Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-30, 12:30   #121
zakucyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

witam ponownie,

Dołączam się do prośby o zdjęcia nosków. Chciałabym zobaczyć jaki "styl" ma dr Wilgus, bo sam nie chciał się na wizycie pochwalić. Mój e-mail to: selka@onet.eu
Z góry wam dziękuję i pozdawiam
zakucyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 22:53   #122
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Sammy27 dlaczego się nie odzywasz? napisz proszę czy jesteś zadowolona z efektów, czekamy z niecierpliwością,gdybyś mogła to wklej zdjęcia.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:03   #123
motyka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Sitatunga Pokaż wiadomość
Tak jak już kilka razy wspominałam profil wygląda bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o czubek nosa to nie widzę żadnej zmiany, czubek jest kartoflowaty i wydaje mi się że nadal krzywy. Przed operacją miałam robione zdjęcie dziurek z dołu i były krzywe chociaż nigdy nie zdawałam sobie z tego sprawy... natomiast teraz te nierówne dziurki i przy tym nierówne skrzydełka są widoczne na pierwszy rzut oka. Ciągle mam nadzieję że to opuchlizna bo nos jest nadal twardy ale nie mogę powiedzieć że tego oczekiwałam. Może kiedy minie pół roku wszystko się zmieni. Poprosiłam o przesłanie mi zdjęć robionych przed operacją kiedy je otrzymam prześle Wam wszystkie przed i po.
hej Sitatunga, mój nos też jest asymetryczny, mam dwie różne dziurki. chciałabym mieć jakieś porównanie z Twoim noskiem, ale jak na razie konsewkentnie nie posyłasz fotki. szkoda. gdybyś zmienila zdanie i zechciała się podzielić fotą, to mogła bym dowiedziec się czy Twój nosek był tak dużym wyzwaniem dla dr. czy po prostu trzeba jeszcze zaczekać. A przede wszystkim porównać stan wyjściowy z moim ja boję sie bardzo, bo dodoatkowo jestem starsza i wiadomo proces gojenia przebiega gorzej. pozdrawiam cieplutko motyka
motyka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 17:14   #124
Sammy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

czesc, przepraszam was bardzo ze tak dlugo nic nie pisalam ale wlasnie przygotowywuje się do egzaminu na prawo jazdy i mam na to kilka dni. Jeżeli chodzi o operacje to bardzo jestem zadowolona co prawda nosek jeszcze z jednej strony mam opuchniety i troszkę zdretwialy no ale to dopiero 3 tygodnie minely wiec się nie dziwie. w sumie taki jaki chcialam to otrzymalam i wydaje mi się ze pan doktor idealnie go dopasowal do mojej twarzy dlatego inny raczej by mi nie pasowal. jestem naprawdę szczęśliwa ze mam teraz piękny profil i nie muszę sie ukrywa pod dlugimi wlosami haaha chętnie bym wam pokazala zdjęcia ale mam problem z zalaczeniem ich na tej stronce. Nie wiem co wam jeszcze pisać ogólnie to wszystko prawie poznikalo ale mam jeszcze lekkie siniaki pod policzkami jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem i wyśle zdjęcia nie za często wchodze na ta stronę także jak chcecie to możecie mnie zlapac na facebooku tu macie link https://m.facebook.com/?_rdr#!/samanta.sobczak.3
Sammy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 20:38   #125
Paulina_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Sammy27 wysłałam Ci zaproszenie na facebooku proszę zaakceptuj bo mam parę pytań Ile kosztowała Twoja operacja ? i po jakim czasie mogłaś pokazac się na ulicy ?
Paulina_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 09:39   #126
zakucyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Sammy27, poślij prosze jakieś zdjęcia przed i po. Za tydzień mam zabieg i czuje się bardzo niepewnie - delikatnie rzecz ujmując. A jeśli ktoś ma nosek już kilkumiesięczny to będę bardzo wdzięczna za zdjęcia również, a nawet bardziej, bo wiadomo ze z opuchniętym czubkiem to nie jest jeszcze atrakcyjne. Mój e-mail: selka@onet.eu
zakucyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 23:33   #127
Sammy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

ok wyslalam ci juz zakucyka na e-mail zdjęcia przed i po ja jestem juz miesiąc po zabiegu pozdrawiam
Sammy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 23:45   #128
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Zakucyka trzymam za Ciebie kciuki, tydzień szybko zleci , a potem napewno wszystko będzie dobrze. Ja konsultacje mam dopiero za miesiąc. Mam nadzieję że jak się zdecydujesz na zabieg, to jak już będzie po wszystkim to opiszesz wszystko i będę mogła liczyć na twoje zdjęcia.

