Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-09, 16:53   #121
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas też jakoś słabo z seksem. Dopóki mnie ta blizna nie bolała to jeszcze chociaż biorę już tabletki antykoncepcyjne i sama czuje ze libido spadło



Byłam w lidlu i leginsy wzięłam ale te bluzy jakoś do mnie nie przemówiły, coś mi się nie spodobały.



Przyszedł tez ten gryzak grzybek ale narazie furory nie robi, może jak przyjdzie czas ząbków to się przyda.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

No i zamowilam też w hm komplety na lato bluzeczka i spodenki co niby było napisane ze to piżama ale jak dla mnie to spokojnie nadaje się na wyjście na spacer jak już będzie ciepło a kurier oczywiście nie przyjechał i zgłosił ze mnie w domu nie było, ręce mi opadły bo to nie pierwsza już sytuacja...
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 16:53   #122
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
U nas też jakoś słabo z seksem. Dopóki mnie ta blizna nie bolała to jeszcze chociaż biorę już tabletki antykoncepcyjne i sama czuje ze libido spadło



Byłam w lidlu i leginsy wzięłam ale te bluzy jakoś do mnie nie przemówiły, coś mi się nie spodobały.



Przyszedł tez ten gryzak grzybek ale narazie furory nie robi, może jak przyjdzie czas ząbków to się przyda.
Ja tez biore tabsy, nie wiem po co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 18:12   #123
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja muszę brać bo przez pcos mam ciagle plamienia które trwają tygodniami. Musiałam wybrać mniejsze zło.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 18:27   #124
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Ja tez biore tabsy, nie wiem po co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja juz kończę 3 opakowanie limetic i juz nie bede brać tabsow. Okropnie sie po nich czuje i juz zapowiedziałam TZ, ze jak cos to gumki;D choc sama tego nie trawie

Moje libido tez kiepskie ale to głownie przez zmęczenie. Pamietam, ze w ciazy to był power ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-09, 18:34   #125
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ja juz kończę 3 opakowanie limetic i juz nie bede brać tabsow. Okropnie sie po nich czuje i juz zapowiedziałam TZ, ze jak cos to gumki;D choc sama tego nie trawie

Moje libido tez kiepskie ale to głownie przez zmęczenie. Pamietam, ze w ciazy to był power ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja jestem w polowie 3 opakowania ale nie czuje zadnych skutków ubocznych w sumie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 01:05   #126
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
W woreczkach canpol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Ja mam woreczki avent i laniosh czy jakos tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakoś je przed użyciem przygotowujecie? Bo mam dwa ze szkoły rodzenia i na tym opakowaniu nic nie jest napisane. A tak sobie pomyślałam, że bym zamroziła kilka tych woreczków.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 01:10   #127
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A jakoś je przed użyciem przygotowujecie? Bo mam dwa ze szkoły rodzenia i na tym opakowaniu nic nie jest napisane. A tak sobie pomyślałam, że bym zamroziła kilka tych woreczków.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Nic kompletnie przelewam podpisuje data i do zamrażalnika bo tylko pol roku moze być zamrożone o ile dobrze pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 05:55   #128
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie libido 0 i jeszcze tabsów nie wykupiłam, bo się zastanawiam czy jest sens wiatropylna nie jestem
Ja karmi piłam na laktacje i dużo dziewczyn pije, więc myślę, że raz na jakiś czas to nie zaszkodzi tym bardziej
Któraś używa pampkow babydream z rosmana czy jakoś tak? Kupiliśmy na próbę i chyba nie są złe, a kosztują niedużo (21zl za paczkę 46szt) więc jeśli tylko nie będę odparzac tylka, to będziemy je stosować na codzień, a na noc będę zakładać coś lepszego.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 06:18   #129
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas wczoraj dzień marudy.... jak można cały dzień jeczec ale ewidentnie coś mu bylo bo nie chciał jeść Raz wypił cała flache a potem to już po 20 ml i resztę wylewalan

Moje libido umarło dopóki mąż nie zrobi wazektomii to się nie wskrzesi

Ja raz kupiłam te pampy z rosmanna ale nam nie podeszły, Mały był jakimś cudem czesto przesikany, robiła się z nich taka napeczniala papa




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 06:24   #130
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
U mnie od porodu był jeden raz i to ostatnio tż jest tylko w weekend albo jeden dzień w tyg, młoda była ciężkim dzieckiem i padałam moment trupem razem z nią, jako iż nikt mi nie pomaga w tyg to zmęczona byłam i w sumie nadal jestem masakrycznie, pewnie gdyby nie zmęczenie miałabym więcej wigoru Spadła z 50 na 25centyl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może zaraz się poprawi. Oby wyniki były dobre.
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
To faktycznie trzeba szukać dlaczego spada a nie rozszerzać dietę.

