Ponowne starania po T. cz.III - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-18, 20:59   #2941
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kropkabg mysle, że każdej z nas przy ponownych staraniach towarzyszył strach, ale też nadzieja. Postaraj się, żeby ta nadzieja zwyciężyła a co do psychologa to może warto spróbować ponownie z kimś innym?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 05:45   #2942
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowyslonecznik dobrze ze jesteś z nami i świetnie, że wyniki są dobre. Mam nadzieję że wkrótce usłyszymy o dwóch kreskach.
Kropkabg wielki strach towarzyszy po naszych przejściach nieustannie. Przed pierwszymi prenatalnymi chciałam uciec z poczekalni. Było mi słabo, sparaliżowało mnie. Jadąc tam płakałam ze stresu. Ale ten dzień był najszczęśliwszym w moim życiu, wyszły niskie ryzyka i dowiedziałam się że to wymarzona kobietka. Potem dzwoniłam po "zapodziany" wynik testu Nifty, znów stres. Ale ryzyka jeszcze mniejsze i potwierdzenie płci. Do póki nie czułam reguralnych w miarę ruchów to każda wizyta była okropna, teraz jest ciut lepiej, choć zawsze coś może wyjść.. Tak już po prostu jest. Jeśli zdecydujesz się że potrzebujesz terapii to koniecznie u kogo innego. Trzymam kciuki.
W tygodniu sąsiedzi z klatki obok pochowali noworodka. Słyszałam, że może urodzić im się chore dziecko, ale myślałam że to tylko gadanie ludzi jak to w małej mieścinie. A jednak... Tylko nie wiem nic o wadach. Podobno dowiedzieli się późno, że dziecko ma szansę pożyć kilka godzin, tak też było. Oboje młodzi przed 30, może nawet ona przed 25...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 07:39   #2943
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Patzi mi twardnial brzuch i to tak mega mocno. Brałam magnez 3x2 (magne B6) i luteinę dopochwowo 2x1. Twardnienia towarzyszyły mi do konca ciąży, miałam zakaz aktywności fizycznej. Nawet na spacer nie mogłam pójść bo wtedy brzuch twardnial co chwile. Urodziłam CC 40+1 (planowane z powodu dużej masy ciała dziecka)
Mimo twardnienia, skurczy (na ktg pisały się regularne mocne skurcze już w 38 tyg) to nic wcześniej się nie zaczęło. Później trochę żałowałam ze odpuściłam nawet spacery bo tak sobie myślałam ze może jakbym coś fizycznie robiła to może bym wcześniej urodziła i udało by się SN. Takie głupie myślenie.

Tulipanowy oczywiście ja tez pamietam prywatnie robiliście to WES? Całe szczęście ze nic nie wyszło. Lekarze każą porostu próbować ?

Kropka strach jest ogromny i będzie ci towarzyszył cała ciąże. Tylko to powinien być taki kontrolowany strach. Ja się bałam ale w głębi duszy czułam ze będzie dobrze. Idź do innego psychologa bo tamten to szkoda gadać. Może dziewczyny ci kogoś poleca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 10:33   #2944
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dzięki za badanie WES płaciliśmy 7500. Jesienią zrobiłam też pakiet immunologiczny- chyba z 5 tys. Będę musiała brać np. heparyne, zastrzyki z acofilu. Nieeee no ceny kosmos dla mnie. Ale jednak in vitro kosztuje znacznie więcej, a już nam to nie "grozi". Ja niestety z tyłu głowy ciągle mam myśl, że medycyna ma ograniczenia.... Teraz mamy zielone światło, chyyyyba nieśmiało będziemy podchodzić do prób. Czekać na dwie kreski i wtedy na nowo zacząć się stresować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 11:43   #2945
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowy kupa pieniędzy ale przynajmniej wiesz ze u was genetycznie jest ok. Nie pozostaje nic innego jak spróbować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-19, 22:43   #2946
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny chodzę na terapię, mam drugą wizytę za sobą. O dziwo wybór padł na faceta ok.50 lat. Nie chciałam żadnych kobiet feministek, żadnych pro czy anty. I potrzebuję kogoś na żywo poza domem. Nie zraził się T. i tym całym bałaganem w moim życiu. Powiedział tylko, że dużo mówię, a ja chciałam poprostu już wszystko wydusić z siebie na temat terminacji, o córce której nie mam, o małżeństwie i zrujnowanej karierze i strachu przed drugą ciążą albo strachu że będę miała jedynaka. Terapia chyba będzie długotrwala bo jest wiele wątków nachodzących na siebie. Narazie mówię, mówię. Fakt pierwsza wizyta to 50 min. szlochania i wyrzucania z siebie wszystkiego. Mam nadzieję tylko że środków finansowych mi wystarczy bo będę na wizycie co tydzień. Cel: nabranie i podbudowanie sił. Miala być terapia małżeńska ale mój szanowny małż powiedział, że może chęci i by miał ale nie ma czasu. Raczej nie widzi w sobie nic nad czym warto byłoby popracować. No chodzący ideał K...święty. To inni są zawsze winni. Tak czy owak psycholog powiedział że może jak nabiorę sił to będę podejmować inne decyzje (o odejściu - twierdzi że jestem w toksycznym związku).

