Niedziela bez zakupów - cz. 3 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-27, 12:54   #1321
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak grochem o ścianę, naprawdę. Zdarta płyta do potęgi entej.
No mowie ani ja nie przekonam Ciebie ani Ty mnie. Dlatego uszanujmy wzajemnie swoje zdanie i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:55   #1322
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak grochem o ścianę, naprawdę. Zdarta płyta do potęgi entej.
Ja myślę, że trzeba olac i tyle. Takie trololololo rozbija już nie wiem który wątek :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:55   #1323
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak grochem o ścianę, naprawdę. Zdarta płyta do potęgi entej.
A nawet gorzej, bo Monia najpierw przyznaje rację, współczuje czy co tam, a potem dalej to samo. Dlatego to tak denerwujące.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:57   #1324
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A nawet gorzej, bo Monia najpierw przyznaje rację, współczuje czy co tam, a potem dalej to samo. Dlatego to tak denerwujące.
Wiecie ja już nie odróżniam wątków o niedzieli, mikrokawalerce i tego o niedzielach, wszystkie są takie same z jednym strumieniem myśli coś jak wątki, które rozwalał swego czasu edan, też się wszystko sprowadzało do jednego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 12:58   #1325
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A nawet gorzej, bo Monia najpierw przyznaje rację, współczuje czy co tam, a potem dalej to samo. Dlatego to tak denerwujące.
Nie ma nic gorszego niż "Współczuję, ale...". Nikt Moni nie powiedział, że "ale" kasuje wszystko to co powiedziane przed?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:00   #1326
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A nawet gorzej, bo Monia najpierw przyznaje rację, współczuje czy co tam, a potem dalej to samo. Dlatego to tak denerwujące.
Wspolczuje bo jasne ze wspolczuje ze ktos mial ciezki dzien w pracy ale zdania nie zmieniam ze niedziele moga byc niehandlowe. Tak jak mowie nie musze kombinowac z wolnym na uroczystosc jak jest w niedziele. To tez plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:01   #1327
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No nie bede szczesliwa. Na szczescie nie ma duzo takich miejsc. Sklep otwarty calodobowo zdarza sie ale to nie jest standard.

Zmiany w kp zeby nikt nie pracowal wiecej niz 2 niedziele? No a dla mnie jak pisalam niedziela jest dniem wyjatkowym i skoro nie ma koniecznosci pracowac w niedziele i swiat sie nie zawali a ludzie moga zrobic zakupy wczesniej (w Norwegii np sklepy chyba sa zamkniete w niedziele a ludzie sobie radza - wiem gospodarka bogatsza ale pokazuje ze sie da) to mysle ze ludziom mozna dac wolne i nie meczyc ich albo tak jak pisalam dac dla chetnych np studentow Wtedy bylby wilk syty i owca cala. Bez zmuszania ze trzeba w handlu pracowac w niedziele tylko dla chetnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla ciebie niedziela jest dniem wyjątkowym to po co zatrudnialas się w handlu?
Trzeba było poszukać innej pracy.

Ja nie płacze ze musze pracować nieraz 24 godziny ciągiem. Wiedziałam gdzie idę do pracy.

Naprawdę cię nie rozumiem. Zwolnij się, na Twoje miejsce przyjdzie ktoś inny kto chce pracować w weekend.

Plus ile ty tych uroczystosci rodzinnych masz, w każdą niedzielę? Wymyslasz głupie powody na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2020-11-27 o 13:05
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 13:05   #1328
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No nie bede szczesliwa. Na szczescie nie ma duzo takich miejsc. Sklep otwarty calodobowo zdarza sie ale to nie jest standard.

Zmiany w kp zeby nikt nie pracowal wiecej niz 2 niedziele? No a dla mnie jak pisalam niedziela jest dniem wyjatkowym i skoro nie ma koniecznosci pracowac w niedziele i swiat sie nie zawali a ludzie moga zrobic zakupy wczesniej (w Norwegii np sklepy chyba sa zamkniete w niedziele a ludzie sobie radza - wiem gospodarka bogatsza ale pokazuje ze sie da) to mysle ze ludziom mozna dac wolne i nie meczyc ich albo tak jak pisalam dac dla chetnych np studentow Wtedy bylby wilk syty i owca cala. Bez zmuszania ze trzeba w handlu pracowac w niedziele tylko dla chetnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale teraz się zmusza żeby nie pracować. A studenci albo osoby dorabiajace nie mają teraz jednego dnia na to. No właśnie po to byłby ten zapis w KP a nie odgórny zakaz, który jest bez sensu. Słuchaj ja mam odgórnie narzucone że pracuje od pon do pt, a bardzo chętnie bym sobie w sobotę albo niedzielę popracowała, bo bym miała spokój a w tyg. Sprawy urzędowe bym załatwiła bez konieczności brania wolnego. No ale zgadzając się na taką pracę jaką mam wiedziałam z czym to się wiąże, więc sorry, nie trafia do mnie ten argument mitycznego przeciążonego kasjera bez czasu dla rodziny. Już nie mówiąc że jakoś moja rodzina na produkcji spożywczej pracuje cały tydzień, a przecież taka Monia czy Kasia czy Ania mogłaby nie jeść np. Chlebka, twarożku albo czekolady w jakiś dzień albo zrobić zakupy za wczasu? ¯\_(ツ)_/¯

