Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-07, 16:43   #1531
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Z jakiej firmy polecacie walizki?
Zobacz Puccini. Mają całkiem spoko ceny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 17:41   #1532
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy ktoś pracuje w gastro? Czy to prawda że do każdej appki na dowóz jest potrzebny osobny tablet/telefon i restauracje są zawalone urządzeniami, jeśli obsługują parę aplikacji?
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 17:48   #1533
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Z jakiej firmy polecacie walizki?
Mam puccini od kilku lat, super sie sprawdza. Testuje tez wittchen, ale mam je dopiero nieco ponad pol roku, wiec nie wiem co bedzie dalej. Poki co bez zarzutu.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 18:20   #1534
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Szwagier ma z Wittchen i bardzo sobie chwali. Pojemna, kilka lotów samolotem przeżyła. Ja ostatnio ją pożyczałam jak jechałam na długie szkolenie i spoko .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 18:21   #1535
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Z jakiej firmy polecacie walizki?
Mam American Tourister od jakichś 5-6 lat. Polecił mi je brat z bratową, którzy mają swoje starsze kilka lat. Moje trochę polatały i pojeździły. Przy czym jak je kupowałam to chyba była to ta sama półka cenowa co Puccini.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 18:29   #1536
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Z jakiej firmy polecacie walizki?
Od kilku lat używam jednej i tej samej walizki z Puccini. Do dziś wygląda całkiem dobrze i jeszcze parę lat posłuży. Na pewno kolejna też będzie z Puccini
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 19:38   #1537
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Z jakiej firmy polecacie walizki?

W sumie firma obojętna, ale walizka, żeby była z polikarbonu. U mnie sprawdza się wittchen.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-07, 19:38   #1538
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Niedawno ktoś tu się dzielił skutecznym sposobem na skurczony sweter wełniany. Co to był za sposób?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 19:46   #1539
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy w jakimś większym lub mniejszym markecie znajdę ekologiczną polędwicę lub filety z królika?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 19:51   #1540
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem jaką umowę na moja firma. Może mi przyjedzie do jutra. Btw jakie leki na przeziębienie polecacie?

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
My lubimy Fervex malinowy na ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Czy w jakimś większym lub mniejszym markecie znajdę ekologiczną polędwicę lub filety z królika?
Celowałabym w Makro, Selgros.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 19:55   #1541
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niedawno ktoś tu się dzielił skutecznym sposobem na skurczony sweter wełniany. Co to był za sposób?
Namoczyć sweter, owinąć w sreberko, zamrozić. Wyjąć. Jak zacznie topnieć to równomiernie rozciągać.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-07, 20:01   #1542
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Szykuje się powoli na upał i szukam czegoś co ochłodziłoby kawalerkę. Średnio mam możliwość montować klimatyzację ze względu na rurę. Istnieją jakieś inne rozwiązania?

Widziałam, że Dyson ma oczyszczacz z funkcją chłodzenia, ale to zwykły wentylator więc nie wiem czy ma to sens.

Czeka mnie temperatura 40+'C i zwykłe wiatraki nie dają rady
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 20:40   #1543
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89574473]Namoczyć sweter, owinąć w sreberko, zamrozić. Wyjąć. Jak zacznie topnieć to równomiernie rozciągać.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Dziękuję
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 20:42   #1544
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Szykuje się powoli na upał i szukam czegoś co ochłodziłoby kawalerkę. Średnio mam możliwość montować klimatyzację ze względu na rurę. Istnieją jakieś inne rozwiązania?

Widziałam, że Dyson ma oczyszczacz z funkcją chłodzenia, ale to zwykły wentylator więc nie wiem czy ma to sens.

Czeka mnie temperatura 40+'C i zwykłe wiatraki nie dają rady
Ze starych i prostych sposobów - pilnuj zasłaniania okien już w nocy, żeby się nie nagrzało od rana.

Podobno rolety zewnętrzne fajnie pomagają wychłodzić.
Oprócz tego zmoczone prześcieradło zamiast firanek /zasłon, to fajnie schładza powietrze.
Zimna woda pod wiatrak.

Może maty chłodzące?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 20:46   #1545
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ze starych i prostych sposobów - pilnuj zasłaniania okien już w nocy, żeby się nie nagrzało od rana.

Podobno rolety zewnętrzne fajnie pomagają wychłodzić.
Oprócz tego zmoczone prześcieradło zamiast firanek /zasłon, to fajnie schładza powietrze.
Zimna woda pod wiatrak.

Może maty chłodzące?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rolety zewnętrzne to też spory koszt,ale to prawda,że fajnie wychładzają.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 21:23   #1546
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ze starych i prostych sposobów - pilnuj zasłaniania okien już w nocy, żeby się nie nagrzało od rana.

