Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-25, 10:02   #3751
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, gratulacje
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 11:12   #3752
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign gratulacje

Marjolka jak ja ci wspolczuje... to ze Dagmary i inne czary musisz ogladac to pikus w porownaniu z brakiem mozliwosci wywietrzenia... no tu chyba by zla czesc mojego charakteru tupnela noga....

U mnie dzisiaj mniej wieje i ciut cieplej ale i tak nadal ponizej 10*.... cos slyszalam o sniegu w listopadzie i mi sue to wcale nie podoba :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 12:09   #3753
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reing gratulacje


Marjolka jak będzie juz bardzo zle,na granicy wytrzymałości to z gracją pożegnaj towarzystwo.Sanatorium to nie więzienie.


Anyż botki Badury miałam.Ładne,wygodne ,z pazurem.
Co to za tabsy?
Na uporczywy kaszel kup sobie NeoAzarinę(tabletki)
Nie ma lepszych!
Cena ok 9zł



Aussie współczuję.
Mam to samo z młodym.
Wysoki i postawny jak facet,ale jeszcze dziecko.

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-10-25 o 12:18
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 13:12   #3754
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

a no waśnie Miszka nie można ot tak sobie opuścić sanatorium
traci się jakieś świadczenie czy raczej obciążają jakąś karą
nie jest to takie proste

tabletki zapisuję, a jakie ja mam to nie pamiętam, ale coś z tych bardzo popularnych którymi można się odurzyć
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 15:46   #3755
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dopiero teraz nadrabiam, miałam urwanie głowy Przyjechała moja przyjaciołka, na 3 dni, to poswieciłam jej trochę czasu...
Anyz, zawiesiste gołąbki to takie wypośrodkowane Same w sobie tłuste nie sa, bo nie maja z czego - ryż, mielone mięso, cebula, jajko. Sos raczej taki gęstawy, przesyca wszystko i nadaje właściwego aromatu. Moje mi smakują , co mowie z perspektywy innych gołąbków, które miałam okazje probowac w ostatnich czasach. Moja tesciowa robi za tłusty sos, nie wiem, czego tam dodaje ale czuje tłuszcz i poślizg, jak jem, czego nie lubie. Moja bratowa ( a raczej pani, która gotuje pod jej dyktando) zrobiła przeciwieństwo wersji teściowej - czyli ryz, mieso, kapusta, bez przypraw w ogole, jak mniemam, pływały smetnie w samej wodzie albo czyms wodopodobnym, bo smakowały... saute - niesłona kapusta, niesłonym mięsem i niesłonym ryzem Bez wątpienia te były dietetyczne - i niesmaczne
LaMary, jak Ty - nie sypiam w ciągu dnia, nie umiem i nie potrzebuje Nawet, jak kocyk kusi...
Coz, moja stara roomba jednak skończyła zywot, musiałam wyskoczyć z kasy na druga, by nowy roomba mop miał towarzystwo. I pracują obie
Kafka, witaj
Gosia, cudna swinka
Marjolka, niestety, człowiek ma swoje lata i przyzwyczajenia, a nagle trafia, jak w akademiku. Nejchetniej by się jak najkrócej siedziało w pokoju...
Cos mi ostatnio pierzchna usta. nie mam tendencji do oblizywania, a jedyne co zmieniłam - to carmexa na balsam do ust z nuxe. Teraz popatruje nan koso i wroce do carmexa, zobaczymy...

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

wolny dzień, dobrodzieje mi się znaleźli mam 20 pacjentow i co, maja czekac kolejne 2 miesiące na przyjecie z łaski partii jedynej i słusznej...? Ustalilismy, ze jednak przychodzimy, a wpisze się dla potrzeb funduszu pozniejsza date...Zobaczymy, czy się uda.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2018-10-25 o 15:43
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 17:07   #3756
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Przeczytałam o rumbie i przypomniało mi się o odkurzaniu zaplanowanym na dzisiaj juz odchaczone. Teraz czas na nr 2 czyli mopa. Ech...szkoda, że nikt za mnie tego nie ogarnie
Drugi dzień z bólem głowy walczę. Wykończy mnie ta pogoda

Marjolka- współczuję strasznie takich "super" współlokatorek Nie masz lekko. Ale walcz o otwieranie okna. Chociaż o porządne przewietrzenie przed snem. Zwłaszcza, że jesteście w 3-ke w małym zapewne pokoju.

Miszka- nie tak łatwo się wymiksować z sanatorium. Jak pisze Anyżkowa, kary za to grożą niestety.

