Sala Racibórz i okolice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 11:04   #31
rosemary123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Ciasta wliczone w cenę, napoje płatne osobno lub możliwość zamówienia z hurtowni na własną rękę. Tort i apartament dla nowożeńców gratis.
Jestes pewna ze mozna sobie zamowic napoje z hurtownii? ja nic takiego nie kojarze a mam juz podpisana umowe.???
rosemary123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:14   #32
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Tak mi powiedział właściciel w styczniu tego roku. Powiedział nawet, że może dać namiary na hurtownie.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 20:53   #33
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Sala Racibórz i okolice

jak już tinussia90 pisała:
ja mam wesele 7.08.2011 r. w "Złotej Iglicy" - słyszałam różne opinie i dobre i złe, gdyż znam osoby które tam pracują i takie osoby które urządzały tam różne przyjęcia, nie tylko wesela.

zdecydowaliśmy się powiem szczerze głównie przez wygląd sali i możliwość robienia zdjęć w ładnym plenerze obok sali (zależało nam na tym, bo szkoda czasu na odległy plener podczas wesela jednodniowego).

cena na dzień dzisiejszy to 160 zł (gdy rezerwowaliśmy termin - w 2008 roku była 150 zł/osoba). mamy w umowie jasno napisane, że cena może ulec zmianie - liczyliśmy się z tym.

w cenie nie ma alkoholi (piwo musi być z Iglicy a wódka skąd chcecie), owoców, tortu (jest oczywiście opcja 195 zł/osoba i tam tort jest), cukierasów.
ciasta i napoje są wliczone w cenę.

i tyle co wiem. jak naprawdę będzie powiem za 9 miesięcy
pozdrawiam!
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 06:04   #34
monis1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Ja miałam wesele w Złotej Iglicy w tym roku, wszystko było ok super sprawa
__________________


Laura
monis1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:06   #35
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Sala Racibórz i okolice

monis a jak wyglądało ustawianie karteczek kto gdzie siedzi? to prawda, że trzeba wziąć od nich czy można swoje?

Edytowane przez buziak1
Czas edycji: 2010-12-10 o 12:12
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:13   #36
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Sala Racibórz i okolice

up
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:35   #37
Lavende86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 137
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Ja wesele będę miała w Rege w Bieńkowicach w 2012. Nie brałam wcześniej tego miejsca pod uwagę, ale po obejrzeniu zmieniłam zdanie Oglądałam też Perłę w Krzanowicach ale nie spodobała mi się mała sala z świecącym parkietem. Duża sala nie wchodziła w grę gdyż nie będę miała tyle gości.

W Rege zarezerwowałam salę diamentową. Bardzo mi się podoba. Na zdjęciach nie robiła takiego efektu jak na żywo. Podoba mi się, że w Rege nie ma wyliczonych porcji, a wszystko jest donoszone jak tylko zniknie. Cena: 165zł/osobę. Cena się nie zmieni do czasu wesela. W cenie jest apartament, ciasta i tort. Trzeba zapłacić za napoje po weselu i z tego co wiem to trzeba brać od nich. Salę stroją, ale tylko stoły, bo sala sama w sobie nie wymaga strojenia. Zespół SAMI SWOI 2. Poleciła mi go koleżanka. Czy wybrałam dobrze to się okaże za 1,5 roku

Iglica bardzo ładna, ale sala albo za wielka albo za mała dla mnie. No i słyszałam że za bogate menu i dużo jedzenia wychodzi drogo. Ale to tylko ze słyszenia wiem... Możliwe że tak nie jest.
Lavende86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 15:06   #38
monicccaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Jak sala w Raciborzu to tylko IMPERIA.
http://www.twojasala.pl/sale-weselne...ivat_101?cat=1
Od roku nowy właściciel to przejął i słyszałam od dobrego znajomego że teraz to już lokal pierwsza klasa.
Mam tam wesele w przyszłym roku, wygląd sali po prostu bajka a jak dalej będzie to zobaczymy.
monicccaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 05:22   #39
monis1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Sala Racibórz i okolice


---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

Cytat:
Napisane przez buziak1 Pokaż wiadomość
monis a jak wyglądało ustawianie karteczek kto gdzie siedzi? to prawda, że trzeba wziąć od nich czy można swoje?
Ja nie miałam karteczek wiec sie nie orientuje

Cytat:
Napisane przez Lavende86 Pokaż wiadomość
Zespół SAMI SWOI 2. Poleciła mi go koleżanka. Czy wybrałam dobrze to się okaże za 1,5 roku

Iglica bardzo ładna, ale sala albo za wielka albo za mała dla mnie. No i słyszałam że za bogate menu i dużo jedzenia wychodzi drogo. Ale to tylko ze słyszenia wiem... Możliwe że tak nie jest.
jezeli chodzi o zespół to są super
menu w Iglicy owszem bogate ale wcale nie wychodzi drogo
__________________