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Sammy27 ja też proszę mój adres to matusiw@gmail.com
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 21:07   #129
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Zakucyka czy mógłbyś napisać czy zdecydowałaś się na zabieg? Napisz wszystko
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 21:22   #130
symena2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja też bardzo ale to bardzo prosiłabym o zdjęcia nosków przed i po pozdrawiam serdecznie odważne Panie pomóżcie mi abym też odwagi nabrała mój e-mail symena@buziaczek.pl
symena2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 23:02   #131
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Symena a ty byłaś już na wizycie u Wilgusa, czy dopiero zastanawiasz się? Ja mam mieć zabieg 8 września(cześć chrzestna w znieczuleniu miejscowym) boje się, tak pewnie jak każdy żeby nie wyszło gorzej, rzeby nie zaliczać się do tych zabiegów które pasują statystyki, ale już nic nie szukam, bo na temat każdego lekarza są dobre opinie i te negatywne.Ja mam nadzieję że po zabiegu będę miała powód aby dodać pozytywny komentarz.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 17:53   #132
symena2709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej Angelicz ja dopiero mam zamiar jeszcze nie byłam na wizycie . Trzymam kciuki za Ciebie trzeba być pozytywnie nastawiony a wszytko będzie OK Ile płaciłaś za wizytę jak długo od wizyty czekałaś na operacje ? Pozdrawiam
symena2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 22:37   #133
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Za wizytę 120zł;w związku z tym ze wybrałam w znieczuleniu miejscowym to nie długo czekałam-właściwie to sama poprosiłam o ten termin bo mi pasowała ta data, a tak jak wcześniej pytałam to na zabieg w znieczuleniu ogólnym czeka się do 1,5 miesiąca, chyba że ktoś zrezygnuje to można wskoczyć na to miejsce. Ale na wizytę dość długo się czeka, ja czekalam chyba z 2 miesące choć początkowo miałam czekać jeszcze dłużej, ale dzwoniłam i wskoczylam na czyjeś miejsce.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:45   #134
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej dziewczyny wilgus operuje codziennie, czy któraś mogłaby się podzielić jeszcze swoim doświadczeniem. ...
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 08:24   #135
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Właśnie jestem w sali przygotowawczej czekam na swją kolej.Za niedługo będzie po wszystkim
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 13:20   #136
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jestem już po zabiegu, w domu. Miałam w znieczuleniu miejscowym, mimo , że nie czuje się bólu operacyjnego to i tak zabieg był bardzo nie przyjemny, gdyż do nosa wkłada się dość głęboko setony aby krew nie spływała do gardła i każdy ucisk nosa przez te setony to był bardzo tak jak już wspomniałam nie przyjemny, całe szczęście, że trwa nie długo, więc można wytrzymać.Napewno zabieg w takim znieczuleniu jest znacznie tańszy .O 8 smej rano byłam w klinice, a przed 11 dostałam wypis.Doktor daje receptę na Aesciin, który wzmacnia naczynka i działa przeciwobrzękowo, wit.C, która też wzmacnia naczynka, oksykord , którym będę smarować w środku nos po wyjęciu setonów, oraz ketonal przeciwbólowo. Dodatkowo kupiłam lioton 1000 i posmarowałam po zabiegu nim okolice oczu aby nie mieć siniaków.Jutro jadę na usuwanie setonów, póki co to jest ogromny dyskomfort, picie przez słomkę i jedzenie jogurtów.Miałam nos skracany i zwężany.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 00:03   #137
kataszza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Angela, trzymam kciuki na pewno będzie wszystko ok!! )
A wam dziewczyny musze się pochwalić, 3 miesiące od operacji jestem i dostalam prace jako stewardessa w Emirates i w listopadzie wyprowadzam się do Dubaju. Warto spełniać marzenia!.Pozdrawiam. I trzumam kciuki!
kataszza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 13:49   #138
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Gratulacje i też trzymam kciuki aby ta praca była dla Ciebie jak najlepsza. Ja dzisiaj miałam usuwanie setonów z nosa,może i nie było najprzyjemniejsze doświadczenie ale da się przeżyć, zakładanie ich i upychanie w nosie jest zdecydowanie gorsze. Kolejną wizytę kontrolną mam we wtorek.Póki co to wszystko przebiega ok. z noska już nic się nie sączy i nic nie boli.W piątek chyba będzie zdejmowany gips i wtedy wszystko się okaże.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 10:47   #139
Paulina_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Kataszza mam do Ciebie pytanie zmienił Twój nosek wygląd przez te 3 miesiace ? jestem po operacji 2 tygodnie i zastanawiam sie czy zmieni on jeszcze swój wyglad bo jak na razie wydaje mi się ze jest troche jeszcze spuchnięty na czubku i przez to sprawia wrażenie kartofelka mam nadzieje , że sie jeszcze zmieni
Paulina_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 23:19   #140
kataszza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