Skuszona waszymi opiniami zakupiłam dzisiaj chyba z 6=7 produktów ordinary A miałam denkować wreszcie

Kolejny wypadek rządowej limuzyny
A lampę naftową już macie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 17:19   #3757
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary- dzięki za przepis!


Rozumiem Wasze komentarze, że przy retinolu trudno od razu o zachwyt, ale właśnie mnie też pierwszy raz ten nie wysusza i nie podrażnia, dlatego tak wychwalam pod niebiosa.



Garniturowo - i ja się zaczynam rozglądać, tzn. mój syn , ale to już pod kątem studniówki. Mamy zamiar odwiedzić sklep Bytom. Zerknęłam też na Zarę. I tu - stwierdziłam, że chyba jakaś jestem nienowoczesna, bo uderzyły mnie po oczach te przykrótkawe spodnie do klasycznych garniturów. Nie mówię, że mają być powłóczyste, ale odkryta kostka?
Naprawdę teraz się takie nosi?



Marjolka - do sanatorium to fajnie pojechać z kimś znajomym - moim rodzicom udawało się wspólnie na turnus dostawać. Wtedy jest miło


Kama - podzielam Twój antyzachwyt dodatkowym dniem, rzuconym w ostatniej chwili ... I dlaczego ktoś prezentuje kolejne bonusy czyimś, nie swoim, kosztem?!?
Pracownicy mają wolne - a co w związku z tym klientom powiedzieć? Szczególnie zagranicznym? Dla nich i tak liczba naszych Świąt jest porażająca, normalnie pracują np. 1 listopada a tu jeszcze dzień dodatkowy.
No i sprawa jest też prosta - nie będzie usług - nie będzie wynagrodzenia dla firmy. A na wynagrodzenia pracowników - skąd brać? kto przedsiębiorcom to zrekompensuje? Eeech ...
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-25, 19:24   #3758
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie mnie też drugi dzień boli głowa


Do ust sprawdza się Tisane(balsam)


Uśmiałam się dziś z porównania ubioru Marysi z najnowszą stylizacją Gucci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 44816806_1995120703888813_6226731169266794496_n.jpg (43,3 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-10-25 o 21:51
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 05:23   #3759
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, dobre
Dzień dobry
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 14:01   #3760
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Co tak pusto?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 14:02   #3761
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Co tak pusto?
Wiatr wial to wywial wszystkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-26, 14:56   #3762
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Aussie mnie też drugi dzień boli głowa


Do ust sprawdza się Tisane(balsam)


Uśmiałam się dziś z porównania ubioru Marysi z najnowszą stylizacją Gucci
Miszka
I co, i co? Polak potrafi? Na to wychodzi, że kreacje w filmie Barei były pierwsze a Gucci to ujmę krótko... kopista
Nasza 'Marysia" dyktuje od lat trendy

Piątek, piąteczek...
odgruzowałam chałupę i czas teraz zacząć weekendzik

U mnie nic ciekawego... żadnych rewelacyjnych i rewolucyjnych newsów
Podobnie jak Aussie zamówiłam dla się i dla koleżanek sera The Ordinary. Uwaga! Po moim zamówieniu może w sklepie zabraknąć towaru

za moment pobiegam po schodach pobudzę endorfiny to może i wena jakaś twórcza nawiąże ze mną bliższy kontakt.

Gosia, a ty to w ogóle tak wcześnie wstajesz, czy dospać nie mogłaś?

Dircik, a jakim to cudownym retinolem nacierasz swoje lico, że nie podrażniasz cery? Czy może stężenie retinolu małe? To Estehederm jest... nie pamiętam
Moje wspomniane łuszczenie w okolicy nosa dynamicznie powiększa się, więc wracam do rzadszego stosowania.

Miłego weekendu

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-10-26 o 14:57
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 15:29   #3763
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miłego weekendu . Ja po masazu, wczoraj twarzy, dziś całego ciała, wiec błogostan
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-26, 22:26   #3764
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mnie retinol podrażnia.
Z początku jest bajkowo,po paru dniach bajka nabiera innego wymiaru.


