Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 21:39   #1
Pretty___Woman
Raczkowanie
 
Avatar Pretty___Woman
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 68

Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik


Dziewczyny czy któraś z was miała styczność?
Pretty___Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 19:33   #2
Vexi
Raczkowanie
 
Avatar Vexi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 123
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

ja będę mieć styczność! wybrałam to samo połączenie

pisz na priv
__________________
everything is tough before it becomes simple.
13.08.13 Tyś je Mój  Tyś je Moja
26.02 Johnny .
Vexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 10:09   #3
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

zespół chyba nie ma złej opinii, od 2 kolezanek słyszalam, ze są rewelacyjni, mają fajne zabawy, no i że warto ich wziąć, mimo wysokiej ceny. Sama bym ich chciala na wesele.
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 12:30   #4
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

miałam ze złotymi strunami do czynienia.
i mi się nie podobało.

jak wszystko - kwestia gustu, oczywiście, ale należy się liczyć z tym, że są bardzo typową kapelą weselną, z takimi podkładami remiksowanymi kalkulatorem - jak to określiła moja koleżanka. wokale nie fałszują, ale wokalista wygląda, jakby miał wieczny weltschmerz, ciągle patrzy melancholijnie w przestrzeń, co było obiektem żartów przy stole.
nam bardzo nie odpowiadał repertuar i aranż, jak im się skończyły hity ogólne, to tak trochę zapachniało disco polo, było gangnam style po polsku, ogólnie zaczęły się dziwne kawałki. może to kwestia klimatu i charakteru całej imprezy, młodego wieku gości, może próbowali się wpasować w nasze gusta? ale jeśli tak, to zespół jest wybitnie niekumaty, skoro nie zauważył, że przy rock'n'rollu ma pełny parkiet, a przy disco polo ludzie zaczynają znikać.
z zabaw, które nam zaserwowali, nic mnie nie porwało, bo wszystko miało bardzo wyraźny podtekst seksualny, a ja tego nie lubię. spora część gości była zresztą zniesmaczona. nie wiem, czy mają w repertuarze ciekawsze rozrywki, u nas się nie popisali. przede wszystkim zaś organizowali te zabawy w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy ludzie się rozgrzewali w tańcu i parkiet płonął - przerwa, światła, tanczymy labada małego walczyka. dziwne.
no i u nas robili skandalicznie długie przerwy w graniu, choć, bogu dzięki, części grane były wystarczająco długie i nie liczyły tylko trzech kawałków. grano właściwie do opadnięcia sił tłumu.

ja bym ich nie wzięła, bo to nie mój klimat, ale jeżeli ich repertuar i wykonanie im odpowiadają, ustalicie, jakie zabawy wam się podobają, dogracie przerwy, to może być okej.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:11   #5
DOMINIKA180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

U mnie Złote Struny grały w zeszłe wakacje. Zespół okazał się niesamowity, naszych gości zabawili rewelacyjnie, muzyka świetna - dla starszych i młodych. kilku moich gości powiedziało, że przy tak świetnym zespole się jeszcze nie bawili. bardzo im dziękuję, że wspaniale poprowadzili nasze wesele. Szczerze polecam ten zespół.
DOMINIKA180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:16   #6
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
miałam ze złotymi strunami do czynienia.
i mi się nie podobało.

jak wszystko - kwestia gustu, oczywiście, ale należy się liczyć z tym, że są bardzo typową kapelą weselną, z takimi podkładami remiksowanymi kalkulatorem - jak to określiła moja koleżanka. wokale nie fałszują, ale wokalista wygląda, jakby miał wieczny weltschmerz, ciągle patrzy melancholijnie w przestrzeń, co było obiektem żartów przy stole.
nam bardzo nie odpowiadał repertuar i aranż, jak im się skończyły hity ogólne, to tak trochę zapachniało disco polo, było gangnam style po polsku, ogólnie zaczęły się dziwne kawałki. może to kwestia klimatu i charakteru całej imprezy, młodego wieku gości, może próbowali się wpasować w nasze gusta? ale jeśli tak, to zespół jest wybitnie niekumaty, skoro nie zauważył, że przy rock'n'rollu ma pełny parkiet, a przy disco polo ludzie zaczynają znikać.
z zabaw, które nam zaserwowali, nic mnie nie porwało, bo wszystko miało bardzo wyraźny podtekst seksualny, a ja tego nie lubię. spora część gości była zresztą zniesmaczona. nie wiem, czy mają w repertuarze ciekawsze rozrywki, u nas się nie popisali. przede wszystkim zaś organizowali te zabawy w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy ludzie się rozgrzewali w tańcu i parkiet płonął - przerwa, światła, tanczymy labada małego walczyka. dziwne.
no i u nas robili skandalicznie długie przerwy w graniu, choć, bogu dzięki, części grane były wystarczająco długie i nie liczyły tylko trzech kawałków. grano właściwie do opadnięcia sił tłumu.