A ja mam głupie pytanie ale zadam a co
Myślicie że mogę wypić Karmi mimo że karmię piersią? Tam niby tylko do 0,5% alkoholu. Niby wiem, że można ale widzę jak TŻ na mnie patrzy jak mówię, że wypije
Przecież niektóre piją je na laktację

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Pewnie ze można. To idzie głównie do krwi a do mleka sladowa ilość. Są nawet badania dr newmana specjalisty od kp że nawet zwykle piwo niewiele do mleka lezschodzi. Po 6 miesiącu zdazalo mi się napić zaraz po kp
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny w czym mrozicie odciągnięte mleko?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
W woreczkach. Nic nie trzeba z nimi robić
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
U nas też jakoś słabo z seksem. Dopóki mnie ta blizna nie bolała to jeszcze chociaż biorę już tabletki antykoncepcyjne i sama czuje ze libido spadło



Byłam w lidlu i leginsy wzięłam ale te bluzy jakoś do mnie nie przemówiły, coś mi się nie spodobały.



Przyszedł tez ten gryzak grzybek ale narazie furory nie robi, może jak przyjdzie czas ząbków to się przyda.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

No i zamowilam też w hm komplety na lato bluzeczka i spodenki co niby było napisane ze to piżama ale jak dla mnie to spokojnie nadaje się na wyjście na spacer jak już będzie ciepło a kurier oczywiście nie przyjechał i zgłosił ze mnie w domu nie było, ręce mi opadły bo to nie pierwsza już sytuacja...
Zgłoś to. Na pocztę to myślę że nie ma siły ale na kurierow może podziałać
Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ja juz kończę 3 opakowanie limetic i juz nie bede brać tabsow. Okropnie sie po nich czuje i juz zapowiedziałam TZ, ze jak cos to gumki;D choc sama tego nie trawie

Moje libido tez kiepskie ale to głownie przez zmęczenie. Pamietam, ze w ciazy to był power ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja w czerwcu wkładkę zakładam
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A jakoś je przed użyciem przygotowujecie? Bo mam dwa ze szkoły rodzenia i na tym opakowaniu nic nie jest napisane. A tak sobie pomyślałam, że bym zamroziła kilka tych woreczków.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 06:53   #131
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Al-dente ja używałam babydream ale tylko te fun and Fit i były całkiem spoko, na noc właśnie bym coś lepszego zakładała ale tez o nich ostatnio pomyślałam czy do nich nie wrócić. Zwykłe babydream do była masakra, śmierdzą jakieś ceratowate i odparzały.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...



Edytowane przez malajaa
Czas edycji: 2019-05-10 o 07:55
malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 08:37   #132
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
U mnie libido 0 i jeszcze tabsów nie wykupiłam, bo się zastanawiam czy jest sens wiatropylna nie jestem
Ja karmi piłam na laktacje i dużo dziewczyn pije, więc myślę, że raz na jakiś czas to nie zaszkodzi tym bardziej
Któraś używa pampkow babydream z rosmana czy jakoś tak? Kupiliśmy na próbę i chyba nie są złe, a kosztują niedużo (21zl za paczkę 46szt) więc jeśli tylko nie będę odparzac tylka, to będziemy je stosować na codzień, a na noc będę zakładać coś lepszego.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Raz mieliśmy jak brakło dady u nas w Biedronce i były takie sobie. Niby ok, ale jednak coś mi w nich nie pasowało. Strasznie szybko były "pełne"

