby ktoś mnie kosiarka przejechał a pani fryzjerka zapewniała że będzie dobrz . oj nie jest:-(
No to bardzo Ci współczuję... Tym bardziej, że moja pozytywna opinia z pewnością Cię zachęciła do odwiedzenia ich salonu. Mam nadzieję, że znajdziesz jakiegoś lepszego fryzjera dla siebie
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 16:52   #1019
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

@gigilove80: bardzo chętnie, pisz śmiało na priv o tym styliście i nie tylko.
Chciałbym wreszcie trafić do kogoś, kto zrobi mi ciekawą fryzurę, która będzie się dobrze układała i kto naprawdę oprócz fachu w rękach jest także stylistycznie przygotowany do pracy. Ma oko.
Mówię tutaj o męskim aspekcie.
Z tego co widzę w salonie Aspect są styliści - to prawda? Warto tam iść?

Może macie doświadczenia z innych miast? Katowice, Zabrze, przecież w mig można dojechać.
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:12   #1020
gigilove80
Przyczajenie
 
Avatar gigilove80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Skoro szukasz stylisty który wystylizuje twoja fryzurę a nie ostrzyże to proponuje nie chodzić do fryzjera na "obcięcie" a wybrać się do stylisty . Polecam Bartka Wolaka myśle ze na 100 % wyjdziesz zadowolony...Jeśli masz objekcje przed męską dłonią jest tam rownież Pani...

Edytowane przez gigilove80
Czas edycji: 2014-05-12 o 20:13
gigilove80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.