Dla mnie niedziela to żaden wyjątkowy dzień, więc dlaczego jestem zmuszana żeby nie korzystać ze sklepów gdy jest mnóstwo sprzedawców którzy w niedzielę chętnie by mi coś sprzedali? ತ_ತ

Bazary i targi w niedzielę są pełne więc potrzeba chyba jednak jest żeby te sklepy były otwarte...
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:13   #1329
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Jak dla ciebie niedziela jest dniem wyjątkowym to po co zatrudnialas się w handlu?
Trzeba było poszukać innej pracy.

Ja nie płacze ze musze pracować nieraz 24 godziny ciągiem. Wiedziałam gdzie idę do pracy.

Naprawdę cię nie rozumiem. Zwolnij się, na Twoje miejsce przyjdzie ktoś inny kto chce pracować w weekend.

Plus ile ty tych uroczystosci rodzinnych masz, w każdą niedzielę? Wymyslasz głupie powody na siłę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie byla wielkim problemem. Trudno pracowalam w niedziele. No ale jak dali wolna to po jakims czasie stwierdzilam ze to nie jest glupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88320042]Ale teraz się zmusza żeby nie pracować. A studenci albo osoby dorabiajace nie mają teraz jednego dnia na to. No właśnie po to byłby ten zapis w KP a nie odgórny zakaz, który jest bez sensu. Słuchaj ja mam odgórnie narzucone że pracuje od pon do pt, a bardzo chętnie bym sobie w sobotę albo niedzielę popracowała, bo bym miała spokój a w tyg. Sprawy urzędowe bym załatwiła bez konieczności brania wolnego. No ale zgadzając się na taką pracę jaką mam wiedziałam z czym to się wiąże, więc sorry, nie trafia do mnie ten argument mitycznego przeciążonego kasjera bez czasu dla rodziny. Już nie mówiąc że jakoś moja rodzina na produkcji spożywczej pracuje cały tydzień, a przecież taka Monia czy Kasia czy Ania mogłaby nie jeść np. Chlebka, twarożku albo czekolady w jakiś dzień albo zrobić zakupy za wczasu? ¯\_(ツ)_/¯

Dla mnie niedziela to żaden wyjątkowy dzień, więc dlaczego jestem zmuszana żeby nie korzystać ze sklepów gdy jest mnóstwo sprzedawców którzy w niedzielę chętnie by mi coś sprzedali? ತ_ತ

Bazary i targi w niedzielę są pełne więc potrzeba chyba jednak jest żeby te sklepy były otwarte...[/QUOTE]No ok chodzi mi tylko ze w wieku krajach niedziele jest z tego co wiem bez handlu i daja rade. Nie jest to koniec swiata. Ok to dac mozliwosc dorabiania w niedziele studentom. No ale czemu mam byc zmuszana nawet 2 niedziele w tygodniu? To skoro tylu chetnych studentow to niech przyjdzie za mnie i po problemie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:13   #1330
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie ma nic gorszego niż "Współczuję, ale...". Nikt Moni nie powiedział, że "ale" kasuje wszystko to co powiedziane przed?
Nawet mnie zaczęło to irytować.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Wspolczuje bo jasne ze wspolczuje ze ktos mial ciezki dzien w pracy ale zdania nie zmieniam ze niedziele moga byc niehandlowe. Tak jak mowie nie musze kombinowac z wolnym na uroczystosc jak jest w niedziele. To tez plus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale kwestia jest taka, że Ty przyznajesz komuś rację, ale brak dalszej refleksji. Z tego, co rozumiem to nie pracujesz 6 dni w tygodniu, więc myślę, że próba organizacji komuś innemu czasu typu "można zrobić zakupy do 22-23" jest po prostu niefajna.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:15   #1331
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nawet mnie zaczęło to irytować.



