Paradise Hotel - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-16, 08:54   #781
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

To serio jestem zdziwiona, ja ogladam na player i tych trzech przeklina masakrycznie, wydaje mi sie ze nawet gorzej niz w Warsaw Shore. Co drugie slowo to jest przeklenstwo, teraz specjalnie zwracam na to uwage. Az zle sie to zaczyna ogladac, jak w pierwych odcinkach jeszcze sie hamowali to teraz wogole, i to nie tylko po alkoholu, normalnie od samego rana do wieczora.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 15:26   #782
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
To serio jestem zdziwiona, ja ogladam na player i tych trzech przeklina masakrycznie, wydaje mi sie ze nawet gorzej niz w Warsaw Shore. Co drugie slowo to jest przeklenstwo, teraz specjalnie zwracam na to uwage. Az zle sie to zaczyna ogladac, jak w pierwych odcinkach jeszcze sie hamowali to teraz wogole, i to nie tylko po alkoholu, normalnie od samego rana do wieczora.
Oglądam w TV i w ogóle nie kojarzę jakiegoś nadmiernego przeklinania
Macie rację, nic ciekawego się nie dzieje. Klaudia piękna, ale sztywniutko jak w pierwszym sezonie. I jestem kolejny raz w szoku, że dziewczyny i faceci ledwo po 20 wyglądają na grubo 10 lat więcej chyba nigdy nie przestanie mnie to zadziwiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 19:20   #783
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

No nuuda totalna.

Ja oglądam w tv, ale nie ma zbyt wiele przekleństw, przynajmniej nie aż tyle, by zwróciło to moją uwagę.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 20:51   #784
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Paradise Hotel

Też nie zauważyłam nadmiernej ilości przekleństw.

Ale się porobiło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 21:19   #785
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Paradise Hotel

irytuje mnie Sonia z tym wiecznym płaczem...
tak się zaczęłam zastanawiać co by było jakby do dwóch chłopaków podeszły dwie dziewczyny a do jednego żadna, trójka by odpadła czy ten którego żadna nie chciała musiałby wybrać między dwiema niewybranymi
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 21:50   #786
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Ja oglądam(oglądałam) te rozszerzone wersje na playerze i tam urwy i uje latają jak szalone. Nic nie jest wypikane, fuj. Zresztą tyle tego jest, że trudno to wypikać, bo byłby to ciągły pik u niektórych.
Niezły szlam.
Nie oglądam tego dalej.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
No i nie mogłam znieść Kamila - jego nieudolnego knucia, jego wypowiedzi, przecież on się wypowiada jakby w zwolnionym tempie, tak woooolno mówi każde słowo i jeszcze do tego nie wymawia r. No nie na moje nerwy

Wyjątkowo śliski typ. Do tego strasznie nieudolny w tych swoich gierkach, przecież tam już każdy wie, że on wiecznie coś kombinuje. Bartek nawet otwarcie powiedział, że celowo go podpuszcza i kituje w rozmowach.


Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
I jestem kolejny raz w szoku, że dziewczyny i faceci ledwo po 20 wyglądają na grubo 10 lat więcej chyba nigdy nie przestanie mnie to zadziwiać

To jest szokujące.
Ta panna, co kręci z Kamilem ma przecież ledwo 22 lata, a serio ? Ryczące czterdziechy są świeższe w wyglądu

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
irytuje mnie Sonia z tym wiecznym płaczem...

O co ona wiecznie kręci te dramy to serio już się gubię Coś sobie ubzdurała o tym wysokim z grzywą (nie pamiętam imienia), i wiecznie beczy z jego powodu. On jej już ślub obiecywał, czy co
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 02:30   #787
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
irytuje mnie Sonia z tym wiecznym płaczem...
tak się zaczęłam zastanawiać co by było jakby do dwóch chłopaków podeszły dwie dziewczyny a do jednego żadna, trójka by odpadła czy ten którego żadna nie chciała musiałby wybrać między dwiema niewybranymi
Sonia mnie irytuje niemiłosiernie, mam nadzieję że moja córka nie będzie taka Jest piękna, ale mloda i glupia

I też myślałam co by się stało jakby podeszli tak jak piszesz - chyba mają tak mówione, że na RR nikt nie może zostać sam, nie wiem.

