Duże buty, od 42 w górę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 12:20   #1
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413

Duże buty, od 42 w górę.


Mam rozmiar 42-43 buta.I wiadomo mam problem z kupnem bardziej eleganckich czy dziewczęcych butów.Jednym sklepem jest Deichmann.Widywałam tez czasem w Humanicu jakies.Czy znacie jakieś inne sklepy gdzie znajde buty 42 i więcej?
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:08   #2
aaangelikaaa69
Przyczajenie
 
Avatar aaangelikaaa69
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

gino rossi ale cena duza
aaangelikaaa69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:03   #3
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Ryłko i But S maja duze buty. Ja sama mam 42 wiec lacze sie z Tobą w cierpieniu =)
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:53   #4
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Wiem, że duże stopy to problem, ale ja patrzę na to inaczej- moja koleżanka ma 46 i po prostu pocieszam się tym że inni mają znacznie gorzej. Ona czasami znajdzie coś dla siebie w sklepie ale większość jej butów szyta jest u szewca na specjalne zamówienie. To taki mały OT, żeby Was dziewczyny jakoś pocieszyć, bo nie jest źle skoro znajdujecie buty w sklepach
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:20   #5
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

W Deichmannie można znaleźć buty do 44 rozmiaru.
W Heavy Duty są duże 41.
Tyle mogę pomóc.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:48   #6
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Sporo jest na allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5935403 do rozmaru 44 lub tu http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6032272
Dobrze, że teraz wogóle zaczynają się pojawiać w sklepach. Ja mam 41 i kiedyś jak pytałam się sprzedawczyni czy są JAKIEŚ buty w tym rozmiarze patrzyła na mnie ze zdziwieniem i uśmiechnięta odpowiadała - nie ma. To była dopiero tragedia.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 05:56   #7
martex
Raczkowanie
 
Avatar martex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Sieć sklepów Apia
martex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 18:10   #8
moniaVW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tam i tu ;) ślaskie
Wiadomości: 302
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

fajnie, że nie tylko ja mam ten problem wogóle w niektóych sklepach jak pytałam o 42 numer to pytali mnie czy żartuje.... no sorry <lol> ja kupuje w Deichmannie, bo niestety nigdzie indziej nie znalazłam mojego rozmiaru :/
__________________
Marzyć... dobra rzecz...

moje szczęście...w nieszczęściu...
moniaVW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 15:46   #9
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

to jest reklama usuń linki, zanim zrobi to moderator

a co do dużych butów, to szukaj na allegro jest ich całkiem sporo, ja sama noszę 41/42 więc znam ten ból szukaj pod nazwą essence lub evans - ta firma robi ubrania i obuwie w dużych rozmiarach.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:18   #10
plecki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Witam,
Poszukje butów damskich w dużych rozmiarach.
W moim przypadku jest to 28,5-29 cm a rozmiarowo to różnie 43-44.
Jestem załamana tym co producenci oferują, bo jak już znajdzie się coś w tym rozmiarze to nadaje się dla mojej babci .
Ze względu na wzrost (181 cm) poszukuję balerinek wszelkiej maści.
Niestety non stop zmuszona jestem ubierać się sportowo bo tylko takie buty mogę znaleźć i to na dodatek w dziale męskim, ale ile można?
Zastanawiam się juz nad wyprawą łowiecką do UK, gdzie zauważyłam że rozmiarówka jest bardziej urozmaicona w tym kierunku. Chociaż na ebay'u z UK znalazłam pare interesujących par i mozliwe że obyłoby sie bez dodatkowych kosztów pod tytułem 'bilet lotniczy". Macie jakieś doświadczenia z zakupami na angielskim ebay'u?
A może Wy szanowne Wizażanki wiecie o jakimś takim czarodziejskim miejscu w Polsce gdzie znajdę coś ładnego i dziewczęcego ?
RATUNKU! POMOCY!
__________________
"- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj."
plecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 13:01   #11
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