Pozdrawiam wszystkich i życzę duuużo sił na każdy dzień. Odwagi i ciszy w sercu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 08:46   #2947
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Teresa1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chodzę na terapię, mam drugą wizytę za sobą. O dziwo wybór padł na faceta ok.50 lat. Nie chciałam żadnych kobiet feministek, żadnych pro czy anty. I potrzebuję kogoś na żywo poza domem. Nie zraził się T. i tym całym bałaganem w moim życiu. Powiedział tylko, że dużo mówię, a ja chciałam poprostu już wszystko wydusić z siebie na temat terminacji, o córce której nie mam, o małżeństwie i zrujnowanej karierze i strachu przed drugą ciążą albo strachu że będę miała jedynaka. Terapia chyba będzie długotrwala bo jest wiele wątków nachodzących na siebie. Narazie mówię, mówię. Fakt pierwsza wizyta to 50 min. szlochania i wyrzucania z siebie wszystkiego. Mam nadzieję tylko że środków finansowych mi wystarczy bo będę na wizycie co tydzień. Cel: nabranie i podbudowanie sił. Miala być terapia małżeńska ale mój szanowny małż powiedział, że może chęci i by miał ale nie ma czasu. Raczej nie widzi w sobie nic nad czym warto byłoby popracować. No chodzący ideał K...święty. To inni są zawsze winni. Tak czy owak psycholog powiedział że może jak nabiorę sił to będę podejmować inne decyzje (o odejściu - twierdzi że jestem w toksycznym związku).

Pozdrawiam wszystkich i życzę duuużo sił na każdy dzień. Odwagi i ciszy w sercu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super,że się zdecydowałaś na terapię! Dużo siły Ci życzę
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-20, 09:58   #2948
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Teresa bardzo się cieszę ze zdecydowałaś się na terapie. Mam nadzieje ze ci pomoże. Już widać po tym co napisałaś ze masz przewietrzona głowę.
Poukladasz sobie wszystko ze sobą, a później przyjdzie czas na męża, jak on nie będzie chciał się zmienić to będziesz musiała przedewszystkim zadbać o siebie.

A ile taka wizyta kosztuje? Może dadzą ci jakis rabat na serie wizyt.
Trzymam kciuki, dawaj znać jak się czujesz i jak twoje życie zmienia się na lepsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 15:23   #2949
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Teresa będzie dobrze, widać już całkiem inne Twoje podejście.
Tulipanowy alez te kwoty są kolosalne- trzymam za Was kciuki.
Mi dziś ciotka przy teściowej wprost powiedziała że jestem ogromna, że mam wielki brzuch i że ostatnio bardzo mi dupe rozepchalo. Nawet nie umiałam się obronić z ich podśmiechujek. Wyszłam i bardzo się rozpłakałam, bo tak się sobie podobam, tak ładnie i dobrze się czuje w tej ciąży. A tu taki "komplement" od starych wiedźm!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 16:20   #2950
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Ritka18 Pokaż wiadomość
Mi dziś ciotka przy teściowej wprost powiedziała że jestem ogromna, że mam wielki brzuch i że ostatnio bardzo mi dupe rozepchalo. Nawet nie umiałam się obronić z ich podśmiechujek. Wyszłam i bardzo się rozpłakałam, bo tak się sobie podobam, tak ładnie i dobrze się czuje w tej ciąży. A tu taki "komplement" od starych wiedźm!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co za babska! nie przejmuj się,a przynajmniej postaraj. Ja od babci usłyszałam,ze nie możliwe ze mam jedno dziecko w brzuchu, bo taki ogromny że ona nie wie jak ja do lipca będę chodzić... też " miło" mi się zrobiło
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 17:39   #2951
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ritka, Moli ja tez musiałam słuchać od teściowej komentarzy od początku ciąży ze to napewno bliźniaki, ale wielki brzuch i nie wiadomo co. Maskara z tymi starymi babami.

