Anty aging - plotkowo - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-29, 09:27   #61
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie reaplikuję. Nakładam filtr tylko na drogę z pracy do domu lub na odwrót.
[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89201556]Wklepuje svr ok 12-13 i ok 16-17,


Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
Jak jestem w domu to nakładam again na całą twarz, a jak jestem w pracy to mam spf w strayu.[COLOR="Silver"]
Dzięki za odpowiedzi. Ja chciałabym się nauczyć dokładać filtr, ale mimo że nie maluje twarzy to nie mam jak jej umyć w ciągu dnia żeby ją ponownie posmarowac bo maluje oczy i nie chce ich rozmazac. Spróbuję z wklepywaniem.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 09:27   #62
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
ja ostatnio reobie tak ze sciagam chusteczka sebum/ warstwe makeup'u i doklepuje gabeczka krem bb z spfem, wiadomo ochrona mniejsza, jak dziewczyny slusznie na watku filtrowym zauwazyly - nie da sie nalozyc odpowiedniej ilosci kremu bb ale chyba lepsze to niz nic... szukam pudru z fpf ale wszystkie sa strasznie ciemne/pomaranczowe...


Ja sie zastanawialam nad nucleofilem wlasnie albo ejal 40


Co do masazy twarzy, mialam okres regularnego masazu twarzy banka i facetepingu - samodzielnie w domu i jako tako spektakularnych efektow nie widzialam alee kolezanka ktora nie wiedziala ze sie masuje stwierdzila ze mialam ladna buzie wiec chyba musze do tego wrocic
Polecasz jakieś instruktarze na początek tapingowania? Skąd taśmy kupowałaś?
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 09:28   #63
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość

Niestety moim zdaniem cobys nie uwazala to i tak w wiekszosci dzieki genom. Znam duzo osob ktore maja tryb zycia podobny do ciebie i zmarszczki widac, zmiany w rysach i ksztalcie twarzy tez. Znam tez takie ktore smaza sie na plazy, pija i pala a i tak nadal wygladaja super. Tryb zycia na pewno pomaga, ale to dobre geny sa wygrana na loterii.
Też tak raczej uważam, ja też robię wszystko to, co opisane w tym poście + filtry (no ok, alkohol jednak czasem piję), a wyglądam na swój wiek.
Uważam też, że gdybym miała nadwagę, to akurat bym wyglądała młodziej, bo twarz to pierwsze, z czego chudnę, a to postarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2022-04-29 o 09:30
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 09:41   #64
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ja właśnie palę.. Teraz już o wiele mniej, ale jednak praktycznie mam za sobą 10 lat palenia. Czoło? Lwia zmarszczka? Kurze łapki? Nie... Ale za to zmarszczka palacza mnie dobija. Inna sprawa, że widzę, że ostatnio skora jest o wiele "luźniejsza". Palenie staram się ograniczać i rzucić, ale co ze zmarszczkami przy ustach? Idk.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 10:10   #65
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Moze i jestescie randomami z neta, ale dla mnie wiadrygodnymi Chodzilo mi raczej o to ze kiedys mowilo sie ze SPF dodane do "zwyklych" kosmetykow nie sa tak dobre, jak kosmetyki ktore sa dedykowanie tylko i wylacznie ochronie przeciwslonecznej. Nie wiem jak jest, nie znam sie to i pytam.




Mysle, ze mozecie miec racje, pewnie nie uzywam wystarczajaco kremu. Uzywam dokladnie jednej dlugosci palca. Sprobuje jutro z dwoma Na codzien (calorocznie) uzywam kremu do twarzy ktory dodatkowo ma filtr 50. Latem, w ciagu dnia dokladam juz inny (np typowy waterproof ze SKIN79 ktory jest jak rozwodnione mleczko).