na allegro są buty 43 i to ladne pare polskich firm tez takie robi, ale to bardziej klasyczne modele. a takie bardziej fantazyjne czy kolorowe to sie trafiaja angielskich firm, sprawdz tez na stronie quelle sa buty nexta w rozmiarze 43 i są przeboskie w deichmannie tez niektore modele sa do 44 rozmiaru no i majacd 181 wcale nie musisz chodzic w balerinkach!!
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 17:27   #12
plecki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
na allegro są buty 43 i to ladne pare polskich firm tez takie robi, ale to bardziej klasyczne modele. a takie bardziej fantazyjne czy kolorowe to sie trafiaja angielskich firm, sprawdz tez na stronie quelle sa buty nexta w rozmiarze 43 i są przeboskie w deichmannie tez niektore modele sa do 44 rozmiaru no i majacd 181 wcale nie musisz chodzic w balerinkach!!
no właśnie zerknęłam sobie na Quella i zdębiałam, faktycznie buty maja ładne, ale jeśli dla nich rozmiar 41 to 26,4 cm to ja mam u nich 45 więc kłania się dział męski - znowu .
Deichmann owszem ma duże rozmiary ale jakościowo to te buty są do bani - kupiłam sobie raz trampeczki dziewczęce i co? po miesiącu pękła podeszwa, przyjęli reklamacje z wymiana na inna parę, a że nie było nic fajnego wzięłam buty z męskiego, takie najbardziej unisex i czekam az sie rozlecą :/.
Co do wzrostu i balerinek ... hmmm ... tak wygodniej, bo większość moich znajomych jest niższa ode mnie ;/ więc rozumiesz ...
__________________
"- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj."

Edytowane przez plecki
Czas edycji: 2010-01-20 o 18:25
plecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:05   #13
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

W Bata jeszcze mają kolekcje 42, Ecco, i co nowego odkryłam: New Yorker ma buty 42 !! Ponadto białebuty.com.pl - robią też na zamówienie.

Ogólnieto mam rozmiar 42, zazwyczaj chodze w nike albo puma-jeszcze na szczęscie łapie się na ostatni rozmiar damski (uff) Jeśli chodzi o nie sportowe to ostatnio właśnie zakupiłam botki zamszowe w new yorker - jestem z nich bardzo zadowolona. Z balerinek znalazłam u jednego sprzedawcy markę chix - miał rozmiary do 43, niestety ostatnio nie widziałam u niego większych rozmiarów, ale napewno warto co jakiś czas przeszukać allegro
Wcześniej ktoś wspomniał o Ryłko - mają zawyżoną rozmiarówkę więc napewno warto zajrzeć do sklepu, ja jednak jakoś nigdy tam jeszcze nic nie kupiłam
Z UK też bym chętnie pozamawiala buciki, tylko troszkę lipa będzie jak się okaża za małe albo za duże
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:11   #14
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Cytat:
Napisane przez Argumentative Pokaż wiadomość
W Bata jeszcze mają kolekcje 42, Ecco, i co nowego odkryłam: New Yorker ma buty 42 !! Ponadto białebuty.com.pl - robią też na zamówienie.

Ogólnieto mam rozmiar 42, zazwyczaj chodze w nike albo puma-jeszcze na szczęscie łapie się na ostatni rozmiar damski (uff) Jeśli chodzi o nie sportowe to ostatnio właśnie zakupiłam botki zamszowe w new yorker - jestem z nich bardzo zadowolona. Z balerinek znalazłam u jednego sprzedawcy markę chix - miał rozmiary do 43, niestety ostatnio nie widziałam u niego większych rozmiarów, ale napewno warto co jakiś czas przeszukać allegro
Wcześniej ktoś wspomniał o Ryłko - mają zawyżoną rozmiarówkę więc napewno warto zajrzeć do sklepu, ja jednak jakoś nigdy tam jeszcze nic nie kupiłam
Z UK też bym chętnie pozamawiala buciki, tylko troszkę lipa będzie jak się okaża za małe albo za duże

noo w bacie są ale pojedyncze sztuki, a ecco to już dosyc wysoka polka cenowa, rylko tez nienajtansze
a w new yorkerze tez widzialam to 42, mierzylam i to takie dosyc naciagane 42 przynajmniej dla mnie;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 14:26   #15
niewolno19
Zadomowienie
 
Avatar niewolno19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: DR
Wiadomości: 1 124
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Ja również noszę 41-42 i w mojej miejscowości żeby kupić jakieś buty w tych rozmiarach to jest dramat! Adidasy czy kozaki to spoko nawet, ale jeśli chodzi o szpilki to mogę pomarzyć, nigdzie nie mogę znaleźć w tych rozmiarach .
Powinni szyć większy buty, co idę do sklepu to tylko 36-39 .
__________________

Wymiana
niewolno19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:36   #16
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
noo w bacie są ale pojedyncze sztuki, a ecco to już dosyc wysoka polka cenowa, rylko tez nienajtansze
a w new yorkerze tez widzialam to 42, mierzylam i to takie dosyc naciagane 42 przynajmniej dla mnie;p
W New Yorkerze trzeba popróbować, mierzyłam balerinki 42 i były za małe, później dwie pary botek z czego jedne były tylko dobre.

