Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 18:14   #391
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sucharek1 Pokaż wiadomość
Przyszłam do Was po poradę. Niedawno przeprowadzałam w domu na swoich włosach dekoloryzację. Z bardzo ciemnobrązowego, prawie czarnego zeszłam na kolor rudo-brązowy, a odrosty zrobiły się białe. Nałożyłam na włosy farbę z Welli, ładnie je pokryła, ale po dwóch myciach zeszła jak szampon, za drugim razem kupiłam jasny brąz Garniera, jestem już po trzecim myciu i farba potwornie się spiera, przez włosy cały czas prześwituje rudość. Jak mam się jej pozbyć? Chciałam mieć ładny brąz, a cały czas walczę z tymi rudymi odrostami i pasemkami.
czerwony pigment bardzo trudno "sprać", bardziej wżera się we włosy niż np czarna farba... i nie pomagasz sobie farbując włosy na brąz, bo brązy bazują na czerwonym pigmencie. spróbuj wytrzymać jakiś miesiąc bez farbowania, nakładaj maski i używaj szamponu przeciwłupieżowego bo on ładnie ściąga każdy kolor. przez jakiś czas farbuj włosy, jeśli już musisz, odcieniem chłodnym np bardzo ciemnym blondem - przyciemni minimalnie i odświeży ale nie nada znowu rudego blasku.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Sucharek1 Pokaż wiadomość
Przyszłam do Was po poradę. Niedawno przeprowadzałam w domu na swoich włosach dekoloryzację. Z bardzo ciemnobrązowego, prawie czarnego zeszłam na kolor rudo-brązowy, a odrosty zrobiły się białe. Nałożyłam na włosy farbę z Welli, ładnie je pokryła, ale po dwóch myciach zeszła jak szampon, za drugim razem kupiłam jasny brąz Garniera, jestem już po trzecim myciu i farba potwornie się spiera, przez włosy cały czas prześwituje rudość. Jak mam się jej pozbyć? Chciałam mieć ładny brąz, a cały czas walczę z tymi rudymi odrostami i pasemkami.
Jakim produktem robiłaś dekoloryzację sama w domu, jaką markę użyłaś?
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 18:34   #392
Sucharek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Używałam L'oreal Eclair Creme Clair DECOLORANT, sporo osób go polecało i pokusiłam się na niego. Ten kolor przy odrostach jest naprawdę paskudny i matowy.
Sucharek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:24   #393
Devushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny a gdzie mogę zakupić Elgon??
Devushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:40   #394
_panna anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Rozjaśnianie Brązu ;)

Cytat:
Napisane przez xxEluniaxx Pokaż wiadomość
Hej !
Mam problem, a mianowicie mam na głowie ciemny brąz i bardzo bym chciała uzyskac kolor cos w stylu miodowy blond podchodzący pod lekki rudy jak na zdjęciach nizej. Prubowałam już szamponem koloryzującym ale niestety kolor nie chwycił i nadal mam taki sam jak miałam ;(Dodam zdjęcia aktualnego koloru i taki jaki chcę uzyskac

Proszę o dobrą radę



i moje aktualne :



z góry Dzięki

dekoloryzacja i na to 6.32 loreal marijel kolor irysowy bodajze:/ za pierwszym nalozeniem moze byc bardziej rudawy po dekoloryzacji...moze byc tak ze trzeba bedzie go nalozyc 2 razy...pare miesiecy temu wlasnie tak sobie robilam...najpierw ten odcien po miesiacu royal blond z loreal supreme niby do siwych wlosow ale najbardziej mi sie podobal....wychodzilam z sredniego brazu
niewiem jak dolaczyc fotki:P
powiedz mi to ci pokaze

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Madeleine Mada Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie. Moja koleżanka przeżywa tragedię i piszę w jej imieniu ponieważ wiem co i jak i szukamy jakiejkolwiek pomocy. D jest z natury brunetka. Ma ciemny brąz. Ale zachciało się jej blondu. Kupiła z joanny ta farbe do pasemek i balejazu. Farba rozjasnila do kaczego blondu jakies 8 cm od glowy. Reszta przechodzi jak tecza do nietknietego brazu. Pofarbowala to farba bez amoniaku zeby zakryc ten 'kask' na glowie. Ostatnio kupilysmy farbe garniera jasny blond, juz nie pamietamy co to za nazwa byla, w kazdym razie nic nie tknelo. Warto podkreslic, ze czekalysmy tyle czasu na farbowanie az ta farba ktora nalozyla po tym niefortunnym rozjasnianiu zejdzie. Po tym jak nalozylysmy garnier, zdecydowalysmy, ze kupujemy tamta joanne (ktora farbowala na samym poczatku), skoro tak rozjasnila jej te pare cm od skory. Mamy pytanie, wlosy sa poprostu pomaranczowe. D nie chce znow kupowac tej joanny i niszczyc znowu tych wlosow. Ale co zrobic z tym kolorem. To jakas porazka. Pomarancz. Czy ktos ma pomysl co z tym zrobic? Blaaaaagamy.

