Paradise Hotel - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-17, 20:43   #1141
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że Kamilowi zupełnie odbiło po wyrzuceniu Julii. Wtedy stracił fason; być może też padały jakieś zdania o Julii z ust Magdy i to go dodatkowo sprowokowało. Wcześniej nie uważam, żeby robił coś karygodnego, miał rację, że Magda jest fałszywa. Do tego nie przypominam sobie, żeby był taki wobec jakiejkolwiek uczestniczki poza nią (co nie zmienia faktu, że nie powinien sugerować jej, że jest k..., to było żenujące), ale był bardzo miły dla Hani, Karoliny (ona to pisała na insta) czy Aty.
Produkcja też niestety bardzo montuje materiał i wybiela Magdę; wydaje mi się, że bardzo im zależało na jej udziale, bo miała już sporo obserwatorów przed programem, i na tym, żeby ją przedstawić jako biały charakter, a Kamila - jako czarny.
Dla mnie Bartek wybrał źle co najmniej dwa razy. Powinien wybrać Monikę zamiast Soni i później Artura zamiast Kamila. Zagrałby strategicznie i byłoby ciekawiej.

Co do szczerości Soni, to mam wątpliwości nieco. Może i jest szczera, ale jej chwiejność emocjonalna, ciągły płacz, wzdychanie do Roberta... Nieprzyjemnie się na to patrzy. Nie dziwota, że już niektórzy mieli dosyć, obserwując to na żywo, bo ja mam dosyć, jak oglądam to w telewizji. I nie wiem, czemu jest tak bardzo pod wpływem Magdy.
Również uważam, że Kamil miał niezły odlot po odpadnięciu Julki. I też wcześniej nie miałam z nim problemu. Gra tak wygląda, że trzeba kombinować, ja w zasadzie to wolę jak ktoś coś namąci i program robi się nieprzewidywalny. Takie są zasady hotelu paradise i powinno się to wykorzystywać.
A ze szczerością Soni to bardziej chodziło mi o to, że Kamil był bardzo rozgoryczony jak Sonia mu powiedziała, że nic z ich pary nie będzie. Wydaje mi się, że wtedy uznał, że dziewczyna przyszła tu grać a później zrozumiał, że faktycznie szuka miłości i chciała być z nim w tamtym momencie szczera a nie, że chciała mu zaszkodzić.
Poza tym mi się wydaje, że Sonia to jest na poziomie emocjonalnym 13latki i wpada w jakieś nieuzasadnione histerie. To w jaki sposób zareagowała na słowa Łukasza, że wszyscy mają jej dość to był jakiś kabaret. Ona po prostu jest tak mało dowartościowana, że szuka poklasku u osób bardziej przebojowych i pewnie stąd ta jej 'przyjaźń' z Magdą czy z Arturem.
Szczerze nie rozumiem czemu Dominika nie pożegnała się z Sonią. Cały czas mówiła, że jej na wygranej nie zależy, że teraz to już w sumie może jechać do domu i nagle foch, że dziewczyna, którą wskazywała 3 razy do odpadnięcia z programu ją wyeliminowała.
Liczę, że ktoś w tej edycji rzuci kulą, bo nie widzę w żadnej z par szczerości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 08:42   #1142
Figamaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Figamaga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 994
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja w sumie lubiłam Magdę wcześniej, choć z wyglądu nigdy mi się nie podobała, a nie lubiłam Kamila, a teraz odwrotnie.
Mam podobnie. Wydaje mi się, że dopóki był Kamil, to on swoją osobą przyćmiewał Magdę i stad wydawało się, że ona taka pokrzywdzona jest. Kamila zabrakło, to wychodzi jej prawdziwy charakter.

I zaczynam zmieniać zdanie o Łukaszu. Wydaje się być na ten moment najbardziej logiczną osobą z towarzystwa. No, może oprócz Aty
__________________
Pomagamy!!! www.otoz-tarnow.pl
Podaruj nam 1% KRS 0 0 0 0 0 6 9 7 3 0

Figamaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 09:10   #1143
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Figamaga Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Wydaje mi się, że dopóki był Kamil, to on swoją osobą przyćmiewał Magdę i stad wydawało się, że ona taka pokrzywdzona jest. Kamila zabrakło, to wychodzi jej prawdziwy charakter.