Po prostu dużo nam nie pokazują, urywki w TV aby wyrobić nam opinię, a potem wow - ktoś wybrał tego
Też jestem ciekawa tego chlopaczka ktory odpadl na starcie, nawet jego imienia nie pamietam. Specjalnie pokazywali kazda jego wypowiedz, kazdy glupi tekst, pozniej kazda pisala na Insta jaki to byl super czlowiek
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-17, 07:35   #788
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Paradise Hotel

Wolę ryczącą i niedoświadczoną Sonię niż ciotkę-klotkę, super psycholog Monikę Tej to w ogóle nie mogę znieść
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 09:06   #789
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Paradise Hotel

Nie udzielam się w wątku Kulturalnym, ale muszę to z siebie wyrzucić: Kamil tak bardzo przypomina mojego ex, tak samo wolno mówi i ma tak samo niezrozumiałe poczucie humoru, że aż mnie trzęsie i przypomniałam sobie dlaczego ex jest ex
__________________
Pomóż Sandrze, proszę - wpłać chociaż 1 zł.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 09:54   #790
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wolę ryczącą i niedoświadczoną Sonię niż ciotkę-klotkę, super psycholog Monikę Tej to w ogóle nie mogę znieść
No, ta pani to już w ogóle odrębna historia

Monia dwudziestosześcioletnia seniorka, mądrzejsza i dojrzalsza od wszystkich, tak bardzo, że 'jeszcze nawet nie zaczęła grać, bo nie ma z kim'. Myślałam, że ona jest sprytna, a ona jest po prostu nadęta jak brzuch po zjedzeniu dwóch kilo bobu.

Skąd oni tych ludzi wytrzasnęli

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Pokaż wiadomość
Nie udzielam się w wątku Kulturalnym, ale muszę to z siebie wyrzucić: Kamil tak bardzo przypomina mojego ex, tak samo wolno mówi i ma tak samo niezrozumiałe poczucie humoru, że aż mnie trzęsie i przypomniałam sobie dlaczego ex jest ex
Chociaż coś
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 10:40   #791
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

Monika jest bardzo denerwująca ale gdyby nie ona to w tym programie nic by się nie działo, wszyscy by byli w tych swoich nudnych parach a tak to się nieźle porobiło. Ona ciągnie ten program po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-17, 13:24   #792
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Paradise Hotel

Generalnie, to oni chcieli coś zakombinować prze rajskim ale się nie udało chyba tak na prawdę brakło co niektórym pomysłu.Aczkolwiek np teraz niby taka pewna para jak Dominika i Artur już taka nie jest.Nie jestem pewna, czy Dominika podejdzie do Artura tak samo jak Monika do Roberta. Trochę się sytuacja pokomplikowała u jedna para jest pewna przynajmniej tak można wywnioskować, to Ania i Ivan.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 14:33   #793
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Wolę ryczącą i niedoświadczoną Sonię niż ciotkę-klotkę, super psycholog Monikę Tej to w ogóle nie mogę znieść
Monika.. toż to ewenement. Na każdym kroku podkreśla, że Ona jest taka bo jest starsza, Ona chce mieć przestrzeń bo jest starsza, Ty nic nie rozumiesz, bo ja jestem po prostu starsza. 26 lat to już chyba emerytura. Mówi to w takim tonie jakby wszyscy tam mieli po 24-25 lat, a ona 38-40.. ostatnio to ją głównie widziałam jak siedziała i paliła, albo jadła, ale przynajmniej coś się dzieje mimo wszystko podczas jej obecności tam.