napewno nie kladzcie juz zadnego rozjasniacza... jesli wlosy sa rude na koncach mozesz odczekac 3 tygodnie i nalozyc delikatniejszego rozjasniacza z woda 6% i dopiero dzialac z jasniejszymi farbami jednak nie radze w sumie...wlosy lepiej stonujcie kolorem ciemniejszym jakis tofi karmel...cos takiego ...ewentualnie jak juz bardzo chcecie je stonowac na bialo to ja bardzo lubie loreal luo colour odcien PO1 czysty bialy kolor ...wymywa sie pozniej... ale dobrze tonuje kurczaczka i mozna na nim przetrwac te 3 tyg do nastepnego rozjasnienia

albo idz do fryzjera on bedzie mial swoja metode i napewno cos z tym zrobi..bedzie bezpieczniej

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez PaPaJka92 Pokaż wiadomość
mam pytanie. Przeczytałam w KWC o specyfiku 'SREBRZYK' i zapragnęłam go mieć. Mieszkam w Rzeszowie, byłam w 6 drogeriach i nigdzie go nie ma, wiecie gdzie mogłabym to dostać? zależy mi na czasie. Dziękuję.
chodzi ci o srebna plukanke?
moze hurtownia fryzjerska...albo allegro
_panna anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:37   #395
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jestem juz po dekoloryzacji. Bylam u fryzjerki (i juz u Niej zostane, w koncu mam na glowie cos z czym wygladam jak czlowiek i Ona ma bardzo fajna koncepcje na moje wlosy).
Dekoloryzacje robila mi Chantalem, potem farbowanie specjalna metoda pasemka oraz baza. W sumie ta baza jest praktycznie taka jaka wyszla mi po dekolorze. Tyle ze nastepnym razem wiadomo ze wyjdzie mi na odrostach juz lepiej - mleczne refleksy i złocista baza.
Pozniej wstawie zdjecia, dekoloryzowalam z poziomu około 5. Baza ma poziom 8, refleksy jasniejsze. Niestety miejscami (trzeba sie przyjrzec) zostały mi male ciemne pasma, szczegolnie tam gdzie wlosy gorzej lapaly.
Wczesniej mialam spalone wlosy (we wrzesniu, bo fryzjerka nieumiejetnie mi rozjasnila). Teraz mam jeszcze spalony "ogon", ale znacznie obcielam wlosy. I dekolor w ŻADNYM stopniu nie wplynal na stan moich wlosow.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:21   #396
Misia_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam mam pare pytań i mam nadzieje że ktoś mi pomoże mam czarne włosy do łopatek i postanowiłam zastapić ten kolorek ciemną czerwienią.. Postanowiłam uzyć w tym celu "Elgonu" ponieważ przeczytałam o nim parę pozytywnych opinii.. jednak tak jak koleżanka wyżej nie wiem gdzie mogę go kupić.. i mam jeszcze jedno pytanie czy można go kupić w różnych pojemnościach?
Misia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:37   #397
efekt_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jestem tutaj nowa-ale mam taki problem-jak większość z Was.-czarne farbowane włosy-kupiłam ColorPeel i super wyszły brązowe,ale na drugi dzień zrobiły się takie jak wcześniej czyli czarne,kupiłam farbe L'oreala która rozjaśnia i farbuje włosy,ale oczywiście chwyciło tylko odrosty.
PYTANIE-czy jak zrobie dekolor a zaraz potem rozjaśnianie to czy będzie ok?
dodałam moje zdjęcie i takie jak bym chciała mieć?
WYKONALNE CZY NIE?
efekt_x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 17:06   #398
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efekt_x Pokaż wiadomość
Jestem tutaj nowa-ale mam taki problem-jak większość z Was.-czarne farbowane włosy-kupiłam ColorPeel i super wyszły brązowe,ale na drugi dzień zrobiły się takie jak wcześniej czyli czarne,kupiłam farbe L'oreala która rozjaśnia i farbuje włosy,ale oczywiście chwyciło tylko odrosty.
PYTANIE-czy jak zrobie dekolor a zaraz potem rozjaśnianie to czy będzie ok?
dodałam moje zdjęcie i takie jak bym chciała mieć?
WYKONALNE CZY NIE?
nie wyjdą Ci takie od razu, przynajmniej o dwa tony ciemniejsze, ale zawsze to coś poza tym po dekoloryzacji sprawdz czy nie masz plam lub rudej poświaty, wtedy rozjaśniacz może Ci pomóc uzyskać kurczaczka albo pomarańczę nie lepiej by było dekolor, potem jakiś ciemny blond, potem za miesiąc dekolor i już jaśniejszy odcień?
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:34   #399
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sucharek1 Pokaż wiadomość
Używałam L'oreal Eclair Creme Clair DECOLORANT, sporo osób go polecało i pokusiłam się na niego. Ten kolor przy odrostach jest naprawdę paskudny i matowy.

