Ostatnio testowałam cz.II - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 21:35   #2191
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość

A na deser zostawiam moje skojarzenie przywołane przez otwarcie Serge Noir, skojarzenie, którym muszę się podzielić bo inaczej MaryJane mi urwie głowę przy najbliższej okazji.
NIE byłam aż tak głodna, a już na pewno nie zasugerowałam się opisem MaryJane, czyli smukłą, czarną, przykurzoną, staromodną postacią..
Pierwszy psik, pierwszy niuch i.. znajomy zapach.. mniam mniam kaszanka Taka dopiero co podgrzana na patelence, z cebulką
Co z tego, że kaszanka uciekła i teraz czuję tam Black Cashmere.. Już nigdy nie będę w stanie spojrzeć na Serge'a inaczej.. Ech.. A miało być tak pięknie..
Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Kaszanka jest boskaUwielbiam już nos Kameny i bogactwo skojarzeń.No i muszę się z nią zgodzić-mimo mojej miłości do Czarnego Serżyka-na początku jest kaszanka-słowo.Na samiuteńkim początku.Sama dziś sprawdzałam.


trzeba by to na zagraniczne fora wrzucić- niech świat się dowie!
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 00:04   #2192
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Agnyska kiedyś chyba pisała, że w Serżu wyczuwa zepsute mięso. I tak mi to utkwiło w pamięci, że jak się kolejnym razem nim wypachniłam, to poczułam tę nutę I Serż mi obrzydł.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 00:25   #2193
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Czarna Zuzanna (o ile mnie pamięć nie myli) wyczuła w nim słoninę i krowie placki

Dla mnie to zapach łąki i stogów siana, strychu w domu moich dziadków w letnie wieczory i drewnianego kościółka przesiąkniętego kadzidłem
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 08:40   #2194
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

a ja i tak go bardzo lubię z kaszanką, słoniną, krowimi plackami i zepsutym mięskiem
Dla mnie jest piękny
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 08:47   #2195
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Agnyska kiedyś chyba pisała, że w Serżu wyczuwa zepsute mięso. I tak mi to utkwiło w pamięci, że jak się kolejnym razem nim wypachniłam, to poczułam tę nutę I Serż mi obrzydł.
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Czarna Zuzanna (o ile mnie pamięć nie myli) wyczuła w nim słoninę i krowie placki

Dla mnie to zapach łąki i stogów siana, strychu w domu moich dziadków w letnie wieczory i drewnianego kościółka przesiąkniętego kadzidłem
Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
a ja i tak go bardzo lubię z kaszanką, słoniną, krowimi plackami i zepsutym mięskiem
Dla mnie jest piękny

