Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-05, 08:15   #901
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Przyszła wczoraj moja nowa mata do ćwiczeń. Kilka lat temu dużo biegalam, codziennie po 5 lub 10 km, było fajnie. Teraz niestety nie mam takich warunków - mieszkam w centrum miasta, a nie dla mnie bieganie po ulicach.
Mam problem z plecami, bardzo się garbię, z przodu są nawet wklesniete te odcinki, nawet jak się wyprostuje na maxa, to nadal jestem zgarbiona. Od jakichs 7 lat pracuję za biurkiem, zawsze mam jakieś do kitu krzesła, czy biurka co nie pozwala mi zachować poprawnej postawy.
Mam zamiar zacząć się rozciągać, jestem umówiona to ortopedy z tymi plecami.
Dziś spróbuję poćwiczyć pierwszy raz na tej macie


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 08:24   #902
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Przyszła wczoraj moja nowa mata do ćwiczeń. Kilka lat temu dużo biegalam, codziennie po 5 lub 10 km, było fajnie. Teraz niestety nie mam takich warunków - mieszkam w centrum miasta, a nie dla mnie bieganie po ulicach.
Mam problem z plecami, bardzo się garbię, z przodu są nawet wklesniete te odcinki, nawet jak się wyprostuje na maxa, to nadal jestem zgarbiona. Od jakichs 7 lat pracuję za biurkiem, zawsze mam jakieś do kitu krzesła, czy biurka co nie pozwala mi zachować poprawnej postawy.
Mam zamiar zacząć się rozciągać, jestem umówiona to ortopedy z tymi plecami.
Dziś spróbuję poćwiczyć pierwszy raz na tej macie


Sent from my iPhone using Tapatalk



przydałby ci się jeszcze drążek. żeby móc sobie codziennie pozwisać przy każdej okazji. Mnie się sprawdzał taki najprostszy rozporowy w drzwiach, bo co przechodziłam to sobie chwile pozwisałam.
Tylko ze on jednak w dłuższym czasie niszczą framugę, ale chyba są drążki które mozna przyśrubowac do ściany nad drzwiami.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 10:02   #903
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
przydałby ci się jeszcze drążek. żeby móc sobie codziennie pozwisać przy każdej okazji. Mnie się sprawdzał taki najprostszy rozporowy w drzwiach, bo co przechodziłam to sobie chwile pozwisałam.
Tylko ze on jednak w dłuższym czasie niszczą framugę, ale chyba są drążki które mozna przyśrubowac do ściany nad drzwiami.

Najgorsze dla mnie to jest otoczenie się przedmiotami - wówczas wiem, że na 100% nie będę ich używać myślę jednak, ze ortopeda wyśle mnie na jakaś rehabilitację w tej kwestii i tam już pewnie będą takie dodatkowe rzeczy jak drążki


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 10:03   #904
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

ja chciałam być aktywna w ciąży i miałam w planach dłuuugie spacery a tu dupa...
lekarz zalecił leżenie na najbliższe 3 tyg;/
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 12:13   #905
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dziewczyny, macie porównanie między legginsami gym Glamour a Strong point? Zamówiłam ostatnio taki brązowy zestaw z GG i jest bardzo ładny, nie prześwituje przy przysiadach, ale widać w nich trochę camel toe. W poprzednich kolekcjach tego nie było, oglądałam też filmiki innych dziewczyn i nie widać u nich tego w tych leginsach, a u mnie tak
Kurcze żałuję, bo podobają mi się. Niby nie widać tego mocno ale jednak.
Strong point też miał jakieś brązowe leginsy i się zastanawiam czy nie spróbować, ale czytałam kiedyś że są gorsze od GG?
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 16:28   #906
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie porównanie między legginsami gym Glamour a Strong point? Zamówiłam ostatnio taki brązowy zestaw z GG i jest bardzo ładny, nie prześwituje przy przysiadach, ale widać w nich trochę camel toe. W poprzednich kolekcjach tego nie było, oglądałam też filmiki innych dziewczyn i nie widać u nich tego w tych leginsach, a u mnie tak
Kurcze żałuję, bo podobają mi się. Niby nie widać tego mocno ale jednak.
Strong point też miał jakieś brązowe leginsy i się zastanawiam czy nie spróbować, ale czytałam kiedyś że są gorsze od GG?
Według mnie są tak samo dobre. Mam i jedne, i drugie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-16, 17:42   #907
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Pytanie do doświadczonych i sponiewieranych


Czy jest jakiś magiczny sposób np jakaś maść, krem żeby szybko ogarnąć rozbabrane odciski na rękach? Aerial mnie pokonał a wolałabym w następną środę nie iść na zajęcia z rozwalonymi łapami, bo już teraz to są odciski na odciskach, to co będzie za tydzień?