Specjalnie szukałam tego rozjaśniacza w sklepach. Dzisiaj wreszcie udało mi się przeczytać jego skład. DECOLORANT to on ma tylko w nazwie, to zwykły preparat do rozjaśniania włosów- zawiera proszek rozjaśniający, aminiak, wodę utlenioną... Nie ma nic wspólnego np. z dekoloryzatorem Renee Blanche.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:41   #400
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Specjalnie szukałam tego rozjaśniacza w sklepach. Dzisiaj wreszcie udało mi się przeczytać jego skład. DECOLORANT to on ma tylko w nazwie, to zwykły preparat do rozjaśniania włosów- zawiera proszek rozjaśniający, aminiak, wodę utlenioną... Nie ma nic wspólnego np. z dekoloryzatorem Renee Blanche.
No właśnie, wiedziałam że coś musi być na rzeczy kiedy zobaczyłam napisane "białe odrosty"... dekoloryzator by tego nie zrobił

A mój jeszcze nie przyszedł pewnie będzie jutro szkoda tylko, że mam "wychodną" sobotę i idę do ludzi bo jak coś pójdzie nie tak to będę musiała się tak pokazać całemu światu :P
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:55   #401
Daguska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam
Chciała bym sobie zrobić balejaż blond z brązem, ale obecny mój kolor to ciemny brąz, czy obeszło by się bez ściągania koloru?
Daguska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 18:46   #402
efekt_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
nie wyjdą Ci takie od razu, przynajmniej o dwa tony ciemniejsze, ale zawsze to coś poza tym po dekoloryzacji sprawdz czy nie masz plam lub rudej poświaty, wtedy rozjaśniacz może Ci pomóc uzyskać kurczaczka albo pomarańczę nie lepiej by było dekolor, potem jakiś ciemny blond, potem za miesiąc dekolor i już jaśniejszy odcień?
Dziękuje za odp.W sumie to sama nie jestem do końca zdecydowana co mam zrobić z tymi włosami,ale na pewno nie chcę czerni.
Myślałam że może zrobię dekoloryzacje raz lub dwa razy i zaraz je rozjaśnie,bo po dekol.szybciej się rozjaśniają.
Wiem że to trochę zniszczy mi włosy,ale są dosyć długie,więc do 15 cm można się pozbyć.
A może uda mi się zejść do takiego jak mam na tych odrostach???
efekt_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 18:55   #403
martitaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

witam ja mam bardzo ciemny brąz prawie czqarny bym chciała rozjaśnić je trochę do jasnego brązu tylko rzadna farba mnie nie bieże odrosty mam jasne a końcówki ciemne. Czy taka dekoloryzacja mocno niszczy włosy?
martitaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:43   #404
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martitaxx Pokaż wiadomość
witam ja mam bardzo ciemny brąz prawie czqarny bym chciała rozjaśnić je trochę do jasnego brązu tylko rzadna farba mnie nie bieże odrosty mam jasne a końcówki ciemne. Czy taka dekoloryzacja mocno niszczy włosy?
Jeśli moja paczka dojdzie do mnie jutro, to zrobię dekolor na czarno-brązowych i zobaczymy co wyjdzie, wkleje potem zdjęcia.
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:43   #405
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jest, jest, jest!!! Jest paczka Właśnie robię próbę alergiczną na razie nic się nie dzieje więc zaniedługo spróbuję z jednym pasemkiem
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 12:39   #406
Agunio13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Talking rudy :)