Kama nie za dobrze Ci?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 08:28   #3765
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka - może ostatni filmik dr Agnieszki Sury o retinolu Cię zainspiruje jak przejść przez fazę podrażnienia retinolem do czerpania korzyści z niego. Z doświadczenia wiem, że warto spróbować, bo w kolejnych sezonach faza podrażnienia nie występuje lub jest dużo łagodniejsza


Gucci inspirowany "naszą" Marysią - Słuszne skojarzenia



Do ust u mnie Tisane przebijała maść oliwkowa Ziai, a teraz pomadka ochronna Caudalie - była w mini-zestawie podróżnym, który kupiłam sobie przed wakacjami, farmaceutka, która mi sprzedawała zestaw zachwalała, że ta pomadka to hit i potwierdzam, że jest super.


Życzę Wam udanego weekendu. Mam trochę rzeczy do ogarnięcia, pozałatwiania. Liczę, że jak wrócę, będzie więcej do poczytania na forum
Wśród tych tematów - jest przymierzanie garniturów przez syna - dajcie znać jak jest z tymi wystającymi kostkami u panów - rzeczywiście tylko ja jestem taka nie na czasie?
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 10:59   #3766
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dircikowa, garniturowe spodnie, wystajace kostki, czarne eleganckie buty, krotkie czarne skarpetki. Chlopak szczuply, wysoki, u gory biala koszula, bez marynarki i krawata. Drugiego dnia podobnie, ale zamiast koszuli sweter. Elegancko, nonszalancko, ogolnie swietnie sie prezentowal. Spostrzezenia z obserwacji praktykanta u mnie w pracy. Wyglada na to, ze jest to nowy trend.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 11:16   #3767
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mnie retinol podrażnia.
Z początku jest bajkowo,po paru dniach bajka nabiera innego wymiaru.


Kama nie za dobrze Ci?
Mnie nic nie podraznia, moja skora do retinoidow i kwasow jest przyzwyczajona, za to cala masa produktow zapycha mi pory i powoduje mega wysyp niemilych niespodzianek
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 11:33   #3768
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dircikowa Potwierdzam- taki trend Ja mam problem odwrotny, mnie ten nowy trend się podoba, a młodemu nie Próbuję go właśnie na taki garnitur namówić, ale chyba się nie da..... ech. Póki co mamy wstępnie jeden klasyczny garnitur wybrany. Planuję skorzystać z okazji handlowej niedzieli i wybrać się na zakupy jutro

Kama jak bardzo przydałby mi się masaż

Anyżkowa kupiłam lidlowską kapustę kiszoną i będę porównywać z tą z intermarche

Marjolka- co słychać ?

Znowu wieje Jak ja tego nie lubię
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 14:43   #3769
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

mi się bardzo ten trend z widocznością kostek podoba
w przeciwieństwie do czerwonych butów u panów no tego znieść nie mogę

wieje i pada, pogoda tylko na chipsy i wino
bo co tu robić innego ?

Aussi jestem ciekawa jak Ci zasmakuje kapusta
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-27, 15:43   #3770
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Dircikowa, garniturowe spodnie, wystajace kostki, czarne eleganckie buty, krotkie czarne skarpetki. Chlopak szczuply, wysoki, u gory biala koszula, bez marynarki i krawata. Drugiego dnia podobnie, ale zamiast koszuli sweter. Elegancko, nonszalancko, ogolnie swietnie sie prezentowal. Spostrzezenia z obserwacji praktykanta u mnie w pracy. Wyglada na to, ze jest to nowy trend.
Ja do tego jeszcze obserwuje trend dwóch różnych skarpetek Bawi mnie to i w sumie nawet mi się podoba, zwłaszcza jeśli to skarpetki typu many mornings.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 16:38   #3771
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Spodnie ,,za krotkie" to tez nie moja bajka. Dla siebie nie znosze a u Tz bym takze nie scierpiala. Ale to moje widzenie-nigdy ,odkad przestalam byc nastolatka, nie dbalam o mode. Nosilam to w czym czulam sie dobrze i podobalam sie w tym sobie. I nigdy zie zalowalam ze nie bylam modnisia. Moze jestem dziwna kobitka. Ale tak mam.

Co do retinoli to uzywam od minimum9 lat. Pierwsze podejscie bylo okupione wielkim wysuszem i luszczeniem. Na poczatku nie umialam sobie za dobrze z tym radzic. Pamietam ze maslo shea na poczatku mi bardzo pomoglo. Teraz z lekkim juz luszczeniem radze sobie walkujac skore jakims olejem. Uczucia sciagniecia skory nie mam juz od lat. A zawsze uzywam retinoli aptecznych. Teraz przywiozlam sobie odpowiednik retinuA z Grecji. Nie zrezygnuje z retinoli bo pamietam pierwsze efekty ich stosowania. Roznica byla ogromna-lekkie zmarszczki ktore wtedy mialam znikly z dnia na dzien. Bylam w szoku wtedy.
Retinole stosuje 2-3 razy w tygodniu.

