Filtry UV a makijaż - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 19:04   #61
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

ach.. tylko.. najlepiej, żeby filtr był "najwyższą" warstwą na dzień.. no i jakoś nie jestem przekonana do tego-nie zrobi się po prostu gruba warstwa kremu na twarzy? przecież nie wchłonie się
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 19:06   #62
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Filtry UV a makijaż

rzęso- a jaki odcień ma ta barwiona 50tka? taki żółty czy różowy bardziej? no i ciemny, jasny? Bo ja bym zrezygnowala z podkladu, ale musze miec cos barwiacego na paszczy(przebarwienia) Narazie uzywam LRP AD 60 pod Unifiance optycznie wygładzający (razem sprawują się świetnie! unifiance nie wyglada tak dobrze na zadnym zwyklym kremie i buzia mi sie tak nie swieci, czego kompletnie nie rozumiem- ja, wlascicielka cery solidnie przetluszczajacej sie) jednak bez podkladu ochrona pewniejsza
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 19:13   #63
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Guia, zajrzyj po prostu do KWC albo do wątku "do filtromaniaczek"; mnóstwo dziewczyn, m. in. ja, pisało o swoich odczuciach względem kolorów SVR. Ja mogę powiedzieć, że jest beżowy. Nie wpada we wsciekły róż, jak 100. Dość jasny.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 20:10   #64
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: Filtry UV a makijaż

przygodę z filtrmi i kwasami dopiero zaczynam, ale mam kilka uwag:
używam Aveve 50+ mleczka do ciała, nakładam przepisową ilość, na dwie raty, każdą porcję dokładnie wmasowuję w paszczę, gdy tego nie zrobię i zostawię do "swobodnego" wchłonięcia to zostają okropne wałkujące się smugi, jak już dokładnie wmasowany filtr się wchłonie, delikatnie gąbeczką nakładam podkład (Loreal Ideal Balance) tu ważna uwaga(dzięki Chocolatka ): podkład nakładam przykładając gąbkę od buzi (w malarstwie nazywa sie to techniką tepowania) a nie wcierając!!!! jak skończę omiatam paszczę skrobią i jestem gotowa końcowy efekt nie jest ani trupi ani pudernicowo-maskowy wyglądam normalnie no i najważniejsze chronę buzię przed słońcem, które przy silnych kwasach może być zabójcze hehehe
pozdrawiam siostry filtromaniaczki
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 20:32   #65
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez guia
Narazie uzywam LRP AD 60 pod Unifiance optycznie wygładzający (razem sprawują się świetnie! unifiance nie wyglada tak dobrze na zadnym zwyklym kremie i buzia mi sie tak nie swieci, czego kompletnie nie rozumiem- ja, wlascicielka cery solidnie przetluszczajacej sie) jednak bez podkladu ochrona pewniejsza
guia, ja mam wielką ochotę na ten Unifiance właśnie, o którym piszesz! Czy on ma talk w składzie? No a jeszcze jak napisałaś, że się po nim nie świecisz, to po prostu miód na moje serce
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:07   #66
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

biedronko, w moim spożywczaku niet takiego specyfiku, ale dzięki za info - poszukam

quia podkład ma jasny odcień, który chwilę po posmarowaniu wydaje się lekko pomarańczowy, ale za moment to ładny jasny beż (raczej żółty)

ja mam kość słoniową (bladolica jesionka) w ciepłym odcieniu i ten odcień pasuje mi, choć jest ciutkę ciemniejszy
naprawdę ładnie kryje
ponieważ mam mieszną cerę muszę kłaść krem, bo inaczej suche partie źle znoszą SVR50
dla tłustej cery powinien być dobry
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:12   #67
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Kobietki KOFFANE a co z cieniami?

można pewnie tylko na avenkę, bo nie wiem czy bez talku i miki coś się znajdzie

a pomadki?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 21:16   #68
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez guia
rzęso- a jaki odcień ma ta barwiona 50tka? taki żółty czy różowy bardziej? no i ciemny, jasny? Bo ja bym zrezygnowala z podkladu, ale musze miec cos barwiacego na paszczy(przebarwienia) Narazie uzywam LRP AD 60 pod Unifiance optycznie wygładzający (razem sprawują się świetnie! unifiance nie wyglada tak dobrze na zadnym zwyklym kremie i buzia mi sie tak nie swieci, czego kompletnie nie rozumiem- ja, wlascicielka cery solidnie przetluszczajacej sie) jednak bez podkladu ochrona pewniejsza