sluchajcie wiem że pewnie było juz temat o dekoloryzacji włosów i takich tam że rudy itp. Ale napewno nikt nie mial takiwego przypadku jak ja ze tak wyniszczyl wlosy. no wiec mialam takie grube wlosy ze jak chcialam je zebrac w reke to nie moglam tego zrobic, poprostu za nic zaczelam jakos pod koniec roku farbowac z naturalnych brązowych ciemnych na coś w pobliżu czarnego, wychodzily mi ladne odcienie.. az jaki smiesiac temu zebralo mnei na blond . no i wzielam rozjasniaczem. wyszedl rudy. i wiem ze pewnie macie teraz przed oczami wizje jakis wsiekle ryzych ale to nei tak, byly kasztanowe moze troche jasniejsze, lekko jaskrawe ale nic z pomaranczu wlasciwie. no wiec przetrzymalam tak tydzien ale ze wszyscy sie czepiali bylam zmszona przefarbowac szaponetka na kasztan ( wzielam taka najtansza do 3 myc) no i zeszlo, potem wzielam ciemny braz i wyszedl cos jak bardzo ciemnykasztan, ladny ale zeszło. minely jzu dwa tygodnie i na tych rudych zrobily mi sie jakbu przeblyski blond. poszlam do fryzjera po rade a ona powiedziala ze mi ladnie wycieniuje i ze to bd ladnie wygladalo. wyciela mi 2/3 wlosow poza tym zrobila mi tak afryzure ktora nie pasuje do mojego ksztaltu twarzy,. niech spada. nie pojde wiecej do fryzjera wiec prosze sie wstrzymac jezeli amcie zamiar napisac idz do fryzjera to specjalista. bylam jzu w w tych lepszych zakladach, praktycznie w wiekszosci na miescie i paru kolo mnie. Kazdy , no moze jeden wycieniowal mi dobrze grzywke ale reszta nie spelniala oczekiwan , zawsze wychodzilam z jakas masakra na glowie. NIE POJDE I KONIEC. moze dorzuce fotki i powiedzcie mi jakiego rozjasniacza uzyc czy moze farby zeby uzyskac ladny mysi blond. dziekuje .aha, jestem noewa, prosze o wyrozumialosc
Agunio13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 14:20   #407
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ok, i po próbie alergicznej... Wstawiam fotkę próby dekoloryzatora Renee Blanche jak widać działa próbę wykonałam na pasemku w partii włosów najsłabszych i kiedyś najbardziej zniszczonych - chciałam wiedzieć czy mi nie wypadną - są mięciutkie i lśniące, nawet nie są przesuszone! Ze względu na wcześniejsze szaleństwa koloryzacyjne nie wyszło jednolicie, więc będę musiała kupić delikatną farbkę żeby pokryć ewentualne ciapki czy ktoś ma pomysł jakiej farby użyć? chodzi mi o odcienie z Garniera, bo na L'Oreal oraz Schwarzkopf jestem uczulona - wracam do swojego koloru naturalnego - ciemnego blondu o chłodnym odcieniu.
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 14:31   #408
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

super ci zlapalo! ja tak mialam po rozjasniaczu z delii a mam identyczny kolorek do ciebie
aaa nie wiecie czy dekoloryzatro z loreala tez tak lapie?
ile ci wyszedl koszt przesylki z dekolorem?

Edytowane przez buchacz93
Czas edycji: 2010-05-14 o 14:32
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 14:37   #409
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez buchacz93 Pokaż wiadomość
super ci zlapalo! ja tak mialam po rozjasniaczu z delii a mam identyczny kolorek do ciebie
aaa nie wiecie czy dekoloryzatro z loreala tez tak lapie?
ile ci wyszedl koszt przesylki z dekolorem?
ok 40zł uważaj na L'oreal, bo ich "dekoloryzator" ma rozjaśniacz w składzie i możesz sobie spalić włosy. Ten Renee Blanche nie ma ani amoniaku ani rozjaśniacza, z tego co czytałam skład bazuje na kwasach owocowych, zwłaszcza cytryny i limonki - przynajmniej tyle zrozumiałam z nazw łacińskich taki kolorek mi wyszedł po zaledwie 20 minutach trzymania
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 15:06   #410
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