Niestety moim zdaniem cobys nie uwazala to i tak w wiekszosci dzieki genom. Znam duzo osob ktore maja tryb zycia podobny do ciebie i zmarszczki widac, zmiany w rysach i ksztalcie twarzy tez. Znam tez takie ktore smaza sie na plazy, pija i pala a i tak nadal wygladaja super. Tryb zycia na pewno pomaga, ale to dobre geny sa wygrana na loterii.

tak a propos witaminy D, juz kilka razy przeczytalam, ze bez odpowiedniej ilosci magnezu witamina D sie nie przyswaja, warto zwrocic na to uwage, bo wtedy sama suplementacja ta witamina nie pomoze.
Kosmetyki spf, które mają na opakowaniu napisane np. spf 50, mają tyle jako cały produkt. Każdy taki kosmetyk ma w składzie mniej czy więcej nośników, substancji pielęgnujących, inaczej nie da się stworzyć produktu. Jakikolwiek kosmetyk ma na opakowaniu napisane spf 20/30/50, to tyle powinien mieć i tyle, przy nałożeniu odpowiedniej jego ilości powinien dać taką ochronę. Jeśli trzeba nałożyć np. 1ml kremu, żeby chronił tak jak powinien, to powinno się go tyle nałożyć. Nie ma znaczenia, czy ten 1 ml nałoży się samodzielnie, czy zmiesza z 1ml innego kremu, grunt żeby została nałożona konieczna ilość. Jednak nie powinno się mieszać np. 0,5ml kremu spf z innymi kremami, bo to już zmniejszy ilość nałożonego filtra, więc zmniejszy też ochronę.
Także mieszać można, ale jeśli chce się mieć dobrą ochronę, to trzeba pilnować, żeby tego filtra było wystarczająco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 10:23   #66
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
Ja właśnie palę.. Teraz już o wiele mniej, ale jednak praktycznie mam za sobą 10 lat palenia. Czoło? Lwia zmarszczka? Kurze łapki? Nie... Ale za to zmarszczka palacza mnie dobija. Inna sprawa, że widzę, że ostatnio skora jest o wiele "luźniejsza". Palenie staram się ograniczać i rzucić, ale co ze zmarszczkami przy ustach? Idk.
Co to jest "zmarszczka palacza"?

Z tą "luźniejszą" skórą mam podobnie. Najbardziej mnie denerwuje podbródek, chociaż mam wrażenie, że ma wpływ na niego też fakt, że w przeciągu dwóch lat przybrałam trochę na wadze.
Również nie widzę u siebie za bardzo zmarszczek, poza jedną, na samym środku czoła, którą mam od lat i prawdopodobnie powstała od unoszenia brwi podczas codziennego malowania rzęs
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 11:04   #67
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Moze i jestescie randomami z neta, ale dla mnie wiadrygodnymi Chodzilo mi raczej o to ze kiedys mowilo sie ze SPF dodane do "zwyklych" kosmetykow nie sa tak dobre, jak kosmetyki ktore sa dedykowanie tylko i wylacznie ochronie przeciwslonecznej. Nie wiem jak jest, nie znam sie to i pytam.
To zależy od konkretnego produktu, użytych w nim filtrów oraz całości formuły. Oraz od potrzeb konkretnej osoby i jej warunków, jak np skłonności do przebarwien. Na przykład ja jej w ogóle nie mam, przed poparzeniem i przebarwieniami chroni mnie byle produkt z SPF50, ale są osoby, u których sprawdza się tylko nieliczne kremy ochronne i muszą zwracać uwagę na stabilność użytych filtrów oraz jak najszersze spektrum ochrony.
Moje problemy z filtrami sa całkiem innej natury.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-04-29 o 11:06
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 12:08   #68
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
Polecasz jakieś instruktarze na początek tapingowania? Skąd taśmy kupowałaś?
tasmy kupilam w galerii handlowej na stoisku z produktami medycznymi, podazalam za radami Anety z profilu na IG Facemodeling Academy
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 12:16   #69
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
tasmy kupilam w galerii handlowej na stoisku z produktami medycznymi, podazalam za radami Anety z profilu na IG Facemodeling Academy
Dzięki, dzięki Zaraz będę ogarniała sobie profil
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 12:44   #70
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Moze i jestescie randomami z neta, ale dla mnie wiadrygodnymi Chodzilo mi raczej o to ze kiedys mowilo sie ze SPF dodane do "zwyklych" kosmetykow nie sa tak dobre, jak kosmetyki ktore sa dedykowanie tylko i wylacznie ochronie przeciwslonecznej. Nie wiem jak jest, nie znam sie to i pytam.









