Dobór koloru. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 21:39   #1
GypsyRose
Przyczajenie
 
Avatar GypsyRose
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Swój własny świat
Wiadomości: 23
GG do GypsyRose

Dobór koloru.


Witam Postanowiłam iż zapytam się Was, Drogie Wizażanki jaki kolor by do mnie pasował Naturalnie jestem blondynką(oczy szare, trochę zielonkawe), od roku farbuje się na rudo-czerwono(do 3 mycia czerwony, potem rudy, a potem to marchewka). Myślę nad zmianą koloru na jakiś jasny/średni brąz. Jednak przed chwilą robiłam małe eksperymenty za pomocą programów do wirtualnego doboru fryzury i jakoś tak spodobałam się sobie w jasnym blondzie (taki rozjaśniany, ew. popielaty ale nie "biały"). Ależ znowuż lubię siebie w mocnej, energetycznej czerwieni Lubię się wyróżniać. Ale nie chcę żeby czerwień wypłukiwała mi się do rudego bo już mi się znudził. I teraz pytanie co wybrać (jaka ja niezdecydowana). Co Panie myślą ?
I jeszcze pytanie, jakbym chciała zafarbować na brąz to czy muszę je rozjaśniać ? Dodam, że teraz mam jasną marchewkę, z dużymi odrostami gdyż od 3 msc się nie farbuję, a na zdjęciu które załączyłam jestem świeżo po farbowaniu. Garnier Olia ma ładne odcienie, ale jest dość droga a ja zużywam 3 op. Delii Z góry dziękuję za każde opinie Ps. Sorry za brudne lustro, brzydką minę i wgl. Za ewentualne usterki na zdrowiu psychicznym i fizycznym (także ekranu) nie biorę odpowiedzialności. Zdjęcie otwierasz na własną odpowiedzialność
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 58cl.jpg (64,9 KB, 281 załadowań)
__________________
To nic osobistego, Sonny. To czysty biznes ~ Michael Corleone
GypsyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:14   #2
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Dobór koloru.

szczerze mówiąc widzę Cię zdecydowanie w ciemniejszym kolorze, według mnie marchewa gasi Twoją cerę. Może brąz? Choć sądzę, że dobrze by Ci było w mahoniowej czerwień. Spróbuj farb profesjonalnych, wydasz tyle samo co na drogeryjne przy Twojej długości włosów. http://24.media.tumblr.com/e450f804b...xywdo1_500.jpg o taki kolorek proponuje

p.s. nie mogę się powstrzymać, świetne piersi xD
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 16:45   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dobór koloru.

jestes na 90% typem urody soft summer tak wiec ostre rude, czerwone, cieple kasztanowe brazy i czernie nie są dla Ciebie.
jasne chłodne brązy i blondy, mozesz lekko rozjasnic wlosy, ale dojscie z tego co masz obecnie do chlodnego blondu to bedzie troche droga przez mękę.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 17:30   #4
GypsyRose
Przyczajenie
 
Avatar GypsyRose
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Swój własny świat
Wiadomości: 23
GG do GypsyRose
Dot.: Dobór koloru.

Delave twój dopisek strasznie mnie rozbawił Cóż za komplement dziękuje, też je lubię ale zresztą piersi jak piersi - każde są fajne i każda z nas powinna je doceniać. A co do kolorku to właśnie coś o takim myślałam. Holly85 jak juz wybiorę brąz to na pewno będzie to jakiś chłodny odcień Ale ta mocna czerwień mnie tak kusi - nie lubię ginąć w tłumie
__________________
To nic osobistego, Sonny. To czysty biznes ~ Michael Corleone
GypsyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 17:58   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dobór koloru.

hmm nie wiem skąd to przekonanie, że jak się pofarbuje włosy na czerwono to się wyróżnia z tłumu. obecnie jest to tak popularny trend, że mnóstwo dziewczyn ma włosy czerwone albo rude, chodz te kolory mało komu pasują, bo Polki to w większości chłodne typy urody.
zrobisz jak uważasz, jesteś młoda, rób co chcesz, ale wiedz, że takie ostre kolory gaszą Twoją twarz, bo taka specyfika typu urody stłumione lato. włosy się wyróżniają, a twarz ginie.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 18:28   #6
GypsyRose
Przyczajenie
 
Avatar GypsyRose
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Swój własny świat
Wiadomości: 23
GG do GypsyRose
Dot.: Dobór koloru.

