Niezadowolenie ze stażu po 1 dniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-02, 19:37   #1
Enamorada23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7

Niezadowolenie ze stażu po 1 dniu


Witam wszystkich. W piątek zaczęłam staż z urzędu pracy w biurze jednych z dużych firm w moim mieście. Niestety, po 1 dniu nie jestem zadowolona z tego stażu. Pracownice biura, które sprawują nade mną piczę stwierdziły że są bardzo zajęte bo zamykają miesiąc i posadzily mnie obok jakiejś praktykantki 18 letniej która akurat w piątek kończyła swoją miesięczną pratykę w tej firmie i powiedziały mi, że będę jej pomagała w segregowaniu dokumentów. Ta dziewczyna była jakaś taka niezbyt miła i odczuwałam że kiedyś czegoś nie wiedziałam czy coś źle zrobiłam to ona była na mnie zła i tak trochę odnosiła się do mnie z pogardą, chociaż ja jestem od niej 10 lat starsza. Przez dłuższy czas nie miałam nic do roboty i nudziłam się. Raz kazano mi układać jakieś robocze kombinezony do szafy. Do tego czuję się obco w tej dużej firmie, ludzie z innych wydziałów mówili mi cześć na korytarzu a ja nawet ich nie znam. I nie wiem nawet jak mam się zachować, czy mam się zapoznawać z wszystkimi pracownikami tej firmy. Mam nadzieję, że z czasem będzie tam lepiej, ale po tym 1 dniu to jakoś nie mam ochoty tam wracać. Niestety, zrezygnować nie mogę, bo wtedy będę musiała urzędowi pracy zwrócić pieniądze.
Enamorada23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-02 20:37:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.