Aha, chwalę się. Jeszcze nie wybyłam z naszego "pięknego" kraju, a już sobie w nowym miejscu załatwiłam nielimitowane wejścia na zajęcia w jednym z klubów. Jak dobrze pójdzie nie będę miałą nawet tygodnia przerwy


Raz w tygodniu sprzątanie przez 2 h i nielimotowany udział we wszystkich zajęciach jakie tam mają. Taki deal Moc instagrama!
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-16, 18:08   #908
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

Aha, chwalę się. Jeszcze nie wybyłam z naszego "pięknego" kraju, a już sobie w nowym miejscu załatwiłam nielimitowane wejścia na zajęcia w jednym z klubów. Jak dobrze pójdzie nie będę miałą nawet tygodnia przerwy


Raz w tygodniu sprzątanie przez 2 h i nielimotowany udział we wszystkich zajęciach jakie tam mają. Taki deal Moc instagrama!
Wow, ale super!
Pewnie u mnie czegoś takiego nie ma, no ale spróbuję poszukać - deal życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-18, 07:26   #909
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89187608]Wow, ale super!
Pewnie u mnie czegoś takiego nie ma, no ale spróbuję poszukać - deal życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Celestine ja po prostu zaobserwowalam kilka profili na insta w tym jedyne miejsce gdzie maja tam aerial hoopa. No i szukali kogos poprzez insta na taki wlasnie uklad. Dla mnie idealnie, bo maja jak doczytalam zajecia po angielsku. Spolecznosc bardzo miedzynarodowa, maja swoja grupe na fb. Z tego co zaobserwowalam to wynika ze tworza sobi3 capkiem przyjemna spolecznosc. Mnie zalezy na kontakcie z jezykiem, a jednoczesnie nie bedzi mi to zajmowac duzo czasu. No i moze tez to sposob na poznanie nowych ludzi. Ja jestem bardzo spoleczna, potrzebuje duzo ludzi wokol, bo inaczej jest mi zle.

Takze bede miala uklad idealny

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-18, 10:35   #910
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dziś zakończyłam swój prawie półroczny epizod z regularnym bieganiem.
Zaczęłam na początku listopada od 4 min marszu i minuty biegu. W aplikacji z zegarka ustawiłam sobie cel treningowy, by do wczoraj 5 km przebiegać w tempie 1 km/5 min. I tak sobie biegałam cała zimę wg podpowiedzi z zegarka. Pomiędzy ćwiczyłam tez swoje zwyczajowe zestawy. Dziś przebiegłam ten ostatni finałowy bieg i efektów brak ;p dziś na 5 km miałam gorszy czas i byłam bardziej zmęczona niż w grudniu, gdy przebiegłam ten dystans pierwszy raz bez zatrzymywania sie
Kiedyś będę musiała spróbować przebiec ten odcinek w lepszych warunkach pogodowych, kiedy nie będzie mrozu i wiatru. Ciekawe czy wtedy czas będzie zbliżony.

inne efekty - tak ze dwa rozmiary mniej w tyłku, z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony generuje problem w postaci braku dopasowanych ubrań.

Do regularnego biegania wracam na jesień, wiosna może wyjdę jak złapie mnie mocna wena. Latem stawiam głównie na trening siłowy i rozciąganie.

Z rozciąganiem tez widzę jakiś progres jak jestem regularna. Na jesień bolało siedzenie prosto z wyprostowanymi nogami, a niedawno miałam dobry dzień, ze dotknęłam na 1 sekundę czołem kolana. Już więcej tego wyczynu nie powtórzyłam, bo ostatnio mam bardzo pospinane nogi. Należy im sie regeneracja.