zastanawiam sie jak to możliwe ze dla mnie Serge pachnie gumą do żucia, (chyba dziwne gumy żułam w dzieciństwie)
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 09:17   #2196
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez selya Pokaż wiadomość
parę dni temu pachniałam Serge Noir
(...) jak kremowe ciastko (ale krem typu hiszpański flan czy portugalska nata) z dużą ilością wanilii i kupą cynamonu
przecudny, słodkawo-dymny, bardzo cynamonowy z gorzkawą nutką przypalonego karmelu Serż
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Pierwszy psik, pierwszy niuch i.. znajomy zapach.. mniam mniam kaszanka Taka dopiero co podgrzana na patelence, z cebulką
Co z tego, że kaszanka uciekła i teraz czuję tam Black Cashmere..
Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
na początku jest kaszanka-słowo.Na samiuteńkim początku.Sama dziś sprawdzałam.
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Agnyska kiedyś chyba pisała, że w Serżu wyczuwa zepsute mięso
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Czarna Zuzanna (o ile mnie pamięć nie myli) wyczuła w nim słoninę i krowie placki
Dla mnie to zapach łąki i stogów siana, strychu w domu moich dziadków w letnie wieczory i drewnianego kościółka przesiąkniętego kadzidłem
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
zastanawiam sie jak to możliwe ze dla mnie Serge pachnie gumą do żucia, (chyba dziwne gumy żułam w dzieciństwie)
taaa...
czy my wszyscy wąchamy ten sam zapach?
Czarny Serż rulez!
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 12:47   #2197
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez selya Pokaż wiadomość
taaa...
czy my wszyscy wąchamy ten sam zapach?
Czarny Serż rulez!
Rzeczywiście, zestawienie wrażeń nieprzeciętne
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 14:24   #2198
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Grace - Oriflame. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że będę pisała recenzję dla zapachu tego typu. Po pierwsze: swietny flakon, którego nie powstydziłby się niejeden wysokopółkowiec. Po drugie: prostota. Po trzecie: fiołki. Od dawna szukałam zapachu gdzie zapach fiołków byłby wyraźny i taki jak lubię. I znalazłam właśnie w Grace.
Nie oszukujmy się, nie jest to żadne odkrywczy, oryginalny ani jakoś wyjątkowo zapadający w pamięc zapach. Myślę, ze to raczej jeden z tych nieszkodliwych i nieinwazyjnych zapachów na dzień do biura, szkoły... Trwałośc przeciętna, zapach nie rozwija sie jakoś zaskakująco. Jest po prostu bardzo ładny i delikatny.
Napewno zakupie go w najbliższym czasie, ale uważam, że jest bardziej odpowiedni na wiosnę i lato, na zimę wole ostrzejsze i bardziej charakterne zapachy
__________________
"Ten moment gdy oczy w jego stronę zwrócone
z podziwem patrzą one gdy on grzeje oponę,
jeszcze chwila i stanie się to co zwykle
puści sprzęgło, ruszy i na horyzoncie zniknie..."
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 14:57   #2199
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Black Russian - mrr... mam powody do mruczenia - jesli w inne dni BR może mdlić to dzisiaj, w chłodny jesienny dzień, jest dla mnie ciepły, słodki ale nie za słodki, jak lekko przypalony karmelek, otula swoja słodyczą. Zobaczymy co będzie później
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:29   #2200
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Dawno mnie tu nie bylo, a testowalam sporo, wiec juz pisze:

Idylle na poczatku bylam zachwycona! Bardzo kwiatowy, konwlaiowy zapach, z domieszka cieplych nut rozanych. Testowalam w sumie 3 razy i za ostatnim nie wiem co sie stalo, ze zapach wydal mi sie mdly, przy skorze, jakis nietrwaly i wyczulam w nim nawet won skorzanej torebki! Chyba nie kupie, bo cena jest troche nieadekwatna do jakosci.
Rose the one - oczywiscie spodobal mi sie za pierwszym podejsciem, a za drugim juz nie (czyli warto testowac po kilka razy co by nie dokonac nieprzemyslanego zapachu). Malzonkowi sie spodobal na mojej lapie, a raczej na rekawie swetra, ale dzis oceniam go jako banalny. Bardzo piwoniowo-porzeczkowy poczatek, troche jak w Bright crystal albo Addict2, potem wylazi z niego wanilia rodem z The one. Niestety duzo bardziej subtelny i mnie trwaly od klasyka. Laczy je ta nuta gumy baonowej, ktorej nie lubie, a od ktorej mnie mdli. Infantylny jak Scarlett Johannson w reklamie tegoz zapachu
Ange ou demon Le secret - uwazam, ze powinien to byc odrebny zapach, zupelnie nie nawiazujacy do klasyka. Bo nic z niego nie ma. Na poczatku bardzo slodki, jak wata cukrowa, cos z Flowerbomb, potem to wrazenie znika. Piwonia jak sie patrzy, ale nie powala. W miare trwaly. MOze bym kupila, ale nie pasuej do mnie
Idole Armani - wyczulam go juz pierwszego dnia premiery w autobusie i potem jeszcze ze 3 razy na ulicy. Kwiatowy, zmyslowy, troche ciezki, idacy w kierunku klasyki. Ma takie cieple rozciapciane nutki, ktore mnie draznia. Z daleka moze zainteresowac.
Ricci Ricci - testowalam raz. Boski flakon, ale zapach trche za slodki chyba czuje w nim kokos(?). Nie wiem jak to mozliwe, musi przejsc test nadgarstkowy.
Wanted HR - wielkie rozczarowanie. Choc jest trwaly i bardzo kwiatowy, to niestety uwazam, ze to jzu blo w Love in Paris i J'adore. Kwiatwo-cytrusowy, banalny.
Czekam na Eau mega V&R i Si Lolita
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:23   #2201
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Agnyska kiedyś chyba pisała, że w Serżu wyczuwa zepsute mięso. I tak mi to utkwiło w pamięci, że jak się kolejnym razem nim wypachniłam, to poczułam tę nutę I Serż mi obrzydł.
Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
a ja i tak go bardzo lubię z kaszanką, słoniną, krowimi plackami i zepsutym mięskiem
Dla mnie jest piękny
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
zastanawiam sie jak to możliwe ze dla mnie Serge pachnie gumą do żucia, (chyba dziwne gumy żułam w dzieciństwie)
Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, zestawienie wrażeń nieprzeciętne