Mysle, ze mozecie miec racje, pewnie nie uzywam wystarczajaco kremu. Uzywam dokladnie jednej dlugosci palca. Sprobuje jutro z dwoma Na codzien (calorocznie) uzywam kremu do twarzy ktory dodatkowo ma filtr 50. Latem, w ciagu dnia dokladam juz inny (np typowy waterproof ze SKIN79 ktory jest jak rozwodnione mleczko).



Niestety moim zdaniem cobys nie uwazala to i tak w wiekszosci dzieki genom. Znam duzo osob ktore maja tryb zycia podobny do ciebie i zmarszczki widac, zmiany w rysach i ksztalcie twarzy tez. Znam tez takie ktore smaza sie na plazy, pija i pala a i tak nadal wygladaja super. Tryb zycia na pewno pomaga, ale to dobre geny sa wygrana na loterii.



tak a propos witaminy D, juz kilka razy przeczytalam, ze bez odpowiedniej ilosci magnezu witamina D sie nie przyswaja, warto zwrocic na to uwage, bo wtedy sama suplementacja ta witamina nie pomoze.
Masz rację, geny robią bardzo dużo. Moja mama ma 60tke i nikt jej nie wierzy Więc to pewnie rodzinne. Ale jak zawsze, można sobie zaszkodzić właśnie paleniem czy piciem czy niezdrowym jedzeniem, a można unikać i pewnie też przedluzyc "efekt" baby face.
U mnie po olejku arganowym widać naprawdę spektakularny efekt, jakbym się wyspala za wszystkie czasy więc to polecam Koleżance z pracy znikły po regularnym stosowaniu blizny po trądziku więc coś w tym musi być. Wybieram się również do komory normobarycznej, podobno też świetnie natlenia ciało.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Masz rację, geny robią bardzo dużo. Moja mama ma 60tke i nikt jej nie wierzy Więc to pewnie rodzinne. Ale jak zawsze, można sobie zaszkodzić właśnie paleniem czy piciem czy niezdrowym jedzeniem, a można unikać i pewnie też przedluzyc "efekt" baby face.
U mnie po olejku arganowym widać naprawdę spektakularny efekt, jakbym się wyspala za wszystkie czasy więc to polecam Koleżance z pracy znikły po regularnym stosowaniu blizny po trądziku więc coś w tym musi być. Wybieram się również do komory normobarycznej, podobno też świetnie natlenia ciało.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
A i jeszcze żeby nie było że jest tylko idealnie, moim problemem po 30stce jest kręgosłup więc tutaj działam ile się da, bo często bardzo dokucza i muszę mega uważać i regularnie ćwiczyć

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 13:17   #71
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Masz rację, geny robią bardzo dużo. Moja mama ma 60tke i nikt jej nie wierzy Więc to pewnie rodzinne. Ale jak zawsze, można sobie zaszkodzić właśnie paleniem czy piciem czy niezdrowym jedzeniem, a można unikać i pewnie też przedluzyc "efekt" baby face.
U mnie po olejku arganowym widać naprawdę spektakularny efekt, jakbym się wyspala za wszystkie czasy więc to polecam Koleżance z pracy znikły po regularnym stosowaniu blizny po trądziku więc coś w tym musi być. Wybieram się również do komory normobarycznej, podobno też świetnie natlenia ciało.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------



A i jeszcze żeby nie było że jest tylko idealnie, moim problemem po 30stce jest kręgosłup więc tutaj działam ile się da, bo często bardzo dokucza i muszę mega uważać i regularnie ćwiczyć

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Mogłabyś napisać jak używasz tego olejku arganowego (i jak często) i czy możesz polecić jakiś konkretny?
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 13:22   #72
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anty aging - plotkowo