Podobno rolety zewnętrzne fajnie pomagają wychłodzić.
Oprócz tego zmoczone prześcieradło zamiast firanek /zasłon, to fajnie schładza powietrze.
Zimna woda pod wiatrak.

Może maty chłodzące?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również potwierdzam, rolety zewnętrzne super wychładzają
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 21:31   #1547
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Musiałam potwierdzić tożsamość, rzeczywiście teraz mam jak Ty. Tylko jak teraz patrzę, to najszybszy termin to wtorek. A jeśli jutro rano dalej będę się źle czuć i będę potrzebować zwolnienia do pracy to jak mam to załatwić?

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Sprawdzaj jutro z rana, na bieżąco wpadają terminy na dany dzień, wiem bo sama tak się umawiałam na teleporadę nie raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 06:37   #1548
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Szykuje się powoli na upał i szukam czegoś co ochłodziłoby kawalerkę. Średnio mam możliwość montować klimatyzację ze względu na rurę. Istnieją jakieś inne rozwiązania?

Widziałam, że Dyson ma oczyszczacz z funkcją chłodzenia, ale to zwykły wentylator więc nie wiem czy ma to sens.

Czeka mnie temperatura 40+'C i zwykłe wiatraki nie dają rady

Jedyny sposób, żeby naprawdę schłodzić pomieszczenie, zwłaszcza przy takich upałach, to niestety klima. Opcja zasłaniania okien itp może i pomaga, jeśli są chłodne noce - ale jeśli w nocy jest 20 stopni, to niewiele pomoże. Koleżanka tak robiła - miała wystawę zachodnią, więc wietrzyła do południa, potem zamykała okna i zasłaniała - po południu miała w mieszkaniu taką duchotę, że nie dało się oddychać. Może i było ciut chłodniej, niż gdyby tego nie robiła, ale nadal - dla mnie nie do wytrzymania na dłużej.


O jaką rurę chodzi? Rurę ma przenośny klimatyzator - i niemiłosiernie hałasuje, ale to i tak mniejsze zło niż upał, przy którym mózg się gotuje. Najlepsza opcja - jeśli mieszkanie jest Twoje - to zainstalować klimę. Mam od trzech lat i latem to wybawianie. Wcześniej - klimatyzator, rura wystawiana przez uchylane drzwi balkonowe - pozwalało pracować (pracuję w domu), ale w nocy odpada (bo głośne) i ogólnie - chłodzi raczej punktowo. Ale - lepsze niż nic. Wiatraki etc - przy temperaturze 40st to jak umarłemu kadzidło.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 07:21   #1549
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ze starych i prostych sposobów - pilnuj zasłaniania okien już w nocy, żeby się nie nagrzało od rana.

Podobno rolety zewnętrzne fajnie pomagają wychłodzić.
Oprócz tego zmoczone prześcieradło zamiast firanek /zasłon, to fajnie schładza powietrze.
Zimna woda pod wiatrak.

Może maty chłodzące?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Rolety zewnętrzne to też spory koszt,ale to prawda,że fajnie wychładzają.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Również potwierdzam, rolety zewnętrzne super wychładzają
Dzięki za rady Mieszkanie wynajmuje więc nie mam możliwości zamontowania niczego na stałe. Rolety zaciemniające mam w oknach ale przy takich temperaturach (rekord zeszłoroczny to 46 'C) niewiele dają. Dodatkowo w poprzednim sezonie zaklejałam okna folią aluminiową. Zawsze to coś ale jak się mieszka, na ostatnim piętrze, przy słabej izolacji, a temperatura dobija do prawie 50 'C to nie ma opcji żeby takie "domowe" rady wystarczyły. Sam budynek koszmarnie się nagrzewa po paru dniach i trzyma ciepło jeszcze długo nawet gdy na zewnątrz się ochłodzi

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Jedyny sposób, żeby naprawdę schłodzić pomieszczenie, zwłaszcza przy takich upałach, to niestety klima. Opcja zasłaniania okien itp może i pomaga, jeśli są chłodne noce - ale jeśli w nocy jest 20 stopni, to niewiele pomoże. Koleżanka tak robiła - miała wystawę zachodnią, więc wietrzyła do południa, potem zamykała okna i zasłaniała - po południu miała w mieszkaniu taką duchotę, że nie dało się oddychać. Może i było ciut chłodniej, niż gdyby tego nie robiła, ale nadal - dla mnie nie do wytrzymania na dłużej.