Nie wchodzę więcej do tego wątku, bo mi najpiękniejsze zapachy obrzydzicie
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 19:38   #2202
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Wlasnie wacham nadgarstki spsikane The One Dolce&Gabbana (probka).
No i sie rozczarowalam. Z opisow wynikalo, ze ten zapach to cos fantastycznego, a ja czuje coz zwyklego. Oczekiwalam swiezosci, lekkosci, kwiatow. Moze mylnie...
Tymczasem jest to ciezki zapach - dla mnie. Traci mi wanilia i ylang, dlatego pierwsze nuty od razu mi sie kojarza z AA Guerlain'a. Potem te nuty zanikaja, ale nadal pozostaje cos przytlaczajacego. Zdecydowanie nie jest to zapach na lato. Na zime moze byc - ociepli.

Mnie meczy. Minelo 10 min, a ja czuje bol glowy, brr.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:15   #2203
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Oglądałam dzis po raz drugi Boudoir. Niet. Zdecydowanie nie dla mnie, bardzo pudrowy, niby lubię takie zapachy, ale tu pojawia się jakas fizjologiczna nutka, która jakoś mnie odpycha.

Oblukiwałam też sobie Pleasures Delight. Straszny słodziak! Wanilia, marshmallow, karmel, konwalia, truskawka, czyli to, co lubię najbardziej. Teraz mnie strasznie kusi, bo tak sobie myślę, że za oknem pada (pewnie niedługo bedzie i śnieg, brrrr), a to taki miły, ciepły zapach

O słodkościach mówiąc, dostałam próbeczkę CsP Caramel Sunset, na która strasznie się napaliłam, a tu cukier pojawia się w dawce niemal śmiertelnej. Cukier, migdały, karmel, wanilia i kokos, zaczęłam już powoli czuć, że skóra za chwile zacznie się lepić. Chyba jednak za słodki na mój gust.
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:48   #2204
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie wchodzę więcej do tego wątku, bo mi najpiękniejsze zapachy obrzydzicie
Zaraz tam obrzydzimy....

A dziś odebrałam z poczty 4 awiza i zabrakło mi nadgarstków

Przyleciał do mnie między innymi Smok w wersji ekstraki no i się różni od EDP. Jest mniej zadziorny i chyba jednak piękniejszy. Początek jest wyraźnie kwiatowy, na szczęście nie wyczuwam tam amaretto, później na scenę wchodzi pudrowy irys, baza jest ta sama co w EDP ale jakby mniej waniliowego sosu.
Nie mam wrażenia, że widzę smoczysko, które płucze sobie paszczę wodą kolońską przed pocałunkiem.. Ale może to i lepiej..
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 23:07   #2205
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

A ja z braku laku siegnelam po flaszki celebrytek i tak:

Christina Aguilera By Night- otwarcie: jablka papierowki, moze brzoskwinie z gruszkami, ale glownie papierowki. Potem jakas kwiatowo-owocowa nieokreslona masa. Ani nuty, ani intensywnosc nie sugeruja, tego co nazwa- ze to zapach yy na wieczor. Btw, w Superdrugu <taki brytyjski rossmann> to byl jedyny tester, na gumce, przymocowany do stoiska :|. Ani jakies Givenchy, ani Niny Ricci, nie zostaly zaszczycone przygwozdzeniem a Christinka tak :|.

