Czy spróbować przejąć inicjatywę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-02, 18:04   #1
Axulanderin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2

Czy spróbować przejąć inicjatywę?


Witajcie,
Jakis czas temu poznałam fajnego faceta, znajomego mojego najlepszego przyjaciela. Początkowo nie zwróciłam na niego szczególnej uwagi, ponieważ niedawno zakończyłam 3 letnią indość toksyczną relację i nie specjalnie interesowali mnie nowi mężczyźni. Ten jednak miał w sobie coś, co sprawiło że zapragnęłam go bliżej poznać. Wszystko nie poszło jednak do końca tak, ja sobie to zaplanowałam- oboje wypiliśmy za dużo na imprezie i wylądowaliśmy w łóżku. Jako że ja nigdy nie byłam zwolenniczką przygód na jedną noc i dotychczas nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło, postanowiłam nie robić sobie zbyt wielkich nadziei. Może to staroświeckie podejście ale uznałam, że po tym na pewno stracił mną zainteresowanie i nie zostawiłam mu nawet numeru telefonu. On jednak znalazł sposób by się ze mną skontaktować, pisał że chciałby mnie bliżej poznać itd. I nagle 3 dni temu przestał się odzywać...ja też nic więcej nie pisałam bo zazwyczaj wychodzę z założenia, że to mężczyzna powinien szukać kontaktu. Z drugiej strony zastanawiam się, czy nie warto byłoby spróbować przejąć inicjatywę i pokazać mu swoje zainteresowanie? Tylko że po moich ostatnich doświadczeniach panicznie boję się odrzucenia i nie chcę, by ktoś pomyslał że się narzucam....będę wdzięczna za Wasze porady
Axulanderin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 20:38   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 20:40   #3
Osenai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Jeśli to on był ostatnią osobą, która nawiązywała kontakt to myślę, że możesz się odezwać. Ale jeśli nie odpisze to nie pisz więcej i poczekaj na jego ruch. Może coś się stało i nie ma głowy do pisania, a może po prostu Cię testuje.
Osenai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 21:19   #4
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Cytat:
Napisane przez Axulanderin Pokaż wiadomość
ja też nic więcej nie pisałam bo zazwyczaj wychodzę z założenia, że to mężczyzna powinien szukać kontaktu.
Zaznacz: świat -> kobiety -> laski księżniczki -> Opcje -> Usuń

Czy na pewno chcesz usunąć?
Tak.

Pomyślnie usunięto (4,580,323 elementów).


To chyba jedyny lek na to co się teraz wyprawia w głowach tych lasek, że to facet powinien tylko dbać o kontakt, a one to powinny leżeć brzuchem do góry i chwalić się koleżankom która to zebrała więcej lajków...
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 08:03   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Skoro Ci się spodobał, to odezwij się do niego. Jeden SMS to nie przejmowanie inicjatywy......

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 08:56   #6
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładnie! Jak napiszesz sms to korona Ci z głowy nie spadnie.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 09:28   #7
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Jeżeli chłopak poszukał z tobą kontaktu to jak najbardziej możesz się odezwać.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-03, 10:24   #8
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Też przestałabym dalej wychodzić z inicjatywą na jego miejscu. Pomyślałabym, że Ci nie zależy i że nie chcę narzucać się niezainteresowanej osobie.

Jak masz ochotę pociągnąć znajomość dalej, to zrób coś z tym, zamiast czekać, aż wszystko samo przyjdzie.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 10:31   #9
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Dla mnie absurd. Już dawno na miejscu faceta przestalabym się odzywać, bo czulabym, że ją jestem koniem pociagowym tej relacji.