Ale kwestia jest taka, że Ty przyznajesz komuś rację, ale brak dalszej refleksji. Z tego, co rozumiem to nie pracujesz 6 dni w tygodniu, więc myślę, że próba organizacji komuś innemu czasu typu "można zrobić zakupy do 22-23" jest po prostu niefajna.
Wiem ale jak pracujesz i sobote i niedziele to zmeczenie pomnoz razy dwa. Moim zdaniem sobota jest wystarczajaca. No i te niedziele handlowe ale tylko od czasu do czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 13:15   #1332
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Macie rację dziewczyny, odpuszczam i biorę popcorn xd
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:17   #1333
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88320066]Macie rację dziewczyny, odpuszczam i biorę popcorn xd[/QUOTE]W koncu Popcorn_Lady

Ja tez odpuszczam. Nikt nikogo nie przekona. Po co dyskutowac o tym samym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:21   #1334
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Wiem ale jak pracujesz i sobote i niedziele to zmeczenie pomnoz razy dwa.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:22   #1335
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
W koncu Popcorn_Lady

Ja tez odpuszczam. Nikt nikogo nie przekona. Po co dyskutowac o tym samym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to idź sobie z tego wątku wreszcie, o co cię ludzie proszą od kilku stron i pozwól na powrót merytorycznej rozmowy
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:23   #1336
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
No to idź sobie z tego wątku wreszcie, o co cię ludzie proszą od kilku stron i pozwól na powrót merytorycznej rozmowy
Dobrze ide. Ja po prostu wyrazilam swoje zdanie. To subiektywna kwestia czy ktos jest za tym czy nie. Pozdrawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:25   #1337
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Monia, a co ty na to zeby zamknac w niedziele kina, hotele, muzea, stoki, silownie, knajpy I restauracje?
No i stacje paliwowe bo mozna zatankowac wczesniej

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:27   #1338
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Monia, a co ty na to zeby zamknac w niedziele kina, hotele, muzea, stoki, silownie, knajpy I restauracje?
No i stacje paliwowe bo mozna zatankowac wczesniej

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Pisała już, że mogłaby bez tego żyć, bo odpoczynek pracowników jest ważniejszy. Poza tym ona i tak nie chodzi w niedzielę do kina. Tzn chodzi rzadko
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:27   #1339
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Monia, a co ty na to zeby zamknac w niedziele kina, hotele, muzea, stoki, silownie, knajpy I restauracje?
No i stacje paliwowe bo mozna zatankowac wczesniej

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Zaakceptowalabym to. To tez nie jest konieczne. Przyzwyczailabym sie. Stacje paliwowe to troche inna sprawa, bo czasem wypadnie Ci ze nie miales jechac, a jednak musisz. Z jedzeniem wiesz ze zawsze musisz zjesc wiec kupisz. Tutaj kupowanie na zapas ma sens. Z jazda samochodem i koniecznoscia lub jej brakiem jest roznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 13:30   #1340
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Nie byla wielkim problemem. Trudno pracowalam w niedziele. No ale jak dali wolna to po jakims czasie stwierdzilam ze to nie jest glupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

No ok chodzi mi tylko ze w wieku krajach niedziele jest z tego co wiem bez handlu i daja rade. Nie jest to koniec swiata. Ok to dac mozliwosc dorabiania w niedziele studentom. No ale czemu mam byc zmuszana nawet 2 niedziele w tygodniu? To skoro tylu chetnych studentow to niech przyjdzie za mnie i po problemie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie odpowiedziałas na żadne z moich pytań.

Po co się zatrudnialas w handlu?
Ile tych uroczystości rodzinnych masz w niedzielę?

Serio ta niedziela taka ważna?
A ja pracuje po 10-16 godzin ciągiem we wtorek i czwartek, chce żeby wtedy sklepy byly zamknięte bo i tak nie mogę wtedy nic kupić a chce iść na zakupy w niedzielę

Zatankować sobie możesz do pełna bak w sobotę, co ty znowu gadasz?
Pracowników stacji nie interesuje że ci wypadło gdzieś jechać, mają rodziny!!!

Plus nie zdziw się jak cię kiedyś zastąpią studentem bardziej elastycznym w godzinach pracy skoro już tak piszesz ze może przyjść na Twoje miejsce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2020-11-27 o 13:34
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:33   #1341
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Zaakceptowalabym to. To tez nie jest konieczne. Przyzwyczailabym sie. Stacje paliwowe to troche inna sprawa, bo czasem wypadnie Ci ze nie miales jechac, a jednak musisz. Z jedzeniem wiesz ze zawsze musisz zjesc wiec kupisz. Tutaj kupowanie na zapas ma sens. Z jazda samochodem i koniecznoscia lub jej brakiem jest roznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze mozna sobie kupic paliwa na zapas. Tak jak jedzenie

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:35   #1342
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Nie odpowiedziałas na żadne z moich pytań.

Po co się zatrudnialas w handlu?
Ile tych uroczystości rodzinnych masz w niedzielę?

