Czysta micha cz. 11 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-03-13, 07:12   #1261
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Niestety przybijam gorączkową piąteczkę

Wysłane z mojego M1908C3JGG przy użyciu Tapatalka
Jak Jakob?

U nas fatalna noc przynosiłam go do sypialni i wynosiłam do niego 2 razy, bo nie umiał sobie znaleźć miejsca w dużym łóżku. Gorączka o 22 38.3, później spadła, ale nad ranem już była z powrotem. Do tego jak spał w sypialni to przyczepiony do cycka i o 5 zwymiotował, bo się nażłopał mleka po kokardkę... Zniosę wszystko, serio, tylko niech to się już skończy, bo póki co mam wrażenie, że w czwartek przed wizytą u laryngologa było lepiej niż teraz jest... Albo prawe ucho było niedoleczone a w lewym zapalenie się dopiero zaczynało... Jeszcze mam wizytę w czwartek na NFZ u kogoś innego i nie wiem co mi powie ten drugi lekarz czy nie lepiej tego prywatnie się trzymać teraz dopóki to ucho się nie wyleczy... A z drugiej strony to może nawracać przy każdym katarze to zbankrutuję na prywatnych wizytach 2-3 razy za każdym razem po 130zł...

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 09:58   #1262
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha podziwiam tz. Dla mnie jazda autokarem jest sama w sobie jak jazda na kacu 🤮

Nestle dziwna skóra na dłoniach? Pierwszy raz słyszę o takim objawie

Gryzia może akurat trafisz na nfz na konkretnego lekarza I dobrze zdiagnozuje. To naprawdę spore wydatki jeszcze jak dojdą jakieś badanie to już całkiem



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 10:40   #1263
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Czysta micha cz. 11

Nestle, mi dziwna skóra u malucha na dłoniach od razu kojarzy się z chorobą bostońską.
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 11:12   #1264
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha cz. 11

Nestle ja dopiero teraz doczytałam o tej skórze. Sprawdź podeszwy stóp jeszcze, jak ma tam wysypkę to raczej bostonka, tak jak Dorasek pisze.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 11:16   #1265
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dorota alternatywą był lot z przesiadkami, trwający łącznie chyba z 11 godzin (przez te przesiadki właśnie), za prawie 4 razy tyle kasy. Dlatego jednak flixbus.


Kroki wyrobione, 11 koła wzdłuż Wisły, boże jak jest pięknie.



Czekam na indyjskie jedzonko, zamówiłam sobie obiad na dziś i jutro, bo nie zrobiłąm wczoraj zakupów i nie mam z czego ugotować. Jutro już ogarnę sama. Marzą mi się pierogi leniwe i nieprzyzowitą ilością cynamonu
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 11:22   #1266
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha cz. 11

Stopy ma normalne. Myślę że to jakaś alergia,tylko nie wiem na co..jedyne co przychodzi mi na myśl,rzecz którą ostatnio jadł,a nigdy wcześniej nie miał w buzi,to awokado w przedszkolu. Ale czy to mogłoby wywołać takie skutki? Nie mam zielonego pojęcia. Jak był malutki,to też mieliśmy jazdy ze skórnymi problemami. Gorączki już nie ma,został kaszel. I nie mogę dojść czy suchy czy mokry. No matka roku ogólnie jest wniebowzięty,bo nie będzie chodził do przedszkola. Seniora też mi rozkłada,więc o ile nie będzie miał żadnych zgłoszeń jutro w pracy,to razem będą się kurować w domu,a ja wyskoczę nadrabiać swoją robotę.



Wysłane z mojego M1908C3JGG przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 13:45   #1267
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Stopy ma normalne. Myślę że to jakaś alergia,tylko nie wiem na co..jedyne co przychodzi mi na myśl,rzecz którą ostatnio jadł,a nigdy wcześniej nie miał w buzi,to awokado w przedszkolu. Ale czy to mogłoby wywołać takie skutki? Nie mam zielonego pojęcia. Jak był malutki,to też mieliśmy jazdy ze skórnymi problemami. Gorączki już nie ma,został kaszel. I nie mogę dojść czy suchy czy mokry. No matka roku ogólnie jest wniebowzięty,bo nie będzie chodził do przedszkola. Seniora też mi rozkłada,więc o ile nie będzie miał żadnych zgłoszeń jutro w pracy,to razem będą się kurować w domu,a ja wyskoczę nadrabiać swoją robotę.