Kate Mose- Vintage. Nie wiem. Moze mam katar. Moze nos mnie oszukuje. Moze niech ktos powacha i potwierdzi moje dzikie teorie, ale czy to nie pachnie jak Chanel no 5 Eau Premiere. Chanel znam dobrze, bo mam. Moze tesknota za tym zapachem wywolala takie skojarzenia, ale noo.. pachnie tak, jakby ktos chcial podrobic Chanel, ale mu nie wyszlo i pierwsze nuty sa blizniaczo-podobne, a potem zapach gasnie i bylejaczeje z kazda minuta. Musze przetestowac raz jeszcze, aczkolwiek pierwsze wrazenie szokujace.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 23:34   #2206
ewikk
Rozeznanie
 
Avatar ewikk
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 749
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Zapach, który ostatnio namiętnie testuję to Wild woods coty. Świetny! Zamawiając próbki Tauera od sprzedawcy na allegro dostalam je w pudełeczku po tym zapachu. Wyszukalam w necie i znalazłam to: http://perfumeposse.com/2006/02/21/m...my-wild-woods/
Zachęcona kupiłam za grosze na allegro.
I niespodzianka roku jak dla mnie- otwarcie-intensywne, bardzo przypominające OI i balsam bielendy
Potem podobieństwo do nieprzyzwoitki wraz z rozwojem zapachu maleje, na czoło wysuwają się przyprawy i dym, w wersji słodkiej. Sopro rodzynek w rumie. Na koniec cedr i przyprawy. Cały czas jest słodko-pikantnie, ale nie ulepkowato. Trwałośc średnia, ale to woda kolońska. Zapach-zaskoczenie, zapach niespodzianka. Teoretycznie dla mężczyzn, ale wg mnie conajmniej unisex. Nie jest to na pewno arcydzieło, ale myślę, że zapach wart poznania, w tej kategorii cenowej błyszczy jak diament i zaskoczona byłam że wyszukiwarka forumowa nic nie wypluła. Ale z drugiej strony, gdy zanim nie dostałam kartonika, nawet nie słyszałam o tym zapachu.
__________________
Koty. Koty są miłe.
T. Pratchett
ewikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 00:07   #2207
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
A na deser zostawiam moje skojarzenie przywołane przez otwarcie Serge Noir, skojarzenie, którym muszę się podzielić bo inaczej MaryJane mi urwie głowę przy najbliższej okazji.
NIE byłam aż tak głodna, a już na pewno nie zasugerowałam się opisem MaryJane, czyli smukłą, czarną, przykurzoną, staromodną postacią..
Pierwszy psik, pierwszy niuch i.. znajomy zapach.. mniam mniam kaszanka Taka dopiero co podgrzana na patelence, z cebulką
Co z tego, że kaszanka uciekła i teraz czuję tam Black Cashmere.. Już nigdy nie będę w stanie spojrzeć na Serge'a inaczej.. Ech.. A miało być tak pięknie..

Boskie! Uwielbiam takie odkrywcze porównania!

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Agnyska kiedyś chyba pisała, że w Serżu wyczuwa zepsute mięso. I tak mi to utkwiło w pamięci, że jak się kolejnym razem nim wypachniłam, to poczułam tę nutę I Serż mi obrzydł.
Tak, pamiętam. Na szczęście mnie nie tak łatwo cokolwiek zasugerować. nawet kurczakowi w Arabie się oparłam.
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Czarna Zuzanna (o ile mnie pamięć nie myli) wyczuła w nim słoninę i krowie placki
Tez pamiętam.
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dla mnie to zapach łąki i stogów siana, strychu w domu moich dziadków w letnie wieczory i drewnianego kościółka przesiąkniętego kadzidłem
Aaaa... To piękne jest, co napisałeś.
Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
a ja i tak go bardzo lubię z kaszanką, słoniną, krowimi plackami i zepsutym mięskiem
Dla mnie jest piękny
Dla mnie też. I nikt mi nie wmówi, że nie jest. To już prędzej uwierzę, że jestem koneserem aromatu krowich placków.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
zastanawiam sie jak to możliwe ze dla mnie Serge pachnie gumą do żucia, (chyba dziwne gumy żułam w dzieciństwie)
Z krowich placków i kaszanki?
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Black Russian - mrr... mam powody do mruczenia - jesli w inne dni BR może mdlić to dzisiaj, w chłodny jesienny dzień, jest dla mnie ciepły, słodki ale nie za słodki, jak lekko przypalony karmelek, otula swoja słodyczą. Zobaczymy co będzie później
Później nic nie będzie. Zniknie.
Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie wchodzę więcej do tego wątku, bo mi najpiękniejsze zapachy obrzydzicie
No co Ty? Amor vincit omnia.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:24   #2208
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Ja w Serge Noire czuję przykurzoną książkę, na którą przewrócił się pojemniczek z cynamonem