Cytat:
Napisane przez niewolno19 Pokaż wiadomość
Powinni szyć większy buty, co idę do sklepu to tylko 36-39 .
Szyją, szyją, ale oczywiście wszędzie tylko nie w PL :/

Zostaje nam chyba deichmann Chociaż osobiście nie przepadam za jakością tych butów, ale w ostateczności, akcie desperacji trzeba się czasami wybrać :p

Edytowane przez Argumentative
Czas edycji: 2010-01-24 o 11:38
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:22   #17
bombelajda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

hey,
fajne buciki w wiekszych rozmiarach mozna znalezc rowniez na stronie filipczyka.
www.filipczyk.pl.
nalezy poprosic ich mailowo ze strony o haslo dostepu.
pozdrawiam
bombelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 18:31   #18
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

No raczej to jakieś modele sprzed 10 lat są ^^ :P
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:33   #19
Kasiulek2
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulek2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do Kasiulek2
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Mój rozmiar to 41-42 (27,5cm) i dosłownie wszystkie moje buty są z firmy NAOMI ze sklepu Boti. Te wielkie buty z Deichmanna są dla mnie po prostu brzydkie, o jakości nie wspomnę
Kasiulek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:18   #20
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Boti ma rozmiary 42 ?? Nigdy nie zauważyłam
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:31   #21
Kasiulek2
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulek2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do Kasiulek2
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Cytat:
Napisane przez Argumentative Pokaż wiadomość
Boti ma rozmiary 42 ?? Nigdy nie zauważyłam
Bo nie mają,ale niektóre 41 są duże
Kasiulek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 07:52   #22
plecki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

matko i córko - chciałabym mieć 41-42 !!
Ale niestety na te moje nieszczęsne 29 cm mało co umiem znaleźć.
Na allegro jest panna co duże rozmiary z UK sprowadza ale za sandałki z next'a chce prawie 200 zl - dużo za dużo i na dodatek nie ma pojęcia jak dany rozmiar w centymetrach wychodzi :/.
Za Deichmannem tez nie przepadam bo jakość tych butów jest tragiczna, ale cóż poradzić jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
A ja wcale tak dużo nie wymagam, chce tylko proste, klasyczne baleriny !!
Pozostaje mi w trampkach i adidasach śmigać do grobowej deski
__________________
"- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj."

Edytowane przez plecki
Czas edycji: 2010-03-09 o 07:54
plecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:15   #23
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

A ja mam pytanko do dziewcząt z nogą 42, ktore mieszkaja we wroclawiu i byly w new look`u. jak tam wyglada sprawa z butami w naszym rozmiarze??
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 14:52   #24
_Sandy
Raczkowanie
 
Avatar _Sandy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 72
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

ja mam 41/42 i buty kupuję głównie w ecco. Zależy od modelu, zdarza się, że 42 wychodzi większy, także na kogoś, kto ma rozmiar 43 też będzie dobry Ryłko też ma większe rozmiary, jakiś czas temu kupowałam to udało mi się kupić rozmiar 40
__________________
Świat jest księgą. Ci, którzy nie podróżują, znają tylko jedną kartkę.
Św. Augustyn
spełniam marzenia!
_Sandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 15:04   #25
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do dziewcząt z nogą 42, ktore mieszkaja we wroclawiu i byly w new look`u. jak tam wyglada sprawa z butami w naszym rozmiarze??
Jutro ide do New Looka po buty właśnie,zobaczę jak z romiarówką
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 17:23   #26
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Jutro ide do New Looka po buty właśnie,zobaczę jak z romiarówką


o to super, będe wdzięczna za info
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 22:59   #27
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

Nie chcę się reklamować, ale mam 3 pary ładnych butów w rozmiarze 42+ więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to dajcie znać Może komuś się przydadzą, bo dla mnie są trochę za duże.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 09:54   #28
chinkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

A ja mam trochę inaczej...mam 186 cm i szukam właśnie jakichs ładnych kobiecych szpilek. I z tym dopiero jest problem w rozmiarze 42/43.

ostatnio znalazłam na allegro polskiego producenta, maja baleriny do 43 rozmiaru (wkładka 28cm) ze skóry za ok 100-140 zł.