Wysłane z mojego M1908C3JGG przy użyciu Tapatalka
Ubrałam dziś małego na zimowo jak codzień i spocil się jak mysz. Mam wyrzuty sumienia

Wolha podróż flixbusem Ok tylko ten kac mnie zmartwił. Dobrze ze tz dotarl bez problemów

Nestle a te zmiany jak byl maly to była alergia? Ps po cichu zmotywowalas mnie biezniowym sukcesem i wsiadłam wczoraj i dziś na wieszak na ubrania jedziemy wróciła moja motywacja odkad plecy nie bolą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 13:52   #1268
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha cz. 11

U mnie już nie ma większości objawów, został kaszel, ale z tego co czytałam może trwać parę tygodni po covidzie. Ciężko już w domu wysiedzieć, bo pogoda wzywa na spacer, mam ogólnie już silną potrzebę jakiegoś działania, ale pewnie ludzie by krytycznie patrzyli jakbym wyszła z tym kasłaniem gdzieś, no i lepiej się doleczyć jednak.

Wolha, mi tak gadali o kupnie albo dołożeniu się do mieszkania od liceum chociaż gwoli sprawiedliwości dołożyli się jednak jak już kupowałam.
To sama zostałaś, czekasz teraz na koniec wypowiedzenia i też wyjeżdżasz?

Dziewczyny, współczuję bardzo waszym maluchom tych chorób

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 15:28   #1269
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Mnie sie jakiekolowiek wysypki kojarza tylko z alergia albo angina.

U mnie pyklo juz prawie 2 miechy na masciach sterydowach i konca nie widac. Eh.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 18:29   #1270
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dorota - dotarł szczęślwie tylko oczywiście niewyspany, bo jedyne godzinę przespał.


Aisha no moi się nie dołożyli i już nie dołążą. Wiesz, to było ciągle na zasadzie, że ojciec zarobił kasę, rozwalili, no to zarobi kolejny raz. I ups, zdrowie nie pykło i teraz już koniec. Chyba myśleli że tak moga bez końca. Ciocia się dzisiaj pokłóciła z nimi i dużo wygarnęła.



Napisałabym coś w klubie, gdyby był, bo po prostu jest mi cholernie przykro nie tylko w związku z obiecankami pomocy finansowej, ale także akcjami sprzed kilku lat.



A. pojechał tylko na kilka dni. Mieszkanie mamy od 1 maja, ale musi wyrobić ichni odpowiednik naszego peselu, złożyć papiery w kilku urzędach itp.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 18:45   #1271
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha cz. 11

To mam zdziwko,że nie ma klubu ...

Wam rodzice chcieli dokładać,a mi tato obiecał (tak tak,powinnam być mądrzejsza i nie wierzyć na bum cyk cyk),że za x postawimy i wykonczymy nadbudowę poddasza. Skończyło się gdzieś na 2,5 x-ach....

Duży P. ma ponad 39 stopni. Zgrywa bohatera

Dorotka podawaliśmy młodemu jakieś specjalne mleko,teraz już nie pamiętam które. I wszystko bez laktozy. Czytałam ostatnio,że ta laktoza czy też jej brak to o pupę rozbić,ale nie wnikam,bo mu przeszło i normalnie wszystko wchłania. Typowo czegoś zdiagnozowanego to nie miał.

Wysłane z mojego M1908C3JGG przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 20:27   #1272
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Czysta micha cz. 11

To dobrze ze koniec końców nie wyszła jakaś alergia

Współczucia dwóch chorych mężczyzn w domu

Szkoda mi klubu. Coś mi się kojarzyło, że ma zniknąć. Lubiłam tam zaglądać to był kawał histori

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 06:05   #1273
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Czysta micha cz. 11