Na 10:30 jedziemy z młodą do lekarza, przy okazji wypisze receptę na mleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 08:39   #133
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Może zaraz się poprawi. Oby wyniki były dobre. Pewnie ze można. To idzie głównie do krwi a do mleka sladowa ilość. Są nawet badania dr newmana specjalisty od kp że nawet zwykle piwo niewiele do mleka lezschodzi. Po 6 miesiącu zdazalo mi się napić zaraz po kpW woreczkach. Nic nie trzeba z nimi robić Zgłoś to. Na pocztę to myślę że nie ma siły ale na kurierow może podziałać Ja w czerwcu wkładkę zakładam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Nic kompletnie przelewam podpisuje data i do zamrażalnika bo tylko pol roku moze być zamrożone o ile dobrze pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam, że może trzeba przelać przegotowana woda czy coś w tym stylu.
Ok dzięki za pomoc

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 09:19   #134
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Myślałam, że może trzeba przelać przegotowana woda czy coś w tym stylu.
Ok dzięki za pomoc

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Nie trzeba, one sa sterylne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Paulinunia, jak z ta Twoja dieta eliminacyjna ? Ja chyba tez coś muszę pokombinować, bo znowu dostal dziś suchej skory na kolankach i coś mi się nie chce wierzyć tej lekarce ze to po prostu delikatna skóra. Poszłabym do dermatologa, ale on mi pewnie tez powie ze dieta eliminacyjna, tylko skąd wiedzieć co odstawić... mleka krowiego nie pije, z nabiału tylko czasem jakiś serek na kanapkę, może to jajka ..

Była dziś u małego fizjo, mamy powstrzymywać jego zapędy do podnoszenia tylka i robienia samolotu, ze to jeszcze za wcześniej, najpierw ma wzmocnić obręcz barkowa, ale mamy zielone światło na basen, wiec dziś pierwsza wizyta. Zaraz idę do rossmana szukać dla niego pieluszek do wody.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 10:11   #135
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Nie trzeba, one sa sterylne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Paulinunia, jak z ta Twoja dieta eliminacyjna ? Ja chyba tez coś muszę pokombinować, bo znowu dostal dziś suchej skory na kolankach i coś mi się nie chce wierzyć tej lekarce ze to po prostu delikatna skóra. Poszłabym do dermatologa, ale on mi pewnie tez powie ze dieta eliminacyjna, tylko skąd wiedzieć co odstawić... mleka krowiego nie pije, z nabiału tylko czasem jakiś serek na kanapkę, może to jajka ..

Była dziś u małego fizjo, mamy powstrzymywać jego zapędy do podnoszenia tylka i robienia samolotu, ze to jeszcze za wcześniej, najpierw ma wzmocnić obręcz barkowa, ale mamy zielone światło na basen, wiec dziś pierwsza wizyta. Zaraz idę do rossmana szukać dla niego pieluszek do wody.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nadal na diecie. Najgorsze że mleko i jajka są w milionie produktów i dużo rzeczy jest do eliminacji. snarujesz czymś?
A jakiegoś owoce lub warzywa nie zjadłaś po którym mógłby dostać takiej reakcji. U nas już skóra byka spoko i dzus znow wysypany ale mam pewien trop. W sobotę upiekłam babkę bez jajek i mleka i w niedzielę wysypalo małego. Wczoraj znów zrobiłam sobie babkę z tego samego przepisu i dziś wysypany. Może reakcja na proszek do pieczenia



Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 10:17   #136
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Ja nadal na diecie. Najgorsze że mleko i jajka są w milionie produktów i dużo rzeczy jest do eliminacji. snarujesz czymś?
A jakiegoś owoce lub warzywa nie zjadłaś po którym mógłby dostać takiej reakcji. U nas już skóra byka spoko i dzus znow wysypany ale mam pewien trop. W sobotę upiekłam babkę bez jajek i mleka i w niedzielę wysypalo małego. Wczoraj znów zrobiłam sobie babkę z tego samego przepisu i dziś wysypany. Może reakcja na proszek do pieczenia



Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka


Czyli dieta u Ciebie działa ? Smaruje mleczkiem/ balsamem nawilżającym alphanova bebe i z kolanek ładnie schodzi, ale Na brzuszku ma jedna plamę i nie chce zejść, nie wiem czemu. Fizjo spojrzała na te plamy i od razu mówi ze pokarmowka. Polecila micykoplast la roche, sprawdzę skład i może kupię, mowila ze jej wszystkie suche plamy od tego schodzą. No ja wczoraj i przedwczoraj jadłam pastę jajeczna, wiec może to jajka. Pokombinuje 2 tyg i jak nie zadziała to pojde do dermatologa.
My teraz jak te psy myśliwskie będziemy węszyć co szkodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 10:39   #137
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja poki co odstawiłam mleko i jest poprawa skóra się wygoila te suche placki a smaruję dermedic linum masłem, kupy żółte a nie zielone i jestem ciekawa jak waga bo wydaje mi się ze mogła mało przybierać bo miała biegunki (chyba bo ciężko mi ocenić biegunkę u niemowlaka) bo po kazdym karmieniu wtedy była kupa gigant a teraz jedna dziennie i taka mniejsza bez wyplywow z kazdej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:13   #138
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
U nas wczoraj dzień marudy.... jak można cały dzień jeczec ale ewidentnie coś mu bylo bo nie chciał jeść Raz wypił cała flache a potem to już po 20 ml i resztę wylewalan

Moje libido umarło dopóki mąż nie zrobi wazektomii to się nie wskrzesi

Ja raz kupiłam te pampy z rosmanna ale nam nie podeszły, Mały był jakimś cudem czesto przesikany, robiła się z nich taka napeczniala papa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas są ostatnio jęki i stękanie całonocne mały tak przez sen jęczy że w sumie nie wiem czy go brać już do jedzenia czy jeszcze poczekać kilka razy poczekałam i widzę że on tak potrafi pojęczeć np godzine i zasnąć a potem znów jęczy i wierzga nogami i rękami...no i byłoby ok jakby nadal spał tylko że ja już spać nie mogę przez te jego odgłosy...
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:17   #139
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas po skończeniu 2 miesięcy mały dostał wysypki i szorstkich plam na buźce (smarowałam go cały czas Emolium) i było podejrzenie skazy białkowej i dostaliśmy krem robiony i niby przeszło po jakimś czasie znów buźka była szorstką więc posmarowałam go Emolium tym co od urodzenia używałam i co się okazało dostał czerwonych plam od Emolium kremu hipoalergicznego o 1 dnia życia który niby nie powinien uczulać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-10, 13:18   #140
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
u nas są ostatnio jęki i stękanie całonocne mały tak przez sen jęczy że w sumie nie wiem czy go brać już do jedzenia czy jeszcze poczekać kilka razy poczekałam i widzę że on tak potrafi pojęczeć np godzine i zasnąć a potem znów jęczy i wierzga nogami i rękami...no i byłoby ok jakby nadal spał tylko że ja już spać nie mogę przez te jego odgłosy...
O to to to. U nas identyko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:20   #141
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Czyli dieta u Ciebie działa ? Smaruje mleczkiem/ balsamem nawilżającym alphanova bebe i z kolanek ładnie schodzi, ale Na brzuszku ma jedna plamę i nie chce zejść, nie wiem czemu. Fizjo spojrzała na te plamy i od razu mówi ze pokarmowka. Polecila micykoplast la roche, sprawdzę skład i może kupię, mowila ze jej wszystkie suche plamy od tego schodzą. No ja wczoraj i przedwczoraj jadłam pastę jajeczna, wiec może to jajka. Pokombinuje 2 tyg i jak nie zadziała to pojde do dermatologa.
My teraz jak te psy myśliwskie będziemy węszyć co szkodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wydaje mi się że działa tym bardziej jak dwa razy po tej samej rzeczy to wysypalo. Chociaż mam dni kiedy pojawia mu się znów coś nowego gdzie nie jadłam nic zakazanego i zaczynam w to wątpić

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:20   #142
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość

Była dziś u małego fizjo, mamy powstrzymywać jego zapędy do podnoszenia tylka i robienia samolotu, ze to jeszcze za wcześniej, najpierw ma wzmocnić obręcz barkowa, ale mamy zielone światło na basen, wiec dziś pierwsza wizyta. Zaraz idę do rossmana szukać dla niego pieluszek do wody.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A jak wygląda robienie samolotu? Chodzi o próbę obracania się z pleców na brzuch? My też po fizjo wczoraj...to już kolejna wizyta ale mam wrażenie że jakoś słabo nam idziie walka z asymetria, mały jest cały czas spięty, główki nadal nie trzyma a na brzuszku jak się go położy to strasznie wygina się do tyłu wiec tylko się bardziej napina zamiast ćwiczyć te mięśnie odpowiedzialne za trzymanie główki ☹️
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:24   #143
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
U nas po skończeniu 2 miesięcy mały dostał wysypki i szorstkich plam na buźce (smarowałam go cały czas Emolium) i było podejrzenie skazy białkowej i dostaliśmy krem robiony i niby przeszło po jakimś czasie znów buźka była szorstką więc posmarowałam go Emolium tym co od urodzenia używałam i co się okazało dostał czerwonych plam od Emolium kremu hipoalergicznego o 1 dnia życia który niby nie powinien uczulać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ups. Ja mam przykaz od arelgologa smarowania kilka razy dziennie emulsja i tym kremem właśnie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:27   #144
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
O to to to. U nas identyko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I co robisz? 😉 budzisz go na jedzenie albo przebieranie czy czekasz aż się sytuacja rozkręci? Bo ja już nie wiem co mam robić. Na początku myślałam że to tzw. pierwsze oznaki głodu wiec brałam go na przewijak, przebierałam pieluchę i wtedy on się już rozbudzal więc go karmiłam ale teraz się zastanawiam czy jest sens skoro on nie płacze to może nie jest głodny i niepotrzebnie go wybudzam
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:48   #145
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ga_tita, Klaudiad- u mnie dokładnie tak samo noc wyglada. Na początku dawałam smoka w dziub i zasypiała ale ostatnio już to nie działa. Gada, jęczy, macha nóżkami, tracą karuzelkę.. i potrafi tak z godzinę albo lepiej. Przy tym nie płacze wiec nie myślałam ze może być głodna. Ale jak ją nakarmię to jednak szybko zasypia. A już takie noce były piękne, a tu znowu trzeba się budzić
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:49   #146
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Ups. Ja mam przykaz od arelgologa smarowania kilka razy dziennie emulsja i tym kremem właśnie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Srokao nie poleca prawie nic z emolium
Moze wypróbuj jakieś inne emolienty do smarowania i lepiej się sprawdzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:55   #147
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja ogolnie daje smoka, jak nie pomaga to cyc. Czasem possa 2 sekundy i spi :/ wiec dostaje bialej gorączki czasem chociaz od 2 nocy jest laskawy. (Jakby co nie mowilam tego glosno)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 13:56   #148
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Ups. Ja mam przykaz od arelgologa smarowania kilka razy dziennie emulsja i tym kremem właśnie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
My teraz buźkę smarujemy Dexeryl krem u nas pomaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 15:29   #149
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
u nas są ostatnio jęki i stękanie całonocne mały tak przez sen jęczy że w sumie nie wiem czy go brać już do jedzenia czy jeszcze poczekać kilka razy poczekałam i widzę że on tak potrafi pojęczeć np godzine i zasnąć a potem znów jęczy i wierzga nogami i rękami...no i byłoby ok jakby nadal spał tylko że ja już spać nie mogę przez te jego odgłosy...
U nas to samo, a już było tak dobrze z przesypianymi nockami
Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Ups. Ja mam przykaz od arelgologa smarowania kilka razy dziennie emulsja i tym kremem właśnie
Nam pediatra początkowo myślała nad emolium jednak ostatecznie mówiła żebyśmy stosowali mediderm Teraz mam drugie opakowanie kremu - kupiłam większe, a są o trzech pojemnościach
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Srokao nie poleca prawie nic z emolium
Moze wypróbuj jakieś inne emolienty do smarowania i lepiej się sprawdzą
mieliśmy początkowo przy azs emolium do kąpania i cóż... Szybko szedł, a niewiele pomagał

Odebrałam zamówienie z apteki Przyszły nowe butelki. Tym razem z tomme tippee, chusteczki i krem z filtrem avene No i wykupione 10 puszek mleka z recepty
Byliśmy też z małą u lekarza, zbadała ją, pozachwycała jaka już duża, uśmiechnięta Wszystko ok, zdrowa Teraz pod koniec maja szczepienie
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 16:59   #150
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Byłam dokupić małej resztę na chrzciny - buciki, sweterek, rajstopki i skarpetki (nie wiem jaka będzie pogoda) i bodziaka pod spód. Jeszcze muszę jakąś opaskę dokupić

Szukałam też jakieś biżuterii dla siebie na ślub ale nic ciekawego nie znalazłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.