A jak u was? Wiosna motywuje? Działacie dalej?
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-18, 10:49   #911
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

U mnie niestety ostatnie 2-3 tygodnie były bardzo słabe. Nawet jak mi się udało zmusić do ćwiczeń, to szło mi kiepsko, szybko się męczyłam, wykonanie na 100% ćwiczeń, które teoretycznie mam opanowane to był wyczyn. Do tego z niewiadomych względów jestem ciągle głodna jedyne co na plus, to więcej czasu spędzam na świeżym powietrzu na spacerach z psem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-18, 11:09   #912
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Podczytuję cały czas wątek i bardzo Wam zazdroszczę, że możecie ćwiczyć! Naprawdę, jak ma się zdrowie, to ma się wszystko...
Jestem 3 tygodnie po operacji i do ćwiczeń wrócę pewnie za 2-3 miesiące dopiero. Strasznie powolna rekonwalescencja. Czas wlecze się niemiłosiernie. Ile bym dała za jakikolwiek trening, za pełne wyprostowanie się bez bólu, za sprawność.
Człowieka docenia to w pełni, gdy straci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-18, 11:32   #913
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Podczytuję cały czas wątek i bardzo Wam zazdroszczę, że możecie ćwiczyć! Naprawdę, jak ma się zdrowie, to ma się wszystko...
Jestem 3 tygodnie po operacji i do ćwiczeń wrócę pewnie za 2-3 miesiące dopiero. Strasznie powolna rekonwalescencja. Czas wlecze się niemiłosiernie. Ile bym dała za jakikolwiek trening, za pełne wyprostowanie się bez bólu, za sprawność.
Człowieka docenia to w pełni, gdy straci

Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia! Teraz to priorytet, a wcześniej czy później będziesz mogła wrócić stopniowo do aktywności, na tyle ile to będzie bezpieczne


[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89188916]Do tego z niewiadomych względów jestem ciągle głodna [/QUOTE]

Najgorsze uczucie, wtedy brak energii na cokolwiek. Tez często tak mam, a jem regularnie. Ja przynajmniej tak mam, ze muszę zjeść coś bardzo tłustego, wtedy to szybko mija. Inaczej mogę jeść, jeść, jeść i dalej będę głodna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-18, 16:55   #914
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Podczytuję cały czas wątek i bardzo Wam zazdroszczę, że możecie ćwiczyć! Naprawdę, jak ma się zdrowie, to ma się wszystko...
Jestem 3 tygodnie po operacji i do ćwiczeń wrócę pewnie za 2-3 miesiące dopiero. Strasznie powolna rekonwalescencja. Czas wlecze się niemiłosiernie. Ile bym dała za jakikolwiek trening, za pełne wyprostowanie się bez bólu, za sprawność.
Człowieka docenia to w pełni, gdy straci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-18, 17:16   #915
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Gosia_9508 i Zimowa Zawierucha - dzięki dziewczyny Mam nadzieję, że w wakacje już będę sprawna. Oby!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 08:53   #916
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Squirella oby szybko zlecialo. A masz taki ostry zakaz na wszystko i oszczedzanie sie, czy np niedlugo chocby jakies dluzsze spacery itp wchodza w gre?
Ja mialam 2 razy w zyciu niewielki zabieg i zawsze po nim musialam tak z 1 miesiac mozno uwazac, a pozniej powoli wszystko moglam, ale powiedzmy jak cos cwiczylam to jeszcze ze 2 miesiace bez skakania. Za to wszelkie gumy i spokojne cwiczenia jak najbardziej.

Dzisiaj mam swoj pierwsz raz w zyciu z fizjo. Wczoraj idac sobie tak po prostu ulica cos mi nie pyklo. I mnie boli prawa pachwina jak chodze, siadam itp. Jak zyje nic takiego nigdy nie mialam. Wkurzylam sie mega, bo mialam wczoraj pociwczyc w domu, a tu lipa. Dzisisj mialam miec aerial, ale tez musialam odwolac.

Takze badz mna, cwicz i nie rob sobie krzywdy, idz prosto droga i sie popsuj...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 15:51   #917
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Wolha wRedna za tydzień mam kontrolę i pewnie wtedy usłyszę konkretne wytyczne (na podstawie tego, jak się goję). Ale z tego co czytałam, to przez minimum 6 tygodni nie można robić nic, co sprawi, że się spocę i przynajmniej 2 miesiące z zerowym obciążaniem rąk (więc nic w podparciu itp).
Spacery mogą być, tylko nawet jak powolutku chodzę, to jest dyskomfort i sama z tego rezygnuję Ale mam nadzieję, że ten czas szybko minie.