W sobotę zrobiłam 15 k kroków, a wczoraj 11. Ale michy zbytnio nie trzymałam - dwa razy po trzy gałki lodów i pasek czekolady zła jestem na siebie. Ale od dzisiaj cisnę na zdrowo.
A tak w ogóle, to ostatnie dni mam jakieś tragiczne. Generalnie jestem optymistką. A ostatnio mam jakieś takie tragiczne obniżenie nastroju, że już jak otwieram rano oczy, to chce mi się płakać. I tak trzyma mnie cały dzień. Nie wiem, czy już wyczerpałam wszystkie pokłady optymizmu? Po dwóch latach pandemii, rozpoczętej wojnie i ostatnio mega-trudnych relacjach z matką moja głowa mówi "dość!"
Ciężko mi.
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 07:13   #1274
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czysta micha cz. 11

w pt i sb po 7 tys kroków.
wczoraj raptem 1 tys...
i do tego dwa kawałki ciasta i czekolada.
kurde zachcianki xd
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 09:18   #1275
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Czysta micha cz. 11

Jak na weekend miska czysta, z czego jestem mega zadowolona.
W piątek pobiegane, sobota w pracy - wieczorem przyjechał TŻ, zalegliśmy na kanapie przy tostach, kabanosach i filmie. Wczoraj na drugie śniadanie wpadło ciacho marchewkowe od teściowej i średniej jakości obiad (makaron sojowy ze sklepowym sosem tikka masala), ale byłam na ponad godzinnych kijkach i jeszcze wieczorem zrobiłam spacer do książkomatu oddać książkę, więc weekend na plus.
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 15:52   #1276
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

U mnie dzisiaj będzie dużo kroków jak na dzień pracowy, bo rano miałam lekarza i była okazja pospacerować.

Dzisiaj na obiad wpadł hindus z wczorajszego zamówienia. Na jutro w końcu cos ugotuję, bo w końcu mi ręce działają. Tak za mną chodzą pierogi leniwe najlepsze danie z dzieciństwa.

A. załatwił rezydenturę i przesłał mi ze 30 zdjęć z naszego miasta w Danii. Chodził 3 h bez celu, żeby chodzić i robić zdjęcia dla mnie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 18:31   #1277
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj będzie dużo kroków jak na dzień pracowy, bo rano miałam lekarza i była okazja pospacerować.

Dzisiaj na obiad wpadł hindus z wczorajszego zamówienia. Na jutro w końcu cos ugotuję, bo w końcu mi ręce działają. Tak za mną chodzą pierogi leniwe najlepsze danie z dzieciństwa.

A. załatwił rezydenturę i przesłał mi ze 30 zdjęć z naszego miasta w Danii. Chodził 3 h bez celu, żeby chodzić i robić zdjęcia dla mnie.
Miałam w zeszłym roku fazę na leniwe... aż mamusia zrobiła Ja nie umiem w Gdańskim Barze Mlecznym też są całkiem ok
Wchodząc na osiedle zawibrowalo mi 10k, a po domu jak widzę only 200 kroków totalnie mi się dziś nie chciało nic ponad to co muszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 18:52   #1278
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

U mnie też pykło 10 koła


Margot ja robie na czuja i wychodzą Wpadaj na Nowe Miasto!
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 19:14   #1279
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dziewczynyyy, dostałam właśnie zaproszenie na ślub do do ruch znajomych, będzie BASEN trzymajcie kciuki, żebym do sierpnia się ogarnęła na tyle, by nie wyglądać, jakbym koło ratunkowe miała już założone

Na plus melduję, że sytuacja w pracy mi się chwilowo ustabilizowała

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-14, 19:18   #1280
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Higu trzymam kicuki i jeny!!! Na taki ślub to bym mogła iść a nie polska typową potupaję.


Se szykuj jakiś mhhhroczny strój kąpielowy. Killstar?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 20:20   #1281
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Higu trzymam kicuki i jeny!!! Na taki ślub to bym mogła iść a nie polska typową potupaję.


Se szykuj jakiś mhhhroczny strój kąpielowy. Killstar?
To w sumie będzie taka potupaja, to jedni z bardzo niewielu moich "normickich" znajomych, z którymi mam dobry kontakt i bardzo ich lubię, choć nasze zainteresowania się wymijają totalnie i część poglądów również. Ale są fajnymi, otwartymi i dobrymi ludźmi
Nie wiem, czy chcę gorszyć rodzinę, mam jeden strój, którego dawno na sobie nie miałam, a jest holo ponoć to bardziej "festiwalowe ubranie", ale materiał ma jak kostium, więc nikt nie musi wiedzieć. Z przodu normalnie zabudowany, nawet "dekolt", a z tyłu dużo wiązań o takie coś IMG_20220314_212005.jpg

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 22:11   #1282
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Uuuu podoba mi sie ten stroj



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 01:25   #1283
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Uuuu podoba mi sie ten stroj



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
A dziękuję

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 07:48   #1284
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Czysta micha cz. 11

Higurashi wooow, megaaaa ten strój

Dzien dobry, wczoraj było ponad 12k kroków nadrabiam weekend bo nigdzie nie wychodzilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 07:56   #1285
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Higu a to nie jest taki na rurkę?