O jaką rurę chodzi? Rurę ma przenośny klimatyzator - i niemiłosiernie hałasuje, ale to i tak mniejsze zło niż upał, przy którym mózg się gotuje. Najlepsza opcja - jeśli mieszkanie jest Twoje - to zainstalować klimę. Mam od trzech lat i latem to wybawianie. Wcześniej - klimatyzator, rura wystawiana przez uchylane drzwi balkonowe - pozwalało pracować (pracuję w domu), ale w nocy odpada (bo głośne) i ogólnie - chłodzi raczej punktowo. Ale - lepsze niż nic. Wiatraki etc - przy temperaturze 40st to jak umarłemu kadzidło.
No właśnie z tego co czytałam, że tylko klima mi zostaje... Na stałe nic nie chce montować, bo tylko wynajmuję więc nie ma to sensu. Tropikalne noce też mają miejsce więc nawet nie ma opcji żeby schłodzić mieszkanie i budynek nocą.

I tak, ta rura to właśnie od przenośnego klimatyzatora. Średnio mam na to miejsce (mam tylko jedno okno "na ścianie", reszta to veluxy) ale chyba nie mam wyboru. Mieszkanie jest małe (niecałe 20m2) więc powinno wystarczyć.

Dziękuję
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-08, 09:45   #1550
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Polecacie jakis balsam do ust z woskiem pszczelim? Szukam czegos blizniaczego do tisane, o wiekszej pojemnosci, bo zuzywam ekspresowo
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 09:49   #1551
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Pryszcz, wągier, nie wiadomo co
Zrobiło się coś takiego u mojego męża na dole pod dolną powieką, gdzie skóra jest jeszcze bardzo delikatna. Pomimo oczyszczania nadal coś tam się zbiera i to od kilku tygodni tak trwa. Jest to małe, no ale ile można. Jak się z tym rozprawić na dobre?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Może być jęczmień albo może się wrastać rzęsa od spodu albo coś innego, ciężko stwierdzić. Najlepiej jak uda się do okulisty.


Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Próbuje sprawdzic na Zalando wymiary produktu. Znajduje wymiary podane w cm tylko do rozmiaru, który nosi modelka na zdjęciu, a ja potrzebuje wiedzieć jakie są długości w większych rozmiarach. Patrzyłam na kilku różnych ciuchach i taka sama sytuacja. Znajduje tylko ogólna tabele rozmiarów, ale ona mi nic nie pomoże :/ Czy ja nie umiem szukać, czy takich informacji tam nie ma?



Na stronach sklepów są właśnie zazwyczaj takie ogólne tabele, że S to tyle, a M to tyle, ale to się niestety ma nijak do ciuchów, bo fasony są różne.



Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Kurde, jak Wy organizujecie sobie weekendy, żeby mieć czas?

Nie mam dzieci ani jakichś większych obowiązków rodzinnych, więc powinnam mieć dużo czasu. Jakiś czas temu miałam wrażenie, że weekendy przesypiam i marnuję na seriale, więc szukałam sobie hobby.

Hobby znalazłam i teraz jestem strasznie zajęta w weekendy. Trochę pracuję, bo tak aktualnie mam w robocie, że inaczej się nie da. Więc to odbiera te kilka h dziennie. Hobby 1 to powiedzmy 4h/ weekend - wymaga czasami wypraw do sklepów i potem "zabawy" w domu. Hobby 2 to powiedzmy 2h/weekend, ale czasami wyprawy do sklepów mogę połączyć z tymi związanymi z hobby 1. Do tego większe zakupy, czyli 2 razy do supermarketów, bo nie mam samochodu. Powiedzmy godzina sportu dziennie. Ze 2h/weekend na jakieś kwestie organizacyjne jak podatki, opłaty. Czasami trochę czasu na szukanie większego zakupu - sprzętu elektro itd. - wiadomo, trzeba poszukać. Staram się gotować, przynajmniej w weekendy - 1h/dzień.

I zostaje bardzo mało czasu... Tak mało, że nie mam kiedy posprzątać ani poczytać gazet.

Ale co tydzień robisz opłaty i szukasz sprzętu agd? Ja zwykle takie rzeczy robię w pracy jak mam chwilę wolną, zwłaszcza opłaty. Przecież to 5 minut roboty. Co do weekendu to w piątek po pracy jakiś chill z książką albo przed tv albo spotkanie ze znajomymi. W sobotę wstaje zwykle ok. 9 i jestem wyspana. Zwykle i tak budzę się wcześniej i jeszcze chwilę leżę i czytam. Potem śniadanie i kawa, potem zakupy na cały tydzień plus jakieś obowiązki jak mam, a potem różnie. Wypad za miasto/spotkanie ze znajomymi/spacer/rower itp. W niedzielę tak samo wstaję ok. 9, potem śniadanie, kawa, coś poczytam/pooglądam i też jakieś spotkanie z kimś/sport/wyjazd za miasto. No i w tym wszystkim to jeszcze gotuję w weekendy.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 10:50   #1552
noc1komety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Sprawdzaj jutro z rana, na bieżąco wpadają terminy na dany dzień, wiem bo sama tak się umawiałam na teleporadę nie raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam pakiet enel med z pracy i też tak robię, mega jest to że można w aplikacji sobie sprawdzić czy coś się zwolniło, tym bardziej dla mnie bo nie lubię dzwonić i wisieć na telefonie żeby się móc do lekarza zapisać.