I zaczynam zmieniać zdanie o Łukaszu. Wydaje się być na ten moment najbardziej logiczną osobą z towarzystwa. No, może oprócz Aty
Mnie Łukasz od początku śmieszył, ale w takim pozytywnym sensie. Jest to postać tak przerysowana, że autentycznie wzbudzał moją sympatię. Ma swoje odpały ale grupa od początku się na niego uwzięła i mam wrażenie, że próbował się bronić w taki dziwny sposób. Po jego powrocie nie był już takim oczywistym kozłem ofiarnym i jego postać się kompletnie inaczej ogląda. Gdyby on nie wrócił to jestem pewna, że takim kozłem byłaby teraz Sonia.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że każda z tych osób może być kompletnie inna w życiu niż pokazuje nam to produkcja. Po dzisiejszej pandorze widzę, że chcieli bardzo wybielić jednego z półfinałowych uczestników i nie pokazywali nam wszystkiego aby stworzyć nieprawdziwy obraz tej postaci. Chyba najlepszą weryfikacją ich charakterów jest to jak zachowują się teraz na tych ich instagramach ( nie obserwuje ale czytam inne forum gdzie czasami opisują co kto wstawił)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 15:38   #1144
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Mnie Łukasz od początku śmieszył, ale w takim pozytywnym sensie. Jest to postać tak przerysowana, że autentycznie wzbudzał moją sympatię. Ma swoje odpały ale grupa od początku się na niego uwzięła i mam wrażenie, że próbował się bronić w taki dziwny sposób. Po jego powrocie nie był już takim oczywistym kozłem ofiarnym i jego postać się kompletnie inaczej ogląda. Gdyby on nie wrócił to jestem pewna, że takim kozłem byłaby teraz Sonia.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że każda z tych osób może być kompletnie inna w życiu niż pokazuje nam to produkcja. Po dzisiejszej pandorze widzę, że chcieli bardzo wybielić jednego z półfinałowych uczestników i nie pokazywali nam wszystkiego aby stworzyć nieprawdziwy obraz tej postaci. Chyba najlepszą weryfikacją ich charakterów jest to jak zachowują się teraz na tych ich instagramach ( nie obserwuje ale czytam inne forum gdzie czasami opisują co kto wstawił)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magda na Instagramie zdecydowanie traci... Udostępnia wiadomości od fanów - oczywiście tylko te przychylne i dopisuje rzeczy typu "jednak są jeszcze inteligentni ludzie" albo "inteligenty człowiek domyśla się jaka jest prawda". Wniosek jest taki, że każdy kto ją krytykuje się imbecylem 🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 15:49   #1145
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Ogladalam dzisiejszy odcinek, ten z pandorą, według mnie Łukasz to najfajniejszy uczestnik, na początku chyba za bardzo przykozaczył i przypajacował, dlatego tak szybko wyleciał. Bardzo fajnie wygarnął Soni, powiedział jej całą prawdę (nie piszę, co dokładnie, żeby nie spojlerować). Sonia jest okropna, Ata też na minus bardzo po tym odcinku (za knucie z Sonią przeciwko Łukaszowi). O Magdzie nawet nic nie napiszę, jest taka sama jak Kamil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mauve_lips
Czas edycji: 2020-11-18 o 15:51
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 16:26   #1146
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

Moim zdaniem dzisiejsza Pandora pokazala jaki Julia Dominika i Bartek maja zal do innych uczestnikow. To naprawde wygladalo tak jakby rezyserzy kazali im atakowac obecnych uczestnikow. zastanawiam sie tez ktora pare Julia napisala na karteczce, ze chce zeby zostala jak i z Sonia i z Magda jest sklocona.
I najlepsza byla tam obecnosc Adama, odezwal sie chociaz jednym slowem?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

I to pytanie Dominiki o seks.. wiadomo, ze zadala je ona skoro nikomu niby o tym nie powiedziala. Szkoda mi jej, nie wiem po co udaje, ze nie zalezy jej juz na Arturze
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 16:40   #1147
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dzisiejsza Pandora pokazala jaki Julia Dominika i Bartek maja zal do innych uczestnikow. To naprawde wygladalo tak jakby rezyserzy kazali im atakowac obecnych uczestnikow. zastanawiam sie tez ktora pare Julia napisala na karteczce, ze chce zeby zostala jak i z Sonia i z Magda jest sklocona.
I najlepsza byla tam obecnosc Adama, odezwal sie chociaz jednym slowem?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

