Czy ktoś prowadzi sklep internetowy?? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-29, 17:50   #181
Sysia0718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

Hej! Ja właśnie niedawno otwarłam sklep internetowy z profesjonalnymi kosmetykami do makijażu. Może zechciałybyście zaglądnąć? /reklama/

Firmę znam od dawna i sprowadzałam znajomym co się zajmują malowaniem na różne okazje i bardzo chwałą. Jescze niestety nie mam tak dużo produkt ów ale będę zadowolona jeśli zagladniecie Pozrawiam

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-12-05 o 14:42 Powód: reklama
Sysia0718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-30, 11:06   #182
marla2214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

[url]/reklama/

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

/reklama/

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2020-03-30 o 21:24 Powód: reklama
marla2214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 08:59   #183
mateuszx2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy?

Cytat:
Napisane przez aLusia1313 Pokaż wiadomość
Witam bardzo serdecznie! Niedawno odeszłam z pracy, ponieważ moja szefowa to człowiek, który absolutnie nie szanuje ludzi. Ale jednak chcę i muszę jakoś zarabiać. Ostatnio syn doradził mi abym założyła własny biznes. Pokazał też reklamę, że można założyć własny sklep internetowy. I tu jest moje pytanie: jak myślicie co najlepiej sprzedaje się teraz przez internet(chodzi o kategorię: kosmetyki, roślinki itd.) dodam, że mam wykształcenie ogrodnicze. Bardzo Was proszę o jakąś radę i z góry dziękuję
Witam, jeżeli szukacie firmy zajmującej się programowaniem, tworzeniem stron internetowych oraz grafiką to z całego serca polecam /reklama/

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2021-03-24 o 20:19 Powód: reklama
mateuszx2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 12:32   #184
alaczarujaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

Zakładając sklep internetowy, należy pamiętać, że podstawą są ZDJĘCIA!
Inaczej przedstawia się produkt 'na żywo', a inaczej w sieci, a ludzie "kupują oczami". Dobre zdjęcia to podstawa marketingu internetowego i to nie chodzi tylko foty produktowe.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej firmy, która na rynku marketingowym działa już ponad 20 lat.
Oferujemy zdjęcia do reklamy (internetowej, banery, katalogi), a także video i zdęcia produktowe (na białym tle).
Zrealizujemy reklamę od a do zet, bo oprócz sesji i samego pomysłu, chętnie zajmiemy się także Twoim sklepem internetowym, allegro i mediami społecznościowymi!

Zapraszam: /reklama/

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2021-05-04 o 20:40 Powód: reklama
alaczarujaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 10:03   #185
aggiel
Przyczajenie
 
Avatar aggiel
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: warszawa/radom
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwszy sklep internetowy - jaką wybrać platformę?

Cytat:
Napisane przez zulka_kulka Pokaż wiadomość
Cześć !

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad otworzeniem sklepu internetowego z naturalnymi kosmetykami. To miałby być taki biznes po godzinach na początek, a jak się uda rozkręcić to i może na pełen etat.

Czy któraś z Was prowadzi sklep internetowy i chciałaby udzielić mi kilku porad na start?

Przede wszystkim nie mogę się zdecydować na jakiej platformie postawić swój sklep. Widziałam oferty shoper, shoplo, esklep na home.pl, ale zupełnie nie znam się na temacie i potrzebuje porady. Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie? Co wybrać, na co zwrócić uwagę itd.

Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informację.
Ja z doświadczenia ze współpracy z różnymi firmami nauczyłąm sie, że wazny jest kontakt i jak szybko ktoś reaguje na moje pytania, problemy. wiele firm jak złapie klienta to dalej nie interensuje sie nim, nie zabiega żeby klient został. Od takich usługodawców ja trzymam sie z daleka.

Jeśli chodzi o platforme sklepów internetowych, to moge polecic /reklama/. " młoda" platforma ale AMBITNA!!

Polecam - można popatrzec, poczytac o nich i zdecydowac samemu

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2021-05-19 o 12:53 Powód: reklama
aggiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 05:52   #186
Giraffex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

Ludziska założenie sklepu internetowego nie jest takie proste jak wielu się wydaje. To nie działa tak że zakładasz sklep internetowy pod domeną i boom - masz setki klientów.

Sklep internetowy trzeba wypromować. Promocja sklepu jest czasochłonna i droga pamiętaj że twoja konkurencja też się promuje od lat. Ty musisz ją nie tylko dogonić ale i prześcignąć jeżeli chcesz sprzedawać. Co jeżeli ci nie wystarczy środków finansowych by ją dogonić lub wyprzedzić? Klapa! Biznes pada a kasa przepada.

Przed założeniem sklepu polecam przeczytać ten artykuł /link/

Czytając go zwróć uwagę, w ogóle od czego się zaczyna. Nie od stworzenia sklepu internetowego ale od szukania niszy branżowej i analizy konkurencji - właśnie po to by po drodze nie zabrakło odpowiedniego finansowania. Wszystko jest ważne od wyboru branży, po silnik, szatę graficzną, aż po promocję i obsługę klienta.

Ja np. gdy sklep wysyła mi towar w ciągu 4 dni to więcej do takiego sklepu nie wracam. Maks na drugi

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2021-06-14 o 14:56 Powód: link
Giraffex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 13:07   #187
PaullinaKowallska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

Ja jeszcze rok temu byłam zielona w temacie. Teraz z własnego doświadczenia, jeśli chodzi o zakładanie sklepu mogę polecić /reklama/ Super zespół, który umie doradzić. Jeśli naprawdę chcesz wejść w sprzedaż on-line to profesjonalnie zrobiony sklep to połowa sukcesu, druga połowa to dobry produkt.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2021-06-17 o 13:40 Powód: reklama
PaullinaKowallska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-16, 12:46   #188
white_room333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

Dokładnie!
Czytelny sklep i z aktualnymi informacjami, to pierwszy krok do sukcesu
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-08-16 o 15:02 Powód: reklama
white_room333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 02:22   #189
webleaders
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał. Zdjęcia, design sklepu są bardzo ważne, ale równie ważna jest funkcjonalność, szybkie działanie sklepu, optymalizacja pod wyszukiwarki Google (SEO) i odpowiednie zadbanie o pozycjonowanie + kampanie reklamowe na Facebooku lub Google. W tym temacie najlepiej skontaktować się z /reklama/

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2021-12-28 o 13:09 Powód: reklama
webleaders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-08, 12:55   #190
anastazja1212x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??

Zawsze można jednak wybrać /reklama/. Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do zleceń klientów. Zajmują się oni między innymi kampanią marketingową, a ich działania są bardzo korzystne, więc warto na nich postawić

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2022-04-09 o 20:13 Powód: reklama
anastazja1212x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-08 13:55:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.