Tzreba im coś odpsyknac żeby się zamknęły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-20, 18:54   #2952
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Teresa bardzo się cieszę ze zdecydowałaś się na terapie. Mam nadzieje ze ci pomoże. Już widać po tym co napisałaś ze masz przewietrzona głowę.
Poukladasz sobie wszystko ze sobą, a później przyjdzie czas na męża, jak on nie będzie chciał się zmienić to będziesz musiała przedewszystkim zadbać o siebie.

A ile taka wizyta kosztuje? Może dadzą ci jakis rabat na serie wizyt.
Trzymam kciuki, dawaj znać jak się czujesz i jak twoje życie zmienia się na lepsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję dziewczyny za wsparcie i zawsze dobre rady i słowa.

Koszt 150 zł jednej wizyty. Najwyżej z czegoś zrezygnuję. Poprostu teraz wiem, że muszę doprowadzić to do końca. Małego zostawiam zawsze mojej mamie bo wizyty mam w rodzinnych stronach. Przynajmniej mam spokojną głowę że jest pod dobrą opieką.

Będę zdawać relację z terapii ale czekam też na terapię ruchu gałek ocznych. Dam znać czy to działa Narazie uczę się oddychać by w stresowej sytuacji poradzić sobie z bólem fizycznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-21, 09:04   #2953
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Ritka, Moli ja tez musiałam słuchać od teściowej komentarzy od początku ciąży ze to napewno bliźniaki, ale wielki brzuch i nie wiadomo co. Maskara z tymi starymi babami.

Tzreba im coś odpsyknac żeby się zamknęły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


I to kobieta kobiecie
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-21, 10:29   #2954
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Teresa1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chodzę na terapię, mam drugą wizytę za sobą. O dziwo wybór padł na faceta ok.50 lat. Nie chciałam żadnych kobiet feministek, żadnych pro czy anty. I potrzebuję kogoś na żywo poza domem. Nie zraził się T. i tym całym bałaganem w moim życiu. Powiedział tylko, że dużo mówię, a ja chciałam poprostu już wszystko wydusić z siebie na temat terminacji, o córce której nie mam, o małżeństwie i zrujnowanej karierze i strachu przed drugą ciążą albo strachu że będę miała jedynaka. Terapia chyba będzie długotrwala bo jest wiele wątków nachodzących na siebie. Narazie mówię, mówię. Fakt pierwsza wizyta to 50 min. szlochania i wyrzucania z siebie wszystkiego. Mam nadzieję tylko że środków finansowych mi wystarczy bo będę na wizycie co tydzień. Cel: nabranie i podbudowanie sił. Miala być terapia małżeńska ale mój szanowny małż powiedział, że może chęci i by miał ale nie ma czasu. Raczej nie widzi w sobie nic nad czym warto byłoby popracować. No chodzący ideał K...święty. To inni są zawsze winni. Tak czy owak psycholog powiedział że może jak nabiorę sił to będę podejmować inne decyzje (o odejściu - twierdzi że jestem w toksycznym związku).