I to pytanie Dominiki o seks.. wiadomo, ze zadala je ona skoro nikomu niby o tym nie powiedziala. Szkoda mi jej, nie wiem po co udaje, ze nie zalezy jej juz na Arturze
Ja w sumie nie rozumiem, czemu Dominika ma taki żal do Soni, nie chciała jej przytulić nawet po wytypowaniu, no kurde, zachowała się jak durna Przecież kogoś musieli nominować, a wiadomo, że skoro przyjaźnią się z Magdą i Arturem bardziej niż z nią i Bartkiem to wybór był oczywisty. No i sama kilka razy wcześniej nominowała Sońkę, więc o co ten żal?

Co do tego seksu, no cóż. Moim zdaniem wypadałoby chociaż Bartkowi o tym powiedzieć, żeby nie zrobić z niego idioty na tej pandorze i później przed telewizorem. Ja zresztą uważam, że z jej strony żadnego uczucia do Bartka nie było, gdyby było i faktycznie tak nie mogłaby o nim zapomnieć to raczej nie szłaby z Arturem do łóżka i to nawet kilkakrotnie, jak się okazało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-18, 16:43   #1148
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Paradise Hotel

Z tego co zrozumiałam, to Artur przyznał, że powiedział jednej osobie. Uważam, że ta pandora była naprawdę bez klasy... Już nie mówiąc o cwaniackim zachowaniu Iwana i Julii, pominę jej strój.
Uważam, że Sonia i Łukasz nie zasłużyli, zeby być w finale. No, ale z drugiej strony - to też nie jest program o miłości
Zacięte miny i ta... Nienawiść? W oczach byłych uczestników była okropna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 16:52   #1149
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Moim zdaniem Adam fajnie się zachował, nie odzywał się, bo i o czym miał z nimi gadać? w żadnym gangu nie był chyba, w knuciu nie uczestniczył to sobie posiedział i popatrzył na zwierzęta jeszcze wiecie, rozumiem, jakby oni walczyli o 500 tysięcy, no to już są naprawdę poważne pieniądze i rozumiem, że można zrobić z siebie błazna, ale o 50... Pamiętam, że 100 lat temu w pierwszej edycji Big Brothera główną wygraną było 500 tysięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mauve_lips
Czas edycji: 2020-11-18 o 16:55
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 17:07   #1150
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Paradise Hotel

A o co chodzi dokładnie z Arturem, Dominiką i seksem? Bo nie widziałam i wątpię, żeby mi się chciało dzisiaj oglądać .
Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Mnie Łukasz od początku śmieszył, ale w takim pozytywnym sensie. Jest to postać tak przerysowana, że autentycznie wzbudzał moją sympatię. Ma swoje odpały ale grupa od początku się na niego uwzięła i mam wrażenie, że próbował się bronić w taki dziwny sposób. Po jego powrocie nie był już takim oczywistym kozłem ofiarnym i jego postać się kompletnie inaczej ogląda. Gdyby on nie wrócił to jestem pewna, że takim kozłem byłaby teraz Sonia.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że każda z tych osób może być kompletnie inna w życiu niż pokazuje nam to produkcja. Po dzisiejszej pandorze widzę, że chcieli bardzo wybielić jednego z półfinałowych uczestników i nie pokazywali nam wszystkiego aby stworzyć nieprawdziwy obraz tej postaci. Chyba najlepszą weryfikacją ich charakterów jest to jak zachowują się teraz na tych ich instagramach ( nie obserwuje ale czytam inne forum gdzie czasami opisują co kto wstawił)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polubiłam teraz Łukasza. Ta scena, gdzie mówi, że modli się o to, żeby wytrzymać z Sonią, mnie nawet rozbawiła. Do tego jest specyficzny, ale nie wydaje się głupi i podoba mi się, jak wyciąga to, co inni mu powiedzieli za plecami.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 17:14   #1151
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie rozumiem, czemu Dominika ma taki żal do Soni, nie chciała jej przytulić nawet po wytypowaniu, no kurde, zachowała się jak durna Przecież kogoś musieli nominować, a wiadomo, że skoro przyjaźnią się z Magdą i Arturem bardziej niż z nią i Bartkiem to wybór był oczywisty. No i sama kilka razy wcześniej nominowała Sońkę, więc o co ten żal?