A jak mu tu...tesknie...juz ciesze sie ze wlasciwie mam ,,z gorki"
Uwazam ogolnie ze to skandal ze w sanatorium sa pokoje trzyosobowe z telewizorem.
A zabiegi-jestem zadowolona. Rwa kluszowa z ktora przyjechalam znikla. Musze sie zorientowac jak wyglada procedura otrzymywania zabiegow bez sanatorium. Bo cos takiego jest. I tak sobie mysle ze gdybym cos takiego sobie zalatwila w Ustroniu w cieplej porze roku to moglibysmy wraz z psami mieszkac w naszym beskidzkim letnim domku. I wtedy po prostu byloby super. Gdyby ktoras z Was miala ochote tehz na cos takiego to zapraszam do naszego letniska. Mam miejsce dla gosci

A zmieniajac temat-zaczelam intensywna pielegnacje wlosow. Nawet tu do sanatorium przytargalam pol walizki specyfikow zakreconej wlosomaniaczki. A wiec olej-obecnie z rokitnika, kallosy ze skrobia i neem przed myciem. A po myciu spray z l cysteina hialuronem i aloesem ( samorobka) zobaczymy czy doczrkam sie wlosow do pasa..raczej nie ale poki co blysk jest niesamowity na wlosach.

I oby do domu odliczam dni...dzis pogoda bardzo marna...ale podobno ma jeszcze byc fajnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 18:36   #3772
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mariolka przypomnialo mi sie o zabiegach jak teraz Cie czytalam... moj tata jezdzi do Ustronia do Mazowsza i tam zawsze ma jakiea zabiegi w pakiecie.... moze u noch popytaj, tata zadowolony wraca...a w ferie byl z moimi laskami i tez wrocili zadowoleni

U mnie cieplej... nie wieje

Moda na przykrotkie spodnie jest dla mnie nie do zniesienia, mega mi sie to nie podoba... i jeszcze kostki na wierzchu... nieeee.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-27, 21:14   #3773
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hello

Bardzo dziekuje za gratki

Bylam znow dzis na silce, jest super i czuje sie swietnie
Od 3 dni znowu chodze + cwiczenia w domu jak zwykle na tej gazeli + hantelki (ale takie male 5 lbs, czyli 2 kgs).
Troszke mnie bola miesnie, ale nie jest zle

Mishka a Ty nadal biegasz na silke, pamietam, ze bardzo Ci sie spoodbalo i zachwalalas.

U nas w domu znow rozgrzeb, bo malowanie scian, no ale coz zrobic, zachcialo nam sie remontow, to mamy

LaMary a ja caly czas bylam przekonana, ze nowy dom chcecie budowac
wyobrazilam sobie jak biegasz po poddaszu

Anyzka owoce morza wrecz uwielbiamy i dosc czesto jadamy. Mieszkamy blisko oceanu, wiec wszystko pod nosem i swieze
Tu masz wszystko, od przegrzybkow po homary, krewetki, osmiorniczki, malze, omolki, ostrygi, kraby etc. Najczesciej kupujemy krewetki, omolki, homary, czasem przegrzybki. Ja tez uwielbiam slimaczki, moj maz natomiast kocha ostrygi

Kasztanka co polecasz z Philosophy?

Mar_Jolka wspolczuje wspollokatorek wiem co to za Dagmara, z 'Krolowe zycia' czy jakos tak?? taki straszny serial, natknelam sie przypadkiem jak nie moglam spac przez zmiane czasu. Straszny serial, doznalam szoku, hehe. rowniez nie wiedzialam, ze moga istniec tak glupie programy. Ja TV praktycznie nie ogladam (jedynie wiadomosci i stare seriale na dvd jak cwicze), ale jak bylam w Polsce, to troche ogladalam w nocy, jak nie moglam spac. Wstyd sie przyznac, ale lubilam 'Chlopaki do wziecia', tak jakos mnie wciagnelo. Masakra, co?