dodatkowo przymierzam się do sklepu NEXT, wiem że w Anglii maja buty w zormiarze do 9, więc powinny pasować. W Warszawie też są sklepy Next ale jakos nie miałam jeszcze czasu spr czy maja pełną rozmiarówkę - moze nie są super do biura na przykład ale sporo mają modeli i chyba coś tam można wybrać. Jeśli w pl nie ma (to jest slep internetowy - można zaryzykować)

pozatym znalazłam sklep internetowy antypola.pl, tam maja nawet chyba do 44 45 niektóre. Generalnie dosyć duży wybór butów...ale jeszcze nie korzystałam z ich usług. Raczej nie skórzane, duzy wybór - ale jak się cierpliwie przeszuka wszystkie to spokojnie myślę, ze każda coś znajdzie dla siebie.

oczywiście Deichmann - ale tam te najładniejsze modele niestety nie występują zazwyczaj w tak dużych rozmiarach - ciekawe dlaczego?? JAk wysoka z dużą stopą to tylko nosi niski obcas lub tylko bezgustne buty jak dla babci?

Apia też - ale są dosyć drogie i ja mam akurat słabe dośw jeśli chodzi o wygodę. ALe ostatni raz kupowałam chyba z 8 lat temu ?

Ecco też ma duże buty do 42 chyba, ale nie zawsze trafiają w moją eststykę...i są dosyć drogie, a nie lubię płacić dużo za coś co mi się srednio podoba.

Ryłko jest ok jak już nic innego nie ma...ja się do nich trochę zraziłam - bo niby robią rozmiary nawet na zamówienie, ale jak już coś mi się spodoba - czyli coś eleganckiego, modnego, delikatnego to nigdy jeszcze nie zgodzili się zrobić mi tych butów. Robią chyba tylko te na jakichś konkretnych rodzajach podeszwy - zazwyczaj modele nieco przestarzałe i bardziej zachowawcze - niż coś na prawdę klasycznego i pięknego.

Kazar też chyba ma wszystkie albo część butów do 42, ale są drogie i skolei obcas jest aż nadto wysoki jeśli chodzi o szpilki. Raczej buty na wyjścia niż na codzien do pracy - w których masz spędzić cały dzień.

Jak ostatnio byłam w Zarze, to widziałam, ze niektóre buty mają pod spodem rozmiarówkę do 42. Ekspedientka niestety zgasiła mój zapał bo wtedy akurat nie mieli takich rozmiarów i nie wiedziała nawet czy będą je do polski sprowadzać. Ale to było na samym początku sezonu jesień 2011, więc moze już coś się pokazało lub coś więcej wiadomo.

No na razie do głowy tyle mi przyszło.
JAk byście wiedziały o czymś nowym, nowych sklepach to dajcie znać
chinkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 20:04   #29
Argumentative
Raczkowanie
 
Avatar Argumentative
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;p
Wiadomości: 94
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

O, fajnie że ktoś wątek odświeżył bo przyszła jesień, niedługo zima i trzeba kozaczków poszukać

Chinkam:
do tego co napisałaś dodam New Looka. Mają do 42 i to takie nieoszukane.

Ponadto poszperałam w internecie i ponoć Tamaris http://www.tamaris.de/home/l/11.html ma do 42, aczkolwiek w sklepie jak pytałam to nie mieli, jakieś doświadczenia z tą firmą miałyście ?

Jeszcze http://www.goertz.de/ (za tydzień otwierają u mnie w mieście, hurrraaaa !!!) mają rozmiary do 44.

I http://www.otto.pl/

http://lesta.pl/index.php/pl - robią na zamówienie

i TK maxx, ale tam to większość takich wymiętolonych :P

A wiecie jak jest z Humanic ? Można tam coś znaleźć w rozmiarze 42 (27 cm)

Edytowane przez Argumentative
Czas edycji: 2011-09-22 o 20:06
Argumentative jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 21:22   #30
Florita
Przyczajenie
 
Avatar Florita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Dom :P
Wiadomości: 28
Dot.: Duże buty, od 42 w góre..

No to WITAM PANIE!!
Sprzedam również tu Andypole(sklep online).
Założyłam własny wątek, ale czemu i tu bym nie mogła go kontynuować
Sama mam problem z nie małą stupką i szukałam sklepu internetowego i jak na razie trafiłam na andypole. Przyznam,że jeszcze nie odważyłam się robić w nim zakupów, ale myślę, że na dniach się na coś zdecyduję
Florita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-23 14:30:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.