nie malowałam się przez tydzień i moja skóra wygląda o niebo lepiej, zupełnie jak nowa.
zero wągrów, zero cieni pod oczami.
jestem po prostu w szoku jak kosmetyki mają wpływ na stan zdrowotności naskórka...
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 13:33   #73
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
nie malowałam się przez tydzień i moja skóra wygląda o niebo lepiej, zupełnie jak nowa.
zero wągrów, zero cieni pod oczami.
jestem po prostu w szoku jak kosmetyki mają wpływ na stan zdrowotności naskórka...
Serio? W ogóle czegos takiego nie zauważyłam, a w czasach covidowych się nie malowałam. Może popełniasz jakieś błędy przy nakladaniu makijażu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 13:39   #74
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
nie malowałam się przez tydzień i moja skóra wygląda o niebo lepiej, zupełnie jak nowa.
zero wągrów, zero cieni pod oczami.
jestem po prostu w szoku jak kosmetyki mają wpływ na stan zdrowotności naskórka...
To u mnie odwrotnie. Kilka dni bez makijażu i mam poszerzone pory, podrażnienia. Mimo takiego samego oczyszczania i pielęgnacji. Możliwe, że makijaż to po 1. dodatkowa warstwa ochronna, a po 2. kosmetyki mineralne być może absorbują część nadmiarowego sebum i dzięki temu cera jest czystsza.[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89202424]Serio? W ogóle czegos takiego nie zauważyłam, a w czasach covidowych się nie malowałam. Może popełniasz jakieś błędy przy nakladaniu makijażu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Albo przy zmywaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 14:08   #75
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
To u mnie odwrotnie. Kilka dni bez makijażu i mam poszerzone pory, podrażnienia. Mimo takiego samego oczyszczania i pielęgnacji. Możliwe, że makijaż to po 1. dodatkowa warstwa ochronna, a po 2. kosmetyki mineralne być może absorbują część nadmiarowego sebum i dzięki temu cera jest czystsza.Albo przy zmywaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam pogorszenie, gdy w lockdownie się nie malowałam.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 14:09   #76
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
nie malowałam się przez tydzień i moja skóra wygląda o niebo lepiej, zupełnie jak nowa.
zero wągrów, zero cieni pod oczami.
jestem po prostu w szoku jak kosmetyki mają wpływ na stan zdrowotności naskórka...
ja bym raczej powiedziala, ze niedokladnie/ zle oczyszczasz skore twarzy lub/i uzywasz kosmetykow, ktorych twoja skora nie lubi.
A cienie pod oczami to skutek niedospania ( o ile nie jestes chora) wiec pewnie sie wyspalas
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 17:41   #77
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać jak używasz tego olejku arganowego (i jak często) i czy możesz polecić jakiś konkretny?
Wiesz co kupuje po prostu czysty olejek arganowy kosmetyczny. Taki bez żadnych dodatków (miałam już przeróżne i każdy działał tak samo) -zerknij w Rossmannie, Hebe lub często też mają w aptece.
Używam go tak 2 razy w tygodniu, najlepiej w taki dzień gdy nie muszę nigdzie wychodzić i on ma czas na wchłonięcie bo to długo trwa (u mnie 3/4 h). On przyspiesza też gojenie się wyprysków. Kiedyś czytałam że ten olejek jest dobry dla każdego typu skóry.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 19:45   #78
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
nie malowałam się przez tydzień i moja skóra wygląda o niebo lepiej, zupełnie jak nowa.
zero wągrów, zero cieni pod oczami.
jestem po prostu w szoku jak kosmetyki mają wpływ na stan zdrowotności naskórka...
Tak, zbyt mocny podkład może nie tylko wizualnie postarzać, ale też "zniszczyć" skórę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 22:27   #79
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ja sie kapie dosłownie w spf, boje się czerniaka i od zawsze jestem blada jak bieloną mąką - nienawidzę się opalać. Używam filtrów cały rok. Kupiłam dziś kolejny produkt od korres, tint jogurtowy z spf 50 i odcień idealny, właśnie pod takie blade twarze jak moja. Do tego daje efekt glow, mi odpowiada bo mam cerę z tendencja kierunku suchej. Malować mi się zasadniczo nie chce, ostatnio to już kompletnie nic.

Za to nie wiem co zrobić z tymi worami i cieniami pod oczami, wiem ze stres i kilkutygodniowa bezsenność/zła jakość snu, choć tendencje mialam i przed. Próbuje odsypiac, masować, przykładać łyżki zimne, ale nic nie pomaga.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 23:05   #80
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Wiesz co kupuje po prostu czysty olejek arganowy kosmetyczny. Taki bez żadnych dodatków (miałam już przeróżne i każdy działał tak samo) -zerknij w Rossmannie, Hebe lub często też mają w aptece.
Używam go tak 2 razy w tygodniu, najlepiej w taki dzień gdy nie muszę nigdzie wychodzić i on ma czas na wchłonięcie bo to długo trwa (u mnie 3/4 h). On przyspiesza też gojenie się wyprysków. Kiedyś czytałam że ten olejek jest dobry dla każdego typu skóry.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Dzięki!
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 05:16   #81
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Anty aging - plotkowo