tak, zmienił się. z każdym tygodniem widać poprawę i uwierz mi, że 2 tygodnie tk dopiero początek. owszem, to jak dziś wygląda daje już Ci pojęcie o tym jak będzie później, ale opuchlizna utrzymywała się u mnie ok. 2 miesiące. teraz wszystko opada, wychodzą niedoskonałości (niestety jedyne co pozostało to jak się delikatnie posmyram po czubku to czuję mrowienie na całym nosie. poza tym już sobie go ściskam, ugniatam, masuje itd. zobaczysz będzie ok pozdrawiam
kataszza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 08:52   #141
motyka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Angelicz Pokaż wiadomość
Gratulacje i też trzymam kciuki aby ta praca była dla Ciebie jak najlepsza. Ja dzisiaj miałam usuwanie setonów z nosa,może i nie było najprzyjemniejsze doświadczenie ale da się przeżyć, zakładanie ich i upychanie w nosie jest zdecydowanie gorsze. Kolejną wizytę kontrolną mam we wtorek.Póki co to wszystko przebiega ok. z noska już nic się nie sączy i nic nie boli.W piątek chyba będzie zdejmowany gips i wtedy wszystko się okaże.
Hej Dziewczyny, długo mnie nie było, teraz ja przygotowuję się do zabiegu, Angelicz napisz, czy jesteś zadowolona z operacji? co prawda zaraz po zdjęciu gipsu nosek będzie puchnął ale przynajmniej już wiesz jak wygląda i czy jest taki jaki chciałaś mieć? podziwiam za odwagę, pozdrawiam motyka
motyka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 21:55   #142
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej, nie pisałam odrazu po zdjęciu gipsu, ponieważ tak naprawdę znacznej różnicy nie widziałam [oprócz tej w portfelu), ale zdaję sobie sprawę z tego że mam jeszcze opuchniety nos i pewnie jeszcze trochę będzie bardziej subtelny, ale nikt nawet mój brat, który o niczym nie wiedzial nie zauważył roznicy. Jak mialam zalozony gips to mówiłam wszystkim że zostałam uderzona w nos. A po sciagnieciu gipsu nikt nic nie zauważył. Miałam korekte tylko czubka, dr delikatnie mi go zweził i skrócił

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Chciałam aby też dziurki zmniejszył, ale powiedział że będzie niekorzystnie wyglądać, bo może będzie widać szwy gdyż cięcie jest na zewnątrz. Nie żałuje, że zrobiłam ten zabieg ale liczylam na bardziej widoczny efekt. Jak chcesz to podaj meil to wyślę Ci zdjęcia przed i po. Ale dr pacjentów naprawdę ma dużo, w poczekalni sporo nas z gipsem na nosie siedziało. Podsumowując ja jak na dany moment jestem mało zadowolona, ale może za jakiś czas jak zejdzie obrzęk to zmienię zdanie.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Aha i jak się zdecydujesz to kup sobie lioton1000 . Ja sobie odrazu pod oczami po zabiegu posmarowalam, po tych plastrach tez, smarowalam przez 4 dni i ani jednego siniaczka nie miałam., poleciła mi ten sposób koleżanka która miała robioną przegrodę i tez nie miala żadnego siniaka pod oczami, także polecam. No i oczywiście wit C i aescin, bo była tam babka, która po zabiegu miała popękane naczynka koło skrzydełek, ale jakoś jej te naczynka usuwali, ponieważ słyszałam jak recepcjonistka mówiła, że już z jednej strony nie widać, jeszcze tylko z drugiej zostało trochę.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 11:11   #143
motyka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Angelicz Pokaż wiadomość
Hej, nie pisałam odrazu po zdjęciu gipsu, ponieważ tak naprawdę znacznej różnicy nie widziałam [oprócz tej w portfelu), ale zdaję sobie sprawę z tego że mam jeszcze opuchniety nos i pewnie jeszcze trochę będzie bardziej subtelny, ale nikt nawet mój brat, który o niczym nie wiedzial nie zauważył roznicy. Jak mialam zalozony gips to mówiłam wszystkim że zostałam uderzona w nos. A po sciagnieciu gipsu nikt nic nie zauważył. Miałam korekte tylko czubka, dr delikatnie mi go zweził i skrócił