Co do tego seksu, no cóż. Moim zdaniem wypadałoby chociaż Bartkowi o tym powiedzieć, żeby nie zrobić z niego idioty na tej pandorze i później przed telewizorem. Ja zresztą uważam, że z jej strony żadnego uczucia do Bartka nie było, gdyby było i faktycznie tak nie mogłaby o nim zapomnieć to raczej nie szłaby z Arturem do łóżka i to nawet kilkakrotnie, jak się okazało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie ze wszystkim.
A chcę dodać, że Łukasz rozśmieszył mnie z tym pytaniem o hymn.
Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dzisiejsza Pandora pokazala jaki Julia Dominika i Bartek maja zal do innych uczestnikow. To naprawde wygladalo tak jakby rezyserzy kazali im atakowac obecnych uczestnikow. zastanawiam sie tez ktora pare Julia napisala na karteczce, ze chce zeby zostala jak i z Sonia i z Magda jest sklocona.
I najlepsza byla tam obecnosc Adama, odezwal sie chociaz jednym slowem?

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

I to pytanie Dominiki o seks.. wiadomo, ze zadala je ona skoro nikomu niby o tym nie powiedziala. Szkoda mi jej, nie wiem po co udaje, ze nie zalezy jej juz na Arturze
Ja uważam, że pandora jest po to aby właśnie udowodnić, że ktoś coś kręci i nie jest szczery w stosunku do innych więc mnie te pytania nie dziwią. I ten atak też. W końcu to uczestnicy będą wybierać zwycięzców i muszą mieć jak najbardziej klarowną sytuację, a w tej edycji nie ma krystalicznej pary.
Zauważ, że my widzimy tylko parę pytań z całej pandory a jest ich chyba około stu, dlatego myślę, że jednak Adam się odezwał coś ale było to mało interesujące dla produkcji. Pewnie wycieli też wypowiedzi Kamila, bo nie wierzę, że chłopak nie wykorzystał ostatniej okazji do psucia humoru tej szóstce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-18, 17:22   #1152
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Noo, Łukasz jest zabawny, z tym tekstem o modleniu się, żeby miał siłę wytrzymać z Sonią bardzo mnie rozbawił też
Zdziwiłam się, że Artur nie słyszał nigdy hymnu Armenii (skoro jego rodzicie pochodzą z tego kraju) ani LM

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 17:54   #1153
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Paradise Hotel

A na instagramie teraz już wszyscy z HP te błyszczyki promuja? Klaudia, Sonia, Ata. Te promocje mi się takie nachalne wydaja.

A co do Soni - mi się wydaje że ona wczoraj wyjawiła przed emisja odcinka co się stanie. Na jej profilu była relacja, był Bartek, Ata i Sonia. Za plecami nagle Ata się drze ze " Sonia wywaliła Bartka ". A odcicinek ktory miał pokazać kogo wyeliminowała Sonia i Łukasz zaczynał się za kilkanaście minut. Przecież mają umowy żeby cicho siedzieć. Sonia nie ogarnęła tego fragmentu na relacji chyba?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Ta sukienka Julii na pandorze..? Czy tylko mi się wydaje przesada? Śmieszne jak Sonia powiedziała Julii że jest sztuczna. A Potem Julia jej się pyta "ja jestem sztuczna? " A Sonia że "nie ". Pogubiła się
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 18:01   #1154
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Paradise Hotel

Mnie tylko rozbawił krzyk Soni - widziałam chyba na urywkach na insta - że Robert nie poleciałby na Julię, bo jest sztuczna.

No bo w końcu Magda nie miała absolutnie żadnych poprawek.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 19:30   #1155
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

A czy Sonia przypadkiem nie marzyła o tym, co sobie zrobi (np. nos) po tym jak już wyjdą z Hotelu i zacznie zarabiać na insta? a później wypominała Julce, że jest sztuczna? Żenada. W ogóle skoro Robert niby powiedział, że nie lubi sztucznych kobiet i był z Madzią to ehh Julka przynajmniej fajna, atrakcyjna laska po tych operacjach, a Magda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie tylko rozbawił krzyk Soni - widziałam chyba na urywkach na insta - że Robert nie poleciałby na Julię, bo jest sztuczna.