Guia a moze sprobujesz zakryc przebarwienia korektorem? ja tak robie czasem, dzieki temu darowalam sobie podklad bo jakos tak filtr i podklad i puder to mi sie wydaje uff zbyt duzo dla mnie (tez mam cere przetluszczajaca) a to ze buzia mniej swieci - ja sadze ze to tez "sprawka" filtra - mi moj troszke wyregulowal cere bo nawilzyl bardzo i skora przestala produkowac tyle sebum
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:16   #69
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska
a są jeszcze 60?? nie zamieniło się przypadkiem na 50+? muszę sprawdzić

a jednak.. nie rozumiem svr, nic to
w miarę dużo filtrów mają tu, niedawno wprowadzonych do apteki, widać po dacie:
http://www.apteka-centrum.pl/slonce-...sort=3a&page=1

ale avene resztki...
czyli ma pytać o SVR 50+ ?
i też jest bezbarwne?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:20   #70
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Filtry UV a makijaż

[QUOTE=rzęsa]biedronko, w moim spożywczaku niet takiego specyfiku, ale dzięki za info - poszukam

Rzęso udaj się do jakiegoś takiego z koszykami, do działu z mąkami )) no nie jak to mogą nie mieć skrobii, czyżby filtromaniaczki wykupiły calą produkcję?
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 21:42   #71
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

[QUOTE=biedronka26]
Cytat:
Napisane przez rzęsa
biedronko, w moim spożywczaku niet takiego specyfiku, ale dzięki za info - poszukam

Rzęso udaj się do jakiegoś takiego z koszykami, do działu z mąkami )) no nie jak to mogą nie mieć skrobii, czyżby filtromaniaczki wykupiły calą produkcję?
może jeszcze dostanę paczuszkę spod lady
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 22:26   #72
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sandija
Guia, zajrzyj po prostu do KWC albo do wątku "do filtromaniaczek"; mnóstwo dziewczyn, m. in. ja, pisało o swoich odczuciach względem kolorów SVR. Ja mogę powiedzieć, że jest beżowy. Nie wpada we wsciekły róż, jak 100. Dość jasny.
No tak.. KWC.. ja nieprzytomna dzisiaj jestem niemniej dzięki
Cytat:
Napisane przez Erato
guia, ja mam wielką ochotę na ten Unifiance właśnie, o którym piszesz! Czy on ma talk w składzie? No a jeszcze jak napisałaś, że się po nim nie świecisz, to po prostu miód na moje serce
Hohoho, kochana, nie ma tak dobrze normalnie świecę się po nim paskudnie a właśnie w połączeniu z antkiem i jeszcze skrobią, mam mat jak nigdy i to jest dla mnei dziwne.. na zwyklym kremiku nie jest juz tak cudnie. Ale i tak lubię ten podklad. Mam juz 3 opakowanie, bo wiem, ze nie zrobi mi krzywdy- ani nie zapycha, ani nie uczula, nie podkresla tak suchych skorek, jak np wersja kryjaca, dlugo sie trzyma
Cytat:
Napisane przez rzęsa
biedronko, w moim spożywczaku niet takiego specyfiku, ale dzięki za info - poszukam



quia podkład ma jasny odcień, który chwilę po posmarowaniu wydaje się lekko pomarańczowy, ale za moment to ładny jasny beż (raczej żółty)



ja mam kość słoniową (bladolica jesionka) w ciepłym odcieniu i ten odcień pasuje mi, choć jest ciutkę ciemniejszy

naprawdę ładnie kryje

ponieważ mam mieszną cerę muszę kłaść krem, bo inaczej suche partie źle znoszą SVR50