Co do przeklinania.. niektórzy sporo przeklinają, aż razi po uszach i prawie wszyscy palą jak smoki, masakra..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 15:21   #794
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Paradise Hotel

Dla mnie to ten program ciagie komentator. Uwielbiam go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 16:25   #795
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Po prostu dużo nam nie pokazują, urywki w TV aby wyrobić nam opinię, a potem wow - ktoś wybrał tego
ja to się wczoraj zdziwiłam że Monika i Artur mają taki niby dobry kontakt, że ona rozważa nawet podejście do niego na rajskim, jakoś nie kojarzę żeby ich jakoś wcześniej razem pokazywali
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Monika.. toż to ewenement. Na każdym kroku podkreśla, że Ona jest taka bo jest starsza, Ona chce mieć przestrzeń bo jest starsza, Ty nic nie rozumiesz, bo ja jestem po prostu starsza. 26 lat to już chyba emerytura. Mówi to w takim tonie jakby wszyscy tam mieli po 24-25 lat, a ona 38-40.. ostatnio to ją głównie widziałam jak siedziała i paliła, albo jadła, ale przynajmniej coś się dzieje mimo wszystko podczas jej obecności tam.
Sonia z tego co kojarzę jest najmłodsza więc reszta jest maks 5 lat od niej młodsza, a dla niej to jakaś wielka przepaść, nawet lektor raz skomentował tą jej przepaść pokoleniową mam taką ciotkę która często o młodszych o te 10 lub więcej lat że gówniarz, że co on wie, ze jak ona była w tym wieku itd, a ma 60 to ciekawe jak się będzie taka Monika wypowiadać o młodszych za te 30 lat

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dla mnie to ten program ciagie komentator. Uwielbiam go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
on jest najlepszy


w tamtej edycji to chyba mniej było scen z całowaniem i chyba później zaczynali? a tutaj i Ania z Iwanem i Dominika z Arturem szybko zaczęli, ta nowa też ledwo co przyszła a juz się pozwala Kamilowi po biuście całować
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 17:44   #796
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Monika.. toż to ewenement. Na każdym kroku podkreśla, że Ona jest taka bo jest starsza, Ona chce mieć przestrzeń bo jest starsza, Ty nic nie rozumiesz, bo ja jestem po prostu starsza. 26 lat to już chyba emerytura. Mówi to w takim tonie jakby wszyscy tam mieli po 24-25 lat, a ona 38-40.. ostatnio to ją głównie widziałam jak siedziała i paliła, albo jadła, ale przynajmniej coś się dzieje mimo wszystko podczas jej obecności tam.

Co do przeklinania.. niektórzy sporo przeklinają, aż razi po uszach i prawie wszyscy palą jak smoki, masakra..
Ooo właśnie, te ciągle palenie papierosów jest dla mnie obrzydliwe i odpychające. Myślałam, że młodzi, “ładni" ludzie tak nie kopcą.
Fajny dzisiaj odcinek będzie, chyba pierwszy, który obejrzę z zainteresowaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 19:20   #797
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
w tamtej edycji to chyba mniej było scen z całowaniem i chyba później zaczynali? a tutaj i Ania z Iwanem i Dominika z Arturem szybko zaczęli, ta nowa też ledwo co przyszła a juz się pozwala Kamilowi po biuście całować
dokładnie to samo rzuciło mi się w oczy. znała go zaledwie 1-2 dni a już ją cmokał w cyce. fajnie.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 20:21   #798
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Paradise Hotel

Ale wiecie dziś mamy takie czasy że seks po godzinie znajomości jest norma wiec całowanie tym bardziej mnie nie dziwi.Dodatkowo tam biora ludzi jak by nie bylo mało pruderyjnych.Ja oglądałam warsaw shore,to ci ludzie są o niebo grzeczniejsi.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 07:48   #799
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Paradise Hotel

Rozumiem, że oni są wystawieni na komentarze ludzi w całej Polsce, ale halo - to ich sprawa czy uprawiają seks po 1 czy 10 dniach Tym bardziej to czy pala 5 papierosów dziennie czy 2 paczki Poza tym przypominam, że to TV i mamy tu MONTAŻ


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-18, 09:36   #800
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że oni są wystawieni na komentarze ludzi w całej Polsce, ale halo - to ich sprawa czy uprawiają seks po 1 czy 10 dniach Tym bardziej to czy pala 5 papierosów dziennie czy 2 paczki Poza tym przypominam, że to TV i mamy tu MONTAŻ


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Racja - ich sprawa, ale komentować to każdy może i to jest chyba normalne, że ludzie komentują coś co oglądają?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 09:54   #801
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Racja - ich sprawa, ale komentować to każdy może i to jest chyba normalne, że ludzie komentują coś co oglądają?