Ty nie chcesz się narzucać, ale on ma się przemóc i do ciebie pisać, bo z jego perspektywy (to on ciągle szuka kontaktu) to on czuje jakby się narzucał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 12:03   #10
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Może czeka na Twoją inicjatywę, odezwij się bo może myśli że nie jesteś zainteresowana.
Jak nie zaryzykujesz to się nie przekonasz. Jeśli to nie to, to lepiej żeby wyszło teraz.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 16:00   #11
Axulanderin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Dziękuję za Wasze rady A więc napisałam do niego, prawie od razu odpisał i znowu super nam się rozmawiało. W końcu zapytał kiedy się znowu zobaczymy. Umówiliśmy się na wczoraj, ponieważ ja na razie do końca roku mieszkam w innym mieście i jedynie ten dzień mi pasował. On miał mieć wieczorem jeszcze konferencję i napisał, że około 21 powinno się skończyć i zaprasza mnie potem do siebie na wino. Od soboty się jednak nie odzywał, więc wczoraj zapytałam czy spotkanie nadal aktualne- odpisał tylko, że ma nadzieje, że uda mu się punktualnie wyrwać. Na moje pytanie o jego adres już nie odpisał, o umówionej godzinie też się nie odezwał. Dopiero około wpół do 11 napisał, że strasznie mu przykro ale rozładowała mu się bateria i konferensja się przedłużyła. Ja odpisałam, że trudno i w takim razie rozumiem, że spotkanie jest nieaktualne ale nie otrzymałam już żadnej odpowiedzi.
Nie mam pojęcia o co mu chodzi i szczerze mówiąc jestem juz zmęczona facetami, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Propozycja randki wyszła od niego a mimo to ja czuję się teraz jak idiotka, która nachalnie prosi się go o spotkanie a on nie raczy nawet kulturalnie tego odwołac...:/
Albo to ja robię coś nie tak albo mam po prostu takiego pecha do facetów, już sama nie wiem...
Axulanderin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 17:36   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Cytat:
Napisane przez Axulanderin Pokaż wiadomość
Dziękuję za Wasze rady A więc napisałam do niego, prawie od razu odpisał i znowu super nam się rozmawiało. W końcu zapytał kiedy się znowu zobaczymy. Umówiliśmy się na wczoraj, ponieważ ja na razie do końca roku mieszkam w innym mieście i jedynie ten dzień mi pasował. On miał mieć wieczorem jeszcze konferencję i napisał, że około 21 powinno się skończyć i zaprasza mnie potem do siebie na wino. Od soboty się jednak nie odzywał, więc wczoraj zapytałam czy spotkanie nadal aktualne- odpisał tylko, że ma nadzieje, że uda mu się punktualnie wyrwać. Na moje pytanie o jego adres już nie odpisał, o umówionej godzinie też się nie odezwał. Dopiero około wpół do 11 napisał, że strasznie mu przykro ale rozładowała mu się bateria i konferensja się przedłużyła. Ja odpisałam, że trudno i w takim razie rozumiem, że spotkanie jest nieaktualne ale nie otrzymałam już żadnej odpowiedzi.
Nie mam pojęcia o co mu chodzi i szczerze mówiąc jestem juz zmęczona facetami, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Propozycja randki wyszła od niego a mimo to ja czuję się teraz jak idiotka, która nachalnie prosi się go o spotkanie a on nie raczy nawet kulturalnie tego odwołac...:/
Albo to ja robię coś nie tak albo mam po prostu takiego pecha do facetów, już sama nie wiem...
W d... go miej. Dla mnie facet by już nie istniał. (Zresztą już wcześniej myślałam, że z opisu niekoniecznie Twoja wina, że nagle zamilkł)

Poza tym zapraszanie do siebie na wino? Późnym wieczorem? Po najmniejszej linii oporu jak dla mnie.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-06 o 17:37
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 12:35   #13
Boardie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 10
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

To go olej. Najwyraźniej nie zasługuje na Ciebie.
Boardie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 17:19   #14
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Przykro mi, ale przynajmniej będziesz wiedziała, że ty też próbowałaś wykazać inicjatywę, więc to nie o to chodzi.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 18:17   #15
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy spróbować przejąć inicjatywę?

Cytat:
Napisane przez Axulanderin Pokaż wiadomość
Dziękuję za Wasze rady A więc napisałam do niego, prawie od razu odpisał i znowu super nam się rozmawiało. W końcu zapytał kiedy się znowu zobaczymy. Umówiliśmy się na wczoraj, ponieważ ja na razie do końca roku mieszkam w innym mieście i jedynie ten dzień mi pasował. On miał mieć wieczorem jeszcze konferencję i napisał, że około 21 powinno się skończyć i zaprasza mnie potem do siebie na wino. Od soboty się jednak nie odzywał, więc wczoraj zapytałam czy spotkanie nadal aktualne- odpisał tylko, że ma nadzieje, że uda mu się punktualnie wyrwać. Na moje pytanie o jego adres już nie odpisał, o umówionej godzinie też się nie odezwał. Dopiero około wpół do 11 napisał, że strasznie mu przykro ale rozładowała mu się bateria i konferensja się przedłużyła. Ja odpisałam, że trudno i w takim razie rozumiem, że spotkanie jest nieaktualne ale nie otrzymałam już żadnej odpowiedzi.
Nie mam pojęcia o co mu chodzi i szczerze mówiąc jestem juz zmęczona facetami, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Propozycja randki wyszła od niego a mimo to ja czuję się teraz jak idiotka, która nachalnie prosi się go o spotkanie a on nie raczy nawet kulturalnie tego odwołac...:/
Albo to ja robię coś nie tak albo mam po prostu takiego pecha do facetów, już sama nie wiem...
Ale lamus... Olej go i się nie przejmuj!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 19:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.