Serio ta niedziela taka ważna?
A ja pracuje po 10-16 godzin ciągiem we wtorek i czwartek, chce żeby wtedy sklepy byly zamknięte bo i tak nie mogę wtedy nic kupić a chce iść na zakupy w niedzielę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo mi nie przeszkadzalo to wtedy. Pracowalam w niedziele i ok. Jednak jak dali je wolne to po jakims czasie zaczelam je doceniac i lubic. Dlatego w tym watku kiedys pisalam ze nie wiem czy niedziele niehandlowe to dobry pomysl (na poczatku bylam sceptyczna), ale z czasem je polubilam i uznalam, ze skoro mozna jak w niektorych krajach miec niehandlowe to czemu nie i ze ma to jednak dla mnie duzo plusow Nie mam duzo uroczystosci w roku ale to byl przyklad. Ponadto wiekszosc osob ktore znam ma w niedziele wolne i mam czas dla bliskich zeby czy odwiedzic babcie czy z tata pogadac czy spedzic czas czy z kolezanka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Zawsze mozna sobie kupic paliwa na zapas. Tak jak jedzenie

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
No niby mozna ale nie nalejesz wiecej niz bak a mozesz potrzebowac wiecej. Chyba ze dolejesz do czegos innego i potem przelejesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:37   #1343
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Jestem za samoobsługowymi sklepami i stacjami benzynowymi. Wtedy kasjerzy będą mieli wolne cały tydzień, nie tylko w niedziele.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:38   #1344
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jestem za samoobsługowymi sklepami i stacjami benzynowymi. Wtedy kasjerzy będą mieli wolne cały tydzień, nie tylko w niedziele.
Nie da sie raczej tak calkowicie zrobic. Poza tym bez przesady niedziela to tylko 1 dzien. Jak sa swieta to jest dluzej zamkniete i trzeba sobie poradzic.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:39   #1345
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jestem za samoobsługowymi sklepami i stacjami benzynowymi. Wtedy kasjerzy będą mieli wolne cały tydzień, nie tylko w niedziele.
Chyba są w planach takie obuwnicze? W e-obuwie na tablecie w sklepie ma się wybierać buty i robot ma je przywieźć do mierzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:42   #1346
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Chyba są w planach takie obuwnicze? W e-obuwie na tablecie w sklepie ma się wybierać buty i robot ma je przywieźć do mierzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Galerii Mlociny w Warszawie chyba jest cos podobnego. Calkowicie zdalne chyba nie ale moze bedzie. Ja nie mowie ze sie nie da ale jednak ja wole kontakt z pracownikiem realny te 6 dni w tygodniu niz nawet 7 dni w tygodniu ale bez pracownika. Nie widze problemu zeby 1 dzien byl gwarantowany wolny. Mozna sobie bez tego poradzic. Do tego ja latwiej moge dostac np piatek, sobota i niedziela wolne obecnie niz jak niedziele byly wolne. Co sobie cenie bo mozna i odpoczac a nawet latwiej zaplanowac weekendowy wypad bez brania urlopu. Tak samo jak w biurach w ktorych weekendy sa wolne i jest przez to latwiej o dlugi weekend.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:42   #1347
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jestem za samoobsługowymi sklepami i stacjami benzynowymi. Wtedy kasjerzy będą mieli wolne cały tydzień, nie tylko w niedziele.
Chyba było testowane gdzieś takie rozwiązanie, na pewno gdzieś w USA. Była tylko osoba dostawiająca towar raz na jakiś czas (o ile dobrze pamiętam)
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:42   #1348
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Nie da sie raczej tak calkowicie zrobic. Poza tym bez przesady niedziela to tylko 1 dzien. Jak sa swieta to jest dluzej zamkniete i trzeba sobie poradzic.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1 dzien tydzień w tydzień Sherlocku
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:43   #1349
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
1 dzien tydzień w tydzień Sherlocku
No wiem ale to nie jest duzo. Tylko 4 dni w miesiacu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 13:43   #1350
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No bo mi nie przeszkadzalo to wtedy. Pracowalam w niedziele i ok. Jednak jak dali je wolne to po jakims czasie zaczelam je doceniac i lubic. Dlatego w tym watku kiedys pisalam ze nie wiem czy niedziele niehandlowe to dobry pomysl (na poczatku bylam sceptyczna), ale z czasem je polubilam i uznalam, ze skoro mozna jak w niektorych krajach miec niehandlowe to czemu nie i ze ma to jednak dla mnie duzo plusow Nie mam duzo uroczystosci w roku ale to byl przyklad. Ponadto wiekszosc osob ktore znam ma w niedziele wolne i mam czas dla bliskich zeby czy odwiedzic babcie czy z tata pogadac czy spedzic czas czy z kolezanka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

No niby mozna ale nie nalejesz wiecej niz bak a mozesz potrzebowac wiecej. Chyba ze dolejesz do czegos innego i potem przelejesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to nie musisz jeździć. Niedziela jest po to żeby ją spędzać w domu.

Wyjazdów się zachciewa
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 12:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.