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Tak, pamiętam. Na szczęście mnie nie tak łatwo cokolwiek zasugerować. nawet kurczakowi w Arabie się oparłam.
W Arabie kurczaka nie zaznałam, chociaż trochę się przeraziłam, gdy czytając Twoją recenzję natknęłam się na wzmiankę o tej wyczuwanej przez niektórych nucie Ale na szczęście dla mnie Arabie jest jak kosz, pełen suszonych owoców, z których do każdego jednego dociera promień słońca przez prześwity w luźnym splocie wikliny.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:58   #2209
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez ewikk Pokaż wiadomość
Zapach, który ostatnio namiętnie testuję to Wild woods coty. Świetny! Zamawiając próbki Tauera od sprzedawcy na allegro dostalam je w pudełeczku po tym zapachu. Wyszukalam w necie i znalazłam to: http://perfumeposse.com/2006/02/21/m...my-wild-woods/
Zachęcona kupiłam za grosze na allegro.
I niespodzianka roku jak dla mnie- otwarcie-intensywne, bardzo przypominające OI i balsam bielendy
Potem podobieństwo do nieprzyzwoitki wraz z rozwojem zapachu maleje, na czoło wysuwają się przyprawy i dym, w wersji słodkiej. Sopro rodzynek w rumie. Na koniec cedr i przyprawy. Cały czas jest słodko-pikantnie, ale nie ulepkowato. Trwałośc średnia, ale to woda kolońska. Zapach-zaskoczenie, zapach niespodzianka. Teoretycznie dla mężczyzn, ale wg mnie conajmniej unisex. Nie jest to na pewno arcydzieło, ale myślę, że zapach wart poznania, w tej kategorii cenowej błyszczy jak diament i zaskoczona byłam że wyszukiwarka forumowa nic nie wypluła. Ale z drugiej strony, gdy zanim nie dostałam kartonika, nawet nie słyszałam o tym zapachu.

a nie wiesz czy w rossmanie albo gdziekolwiek indziej mozna dorwać to cudo? chętnie bym poznała
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 10:15   #2210
ewikk
Rozeznanie
 
Avatar ewikk
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 749
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Nigdzie, poza netem zapachu nie widziałam, a poszukałam w SP i rossmanie.
Mogę Ci podesłać próbaska, nie ma sprawy
__________________
Koty. Koty są miłe.
T. Pratchett
ewikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:58   #2211
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez ewikk Pokaż wiadomość
Nigdzie, poza netem zapachu nie widziałam, a poszukałam w SP i rossmanie.
Mogę Ci podesłać próbaska, nie ma sprawy

naprawde mogłabys mi wysłać ?

piszę priv
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 12:00   #2212
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Truth - fajny, badylasty zapach. Rzeczywiście pachnie trawą. Zazwyczaj takim zapachom mówię zdecydowanie nie, ale ten zapach ma coś w sobie. Należy do kategorii orientalno-drzewnej. Orientu ja tam nie czuję, ale lekkie drewienko. No może, jakby się już bardzo doszukiwac. Rozważam zakup z 30 ml
Eternity - tu pozostawiam ten zapach bez komentarza. Dentysta wypisz wymaluj. I nic poza tym. Fuj...
Boss Woman - słodkawy, niekontrowersyjny zapach. Pozytywnie mnie zaskoczył. Na codzień nadaje się idealnie. Może kupię, może nie. Czas pokaże. Ale jestem jak najbardziej na tak
Boss Intensse - niby przyjemny, ale jednak coś miw nim przeszkadza. Skojarzył mi się chyba z jakimś alkoholem. Test był pobierzny, więc po powtórce będę mogła napisac coś więcej. Na razie go nie skreślam.
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 12:39   #2213
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez ewikk Pokaż wiadomość
Zapach, który ostatnio namiętnie testuję to Wild woods coty. Świetny! Zamawiając próbki Tauera od sprzedawcy na allegro dostalam je w pudełeczku po tym zapachu. Wyszukalam w necie i znalazłam to: http://perfumeposse.com/2006/02/21/m...my-wild-woods/
Zachęcona kupiłam za grosze na allegro.
I niespodzianka roku jak dla mnie- otwarcie-intensywne, bardzo przypominające OI i balsam bielendy
Potem podobieństwo do nieprzyzwoitki wraz z rozwojem zapachu maleje, na czoło wysuwają się przyprawy i dym, w wersji słodkiej. Sopro rodzynek w rumie. Na koniec cedr i przyprawy. Cały czas jest słodko-pikantnie, ale nie ulepkowato. Trwałośc średnia, ale to woda kolońska. Zapach-zaskoczenie, zapach niespodzianka. Teoretycznie dla mężczyzn, ale wg mnie conajmniej unisex. Nie jest to na pewno arcydzieło, ale myślę, że zapach wart poznania, w tej kategorii cenowej błyszczy jak diament i zaskoczona byłam że wyszukiwarka forumowa nic nie wypluła. Ale z drugiej strony, gdy zanim nie dostałam kartonika, nawet nie słyszałam o tym zapachu.
Piekny opis...tak piekny ze kupilam rowniez flache na Allegro
Mam nadzieje ze szybko przyleci
__________________
"We are all a little mad"
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 12:45   #2214
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Villoresi Incensi - sama nie wiem co mam myslec niby wszystko na swoim miejscu: poczatek cynamonowy ( + imbir, bergamotka,pieprz), pozniej tez niezle : kadzidlo,popiol, sandal i duzo mirry i wszystko bylo by super gdyby nie wylazace po kilku minutach mydlo, niby nie bardzo agresywne i dominujace ale wyrazne i jak tu ocenic fajny zapach, ktory tak slabo konczy?