Ech, kiepska sprawa z tym "pyknięciem"! Ale czasem tak się dzieje nie wiadomo z czego. Mam nadzieję, że fizjo Cię naprawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-20, 21:16   #918
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Sqirella wiem o co chodzi. Pierws:e wyjscie z domu mialam.po 3 dniach od zabiegu i to faktycznie tak rwalo mimo ze szlam sobie wolniutko i tylko kawalek. Po sciagnieciu szwow (8dni po zabiegu) zaliczylam mega szybki spacer i czulam ze pozniej ta rana tak rwala dosc mocno, ale to przeszlo w 2 dni powiedzmy. Pozniej wszystko super i chodzic moglam ile tylko chcialam. Takze obys miala podobnie

Moja pierwsza w zyciu kontuzja: naciagniety przywodziciel krotki. Ni huhu nie wiadomo jak. Najprawdopodobniej zalatwilam sie po czesci joga, ale pozniej jeszcze cos musialam odwalic, bo joga byla w sobote, a to walnelo wczoraj.

Babka tak mi to rozmasowala ze samo miejsce teraz boli mniej niz masowane udo, a jakiego mam pieknego siniaka no i zakaz rozciaganka w zakresie tego miejsca. Takze zegnaj jovo na kilka tygodni. Gorzej ze polowa cwiczen z aeriala tez odpada. Musze sie skonsultowac z prowadzaca czy jest w ogole sens zebym za tydzien przychodzila. Bardzo bym chciala bo to bedzie ostatni raz w Polsce. Eh. Ja to mam jednak pecha...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 15:32   #919
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Jeszcze miesiąc muszę się wstrzymać z ćwiczeniami, ale już wracam do żywych Spacery już nie są katorgą!
Chciałam tutaj na wątku podpytać o biustonosze Sock Absorber albo inne tego typu (czyli takie, aby mocno trzymały biust i sprawdziły się do ćwiczeń). Czy macie jakieś konkretne do polecenia? Samych tych SA jest trochę modeli, a stacjonarnie nawet nie wiem, czy gdzieś je sprzedają, żeby je zobaczyć na żywo? I podobno rozmiarówka bardzo dziwna i trzeba brać o wiele większy rozmiar niż się ma. Czy to prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-05, 21:29   #920
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jeszcze miesiąc muszę się wstrzymać z ćwiczeniami, ale już wracam do żywych Spacery już nie są katorgą!
Chciałam tutaj na wątku podpytać o biustonosze Sock Absorber albo inne tego typu (czyli takie, aby mocno trzymały biust i sprawdziły się do ćwiczeń). Czy macie jakieś konkretne do polecenia? Samych tych SA jest trochę modeli, a stacjonarnie nawet nie wiem, czy gdzieś je sprzedają, żeby je zobaczyć na żywo? I podobno rozmiarówka bardzo dziwna i trzeba brać o wiele większy rozmiar niż się ma. Czy to prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 2.w domu, oba z tego modelu
https://www.intersport.pl/biustonosz...44-683750.html

Rozmiar ten sam, jako noszę normalny stanik.

Ja kupiłam akurat w lumpie, wyglądają imo średnio ( w sensie takim, że kosztują kupę siana),.ale jak one doskonale trzymają! Normalnie jakby przesiąść się z malucha do Porsche!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 21:53   #921
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja mam Freyę Epic Sports i Chantele High Impact Sports Bra i dość duży biust do kompletu. Obydwa modele sprawdzają się idealnie, trzymają pierś falująca w ryzach nie robiąc szkody ciału, w dodatku są ładne. Chantele kocham nawet bardziej bo biust wizualnie jest dużo mniejszy i nie wyglądam jak nadęty gołąb. Absorbery tez oglądałam i słyszałam dużo pochlebnych opinii, ale te dwa na razie starczają.
Sportowo to ja sporo szaleję i różnie intensywnie i już sobie nie wyobrażam życia bez stanika sportowego.


Sent from my iPhone using Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 07:47   #922
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja mam 2.w domu, oba z tego modelu
https://www.intersport.pl/biustonosz...44-683750.html

Rozmiar ten sam, jako noszę normalny stanik.

Ja kupiłam akurat w lumpie, wyglądają imo średnio ( w sensie takim, że kosztują kupę siana),.ale jak one doskonale trzymają! Normalnie jakby przesiąść się z malucha do Porsche!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja mam Freyę Epic Sports i Chantele High Impact Sports Bra i dość duży biust do kompletu. Obydwa modele sprawdzają się idealnie, trzymają pierś falująca w ryzach nie robiąc szkody ciału, w dodatku są ładne. Chantele kocham nawet bardziej bo biust wizualnie jest dużo mniejszy i nie wyglądam jak nadęty gołąb. Absorbery tez oglądałam i słyszałam dużo pochlebnych opinii, ale te dwa na razie starczają.
Sportowo to ja sporo szaleję i różnie intensywnie i już sobie nie wyobrażam życia bez stanika sportowego.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bardzo dziękuję za polecenia, przyjrzę się tym biustonoszom i kupię coś dobrej jakości.

Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-08, 14:19   #923
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Juz jestem w nowym miescie i nowym kraju. Mam 300 m od domu miejsce gdzie moge plywac pod chmurka. Ni to basen ni oczko wodne, woda chyba z fiordu. Jutro biore stoj i idziemy plywac

Poki co aktywnosci tyle co spakowanie majatku zycia, a pozniej jego wniesienie na 2 pietro i rozpakowanie. Musze wrocic do stalych nawykow. Niestety mam w nowym mieszkaniu tragiczna podloge. Chyba juz cardio odpada na zawsze.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-20, 20:55   #924
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.


Jak zapobiec zmęczeniu dzień po treningu? Nie trenuje do upadłego, czuje się lekko zmęczona po treningu. Trenuje wieczorem, o 19.00 lub 19.30, ostatni posiłek jem o 17.00, piję 2-3 litra wody
Problem jest dzień później, od około 13.00- 14.00 jestem tak zmęczona, że ledwo funkcjonuje.
Dobija mnie ten stan

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 06:35   #925
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89227551]
Jak zapobiec zmęczeniu dzień po treningu? Nie trenuje do upadłego, czuje się lekko zmęczona po treningu. Trenuje wieczorem, o 19.00 lub 19.30, ostatni posiłek jem o 17.00, piję 2-3 litra wody
Problem jest dzień później, od około 13.00- 14.00 jestem tak zmęczona, że ledwo funkcjonuje.
Dobija mnie ten stan

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Ale ostatni posiłek o 17 i po treningu nic już nie jesz? Jeśli tak, zdecydowanie bym to zmieniła.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 07:02   #926
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Mahaszi Pokaż wiadomość
Ale ostatni posiłek o 17 i po treningu nic już nie jesz? Jeśli tak, zdecydowanie bym to zmieniła.
Cos w tym moze byc. Ja zawsze obowiazkowo jem po treningu.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 07:44   #927
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Może coś być w braku kalorii.
Mi się zdarzało nie jeść po treningu jak go kończyłam w piątek koło 21 -21.30 i już nie miałam siły zwyczajnie jeść, tylko umyć się i spać.
Ale na drugi dzień do tej 13 to mi wjeżdżało śniadanie, dodatkowo ciastko (coś w stylu ekierka, gniazdko) i 2 śniadanie+jakiś owoc.

A jak śpisz po treningu?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 08:23   #928
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

O Cava się znalazła.
Ja Wam powiem, że sama na sobie przetestowałam to co często mówią o jedzeniu przed i po treningu. Rzeczywiście najlepiej mi się ćwiczy po zjedzeniu węglowodanów. Mam najwięcej energii i mój brzuch nie jest obciążony. Na przykład jak idę na ranne zajęcia to idealnie jest zjeść przed ciepłą owsiankę z owocami. Z kolei po treningu, szczególnie siłowym, czuję, że mam ochotę na białko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 08:36   #929
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja mam jakoś tak w głowie zakodowane, że po ćwiczeniach zawsze omlet z masłem orzechowym i dżemem. Nie jem tego w żadnych innych okolicznościach.





Za to przed przez jakieś 3 h staram się nie jeść, a nie pić to tak 2 h przed, bo inaczej czuję jak mi wszystko chlupocze w brzuchu poczas np skakania. Fatalne uczucie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 08:42   #930
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja mam jakoś tak w głowie zakodowane, że po ćwiczeniach zawsze omlet z masłem orzechowym i dżemem. Nie jem tego w żadnych innych okolicznościach.





Za to przed przez jakieś 3 h staram się nie jeść, a nie pić to tak 2 h przed, bo inaczej czuję jak mi wszystko chlupocze w brzuchu poczas np skakania. Fatalne uczucie.
Powiem Ci, że podobnie miałam, ale z ciężkim, mięsnym obiadem przed czy z np. zupą, ale owsianka czy kasza manna wchodzi idealnie. Z racji tego, że jestem śpiochem i jestem wiecznie spóźniona to często biorę śniadanie do pojemnika i podjadam jeszcze na zajęciach. I nawet na salsation ta opcja się sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.