Pozdrawiam wszystkich i życzę duuużo sił na każdy dzień. Odwagi i ciszy w sercu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dobrze, że się zdecydowałaś, teraz na pewno wszystko sobie poukładasz i w twoim poście dostrzegam nadzieję, wiarę na to że może być lepiej, czego wcześniej nie było to już jest duży plus
Cytat:
Napisane przez Ritka18 Pokaż wiadomość
Teresa będzie dobrze, widać już całkiem inne Twoje podejście.
Tulipanowy alez te kwoty są kolosalne- trzymam za Was kciuki.
Mi dziś ciotka przy teściowej wprost powiedziała że jestem ogromna, że mam wielki brzuch i że ostatnio bardzo mi dupe rozepchalo. Nawet nie umiałam się obronić z ich podśmiechujek. Wyszłam i bardzo się rozpłakałam, bo tak się sobie podobam, tak ładnie i dobrze się czuje w tej ciąży. A tu taki "komplement" od starych wiedźm!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez moli2iii Pokaż wiadomość
co za babska! nie przejmuj się,a przynajmniej postaraj. Ja od babci usłyszałam,ze nie możliwe ze mam jedno dziecko w brzuchu, bo taki ogromny że ona nie wie jak ja do lipca będę chodzić... też " miło" mi się zrobiło
Masakra, brak słów. Starsze panie muszą się chyba podbudować, bo wiedzą, że im to nic już nie pozostało tylko takie żałosne komentarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-21, 10:58   #2955
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Czy tylko mnie wkurza dzisiejszy dzień ? Gdzie nie otworze internetu to ludzie w różnych skarpetkach rozpisujacy się jakie to dzieci z zespołem downa są super.

W ogóle powiem wam ze ja od czasu terminacji, mam ogromny problem z dziećmi z jakimiś upośledzeniami. Nie panuje nad tym ale wywołują u mnie straszna irytację. Pewnie to jakieś nie przepracowane emocje w mojej głowie. Tak sobie tłumacze bo ciagle sobie wyrzucam jakim jestem złym człowiekiem zemnie wkurza chore dziecko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-21, 11:29   #2956
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mi jest to obojętne choć terminacja była przez ZD. Trzeba przetrzymać ten dzień jutro już będzie cicho, aż do następnego roku. O tych dzieciach pamięta się tylko dziś, nie mają dalej kompletnie żadnego wsparcia. Ani pomocy darmowej medycznej czy finansowej, takiej która byłaby wystar zająca. Ja wciąż nie żałuję. Taka już jestem oziębła. Zauważyłam nawet że śmierć już nie robi na mnie takiego wrażenia. Jest mi żal przez dzień osoby czy najblizszych, a potem się żyje dalej. Nie wiem czy to dobrze czy to źle. Mi to odpowiada. Taka strategia odpowiada mojej psychice.
Ostatnio mam spadek nastroju. Nic mnie nie cieszy. Sytuacja wokół mnie znieczula na krzywdy ludzkie... A nasz (nie)rząd, spowodował że nienawidzę swojej ojczyzny. Co by nie zrobili to ich nienawidzę. Przesilenie? Czy nienawiść do P** się leczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 15:45   #2957
Mojalili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 29
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

U mnie tez T przez ZD. Obrazki uśmiechniętych dzieci z tą wadą nie ruszają mnie w żaden sposób . Nie zastanawiam się czy moja córka byłaby w stanie funkcjonować gdybym podjęła inna dezcyzje. Wiem jedno, ciężko chorego dziecka nie sprowadze nigdy świadomie na ten świat . Bardziej nastawiłam się na przygotowanie do kolejnej ciąży, próby już od przyszłego cyklu i bardzo chce wierzyć w to że tym razem uda się zajść w zdrową ciąże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mojalili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 19:58   #2958
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Mojalili trzymam kciuki

Podczytuje Was regularnie, pamiętam jak rodzilam, dziewczyny dopiero co pozachodzily w ciążę, a tutaj już końcóweczki !
Ciesze się że wszystkim zdrowo leci ten czas, że już się nie stresujecie
Patrzę na mojego szkraba, który ma już prawie 10 miesięcy i nie wiem kiedy to zleciało. Cieszcie się więc wolnym tak szybko mija

Każda kobieta w ciąży jest piękna, to jest niesamowite co dzieje się z naszym ciałem, nie słuchajcie Teściowych i Ciotek

Dużo zdrówka dla wszystkich

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-26, 05:56   #2959
saandrul
Raczkowanie
 
Avatar saandrul
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 145
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cześć dziewczyny! Długo mnie tu nie było ale chciałam się z Wami podzielić moim szczęściem 14.03.22 z wagą 3555g i wzrostem 55 cm przyszła na świat moja tęczowa Zuzanka Po 3 latach myśli o kolejnym dziecku i strachu z tym związanego udało się.