Nie mam jakoś dużych kompleksów związanych z upływem czasu, bo wiem, że z grawitacją i tak w końcu nie wygram, ale okazuje się, że zupełnie nieświadomie lub nie do końca celowo wykonuję pewne rzeczy:

- zawsze nienawidziłam siedzieć w słońcu i tam, gdzie to możliwe (nawet na otwartych przestrzeniach) zawsze uciekam w cień. Filtrów nie używam, bo zawsze później się "lepię", ale staram się wybierać podkłady z wysokim SPF

- zawsze bardzo dokładnie się demakijażuję i regularnie nakładam produkty do pielęgnacji (toniki, sera, kremy, maseczki) Rano też sporo czasu zajmuje mi położenie tzw. "pielęgnacji" i nawilżenia skóry, zanim w ogóle wezmę się za makijaż.

- im jestem starsza, tym bardziej unikam ulubionej czerni w ubraniach i tym bardziej w makijażu stosuję zasadę "im mniej, tym więcej". To ostatnie przychodzi mi łatwiej, bo nigdy nie opanowałam sztuki malowania się cieniami ( lubię jakiś woal koloru na ruchomą powiekę nałożony palcem, coś tam na powiece migocze lekko, ale nie wiadomo co bo kolor praktycznie niewyraźny) i wyraźnego konturowania bronzerem. Malować kresek na górnej i dolnej powiece eylinerem/ cieniem/ kredką też nie umiem (linię wodną zaznaczam białą kredką lub cielistą). W makijażu ograniczam się do kosmetyków kolorowych, które są raczej słabo napigmentowane, którymi nie mogę zrobić sobie krzywdy (tylko usta akcentuję nieco mocniej) a podkłady wybieram raczej pielęgnujące zamiast kryjących. W koncu znalazłam też swój graal jeśli chodzi o korektor i odtąd używam z przyjemnością i wielce udatnie.

- nie stosuję hybryd i żadnych paznokciowych wynalazków (ale to z lenistwa i braku czasu)

- zawsze też unikałam "graficznych" lub bardzo wyraźnie zaznaczonych brwi (bo to by trzeba bawić się z tym a ja rano nie mam czasu) i okazało się, ze moje brwi są w obecnie modnym typie "fluffy" w lekko zaakcentowanym kolorze dla blondynek lub dla rudych (mam wrażenie, że w UK jest większa gama kosmetyków kolorowych dla rudzielców). Moim zdaniem (mogę się mylić, bo to subiektywne zdanie), mocno zaakcentowane lub zbyt ciemne brwi od pewnego wieku wizualnie dodają lat a dodatkowo człowiek wygląda, jakby był wkurzony na cały świat.

- Bardzo dbałam i dbam o włosy. Skróciłam je do łopatek (no... troszkę za łopatki) z długości do pasa. Ale nie zamierzam ich ścinać, choć do pracy, oczywiście, upinam (dress code i nie mogę być z rozpuszczonymi a'la ogon komety).

-Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w garsoneczkach i tzw. klasycznym stylu. Moja garderoba to przewaznie sukienki (od elementów gotyku do baby doll). I żadna nie jest w kolorze brązu (w jakimkolwiek odcieniu).

No chyba tyle.

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
nie malowałam się przez tydzień i moja skóra wygląda o niebo lepiej, zupełnie jak nowa.
zero wągrów, zero cieni pod oczami.
jestem po prostu w szoku jak kosmetyki mają wpływ na stan zdrowotności naskórka...
Może używasz za bardzo kryjących podkładów? Spróbuj przejść na te pielegnacyjne. Rzekłabym, że odkąd takich używam to wręcz przestały mi się pojawiać różne demony na pisku. Autentycznie zauważyłam poprawę. I to samo, jeśli chodzi o korektor.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 06:00   #82
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość

Za to nie wiem co zrobić z tymi worami i cieniami pod oczami, wiem ze stres i kilkutygodniowa bezsenność/zła jakość snu, choć tendencje mialam i przed. Próbuje odsypiac, masować, przykładać łyżki zimne, ale nic nie pomaga.
U mnie nic się nie dało zrobić, taka genetyka. W wieku 25 lat miałam wory i cienie, jakie zaczynały się pokazywać u 50-latek. Postawiłam na chirurgię plastyczną.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 06:52   #83
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89203022]U mnie nic się nie dało zrobić, taka genetyka. W wieku 25 lat miałam wory i cienie, jakie zaczynały się pokazywać u 50-latek. Postawiłam na chirurgię plastyczną.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


I jak oceniasz operacje po kilku mc?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 06:56   #84
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
I jak oceniasz operacje po kilku mc?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Minęły 2 lata. Najlepiej wydane pieniądze w życiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 06:59   #85
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie mam jakoś dużych kompleksów związanych z upływem czasu, bo wiem, że z grawitacją i tak w końcu nie wygram, ale okazuje się, że zupełnie nieświadomie lub nie do końca celowo wykonuję pewne rzeczy:



- zawsze nienawidziłam siedzieć w słońcu i tam, gdzie to możliwe (nawet na otwartych przestrzeniach) zawsze uciekam w cień. Filtrów nie używam, bo zawsze później się "lepię", ale staram się wybierać podkłady z wysokim SPF



- zawsze bardzo dokładnie się demakijażuję i regularnie nakładam produkty do pielęgnacji (toniki, sera, kremy, maseczki) Rano też sporo czasu zajmuje mi położenie tzw. "pielęgnacji" i nawilżenia skóry, zanim w ogóle wezmę się za makijaż.



- im jestem starsza, tym bardziej unikam ulubionej czerni w ubraniach i tym bardziej w makijażu stosuję zasadę "im mniej, tym więcej". To ostatnie przychodzi mi łatwiej, bo nigdy nie opanowałam sztuki malowania się cieniami ( lubię jakiś woal koloru na ruchomą powiekę nałożony palcem, coś tam na powiece migocze lekko, ale nie wiadomo co bo kolor praktycznie niewyraźny) i wyraźnego konturowania bronzerem. Malować kresek na górnej i dolnej powiece eylinerem/ cieniem/ kredką też nie umiem (linię wodną zaznaczam białą kredką lub cielistą). W makijażu ograniczam się do kosmetyków kolorowych, które są raczej słabo napigmentowane, którymi nie mogę zrobić sobie krzywdy (tylko usta akcentuję nieco mocniej) a podkłady wybieram raczej pielęgnujące zamiast kryjących. W koncu znalazłam też swój graal jeśli chodzi o korektor i odtąd używam z przyjemnością i wielce udatnie.



- nie stosuję hybryd i żadnych paznokciowych wynalazków (ale to z lenistwa i braku czasu)



- zawsze też unikałam "graficznych" lub bardzo wyraźnie zaznaczonych brwi (bo to by trzeba bawić się z tym a ja rano nie mam czasu) i okazało się, ze moje brwi są w obecnie modnym typie "fluffy" w lekko zaakcentowanym kolorze dla blondynek lub dla rudych (mam wrażenie, że w UK jest większa gama kosmetyków kolorowych dla rudzielców). Moim zdaniem (mogę się mylić, bo to subiektywne zdanie), mocno zaakcentowane lub zbyt ciemne brwi od pewnego wieku wizualnie dodają lat a dodatkowo człowiek wygląda, jakby był wkurzony na cały świat.



- Bardzo dbałam i dbam o włosy. Skróciłam je do łopatek (no... troszkę za łopatki) z długości do pasa. Ale nie zamierzam ich ścinać, choć do pracy, oczywiście, upinam (dress code i nie mogę być z rozpuszczonymi a'la ogon komety).



-Jakoś nie wyobrażam sobie siebie w garsoneczkach i tzw. klasycznym stylu. Moja garderoba to przewaznie sukienki (od elementów gotyku do baby doll). I żadna nie jest w kolorze brązu (w jakimkolwiek odcieniu).



No chyba tyle.