Właśnie u mnie w mieście, szkole i ogólnie w środowisku nie ma takich osób Oczywiście wiem, że sam kolor tego nie definiuje ale pasuje do mojej osobowości. No i właśnie sęk w tym, że ja staram się odciągać uwagę od twarzy i ogólnie całej mnie Włosy to coś co mi się w sobie podoba, a niewiele jest takich rzeczy A wiesz może jaka farba z brązów nie wyszłaby zbyt ciemna ? No i co z tymi rudymi refleksami Wszelkie dekoloryzacje itp. wolałabym sobie odmówić, ze względu na kondycję włosów, która nie jest specjalnie dobra. Dlatego teraz stawiam na zwykłą koloryzację, a nie rozjaśnianie czyli z blondu rezygnuję. Może kiedyś jak podreperuję moje włosie
__________________
To nic osobistego, Sonny. To czysty biznes ~ Michael Corleone
GypsyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 20:00   #7
Riiita
Raczkowanie
 
Avatar Riiita
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Dobór koloru.

Rudy zdecydowanie Ci nie służy. Jestem za blondem albo coś w stylu czekoladowego brązu
Riiita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 21:14   #8
GypsyRose
Przyczajenie
 
Avatar GypsyRose
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Swój własny świat
Wiadomości: 23
GG do GypsyRose
Dot.: Dobór koloru.

Dobra dziewczęta moje drogie jeśli ma to być brąz to macie jakieś propozycje konkretnej farby ? No i nie wiem czy ma być to ciemniejszy brąz czy jaśniejszy Boje się, że w ciemnym wyglądałabym dość "trupio" - jestem blada, moja cera ma jakiś taki zółtawy odcień, więc z ciemnymi włosami powstanie dość duży kontrast, co pewnie jeszcze pogłębi moją bladość. No i ważne, żeby farba była w rozsądnej cenie, gdyż ze względu na długie i dość gęste włosy jedno opakowanie to dla mnie oczywiście za mało. Dlatego drogie farby typu L'oreal czy coś odpadają
__________________
To nic osobistego, Sonny. To czysty biznes ~ Michael Corleone
GypsyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 12:05   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dobór koloru.

nie rób ciemnego, cokolwiek nie zrobisz ciemny brąz wyjdzie i tak czarny, a poza tym ciemne brązy są dla Ciebie za ciężkie. idź do fryzjerki i zapytaj co zrobić aby wybić z włosów rudy/czerwonawy pigment, bo bedzie przebijał spod farby. jestem za jasnymi brązami bez tego cieplego pigmentu, to jest twoja tonacja. jesli chodzi o wyroznianie się ja bym postawila na jakis makijaż podkreślający zamiast chować buzię. jesli chodzi o farby to najlepiej tez doradzic sie fryzjerki, te sklepowe mocno niszczą wlosy, niestety.
dodałabyś jedno zdjęcie twarzą na wprost, bez okularów ze spiętymi włosami? takie nie zrobione z ręki (bo za blisko, przeklamuje perspektywę)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 21:08   #10
GypsyRose
Przyczajenie
 
Avatar GypsyRose
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Swój własny świat
Wiadomości: 23
GG do GypsyRose
Dot.: Dobór koloru.

Holly postaram się zrobić jakieś zdjęcie, ale niestety na razie dopadła mnie choroba i wyglądam tragicznie Poza tym muszę skombinować aparat, bo w moim zepsuł się obiektyw. Wiecie gdzie i za ile najtaniej można dostać tą Olie Garniera? Bo ma ładne odcienie No i widzę kolejna osoba doradza brąz Nie powiem, teraz łatwiej będzie mi podjąć decyzję. Potrzebowałam jakiejś obiektywnej opinii bo od rodzinki słyszę tylko "obojętnie jaki, będzie dobrze"
__________________
To nic osobistego, Sonny. To czysty biznes ~ Michael Corleone
GypsyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 23:27   #11
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Dobór koloru.