Laura
monis1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:45   #40
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez Lavende86 Pokaż wiadomość
Zespół SAMI SWOI 2. Poleciła mi go koleżanka. Czy wybrałam dobrze to się okaże za 1,5 roku
Proszę o namiary tu lub na prv
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 23:22   #41
Radzia
Przyczajenie
 
Avatar Radzia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Sala Racibórz i okolice

My też szukamy sali. Byliśmy prawie wszędzie wokół Raciborza i w Raciborzu oczywiście. Najbardziej podoba nam się sala w Szymocicach w Aqua braxie, ale nie wiemy jak tam jest na weselu, bo nie słyszałam żadnych opinii. Jak nie Brax to Roma w Pietrowicach, a jak nie Roma to Dworek w Szonowicach też wchodzi w gre... sami już nie wiemy... Plis piszcie opinie co sądzicie o wszystkich salach w Racku i w okolicach... Byliśmy w: Rege, Bravo, Złotej Iglicy, Perle, Dworku Śl, Pradziadzie, Pod kasztanami, Oborze, Leśnej Polanie, Romie, Aquabraxsie, Dworku w Szonowicach. Chcemy jeszcze zobaczyć Imperię (kiedyś Vivat) ale nie możemy tam nikogo zastać. Podzielcie się Waszymi opiniami o tych lokalach, ewentualnie zaproponujcie inne.
Radzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 19:27   #42
monis1206
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez Radzia Pokaż wiadomość
My też szukamy sali. Byliśmy prawie wszędzie wokół Raciborza i w Raciborzu oczywiście. Najbardziej podoba nam się sala w Szymocicach w Aqua braxie, ale nie wiemy jak tam jest na weselu, bo nie słyszałam żadnych opinii. Jak nie Brax to Roma w Pietrowicach, a jak nie Roma to Dworek w Szonowicach też wchodzi w gre... sami już nie wiemy... Plis piszcie opinie co sądzicie o wszystkich salach w Racku i w okolicach... Byliśmy w: Rege, Bravo, Złotej Iglicy, Perle, Dworku Śl, Pradziadzie, Pod kasztanami, Oborze, Leśnej Polanie, Romie, Aquabraxsie, Dworku w Szonowicach. Chcemy jeszcze zobaczyć Imperię (kiedyś Vivat) ale nie możemy tam nikogo zastać. Podzielcie się Waszymi opiniami o tych lokalach, ewentualnie zaproponujcie inne.
Obore odradzam!!!! sama tam prawie miałam wesele uf.. w sumie nawet nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje.... w Imperi (dawny vivat) Rege i Leśnej Polanie byłam i było super a w złotej iglicy sama miałam wesele i było po prostu BOSKO heh
__________________


Laura
monis1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 11:40   #43
Radzia
Przyczajenie
 
Avatar Radzia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Dzięki! Złota Iglica jest chyba jednak dla nas za droga, za dwa dni wesela 160zł+60zł lub 195zł+60zł :/ A co do Obory, to rzeczywiście z samą właścicielką dziwnie się rozmawia, sama nie wie ile chce za wesele a jak pokazała nam cennik menu to szczena nam opadła (rolada 17zł!).
Radzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:50   #44
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Sala Racibórz i okolice

W październiku byłam na weselu Dworku w Szonowicach, zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jedzenie pyszne.
Sama chciałabym tam mieć wesele, no ale cóż trochę daleko i w naszym przypadku nie było terminu.
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:04   #45
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez Radzia Pokaż wiadomość
My też szukamy sali. Byliśmy prawie wszędzie wokół Raciborza i w Raciborzu oczywiście. Najbardziej podoba nam się sala w Szymocicach w Aqua braxie, ale nie wiemy jak tam jest na weselu, bo nie słyszałam żadnych opinii. Jak nie Brax to Roma w Pietrowicach, a jak nie Roma to Dworek w Szonowicach też wchodzi w gre... sami już nie wiemy... Plis piszcie opinie co sądzicie o wszystkich salach w Racku i w okolicach... Byliśmy w: Rege, Bravo, Złotej Iglicy, Perle, Dworku Śl, Pradziadzie, Pod kasztanami, Oborze, Leśnej Polanie, Romie, Aquabraxsie, Dworku w Szonowicach. Chcemy jeszcze zobaczyć Imperię (kiedyś Vivat) ale nie możemy tam nikogo zastać. Podzielcie się Waszymi opiniami o tych lokalach, ewentualnie zaproponujcie inne.
My mamy zarezerwowany termin na przyszły rok w Dworku Śląskim. Właściciel rewelacyjny, super się z nim rozmawia. Mają super ceny (150 zł pełny pakiet z napojami, ciastkami, owocami, cukierkami i tortem). Polecił nam sporo podwykonawców. Zespołowi za jedzenie nie płacimy. Opinie znajomych były pochlebne więc się zdecydowaliśmy.