Jak byłam na zajęciach z kółka tydzień temu to łatwo sie rozpoznawało kto na kółko a kto na rure, bo rura - dziewczyny na skąpo poubierane, kółko legginsy i co najwyżej góra juz różnie.

W ogóle w pobliżu tego nowego mieszkania, szkoły jogi z zajęciami po angielsku i z aerial jogą na szarfach są, tak samo akrobatyka na kole i sprawdziłam że po angielsku też prowadzą Wszystko w odległości do 500 m

Aha i jak mam rezydenturę to mi przysługują darmowe lekcje duńskiego.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 09:12   #1286
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Czysta micha cz. 11

Melduję wczoraj bardzo owocny dzień, mimo poniedziałku i mimo okresu. Jedzeniowo bez wpadki, rano coś nie mogłam spać ani usiedzieć na miejscu, więc jeszcze przed pracą zrobiłam sobie półgodzinny trening - ramiona, pośladki, boczki - po pracy spacer, a wieczorem 45 minut po osiedlu. Kurczę, tak dobrze mi się biegało wczoraj, że miałam ochotę na więcej i dłużej!
Ale już czuję, że w sobotę nagrzeszę mocno, bo złapaliśmy na Finebite rezerwację stolika z rabatem -50% z jednej knajpce w Gdyni, gdzie bardzo, baaaardzo podoba mi się menu. A za połowę to już w ogóle można jeść
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 09:32   #1287
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha, nie, to nie na rurkę zupełnie inny materiał, taki właśnie kostiumowy on jest

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Melduję wczoraj bardzo owocny dzień, mimo poniedziałku i mimo okresu. Jedzeniowo bez wpadki, rano coś nie mogłam spać ani usiedzieć na miejscu, więc jeszcze przed pracą zrobiłam sobie półgodzinny trening - ramiona, pośladki, boczki - po pracy spacer, a wieczorem 45 minut po osiedlu. Kurczę, tak dobrze mi się biegało wczoraj, że miałam ochotę na więcej i dłużej!
Ale już czuję, że w sobotę nagrzeszę mocno, bo złapaliśmy na Finebite rezerwację stolika z rabatem -50% z jednej knajpce w Gdyni, gdzie bardzo, baaaardzo podoba mi się menu. A za połowę to już w ogóle można jeść
O jaki ładny poniedziałek, gratuluję!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 10:09   #1288
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy, dostałam właśnie zaproszenie na ślub do do ruch znajomych, będzie BASEN trzymajcie kciuki, żebym do sierpnia się ogarnęła na tyle, by nie wyglądać, jakbym koło ratunkowe miała już założone

Na plus melduję, że sytuacja w pracy mi się chwilowo ustabilizowała

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
łoooo to impreza na wypasie;D
jak basen to drinki w tym kółku ratunkowym muszą być^^
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 10:14   #1289
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha cz. 11

Higu super ten strój

Nestle jak młody?

U nas dzisiaj wreszcie bez gorączki chociaż w nocy miał 38.8... no nic, coco jumbo i do przodu.

U mnie w temacie wątku na razie nic się nie dzieje. Niestety przy chorym maluchu ciężko o czas i siły na ćwiczenia, a i z michą średnio po drodze. Za to dzisiaj wykorzystałam lepszy moment młodego i posprzątałam na dole więc trochę latania ze ścierką, trochę z odkurzaczem, zaraz jeszcze mop wjedzie i jak skończę to ruszam na ogród

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-15, 12:35   #1290
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha cz. 11

Dzięki, dziewczyny

Gryzia, zdrówka dla Was wszystkich, bo choroba malucha już chyba trochę trwa, musicie być oboje zmęczeni

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2022-03-15 o 14:43
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-02 19:31:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.