dla tłustej cery powinien być dobry
no moja sie niby przetluszcza, ale jest jednoczesnie odwodniona a co do skrobi- powiedz po prostu mąka ziemniaczana u mnie na skorobie tez robili wielkie oczy
Cytat:
Napisane przez biedronka26
Guia a moze sprobujesz zakryc przebarwienia korektorem? ja tak robie czasem, dzieki temu darowalam sobie podklad bo jakos tak filtr i podklad i puder to mi sie wydaje uff zbyt duzo dla mnie (tez mam cere przetluszczajaca) a to ze buzia mniej swieci - ja sadze ze to tez "sprawka" filtra - mi moj troszke wyregulowal cere bo nawilzyl bardzo i skora przestala produkowac tyle sebum
Ha, zeby to takie proste bylo.. Kiedy tych przebarwien bylo mniej, uzywalam tylko korektora, ale teraz za duzo czasu by mi zeszlo na zabawe w punktowe zakrywanie po odstawieniu antybiotykow, wysypalo mnie niemilosiernie i nowe przebarwienia gotowe.. Teraz korektora uzywam tylko na te, ktore wylaza spod podkladu.
A jaki filtr Ci tak buzie nawilzyl? konczy mi sie antek i powoli rozgladam sie za czyms nowym, bo jego uzywam bez przerwy od zeszlego lata i juz mi sie znudzil poza tym ma alkohol dosyc wysoko w skladzie, wiec troche wysusza. Boje sie tylko pozapychanych porow z nowym filtrem..
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 22:43   #73
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Guia nic tak nie nawilża i nie odżywia jak Avene. Radziłabym Ci je wypróbować. Jeszcze się nie spotkałam z opinią, żeby zapchał. Mnie w każdym razie nie zapycha w przeciwieństwie do Biodermy, która z kolei z tego również słynie, niestety.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 23:43   #74
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sandija
Guia nic tak nie nawilża i nie odżywia jak Avene. Radziłabym Ci je wypróbować. Jeszcze się nie spotkałam z opinią, żeby zapchał. Mnie w każdym razie nie zapycha w przeciwieństwie do Biodermy, która z kolei z tego również słynie, niestety.
No przymierzam sie do niego juz od dluzszego czasu Bo bardzo lubie kosmetyki Avene. Jednak nie moglam nigdzie znalezc mleczka do ciala (a na nie poluje) a koniecznie potrzebowalam filtrow- wiec z apteki wyszlam z kolejnym Antheliosem.. dzieki za rady, bede chodzic az znajde
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 23:50   #75
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

No zaraz, tzn. w połowie kwietnia, wszystkie apteki powinny mieć dostawy filtró, więc wytrzymaj do tego czasu
Naprawdę, jako jedyny - przynajmniej u mnie - nie ściąga mi buzi i cały dzień jest mięciutka i nawilżona
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 06:53   #76
eemiiliiaa
Raczkowanie
 
Avatar eemiiliiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Filtry UV a makijaż

Guia a może po prostu zamów w swojej aptece.
Ja również nie mogłam dostać swoich filtrów więc spytałam aptekarkę czy jest możliwość dostarczenia kremu na indywidualne zamówienie.
Nie było żadnych problemów Na drugi dzień miałam swój filtr.
eemiiliiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 08:03   #77
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez eemiiliiaa
Guia a może po prostu zamów w swojej aptece.
Ja również nie mogłam dostać swoich filtrów więc spytałam aptekarkę czy jest możliwość dostarczenia kremu na indywidualne zamówienie.
Nie było żadnych problemów Na drugi dzień miałam swój filtr.
ja chyba też zamówię

kobietki co z cieniami i pomadkami?
maziacie się?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 09:44   #78
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Rzęsa, owszem, maziamy się Cienie się jakoś tam trzymają, jeżeli powieka jest naskrobiowana. Ale cudów nie ma, zbiera się toto w załamaniu powieki. Ale u mnie zawsze sie zbiera, bo mam takie oczy A pomadka to jest mus po prostu, bo bez tego mi pyszczek wysycha na wiórek Rano przykładnie wcieram filtra także w kontur ust i na to kolor, no ale wiadomo, że to się szybko zje A potem to już albo poprawki szminkowe/błyszczykowe, albo ukochane bebe z filtrem
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 10:21   #79
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato
Rzęsa, owszem, maziamy się Cienie się jakoś tam trzymają, jeżeli powieka jest naskrobiowana. Ale cudów nie ma, zbiera się toto w załamaniu powieki. Ale u mnie zawsze sie zbiera, bo mam takie oczy A pomadka to jest mus po prostu, bo bez tego mi pyszczek wysycha na wiórek Rano przykładnie wcieram filtra także w kontur ust i na to kolor, no ale wiadomo, że to się szybko zje A potem to już albo poprawki szminkowe/błyszczykowe, albo ukochane bebe z filtrem
właśnie, właśnie
ale to bebe to chyba prawie wcale kolorku nie daje
są jakieś sensowne szminki z filtrem? taki z "głębią" koloru
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 13:13   #80
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Filtry UV a makijaż