ja bym ich nie wzięła, bo to nie mój klimat, ale jeżeli ich repertuar i wykonanie im odpowiadają, ustalicie, jakie zabawy wam się podobają, dogracie przerwy, to może być okej.
na ich stronie odnośnie zabaw pisze, że można się dogadać, a opisane tam zabawy wydawały mi się dość do przyjęcia (procz wskakiwanie facetom na plecy:P)
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:30   #7
Vexi
Raczkowanie
 
Avatar Vexi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 123
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

Halo halo, czy ktoś ma świeże opinie o zespole? Może ktoś był niedawno temu na weselu ze Złotymi Strunami?
__________________
everything is tough before it becomes simple.
13.08.13 Tyś je Mój  Tyś je Moja
26.02 Johnny .
Vexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 14:29   #8
Kikimorka
Raczkowanie
 
Avatar Kikimorka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdziekolwiek
Wiadomości: 122
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

Mogę się pełni podpisać pod słowami Hanako.
Ja byłam co prawda nie na weselu, a studniowce, i był to w mojej opinii kompletny niewypał. Z tego co mi wiadomo, zespołowi z wyprzedzeniem został zasugerowany nasz gust muzyczny, co olali niemalże w 100%.
Jeśli ktoś lubi te klimaty, w disco polo i żenujących zabawach czuja się świetnie.
Byc może na weselach się sprawdzają, może zdanie par młodych traktują poważniej niż nasze. Trudno powiedzieć. Ze swojej strony nie polecam.
__________________
Kikimorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 10:11   #9
MADZIA 6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

Witam szystkie przyszłe młode pary mające niezły mętlik w głowie związany z organizacją swojego jedynego takiego dnia w życiu! Ja sama za niedługo mam ten dzień przed sobą ,właśnie z zespołem Złote struny o który pytacie.
W tym roku byłam już dwa razy na weselu na którym grali i powiem Wam, że nie chce sie przechwalac, ale wiem że z narzeczonym dokonaliśmy świetnego wyboru zamawiając ich na własne wesele! Są rewelacyjni! Od samego początku aż do zakończenia wszystko prowadzone bardzo profesjonalnie. Na tych weselach było towarzystwo mieszane wiekowo. Była młodzież ale też i sporo starszych osób. Grali tak by każdy mógł sie pobawic.
Mój wujek, który jest muzykiem powiedział że mają świetnych wokalistów i grają rewelacyjnie! Co z resztą było słychac i widac.Co do zabaw to zrobili kilka i to w większości takie by wszyscy mogli wziąśc udział. Naprawde z klasą!
Mają nawet stoper do odmierzania przerw dzięki temu na weselu jest mało przerw i dużo sie dzieje..
Dobra nie chwale już więcej bo pomyślicie że robie to dlatego że będą u nas grali!
Polecam w 100% i jeżeli tylko uda Wam sie natrafic na wolny termin to radze jak najszybciej sie umawiac i posłuchac oraz zobaczyc na żywo!
Pozdrawiam.

Edytowane przez MADZIA 6
Czas edycji: 2013-08-19 o 10:38
MADZIA 6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 09:51   #10
magda 66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

Zespół wart polecenia !!! Pieknie grają i śpiewają, mają fajne wesołe zabawy, przy tym zespole na pewno nikt się nie będzie nudził , zespół potrafi rozbawić gości nawet takich którzy nie są do końca rozrywkowi,każdy znajdzie coś dla siebie. Mają świetne dobrany repertuar dla starszego i młodszego pokolenia. Wieczorem było naprawde czadowo, super kawałki i sto procent gości na parkiecie jeszcze raz gorąco polecam i pozdrowienia dla całego zespołu przesyła Monika !!! .
magda 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 11:04   #11
Vexi
Raczkowanie
 
Avatar Vexi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 123
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