No bo w końcu Magda nie miała absolutnie żadnych poprawek.
Ooo dokładnie. Julka chociaż otwarcie się przyznała do wszystkiego, a Magda jeszcze kłamała, że ma naturalne usta
A to kaczuszka-klamczuszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 19:49   #1156
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Paradise Hotel

Ja właśnie nie słyszałam jak Magda mówi ze ma naturalne te usta. Kojarzę jak mówi że ma 1 ml wstrzykniety (chyba?? ) i jak na pandorze wygarnela Kamilowi że ma piękne usta a jego Julia ma koszmarnie zrobione.
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 19:50   #1157
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Paradise Hotel

Niektórzy wręcz wierzą, że te duże, idealnie gładkie usta to efekt tego, że ona nosi aparat. W końcu powiedziała, że naturalne więc musi tak być, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 19:50   #1158
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
A czy Sonia przypadkiem nie marzyła o tym, co sobie zrobi (np. nos) po tym jak już wyjdą z Hotelu i zacznie zarabiać na insta? a później wypominała Julce, że jest sztuczna? Żenada. W ogóle skoro Robert niby powiedział, że nie lubi sztucznych kobiet i był z Madzią to ehh Julka przynajmniej fajna, atrakcyjna laska po tych operacjach, a Magda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Ooo dokładnie. Julka chociaż otwarcie się przyznała do wszystkiego, a Magda jeszcze kłamała, że ma naturalne usta
A to kaczuszka-klamczuszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mnie się Magda wybitnie nie podoba, ale to chyba bardzo subiektywna obserwacja, bo facetom w "HP" się podobała i obserwatorom. Ale nie przypominam sobie innej osoby z telewizji, która aż tak bardzo mi się nie podoba i nie chodzi mi bynajmniej o usta. Sylwetkę ma świetną, ale z twarzy jestem na nie.

Julia natomiast pięknie wyglądała na tej Pandorze; mnie jej strój nie razi.

Sonia tak mówiła pod wpływem Magdy, która jej sugerowała poprawki; akurat w jej przypadku nie widzę sensu, dużo bardziej mogłaby popracować nad swoim zachowaniem, bo z wyglądu jest według mnie naprawdę naturalnie ładna. Gdyby nie jej uroda, to wątpię, żeby się tak długo utrzymała w "HP".

I rozwalił mnie trochę Artur, który mówił, że niby Ata mu się najbardziej podoba z wyglądu, a wcześniej komentował, że nie jest do końca w jego typie. Jego uwagi odnośnie do wyglądu Dominiki też były średnie, widać było, że mu się raczej fizycznie podobała niż osobowościowo i też nie był do końca obojętny, że Dominika jest z Bartkiem.
Choć żal mi chyba najbardziej Bartka, bo wydaje mi się, że jako jedyny jest naprawdę szczery i prostolinijny, a wątpię, żeby z Dominiką coś wyszło (choć im kibicowałam), bo jej jeszcze w głowie Artur.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 20:16   #1159
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie słyszałam jak Magda mówi ze ma naturalne te usta. Kojarzę jak mówi że ma 1 ml wstrzykniety (chyba?? ) i jak na pandorze wygarnela Kamilowi że ma piękne usta a jego Julia ma koszmarnie zrobione.
Chyba w pierwszym odcinku jak się przedstawiali to powiedziała, że cała jest naturalna

Ja to nawet nie zwróciłam uwagi w co Julka była ubrana na tej pandorze Tylko że ładnie wyglądała, ona w ogóle jako jedyna z nich zawsze prezentowała się atrakcyjnie, nawet miała włosy ułożone, mimo tej wilgotności na Bali. Sonia na pandorze wyglądała jak czupiradło (przepraszam, ale nie mam na to innego określenia), ona ma doczepy? Bo taki ogon rozjaśniony jej wiecznie zwisa i zastanawiałam się, czy to jej włosy czy jakiejś słabej jakości doczepy. Ciekawe, czy na finał ktoś jej w końcu te włosy ułoży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-18, 20:33   #1160
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Paradise Hotel

Tak, Sonia ma doczepy.