P.S @ceccylia_paladin właśnie czytam 6 tom sagi Ludzi Lodu
noc1komety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 11:21   #1553
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Szykuje się powoli na upał i szukam czegoś co ochłodziłoby kawalerkę. Średnio mam możliwość montować klimatyzację ze względu na rurę. Istnieją jakieś inne rozwiązania?

Widziałam, że Dyson ma oczyszczacz z funkcją chłodzenia, ale to zwykły wentylator więc nie wiem czy ma to sens.

Czeka mnie temperatura 40+'C i zwykłe wiatraki nie dają rady
Rolety zaciemniające plus zasłon zaciemniające.
Wieszanie mokrych ręczników, duzych na suszarce obok wentylatora.
Przenośny klimatyzator.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 13:27   #1554
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Szykuje się powoli na upał i szukam czegoś co ochłodziłoby kawalerkę. Średnio mam możliwość montować klimatyzację ze względu na rurę. Istnieją jakieś inne rozwiązania?

Widziałam, że Dyson ma oczyszczacz z funkcją chłodzenia, ale to zwykły wentylator więc nie wiem czy ma to sens.

Czeka mnie temperatura 40+'C i zwykłe wiatraki nie dają rady

Mam klimatyzator Fral i polecam, mieszkam w kawalerce 36m2 i całe pomieszczenie się wychładza. Głośność jest do przeżycia, szukaliśmy po danych technicznych najmniejszej wartości dB i Fral najlepiej wypadał, to chyba włoska marka, więc mają doświadczenie.
Mam model Super Cool FSC 14.2


Ja przychodzę z innym pytaniem - które marki okularów przeciwsłonecznych polecacie, które mają rzeczywiście skuteczny filtr UV?

Edytowane przez brandie
Czas edycji: 2023-05-08 o 13:29
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 14:28   #1555
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Mam klimatyzator Fral i polecam, mieszkam w kawalerce 36m2 i całe pomieszczenie się wychładza. Głośność jest do przeżycia, szukaliśmy po danych technicznych najmniejszej wartości dB i Fral najlepiej wypadał, to chyba włoska marka, więc mają doświadczenie.
Mam model Super Cool FSC 14.2


Ja przychodzę z innym pytaniem - które marki okularów przeciwsłonecznych polecacie, które mają rzeczywiście skuteczny filtr UV?
Ja kupuje zawsze u optyka+ mam szkła ze swoją wadą

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 14:43   #1556
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 14:52   #1557
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;89575031]Treść usunięta[/QUOTE]

Twój facet ma rację. Albo wygoda, albo wygląd w tej sytuacji
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 15:11   #1558
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;89575031]Treść usunięta[/QUOTE]
Popatrz sobie na ergonomiczne na stronie centrum krzeseł. Nie pamiętam, który model ma moja znajoma, ale ma fefnaście opcji ustawienia podparcia lędźwiowego, podłokietników, zagłówka i czegoś tam jeszcze, a w niektórych modelach można sobie powybierać kolory obicia itd.
Ja w pracy mam taki, co to właśnie miał wyglądać, i nie polecam. W lecie w sukience przyklejam się do ekoskóry, nie mogę regulować podłokietników, wybrzuszenie na odcinku lędźwiowym zupełnie nie na mojej wysokości. Czekam, aż się zepsuje i będę ergonomiczny kupować.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 15:18   #1559
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Polecacie jakis balsam do ust z woskiem pszczelim? Szukam czegos blizniaczego do tisane, o wiekszej pojemnosci, bo zuzywam ekspresowo

Jak cena nie gra roli, to dobre opinie zbiera nuxe.
Rena jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-08, 15:44   #1560
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jak cena nie gra roli, to dobre opinie zbiera nuxe.
A ja go nie polecam, skusiłam się na promocji i kilkakrotnie tańsze Tisane jest lepsze.
Nuxe był bardzo niewydajny, dosłownie nikł w oczach i tak samo szybko znikał z ust.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.