Heh, dwa powyższe wpisy "zalatują" autoreklamą, ale cóż - sama wywołałam te opinie, bo byłam ciekawa jak zagrają... na naszym weselu. I cóż mogę powiedzieć, już prawie miesiąc "po" ślubie i ogólne wrażenie: grali super Potwierdzają to goście i starsi i młodsi, oczywiście jest kilka ALE. Któraś Wizażanka pisała wcześniej o liderze zespołu z Weltschmerzem - to prawda Wokalistka też nie zaraża optymizmem (nie pamiętam, by się w ogóle uśmiechała...), za to Tomek na gitarze - jakby był na proszkach szczęścia Wiecznie uśmiechnięty nadrabiał za cały zespół. Repertuar - trochę zakurzony, bez wielu nowości muzycznych, ale wykonany na najwyższym poziomie i muzycznym i wokalnym. Piosenkę do pierwszego tańca nam odtworzono (tak chcieliśmy), potem fajnie zaproszono do dalszych tańców. Początkowo młodsi gości bawili się średnio, później razem z wiadomą poprawą humoru nie schodzili z parkietu. Strzałem w dziesiątkę była krótka playlista Mp3 naszych hitów - od rockowych przebojów, bo śmieszne disco-polo i najnowsze hiciory - co ustaliliśmy wcześniej - nie było żadnych problemów, by ją odtworzyć - bawili się WSZYSCY! Nawet starsze ciotki szalały do "Blurred Lines" Zabaw było sporo - ale nie za dużo. Najważniejsze, że zespół trzymał się tego, co wcześniej ustaliliśmy - bez chamskich, dwuznacznych gier.
Jeśli mam podsumować: starsi goście zachwyceni, młodsi - trochę mniej, ale sama nie pamiętam, by ktoś na długo zagrzał miejsca za stołem. Lista z Mp3 była bardzo dobrym pomysłem. Członkowie zespołu faktycznie stoperem wyznaczają przerwy, ale były one w sam raz. Wszyscy mili i uprzejmi (rewelacyjny Tomek!), ale bez zbędnych spoufaleń. Nie pili podczas imprezy ("jesteśmy w pracy"), chętni do pomocy i otwarci na wszelkie -pomysły (wierszyki, występy, dedykacje). Bardzo fajnie pomogli w podziękowaniach dla rodziców, dziadków i chrzestnych. Finansowo - wzięli mniej niż sądziliśmy.
Czy polecamy? Raczej polecamy, ale warto wszystko (!) wcześniej dogadać, pomyśleć nad kilkoma własnymi przebojami. Nasza rodzinka i znajomi zawsze bawią się dobrze - może dlatego nam tak dobrze wypaliło.
__________________
everything is tough before it becomes simple.
13.08.13 Tyś je Mój  Tyś je Moja
26.02 Johnny .
Vexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 18:21   #12
luna242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

Witam! Mnie...a raczej Nam Złote Struny grały na weselu pod koniec zeszłego roku w Avanti...z resztą polecam lokal, pyszne jedzenie, sala duża i bardzo ładna. Obejście wokół skromne ale ładne i zadbane no i mały plac zabaw dla dzieci na czym Nam zależało. A co do zespołu to faktem jest że o gustach się nie dyskutuje ale my jesteśmy bardzo zadowoleni i nie zauważyłam żadnego braku uśmiechu ze strony zespołu ani weltschmerzu u wokalisty. Cała czwórka godnie reprezentowała zespół i widać było że lubią to co robią!! Bardzo pomocni np. przy podziękowaniach dla rodziców dzięki czemu nie było takiego stresu. Muzyka bardzo Nam się podobała grali znane dobre kawałki a i coś nowego się znalazło więc i starsi i młodzież byli zadowoleni. Zabawy znane ale bardzo fajne zwłaszcza przebierańce, było śmiechu co nie miara! A drobny prezent od zespołu (co było dla Nas miłym zaskoczeniem) stoi w sypialni . Gorąco polecamy zespół i pozdrawiamy przy okazji Z całą pewnością umilili Nam jeden z najważniejszych dni w Naszym życiu!!
luna242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:58   #13
Tinka919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 22
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

A czy możecie powiedzieć coś o repertuarze? Zależy mi na zespole który ma typowo weselny repertuar czyli muzyka pod noge do tańczenia. Nie miałam z nimi do czynienia więc byłabym wdzięczna za jakiekolwiek opinie.
Tinka919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 20:49   #14
abikawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zespół Złote Struny oraz fotograf Bartosz Kempny - Rybnik

Czy masz może jakiś fragment filmiku z wesela ? Bardzo chciałabym zobaczyć jak grają? Niestsety na ich stronie internetowej nie mają filmu...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Czy macie może jakiś filmik z wesela jak grają?
abikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-16 21:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.