edit: jak juz czlowiek raz w nim mydlo wyczuje to kapota
__________________

sure. fine. whatever.



Edytowane przez LouLou25
Czas edycji: 2009-10-14 o 13:22 Powód: dopisek
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 15:51   #2215
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
Piekny opis...tak piekny ze kupilam rowniez flache na Allegro
Mam nadzieje ze szybko przyleci
Dziewczyny, wykupiłyście wszystkie flachy tego cuda?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 16:43   #2216
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

L Lolity - słodycz słodycz słodycz - nieco dymku ale dusi go ta słodycz, ładna ale przypomina mi wanilię Ives Rocher. Jednym słowem szału nie ma. Otula, na zimę pasuje, flakon zupełnie mi się nie podoba.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 17:21   #2217
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wykupiłyście wszystkie flachy tego cuda?
Ja kupilam tylko 1 sztuke tego cuda
__________________
"We are all a little mad"
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:33   #2218
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Odniosę się do Borneo1834 i Serge Noire (moje ukochane piżmo ) Pierwsze pachnie na mnie okropnie - zapleśniała czekolada, taka czekolada co spleśniała, przez to nie mogę znieść paczuli, bo czekoladę uwielbiam ( najlepsza jest w Musc Maori PG) w perfumach. Więc nie dam z nim rady. A odnośnie Czarnego Serża to się zgodzę z moją siostrą - Sabb - pachnie na mnie wspaniale... piżmo z dodatkiem kadzidła - cudeńko po prostu. Takiego piżma szukałam. I do póki nie będę mieć Serża, to będę się nim psikać w Douglasie. Tak przy okazji to powiem ci jedno Sabb - miałaś rację odnośnie Gaiaca - ciepły, drzewny waniliowy (byłam w Quality w poniedziałek i niuchnełam)... dobry dla mnie - dzięki za polecenie..
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:50   #2219
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Lys Carmin Van Cleef&Arpels z kolekcji Collection Extraordinaire (wyprawa firmy w niszowce).

Piękne, wspaniałe, nie testujce ich, bo uwiodą Was i złamią serce ceną... Orchidée Vanille z tej serii też ma potencjał zostania niespełnioną miłością...Kcem, kcem, kcem
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:00   #2220
prowokatorka
Zadomowienie
 
Avatar prowokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Lys Carmin Van Cleef&Arpels z kolekcji Collection Extraordinaire (wyprawa firmy w niszowce).

Piękne, wspaniałe, nie testujce ich, bo uwiodą Was i złamią serce ceną... Orchidée Vanille z tej serii też ma potencjał zostania niespełnioną miłością...Kcem, kcem, kcem
Może w końcu się wybiorę do Quality
__________________
[I][FONT=Garamond][SIZE=1][FONT=Franklin Gothic Medium]


Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.