Oby wygrała Ata z Arturem. Nie lubię Artura ale Ata jest pocieszna, pozytywna i szczera. A Sonia? Jak para która siebie nie lubi, otwarcie mówi o swojej niechęci mogła dojść do finału?? Śmiech na sali!!
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 20:44   #1161
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Mnie się bardzo nie podobało to, jak Ata knuła razem z Sonią i powiedziała jej, że ona by już na 60 tys. rozbiła kulę, żeby Łukasz nic nie dostał :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

A ja bym chciała, żeby finał wyglądał tak - Sonia i Łukasz na ścieżce lojalności i to Łukasz rozbija kulę, a Sonia zostaje z płaczem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 21:01   #1162
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie tylko rozbawił krzyk Soni - widziałam chyba na urywkach na insta - że Robert nie poleciałby na Julię, bo jest sztuczna.

No bo w końcu Magda nie miała absolutnie żadnych poprawek.

Noooo krzyczaca Sonia i jej histerie to hit.
I to zblizeniena twarz Roberta, nie moge z tym chlopakiem to takie ciele mele, dla mnie on nie ma charakteru.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 21:10   #1163
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
I to pytanie Dominiki o seks.. wiadomo, ze zadala je ona skoro nikomu niby o tym nie powiedziala. Szkoda mi jej, nie wiem po co udaje, ze nie zalezy jej juz na Arturze

Przecież Artur powiedział, że on komuś powiedział o seksie. I widać było po rozmowie, że toczyła się między Anką/Iwanem a nim, więc obstawiam, że to któreś z nich zadało to pytanie.


Miło by było, jakby wygrała Ata z Arturem - nie lubię Artura, ale Ata jest spoko. I mega słabe byłoby to serio, jeśli wygrałaby para, która się nienawidzi.

Zastanawiające jest też to, że Sonia się już zdążyła "zrobić" więc skąś kasę musiała na to mieć, może jednak wygrała i rozbiła tą kulę
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 21:14   #1164
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Przecież Artur powiedział, że on komuś powiedział o seksie. I widać było po rozmowie, że toczyła się między Anką/Iwanem a nim, więc obstawiam, że to któreś z nich zadało to pytanie.


Miło by było, jakby wygrała Ata z Arturem - nie lubię Artura, ale Ata jest spoko. I mega słabe byłoby to serio, jeśli wygrałaby para, która się nienawidzi.

Zastanawiające jest też to, że Sonia się już zdążyła "zrobić" więc skąś kasę musiała na to mieć, może jednak wygrała i rozbiła tą kulę
Chwilę temu Artur powiedział na stories, że to sama Dominika zadała to pytanie o seks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 21:17   #1165
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Chwilę temu Artur powiedział na stories, że to sama Dominika zadała to pytanie o seks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a skąd on to wie?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 21:42   #1166
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
a skąd on to wie?
Może po charakterze pisma? Oni chyba ręcznie piszą te karteczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 22:09   #1167
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Może po charakterze pisma? Oni chyba ręcznie piszą te karteczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, wydaje mi się że kiedyś była o tym mowa, że uczestnicy nie są w stanie wylapac kto zadaje pytanie, mogą się tylko domyślać, bo karteczki są drukowane/Albo pisane jednym pismem cały czas. Nie pamiętam dokladnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 22:19   #1168
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
a skąd on to wie?
Nie wiem, może powie na kolejnych stories

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 22:33   #1169
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Nie, wydaje mi się że kiedyś była o tym mowa, że uczestnicy nie są w stanie wylapac kto zadaje pytanie, mogą się tylko domyślać, bo karteczki są drukowane/Albo pisane jednym pismem cały czas. Nie pamiętam dokladnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa, to może, nie wiedziałam o tym Zawsze wszystko piszą ręcznie przy El Dursi to myślałam, że na pandorze jest tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 22:59   #1170
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Robert napisał posta, że jego przygoda z Magda się skończyła ponad pół roku temu. Wywnioskować można po tym co napisał, że ona jest serio toksyczna i fałszywa.

W ogóle to mnie chyba zablokowała bo nie moge znaleźć jej profilu A ja żadnego komentarza nawet u niej nie pisałam może polubiłam jakiś nieprzychylny jej komentarz 🤣

Ciekawi mnie jak Bartek i Dominika, czy są czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-17 10:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.