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Chciałam aby też dziurki zmniejszył, ale powiedział że będzie niekorzystnie wyglądać, bo może będzie widać szwy gdyż cięcie jest na zewnątrz. Nie żałuje, że zrobiłam ten zabieg ale liczylam na bardziej widoczny efekt. Jak chcesz to podaj meil to wyślę Ci zdjęcia przed i po. Ale dr pacjentów naprawdę ma dużo, w poczekalni sporo nas z gipsem na nosie siedziało. Podsumowując ja jak na dany moment jestem mało zadowolona, ale może za jakiś czas jak zejdzie obrzęk to zmienię zdanie.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Aha i jak się zdecydujesz to kup sobie lioton1000 . Ja sobie odrazu pod oczami po zabiegu posmarowalam, po tych plastrach tez, smarowalam przez 4 dni i ani jednego siniaczka nie miałam., poleciła mi ten sposób koleżanka która miała robioną przegrodę i tez nie miala żadnego siniaka pod oczami, także polecam. No i oczywiście wit C i aescin, bo była tam babka, która po zabiegu
miała popękane naczynka koło skrzydełek, ale jakoś jej te naczynka usuwali, ponieważ słyszałam jak recepcjonistka mówiła, że już z jednej strony nie widać, jeszcze tylko z drugiej zostało trochę.
hej, dzięki za odpowiedź, mój mail ( pisane wszystko bez spacji): aleric1970@gmail.com będę bardzo wdzięczna za foty, zrewanżuję się moimi póki co przed. właśnie tego się boje ze dr kosmetycznie zmniejsza nosy, nie widać efektów oprócz tych w portfelu ; ( pozdrawiam Motyka

Edytowane przez motyka1970
Czas edycji: 2014-09-20 o 13:25
motyka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 14:12   #144
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej Motyka wysłałam Ci 2 maile, daj znać czy otrzymalas i co myślisz.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 15:47   #145
motyka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam ponownie, jestem już po operacji, na razie jeszcze w gipsie. Jestem pod wielkim wrażeniem dr Wilgusa, jego kunsztu!!! jeszcze gips, ale już mam nosek diametralnie mniejszy, zniknęła asymetria dziurek, w ogóle jestem zachwycona i już nie mogę się doczekać zdjęcia gipsu. Sam pobyt w klinice jest bezstresowy, mogę śmiało polecić każdej dziewczynie planującej zabieg. Opieka cudowna, jedzenie wyśmienite, no i przede wszystkim dr , który nie obiecuje cudów, a cuda wychodzą. Szkoda, że czekałam tak długo z decyzją o zabiegu
Angelicz, piszemy prywatnie, ale również na forum mogę śmiało napisać, że masz śliczny nosek pozdrawiam wszystkie forumowiczki cieplutko motyka
motyka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 19:59   #146
lysytor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wilgus

Witam!!! miał może ktoś robiony zabieg przegrody+ korekcja noska?? ciekawi mnie jaki jest koszt czy faktycznie jest tak jak na stronie, część chrzęstna jakoś od 4000-5000? i plastyka 6500 - 8000zł jeśli tak jest to mogę zapłacić 13 000zł za taki zabieg?aha i czy ktoś starał się o jakiś zwrot z NFZ i otrzymał go? konsultacje mam już 23 października;-) za odp. z góry dziękuje
lysytor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:26   #147
motyka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Wilgus

witaj, nie sumuj części chrzęstnej z kostną bo to różne ceny, w kwocie 8000 masz już i chrzęstną i kostną zarazem przynajmniej tak było u mnie, ale dokładną wycenę dr podaje na wizycie konsutlacyjnej, trzymam kciuki za tarfną decyzję pozdrawiam motyka )))
motyka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 17:29   #148
Paulina_aaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Angelicz mogłabyś również mi wysłać maila z Twoimi zdjęciami przed i po byłabym bardzo wdzięczna mój mail paulinka_x@wp.pl
Paulina_aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 14:48   #149
Angelicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej paulina, wyslalam Ci zdjęcia, mam nadzieję ,że doszły.
Angelicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:02   #150
Eninka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

hej dziewczyny fajnie, że trafiłam na to forum też wybieram się na operację i jak każda z Was przed zabiegiem mam mnóstwo obaw... Proszę napiszcie jakie macie odczucia po zabiegu i czy warto to zrobić. Byłam pewna, ale mam mętlik w głowie, boję się, że coś pójdzie nie tak... Z tego co tu czytam wszystkie jesteście zadowolone więc chyba nie żałujecie...? :p Czy któraś z Was wybiera się w najbliższym czasie na zabieg?
Eninka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.