21 wiek, a seks to nadal tabu
Z nikim do niczego nie doszło, ja nie widzę sensacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 12:29   #802
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że oni są wystawieni na komentarze ludzi w całej Polsce, ale halo - to ich sprawa czy uprawiają seks po 1 czy 10 dniach Tym bardziej to czy pala 5 papierosów dziennie czy 2 paczki Poza tym przypominam, że to TV i mamy tu MONTAŻ


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niech sobie palą, ja tylko musiałam się uzewnętrznić, że dla mnie to obrzydliwe w takich dużych ilościach. Chyba po to jest forum, żeby sobie pisać nasze wrażenia i wnioski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 12:49   #803
Solistka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 176
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
21 wiek, a seks to nadal tabu
Z nikim do niczego nie doszło, ja nie widzę sensacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też nie widzę może dlatego,że naoglądałam się warsaw shore za dużo i moa granica tolerancji się przesuneła. Generalnie nie jestem ani liberalna w stosunku do seksu ani konserwatywna, to znaczy,że jakieś tam pojedyncze seksy mnie ni ruszają anie nie obrzydzają i po hejcie na Martynę z poprzedniej edycji zrobiło mi się jej szkoda i uważam że nie zasłużyła na niego.Natomiast jak by jakaś laska bzykała się zo wieczór z kimś innym, to bym pewnie krytykowała ale bez wyzywania.Tutaj jednak nie widzę zachowań,które mnie z nie smaczają pod względem erotyki.
Solistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 16:44   #804
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
21 wiek, a seks to nadal tabu
Z nikim do niczego nie doszło, ja nie widzę sensacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A kto robi sensację?

Poruszona została kwestia, że laska daje się macać na wizji po jednym dniu znajomości. Nie zauważyłam by ktoś szczególnie się nad tym spuszczał przez kolejne trzy strony wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-18, 18:57   #805
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

I dodatkwo tabu to jest coś o czym się nie mówi, a my przecież tu o tym rozmawiamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Essence89
Czas edycji: 2020-09-18 o 20:36
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 09:20   #806
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Aaa jeszcze rzuciło mi się w oczy, że w tej edycji mężczyźni są bardzo wrażliwi. Co najmniej dwóch płakało w minionym tygodniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 07:48   #807
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Co sądzicie o nowej uczestniczce ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 08:05   #808
AniaGroszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 27
Dot.: Paradise Hotel

Taka konkretna, z jajem - i mam nadzieję, że wprowadzi trochę emocji - zwłaszcza po nieładnej akcji Anki ( chodzi mi o podpuszczenie Soni ), gdzie aż szkoda mi było Bartka - i na całe szczęście pojawia się nowa dziewczynka, która porządnie namiesza - przynajmniej taką mam nadzieję. A Sońka poniewczasie zorientowała się, że dała się podpuścić. Ja ją słabo widzę, zwłaszcza po wczorajszym odcinku.
AniaGroszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 08:14   #809
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

Nie ogladam na biezaco, ale podobno uczestnicy strasznie ja zjechali za wyglad? Tak jakby oni tam byli najpiekniejsi

Ja jestem prawie pewna, ze Anka z Ivanem umowili sie ze beda razem do konca. Ja tego typa strasznie nie trawie jest falszywy i wulgarny na maxa.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 08:19   #810
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Co sądzicie o nowej uczestniczce ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ma ładne oczy. Jedyny atut. Reszta twarzy totalnie NIE MEGA mi się nie podoba z wyglądu, nawet odpycha.

Ale już zaczęła kozaczyć na wejściu, że da im popalić Zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-17 10:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.