Dwa lata temu byłam na weselu w Dworku w Szonowicach. Sala pięknie się prezentuje. Jedzenia było dużo, dobre ale bez szału. Obsługa miła.
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:31   #46
myszex23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 159
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cześć dziewczyny! Była któraś z Was na weselu w Rybniku w Stodołach ośrodek wypoczynkowy i restauracja Stodoły)?
myszex23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 08:42   #47
claudi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cześć
A słyszał ktoś o "Anielskim Młynie" w Pogrzebieniu? www.anielski-mlyn.pl. Nowa sala weselna. Był toś tam może na weselu? Sala jest ładna, okolica również. Chciałabym się dowiedzieć czy jedzenie tam jest dobre.
claudi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 09:49   #48
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Sala Racibórz i okolice

reklama na wizażu jest płatna.

PS. na stronie zakładki nie działają
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 09:54   #49
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
reklama na wizażu jest płatna.

PS. na stronie zakładki nie działają
Jeśli zaraz pojawią się ochy i achy o tej sali, to będzie reklama bez wątpienia. Chwilowo jest to pytanie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 10:29   #50
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Witam, czy ktoś zna może lokal Perła w Krzanowicach?
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 14:02   #51
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Finezja Szczerbice kto robił tam wesele
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 18:05   #52
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Finezja Szczerbice kto robił tam wesele
Jak zastanawiałam się nad salą, to brałam ją pod uwagę, zrezygnowałam ze względu, że znaleźliśmy bliżej. Koleżanka była tam na weselu i bardzo chwaliła
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:44   #53
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Sala Racibórz i okolice

...

Edytowane przez Dominika6
Czas edycji: 2011-08-31 o 20:44
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 09:12   #54
natalia_b86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Witam

W Pszowie niedaleko Rybnika jest fajna Sala Weselna. W tym roku sama miałam tam wesele. Oto link do stronki http://www.renesans-pszow.pl/

Pozdrawiam
Natala
natalia_b86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 09:48   #55
czesia 1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cześć Dziewczyny! Chciała szczerz polecić Wam Restaurację Złota Iglica w Pogrzebieniu. Jestem świeżo po weselu w tym lokalu i naprawdę nie ma się do czego doczepić. Od początku do samego końca wszystko zorganizowane profesjonalnie. Lokal naprawdę godny polecenia.

Edytowane przez czesia 1980
Czas edycji: 2011-10-06 o 09:52
czesia 1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 12:39   #56
owcaMarta
Przyczajenie
 
Avatar owcaMarta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 5
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez czesia 1980 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Chciała szczerz polecić Wam Restaurację Złota Iglica w Pogrzebieniu. Jestem świeżo po weselu w tym lokalu i naprawdę nie ma się do czego doczepić. Od początku do samego końca wszystko zorganizowane profesjonalnie. Lokal naprawdę godny polecenia.
Oby się spradziły Twoje słowa... W maju 2013r mamy tam weselicho
Więc oby wszystko było cacy tak jak piszesz
__________________
Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie!
owcaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 23:36   #57
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Koleżanka też polecała, była w zeszłym tygodniu tam na weselu.
Dlaczego wszystkiego dowiaduję się po wyborze?
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 11:24   #58
Anitka_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Sala Racibórz i okolice

A ja się dziwię że żadna z was nie wymieniła zameczku czy też "Zamku" w Chałupkach. Byłam tam jako gość w sierpniu i było super! dobre jedzenie i szybka obsługa, super wnętrza, przyjemny hotel i ładny wystrój. No i coś co odróżnia go od tych nowowybudowanych: jest to prawdziwy pałac z ładnym parkiem wokół, bez kiczu i historyzmu (przepraszam, ale jako historyk sztuki nie mogę patrzeć na te niektóre wieżyczki i pseudohistoryczne zdobienia w nowych budowlach). Z tego co koleżanka mówiła to nie płaciła dużo, tak więc w razie dylematu zachęcam do rozważenia i tej opcji
Anitka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 15:38   #59
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Sala Racibórz i okolice

Cytat:
Napisane przez Anitka_82 Pokaż wiadomość
A ja się dziwię że żadna z was nie wymieniła zameczku czy też "Zamku" w Chałupkach. Byłam tam jako gość w sierpniu i było super! dobre jedzenie i szybka obsługa, super wnętrza, przyjemny hotel i ładny wystrój. No i coś co odróżnia go od tych nowowybudowanych: jest to prawdziwy pałac z ładnym parkiem wokół, bez kiczu i historyzmu (przepraszam, ale jako historyk sztuki nie mogę patrzeć na te niektóre wieżyczki i pseudohistoryczne zdobienia w nowych budowlach). Z tego co koleżanka mówiła to nie płaciła dużo, tak więc w razie dylematu zachęcam do rozważenia i tej opcji
Dla mnie tam jest bardzo ciemno i ponuro...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:03   #60
macha85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sala Racibórz i okolice

A co sądzicie o pałacu w wojnowicach? Byliśmy tam ostatnio i bardzo podoba nam się klimat tego miejsca i ceny też całkiem fajne, ale nic nie wiemy o jedzeniu i obsłudze
macha85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-29 22:26:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.