jak go zakupilas?
chyba sie skusze i za msc sobie kup[ie
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:12   #411
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez buchacz93 Pokaż wiadomość
jak go zakupilas?
chyba sie skusze i za msc sobie kup[ie
na Allegro szukasz w Zdrowie i Uroda sekcji z włoskami i wpisujesz w wyszukiwarke Renee Blanche
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:12   #412
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Ok, i po próbie alergicznej... Wstawiam fotkę próby dekoloryzatora Renee Blanche jak widać działa próbę wykonałam na pasemku w partii włosów najsłabszych i kiedyś najbardziej zniszczonych - chciałam wiedzieć czy mi nie wypadną - są mięciutkie i lśniące, nawet nie są przesuszone! Ze względu na wcześniejsze szaleństwa koloryzacyjne nie wyszło jednolicie, więc będę musiała kupić delikatną farbkę żeby pokryć ewentualne ciapki czy ktoś ma pomysł jakiej farby użyć? chodzi mi o odcienie z Garniera, bo na L'Oreal oraz Schwarzkopf jestem uczulona - wracam do swojego koloru naturalnego - ciemnego blondu o chłodnym odcieniu.
łoo, jestem pod wrażeniem ja też zamierzam zamówić ten dekoloryzator, ile czasu czekałaś na paczkę? bo ja od 5 dni czekam na paczkę z Warszawy (a mieszkam w Białymstoku) z olejkami.. a paczka została wysłana priorytetem i jej jakoś nie widzę siedzę rozzłoszczona.
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:28   #413
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: jak rozjaśnić rude włosy?

mi się wydaje, że woda 9% wystarczy, po co masz katować włosy 12%???? chyba nie chcesz, żeby Ci wypadły. A swoją drogą to po co rozjaśniasz? Mi zawsze podobały mi się takie włosy, jak piszesz na początku;-)))

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-05-14 o 15:29
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:46   #414
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
łoo, jestem pod wrażeniem ja też zamierzam zamówić ten dekoloryzator, ile czasu czekałaś na paczkę? bo ja od 5 dni czekam na paczkę z Warszawy (a mieszkam w Białymstoku) z olejkami.. a paczka została wysłana priorytetem i jej jakoś nie widzę siedzę rozzłoszczona.
Dwa dni
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 15:55   #415
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Oooo....mam identyczną sytuację ciemnyyy brąz, a naturalny blond złotawy... A jesli chciałabym po prostu ciut rozjaśnić ten brąz to mam po prostu trzymać krócej ten dekoloryzator czy jak?
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:01   #416
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
Oooo....mam identyczną sytuację ciemnyyy brąz, a naturalny blond złotawy... A jesli chciałabym po prostu ciut rozjaśnić ten brąz to mam po prostu trzymać krócej ten dekoloryzator czy jak?
W istrukcji są opisane dwa sposoby: dekolor całkowity oraz słabszy/częściowy i wtedy inaczej się miesza te sunstancje, chyba w drugim przypadku dodaje się tez szampon.
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:38   #417
Misia_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Szafranowa jak długo farbowałaś włosy na czarno zanim zrobiłaś dekolor?? Pytam z ciekawości bo czytałam ( chyba nawet gdzies tutaj ) że to czy dekoloryzacja sie powiedzie zależy od tego jak długo farbowało sie włosy
Misia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:57   #418
Agunio13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: rudy :)

kurde. naprawde nikt nie wie.?
Agunio13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 17:18   #419
szafranowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 436
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Misia_20 Pokaż wiadomość
Szafranowa jak długo farbowałaś włosy na czarno zanim zrobiłaś dekolor?? Pytam z ciekawości bo czytałam ( chyba nawet gdzies tutaj ) że to czy dekoloryzacja sie powiedzie zależy od tego jak długo farbowało sie włosy
hmmmm trzy lata?

właśnie zrobiłam dekolor... czerń zeszła bardzo fajnie... do koloru rudo-ryżego :P nie przejmuje sie tym pomarańczem na głowie bo i tak położę farbę zaraz, najważniejsze że czerń zeszła
__________________
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 17:19   #420
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Ok, i po próbie alergicznej... Wstawiam fotkę próby dekoloryzatora Renee Blanche jak widać działa próbę wykonałam na pasemku w partii włosów najsłabszych i kiedyś najbardziej zniszczonych - chciałam wiedzieć czy mi nie wypadną - są mięciutkie i lśniące, nawet nie są przesuszone! Ze względu na wcześniejsze szaleństwa koloryzacyjne nie wyszło jednolicie, więc będę musiała kupić delikatną farbkę żeby pokryć ewentualne ciapki czy ktoś ma pomysł jakiej farby użyć? chodzi mi o odcienie z Garniera, bo na L'Oreal oraz Schwarzkopf jestem uczulona - wracam do swojego koloru naturalnego - ciemnego blondu o chłodnym odcieniu.
rewelacja jak ściągnęło kolor .... widzę że końcówki tez ładnie zdekoloryzowane ja ide w poniedziałek do salonu revlonu mam nadzieje ze wyjdzie mi blond zależny jak własnie odbarwia sie koncówki dodam ze farbuje ciemnym blondem z gariera i to szampon koloryzujacy
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.