Pozdrawiam Was
saandrul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-26, 06:26   #2960
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Gratulacje Saandrul! Zdrówka dla Ciebie i księżniczki życzę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-26, 09:59   #2961
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Gratulacje
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-26, 10:52   #2962
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Gratulacje ❤️
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-26, 11:04   #2963
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dołączam sie do gratulacji
Wszystkiego najlepszego dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-26, 12:53   #2964
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sandrul gratulacje!!!! Wspaniałe wieści a jakie ładne wymiary

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-26, 21:27   #2965
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sandrul, świetne wieści! Gratulacje!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-27, 10:06   #2966
Teresa1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 193
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Gratulacje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teresa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-28, 11:02   #2967
saandrul
Raczkowanie
 
Avatar saandrul
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 145
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziękuje bardzo!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
saandrul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-29, 10:51   #2968
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hej dziewczyny mialm dziś wizyte u gina ostatnio 2 razy w tygodniu 😩. Przez 2 tygodnie straciłam na wadze 2,5 kilo a mały nie przybiera na wadze, ale rośnie. Jutro idę do szpital😔. Lekarz chce przedbadc mie jeszcze bardziej (nie wiem czy, się da?!). Ktg wychodzi wzorowo, maly Kajtek ciągle ułożony miednicowo 😒. Przy okazji, zobaczymy co z guzami na jajnikach bo CA nieznacznie podrosło. Proszę o kciuki żeby było wszytko ok żebym szybo wyszła do domu 🙂. Czy któraś z was tak może miała że w 3 trymestrze spadła z wagi?

35+2

35+3
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-29, 14:44   #2969
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Mamiska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mialm dziś wizyte u gina ostatnio 2 razy w tygodniu 😩. Przez 2 tygodnie straciłam na wadze 2,5 kilo a mały nie przybiera na wadze, ale rośnie. Jutro idę do szpital😔. Lekarz chce przedbadc mie jeszcze bardziej (nie wiem czy, się da?!). Ktg wychodzi wzorowo, maly Kajtek ciągle ułożony miednicowo 😒. Przy okazji, zobaczymy co z guzami na jajnikach bo CA nieznacznie podrosło. Proszę o kciuki żeby było wszytko ok żebym szybo wyszła do domu 🙂. Czy któraś z was tak może miała że w 3 trymestrze spadła z wagi?

35+2

35+3

ojej, trzymaj się dzielnie. Trzymam kciuki


25+5
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 15:11   #2970
iskiereczka_mruga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 68
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cześć Dziewczyny, długo się nie odzywałam, bo było u mnie trochę zamieszania. Nieudane pierwsze podejście do biopsji kosmówki dwa tygodnie temu, bo za wcześniej plus przepuklina pępowinowa w USG. Na szczęście po tygodniu przepuklina zniknęła fizjologicznie. Dzisiaj miałam drugie podejście do biopsji i na początku dwoje lekarzy odmówiło biopsji ze względu na złe warunki do pobrania. Zapisali mnie na amniopunkcję za 3 tygodnie. Potem miałam USG przezpochwowe i okazało się, że na 99% to chłopiec, więc lekarz jednak podjal, się biopsji bo przy mojej wadzie tylko chłopcy chorują (teraz ryzyko choroby wzrosło do 50%). Za tydzień poznam wynik/wyrok. Proszę Was bardzo o kciuki. Jesteśmy lekko podłamani, bo niby jest nadzieja ale nie nastawiamy się raczej. Chyba zacznę rozglądać się za możliwością t. za granicą. W moim przypadku ciąża teoretycznie może stawiać zagrożenie dla mnie bo wada u mnie jest bardzo poważna i jak już to pewnie by zaświadczenie od psychiatry pomogło, ale nie mam siły i chęci walczyć z polskim systemem. Myślę jakby co o Czechach, bo najbliżej. To wszystko jest mega trudne... Gdyby w USG wyszła z dużym prawdopodobieństwem dziewczynka to byłaby wielka ulga...
iskiereczka_mruga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-15 10:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.