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------





Może używasz za bardzo kryjących podkładów? Spróbuj przejść na te pielegnacyjne. Rzekłabym, że odkąd takich używam to wręcz przestały mi się pojawiać różne demony na pisku. Autentycznie zauważyłam poprawę. I to samo, jeśli chodzi o korektor.
No taka prawda, każdy w końcu odczuje działanie czasu, więc trzeba zaakceptować czy się chce czy nie Moje outfity to sportowa elegancja (jakiś żakiet, jeansy, trampki, czasem obcasy. W wakacje już bardzo kobieco tzn. sukienki i generalnie radosne kolory). Do pracy robię zawsze make up (2 dni w tyg z biura pracuję) i wtedy krem bb, kredka, tusz, ciut brązera i rozświetlacza i delikatny błyszczyk (tak żeby podkreślić ale nie przesadzić). Na duże wyjścia zawsze szminka w mocniejszym kolorze. O włosy dbam, chodzę co 2/3 m-ce podciąć końcówki. Aktualnie mam refleksy, które są dla mnie zbawieniem (mam parę siwych odrostów, a przy refleksach praktycznie ich nie widać więc nie musze dluuugo farbować ). Staram się też spacerować po lesie żeby się dotlenić. No i jak się za coś wezmę, to robię to mega regularnie i rygorystycznie (typu nie odpuszczam ani dnia chyba że mnie jakieś choróbsko dopadnie ).
No i stosuje do wewnątrz olejek cbd, który mi bardzo reguluje hormony (stosuje regularnie już 2 lata).
Hybrydy robię tylko w wakacje i na święta. A po hybrydach japoński, żeby zregenerować.

A no i sen. Ja po prostu chodzę spać max 23 i wstaje najwcześniej o 7.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lasagna_ze_szpinakiem
Czas edycji: 2022-04-30 o 07:15
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 08:17   #86
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 129
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
No taka prawda, każdy w końcu odczuje działanie czasu, więc trzeba zaakceptować czy się chce czy nie Moje outfity to sportowa elegancja (jakiś żakiet, jeansy, trampki, czasem obcasy. W wakacje już bardzo kobieco tzn. sukienki i generalnie radosne kolory). Do pracy robię zawsze make up (2 dni w tyg z biura pracuję) i wtedy krem bb, kredka, tusz, ciut brązera i rozświetlacza i delikatny błyszczyk (tak żeby podkreślić ale nie przesadzić). Na duże wyjścia zawsze szminka w mocniejszym kolorze. O włosy dbam, chodzę co 2/3 m-ce podciąć końcówki. Aktualnie mam refleksy, które są dla mnie zbawieniem (mam parę siwych odrostów, a przy refleksach praktycznie ich nie widać więc nie musze dluuugo farbować ). Staram się też spacerować po lesie żeby się dotlenić. No i jak się za coś wezmę, to robię to mega regularnie i rygorystycznie (typu nie odpuszczam ani dnia chyba że mnie jakieś choróbsko dopadnie ).
No i stosuje do wewnątrz olejek cbd, który mi bardzo reguluje hormony (stosuje regularnie już 2 lata).
Hybrydy robię tylko w wakacje i na święta. A po hybrydach japoński, żeby zregenerować.

A no i sen. Ja po prostu chodzę spać max 23 i wstaje najwcześniej o 7.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
O której zaczynasz pracę?
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 08:44   #87
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=1e480a74c83b298335abeb1 9bb62a32399143eb5_629d357 241768;89203096]O której zaczynasz pracę?[/QUOTE]Mogę zacząć między 7 a 9. Jeśli pracuję z biura to jestem w pracy 8:15 (dojazd 20 min). Jeśli pracuję z domu, to wstaję 7:30 i przed 8 zaczynam.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 08:54   #88
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89203047]Minęły 2 lata. Najlepiej wydane pieniądze w życiu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A co konkretnie robiłaś?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 08:59   #89
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
A co konkretnie robiłaś?
Blefaroplastykę - usuwanie worków i przeszczep tłuszczu na to miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 09:10   #90
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ja niestety mieszkam nad morzem, uwielbiam plażę, więc co sezon jestem opalona. Smarowalam się max filtrem 15, więc to tyle co nic.
Od jakiegoś czasu używam 50, ale nie zawsze ja odnawiam, szczególnie jak jestem na jakieś wycieczce rowerowej, więc tak czy inaczej jestem opalona. Jedynie na plaży się bardzo pilnuje.
Narazie nie zauważyłam jakiś negatywnych konsekwencji, ale gdybym mogla, to bym to inaczej rozegrała, no ale coz.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-22 21:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.