Moim zdaniem i w brązie i w blondzie będziesz wyglądać dobrze. Rude trochę Cię hm... nie wiem jak to określić... Obciążają? xd
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 15:52   #12
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Dobór koloru.

Cytat:
Napisane przez GypsyRose Pokaż wiadomość
Witam Postanowiłam iż zapytam się Was, Drogie Wizażanki jaki kolor by do mnie pasował Naturalnie jestem blondynką(oczy szare, trochę zielonkawe), od roku farbuje się na rudo-czerwono(do 3 mycia czerwony, potem rudy, a potem to marchewka). Myślę nad zmianą koloru na jakiś jasny/średni brąz. Jednak przed chwilą robiłam małe eksperymenty za pomocą programów do wirtualnego doboru fryzury i jakoś tak spodobałam się sobie w jasnym blondzie (taki rozjaśniany, ew. popielaty ale nie "biały"). Ależ znowuż lubię siebie w mocnej, energetycznej czerwieni Lubię się wyróżniać. Ale nie chcę żeby czerwień wypłukiwała mi się do rudego bo już mi się znudził. I teraz pytanie co wybrać (jaka ja niezdecydowana). Co Panie myślą ?
I jeszcze pytanie, jakbym chciała zafarbować na brąz to czy muszę je rozjaśniać ? Dodam, że teraz mam jasną marchewkę, z dużymi odrostami gdyż od 3 msc się nie farbuję, a na zdjęciu które załączyłam jestem świeżo po farbowaniu. Garnier Olia ma ładne odcienie, ale jest dość droga a ja zużywam 3 op. Delii Z góry dziękuję za każde opinie Ps. Sorry za brudne lustro, brzydką minę i wgl. Za ewentualne usterki na zdrowiu psychicznym i fizycznym (także ekranu) nie biorę odpowiedzialności. Zdjęcie otwierasz na własną odpowiedzialność
Proponuję cynamonowy kolorek, na pewno przypadnie ci do gustu. Świetnie pasuje do takich oczu jakie masz. Nie farbuj się na czerwono, niezbyt twarzowy.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:34   #13
GypsyRose
Przyczajenie
 
Avatar GypsyRose
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Swój własny świat
Wiadomości: 23
GG do GypsyRose
Dot.: Dobór koloru.

Dziewczęta, jestem już po zmianie kolorku Wybrałam L'Oreal Casting Sublime Mousse - Naturalny jasny brąz 600. (Na moje włosy prawie do pasa, starczyła jedna pianka ! - zakochałam się w niej. Poza tym kupiłam ją w promocji po 19,90 zamiast 30 zł w Rossmanie :P )Przedtem rozjaśniłam włosy, ale w sumie za dużo to to nie dało. Ale farba i tak złapała, mimo tej pomarańczy na włosach. Niestety trochę prześwituje ten rudy, ale kolejne farbowania powinny załatwić sprawę. Wszystko robiłam w domu za pomocą siostry i jestem zadowolona. Fryzjer odpadał gdyż ceny zaczynały się od 300 zł ! Poza tym wyszło trochę jaśniej niż na farbie i jestem raczej jak ciemna blondynka. Ale jest okej i mnie ( a także innym) się podoba. Dodam, że włoski wcale się strasznie nie zniszczyły, a po odżywce z L'Oreala dodanej do farby są miękkie, lśniące i tak nie wypadają Zdjęcie dodam później, bo jeszcze nie mam zrobionego Dziękuje za opinie i rady kochane *
__________________
To nic osobistego, Sonny. To czysty biznes ~ Michael Corleone
GypsyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 07:10   #14
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Dobór koloru.

czekam na zdjecie
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 07:28   #15
konfirmata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobór koloru.

nie ma to jak nowy look jako forma walki z jesienną deprechą
konfirmata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.