Filtra starczy mi jeszcze na ok. tydzien, wiec akurat polowa kwietnia poczekam na dostawe, a jak nie bedzie- wtedy zamowie

co do ust- bebe z filtrami (swietnia natluszcza) i na to blyszczyk w jakims soczystym kolorze cienie rzadko nakladam, bo zwyczajnie zasypiam wiec rano jest to tylko kreska na gornej i dolnej powiece w kolorze pasującym do stroju i tusz do rzes
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 13:16   #81
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez rzęsa
właśnie, właśnie
ale to bebe to chyba prawie wcale kolorku nie daje
są jakieś sensowne szminki z filtrem? taki z "głębią" koloru
Konkretnej nazwy Ci nie podam, bo ja fanka blyszczykow ale nie raz obily mi sie o oczy szminki z SPF15 czy jakims innym. Musisz poczytac w KWC
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 13:39   #82
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja na filtr uzywam irene Nature Matte (jednak za krótko matuje ) i mam zamiar kupic City Matt... potem jeszcze pudruję pudrem sypkim, albo w kamieniu ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 13:41   #83
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

a czy ideal balance loreala nadaje się na filtry?
chyba nie ma talku i miki

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=447
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 13:50   #84
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja rano nakładam filtr na usta, jak się wchłonie, to na to za jakieś 15 min. bazę pod makijaż Lumene,jadę z normalnymi szminkami czy błyszczykami. Teraz większość ma filtry same w sobie, pewno, że nie spf 50, ale litości - z malowania ust nigdy nie miałam zamiaru rezygnować. W ciągu dnia nakładam na szminkę/błyszczyk często sztyft ochornny LPR (on ma filtry wysokie) albo inny albo jakiś błyszczyk.
Tu się nie dam zwariować, chociaż jestem filtromaniaczką od urodzenia Poza tym, jak będę miała 60 lat i pomarszczone usta, to sobie poprawię je chirurgicznie, a z twarzą uciekam przed skalpelem najdłużej, jak się da

Szminki z spf 10 czy 15 ma, np. Clinique (nawilżającą), Guerlain,

A z oczami tak samo: filtr, potem baza Isadory i jadę z cieniami
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 14:21   #85
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, otwieram nowy temat i pytam, czy któraś z Was stosowała już może ten kosmetyk? http://www.sklep.eris.pl/produkt.php?id=590
Wychodzi na to, że mamy pierwszy rodzimy bloker za połowę ceny Są tutaj tylko filtry mineralne, więc jest to ochrona mniej stabilna, ale jednocześnie nie dojdzie do żadnych reakcji z talkiem.
I jak się Wam to podoba?
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 14:23   #86
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Filtry UV a makijaż

o przepraszam, jednak mineralne i chemiczne razem
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 14:30   #87
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

moniga - ja miałam okazję testować to świństwo - nie dość, że ochrona mizerna to jeszcze smalec przy tym to krem matujący. Koszmar. Ta połowa ceny za ten specyfik to zdecydowanie za drogo.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 14:30   #88
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mi się nie podoba. Niestety jeżeli chodzi o filtry, to ufam tylko tym polecanym przez Basię.
Poza tym, dlaczego nie widzę na pudełku IPD i PPD..?
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 14:34   #89
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Monigo, o naszych "rodzimych" filtrach było milion razy, a już o tym konkretnie to chyba miliard. Eris ma niestabilne filtry. Przetrzep wyszukiwarkę, to się dowiesz dlaczego.
A w ogóle: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11506

Pozdrawiam


Edit: widzę, że się spóźniłam - już zareagowały dziewczynki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 14:35   #90
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

mam dobrą wiadomość (także dla tych, które lubią zakupy prez internet )

napisałam maila z pytaniem o czas wprwadzenia filtrów Avene do oferty apteki centrum i oto co dostałam w odpowiedzi:

Witam,

tak niedługo seria słoneczna będzie w ofercie naszej apteki, czekamy tylko
na dostawę ponieważ większośc filtrów będzie w zestawach z miniproduktami.
jak tylko będą już widoczne w sklepie, poinformuję Panią mailowo, że seria
słoneczna jest już dostępna.

Pozdrawiam serdecznie,
Alicja Zielińska
http://www.apteka-centrum.pl


))))
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.