SovaEvree mnie tez nie

Milego weekendu zycze

Ahhh, wkleje Wam zdjecie Loli, slodko wyszla <3 Wlazla do miski na cukierki halloweenowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loladeco.jpg (69,6 KB, 43 załadowań)
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 02:02   #3774
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Kasztanka co polecasz z Philosophy?
Mialam kilka produktow z serii purity made simple i wszystkie byly bardzo dobre, zwlaszcza maska, wlasnie wykanczam drugie opakowanie i przymierzam sie do zakupu kolejnego - nie powinnam, bo mam 6 innych masek oczyszczajacych - 3 z Loreala, Innisfree, dwie Sukin, ale one mi az tak nie pasuja jak ta z Philosophy.
Do tego mam w koszyku zel-krem take a deep breath na lato (mam teraz Lancome hydra zen, ale milosci z tego nie bedzie raczej i chcialam cos innego na lato, jak juz ten wykoncze, Alpha H jest za ciezki na upaly), serum renewed hope in a jar, olejek i serum when hope is not enough i krem miracle worker night.
Myslalam tez nad kosmetykami Jurlique, ale nigdy nie mialam nic z tej marki, a na Philosophy sie jeszcze nie zawiodlam, nie chce mi sie eksperymentowac, bo sporo mi sie nazbieralo kosmetykow, ktore mi nie podeszly.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 12:55   #3775
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Bardzo lubię u panów skarpetki w wyraźnym, innym kolorze. Kolorowe, wesołe. Oj tak to moja bajka zawsze zwracam uwagę na takiego pana

Ja się jeszcze nie zdążyłam zaretinować tej jesieni. Kończę powoli kwasy. Jeszcze z tydzień i włączę retinol

Za oknem raz słońce a raz chmury, za to zimny wiatr. Typowa jesień wymieniacie już opony? ja nadal czekam....
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 13:07   #3776
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ja w sumie już denkuję serum z retinolem a w listopadzie myślę retix c z dwa razy sobie zrobić
i po tym już kwasy
uważam z retinolem, mam miejsca na twarzy które reagują zapaleniem skóry- także jestem ostrożna
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 14:42   #3777
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Nie lubię tej zmiany czasu. Dopiero po 15 a już szarówka. Ledwo z pracy przyjadę i będzie noc Mam nadzieję, że to już ostatni czas zimowy. Ja z tych żyjących porą letnią i letnim czasem
Przyszły tydzień będzie wyjątkowo krótki dla mnie. Pracuję raptem do środy, potem wolne zakończone w filharmonią i spa w cudownym miejscu Takie tygodnie to ja lubię

kamlisa- dobrze pamiętam, że twoja wycieczka po szkockich zamkach była z reinbow tours ? Polecasz ich dla wymagających klientów
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 14:56   #3778
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussi spa w cudownym miejscu to gdzie ? chwal się !
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 19:21   #3779
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gołe kostki u dojrzałych mężczyzn-lubię.
Rzadki widok w PL



Aussie-z filharmonii prosze fotkę !
Wstawię na stronę piękną Panią


Spa,masaże-no w dupskach Wam się przewraca.
Proszę uszanować ludzi pracujących


A poważnie ,pojechałabym gdzieś,w siną dal.
Tylko on i ja,no dobra i synuś


Niestety u mnie zaczyna się godzina W w handlu.
Trzeba przypilnować.
Śmietankę spiję po nowym roku.
Mam nadzieję.


Reing na siłkę chodzę,chodz ostatnio tylko raz w tyg.
Stan podgorączkowy mi się przyplątał i walczyłam z osłabieniem.
Po święcie zmarłych wracam na właściwe tory-3 razy w tygodniu.
Jak znów mi coś nie strzyknie lub..
Tfu,tfu..



Zapisać chciałam się - na usg brzucha i nerek.


Prywatnie czekać niby trzeba do grudnia,by zapisali na styczeń.
Dobrze,że mąż ma kolegę.
Kolega żone pielęgniarkę....... .
Pójdzie szybciej,ale do jakich forteli trzeba się uciekać w naszej słuzbie zdrowia
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-28, 20:20   #3780
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussie, szkocja z Itaka była, bardzo fajna wycieczka zresztą, jak ktoś lubi zamki i historie...
dziś miałam gości - i melodie do sprzątania, której brakowało mi wczoraj Ale dobrze, ze cos zrobiłam. I musze wam polecić francuskie ciasto z lidla, takie zwinięte w rulon. swietne rogaliki wychodzą, pewnie dania wytrawne tez, ale ja akurat skupiłam się na słodkich. leciutkie i kruche ciasto
Ja na spokojnie kwasy, tzn maseczki z Yonelle i mam krem z polecanej przez Caffee, firmy henriksen. Retinol może potem
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.